Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šárovcova Lhota - Zvičina

8.5.1999, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Šárovcova Lhota - Zvičina
  • datum konání: 8.5.1999
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Šárovcova Lhota

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.5.2018Šárovcova Lhota - Zvičina173
6.5.2017Šárovcova Lhota - Zvičina207
7.5.2016Šárovcova Lhota - Zvičina168
2.5.2015Šárovcova Lhota - Zvičina191
3.5.2014Šárovcova Lhota - Zvičina181
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2012Šárovcova Lhota - Zvičina148
7.5.2011Šárovcova Lhota - Zvičina127
8.5.2010Šárovcova Lhota - Zvičina142
8.5.2009Šárovcova Lhota - Zvičina (MČR veteránů)184
8.5.2008Šárovcova Lhota - Zvičina131
5.5.2007Šárovcova Lhota - Zvičina139
6.5.2006Šárovcova Lhota - Zvičina108
7.5.2005Šárovcova Lhota - Zvičina101
8.5.2004Šárovcova Lhota - Zvičina115
3.5.2003Šárovcova Lhota - Zvičina149
4.5.2002Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2001Šárovcova Lhota - Zvičina118
6.5.2000Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1998Šárovcova Lhota - Zvičina142
4.5.1996Šárovcova Lhota - Zvičina80
6.5.1995Šárovcova Lhota - Zvičina114
8.5.1994Šárovcova Lhota - Zvičina95
8.5.1993Šárovcova Lhota - Zvičina101
9.5.1992Šárovcova Lhota - Zvičina104
23.5.1990Šárovcova Lhota - Zvičina106
7.5.1989Šárovcova Lhota - Zvičina132
7.5.1988Šárovcova Lhota - Zvičina156
9.5.1987Šárovcova Lhota - Zvičina, 20. ročník180
10.5.1986Šárovcova Lhota - Zvičina, 19. ročník199

Statistika závodu Šárovcova Lhota - Zvičina

  • ročníků: 31
  • závodníků na všech ročnících: 4174

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mach Ladislav4728
Plašil Milan5925
Javůrek Jiří4822
Jančík Bořek6421
Brunclík Ivo5820
Hochman Filip7319
Pechek František5319
Marek František4118
Svatoň Jiří8518
Jandura Pavel4618
Karlík Michal6418
Pešek Milan6017
Šimůnek Jan4917
Krejcar Petr4516
Vávra Martin6316
Paulů Blanka5416
Tauchman Miloš5315
Šulc Vladimír6915
Čeřovský Josef4115
Groh Stanislav4615
Tučný Jan4715
Záveský Vojtěch7815
Šklíba Karel5015
Havlíček Zdeněk3515
Zoubek Zdeněk6914
Kozel Karel5214
Vimr Adolf4314
Horčička Vratislav4914
Šír Václav4814
Holeček Martin7413
Jarkovský Oldřich3413
Vávra Radek6313
Krejsa Václav5213
Hovorka Karel5113
Janata Milan8513
Čipera Radek6412
Mach Jiří5212
Vraštilová Miloslava5612
Čeřovský Jan7512
Šulc Jan7012
Kutnar Jiří4812
Zajíček Tomáš9212
Kupka Martin8211
Brendl Jan7511
Horáčková Jana8511
Kůtek Vladimír5011
Honzák Jiří5011
Malý Jan7311
Čeřovský Jakub8310
Flegl Vlastimil5310

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,6 Km ; převýšení 350 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ636Dobšíček Pavel2 B Tým8000:53:4940
2MJ4134Slavata TomášHudy sport Praha8001:03:2938
3MJ65110Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:09:2936
4MJ74105Šídlo MartinMlázovice8301:11:3334
5MJ90102Kozel MartinTJ Loko Trutnov8901:15:3532
6MJ10197Čureja MartinJiskra Horní Maršov8301:20:5830
7MJ1215Čípa VlastimilMicrorisc Kopidlno8201:31:2728
Juniorky (trať 13,6 Km ; převýšení 350 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7170Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8001:11:0320
2ŽJ8860Blašková VeronikaAK Remontas Kadaň8401:15:0118
3ŽJ9771Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:19:4316
4ŽJ10535Škodová IvanaMaratonstav Úpice8101:22:5314
5ŽJ10895Středová JitkaMaratonstav Úpice8101:24:3812
Muži A (trať 13,6 Km ; převýšení 350 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA164Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:50:5560
2MA240Hajzler JiříAHA Vyškov6300:51:4258
3MA382Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:52:1356
4MA459Filingr ČeněkRemontas Kadaň6100:52:3554
5MA547Poduška JosefAC Kladno6200:53:0652
6MA827Lenča JiříKRB Koberovy6600:56:0950
7MA9111Holubec LubošLoko Trutnov6800:56:1748
8MA1077Šír DanielRokytnice nad Jizerou 00:56:2246
9MA1185Holub PetrSvoboda nad Úpou6600:56:5144
10MA1357Bolehovský PavelOlymp Praha7100:57:0342
11MA1481Martínek PetrJablonec nad Jizerou7600:57:5540
12MA15106Pešek MilanDvůr Králové6000:58:0138
13MA16100Rys JaromírSKP Holešov6400:58:1736
14MA1893Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:58:4234
15MA19116Štangler DavidLoko Trutnov7400:58:4932
16MA2142Česenek ZbyněkHudy Sport6800:58:5930
17MA22108Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:59:0228
18MA2580Čipera RadekSKI Radvanice6401:00:1126
19MA27123Leplt JiříTT Miletice6101:00:4924
20MA28117Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7101:01:3322
21MA30124Peterka LuděkTJ Milovice6801:01:4120
22MA31137Vávra MartinJiskra Hořice6301:01:5318
23MA3784Karlík MichalLoko Trutnov6401:03:1216
24MA4379Havelka JanMaratonstav Úpice7901:03:3814
25MA4646Ondra VladimírLiga 100 Praha6801:05:1912
26MA52118Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:06:4210
27MA532Hochman FilipGM Elektronic Praha7301:06:468
28MA5832Zajíček PavelLokomotiva Mlázovice6001:07:536
29MA59107Lučan DavidDvůr Králové7601:08:064
30MA60103Hynek PetrSK Nové Město n. Metují6301:08:092
31MA62134Havíř JosefChyjice6701:08:310
32MA6483Dvořák JiříJilemnice6301:09:190
33MA6856Kopal JanOptima Nová Paka7801:09:520
34MA70122Bíško JiříIVASO Jičín6401:10:260
35MA73139Vlk IvanLaryko Hostinné6801:11:200
36MA7926Šorm JaroslavŠárovcova Lhota7001:12:400
37MA84112Horčička KarelKonecchlumí6701:13:190
38MA86119Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6301:14:320
39MA87125Čapek MilanSyřenov6501:14:550
40MA92127Svatoň JiříHořice8501:16:470
41MA9378Hátle AlešJičín7301:17:580
42MA948Bruckner PetrLisaco Harcov7701:17:590
43MA9610Hubálek MichalLisaco Harcov7701:19:120
44MA98140Šandera MartinJičín7601:19:530
45MA10031Hanáček PetrHorní Lochov7001:20:450
46MA10389Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6101:21:240
47MA10615Střelka HynekGM Elektronic Praha6801:23:380
48MA11314Šabata JosefMicrorisc Lovosice6801:27:590
49MA1164Šulc JanTeves Continental Jičín7001:28:310
50MA1237Šulc VladimírMicrorisc Sobotka6901:32:480
51MA12418Vabroušek PavelFoxtrot Technik Praha7201:35:550
52MA12511Klečal LadislavMicrorisc Lázně Bělohrad7701:37:360
53MA12617Aster ZdeněkSemily7601:44:160
54MA12716Maixnar MiroslavHořice7701:44:170
Muži B (trať 13,6 Km ; převýšení 350 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB750Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:54:5640
2MB1261Gombita JosefRemontas Kadaň5800:56:5838
3MB2068Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:58:5536
4MB23101Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:59:2534
5MB24136Martinec JosefNová Paka5501:00:0032
6MB2990Cejnar VáclavOlymp Hradec Králové5101:01:3930
7MB3294Kober JosefDolní Olešnice5001:02:0028
8MB3343Losman MiroslavLAOO Hradec Králové5101:02:2726
9MB3569Opitz JaromírHradec Králové5101:02:3724
10MB3622Kubr VáclavKRB Chrudim5501:02:5722
11MB42129Plašil MilanJičín5901:03:3220
12MB4433Wiesner JiříSport Team HSM Adršpach5601:03:5518
13MB4851Kumsta ZdeněkVAK Mladá Boleslav5201:06:0516
14MB49133Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:06:2114
15MB5172Soukup LadislavSokol Poniklá5801:06:2812
16MB5749Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5001:07:4510
17MB6988Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5001:10:208
18MB7855Tauchman MilošSK Lob Nová Paka5301:12:246
19MB8167Langr JiříTřebnouševec5701:12:504
20MB8963Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5101:15:192
21MB10999Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:24:570
22MB110104Mach JiříMlázovice5201:25:210
23MB11858Tauchman VladimírVidochov5701:29:140
24MB12054Karásek MiroslavINGE Nová Paka5401:29:530
Muži C (trať 13,6 Km ; převýšení 350 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1796Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:58:2720
2MC2676Šír VáclavRokytnice nad Jizerou4801:00:2818
3MC39126Kadavý JanJablonec4701:03:1516
4MC4091Krejcar PetrMaratonstav Úpice4501:03:2714
5MC5053Leszkow PetrMK Hlinsko4401:06:2212
6MC5492Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:06:5910
7MC5673Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4801:07:418
8MC63121Mach LadislavLužany4701:09:186
9MC6645Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:09:404
10MC72131Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:11:132
11MC80135Vlk IvanLaryko Hostinné4201:12:490
12MC8537Tučný JanMK Pardubice4701:13:530
13MC10498Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:22:130
14MC107120Škoda KryštofNáchod4101:24:280
15MC111138Kutnar JiříMlázovice4801:26:310
16MC112114Čeřovský JosefChoteč4101:26:320
17MC114113Horčička VratislavKonecchlumí4901:28:160
18MC115115Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:28:230
19MC119119Jandura PavelJičín4601:29:450
20MC12275Drašar BřetislavLázně Bělohrad4401:31:440
Muži D (trať 13,6 Km ; převýšení 350 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6166Buchar JanOpel Vrchlabí3301:08:1720
2MD6762Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:09:4418
3MD7574Svatoš OtakarKostelec nad Orlicí3401:11:3516
4MD91132Miles PetrKrnap Vrchlabí3701:16:4414
5MD9944Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:19:5412
Ženy A (trať 13,6 Km ; převýšení 350 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3438Havelková DagmarJilemnice7201:02:3120
2ZA45128Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7501:04:3218
3ZA4786Hanušová LenkaSK Nové Město n. Metují7901:05:5816
4ZA5539Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7301:07:1014
5ZA7741Wiesnerová LenkaSport Team HSM Adršpach6901:12:2012
6ZA8330Lorenzová DanaHradec Králové6801:13:1810
7ZA95115Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:18:538
8ZA10248Popovová MartinaAVC Praha7401:21:036
9ZA1286Čížková JitkaMicrorisc Nepřevázka7501:51:194
10ZA12919Přibová MariePraha7601:55:402
Ženy B (trať 13,6 Km ; převýšení 350 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3887Paulů BlankaSki Jilemnice5401:03:1320
2ZB7623Kubrová DagmarKRB Chrudim6301:11:5118
3ZB8252Pštrosová MarieAVC Praha 01:12:5116
4ZB11765Vytejčková IvaLázně Bělohrad5701:29:1314
Trať 13,6 Km ; převýšení 350 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA164Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:50:5560
2MA240Hajzler JiříAHA Vyškov6300:51:4258
3MA382Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:52:1356
4MA459Filingr ČeněkRemontas Kadaň6100:52:3554
5MA547Poduška JosefAC Kladno6200:53:0652
1MJ636Dobšíček Pavel2 B Tým8000:53:4940
1MB750Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:54:5640
6MA827Lenča JiříKRB Koberovy6600:56:0950
7MA9111Holubec LubošLoko Trutnov6800:56:1748
8MA1077Šír DanielRokytnice nad Jizerou 00:56:2246
9MA1185Holub PetrSvoboda nad Úpou6600:56:5144
2MB1261Gombita JosefRemontas Kadaň5800:56:5838
10MA1357Bolehovský PavelOlymp Praha7100:57:0342
11MA1481Martínek PetrJablonec nad Jizerou7600:57:5540
12MA15106Pešek MilanDvůr Králové6000:58:0138
13MA16100Rys JaromírSKP Holešov6400:58:1736
1MC1796Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:58:2720
14MA1893Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:58:4234
15MA19116Štangler DavidLoko Trutnov7400:58:4932
3MB2068Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:58:5536
16MA2142Česenek ZbyněkHudy Sport6800:58:5930
17MA22108Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:59:0228
4MB23101Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:59:2534
5MB24136Martinec JosefNová Paka5501:00:0032
18MA2580Čipera RadekSKI Radvanice6401:00:1126
2MC2676Šír VáclavRokytnice nad Jizerou4801:00:2818
19MA27123Leplt JiříTT Miletice6101:00:4924
20MA28117Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7101:01:3322
6MB2990Cejnar VáclavOlymp Hradec Králové5101:01:3930
21MA30124Peterka LuděkTJ Milovice6801:01:4120
22MA31137Vávra MartinJiskra Hořice6301:01:5318
7MB3294Kober JosefDolní Olešnice5001:02:0028
8MB3343Losman MiroslavLAOO Hradec Králové5101:02:2726
1ZA3438Havelková DagmarJilemnice7201:02:3120
9MB3569Opitz JaromírHradec Králové5101:02:3724
10MB3622Kubr VáclavKRB Chrudim5501:02:5722
23MA3784Karlík MichalLoko Trutnov6401:03:1216
1ZB3887Paulů BlankaSki Jilemnice5401:03:1320
3MC39126Kadavý JanJablonec4701:03:1516
4MC4091Krejcar PetrMaratonstav Úpice4501:03:2714
2MJ4134Slavata TomášHudy sport Praha8001:03:2938
11MB42129Plašil MilanJičín5901:03:3220
24MA4379Havelka JanMaratonstav Úpice7901:03:3814
12MB4433Wiesner JiříSport Team HSM Adršpach5601:03:5518
2ZA45128Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7501:04:3218
25MA4646Ondra VladimírLiga 100 Praha6801:05:1912
3ZA4786Hanušová LenkaSK Nové Město n. Metují7901:05:5816
13MB4851Kumsta ZdeněkVAK Mladá Boleslav5201:06:0516
14MB49133Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:06:2114
5MC5053Leszkow PetrMK Hlinsko4401:06:2212
15MB5172Soukup LadislavSokol Poniklá5801:06:2812
26MA52118Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:06:4210
27MA532Hochman FilipGM Elektronic Praha7301:06:468
6MC5492Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:06:5910
4ZA5539Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7301:07:1014
7MC5673Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4801:07:418
16MB5749Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5001:07:4510
28MA5832Zajíček PavelLokomotiva Mlázovice6001:07:536
29MA59107Lučan DavidDvůr Králové7601:08:064
30MA60103Hynek PetrSK Nové Město n. Metují6301:08:092
1MD6166Buchar JanOpel Vrchlabí3301:08:1720
31MA62134Havíř JosefChyjice6701:08:310
8MC63121Mach LadislavLužany4701:09:186
32MA6483Dvořák JiříJilemnice6301:09:190
3MJ65110Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:09:2936
9MC6645Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:09:404
2MD6762Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:09:4418
33MA6856Kopal JanOptima Nová Paka7801:09:520
17MB6988Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5001:10:208
34MA70122Bíško JiříIVASO Jičín6401:10:260
1ŽJ7170Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8001:11:0320
10MC72131Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:11:132
35MA73139Vlk IvanLaryko Hostinné6801:11:200
4MJ74105Šídlo MartinMlázovice8301:11:3334
3MD7574Svatoš OtakarKostelec nad Orlicí3401:11:3516
2ZB7623Kubrová DagmarKRB Chrudim6301:11:5118
5ZA7741Wiesnerová LenkaSport Team HSM Adršpach6901:12:2012
18MB7855Tauchman MilošSK Lob Nová Paka5301:12:246
36MA7926Šorm JaroslavŠárovcova Lhota7001:12:400
11MC80135Vlk IvanLaryko Hostinné4201:12:490
19MB8167Langr JiříTřebnouševec5701:12:504
3ZB8252Pštrosová MarieAVC Praha 01:12:5116
6ZA8330Lorenzová DanaHradec Králové6801:13:1810
37MA84112Horčička KarelKonecchlumí6701:13:190
12MC8537Tučný JanMK Pardubice4701:13:530
38MA86119Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6301:14:320
39MA87125Čapek MilanSyřenov6501:14:550
2ŽJ8860Blašková VeronikaAK Remontas Kadaň8401:15:0118
20MB8963Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5101:15:192
5MJ90102Kozel MartinTJ Loko Trutnov8901:15:3532
4MD91132Miles PetrKrnap Vrchlabí3701:16:4414
40MA92127Svatoň JiříHořice8501:16:470
41MA9378Hátle AlešJičín7301:17:580
42MA948Bruckner PetrLisaco Harcov7701:17:590
7ZA95115Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:18:538
43MA9610Hubálek MichalLisaco Harcov7701:19:120
3ŽJ9771Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:19:4316
44MA98140Šandera MartinJičín7601:19:530
5MD9944Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:19:5412
45MA10031Hanáček PetrHorní Lochov7001:20:450
6MJ10197Čureja MartinJiskra Horní Maršov8301:20:5830
8ZA10248Popovová MartinaAVC Praha7401:21:036
46MA10389Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6101:21:240
13MC10498Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:22:130
4ŽJ10535Škodová IvanaMaratonstav Úpice8101:22:5314
47MA10615Střelka HynekGM Elektronic Praha6801:23:380
14MC107120Škoda KryštofNáchod4101:24:280
5ŽJ10895Středová JitkaMaratonstav Úpice8101:24:3812
21MB10999Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:24:570
22MB110104Mach JiříMlázovice5201:25:210
15MC111138Kutnar JiříMlázovice4801:26:310
16MC112114Čeřovský JosefChoteč4101:26:320
48MA11314Šabata JosefMicrorisc Lovosice6801:27:590
17MC114113Horčička VratislavKonecchlumí4901:28:160
18MC115115Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:28:230
49MA1164Šulc JanTeves Continental Jičín7001:28:310
4ZB11765Vytejčková IvaLázně Bělohrad5701:29:1314
23MB11858Tauchman VladimírVidochov5701:29:140
19MC119119Jandura PavelJičín4601:29:450
24MB12054Karásek MiroslavINGE Nová Paka5401:29:530
7MJ1215Čípa VlastimilMicrorisc Kopidlno8201:31:2728
20MC12275Drašar BřetislavLázně Bělohrad4401:31:440
50MA1237Šulc VladimírMicrorisc Sobotka6901:32:480
51MA12418Vabroušek PavelFoxtrot Technik Praha7201:35:550
52MA12511Klečal LadislavMicrorisc Lázně Bělohrad7701:37:360
53MA12617Aster ZdeněkSemily7601:44:160
54MA12716Maixnar MiroslavHořice7701:44:170
9ZA1286Čížková JitkaMicrorisc Nepřevázka7501:51:194
10ZA12919Přibová MariePraha7601:55:402

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód