Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková hora

13.9.1997, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 13.9.1997
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
31.8.2019Výprachtice - Buková hora-
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 1807

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5320
Sadílek Ota4619
Stránský Aleš6017
Bielčik Jindřich4015
Šimůnek Jan4914
Jirásková Eva6414
Křenek Miroslav5014
Vacek Martin6913
Novotná Eva4813
Javůrek Jiří4813
Svatoš Otakar3413
Dostálek Petr6712
Zdeněk Bílý5912
Pross David7512
Šimůnek Jan8212
Merta Jaroslav3511
Keprtová Miloslava4811
Šalplachta Jindřich4711
Tempír František4910
Fajfr František7210
Špacír Ladislav5510
Kalousek Jan4110
Mannlová Jana8010
Dušková Lenka8010
Žák Jiří7110
Sadílek Václav5010
Vítek Miroslav729
Ožana Václav649
Pechek František539
Kebrle Milan759
Vodička Jan459
Šrutek Stanislav589
Šafář Jaroslav518
Stránská Adéla918
Mertová Michaela768
Jorová Ludmila628
Šmída Oldřich488
Krupička Robert788
Krňávek Vojtěch548
Marek Dalimil608
Šilar Tomáš638
Tučný Jan478
Kolínek František568
Vytlačilová Lenka847
Biemann Götz437
Křenek Tomáš807
Zajíc Jan537
Ehrig Rudolf487
Červ Miloslav507
Šesták Karel717

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ649Šír DanielSpartak Rokytnice7900:30:2220
2MJ850Havelka JanSKI Harrachov7900:30:4419
3MJ133Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:31:4818
4MJ2448Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:33:5617
5MJ3417Krunčík MilanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:34:5216
6MJ4618Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:36:4715
7MJ5524Šimůnek JanSKI Česká Třebová8200:39:1314
8MJ6944Čechal ZdeněkČTBK Česká Třebová8200:43:1113
Muži A 20-39 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:28:1430
2MA232Žák JiříTJ Nové Město na Moravě7100:28:4629
3MA34Poduška JosefNike team - AC Kladno6200:29:2128
4MA534Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:30:0227
5MA759Kašpar ZdeněkCTC FORT LIAPOR Ústí nad Orlicí6300:30:3926
6MA1033Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:31:0825
7MA1165Stránský AlešČTBK Česká Třebová6000:31:3324
8MA148Vetchý RadimJiskra Ústí nad Orlicí7500:32:0623
9MA1681Fajfr FrantišekLukavice7200:32:3522
10MA171Kříž ZdeněkSCOTT FUN TEAM7200:32:5421
11MA2120Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:33:3320
12MA2614Ehl JiříTJ Porkert Skuhrov7700:34:0219
13MA2745Čechal MilanČTBK Česká Třebová5900:34:0518
14MA2960Otcovský ZdeněkTriatlon MIP Polička7300:34:0617
15MA3026Klacl PetrSKI Klub Česká Třebová6400:34:1216
16MA3216Pross DavidTJ Porkert Skuhrov n. B.7500:34:4215
17MA3551Jebousek ArnoštČTBK Česká Třebová6700:35:0514
18MA3825Smolák VojtěchSKI Klub Česká Třebová7400:35:1813
19MA4173Kovařík PetrLanškroun6900:35:3112
20MA4280Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:35:3911
21MA5455Kalous PetrSK Žamberk7700:39:0910
22MA6230Černý AlešSKI Klub Česká Třebová6700:41:169
23MA7162Exler PavelBorec Žamberk5800:43:258
24MA7377Bárta LadislavVýprachtice5900:44:237
Muži B 40-49 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB45Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav - Nike team5600:29:4220
2MB931Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:30:5019
3MB1223Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:31:4018
4MB1553Žáček StanislavBK Děčín5600:32:2217
5MB1872Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:33:1316
6MB1975Podešva VladimírŠumperk5400:33:1815
7MB2047Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:33:2914
8MB2582Schwarz JosefSK Chotěboř5500:34:0013
9MB3163Skalický JiříSokol Žamberk5000:34:3212
10MB3376Hejl JanAC Šumperk5300:34:4511
11MB3613Bubeníček JiříTJ Porkert Skuhrov n. B.5100:35:1310
12MB3958Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:35:269
13MB496Razým JanČTBK Česká Třebová5700:37:178
14MB5042Krejsa VáclavAVC Praha5200:37:207
15MB5119Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:37:356
16MB5364Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:37:485
17MB5871Šmída OldřichNike team - Maratonstav Úpice4800:39:424
Muži C 50-59 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2236Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4700:33:3810
2MC2346Biemann GötzSKI Harrachov4300:33:409
3MC2741Vodička JanMK Radslavice4500:34:058
4MC3769Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:35:157
5MC4321Veyr KarelSokol Doudleby4200:35:436
6MC447Malý ZdeněkSokol Beroun4200:35:515
7MC4570Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:36:204
8MC4722Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:36:523
9MC5639Herbst ManfredJeseník4100:39:212
10MC6266Bielčik JindřichLichkov4000:41:161
11MC649Novotný JiříSpartak Letohrad4500:41:260
12MC7757Kalousek JanKČT Žamberk4100:45:140
13MC7852Hrdina JaroslavČTBK Česká Třebová4700:48:220
14MC8156Kalous VladimírSK Žamberk4300:53:320
Muži D 60 let a starší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4868Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:37:0310
2MD522Zálešák FrantišekStava Havířov3700:37:379
3MD5967Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:39:448
4MD6737Merta JaroslavJeseník3500:42:097
5MD7543Cupánek JosefSK Přerov2600:44:536
Juniorky 19 let a mladší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6027Hofmanová VeronikaSKI Česká Třebová7800:40:2610
2ŽJ6115Andršová ZuzanaTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:40:559
3ŽJ6535Šrubařová MarieTitan Frenštát pod Radhoštěm8000:41:468
4ŽJ7429Hildebrandová MarikaSKI Česká Třebová8200:44:367
5ŽJ7628Fiedlerová ZuzanaSKI Klub Česká Třebová7800:44:586
6ŽJ7912Vaníčková JaroslavaJablonné nad Orlicí7900:53:005
7ŽJ8074Vacková AliceVýprachtice8200:53:304
Ženy A 20-34 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4079Hanáková MiroslavaACP Brno6600:35:2710
2ZA6840Babinská NaděždaSR Šerák7500:42:479
Ženy B 35 let a starší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5710Novotná EvaOEZ Letohrad4800:39:4010
2ZB6678Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:41:569
3ZB7054Dobroucká MiloslavaČeská Třebová4800:43:208
4ZB7211Janečková AnežkaAK Zlín4700:44:177
5ZB8238Mertová EvaJeseník3901:08:066
Trať 7 km, 361 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:28:1430
2MA232Žák JiříTJ Nové Město na Moravě7100:28:4629
3MA34Poduška JosefNike team - AC Kladno6200:29:2128
1MB45Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav - Nike team5600:29:4220
4MA534Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:30:0227
1MJ649Šír DanielSpartak Rokytnice7900:30:2220
5MA759Kašpar ZdeněkCTC FORT LIAPOR Ústí nad Orlicí6300:30:3926
2MJ850Havelka JanSKI Harrachov7900:30:4419
2MB931Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:30:5019
6MA1033Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:31:0825
7MA1165Stránský AlešČTBK Česká Třebová6000:31:3324
3MB1223Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:31:4018
3MJ133Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:31:4818
8MA148Vetchý RadimJiskra Ústí nad Orlicí7500:32:0623
4MB1553Žáček StanislavBK Děčín5600:32:2217
9MA1681Fajfr FrantišekLukavice7200:32:3522
10MA171Kříž ZdeněkSCOTT FUN TEAM7200:32:5421
5MB1872Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:33:1316
6MB1975Podešva VladimírŠumperk5400:33:1815
7MB2047Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:33:2914
11MA2120Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:33:3320
1MC2236Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4700:33:3810
2MC2346Biemann GötzSKI Harrachov4300:33:409
4MJ2448Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:33:5617
8MB2582Schwarz JosefSK Chotěboř5500:34:0013
12MA2614Ehl JiříTJ Porkert Skuhrov7700:34:0219
13MA2745Čechal MilanČTBK Česká Třebová5900:34:0518
3MC2741Vodička JanMK Radslavice4500:34:058
14MA2960Otcovský ZdeněkTriatlon MIP Polička7300:34:0617
15MA3026Klacl PetrSKI Klub Česká Třebová6400:34:1216
9MB3163Skalický JiříSokol Žamberk5000:34:3212
16MA3216Pross DavidTJ Porkert Skuhrov n. B.7500:34:4215
10MB3376Hejl JanAC Šumperk5300:34:4511
5MJ3417Krunčík MilanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:34:5216
17MA3551Jebousek ArnoštČTBK Česká Třebová6700:35:0514
11MB3613Bubeníček JiříTJ Porkert Skuhrov n. B.5100:35:1310
4MC3769Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:35:157
18MA3825Smolák VojtěchSKI Klub Česká Třebová7400:35:1813
12MB3958Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:35:269
1ZA4079Hanáková MiroslavaACP Brno6600:35:2710
19MA4173Kovařík PetrLanškroun6900:35:3112
20MA4280Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:35:3911
5MC4321Veyr KarelSokol Doudleby4200:35:436
6MC447Malý ZdeněkSokol Beroun4200:35:515
7MC4570Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:36:204
6MJ4618Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:36:4715
8MC4722Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:36:523
1MD4868Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:37:0310
13MB496Razým JanČTBK Česká Třebová5700:37:178
14MB5042Krejsa VáclavAVC Praha5200:37:207
15MB5119Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:37:356
2MD522Zálešák FrantišekStava Havířov3700:37:379
16MB5364Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:37:485
21MA5455Kalous PetrSK Žamberk7700:39:0910
7MJ5524Šimůnek JanSKI Česká Třebová8200:39:1314
9MC5639Herbst ManfredJeseník4100:39:212
1ZB5710Novotná EvaOEZ Letohrad4800:39:4010
17MB5871Šmída OldřichNike team - Maratonstav Úpice4800:39:424
3MD5967Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:39:448
1ŽJ6027Hofmanová VeronikaSKI Česká Třebová7800:40:2610
2ŽJ6115Andršová ZuzanaTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:40:559
22MA6230Černý AlešSKI Klub Česká Třebová6700:41:169
10MC6266Bielčik JindřichLichkov4000:41:161
11MC649Novotný JiříSpartak Letohrad4500:41:260
3ŽJ6535Šrubařová MarieTitan Frenštát pod Radhoštěm8000:41:468
2ZB6678Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:41:569
4MD6737Merta JaroslavJeseník3500:42:097
2ZA6840Babinská NaděždaSR Šerák7500:42:479
8MJ6944Čechal ZdeněkČTBK Česká Třebová8200:43:1113
3ZB7054Dobroucká MiloslavaČeská Třebová4800:43:208
23MA7162Exler PavelBorec Žamberk5800:43:258
4ZB7211Janečková AnežkaAK Zlín4700:44:177
24MA7377Bárta LadislavVýprachtice5900:44:237
4ŽJ7429Hildebrandová MarikaSKI Česká Třebová8200:44:367
5MD7543Cupánek JosefSK Přerov2600:44:536
5ŽJ7628Fiedlerová ZuzanaSKI Klub Česká Třebová7800:44:586
12MC7757Kalousek JanKČT Žamberk4100:45:140
13MC7852Hrdina JaroslavČTBK Česká Třebová4700:48:220
6ŽJ7912Vaníčková JaroslavaJablonné nad Orlicí7900:53:005
7ŽJ8074Vacková AliceVýprachtice8200:53:304
14MC8156Kalous VladimírSK Žamberk4300:53:320
5ZB8238Mertová EvaJeseník3901:08:066

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód