Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Hvězda - Praděd

9.10.1999, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Hvězda - Praděd
  • datum konání: 9.10.1999
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ7161Dobšíček Pavel2 B Tým8000:39:3260
2MJ11151Hudek PetrAK Remontas Kadaň - Nike team8200:41:0557
3MJ27153Václavík PetrBK Krnov8000:44:1054
4MJ28155Kubíček PetrFenix ski team Jeseník8100:44:1351
5MJ32156Novotný ViktorFenix ski team Jeseník8200:44:4948
6MJ38160Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:46:1645
7MJ39162Pavelka JakubSLBR8100:46:1842
8MJ42157Lučan LiborFenix ski team Jeseník8400:46:3439
9MJ49163Ušela AntonínSG Vrbno pod Pradědem8200:47:0636
10MJ54154Posker TomášFenix ski team Jeseník8000:47:4433
11MJ56152Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:48:2530
12MJ58165Petroš AntonínATIS Bruntál8300:48:3127
13MJ66158Kukučka StanislavFenix ski team Jeseník8200:49:4624
14MJ74159Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:51:2721
15MJ95164Pavera RadekBK Kravaře8200:53:4018
16MJ1075Přasličák TomášBK Krnov8000:55:5415
Muži A (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:37:3190
2MA225Skalský RomanSSC Mariánské Lázně - Nike Team7500:37:3687
3MA353Uciechowski PiotrPolsko6300:38:21-
4MA424Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:38:5484
5MA630Poduška JosefAC Kladno6200:39:2681
6MA839Šír DanielRokytnice nad Jizerou 00:40:2278
7MA92Mazač JaroslavSK Hronov6800:40:3175
8MA1219Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:1072
9MA1315Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:1869
10MA1440Horák OndřejŠternberk7500:41:2166
11MA1517Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:41:2163
12MA1727Rys JaromírSKP Holešov6400:42:1860
13MA1836Křížek KvětoslavAntitrans Třebčín6900:42:2357
14MA2014Šťourač LiborARC Brno7800:42:3454
15MA2137Švalbe PetrKOB Prostějov7000:42:5651
16MA224Vedra DavidUniversita Brno7400:43:0248
17MA2441Zahrádka TomášSG Vrbno pod Pradědem7100:43:4245
18MA2645Horna MilanVŠB Ostrava7800:44:0142
19MA2920Kňáva MartinVTT Olomouc7000:44:1539
20MA3132Ličman KarelVOSA Bruntál6600:44:2836
21MA3429Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:45:4133
22MA3531Kokeš VlastimilXXX6500:45:4430
23MA3618Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:46:0627
24MA4342Kučera TomášSK Rover Praha7600:46:3724
25MA4516Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:46:4121
26MA4733Vičan LubomírVOSA Bruntál6500:46:4818
27MA5343Jílek RomanLiga 100 Olomouc7200:47:3015
28MA5528Strouhal TomášSKI Bruntál7400:48:0512
29MA5712Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:48:309
30MA6113Hrouza MichalBK Krnov7800:48:596
31MA6322Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:49:123
32MA6823Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:50:050
33MA7535Látal JaromírVTT Olomouc6900:51:310
34MA7638Vala LukášCK Stará Ves7800:51:320
35MA778Šiml JanNovis Praha6700:51:330
36MA8334Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:52:340
37MA8921Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:53:160
38MA9211Olšer TomášJFO Team7200:53:330
39MA10126Šnýdr ZábojKubj Štenberk6100:54:140
40MA1029Chmelař JanSlužkovice6100:54:180
41MA1036Juračka EmilVSK VŠB - TU Ostrava7600:54:410
42MA11444Kremláček MichaelXXX7100:57:250
43MA11610Mašek RomanNovis Praha6100:58:260
44MA12354Stuchlík KarelBK Kravaře6101:04:290
Muži B (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB559Jakubowski MarianPolsko5700:39:14-
2MB1082Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:41:0160
3MB1666Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:41:5857
4MB1974Špacír LadislavLoko Břeclav5500:42:3154
5MB2377Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:43:1251
6MB2575Bouška MiloslavSokol Přínostice5800:43:5948
7MB3368Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:44:5145
8MB4181Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:46:2842
9MB4461Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:46:4039
10MB4665Mareš BohumilLEAR Brno5100:46:4736
11MB4858Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:46:5133
12MB4970Vozňák JosefLiga 100 Olomouc5300:47:0630
13MB5180Balcar LubošPolice nad Metují5800:47:1827
14MB5276Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:47:2824
15MB5986Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:48:4021
16MB6078Soukup LadislavSokol Poniklá5800:48:4518
17MB6272Obručník JanLiga 100 Olomouc5400:49:0215
18MB6451Ženčák MiroslavSO Tovačov5000:49:1912
19MB6552Složil PavelSO Tovačov5300:49:209
20MB6964Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:50:166
21MB7079Komárek BedřichSC Hlubočky5300:50:223
22MB7169Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:51:080
23MB7283Rinka ErichBK Kravaře5400:51:110
24MB7973Honěk MiloušSK Jiří TEAM Ostrava5800:51:500
25MB8167Tomanec PetrTJ Svitavy5600:52:070
26MB8271Barbořák BohušLiga 100 Olomouc5900:52:080
27MB8562Krejsa VáclavBering Praha5200:52:500
28MB8760Cipl FrantišekBON BON Praha5100:53:050
29MB9963Sigmund OldřichHS Jeseníky5100:54:120
30MB10484Michalčík KarelBK Kravaře5900:55:130
31MB10885Urbiš VilémZa sebe5400:55:570
32MB11256Psotka PetrJOB s Trade,s.r.o. Opava5500:56:570
33MB12157Pospíšil VladimírJOB s Trade,s.r.o. Opava5001:02:350
34MB12655Kolmaš OldřichECOTŠ Olomouc5201:04:440
Muži C (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3797Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:46:0930
2MC4093Vodička JanMK Radslavice 00:46:2027
3MC6796Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:50:0424
4MC7394Cetkovský VladimírARC Brno4500:51:2321
5MC8498Procházka VáclavMaruš Team4500:52:3618
6MC9099Kubíček FrantišekTJ Liga 100 Ostrava4600:53:2715
7MC96101Volek IvoRýmařov4800:53:4812
8MC97100Soviš IvanHS Jeseníky4600:53:549
9MC11392Miencil MiroslavOstrava4500:57:016
10MC12595Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:04:403
Muži D (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD93117Miles PetrLesní a.s. Vrchlabí3700:53:3830
2MD94114Nanke WernerBK Kravaře3800:53:3927
3MD100113Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:54:1324
4MD105112Stuchlík KarelBK Kravaře3700:55:1821
5MD110119Ondrák BohumírSK Nové Město na Mor.3600:56:2818
6MD115115Holub Josef Ing.Bruntál3700:58:2515
7MD119118Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3900:59:2412
8MD122116Tesař StanislavTJ Sokol Šternberk3401:04:249
9MD130111Oškera OldřichSokol Bystřice p. Host.2301:23:056
Juniorky (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ86166Stejskalová JanaFenix ski team Jeseník8300:52:5530
2ŽJ91170Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8200:53:3227
3ŽJ109168Srubjanová KvětaAO Nové Město na Moravě8000:56:1124
4ŽJ111169Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:56:5421
5ŽJ124167Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:04:3918
Ženy A (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA30171Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:44:1830
2ZA78141Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:51:3627
3ZA80128Srubjanová JanaSlavoj Bruntál7400:51:5824
4ZA118127Popovová MartinaPraha7400:58:4821
5ZA120126Polachová LenkaLiga 100 Olomouc6900:59:3718
Ženy B (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB88143Živělová VladimíraTJ Nové sady Olomouc6100:53:0730
2ZB98144Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:53:5627
3ZB106146Pštrosová MarieAVC Praha 00:55:3124
4ZB117148Tomancová HanaTJ Svitavy6300:58:3521
5ZB127149Hodůlová DagmarLiga 100 Olomouc5401:04:5318
6ZB128145Jirásková EvaLanškroun6401:10:0815
7ZB129147Rychlá OlgaXXX5501:14:5212
8ZB131142Ciesielská MariaPolsko4701:27:59-
Trať 9,600 km, 660,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:37:3190
2MA225Skalský RomanSSC Mariánské Lázně - Nike Team7500:37:3687
3MA353Uciechowski PiotrPolsko6300:38:21-
4MA424Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:38:5484
1MB559Jakubowski MarianPolsko5700:39:14-
5MA630Poduška JosefAC Kladno6200:39:2681
1MJ7161Dobšíček Pavel2 B Tým8000:39:3260
6MA839Šír DanielRokytnice nad Jizerou 00:40:2278
7MA92Mazač JaroslavSK Hronov6800:40:3175
2MB1082Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:41:0160
2MJ11151Hudek PetrAK Remontas Kadaň - Nike team8200:41:0557
8MA1219Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:1072
9MA1315Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:1869
10MA1440Horák OndřejŠternberk7500:41:2166
11MA1517Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:41:2163
3MB1666Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:41:5857
12MA1727Rys JaromírSKP Holešov6400:42:1860
13MA1836Křížek KvětoslavAntitrans Třebčín6900:42:2357
4MB1974Špacír LadislavLoko Břeclav5500:42:3154
14MA2014Šťourač LiborARC Brno7800:42:3454
15MA2137Švalbe PetrKOB Prostějov7000:42:5651
16MA224Vedra DavidUniversita Brno7400:43:0248
5MB2377Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:43:1251
17MA2441Zahrádka TomášSG Vrbno pod Pradědem7100:43:4245
6MB2575Bouška MiloslavSokol Přínostice5800:43:5948
18MA2645Horna MilanVŠB Ostrava7800:44:0142
3MJ27153Václavík PetrBK Krnov8000:44:1054
4MJ28155Kubíček PetrFenix ski team Jeseník8100:44:1351
19MA2920Kňáva MartinVTT Olomouc7000:44:1539
1ZA30171Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:44:1830
20MA3132Ličman KarelVOSA Bruntál6600:44:2836
5MJ32156Novotný ViktorFenix ski team Jeseník8200:44:4948
7MB3368Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:44:5145
21MA3429Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:45:4133
22MA3531Kokeš VlastimilXXX6500:45:4430
23MA3618Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:46:0627
1MC3797Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:46:0930
6MJ38160Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:46:1645
7MJ39162Pavelka JakubSLBR8100:46:1842
2MC4093Vodička JanMK Radslavice 00:46:2027
8MB4181Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:46:2842
8MJ42157Lučan LiborFenix ski team Jeseník8400:46:3439
24MA4342Kučera TomášSK Rover Praha7600:46:3724
9MB4461Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:46:4039
25MA4516Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:46:4121
10MB4665Mareš BohumilLEAR Brno5100:46:4736
26MA4733Vičan LubomírVOSA Bruntál6500:46:4818
11MB4858Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:46:5133
12MB4970Vozňák JosefLiga 100 Olomouc5300:47:0630
9MJ49163Ušela AntonínSG Vrbno pod Pradědem8200:47:0636
13MB5180Balcar LubošPolice nad Metují5800:47:1827
14MB5276Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:47:2824
27MA5343Jílek RomanLiga 100 Olomouc7200:47:3015
10MJ54154Posker TomášFenix ski team Jeseník8000:47:4433
28MA5528Strouhal TomášSKI Bruntál7400:48:0512
11MJ56152Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:48:2530
29MA5712Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:48:309
12MJ58165Petroš AntonínATIS Bruntál8300:48:3127
15MB5986Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:48:4021
16MB6078Soukup LadislavSokol Poniklá5800:48:4518
30MA6113Hrouza MichalBK Krnov7800:48:596
17MB6272Obručník JanLiga 100 Olomouc5400:49:0215
31MA6322Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:49:123
18MB6451Ženčák MiroslavSO Tovačov5000:49:1912
19MB6552Složil PavelSO Tovačov5300:49:209
13MJ66158Kukučka StanislavFenix ski team Jeseník8200:49:4624
3MC6796Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:50:0424
32MA6823Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:50:050
20MB6964Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:50:166
21MB7079Komárek BedřichSC Hlubočky5300:50:223
22MB7169Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:51:080
23MB7283Rinka ErichBK Kravaře5400:51:110
4MC7394Cetkovský VladimírARC Brno4500:51:2321
14MJ74159Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:51:2721
33MA7535Látal JaromírVTT Olomouc6900:51:310
34MA7638Vala LukášCK Stará Ves7800:51:320
35MA778Šiml JanNovis Praha6700:51:330
2ZA78141Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:51:3627
24MB7973Honěk MiloušSK Jiří TEAM Ostrava5800:51:500
3ZA80128Srubjanová JanaSlavoj Bruntál7400:51:5824
25MB8167Tomanec PetrTJ Svitavy5600:52:070
26MB8271Barbořák BohušLiga 100 Olomouc5900:52:080
36MA8334Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:52:340
5MC8498Procházka VáclavMaruš Team4500:52:3618
27MB8562Krejsa VáclavBering Praha5200:52:500
1ŽJ86166Stejskalová JanaFenix ski team Jeseník8300:52:5530
28MB8760Cipl FrantišekBON BON Praha5100:53:050
1ZB88143Živělová VladimíraTJ Nové sady Olomouc6100:53:0730
37MA8921Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:53:160
6MC9099Kubíček FrantišekTJ Liga 100 Ostrava4600:53:2715
2ŽJ91170Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8200:53:3227
38MA9211Olšer TomášJFO Team7200:53:330
1MD93117Miles PetrLesní a.s. Vrchlabí3700:53:3830
2MD94114Nanke WernerBK Kravaře3800:53:3927
15MJ95164Pavera RadekBK Kravaře8200:53:4018
7MC96101Volek IvoRýmařov4800:53:4812
8MC97100Soviš IvanHS Jeseníky4600:53:549
2ZB98144Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:53:5627
29MB9963Sigmund OldřichHS Jeseníky5100:54:120
3MD100113Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:54:1324
39MA10126Šnýdr ZábojKubj Štenberk6100:54:140
40MA1029Chmelař JanSlužkovice6100:54:180
41MA1036Juračka EmilVSK VŠB - TU Ostrava7600:54:410
30MB10484Michalčík KarelBK Kravaře5900:55:130
4MD105112Stuchlík KarelBK Kravaře3700:55:1821
3ZB106146Pštrosová MarieAVC Praha 00:55:3124
16MJ1075Přasličák TomášBK Krnov8000:55:5415
31MB10885Urbiš VilémZa sebe5400:55:570
3ŽJ109168Srubjanová KvětaAO Nové Město na Moravě8000:56:1124
5MD110119Ondrák BohumírSK Nové Město na Mor.3600:56:2818
4ŽJ111169Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:56:5421
32MB11256Psotka PetrJOB s Trade,s.r.o. Opava5500:56:570
9MC11392Miencil MiroslavOstrava4500:57:016
42MA11444Kremláček MichaelXXX7100:57:250
6MD115115Holub Josef Ing.Bruntál3700:58:2515
43MA11610Mašek RomanNovis Praha6100:58:260
4ZB117148Tomancová HanaTJ Svitavy6300:58:3521
4ZA118127Popovová MartinaPraha7400:58:4821
7MD119118Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3900:59:2412
5ZA120126Polachová LenkaLiga 100 Olomouc6900:59:3718
33MB12157Pospíšil VladimírJOB s Trade,s.r.o. Opava5001:02:350
8MD122116Tesař StanislavTJ Sokol Šternberk3401:04:249
44MA12354Stuchlík KarelBK Kravaře6101:04:290
5ŽJ124167Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:04:3918
10MC12595Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:04:403
34MB12655Kolmaš OldřichECOTŠ Olomouc5201:04:440
5ZB127149Hodůlová DagmarLiga 100 Olomouc5401:04:5318
6ZB128145Jirásková EvaLanškroun6401:10:0815
7ZB129147Rychlá OlgaXXX5501:14:5212
9MD130111Oškera OldřichSokol Bystřice p. Host.2301:23:056
8ZB131142Ciesielská MariaPolsko4701:27:59-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód