Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Velká cena Krkonoš

17.4.1999, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Velká cena Krkonoš
  • datum konání: 17.4.1999
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Horní Maršov

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2018Horní Maršov - Pomezní Boudy79
22.4.2017VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy62
23.4.2016VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže82
25.4.2015Horní Maršov - Pomezní Boudy78
26.4.2014Horní Maršov - Pomezní Boudy62
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
23.4.2011VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy67
25.4.2009VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy72
26.4.2008VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy82
28.4.2007VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy98
22.4.2006VC Krkonoš - Horní Maršov - Pomezní Boudy76
30.4.2005Horní Maršov - Pomezní Boudy91
24.4.2004Horní Maršov - Pomezní Boudy93
26.4.2003Horní Maršov - Pomezní Boudy100
20.4.2002Velká cena Krkonoš144
21.4.2001Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy74
22.4.2000Velká Cena Krkonoš88
18.4.1998Velká cena Krkonoš103
19.4.1997VC Krkonoš - Horní Maršov81
20.4.1996VC KRKONOŠ - Horní Maršov76
22.4.1995Velká cena Krkonoš - Horní Maršov63
23.4.1994VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy76
17.4.1993Horní Maršov - Pomezní boudy72
18.4.1992Horní Maršov - Pomezní Boudy63
20.4.1991Horní Maršov - Pomezní Boudy61
21.4.1990Horní Maršov - Pomezní Boudy58
22.4.1989Velká cena Krkonoš - Horní Maršov- Pomezní boudy55

Statistika závodu Velká cena Krkonoš

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2120

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4826
Pechek František5321
Lanta Jiří4419
Tichý Pavel6319
Paulů Blanka5418
Mach Václav5516
Trnka Milan5616
Tučný Jan4716
Brunclík Ivo5815
Zoubek Zdeněk6915
Mazač Jaroslav6815
Čipera Radek6415
Holub Petr6615
Ulich Petr6814
Vašíček Martin7113
Novotná Eva4813
Šimůnek Jan4913
Marek František4113
Šklíba Karel5013
Linhart Miloš4413
Šmída Oldřich4812
Vítek Miroslav7212
Krejcar Petr4511
Vojáček Pavel5111
Šteinc Ludvík4111
Fátor Miloslav6411
Miles Petr3711
Nečas Josef5811
Hlusička Josef3811
Pešek Milan6010
Šesták Karel7110
Bolehovský Pavel7110
Havlíček Zdeněk3510
Zahradník Jan5610
Rücker Oldřich5510
Hynek Petr6310
Šrůtek Stanislav5810
Vraštilová Miloslava5610
Klimeš Bedřich569
Vacková Hana569
Vacarda Vladimír599
Cejzlar Roman719
Kavan Ivan509
Jirásková Eva649
Sadílek Ota469
Kynčl Stanislav649
Vaněk Petr618
Jarkovský Oldřich348
Klampflová Eva648
Jančík Bořek648

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 15 Km - 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1JM1540Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:59:3240
2JM1641Novák TomášKRB Jouda Team Koberovy8000:59:4838
3JM3042Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí8101:04:1536
4JM5443Gaudel RomanSVS Krkonoše Vrchlabí8001:10:5334
5JM6944Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:14:0732
6JM9545Čureja MartinDVÚ Horní Maršov8301:29:0330
Juniorky (trať 15 Km - 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1JZ6836Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8001:14:0320
2JZ8037Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:19:3018
3JZ8938Škodová IvanaMaratonstav Úpice8101:24:2216
4JZ9639Středová JitkaMaratonstav Úpice8101:30:3414
Muži A (trať 15 Km - 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:53:2260
2MA22Dúbravčík ZdeněkNike team6400:53:2658
3MA33Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:54:2856
4MA44Hajzler JiříAHA Vyškov6300:54:3454
5MA55Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:55:0652
6MA76Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:55:3850
7MA87Žák JiříVŠK VŠB Ostrava7100:56:1148
8MA98Mazač JaroslavSK Hronov6800:56:2446
9MA119Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:57:4144
10MA1210Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:58:1342
11MA1311Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:59:0640
12MA1412Holub PetrSvoboda nad Úpou6600:59:2038
13MA1713Skalický RomanSVS Krkonoše Vrchlabí7100:59:5836
14MA2014Lenča JiříKRB Koberovy6601:01:4934
15MA2116Jánošík RudolfSach Louňovice n. Bl.7101:01:5932
16MA2317Štangler DavidLoko Trutnov7401:02:4830
17MA2418Tichý PavelNáchod6301:02:5828
18MA2519Bolehovský PavelOlymp Praha7101:03:0126
19MA2820Brokeš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7101:03:4224
20MA2921Martínek PetrJablonec nad Jizerou7601:03:5422
21MA3122Fátor MiloslavSKP Trutnov6401:04:3120
22MA3250Vašíček MartinSKI Radvanice7101:04:4318
23MA3451Šeda JosefMaratonstav Úpice6401:05:0616
24MA4052Čipera RadekSKI Radvanice6401:06:2514
25MA4153Šír DanielRokytnice nad Jizerou 01:06:4112
26MA4754Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7101:07:5110
27MA5255Dostálek PetrTěchonín6701:10:318
28MA5656Havelka JanMaratonstav Úpice7901:11:046
29MA6257Klimeš MiloslavJiskra Horní Maršov6301:11:534
30MA6458Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí6001:12:022
31MA6759Hynek PetrSK Nové Město n. Metují6301:13:440
32MA7360Lohynský JaroslavLoko Trutnov 01:15:000
33MA7561Ostrenka BorisSR - Nové Město n. Váhom7401:15:45-
34MA7662Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6301:16:090
35MA8363Veselý MichalTJ Liga 100 Praha6201:21:000
Muži B (trať 15 Km - 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB664Smrčka MilošBK Říčany5400:55:3740
2MB1065Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:56:3738
3MB1866Kolínek FrantišekLoko Břeclav5601:00:0636
4MB2267Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:02:0834
5MB2668Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5301:03:0832
6MB2769Svatoš JaroslavLiberec5701:03:2030
7MB3370Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:04:4728
8MB3571Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5401:05:1726
9MB3672Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:05:2524
10MB3773Rýdlo JanJR Running Sport Nasavrky5301:05:3222
11MB3974Trnka MilanPivovar Krakonoš Trutnov5601:06:1220
12MB4575Kober JosefDolní Olešnice5001:07:1718
13MB4976Wiesner JiříSport Team HSM Adršpach5601:08:2116
14MB5377Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5001:10:3414
15MB5778Šlégr JiříMaratonstav Úpice5401:11:1712
16MB5879Rehák PeterSR - Nové Město n. Váhom5801:11:19-
17MB6080Ján JanRC Vlašim5101:11:2410
18MB6181Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:11:498
19MB6382Soukup LadislavSokol Poniklá5801:11:576
20MB8283Řezníček JaroslavMaratonstav Úpice5301:20:594
21MB8684Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:22:192
22MB9185Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:25:080
Muži C (trať 15 Km - 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1986Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:00:1120
2MC3887Krejcar PetrMaratonstav Úpice4501:05:5118
3MC4288Šír VáclavRokytnice nad Jizerou4801:06:4516
4MC4389Němec JiříSach Louňovice4801:06:5014
5MC5990Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:11:2112
6MC6591Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4801:12:4710
7MC6692Linhart MilošAC Náchod4401:13:368
8MC6993Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:14:076
9MC7894Vlk IvanLaryko Hostinné4201:17:504
10MC7995Tučný JanMK Pardubice4701:18:232
11MC8196Pitaš VladimírMaratonstav Úpice4601:20:350
12MC8897Zídka JiříHacar Trutnov4501:23:340
13MC9398Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:25:320
14MC9799Škoda KryštofNáchod4101:35:070
15MC98100Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:37:590
Muži D (trať 15 Km - 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5146Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:10:2320
2MD7447Buchar JanOpel Vrchlabí3301:15:4118
3MD7748Svatoš OtakarKostelec nad Orlicí3401:16:3516
4MD8549Miles PetrKrnap Vrchlabí3701:21:2814
Ženy A (trať 15 Km - 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4423Hanáková MiroslavaACP Brno6601:07:0420
2ZA4624Havelková DagmarJilemnice7201:07:3618
3ZA5025Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7501:09:1216
4ZA5526Hanušová LenkaSK Nové Město n. Metují7901:11:0014
5ZA7227Wiesnerová LenkaSport Team HSM Adršpach6901:14:4612
6ZA9028Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:24:2910
7ZA9229Popovová MartinaPraha7401:25:288
8ZA9430Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová7801:27:296
-ZA-31Tůmová EvaMaratonstav Úpice69DNF-
Ženy B (trať 15 Km - 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4832Paulů BlankaSki Jilemnice5401:07:5520
2ZB7133Vacková HanaSK Hronov5601:14:4118
3ZB8434Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:21:0416
4ZB8735Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:22:3114
Trať 15 Km - 470 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:53:2260
2MA22Dúbravčík ZdeněkNike team6400:53:2658
3MA33Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:54:2856
4MA44Hajzler JiříAHA Vyškov6300:54:3454
5MA55Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:55:0652
1MB664Smrčka MilošBK Říčany5400:55:3740
6MA76Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:55:3850
7MA87Žák JiříVŠK VŠB Ostrava7100:56:1148
8MA98Mazač JaroslavSK Hronov6800:56:2446
2MB1065Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:56:3738
9MA119Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:57:4144
10MA1210Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:58:1342
11MA1311Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:59:0640
12MA1412Holub PetrSvoboda nad Úpou6600:59:2038
1JM1540Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:59:3240
2JM1641Novák TomášKRB Jouda Team Koberovy8000:59:4838
13MA1713Skalický RomanSVS Krkonoše Vrchlabí7100:59:5836
3MB1866Kolínek FrantišekLoko Břeclav5601:00:0636
1MC1986Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:00:1120
14MA2014Lenča JiříKRB Koberovy6601:01:4934
15MA2116Jánošík RudolfSach Louňovice n. Bl.7101:01:5932
4MB2267Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:02:0834
16MA2317Štangler DavidLoko Trutnov7401:02:4830
17MA2418Tichý PavelNáchod6301:02:5828
18MA2519Bolehovský PavelOlymp Praha7101:03:0126
5MB2668Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5301:03:0832
6MB2769Svatoš JaroslavLiberec5701:03:2030
19MA2820Brokeš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7101:03:4224
20MA2921Martínek PetrJablonec nad Jizerou7601:03:5422
3JM3042Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí8101:04:1536
21MA3122Fátor MiloslavSKP Trutnov6401:04:3120
22MA3250Vašíček MartinSKI Radvanice7101:04:4318
7MB3370Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:04:4728
23MA3451Šeda JosefMaratonstav Úpice6401:05:0616
8MB3571Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5401:05:1726
9MB3672Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:05:2524
10MB3773Rýdlo JanJR Running Sport Nasavrky5301:05:3222
2MC3887Krejcar PetrMaratonstav Úpice4501:05:5118
11MB3974Trnka MilanPivovar Krakonoš Trutnov5601:06:1220
24MA4052Čipera RadekSKI Radvanice6401:06:2514
25MA4153Šír DanielRokytnice nad Jizerou 01:06:4112
3MC4288Šír VáclavRokytnice nad Jizerou4801:06:4516
4MC4389Němec JiříSach Louňovice4801:06:5014
1ZA4423Hanáková MiroslavaACP Brno6601:07:0420
12MB4575Kober JosefDolní Olešnice5001:07:1718
2ZA4624Havelková DagmarJilemnice7201:07:3618
26MA4754Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7101:07:5110
1ZB4832Paulů BlankaSki Jilemnice5401:07:5520
13MB4976Wiesner JiříSport Team HSM Adršpach5601:08:2116
3ZA5025Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7501:09:1216
1MD5146Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:10:2320
27MA5255Dostálek PetrTěchonín6701:10:318
14MB5377Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5001:10:3414
4JM5443Gaudel RomanSVS Krkonoše Vrchlabí8001:10:5334
4ZA5526Hanušová LenkaSK Nové Město n. Metují7901:11:0014
28MA5656Havelka JanMaratonstav Úpice7901:11:046
15MB5778Šlégr JiříMaratonstav Úpice5401:11:1712
16MB5879Rehák PeterSR - Nové Město n. Váhom5801:11:19-
5MC5990Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:11:2112
17MB6080Ján JanRC Vlašim5101:11:2410
18MB6181Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:11:498
29MA6257Klimeš MiloslavJiskra Horní Maršov6301:11:534
19MB6382Soukup LadislavSokol Poniklá5801:11:576
30MA6458Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí6001:12:022
6MC6591Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4801:12:4710
7MC6692Linhart MilošAC Náchod4401:13:368
31MA6759Hynek PetrSK Nové Město n. Metují6301:13:440
1JZ6836Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8001:14:0320
8MC6993Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:14:076
5JM6944Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:14:0732
2ZB7133Vacková HanaSK Hronov5601:14:4118
5ZA7227Wiesnerová LenkaSport Team HSM Adršpach6901:14:4612
32MA7360Lohynský JaroslavLoko Trutnov 01:15:000
2MD7447Buchar JanOpel Vrchlabí3301:15:4118
33MA7561Ostrenka BorisSR - Nové Město n. Váhom7401:15:45-
34MA7662Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6301:16:090
3MD7748Svatoš OtakarKostelec nad Orlicí3401:16:3516
9MC7894Vlk IvanLaryko Hostinné4201:17:504
10MC7995Tučný JanMK Pardubice4701:18:232
2JZ8037Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:19:3018
11MC8196Pitaš VladimírMaratonstav Úpice4601:20:350
20MB8283Řezníček JaroslavMaratonstav Úpice5301:20:594
35MA8363Veselý MichalTJ Liga 100 Praha6201:21:000
3ZB8434Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:21:0416
4MD8549Miles PetrKrnap Vrchlabí3701:21:2814
21MB8684Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:22:192
4ZB8735Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:22:3114
12MC8897Zídka JiříHacar Trutnov4501:23:340
3JZ8938Škodová IvanaMaratonstav Úpice8101:24:2216
6ZA9028Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:24:2910
22MB9185Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:25:080
7ZA9229Popovová MartinaPraha7401:25:288
13MC9398Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:25:320
8ZA9430Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová7801:27:296
6JM9545Čureja MartinDVÚ Horní Maršov8301:29:0330
4JZ9639Středová JitkaMaratonstav Úpice8101:30:3414
14MC9799Škoda KryštofNáchod4101:35:070
15MC98100Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:37:590

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód