Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť Kvalifikace na ME

1.6.1997, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť Kvalifikace na ME
  • datum konání: 1.6.1997
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.6.2013Běh na Radhošť125
14.5.2011Běh na Radhošť176
17.5.2009Běh na Radhošť196
18.5.2008Běh na Radhošť179
13.5.2007Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť169
13.5.2006Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
19.6.2005Rožnov p. Radhoštěm - Radhošť (kvalifikace ME)208
15.5.2004Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
18.5.2003Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť - kvalifikace ME157
18.5.2002Unipar běh na Radhošť167
13.5.2001Unipar běh na Radhošť246
10.6.2000Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť213
29.5.1999Běh na Radhošť242
30.5.1998Běh na Radhošť194
2.6.1996Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť131
4.6.1995Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť74

Statistika závodu Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť Kvalifikace na ME

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2809

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Groš Štefan6117
Kolínek František5615
Přívětivý Miroslav5315
Tučný Jan4715
Šnevajs Radomír6315
Tomečka Libor6214
Špacír Ladislav5514
Volný Petr7914
Vojkůvka Zdeněk6113
Šimůnek Jan4912
Šír Václav4812
Malatín Štefan5512
Zeman Zdeněk6812
Vlček Tomáš8011
Vévoda Ivan6011
Šimůnek Jan8211
Sadílek Ota4611
Šádková Irena6911
Maceček Vlado7511
Horák Ondřej7511
Škapa Marek7111
Ambros Jakub8711
Pop Tomáš7110
Jirásková Eva6410
Zoubek Zdeněk6910
Zetek Jiří4610
Zátopek Jiří6010
Dobeš Vlastimil7010
Vítek Miroslav7210
Černý Vladimír5210
Tvrdá Zdeňka569
Vodička Jan459
Marek Dalimil609
Rys Jaromír649
Velička Zdeněk629
Oswald Pavel739
Vrága Filip889
Karban Jiří539
Stránský Aleš609
Novotná Eva489
Tončík Petr719
Krejsa Václav528
Černík Milan658
Sehnal Tomáš738
Velička Aleš738
Tománek Pavel558
Kacíř Zdeněk568
Zálešák František378
Merta Jaroslav358
Strakoš Jiří508

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ10121Pelc NorbertDTJ7900:35:3060
2MJ13122Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:36:0657
3MJ16123Šír DanielSpartak Rokytnice7900:36:5654
4MJ22124Havelka JanSKI Harrachov7900:37:4151
5MJ30125Lebloch Janxxx7900:38:5048
6MJ39126Zdržálek EmilSL Krkonoše8100:40:1045
7MJ43127Rapčan LukášBystřice pod Hostýnem7800:40:4042
8MJ44128Slováček TomášSKOB Zlín8000:40:5039
9MJ56129Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:41:4636
10MJ63130Šuránek Michalxxx7800:43:4233
11MJ74132Bareš JosefBK Bambas Skalice nad Svitavou7900:45:2430
12MJ76133Schwarz Janxxx7900:45:4327
13MJ83134Skařupa Michalxxx8000:46:1724
14MJ86135Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:46:4521
15MJ91136Spitzer LukášOrient Klub Vsetín8100:47:1618
16MJ93137Bubela TomášOrient Klub Vsetín8100:47:3715
17MJ105138Miksa RichardSKI Klub Harrachov8300:49:3012
18MJ110139Davídek Janxxx8000:50:259
19MJ111140Hasal Františekxxx7900:50:276
20MJ112141Skalka Lukášxxx8000:50:303
21MJ124142Čampa Radekxxx7900:53:510
22MJ132144Groš Štefanxxx8400:55:530
23MJ133145Groš Vojtěchxxx8500:56:080
24MJ137146Baroš JiříNOLEX8300:57:400
25MJ145147Glogar Karelxxx8400:59:460
26MJ171148Přibyl FrantišekNike team - Maratonstav Úpice8001:23:080
Muži 20 (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavNike team - Sportdres Ústí nad Orlicí7200:32:2190
2MA22Pop TomášNolex Titan Frenštát7100:33:1487
3MA33Zoubek ZdeněkNike team - AC Slovan Liberec6900:33:3684
4MA44Pleticha RichardElektrárna Kadaň7500:33:5081
5MA75Žák JiříTJ Nové Město na Moravě7100:35:0472
6MA86Stanka PetrNový Jičín6900:35:2069
7MA127Hanák PavelElektrárna Kadaň7100:35:5360
8MA158Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:36:3757
9MA219Novotný BronislavAK Kroměříž7000:37:2648
10MA2310Němec KamilMakrofakt Vlašim7500:37:5345
11MA2911Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:38:4530
12MA3212Maceček VladoAK Kroměříž7500:39:1327
13MA3613Geryk DavidLaguna Nový Jičín7700:39:4218
14MA5114Brokeš MartinLetohrad7100:41:306
15MA5215Jánošík RudolfMakrofakt Vlašim7100:41:313
16MA5516Cingálek RadekJE Dukovany7000:41:430
17MA5917Dobeš VlastimilLyžování Valašské Meziříčí7000:42:130
18MA6018Jurák TomášMK Kopřivnice7500:42:220
19MA6419Melčák Tomášxxx7500:44:250
20MA6620Zádrapa Josefxxx7300:44:300
21MA6921Smejkal MarekVSK VŠB - TU Ostrava7700:45:010
22MA70131Krutílek FrantišekSRI CHINMOY Maraton Team7200:45:060
23MA7522Repaň Pavelxxx7300:45:290
24MA8123Indrák Dušanxxx7700:46:090
25MA8424Zeman ZdeněkVšechovice6800:46:250
26MA8925Hlavica Karelxxx7300:47:090
27MA9026Budík RadekElektrárna Kadaň7200:47:110
28MA9227Rýdl JanKB Hodslavice6800:47:240
29MA9628Zgabaj Miroslavxxx7300:47:540
30MA9729Velička AlešVSK VŠB Ostrava7300:47:570
31MA10130Both Petrxxx7000:48:350
32MA11931Janyška Jiříxxx7400:52:430
33MA12032Janík Janxxx7300:52:470
34MA126143Mikel PavelSK Chvojkovice Brod7400:54:270
35MA12933Blinka AlešDolní Bečva7600:55:150
36MA13134Bednařík Janxxx7500:55:190
37MA13535Kubičný Romanxxx7500:56:470
38MA14136Surovčík Milanxxx7600:58:450
39MA14237Hlavica Alešxxx7700:58:480
39MA14238Štefela Radomírxxx7700:58:480
41MA14439Klos TomášValašské Meziříčí7600:59:310
42MA15340Rykala Břetislavxxx7301:07:480
43MA16641Mikulenka Janxxx7301:18:330
44MA168175Machala PetrNolex Titan Frenštát7601:21:330
45MA17044Vymazal PetrNike team - Liga 100 Olomouc7501:22:300
Muži 30 (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB545Vaněk PetrRT Praha6100:34:2378
2MB646Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6100:34:3675
3MB947Lisý KarelMUS Most6200:35:2866
4MB1148Poduška JosefNike team - AC Kladno6200:35:4563
5MB1849Kolínek ZdeněkLokomotiva Břeclav5900:37:0854
6MB2050Rys JaromírAsics Holešov6400:37:2151
7MB2451Ožana VáclavNike team - OA Nové Město na Moravě6400:37:5742
8MB2653Velička ZdeněkHelia Rožnov6200:38:3839
8MB2652Bohatý TomášJump Sport Frýdek Místek5900:38:3839
10MB2854Baláž RomanNolex Titan Frenštát6500:38:4433
11MB3355Mrva PavelZero Česká Kamenice6000:39:2324
12MB3456Vévoda IvanAsics klub6000:39:2921
13MB4257Šnevajs Radomírxxx6300:40:3015
14MB4658Groš Štefanxxx6100:40:5312
15MB4759Muck Arnoštxxx5900:41:069
16MB5360Hluchník RudolfTODAR Dobešov6200:41:340
17MB5761Veverka PetrAC Rentea Čejkovice6400:41:530
18MB6762Roderyc Krusexxx6400:44:360
19MB7163Tkáč PetrFrýdlant6400:45:150
20MB10264Lorenc Jaroslavxxx6100:48:510
21MB10365Krátký JosefVysoká nad Labem6500:48:540
22MB11866Černík MilanOrient Klub Vsetín6500:52:340
23MB12367Kůrka Josefxxx6000:53:390
24MB12868Hajda Petrxxx6500:55:100
25MB15269Teichman JiříSK Chvojkovice - Brod6501:05:510
26MB15770Orság Františekxxx6201:10:300
27MB15871Mynář Pavelxxx6401:10:410
28MB15972Šebesta PavelNOLEX5901:10:420
Muži 40 (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1473Kolínek FrantišekNike team - Loko Břeclav5600:36:1260
2MB1774Žáček StanislavBK Děčín5600:37:0157
3MB1975Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:37:1254
4MB2576Pechek FrantišekNike team - Maratonstav Úpice5300:38:1051
5MB3177Šmída OldřichNike team - Maratonstav Úpice4800:38:5548
6MB3578Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:39:3045
7MB3779Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:39:5642
8MB3880Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:40:0139
9MB4181Přívětivý Miroslavxxx5300:40:2336
10MB4882Tichavský PetrSlov. Slávie Uherské Hradiště4800:41:1033
11MB6183Němec JiříMakrofakt Vlašim4800:42:4630
12MB6284Kubr Václavxxx5500:43:2627
13MB6585Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:44:2624
14MB7286Slováček RudolfSK OB Zlín5400:45:2221
15MB7887Náprstek JiříJilemnice4900:46:0218
16MB7988Janošec JosefFrýdlant5500:46:0615
17MB8089Martínek VladimírSKP Holešov5600:46:0712
18MB8290Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:46:119
19MB9591Pobořil Janxxx4800:47:526
20MB10492Mornštajn JosefValašské Meziříčí5100:49:123
21MB10993Schwarz Jiříxxx5100:50:120
22MB11494Čižmar PetrSKP Nový Jičín4900:51:470
23MB12295Mraček RostislavSOKOL Rokytnice5400:53:280
24MB13896Olšovský Lumírxxx4800:58:050
25MB14697Štefek Jaroslavxxx5701:00:360
26MB14898Karban Jiříxxx5301:03:360
Muži 50 (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4599Veselý Pavelxxx4600:40:5230
2MC50100Leszkow PetrMK Hlinsko4400:41:1427
3MC54101Krejcar PetrNike Team - Maratonstav Úpice4500:41:3524
4MC58102Biemann GötzSKI Harrachov4300:41:5621
5MC73103Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:45:2318
6MC77104Novotný FrantišekAK ASICS Kroměříž4600:46:0115
7MC85105Zetek JiříTV Sklo Valašské Meziříčí4600:46:2712
8MC88106Kousal OldřichSK Přerov3800:47:019
9MC98107Krištof Miroslavxxx4600:48:106
10MC108108Tučný Janxxx4700:49:583
11MC113109Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:51:440
12MC117110Tuček JosefMK Pardubice4400:52:190
13MC134111Domanský IvoAC Praha3800:56:160
14MC136112Beremlijsky VeselínBaník Ostrava4200:57:080
15MC147113Stolár LadislavSlast Hranice4501:00:370
Muži 60 (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD87114Zálešák FrantišekStava Havířov3700:46:4830
2MD100115Miles PetrHostinné3700:48:2527
3MD106116Havran Miroslavxxx3700:49:4124
4MD107117Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:49:4721
5MD116118Gaman JaroslavBastro Ostrava3500:52:0318
6MD139119Volný JaromírSSK Vítkovice3500:58:1615
7MD167120Oškera OldřichSokol Bystřice p. Host.2301:21:3212
Juniorky 19 let a mladší (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ125164Šrubařová MarieNolex Titan Frenštát8000:54:1530
2ŽJ127165Palánová LenkaSKI Harrachov8300:54:3027
3ŽJ150166Haluzová Janaxxx8001:03:3824
4ŽJ160167Šimíčková Juditaxxx8001:11:3821
5ŽJ161168Glogarová Helenaxxx8101:11:4718
6ŽJ162169Haluzová Mariexxx8101:11:5215
7ŽJ163170Miková Zdenkaxxx8101:12:1012
8ŽJ164171Tomečková Petraxxx8201:15:429
9ŽJ165172Šimíčková Luciexxx7801:15:486
10ŽJ169173Bažantová IvaSKP Mladá Boleslav7901:21:343
11ŽJ172174Segeťová Veronikaxxx7801:26:280
Ženy 20 (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA40149Hebelková DitaNike team - Maratonstav Úpice7600:40:1230
2ZA49150Hanáková MiroslavaACP Olymp Brno6600:41:1327
3ZA68151Tůmová EvaNike team - Maratonstav Úpice6900:44:4724
4ZA94152Barešová MiladaUniv. Olomouc7500:47:4121
5ZA115153Kubrová Dagmarxxx6300:51:5418
6ZA130154Brlicová JanaElektrárna Kadaň7400:55:1715
7ZA140155Miranová Petraxxx7200:58:2312
8ZA149156Ondrušková Soňaxxx7601:03:379
9ZA151157Šimíčková Markétaxxx7401:05:236
10ZA154158Obluková Bohuslavaxxx6401:07:523
11ZA155159Růčková Jiřinaxxx7101:08:310
12ZA156160Válková Pavlínaxxx7701:09:420
13ZA172161Hasalová Annaxxx7601:26:280
Ženy 35 (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB99162Novotná EvaOEZ Letohrad4800:48:2030
2ZB121163Tvrdá ZdeňkaLRS Vyškov5600:53:2027
Trať 6,5 km, 734 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavNike team - Sportdres Ústí nad Orlicí7200:32:2190
2MA22Pop TomášNolex Titan Frenštát7100:33:1487
3MA33Zoubek ZdeněkNike team - AC Slovan Liberec6900:33:3684
4MA44Pleticha RichardElektrárna Kadaň7500:33:5081
1MB545Vaněk PetrRT Praha6100:34:2378
2MB646Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6100:34:3675
5MA75Žák JiříTJ Nové Město na Moravě7100:35:0472
6MA86Stanka PetrNový Jičín6900:35:2069
3MB947Lisý KarelMUS Most6200:35:2866
1MJ10121Pelc NorbertDTJ7900:35:3060
4MB1148Poduška JosefNike team - AC Kladno6200:35:4563
7MA127Hanák PavelElektrárna Kadaň7100:35:5360
2MJ13122Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:36:0657
1MB1473Kolínek FrantišekNike team - Loko Břeclav5600:36:1260
8MA158Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:36:3757
3MJ16123Šír DanielSpartak Rokytnice7900:36:5654
2MB1774Žáček StanislavBK Děčín5600:37:0157
5MB1849Kolínek ZdeněkLokomotiva Břeclav5900:37:0854
3MB1975Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:37:1254
6MB2050Rys JaromírAsics Holešov6400:37:2151
9MA219Novotný BronislavAK Kroměříž7000:37:2648
4MJ22124Havelka JanSKI Harrachov7900:37:4151
10MA2310Němec KamilMakrofakt Vlašim7500:37:5345
7MB2451Ožana VáclavNike team - OA Nové Město na Moravě6400:37:5742
4MB2576Pechek FrantišekNike team - Maratonstav Úpice5300:38:1051
8MB2652Bohatý TomášJump Sport Frýdek Místek5900:38:3839
8MB2653Velička ZdeněkHelia Rožnov6200:38:3839
10MB2854Baláž RomanNolex Titan Frenštát6500:38:4433
11MA2911Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:38:4530
5MJ30125Lebloch Janxxx7900:38:5048
5MB3177Šmída OldřichNike team - Maratonstav Úpice4800:38:5548
12MA3212Maceček VladoAK Kroměříž7500:39:1327
11MB3355Mrva PavelZero Česká Kamenice6000:39:2324
12MB3456Vévoda IvanAsics klub6000:39:2921
6MB3578Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:39:3045
13MA3613Geryk DavidLaguna Nový Jičín7700:39:4218
7MB3779Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:39:5642
8MB3880Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:40:0139
6MJ39126Zdržálek EmilSL Krkonoše8100:40:1045
1ZA40149Hebelková DitaNike team - Maratonstav Úpice7600:40:1230
9MB4181Přívětivý Miroslavxxx5300:40:2336
13MB4257Šnevajs Radomírxxx6300:40:3015
7MJ43127Rapčan LukášBystřice pod Hostýnem7800:40:4042
8MJ44128Slováček TomášSKOB Zlín8000:40:5039
1MC4599Veselý Pavelxxx4600:40:5230
14MB4658Groš Štefanxxx6100:40:5312
15MB4759Muck Arnoštxxx5900:41:069
10MB4882Tichavský PetrSlov. Slávie Uherské Hradiště4800:41:1033
2ZA49150Hanáková MiroslavaACP Olymp Brno6600:41:1327
2MC50100Leszkow PetrMK Hlinsko4400:41:1427
14MA5114Brokeš MartinLetohrad7100:41:306
15MA5215Jánošík RudolfMakrofakt Vlašim7100:41:313
16MB5360Hluchník RudolfTODAR Dobešov6200:41:340
3MC54101Krejcar PetrNike Team - Maratonstav Úpice4500:41:3524
16MA5516Cingálek RadekJE Dukovany7000:41:430
9MJ56129Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:41:4636
17MB5761Veverka PetrAC Rentea Čejkovice6400:41:530
4MC58102Biemann GötzSKI Harrachov4300:41:5621
17MA5917Dobeš VlastimilLyžování Valašské Meziříčí7000:42:130
18MA6018Jurák TomášMK Kopřivnice7500:42:220
11MB6183Němec JiříMakrofakt Vlašim4800:42:4630
12MB6284Kubr Václavxxx5500:43:2627
10MJ63130Šuránek Michalxxx7800:43:4233
19MA6419Melčák Tomášxxx7500:44:250
13MB6585Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:44:2624
20MA6620Zádrapa Josefxxx7300:44:300
18MB6762Roderyc Krusexxx6400:44:360
3ZA68151Tůmová EvaNike team - Maratonstav Úpice6900:44:4724
21MA6921Smejkal MarekVSK VŠB - TU Ostrava7700:45:010
22MA70131Krutílek FrantišekSRI CHINMOY Maraton Team7200:45:060
19MB7163Tkáč PetrFrýdlant6400:45:150
14MB7286Slováček RudolfSK OB Zlín5400:45:2221
5MC73103Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:45:2318
11MJ74132Bareš JosefBK Bambas Skalice nad Svitavou7900:45:2430
23MA7522Repaň Pavelxxx7300:45:290
12MJ76133Schwarz Janxxx7900:45:4327
6MC77104Novotný FrantišekAK ASICS Kroměříž4600:46:0115
15MB7887Náprstek JiříJilemnice4900:46:0218
16MB7988Janošec JosefFrýdlant5500:46:0615
17MB8089Martínek VladimírSKP Holešov5600:46:0712
24MA8123Indrák Dušanxxx7700:46:090
18MB8290Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:46:119
13MJ83134Skařupa Michalxxx8000:46:1724
25MA8424Zeman ZdeněkVšechovice6800:46:250
7MC85105Zetek JiříTV Sklo Valašské Meziříčí4600:46:2712
14MJ86135Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:46:4521
1MD87114Zálešák FrantišekStava Havířov3700:46:4830
8MC88106Kousal OldřichSK Přerov3800:47:019
26MA8925Hlavica Karelxxx7300:47:090
27MA9026Budík RadekElektrárna Kadaň7200:47:110
15MJ91136Spitzer LukášOrient Klub Vsetín8100:47:1618
28MA9227Rýdl JanKB Hodslavice6800:47:240
16MJ93137Bubela TomášOrient Klub Vsetín8100:47:3715
4ZA94152Barešová MiladaUniv. Olomouc7500:47:4121
19MB9591Pobořil Janxxx4800:47:526
29MA9628Zgabaj Miroslavxxx7300:47:540
30MA9729Velička AlešVSK VŠB Ostrava7300:47:570
9MC98107Krištof Miroslavxxx4600:48:106
1ZB99162Novotná EvaOEZ Letohrad4800:48:2030
2MD100115Miles PetrHostinné3700:48:2527
31MA10130Both Petrxxx7000:48:350
20MB10264Lorenc Jaroslavxxx6100:48:510
21MB10365Krátký JosefVysoká nad Labem6500:48:540
20MB10492Mornštajn JosefValašské Meziříčí5100:49:123
17MJ105138Miksa RichardSKI Klub Harrachov8300:49:3012
3MD106116Havran Miroslavxxx3700:49:4124
4MD107117Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:49:4721
10MC108108Tučný Janxxx4700:49:583
21MB10993Schwarz Jiříxxx5100:50:120
18MJ110139Davídek Janxxx8000:50:259
19MJ111140Hasal Františekxxx7900:50:276
20MJ112141Skalka Lukášxxx8000:50:303
11MC113109Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:51:440
22MB11494Čižmar PetrSKP Nový Jičín4900:51:470
5ZA115153Kubrová Dagmarxxx6300:51:5418
5MD116118Gaman JaroslavBastro Ostrava3500:52:0318
12MC117110Tuček JosefMK Pardubice4400:52:190
22MB11866Černík MilanOrient Klub Vsetín6500:52:340
32MA11931Janyška Jiříxxx7400:52:430
33MA12032Janík Janxxx7300:52:470
2ZB121163Tvrdá ZdeňkaLRS Vyškov5600:53:2027
23MB12295Mraček RostislavSOKOL Rokytnice5400:53:280
23MB12367Kůrka Josefxxx6000:53:390
21MJ124142Čampa Radekxxx7900:53:510
1ŽJ125164Šrubařová MarieNolex Titan Frenštát8000:54:1530
34MA126143Mikel PavelSK Chvojkovice Brod7400:54:270
2ŽJ127165Palánová LenkaSKI Harrachov8300:54:3027
24MB12868Hajda Petrxxx6500:55:100
35MA12933Blinka AlešDolní Bečva7600:55:150
6ZA130154Brlicová JanaElektrárna Kadaň7400:55:1715
36MA13134Bednařík Janxxx7500:55:190
22MJ132144Groš Štefanxxx8400:55:530
23MJ133145Groš Vojtěchxxx8500:56:080
13MC134111Domanský IvoAC Praha3800:56:160
37MA13535Kubičný Romanxxx7500:56:470
14MC136112Beremlijsky VeselínBaník Ostrava4200:57:080
24MJ137146Baroš JiříNOLEX8300:57:400
24MB13896Olšovský Lumírxxx4800:58:050
6MD139119Volný JaromírSSK Vítkovice3500:58:1615
7ZA140155Miranová Petraxxx7200:58:2312
38MA14136Surovčík Milanxxx7600:58:450
39MA14237Hlavica Alešxxx7700:58:480
39MA14238Štefela Radomírxxx7700:58:480
41MA14439Klos TomášValašské Meziříčí7600:59:310
25MJ145147Glogar Karelxxx8400:59:460
25MB14697Štefek Jaroslavxxx5701:00:360
15MC147113Stolár LadislavSlast Hranice4501:00:370
26MB14898Karban Jiříxxx5301:03:360
8ZA149156Ondrušková Soňaxxx7601:03:379
3ŽJ150166Haluzová Janaxxx8001:03:3824
9ZA151157Šimíčková Markétaxxx7401:05:236
25MB15269Teichman JiříSK Chvojkovice - Brod6501:05:510
42MA15340Rykala Břetislavxxx7301:07:480
10ZA154158Obluková Bohuslavaxxx6401:07:523
11ZA155159Růčková Jiřinaxxx7101:08:310
12ZA156160Válková Pavlínaxxx7701:09:420
26MB15770Orság Františekxxx6201:10:300
27MB15871Mynář Pavelxxx6401:10:410
28MB15972Šebesta PavelNOLEX5901:10:420
4ŽJ160167Šimíčková Juditaxxx8001:11:3821
5ŽJ161168Glogarová Helenaxxx8101:11:4718
6ŽJ162169Haluzová Mariexxx8101:11:5215
7ŽJ163170Miková Zdenkaxxx8101:12:1012
8ŽJ164171Tomečková Petraxxx8201:15:429
9ŽJ165172Šimíčková Luciexxx7801:15:486
43MA16641Mikulenka Janxxx7301:18:330
7MD167120Oškera OldřichSokol Bystřice p. Host.2301:21:3212
44MA168175Machala PetrNolex Titan Frenštát7601:21:330
10ŽJ169173Bažantová IvaSKP Mladá Boleslav7901:21:343
45MA17044Vymazal PetrNike team - Liga 100 Olomouc7501:22:300
26MJ171148Přibyl FrantišekNike team - Maratonstav Úpice8001:23:080
11ŽJ172174Segeťová Veronikaxxx7801:26:280
13ZA172161Hasalová Annaxxx7601:26:280

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód