Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mohelnice - Lysá hora

7.8.1999, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mohelnice - Lysá hora
  • datum konání: 7.8.1999
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.7.2014Běh na Lysou horu141
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2012Běh na Lysou horu141
30.7.2011Běh na Lysou horu168
31.7.2010Mohelnice - Lysá hora135
1.8.2009Mohelnice - Lysá hora140
26.7.2008Mohelnice - Lysá hora117
28.7.2007Mohelnice - Lysá hora150
29.7.2006Mohelnice - Lysá hora121
30.7.2005Mohelnice - Lysá hora144
31.7.2004Mohelnice - Lysá hora130
2.8.2003Mohelnice - Lysá hora129
3.8.2002Mohelnice - Lysá hora140
4.8.2001Mohelnice - Lysá hora128
6.8.2000Mohelnice - Lysá hora146
1.8.1998Mohelnice - Lysá hora121
2.8.1997Mohelnice - Lysá hora93
3.8.1996Mohelnice - Lysá hora - kvalifikace na MS103
5.8.1995Mohelnice - Lysá hora97
6.8.1994Mohelnice - Lysá hora58
7.8.1993Mohelnice - Lysá hora80
1.8.1992Mohelnice - Lysá hora49
3.8.1991Mohelnice - Lysá hora68
4.8.1990Mohelnice - Lysá hora72
5.8.1989Mohelnice - Lysá hora68
6.8.1988Mohelnice - Lysá hora108
8.8.1987Mohelnice - Lysá hora77

Statistika závodu Mohelnice - Lysá hora

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 3061

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4822
Balko Peter4420
Tučný Jan4720
Rys Jaromír6418
Podžorný Ervin4116
Velička Zdeněk6216
Pavlica Oldřich6016
Fejgl Zdeněk4215
Groš Štefan6115
Vodička Jan4515
Zikeš František2815
Holec František4614
Trávníček Rostislav6814
Zátopek Jiří6013
Kolínek František5613
Špacír Ladislav5513
Šimůnek Jan4913
Šokalová Ludmila5612
Škapa Marek7112
Žák Jiří7112
Kvassay Ladislav5412
Jirásková Eva6412
Pechek František5311
Najdek Bohumír5511
Svatoš Otakar3411
Kvita Josef5111
Březina Ladislav6111
Marek František4111
Wálek Bronislav5711
Les Josef4711
Sztymon Pavel7311
Vojkůvka Zdeněk6110
Merta Jaroslav3510
Šrůtek Stanislav5810
Šír Václav4810
Blaha Tomáš769
Nanke Werner389
Wala Petr719
Polášek Jan809
Kravčík Miroslav539
Bednarz Libor809
Szebesta Pavel689
Keprtová Miloslava489
Šmída Oldřich489
Miencil Miroslav459
Kubíček František469
Stránský Aleš609
Krupička Miroslav539
Vymazal Petr759
Macura Jindřich439

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ894Hudek PetrAK Remontas Kadaň8200:39:0060
2MJ2495Kišš MartinSSK Vítkovice8100:43:4357
3MJ3196Hudek MartinAK Remontas Kadaň8300:45:0054
4MJ4297Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:45:5951
5MJ4798Chamrád JiříAtletika Slezan Frýdek Místek8100:46:2948
6MJ6599Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:48:3945
7MJ88100Stodůlka PetrBiatlon Rožnov pod Radhoštěm8000:52:4342
8MJ104101Groš ŠtefanPSK Frenštát8400:56:1939
9MJ108102Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:58:4336
10MJ118103Groš VojtěchPSK Frenštát8501:02:4933
Muži A (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Maceček VladoAK Kroměříž7500:36:0990
2MA22Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:37:3187
3MA33Poduška JosefAC Kladno6200:37:4284
4MA44Hajzler JiříAHA Vyškov - Nike Team6300:38:1181
5MA55Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava - Nike Team7100:38:1478
6MA66Filingr ČeněkRemontas Kadaň6100:38:3575
7MA77Šír DanielRokytnice nad Jizerou 00:38:4972
8MA98Pop TomášTUFO TITAN Zlín7100:39:2869
9MA119Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:40:1066
10MA1410Janošek RomanAK Kroměříž7800:41:3563
11MA1511Rys JaromírSKP Holešov6400:41:3860
12MA1612Szebesta PavelTJ Jakl6800:41:4157
13MA1913Baláž RomanSK Jiří TEAM6500:43:0054
14MA2114Bayer PetrBiatlon Rožnov pod Radhoštěm6800:43:1451
15MA2215Kovařík IvoSK Jiří TEAM6700:43:1948
16MA2316Lenča JiříKRB Jouda Team Koberovy6600:43:3545
17MA2617Machala PetrRotující kedluben7600:44:0842
18MA2818Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:44:3039
19MA3019Svoboda MarcelHO Mosty u Jablunkova7600:44:4036
20MA3220Mazač JaroslavSK Hronov6800:45:0333
21MA3321Adámek JanSK Jiří TEAM7600:45:1030
22MA3422Benek AlfredČeský Těšín6300:45:1227
23MA3523Vodička JanŠelasport7800:45:1924
24MA3924Trávníček RostislavTJ Slezan Frýdek-Místek6800:45:2821
25MA4125Březina LadislavTJ Slezan Frýdek-Místek6100:45:5418
26MA4426Pavlica OldřichTJ Čeladná6000:46:0915
27MA5027Pokorný JanTJ VOKD Poruba8800:46:5012
28MA5128Tomečka LiborSK Hranice6200:46:519
29MA5229Svoboda PavelHO Mosty u Jablunkova7200:46:546
30MA5430Groš ŠtefanPSK Frenštát6100:47:043
31MA5531Cimbota OldřichVSK-TU-Ostrava7500:47:110
32MA6032Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7000:47:500
33MA6233Viktora MilošTJ Jakl6400:48:120
34MA6334Weiter RomanLRS Vyškov7500:48:310
35MA6635Strouhal TomášSKI Bruntál7400:48:510
36MA6836Matrinec JindřichJ. Radostice6100:49:000
37MA6937Dvořák PavelPřerov7700:49:020
38MA7038Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:49:120
39MA7239Pobořil MartinTJ Gumárny Zubří7900:49:280
40MA7540Naď RostislavSK Jiří TEAM6100:49:320
41MA8541Olšer Tomáš SSK Vítkovice - Janovice7200:51:440
42MA8642Pečenka LiborXXX6100:51:560
43MA8743Cáb PavelXXX7300:51:590
44MA9144Stejskal PavelXXX7300:53:540
45MA9245Juračka EmilVSK-TU-Ostrava7600:54:000
46MA9446Cinciala KarelČeský Těšín7200:54:180
47MA10247Přibyla LiborLiga 100 Frýdek Místek6600:55:590
48MA11248Sýkora PavelXXX7300:59:340
49MA11349Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:59:490
50MA12150Uhlář RadimXXX7201:06:410
Muži B (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1051Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:39:3160
2MB1252Špacír LadislavLoko Břeclav5500:41:1457
3MB1353Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:41:3054
4MB1754Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:41:4351
5MB2055Kravčík KarelTJ Jakl5600:43:0648
6MB2756Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:44:1845
7MB2957Kravčík MiroslavTJ Jakl5300:44:3142
8MB3658Slowiaczek RomanJablunkov5600:45:2239
9MB3859Kubr VáclavKRB Chrudim5500:45:2636
10MB4060Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:45:2933
11MB4361Jadrníček PetrLokomotiva Ostrava5700:46:0530
12MB4962Kolínek ZdeněkLoko Břeclav5900:46:4827
13MB5663Sedláček JiříSK Jiří TEAM5800:47:2524
14MB5864Hrabuška JaroslavXXX5700:47:4121
15MB5965Kabot JanTŽ Třinec5200:47:4418
16MB6166Dosoudil Miroslav PhDr.OK Olomouc5500:47:5715
17MB6467Přívětivý MiroslavRadhošť Rožnov5300:48:3212
18MB7068Najdek BohumírRacing Olešná5500:49:129
19MB7869Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:50:326
20MB7970Haněk MiloušSK Jiří TEAM5800:50:333
21MB8171Švidernoch MilanSK Jiří TEAM5800:50:550
22MB8272Tománek PavelSokol Veřovice5500:51:000
23MB9073Rinka ErichBK Kravaře5400:53:300
24MB9374Kolář PavelTJ VOKD Poruba5300:54:030
Muži C (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1875Javůrek JiříTJ Horní Maršov - Nike Team4800:42:0230
2MC2576Šír VáclavTJ.SP. Rokytnice nad Jizerou4800:43:5827
3MC4577Biemann GötzSKI Harrachov4300:46:1624
4MC4678Holec FrantišekFrýdek Místek4600:46:2221
5MC4879Vodička JanMK Radslavice 00:46:4518
6MC5780Gabryš AlbertČeský Těšín4300:47:3115
7MC7381Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:49:2912
8MC8382Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:51:079
9MC9583Procházka VáclavMAruš Team4500:54:206
10MC9784Plecháček ZdeněkLiga 100 Frýdek Místek4400:54:283
11MC9885Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:54:540
12MC10186Zuček MiloslavMK Beskyd Třinec4800:55:480
13MC10387Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:56:080
14MC10788Miencil MiroslavOstrava4500:58:090
15MC10989Balko PeterKČT Ondráš4400:59:150
Muži D (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD9690Nanke WernerBK Kravaře3800:54:2630
2MD9991Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:54:5627
3MD11992Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:03:1124
4MD12493Oškera OldřichPohorská J. Radhošť2301:27:4921
Juniorky (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ77104Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8200:50:0430
2ŽJ80105Legerská MichaelaSK Jiří TEAM Ostrava8400:50:4427
3ŽJ100106Kiššová PetraSSK Vítkovice8000:55:1024
4ŽJ106107Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:58:0821
5ŽJ111108Blašková VeronikaAK Remontas Kadaň8400:59:3218
6ŽJ114109Šrubařová MarieTJ Valašské Meziříčí8001:00:0515
7ŽJ122110Holčáková LenkaTJ Valašské Meziříčí8001:06:4412
Ženy A (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA37111Havelková DagmarJilemnice7200:45:2330
2ZA53112Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6600:46:5727
3ZA84113Hajzlerová MagdaAHA Vyškov - Nike Team7300:51:1824
4ZA89114Kantorová PavlínaVSK-TU-Ostrava7500:53:1221
5ZA105115Srubjanová JanaSKI Bruntál7400:56:3918
6ZA110116Likusová DagmarPraha7000:59:2515
7ZA115117Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:00:3612
8ZA117118Popovová MartinaPraha7401:01:239
9ZA120119Lenčová JanaKRB Jouda Team Koberovy6901:05:576
10ZA123120Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová7801:10:033
Ženy B (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB67121Martincová IvanaMS Brno6300:48:5930
2ZB74122Mališová KarlaUSK Praha6000:49:3127
3ZB76123Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:49:3824
4ZB116124Šokalová LudmilaXXX5601:01:0421
Trať 8,400 km, 704,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Maceček VladoAK Kroměříž7500:36:0990
2MA22Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:37:3187
3MA33Poduška JosefAC Kladno6200:37:4284
4MA44Hajzler JiříAHA Vyškov - Nike Team6300:38:1181
5MA55Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava - Nike Team7100:38:1478
6MA66Filingr ČeněkRemontas Kadaň6100:38:3575
7MA77Šír DanielRokytnice nad Jizerou 00:38:4972
1MJ894Hudek PetrAK Remontas Kadaň8200:39:0060
8MA98Pop TomášTUFO TITAN Zlín7100:39:2869
1MB1051Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:39:3160
9MA119Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:40:1066
2MB1252Špacír LadislavLoko Břeclav5500:41:1457
3MB1353Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:41:3054
10MA1410Janošek RomanAK Kroměříž7800:41:3563
11MA1511Rys JaromírSKP Holešov6400:41:3860
12MA1612Szebesta PavelTJ Jakl6800:41:4157
4MB1754Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:41:4351
1MC1875Javůrek JiříTJ Horní Maršov - Nike Team4800:42:0230
13MA1913Baláž RomanSK Jiří TEAM6500:43:0054
5MB2055Kravčík KarelTJ Jakl5600:43:0648
14MA2114Bayer PetrBiatlon Rožnov pod Radhoštěm6800:43:1451
15MA2215Kovařík IvoSK Jiří TEAM6700:43:1948
16MA2316Lenča JiříKRB Jouda Team Koberovy6600:43:3545
2MJ2495Kišš MartinSSK Vítkovice8100:43:4357
2MC2576Šír VáclavTJ.SP. Rokytnice nad Jizerou4800:43:5827
17MA2617Machala PetrRotující kedluben7600:44:0842
6MB2756Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:44:1845
18MA2818Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:44:3039
7MB2957Kravčík MiroslavTJ Jakl5300:44:3142
19MA3019Svoboda MarcelHO Mosty u Jablunkova7600:44:4036
3MJ3196Hudek MartinAK Remontas Kadaň8300:45:0054
20MA3220Mazač JaroslavSK Hronov6800:45:0333
21MA3321Adámek JanSK Jiří TEAM7600:45:1030
22MA3422Benek AlfredČeský Těšín6300:45:1227
23MA3523Vodička JanŠelasport7800:45:1924
8MB3658Slowiaczek RomanJablunkov5600:45:2239
1ZA37111Havelková DagmarJilemnice7200:45:2330
9MB3859Kubr VáclavKRB Chrudim5500:45:2636
24MA3924Trávníček RostislavTJ Slezan Frýdek-Místek6800:45:2821
10MB4060Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:45:2933
25MA4125Březina LadislavTJ Slezan Frýdek-Místek6100:45:5418
4MJ4297Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:45:5951
11MB4361Jadrníček PetrLokomotiva Ostrava5700:46:0530
26MA4426Pavlica OldřichTJ Čeladná6000:46:0915
3MC4577Biemann GötzSKI Harrachov4300:46:1624
4MC4678Holec FrantišekFrýdek Místek4600:46:2221
5MJ4798Chamrád JiříAtletika Slezan Frýdek Místek8100:46:2948
5MC4879Vodička JanMK Radslavice 00:46:4518
12MB4962Kolínek ZdeněkLoko Břeclav5900:46:4827
27MA5027Pokorný JanTJ VOKD Poruba8800:46:5012
28MA5128Tomečka LiborSK Hranice6200:46:519
29MA5229Svoboda PavelHO Mosty u Jablunkova7200:46:546
2ZA53112Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6600:46:5727
30MA5430Groš ŠtefanPSK Frenštát6100:47:043
31MA5531Cimbota OldřichVSK-TU-Ostrava7500:47:110
13MB5663Sedláček JiříSK Jiří TEAM5800:47:2524
6MC5780Gabryš AlbertČeský Těšín4300:47:3115
14MB5864Hrabuška JaroslavXXX5700:47:4121
15MB5965Kabot JanTŽ Třinec5200:47:4418
32MA6032Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7000:47:500
16MB6166Dosoudil Miroslav PhDr.OK Olomouc5500:47:5715
33MA6233Viktora MilošTJ Jakl6400:48:120
34MA6334Weiter RomanLRS Vyškov7500:48:310
17MB6467Přívětivý MiroslavRadhošť Rožnov5300:48:3212
6MJ6599Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:48:3945
35MA6635Strouhal TomášSKI Bruntál7400:48:510
1ZB67121Martincová IvanaMS Brno6300:48:5930
36MA6836Matrinec JindřichJ. Radostice6100:49:000
37MA6937Dvořák PavelPřerov7700:49:020
38MA7038Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:49:120
18MB7068Najdek BohumírRacing Olešná5500:49:129
39MA7239Pobořil MartinTJ Gumárny Zubří7900:49:280
7MC7381Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:49:2912
2ZB74122Mališová KarlaUSK Praha6000:49:3127
40MA7540Naď RostislavSK Jiří TEAM6100:49:320
3ZB76123Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:49:3824
1ŽJ77104Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8200:50:0430
19MB7869Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:50:326
20MB7970Haněk MiloušSK Jiří TEAM5800:50:333
2ŽJ80105Legerská MichaelaSK Jiří TEAM Ostrava8400:50:4427
21MB8171Švidernoch MilanSK Jiří TEAM5800:50:550
22MB8272Tománek PavelSokol Veřovice5500:51:000
8MC8382Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:51:079
3ZA84113Hajzlerová MagdaAHA Vyškov - Nike Team7300:51:1824
41MA8541Olšer Tomáš SSK Vítkovice - Janovice7200:51:440
42MA8642Pečenka LiborXXX6100:51:560
43MA8743Cáb PavelXXX7300:51:590
7MJ88100Stodůlka PetrBiatlon Rožnov pod Radhoštěm8000:52:4342
4ZA89114Kantorová PavlínaVSK-TU-Ostrava7500:53:1221
23MB9073Rinka ErichBK Kravaře5400:53:300
44MA9144Stejskal PavelXXX7300:53:540
45MA9245Juračka EmilVSK-TU-Ostrava7600:54:000
24MB9374Kolář PavelTJ VOKD Poruba5300:54:030
46MA9446Cinciala KarelČeský Těšín7200:54:180
9MC9583Procházka VáclavMAruš Team4500:54:206
1MD9690Nanke WernerBK Kravaře3800:54:2630
10MC9784Plecháček ZdeněkLiga 100 Frýdek Místek4400:54:283
11MC9885Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:54:540
2MD9991Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:54:5627
3ŽJ100106Kiššová PetraSSK Vítkovice8000:55:1024
12MC10186Zuček MiloslavMK Beskyd Třinec4800:55:480
47MA10247Přibyla LiborLiga 100 Frýdek Místek6600:55:590
13MC10387Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:56:080
8MJ104101Groš ŠtefanPSK Frenštát8400:56:1939
5ZA105115Srubjanová JanaSKI Bruntál7400:56:3918
4ŽJ106107Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:58:0821
14MC10788Miencil MiroslavOstrava4500:58:090
9MJ108102Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:58:4336
15MC10989Balko PeterKČT Ondráš4400:59:150
6ZA110116Likusová DagmarPraha7000:59:2515
5ŽJ111108Blašková VeronikaAK Remontas Kadaň8400:59:3218
48MA11248Sýkora PavelXXX7300:59:340
49MA11349Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:59:490
6ŽJ114109Šrubařová MarieTJ Valašské Meziříčí8001:00:0515
7ZA115117Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:00:3612
4ZB116124Šokalová LudmilaXXX5601:01:0421
8ZA117118Popovová MartinaPraha7401:01:239
10MJ118103Groš VojtěchPSK Frenštát8501:02:4933
3MD11992Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:03:1124
9ZA120119Lenčová JanaKRB Jouda Team Koberovy6901:05:576
50MA12150Uhlář RadimXXX7201:06:410
7ŽJ122110Holčáková LenkaTJ Valašské Meziříčí8001:06:4412
10ZA123120Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová7801:10:033
4MD12493Oškera OldřichPohorská J. Radhošť2301:27:4921

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód