Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

20.6.1999, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Vysoké nad Jizerou - Štěpánka
  • datum konání: 20.6.1999
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.6.2007Vysoké nad Jizerou - Štěpánka85
23.7.2006Vysoké nad Jizerou - Štěpánka90
24.7.2005Vysoké nad Jizerou - Štěpánka92
25.7.2004Vysoké nad Jizerou - Štěpánka82
27.7.2003Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
28.7.2002Vysoké nad Jizerou - Štěpánka102
13.8.2000Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
21.6.1998Vysoké nad Jizerou - Štěpánka58
6.7.1997Vysoké nad Jizerou - Štěpánka72
7.7.1996Vysoké nad Jizerou - Štěpánka71
2.7.1995Vysoké nad Jizerou - Štěpánka50
3.7.1994Vysoké nad Jizerou - Štěpánka55
4.7.1993Vysoké nad Jizerou - Štěpánka60
17.5.1992Vysoké nad Jizerou - Štěpánka64
14.10.1990Vysoké nad Jizerou - Štěpánka66
8.10.1989Vysoké nad Jizerou - Štěpánka32
8.10.1988Vysoké nad Jizerou - Štěpánka37

Statistika závodu Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 1178

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4815
Šír Václav4812
Biemann Götz4312
Gombita Josef5812
Brunclík Ivo5811
Trejbal Karel5111
Tučný Jan4711
Miles Petr3710
Havlíček Zdeněk3510
Zoubek Zdeněk699
Šimůnek Jan499
Tomíček Josef599
Marek František419
Buchar Jan339
Kynčl Stanislav648
Smutný Vladimír328
Pechek František538
Kubrová Dagmar637
Mazač Jaroslav687
Kubr Václav557
Šteinc Ludvík417
Novotná Eva487
Rys Jaromír647
Kadavý Jan477
Nesvadba Petr867
Šmída Oldřich486
Hlusička Josef386
Vojáček Pavel516
Les Josef476
Groh Stanislav466
Grohová Jaroslava516
Špacír Ladislav556
Zátopek Jiří606
Vejnar Josef576
Metelka Josef446
Wolf David726
Jirásková Eva646
Václ Tomáš645
Kožíšek Dušan835
Paulů Blanka545
Krejcar Daniel755
Poduška Josef625
Soukup Ladislav585
Novák Zdeněk545
Mrva Pavel605
Žák Jiří715
Šlechta Dan765
Kolínek František565
Palán Zdeněk565
Jirásková Hanka895

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ912Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí8100:30:2420
2MJ1713Novák TomášKRB Jouda Team Koberovy8000:31:2119
3MJ1914Frühbauer AlešSK SKI Liberec8200:31:4618
4MJ2615Valoušek TomášSK SKI Liberec8200:33:1417
5MJ3516Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov8200:34:4716
6MJ3617Křenek TomášSokol Výprachtice8000:35:0415
7MJ4018Kužel MartinTJ Semily8200:35:2414
8MJ4819Tichánek TomášSKI Klub Vysoké nad Jizerou8400:38:5513
9MJ5120Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:5712
10MJ5321Nechanický JanSKI Harrachov8400:40:1111
Muži A (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA127Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:26:5530
2MA228Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:27:0729
3MA329Poduška JosefAC Kladno6200:27:5928
4MA430Žák JiříVŠK VŠB Ostrava7100:28:2427
5MA531Šír DanielRokytnice nad Jizerou 00:28:4126
6MA732Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:29:4825
7MA1033Havlík LukášSKP Jablonec nad Nisou7900:30:3524
8MA1234Mollinger JaroslavDukla Liberec7800:30:4823
9MA1335Jůna JaroslavAC Slovan Liberec6100:30:5022
10MA1436Martínek PetrJablonec nad Jizerou7600:31:0621
11MA1537Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:31:0920
12MA1638Tuž JaroslavSKI CLUB Liberec6900:31:1419
13MA2239Mrva PavelČeská Kamenice6000:32:3718
14MA2340Paseka JosefDukla Liberec7900:32:4517
15MA2441Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:33:0916
16MA2742Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:33:3915
17MA2843Šmíd VladimírDukla Liberec7700:33:5714
18MA2944Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí6000:34:0113
19MA3045Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:34:1112
20MA3346Machala PetrLiga 100 Olomouc7600:34:2411
21MA3447Popovič PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6600:34:3610
22MA3748Vodička JanŠelasport7800:35:059
23MA3949Havelka JanMaratonstav Úpice7900:35:158
24MA4450Šmejc PetrDukla Liberec7800:37:177
Muži B (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB652Smrčka MilošBK Říčany5400:29:1620
2MB853Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:30:0519
3MB1154Gombita JosefRemontas Kadaň5800:30:4318
4MB1855Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:31:2317
5MB2056Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:31:5416
6MB4357Soukup LadislavSokol Poniklá5800:37:0115
7MB5558Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:41:3614
8MB6359Skrbek VáclavHO Ještěd5000:47:1913
Muži C (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2160Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:32:1610
2MC2461Šír VáclavRokytnice nad Jizerou4800:33:099
3MC3262Vodička JanMK Radslavice 00:34:198
4MC3863Biemann GötzSKI Harrachov4300:35:107
5MC5764Tučný JanMK Pardubice4700:42:026
6MC6565Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:49:325
Muži D (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4766Buchar JanOpel Vrchlabí3300:38:3310
2MD4967Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:39:169
3MD5268Svatoš OtakarKostelec nad Orlicí3400:40:048
Juniorky (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ421Kubicová IvanaSK SKI Liberec8100:36:2310
2ŽJ462Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:37:569
3ŽJ503Hlaváčková KláraSK SKI Liberec8300:39:338
4ŽJ564Janebová VěraSK SKI Liberec8100:41:567
5ŽJ585Knoppová MartinaSK SKI Liberec8300:43:056
6ŽJ596Vocásková ZuzanaKB Jilemnice8300:43:245
7ŽJ607Nechanická JanaSKI Harrachov8400:43:364
8ŽJ628Pešková JanaKB Jilemnice8000:46:223
9ŽJ669Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:49:452
10ŽJ6710Jindřišková PetraKB Jilemnice8400:55:171
-ŽJ-11Kořínková ŠárkaSK SKI Liberec83DNF-
Ženy A (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3122Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:34:1610
2ZA4123Hanušová LenkaSK Nové Město n. Metují7900:35:519
3ZA4524Dufková JanaBystřice pod Hostýnem7900:37:438
4ZA6125Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:45:017
5ZA6426Popovová MartinaAVC Praha7400:47:446
Ženy B (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5451Pštrosová MarieAVC Praha 00:41:1710
Trať 7,500 km, 450,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA127Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:26:5530
2MA228Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:27:0729
3MA329Poduška JosefAC Kladno6200:27:5928
4MA430Žák JiříVŠK VŠB Ostrava7100:28:2427
5MA531Šír DanielRokytnice nad Jizerou 00:28:4126
1MB652Smrčka MilošBK Říčany5400:29:1620
6MA732Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:29:4825
2MB853Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:30:0519
1MJ912Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí8100:30:2420
7MA1033Havlík LukášSKP Jablonec nad Nisou7900:30:3524
3MB1154Gombita JosefRemontas Kadaň5800:30:4318
8MA1234Mollinger JaroslavDukla Liberec7800:30:4823
9MA1335Jůna JaroslavAC Slovan Liberec6100:30:5022
10MA1436Martínek PetrJablonec nad Jizerou7600:31:0621
11MA1537Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:31:0920
12MA1638Tuž JaroslavSKI CLUB Liberec6900:31:1419
2MJ1713Novák TomášKRB Jouda Team Koberovy8000:31:2119
4MB1855Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:31:2317
3MJ1914Frühbauer AlešSK SKI Liberec8200:31:4618
5MB2056Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:31:5416
1MC2160Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:32:1610
13MA2239Mrva PavelČeská Kamenice6000:32:3718
14MA2340Paseka JosefDukla Liberec7900:32:4517
2MC2461Šír VáclavRokytnice nad Jizerou4800:33:099
15MA2441Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:33:0916
4MJ2615Valoušek TomášSK SKI Liberec8200:33:1417
16MA2742Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:33:3915
17MA2843Šmíd VladimírDukla Liberec7700:33:5714
18MA2944Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí6000:34:0113
19MA3045Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:34:1112
1ZA3122Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:34:1610
3MC3262Vodička JanMK Radslavice 00:34:198
20MA3346Machala PetrLiga 100 Olomouc7600:34:2411
21MA3447Popovič PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6600:34:3610
5MJ3516Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov8200:34:4716
6MJ3617Křenek TomášSokol Výprachtice8000:35:0415
22MA3748Vodička JanŠelasport7800:35:059
4MC3863Biemann GötzSKI Harrachov4300:35:107
23MA3949Havelka JanMaratonstav Úpice7900:35:158
7MJ4018Kužel MartinTJ Semily8200:35:2414
2ZA4123Hanušová LenkaSK Nové Město n. Metují7900:35:519
1ŽJ421Kubicová IvanaSK SKI Liberec8100:36:2310
6MB4357Soukup LadislavSokol Poniklá5800:37:0115
24MA4450Šmejc PetrDukla Liberec7800:37:177
3ZA4524Dufková JanaBystřice pod Hostýnem7900:37:438
2ŽJ462Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:37:569
1MD4766Buchar JanOpel Vrchlabí3300:38:3310
8MJ4819Tichánek TomášSKI Klub Vysoké nad Jizerou8400:38:5513
2MD4967Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:39:169
3ŽJ503Hlaváčková KláraSK SKI Liberec8300:39:338
9MJ5120Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:5712
3MD5268Svatoš OtakarKostelec nad Orlicí3400:40:048
10MJ5321Nechanický JanSKI Harrachov8400:40:1111
1ZB5451Pštrosová MarieAVC Praha 00:41:1710
7MB5558Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:41:3614
4ŽJ564Janebová VěraSK SKI Liberec8100:41:567
5MC5764Tučný JanMK Pardubice4700:42:026
5ŽJ585Knoppová MartinaSK SKI Liberec8300:43:056
6ŽJ596Vocásková ZuzanaKB Jilemnice8300:43:245
7ŽJ607Nechanická JanaSKI Harrachov8400:43:364
4ZA6125Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:45:017
8ŽJ628Pešková JanaKB Jilemnice8000:46:223
8MB6359Skrbek VáclavHO Ještěd5000:47:1913
5ZA6426Popovová MartinaAVC Praha7400:47:446
6MC6565Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:49:325
9ŽJ669Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:49:452
10ŽJ6710Jindřišková PetraKB Jilemnice8400:55:171

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód