Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Kadaň - Pernštejn - Klínovec

26.7.1997, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Kadaň - Pernštejn - Klínovec
  • datum konání: 26.7.1997
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Kadaň - Pernštejn - Klínovec

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 17,8 km, 904 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ478Losman PetrMaratonstav Úpice7901:08:0060
2MJ1779Vrabec MartinSKI Kasper Trutnov7901:15:1257
3MJ1980Havelka JanSKI Harrachov7901:15:5354
4MJ2581Šír DanielSpartak Rokytnice7901:19:0051
5MJ5282Šír VáclavSpartak Rokytnice7801:29:3648
6MJ6283Hudek PetrAK Remontas Kadaň8201:33:3945
7MJ7584Hudek MartinAK Remontas Kadaň8301:38:1642
8MJ8285Klail VojtěchMost8001:40:5739
-MJ-86Linhart MichalAK Remontas Kadaň81DNF-
Muži A 20-39 let (trať 17,8 km, 904 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Bláha JanSŠ Sokol České Budějovice7101:06:5490
2MA23Vašek VladimírHOPE Moldava6901:07:0487
3MA34Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7201:07:3484
4MA55Klimeš PetrDukla Praha5801:08:4081
5MA66Dúbravčík ZdeněkAC Start Karlovy Vary6401:09:3178
6MA77Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7501:10:0875
7MA88Pleticha RichardELNA Kadaň7501:10:1572
8MA99Kadlec PetrRentea Čejkovice6501:10:2969
9MA1010Wipler MartinBK HOPE Moldava6601:11:0466
10MA1111Fux StanislavTJ Loko Beroun5801:11:1863
11MA1212Hajzler JiříReproservis Brno6301:12:0260
12MA1313Karlík FrantišekSKP Most6501:12:3857
13MA1414Till PavelSokol Kolín6501:13:4654
14MA1515Poduška JosefAC Kladno6201:14:1851
15MA1616Lisý KarelSKP Most6201:14:4148
16MA2017Němec KamilMakrofakt Vlašim7501:16:1245
17MA2118Čistý VáclavAC Start Karlovy Vary7401:17:3042
18MA2419Šnejdar DušanSKP Most7001:18:5139
19MA2920Gombita JosefAK Remontas Kadaň5801:19:4636
20MA3021Kubálek MiroslavPIM Praha6701:20:1933
21MA3122Lenča JiříŽďárek6601:20:4830
22MA3223Vaněk PetrR-TEAM Praha6101:21:0027
23MA3424Hanzlík OndrejBaník Prievidza6001:21:17-
24MA4125Brokeš MartinTAXI BROKEŠ Letohrad7101:24:0424
25MA4226Sladký RomanVSŽ Praha7201:24:1021
26MA4727Vraštil PetrSokol Roztoky7501:27:2818
27MA4928Konečný FilipStart Brno7601:28:1415
28MA5329Beránek JosefMK Kladno5801:30:3912
29MA5730Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:32:249
30MA6831Zimola MichalNovis Praha6101:36:156
31MA7232Horych PavelAC Kladno7001:37:243
32MA7333Krátký JosefVysoká nad Labem6501:37:380
33MA7434Zejman JosefNovis Praha6101:37:490
34MA7735Holub JaroslavLiga 100 Praha6201:39:080
35MA8036Mašek RomanNovis Praha6101:40:250
36MA9137Dolanský PavelMost6501:48:450
Muži B 40-49 let (trať 17,8 km, 904 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1838Mach FrantišekSKI Preciosa Janblonec n. N.5001:15:3960
2MB2239Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:17:4157
3MB2340Vojáček PavelSKI Kasper Trutnov5101:18:2154
4MB2641Žáček StanislavBK Děčín5601:19:1151
5MB2742Runa JosefSokol Kolín5601:19:1548
6MB2843Bružek ZdeněkVTŽ Chomutov5401:19:2445
7MB3344Havlíček JanOrbitt Praha5701:21:0342
8MB3545Keprt JosefVTŽ Chomutov5701:21:2639
9MB3746Němec JiříMakrofakt Vlašim4801:21:5936
10MB3847Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5101:22:0333
11MB4048Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4801:22:5830
12MB4349Kubr VáclavMK Pardubice5501:24:4427
13MB4650Kahoun JiříSK Nemanice5201:26:2724
14MB5151Kučera ZdeněkMK Kladno5601:29:2121
15MB5452Zajíc JanKRB Chrudim5301:30:5318
16MB5853Klemm JoachimNěmecko5701:32:33-
17MB5954Krejsa VáclavAVC Praha5201:32:5915
18MB6455Kafka JanSpartak Perštejn5001:33:5112
19MB8456Smeták VáclavMost5001:42:209
20MB8557Frlaus MichalAutoškola Kadaň5401:43:246
21MB8858Klail VladimírMost5401:45:093
22MB9059Chrastný MiroslavVTŽ Chomutov5501:48:010
23MB9360Kreml BohumilStav Most5301:52:240
24MB9561Hrabák JiříMost5402:11:380
Muži C 50-59 let (trať 17,8 km, 904 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3962Biemann GötzSKI Harrachov4301:22:3430
2MC4563Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4101:26:2127
3MC5564Merunka JanMK Kladno4001:31:0424
4MC6165Vodrážka KarelAK REMONTAS Kadaň4301:33:1221
5MC6666Kostka JosefVTŽ Chomutov4701:35:2118
6MC6767Malý ZdeněkLoko Beroun4201:35:2615
7MC6968Kvasnička FrantišekKB Kostelec nad Orlicí4701:36:3212
8MC7069Tučný JanMK Pardubice4701:36:349
9MC9270Sýkora JiříMK Kladno4101:49:216
Muži D 60 let a starší (trať 17,8 km, 904 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5671Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3501:31:3030
2MD6372Zálešák FrantišekStava Havířov3701:33:5027
3MD7173Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:36:3924
4MD8374Havran MiroslavProfistav Litomyšl3701:41:0521
5MD8675Šubrt VilémMK Kladno3601:43:5218
6MD9476Cupánek JosefSK Přerov2602:00:1915
-MD-77Hnízdil LadislavMaraton Klub Kladno35DNF-
Juniorky 19 let a mladší (trať 17,8 km, 904 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6597Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8001:34:1630
2ŽJ7998Vrabcová JitkaSKI Kasper Trutnov8101:39:3627
Ženy A 20-34 let (trať 17,8 km, 904 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3687Klimešová JanaVSK Praha7001:21:3630
2ZA4488Hebelková DitaLIAZ Jablonec7601:25:5127
3ZA4889Hanáková MiroslavaACP Brno6601:27:5724
4ZA5090Havlová PetraOlymp Praha7601:28:4721
5ZA7691Lenčová JanaSokol Ždarek6901:39:0318
6ZA7892Martinovská EvaChemopetrol Litvínov7501:39:1815
7ZA8793Kubrová DagmarMK Pardubice6301:44:5112
Ženy B 35 let a starší (trať 17,8 km, 904 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6094Mališová KarlaUSK Praha6001:33:0930
2ZB8195Pštrossová MarieAVC Praha5901:40:5627
3ZB8996Rulcová VlastaSlovan Liberec4401:46:2224
Trať 17,8 km, 904 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Bláha JanSŠ Sokol České Budějovice7101:06:5490
2MA23Vašek VladimírHOPE Moldava6901:07:0487
3MA34Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7201:07:3484
1MJ478Losman PetrMaratonstav Úpice7901:08:0060
4MA55Klimeš PetrDukla Praha5801:08:4081
5MA66Dúbravčík ZdeněkAC Start Karlovy Vary6401:09:3178
6MA77Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7501:10:0875
7MA88Pleticha RichardELNA Kadaň7501:10:1572
8MA99Kadlec PetrRentea Čejkovice6501:10:2969
9MA1010Wipler MartinBK HOPE Moldava6601:11:0466
10MA1111Fux StanislavTJ Loko Beroun5801:11:1863
11MA1212Hajzler JiříReproservis Brno6301:12:0260
12MA1313Karlík FrantišekSKP Most6501:12:3857
13MA1414Till PavelSokol Kolín6501:13:4654
14MA1515Poduška JosefAC Kladno6201:14:1851
15MA1616Lisý KarelSKP Most6201:14:4148
2MJ1779Vrabec MartinSKI Kasper Trutnov7901:15:1257
1MB1838Mach FrantišekSKI Preciosa Janblonec n. N.5001:15:3960
3MJ1980Havelka JanSKI Harrachov7901:15:5354
16MA2017Němec KamilMakrofakt Vlašim7501:16:1245
17MA2118Čistý VáclavAC Start Karlovy Vary7401:17:3042
2MB2239Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:17:4157
3MB2340Vojáček PavelSKI Kasper Trutnov5101:18:2154
18MA2419Šnejdar DušanSKP Most7001:18:5139
4MJ2581Šír DanielSpartak Rokytnice7901:19:0051
4MB2641Žáček StanislavBK Děčín5601:19:1151
5MB2742Runa JosefSokol Kolín5601:19:1548
6MB2843Bružek ZdeněkVTŽ Chomutov5401:19:2445
19MA2920Gombita JosefAK Remontas Kadaň5801:19:4636
20MA3021Kubálek MiroslavPIM Praha6701:20:1933
21MA3122Lenča JiříŽďárek6601:20:4830
22MA3223Vaněk PetrR-TEAM Praha6101:21:0027
7MB3344Havlíček JanOrbitt Praha5701:21:0342
23MA3424Hanzlík OndrejBaník Prievidza6001:21:17-
8MB3545Keprt JosefVTŽ Chomutov5701:21:2639
1ZA3687Klimešová JanaVSK Praha7001:21:3630
9MB3746Němec JiříMakrofakt Vlašim4801:21:5936
10MB3847Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5101:22:0333
1MC3962Biemann GötzSKI Harrachov4301:22:3430
11MB4048Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4801:22:5830
24MA4125Brokeš MartinTAXI BROKEŠ Letohrad7101:24:0424
25MA4226Sladký RomanVSŽ Praha7201:24:1021
12MB4349Kubr VáclavMK Pardubice5501:24:4427
2ZA4488Hebelková DitaLIAZ Jablonec7601:25:5127
2MC4563Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4101:26:2127
13MB4650Kahoun JiříSK Nemanice5201:26:2724
26MA4727Vraštil PetrSokol Roztoky7501:27:2818
3ZA4889Hanáková MiroslavaACP Brno6601:27:5724
27MA4928Konečný FilipStart Brno7601:28:1415
4ZA5090Havlová PetraOlymp Praha7601:28:4721
14MB5151Kučera ZdeněkMK Kladno5601:29:2121
5MJ5282Šír VáclavSpartak Rokytnice7801:29:3648
28MA5329Beránek JosefMK Kladno5801:30:3912
15MB5452Zajíc JanKRB Chrudim5301:30:5318
3MC5564Merunka JanMK Kladno4001:31:0424
1MD5671Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3501:31:3030
29MA5730Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:32:249
16MB5853Klemm JoachimNěmecko5701:32:33-
17MB5954Krejsa VáclavAVC Praha5201:32:5915
1ZB6094Mališová KarlaUSK Praha6001:33:0930
4MC6165Vodrážka KarelAK REMONTAS Kadaň4301:33:1221
6MJ6283Hudek PetrAK Remontas Kadaň8201:33:3945
2MD6372Zálešák FrantišekStava Havířov3701:33:5027
18MB6455Kafka JanSpartak Perštejn5001:33:5112
1ŽJ6597Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8001:34:1630
5MC6666Kostka JosefVTŽ Chomutov4701:35:2118
6MC6767Malý ZdeněkLoko Beroun4201:35:2615
30MA6831Zimola MichalNovis Praha6101:36:156
7MC6968Kvasnička FrantišekKB Kostelec nad Orlicí4701:36:3212
8MC7069Tučný JanMK Pardubice4701:36:349
3MD7173Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:36:3924
31MA7232Horych PavelAC Kladno7001:37:243
32MA7333Krátký JosefVysoká nad Labem6501:37:380
33MA7434Zejman JosefNovis Praha6101:37:490
7MJ7584Hudek MartinAK Remontas Kadaň8301:38:1642
5ZA7691Lenčová JanaSokol Ždarek6901:39:0318
34MA7735Holub JaroslavLiga 100 Praha6201:39:080
6ZA7892Martinovská EvaChemopetrol Litvínov7501:39:1815
2ŽJ7998Vrabcová JitkaSKI Kasper Trutnov8101:39:3627
35MA8036Mašek RomanNovis Praha6101:40:250
2ZB8195Pštrossová MarieAVC Praha5901:40:5627
8MJ8285Klail VojtěchMost8001:40:5739
4MD8374Havran MiroslavProfistav Litomyšl3701:41:0521
19MB8456Smeták VáclavMost5001:42:209
20MB8557Frlaus MichalAutoškola Kadaň5401:43:246
5MD8675Šubrt VilémMK Kladno3601:43:5218
7ZA8793Kubrová DagmarMK Pardubice6301:44:5112
21MB8858Klail VladimírMost5401:45:093
3ZB8996Rulcová VlastaSlovan Liberec4401:46:2224
22MB9059Chrastný MiroslavVTŽ Chomutov5501:48:010
36MA9137Dolanský PavelMost6501:48:450
9MC9270Sýkora JiříMK Kladno4101:49:216
23MB9360Kreml BohumilStav Most5301:52:240
6MD9476Cupánek JosefSK Přerov2602:00:1915
24MB9561Hrabák JiříMost5402:11:380

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód