Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Jílové u Děčína - Sněžník

25.5.1997, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jílové u Děčína - Sněžník
  • datum konání: 25.5.1997
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.4.2009Jílové u Děčína - Sněžník57
20.4.2008Jílové u Děčína - Sněžník59
22.4.2007Jílové u Děčína - Sněžník50
16.4.2006Jílové u Děčína - Sněžník53
17.4.2005Jílové u Děčína - Sněžník50
18.4.2004Jílové u Děčína - Sněžník49
20.4.2003Jílové u Děčína - Sněžník33
27.5.2001Jílové u Děčína - Sněžník22
21.5.2000Jílové u Děčína - Sněžník44
23.5.1999Jílové u Děčína - Sněžník42
12.10.1996Jílové u Děčína - Sněžník13
8.10.1995Jílové u Děčína - Sněžník22
9.10.1994Jílové u Děčína - Sněžník42
10.10.1993Jílové u Děčína - Sněžník29
14.10.1989Jílové u Děčína - Sněžník26
15.10.1988Jílové u Děčína - Sněžník44
18.10.1987Jílové u Děčína - Sněžník37

Statistika závodu Jílové u Děčína - Sněžník

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 672

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Málek Daniel3411
Gombita Josef5810
Javůrek Jiří489
Zoubek Zdeněk698
Novák Ladislav558
Šimůnek Jan827
Bárta Miroslav737
Krupka Milan567
Mannlová Jana807
Žáček Stanislav567
Ernest Miroslav627
Jirásková Eva646
Kebrle Milan756
Přibylová Erika666
Horáček Michal756
Kindl Jiří446
Stránský Aleš606
Mrva Pavel606
Lanta Jiří445
Holcr Milan625
Šmída Oldřich485
Šimůnek Jan495
Kozlík Miroslav735
Varchola Milan515
Les Josef474
Straka Josef394
Kacíř Zdeněk564
Dietrich Petr624
Zoubek Jiří654
Vacek Martin694
Chleborád Tomáš724
Stránská Adéla914
Kašparec Petr624
Vagenknecht Roman754
Vytlačilová Lenka844
Jirásková Bára914
Mocker Milan644
Vaněk Petr614
Dušková Lenka804
Šmíd Petr694
Král Jindřich734
Merta Jaroslav354
Filingr Čeněk614
Sova Jaroslav604
Janík Tomáš683
Rys Jaromír643
Jirásková Hanka893
Přibyl Adam913
Balcarová Petra813
Koucká Martina793

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ61Šír DanielSpartak Rokytnice7900:21:0120
2MJ102Havelka JanMaratonstav Úpice7900:21:3119
3MJ173Ramel Prop.Děčín 00:23:2718
4MJ204Bělonožník ZdeněkRM Děčín 00:23:4217
5MJ255Losman PavelLiga 100 Hradec Králové7800:24:3216
6MJ316Miksa RichardSKI Klub Harrachov8300:27:1115
7MJ397Groš ŠtefanFrenštát8400:31:0614
8MJ418Groš VojtěchFrenštát8500:32:0613
9MJ429Vintrich PetrObalex Jílové 00:33:5112
9MJ4210Majerík PavelObalex Jílové 00:33:5112
Muži A 20-39 let (trať 5 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Vymazal PetrNike team - Liga 100 Olomouc7500:19:1130
2MA212Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:19:2929
3MA313Filingr ČeněkRemontas Kadaň6100:19:5328
4MA414Vaněk PetrRT Praha6100:20:1027
5MA515Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:20:3626
6MA916Bárta MiroslavObalex Jílové7300:21:2225
7MA1317Gimbita JosefRemontas Kadaň 00:21:5924
8MA1918Mrva PavelČeská Kamenice6000:23:3923
9MA2219Groš ŠtefanFrenštát6100:24:1422
10MA2320Valtr VladimírYpelant Úštěk6700:24:2121
11MA3521Švirloch BronislavKonkordia Děčín7300:28:3520
12MA3722Kilián PavelKonkordia Děčín6400:29:5219
Muži B 40-49 let (trať 5 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB723Žáček StanislavBK Děčín5600:21:0520
2MB824Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:21:0919
3MB1125Mach FrantišekPreciosa Jablonec nad Nisou5000:21:4418
4MB1226Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:21:5617
5MB1427Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:22:3016
6MB1528Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:23:0215
7MB2629Zelenák DušanTristar5000:24:5014
8MB3030Novák LadislavObalex Jílové5500:26:1213
9MB3831Kreml BohumilStav Most5300:30:5712
Muži C 50-59 let (trať 5 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2132Biemann GötzSKI Harrachov4300:23:5010
2MC2433Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:24:279
3MC2834Růžička JosefAKA Ústí nad Labem 00:25:078
4MC2935Vorlíček RudolfBoty Tony Teplice4700:25:247
5MC4836Drha LubošLiga 100 Praha4400:39:326
Muži D 60 a starší (trať 5 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3337Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:27:2810
2MD3438Miles PetrHostinné3700:28:259
3MD4539Cupánek JosefMÚ Přerov2600:35:068
Juniorky 19 let a mladší (trať 5 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3240Navrátilová LucieSport Trutnov8000:27:1210
2ŽJ4041Palánová LenkaSKI Harrachov8300:31:089
Ženy A 20-34 let (trať 5 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1642Hebelková DitaNike team - Maratonstav Úpice7600:23:1210
2ZA1843Hanáková MiroslavaACP Brno6600:23:309
3ZA2744Tůmová EvaNike team - Maratonstav Úpice6900:24:518
4ZA3645Lenčová JanaSokol Ždarek6900:29:047
5ZA4446Eplerová ZdenkaKonkordia Děčín 00:34:506
6ZA4647Přibylová ErikaKonkordia Děčín6600:35:395
7ZA4748Marková RenataKonkordia Děčín 00:39:204
Trať 5 km, 350 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Vymazal PetrNike team - Liga 100 Olomouc7500:19:1130
2MA212Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:19:2929
3MA313Filingr ČeněkRemontas Kadaň6100:19:5328
4MA414Vaněk PetrRT Praha6100:20:1027
5MA515Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:20:3626
1MJ61Šír DanielSpartak Rokytnice7900:21:0120
1MB723Žáček StanislavBK Děčín5600:21:0520
2MB824Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:21:0919
6MA916Bárta MiroslavObalex Jílové7300:21:2225
2MJ102Havelka JanMaratonstav Úpice7900:21:3119
3MB1125Mach FrantišekPreciosa Jablonec nad Nisou5000:21:4418
4MB1226Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:21:5617
7MA1317Gimbita JosefRemontas Kadaň 00:21:5924
5MB1427Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:22:3016
6MB1528Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:23:0215
1ZA1642Hebelková DitaNike team - Maratonstav Úpice7600:23:1210
3MJ173Ramel Prop.Děčín 00:23:2718
2ZA1843Hanáková MiroslavaACP Brno6600:23:309
8MA1918Mrva PavelČeská Kamenice6000:23:3923
4MJ204Bělonožník ZdeněkRM Děčín 00:23:4217
1MC2132Biemann GötzSKI Harrachov4300:23:5010
9MA2219Groš ŠtefanFrenštát6100:24:1422
10MA2320Valtr VladimírYpelant Úštěk6700:24:2121
2MC2433Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:24:279
5MJ255Losman PavelLiga 100 Hradec Králové7800:24:3216
7MB2629Zelenák DušanTristar5000:24:5014
3ZA2744Tůmová EvaNike team - Maratonstav Úpice6900:24:518
3MC2834Růžička JosefAKA Ústí nad Labem 00:25:078
4MC2935Vorlíček RudolfBoty Tony Teplice4700:25:247
8MB3030Novák LadislavObalex Jílové5500:26:1213
6MJ316Miksa RichardSKI Klub Harrachov8300:27:1115
1ŽJ3240Navrátilová LucieSport Trutnov8000:27:1210
1MD3337Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:27:2810
2MD3438Miles PetrHostinné3700:28:259
11MA3521Švirloch BronislavKonkordia Děčín7300:28:3520
4ZA3645Lenčová JanaSokol Ždarek6900:29:047
12MA3722Kilián PavelKonkordia Děčín6400:29:5219
9MB3831Kreml BohumilStav Most5300:30:5712
7MJ397Groš ŠtefanFrenštát8400:31:0614
2ŽJ4041Palánová LenkaSKI Harrachov8300:31:089
8MJ418Groš VojtěchFrenštát8500:32:0613
9MJ4210Majerík PavelObalex Jílové 00:33:5112
9MJ429Vintrich PetrObalex Jílové 00:33:5112
5ZA4446Eplerová ZdenkaKonkordia Děčín 00:34:506
3MD4539Cupánek JosefMÚ Přerov2600:35:068
6ZA4647Přibylová ErikaKonkordia Děčín6600:35:395
7ZA4748Marková RenataKonkordia Děčín 00:39:204
5MC4836Drha LubošLiga 100 Praha4400:39:326

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód