Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Poniklá - Rezek

19.6.1999, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Poniklá - Rezek
  • datum konání: 19.6.1999
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Poniklá

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2009Poniklá - Rezek85
31.5.2008Poniklá - Rezek79
16.6.2007Poniklá - Rezek80
20.5.2006Poniklá - Rezek - SÚPEME DO KRKONOŠ59
4.6.2005Poniklá - Rezek75
22.5.2004Poniklá - Rezek - Súpeme do Krkonoš64
14.6.2003Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek65
15.6.2002Poniklá - Rezek122
17.6.2001Poniklá - Rezek84
17.6.2000Poniklá - Rezek108
20.6.1998Poniklá - Rezek95
6.7.1996Poniklá - Rezek105
1.7.1995Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek97
2.7.1994Poniklá - Rezek77
3.7.1993Poniklá - Rezek99
16.5.1992Poniklá - Rezek82
19.5.1991Poniklá - Rezek91
20.5.1990Poniklá - Rezek76
21.5.1989Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek67
22.5.1988Poniklá - Rezek79
23.5.1987Poniklá - Rezek51
24.5.1986Sůpeme do Krkonoš, Poniklá - Rezek, 4. ročník80

Statistika závodu Poniklá - Rezek

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 1820

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4820
Kynčl Stanislav6419
Šír Václav4819
Brunclík Ivo5818
Pechek František5316
Šimůnek Jan4916
Havlíček Zdeněk3515
Vojáček Pavel5115
Mach Václav5515
Hlusička Josef3815
Tomíček Josef5914
Zoubek Zdeněk6914
Soukup Ladislav5813
Kůtek Vladimír5012
Marek František4112
Paulů Blanka5412
Trejbal Karel5112
Biemann Götz4311
Kadavý Jan4711
Tučný Jan4710
Trakal Jaroslav3310
Libra Jiří3710
Jirásková Eva6410
Hádek Josef539
Švec Milan639
Gombita Josef589
Linhart Miloš448
Lanta Jiří448
Novák Karel478
Buchar Jan338
Plašil Milan598
Vítek Miroslav728
Skalský Roman758
Jarkovský Oldřich348
Kašpar Josef388
Šmída Oldřich488
Grohová Jaroslava518
Miles Petr378
Stránský Aleš607
Smrčka Miloš547
Jirsa Pavel617
Filingr Čeněk617
Palán Zdeněk567
Kavan Ivan507
Šteinc Ludvík417
Mazač Jaroslav687
Losman Miroslav517
Dostálek Petr677
Svatoš Otakar347
Kašpar Jan717

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ99Dobšíček Pavel2 B Tým8000:38:4640
2MJ1818Novák TomášKRB Jouda Team Koberovy8000:40:5238
3MJ2020Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí8100:41:3936
4MJ2222Gaudel RomanSVS Krkonoše Vrchlabí8000:42:0234
5MJ3131Márinka TomášSki Jilemnice8100:43:0332
6MJ5052Křenek TomášSokol Výprachtice8000:45:0930
7MJ7373Ryšavý JiříSki Jilemnice8300:47:4928
8MJ7979Dubec TomášPreciosa Jablonec nad Nisou8200:48:4826
9MJ8484Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:49:4224
10MJ8989Boháč JakubPoniklá8200:50:2322
11MJ9494Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:51:3120
12MJ9696Nechanický JanSKI Harrachov8400:52:0218
13MJ104104Neumann MilanSki Jilemnice8300:53:5316
14MJ107107Zezulka MartinPreciosa Jablonec nad Nisou8200:53:5714
15MJ112112Svatoň JiříHořice8500:55:3612
Muži A (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pešava JanDukla Praha7200:36:0260
2MA22Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:36:1458
3MA33Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:36:3756
4MA44Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:37:2554
5MA55Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:37:5352
6MA77Žák JiříVŠK VŠB Ostrava7100:38:2350
7MA88Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:38:4548
8MA1010Vaněk PetrRT Praha6100:38:5346
9MA1212Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:39:4444
10MA1313Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:39:5042
11MA1414Havlík LukášSKP Jablonec nad Nisou7900:40:1740
12MA1515Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:2838
13MA1616Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:40:3236
14MA2121Martínek PetrJablonec nad Jizerou7600:41:5634
15MA2323Jánošík RudolfSach Louňovice p. Bl.7100:42:0532
16MA2727Tuž JaroslavSKI CLUB Liberec6900:42:3130
17MA2929Kervitzer JanSKPŠ Praha7800:42:4628
18MA3333Lohynský JaroslavLoko Trutnov 00:43:1626
19MA3434Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:43:2024
20MA3636Kopal JanOptima Nová Paka7800:43:3422
21MA3939Pala ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy7900:43:4520
22MA4141Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:44:0018
23MA4242Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:44:1316
24MA4343Mrva PavelČeská Kamenice6000:44:2314
25MA4444Pivrnec PetrLomnice nad Popelkou6600:44:3412
26MA5051Machala PetrLiga 100 Olomouc7600:45:0910
27MA5353Pavlica PetrTukas Praha6300:45:258
28MA5858Vodička JanŠelasport7800:45:546
29MA6262Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:46:104
30MA6464Erlebach TomášSki Jilemnice7100:46:242
31MA6767Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí6000:46:370
32MA7474Dvořák JiříJilemnice6300:47:560
33MA7575Vejnar JiříTJ Benešov6700:48:050
34MA7777Novák RadimPraha6500:48:270
35MA9595Waldman MilošSpartak Rokytnice7800:51:480
36MA9898Bíško JiříIVASO Jičín6400:52:180
37MA101101Vlk IvanLaryko Hostinné6800:52:560
38MA102102Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:53:100
39MA108108Erlebach JanSki Jilemnice7500:54:470
40MA113113Svatoň JiříHořice8500:55:370
Muži B (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB66Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:38:1040
2MB1111Smrčka MilošBK Říčany5400:39:0838
3MB1717Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:4136
4MB1919Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:41:3034
5MB2424Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:42:0932
6MB2525Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:42:1530
7MB2626Gombita JosefRemontas Kadaň5800:42:2428
8MB3030Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:42:5226
9MB3232Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:43:0824
10MB3737Henke MiroslavSKI Podlázky5500:43:4222
11MB3838Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:43:4320
12MB4040Strnad MilošLokomotiva Beroun5300:43:5418
13MB4646Plašil MilanJičín5900:44:3616
14MB4747Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:44:4714
15MB5050Losman MiroslavLAOO Hradec Králové5100:45:0912
16MB5656Malatín ŠtefanAAC Brno5500:45:4010
17MB5959Westmaier JiříSK Westmaier Kolová 00:45:568
18MB6161Kazda JiříBC Sport Lomnice nad Popelkou5000:46:066
19MB6969Kober JosefDolní Olešnice5000:46:554
20MB7272Kouba StanislavMost5700:47:372
21MB7676Soukup LadislavSokol Poniklá5800:48:060
22MB8080Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:48:500
23MB8282Janko VladimírOlymp SK Hradec Králové5000:49:090
24MB9191Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:50:390
25MB9797Křenek MiroslavSokol Výprachtice5000:52:020
26MB106106Hnídek FrantišekKP BKÚ Mělník5400:53:570
27MB116116Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:56:320
28MB124124Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:59:350
-MB-131Čivrný JiříAC Slovan Liberec53DNF-
Muži C (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2828Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:3620
2MC3535Němec JiříSach Louňovice4800:43:2118
3MC4545Vodička JanMK Radslavice 00:44:3516
4MC4848Šír VáclavRokytnice nad Jizerou4800:44:5114
5MC5454Kocum MiroslavAC Slovan Liberec4500:45:3312
6MC5757Kadavý JanJablonec4700:45:4110
7MC6060Melišík MilanRedpoint Teplice nad Metují4700:46:048
8MC6666Biemann GötzSKI Harrachov4300:46:316
9MC6868Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:46:444
10MC7878Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:48:322
11MC8686Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:49:520
12MC8787Pirk JanLékařský TRI klub Praha4800:49:560
13MC9999Holý VáclavLiga 100 Praha4100:52:310
14MC103103Vlk IvanLaryko Hostinné4200:53:470
15MC110110Tučný JanMK Pardubice4700:55:070
16MC111111Nypl JaroslavStará Paka4100:55:300
17MC122122Novák KarelUnion Praha4700:59:090
18MC123123Čechovský JiříMeteor Kačerov4900:59:180
19MC125126Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:00:180
20MC129130Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:04:210
Muži D (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6363Kohout TomášKooperativa Praha3700:46:1320
2MD7171Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:47:1918
3MD8181Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:49:0116
4MD8585Buchar JanOpel Vrchlabí3300:49:4414
5MD109109Kašpar JosefAVC Praha3800:54:5412
6MD114114Svatoš OtakarKostelec nad Orlicí3400:55:4210
7MD126127Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:00:428
Juniorky (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8888Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:50:1120
2ŽJ9393Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8000:51:0418
3ŽJ115115Nechanická JanaSKI Harrachov8400:55:4816
4ŽJ117117Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:56:4214
5ŽJ127128Vondrová PetraSokol Poniklá8601:02:0512
6ŽJ128129Bartoňová ZuzanaSki Jilemnice8301:03:4810
Ženy A (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5555Havelková DagmarJilemnice7200:45:3820
2ZA6565Kocumová ZuzanaAC Slovan Liberec7900:46:2618
3ZA7070Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:47:1016
4ZA9090Kocumová KarinAC Slovan Liberec7600:50:2414
5ZA9292Wiesnerová LenkaSport Team HSM Adršpach6900:50:4012
6ZA105105Smolíková PetraAAC Brno7600:53:5510
7ZA119119Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:57:538
8ZA121121Popovová MartinaAVC Praha7400:58:436
Ženy B (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4949Paulů BlankaSki Jilemnice5400:44:5520
2ZB8383Mališová KarlaUSK Praha6000:49:3118
3ZB100100Pštrosová MarieAVC Praha 00:52:4316
4ZB118118Havlová PavlaStruna Liberec5700:57:0714
5ZB120120Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:58:1012
Trať 10,300 km, 460,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pešava JanDukla Praha7200:36:0260
2MA22Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:36:1458
3MA33Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:36:3756
4MA44Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:37:2554
5MA55Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:37:5352
1MB66Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:38:1040
6MA77Žák JiříVŠK VŠB Ostrava7100:38:2350
7MA88Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:38:4548
1MJ99Dobšíček Pavel2 B Tým8000:38:4640
8MA1010Vaněk PetrRT Praha6100:38:5346
2MB1111Smrčka MilošBK Říčany5400:39:0838
9MA1212Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:39:4444
10MA1313Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:39:5042
11MA1414Havlík LukášSKP Jablonec nad Nisou7900:40:1740
12MA1515Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:2838
13MA1616Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:40:3236
3MB1717Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:4136
2MJ1818Novák TomášKRB Jouda Team Koberovy8000:40:5238
4MB1919Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:41:3034
3MJ2020Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí8100:41:3936
14MA2121Martínek PetrJablonec nad Jizerou7600:41:5634
4MJ2222Gaudel RomanSVS Krkonoše Vrchlabí8000:42:0234
15MA2323Jánošík RudolfSach Louňovice p. Bl.7100:42:0532
5MB2424Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:42:0932
6MB2525Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:42:1530
7MB2626Gombita JosefRemontas Kadaň5800:42:2428
16MA2727Tuž JaroslavSKI CLUB Liberec6900:42:3130
1MC2828Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:3620
17MA2929Kervitzer JanSKPŠ Praha7800:42:4628
8MB3030Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:42:5226
5MJ3131Márinka TomášSki Jilemnice8100:43:0332
9MB3232Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:43:0824
18MA3333Lohynský JaroslavLoko Trutnov 00:43:1626
19MA3434Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:43:2024
2MC3535Němec JiříSach Louňovice4800:43:2118
20MA3636Kopal JanOptima Nová Paka7800:43:3422
10MB3737Henke MiroslavSKI Podlázky5500:43:4222
11MB3838Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:43:4320
21MA3939Pala ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy7900:43:4520
12MB4040Strnad MilošLokomotiva Beroun5300:43:5418
22MA4141Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:44:0018
23MA4242Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:44:1316
24MA4343Mrva PavelČeská Kamenice6000:44:2314
25MA4444Pivrnec PetrLomnice nad Popelkou6600:44:3412
3MC4545Vodička JanMK Radslavice 00:44:3516
13MB4646Plašil MilanJičín5900:44:3616
14MB4747Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:44:4714
4MC4848Šír VáclavRokytnice nad Jizerou4800:44:5114
1ZB4949Paulů BlankaSki Jilemnice5400:44:5520
15MB5050Losman MiroslavLAOO Hradec Králové5100:45:0912
26MA5051Machala PetrLiga 100 Olomouc7600:45:0910
6MJ5052Křenek TomášSokol Výprachtice8000:45:0930
27MA5353Pavlica PetrTukas Praha6300:45:258
5MC5454Kocum MiroslavAC Slovan Liberec4500:45:3312
1ZA5555Havelková DagmarJilemnice7200:45:3820
16MB5656Malatín ŠtefanAAC Brno5500:45:4010
6MC5757Kadavý JanJablonec4700:45:4110
28MA5858Vodička JanŠelasport7800:45:546
17MB5959Westmaier JiříSK Westmaier Kolová 00:45:568
7MC6060Melišík MilanRedpoint Teplice nad Metují4700:46:048
18MB6161Kazda JiříBC Sport Lomnice nad Popelkou5000:46:066
29MA6262Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:46:104
1MD6363Kohout TomášKooperativa Praha3700:46:1320
30MA6464Erlebach TomášSki Jilemnice7100:46:242
2ZA6565Kocumová ZuzanaAC Slovan Liberec7900:46:2618
8MC6666Biemann GötzSKI Harrachov4300:46:316
31MA6767Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí6000:46:370
9MC6868Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:46:444
19MB6969Kober JosefDolní Olešnice5000:46:554
3ZA7070Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:47:1016
2MD7171Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:47:1918
20MB7272Kouba StanislavMost5700:47:372
7MJ7373Ryšavý JiříSki Jilemnice8300:47:4928
32MA7474Dvořák JiříJilemnice6300:47:560
33MA7575Vejnar JiříTJ Benešov6700:48:050
21MB7676Soukup LadislavSokol Poniklá5800:48:060
34MA7777Novák RadimPraha6500:48:270
10MC7878Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:48:322
8MJ7979Dubec TomášPreciosa Jablonec nad Nisou8200:48:4826
22MB8080Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:48:500
3MD8181Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:49:0116
23MB8282Janko VladimírOlymp SK Hradec Králové5000:49:090
2ZB8383Mališová KarlaUSK Praha6000:49:3118
9MJ8484Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:49:4224
4MD8585Buchar JanOpel Vrchlabí3300:49:4414
11MC8686Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:49:520
12MC8787Pirk JanLékařský TRI klub Praha4800:49:560
1ŽJ8888Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:50:1120
10MJ8989Boháč JakubPoniklá8200:50:2322
4ZA9090Kocumová KarinAC Slovan Liberec7600:50:2414
24MB9191Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:50:390
5ZA9292Wiesnerová LenkaSport Team HSM Adršpach6900:50:4012
2ŽJ9393Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8000:51:0418
11MJ9494Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:51:3120
35MA9595Waldman MilošSpartak Rokytnice7800:51:480
12MJ9696Nechanický JanSKI Harrachov8400:52:0218
25MB9797Křenek MiroslavSokol Výprachtice5000:52:020
36MA9898Bíško JiříIVASO Jičín6400:52:180
13MC9999Holý VáclavLiga 100 Praha4100:52:310
3ZB100100Pštrosová MarieAVC Praha 00:52:4316
37MA101101Vlk IvanLaryko Hostinné6800:52:560
38MA102102Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:53:100
14MC103103Vlk IvanLaryko Hostinné4200:53:470
13MJ104104Neumann MilanSki Jilemnice8300:53:5316
6ZA105105Smolíková PetraAAC Brno7600:53:5510
26MB106106Hnídek FrantišekKP BKÚ Mělník5400:53:570
14MJ107107Zezulka MartinPreciosa Jablonec nad Nisou8200:53:5714
39MA108108Erlebach JanSki Jilemnice7500:54:470
5MD109109Kašpar JosefAVC Praha3800:54:5412
15MC110110Tučný JanMK Pardubice4700:55:070
16MC111111Nypl JaroslavStará Paka4100:55:300
15MJ112112Svatoň JiříHořice8500:55:3612
40MA113113Svatoň JiříHořice8500:55:370
6MD114114Svatoš OtakarKostelec nad Orlicí3400:55:4210
3ŽJ115115Nechanická JanaSKI Harrachov8400:55:4816
27MB116116Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:56:320
4ŽJ117117Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:56:4214
4ZB118118Havlová PavlaStruna Liberec5700:57:0714
7ZA119119Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:57:538
5ZB120120Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:58:1012
8ZA121121Popovová MartinaAVC Praha7400:58:436
17MC122122Novák KarelUnion Praha4700:59:090
18MC123123Čechovský JiříMeteor Kačerov4900:59:180
28MB124124Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:59:350
19MC125126Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:00:180
7MD126127Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:00:428
5ŽJ127128Vondrová PetraSokol Poniklá8601:02:0512
6ŽJ128129Bartoňová ZuzanaSki Jilemnice8301:03:4810
20MC129130Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:04:210

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód