Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Police nad Metují - Hvězda

17.7.1999, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Police nad Metují - Hvězda
  • datum konání: 17.7.1999
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.7.2018Běh na Hvězdu157
15.7.2017Běh na Hvězdu161
16.7.2016Běh na Hvězdu163
11.7.2015Běh na Hvězdu179
12.7.2014Běh na Hvězdu128
13.7.2013Police nad Metují - Hvězda140
14.7.2012Běh na Hvězdu88
16.7.2011Běh na Hvězdu184
10.7.2010Police nad Metují - Hvězda156
11.7.2009Běh na Hvězdu94
12.7.2008Běh na Hvězdu (MČR veteránů)226
14.7.2007Police nad Metují - Hvězda125
15.7.2006Police nad Metují - Hvězda119
16.7.2005Police nad Metují - Hvězda109
10.7.2004Police nad Metují - Hvězda99
12.7.2003Police nad Metují - Hvězda132
13.7.2002Police nad Metují - Hvězda109
14.7.2001Běh na Hvězdu96
15.7.2000Běh na Hvězdu87
18.7.1998Police nad Metují - Hvězda113
16.8.1997Police nad Metují - Hvězda152
13.7.1996Police nad Metují - Hvězda98
9.7.1995Police nad Metují - Hvězda106

Statistika závodu Police nad Metují - Hvězda

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 3021

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Pechek František5319
Beran Jan8319
Šrutek Stanislav5819
Hejnyš Miroslav6019
Javůrek Jiří4819
Pohl Jan7617
Jirásková Eva6417
Polej Jiří7116
Šesták Karel7116
Marek František4115
Stránský Aleš6015
Kvapil Vojtěch4815
Šír Václav4815
Šimůnek Jan4914
Linhart Miloš4414
Hájková Renata7514
Brunclík Ivo5813
Hanušová Lenka7913
Zelený Luděk6113
Nečas Josef5813
Vraštilová Miloslava5613
Šrůtek David8012
Pechková Jana8512
Čipera Radek6412
Bém František2712
Pechek Petr8312
Kolář Radek6912
Kubrová Dagmar6312
Kubr Václav5512
Jirka Jan8312
Paulů Blanka5412
Soukup Jiří2711
Trejbal Karel5111
Vacek Miroslav7711
Groh Stanislav4611
Rücker Oldřich5511
Tichý Pavel6311
Vacková Hana5611
Tučný Jan4711
Šmída Oldřich4811
Havlíček Zdeněk3511
Klimeš Bedřich5611
Binar Luboš6611
Šimůnek Jan8210
Hejl Dušan8410
Vacarda Vladimír5910
Svatoš Otakar3410
Brýdl Pavel8010
Vašíček Martin7110
Vaš Matěj8310

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ874Dobšíček Pavel2 B Tým8000:17:0420
2MJ1475Šperl MilanASD Dukla Liberec8000:17:5519
3MJ2076Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:18:1618
4MJ2277Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí8100:18:2117
5MJ2378Erben LiborSG Jablonec nad Nisou8300:18:2616
6MJ3379Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:19:1315
7MJ4180Ondráček MichalASD Dukla Liberec8000:19:3414
8MJ4881Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:19:5913
9MJ5482Kinzel PetrTJ Porkert Skuhrov8200:20:1512
10MJ5583Beran JanSpartak Police nad Metují8300:20:1811
11MJ6584Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov8100:20:4410
12MJ6985Vojáček AlešSKI Olfincar Trutnov8400:20:529
13MJ7186Škoda PetrNáchod8300:21:058
14MJ7387Bartoš JanTJ Porkert Skuhrov8400:21:087
15MJ8088Kubíček JanLitomyšl8700:21:356
16MJ8189Petrov AlešBroumov8100:21:395
17MJ8490Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:21:564
18MJ8691Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:22:063
19MJ8992Skála MartinSK Rover Praha8500:22:122
20MJ9193Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:22:251
21MJ9994Mach JanMaratonstav Úpice8600:22:420
22MJ10195Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:22:560
23MJ10296Hejl MatějSpartak Police nad Metují8700:22:580
24MJ11197Jenka PetrSKI Police nad Metují8800:23:500
25MJ11698Mach VáclavSKI Olfincar Trutnov8200:24:070
26MJ13399Erben JanKRB Jouda Team Koberovy8900:27:460
Muži A (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1100Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:16:0230
2MA2101Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:16:1029
3MA3102Poduška JosefAC Kladno6200:16:2728
4MA4103Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:16:4327
5MA5104Magál JiříASD Duklad Liberec7700:16:4726
6MA6105Michl PetrDukla Liberec7000:16:4925
7MA7106Pelc NorbertDukla Liberec7900:17:0024
8MA9107Ulich PetrMaterial Technology6800:17:2123
9MA10108Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:17:2722
10MA11109Vymazal PetrLiga 100 Olomouc7500:17:3421
11MA13110Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:17:5020
12MA15111Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:5919
13MA16112Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:18:0018
14MA18113Mazač JaroslavSK Hronov6800:18:0517
15MA19114Kolář RadekSK Hronov6900:18:1416
16MA21115Koutný TomášOK 24 Praha7700:18:2115
17MA24116Martínek PetrJablonec nad Jizerou7600:18:3314
18MA26117Horák OndřejŠternberk7500:18:3713
19MA27124Jakoubek TomášASD Dukla Liberec7900:18:4012
20MA36118Novotný JosefVag-i-noviny Bystré7200:19:2411
21MA37119Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:19:2610
22MA38120Lenča JiříKRB Koberovy6600:19:309
23MA39121Česenek ZbyněkHudy Sport6800:19:318
24MA42122Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:19:357
25MA43123Machala PetrRotující kedluben7600:19:366
26MA45125Ehl JiříTJ Porkert Skuhrov7700:19:495
27MA46126Tichý PavelNáchod6300:19:524
28MA47127Čipera RadekSKI Radvanice6400:19:553
29MA50129Vávra MartinJiskra Hořice6300:19:591
29MA49128Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:19:592
31MA60130Vodička JanŠelasport7800:20:280
32MA61131Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí6000:20:300
33MA63132Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:370
34MA66133Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:20:470
35MA67134Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:20:500
36MA72135Vacek MiroslavLTC Bukovice7700:21:070
37MA74136Karlík MichalLoko Trutnov6400:21:140
38MA75137Chocholouš MartinLTC Bukovice7600:21:150
39MA82138Dostálek PetrTěchonín6700:21:400
40MA88139Pohl MartinSpartak Police nad Metují7800:22:110
41MA97140Trnovský MiloslavHOBUK6500:22:390
42MA104141Vyšinský MartinAero Odolena Voda7600:23:120
43MA112142Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:23:550
44MA121143Hejl MiroslavSpartak Police nad Metují6000:24:520
45MA140144Klejna PavelVag-i-noviny Bystré6900:29:270
46MA144145Čálek JaroslavPension 657300:34:360
Muži B (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB121Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:17:4220
2MB172Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:18:0319
3MB253Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:18:3518
4MB284Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:18:4317
5MB295Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:18:5516
6MB306Špacír LadislavLoko Břeclav5500:19:0315
7MB327Nývlt JiříOlfin Vella Trutnov5900:19:0814
8MB348Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:19:1813
9MB359Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:19:2412
10MB3910Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:19:3111
11MB5111Kubr VáclavKRB Chrudim5500:19:5910
12MB5713Rýdlo JanJR Running Sport Nasavrky5300:20:228
12MB5612Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:20:229
14MB5914Nejman LiborSK Náchod5300:20:277
15MB6215Doležal LubošSK Nové Město n. Metují5400:20:326
16MB7816Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:21:255
17MB7917Soukup LadislavSokol Poniklá5800:21:264
18MB8518Krajč ZdeněkTrutnov5400:22:033
19MB8719Balcar LubošPolice nad Metují5800:22:102
20MB9020Siegel MilanRadešov5400:22:241
21MB9421Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:22:310
22MB11722Klimeš BedřichBukovice5600:24:200
23MB11823Rücker OldřichLhota u Machova5500:24:250
24MB12324Kleiner MilošVelké Petrovice5000:25:000
25MB13125Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:27:180
Muži C (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3126Javůrek JiříTJ Horní Maršov - Nike Team4800:19:0510
2MC4427Šír VáclavTJ.SP. Rokytnice nad Jizerou4800:19:409
3MC6428Vodička JanMK Radslavice 00:20:428
4MC7029Biemann GötzSKI Harrachov4300:20:587
5MC7630Melišík MilanRedpoint Teplice nad Metují4700:21:186
6MC9231Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:22:285
7MC9632Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:22:364
8MC10733Veyr VladimírTJ Červený Kostelec4100:23:253
9MC10834Bielčík JindřichLichkov 00:23:352
10MC11335Kvapil VojtěchSuchý Důl4800:23:581
11MC11436Polej JiříHronov4600:23:590
12MC12437Semirád KarelSpartak Police nad Metují4700:25:050
13MC12838Geisler PetrSpartak Police nad Metují4200:26:150
14MC12939Čechovský JiříMeteor Kačerov4900:26:340
15MC13240Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:27:240
16MC13541Škoda KryštofNáchod4100:28:140
17MC13742Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:320
18MC14543Čálek JaroslavJavor4500:34:360
Muži D (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD8344Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:21:4810
2MD10345Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:23:089
3MD10946Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:23:398
4MD11547Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:24:007
Juniorky (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7763Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:21:2010
2ŽJ10564Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:23:159
3ŽJ11965Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:24:308
4ŽJ12066Nývltová MarcelaSki Kasper Trutnov8500:24:317
5ŽJ12267Šretrová LenkaMalé Svatoňovice8000:24:526
6ŽJ12768Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:26:055
7ŽJ13069Militká AlžbětaKČT Nová Paka8000:27:094
8ŽJ13670Kubcová HelenaVag-i-noviny Bystré8400:28:243
9ŽJ13971Škodová IvanaMaratonstav Úpice8100:29:222
10ŽJ14272Jenková JanaSKI Police nad Metují8600:30:231
11ŽJ14373Ježková KlárkaMeteor Kačerov8400:31:190
Ženy A (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5248Havelková DagmarJilemnice7200:19:5910
2ZA5849Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:20:259
3ZA6850Hanušová LenkaSK Nové Město n. Metují7900:20:518
4ZA9551Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:22:347
5ZA10052Wiesnerová LenkaST Hotel Skalní Město - Adršpach6900:22:466
6ZA12553Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:25:215
7ZA12654Voldánová VěraMK Hlinsko7300:25:264
8ZA13455Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová7800:28:023
9ZA14156Bláhová LenkaKB Vítanov7200:29:342
Ženy B (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5357Paulů BlankaSki Jilemnice5400:20:0910
2ZB9358Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:22:309
3ZB9859Vacková HanaSK Hronov5600:22:418
Ženy F (trať 5,000 km, 240,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽF10660Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4800:23:207
2ŽF11061Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:23:406
3ŽF13862Militká MarieKČT Nová Paka4500:28:575
Trať 5,000 km, 240,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1100Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:16:0230
2MA2101Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:16:1029
3MA3102Poduška JosefAC Kladno6200:16:2728
4MA4103Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:16:4327
5MA5104Magál JiříASD Duklad Liberec7700:16:4726
6MA6105Michl PetrDukla Liberec7000:16:4925
7MA7106Pelc NorbertDukla Liberec7900:17:0024
1MJ874Dobšíček Pavel2 B Tým8000:17:0420
8MA9107Ulich PetrMaterial Technology6800:17:2123
9MA10108Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:17:2722
10MA11109Vymazal PetrLiga 100 Olomouc7500:17:3421
1MB121Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:17:4220
11MA13110Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:17:5020
2MJ1475Šperl MilanASD Dukla Liberec8000:17:5519
12MA15111Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:5919
13MA16112Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:18:0018
2MB172Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:18:0319
14MA18113Mazač JaroslavSK Hronov6800:18:0517
15MA19114Kolář RadekSK Hronov6900:18:1416
3MJ2076Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:18:1618
16MA21115Koutný TomášOK 24 Praha7700:18:2115
4MJ2277Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí8100:18:2117
5MJ2378Erben LiborSG Jablonec nad Nisou8300:18:2616
17MA24116Martínek PetrJablonec nad Jizerou7600:18:3314
3MB253Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:18:3518
18MA26117Horák OndřejŠternberk7500:18:3713
19MA27124Jakoubek TomášASD Dukla Liberec7900:18:4012
4MB284Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:18:4317
5MB295Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:18:5516
6MB306Špacír LadislavLoko Břeclav5500:19:0315
1MC3126Javůrek JiříTJ Horní Maršov - Nike Team4800:19:0510
7MB327Nývlt JiříOlfin Vella Trutnov5900:19:0814
6MJ3379Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:19:1315
8MB348Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:19:1813
9MB359Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:19:2412
20MA36118Novotný JosefVag-i-noviny Bystré7200:19:2411
21MA37119Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:19:2610
22MA38120Lenča JiříKRB Koberovy6600:19:309
10MB3910Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:19:3111
23MA39121Česenek ZbyněkHudy Sport6800:19:318
7MJ4180Ondráček MichalASD Dukla Liberec8000:19:3414
24MA42122Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:19:357
25MA43123Machala PetrRotující kedluben7600:19:366
2MC4427Šír VáclavTJ.SP. Rokytnice nad Jizerou4800:19:409
26MA45125Ehl JiříTJ Porkert Skuhrov7700:19:495
27MA46126Tichý PavelNáchod6300:19:524
28MA47127Čipera RadekSKI Radvanice6400:19:553
8MJ4881Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:19:5913
29MA49128Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:19:592
29MA50129Vávra MartinJiskra Hořice6300:19:591
11MB5111Kubr VáclavKRB Chrudim5500:19:5910
1ZA5248Havelková DagmarJilemnice7200:19:5910
1ZB5357Paulů BlankaSki Jilemnice5400:20:0910
9MJ5482Kinzel PetrTJ Porkert Skuhrov8200:20:1512
10MJ5583Beran JanSpartak Police nad Metují8300:20:1811
12MB5612Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:20:229
12MB5713Rýdlo JanJR Running Sport Nasavrky5300:20:228
2ZA5849Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:20:259
14MB5914Nejman LiborSK Náchod5300:20:277
31MA60130Vodička JanŠelasport7800:20:280
32MA61131Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí6000:20:300
15MB6215Doležal LubošSK Nové Město n. Metují5400:20:326
33MA63132Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:370
3MC6428Vodička JanMK Radslavice 00:20:428
11MJ6584Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov8100:20:4410
34MA66133Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:20:470
35MA67134Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:20:500
3ZA6850Hanušová LenkaSK Nové Město n. Metují7900:20:518
12MJ6985Vojáček AlešSKI Olfincar Trutnov8400:20:529
4MC7029Biemann GötzSKI Harrachov4300:20:587
13MJ7186Škoda PetrNáchod8300:21:058
36MA72135Vacek MiroslavLTC Bukovice7700:21:070
14MJ7387Bartoš JanTJ Porkert Skuhrov8400:21:087
37MA74136Karlík MichalLoko Trutnov6400:21:140
38MA75137Chocholouš MartinLTC Bukovice7600:21:150
5MC7630Melišík MilanRedpoint Teplice nad Metují4700:21:186
1ŽJ7763Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:21:2010
16MB7816Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:21:255
17MB7917Soukup LadislavSokol Poniklá5800:21:264
15MJ8088Kubíček JanLitomyšl8700:21:356
16MJ8189Petrov AlešBroumov8100:21:395
39MA82138Dostálek PetrTěchonín6700:21:400
1MD8344Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:21:4810
17MJ8490Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:21:564
18MB8518Krajč ZdeněkTrutnov5400:22:033
18MJ8691Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:22:063
19MB8719Balcar LubošPolice nad Metují5800:22:102
40MA88139Pohl MartinSpartak Police nad Metují7800:22:110
19MJ8992Skála MartinSK Rover Praha8500:22:122
20MB9020Siegel MilanRadešov5400:22:241
20MJ9193Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:22:251
6MC9231Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:22:285
2ZB9358Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:22:309
21MB9421Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:22:310
4ZA9551Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:22:347
7MC9632Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:22:364
41MA97140Trnovský MiloslavHOBUK6500:22:390
3ZB9859Vacková HanaSK Hronov5600:22:418
21MJ9994Mach JanMaratonstav Úpice8600:22:420
5ZA10052Wiesnerová LenkaST Hotel Skalní Město - Adršpach6900:22:466
22MJ10195Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:22:560
23MJ10296Hejl MatějSpartak Police nad Metují8700:22:580
2MD10345Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:23:089
42MA104141Vyšinský MartinAero Odolena Voda7600:23:120
2ŽJ10564Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:23:159
1ŽF10660Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4800:23:207
8MC10733Veyr VladimírTJ Červený Kostelec4100:23:253
9MC10834Bielčík JindřichLichkov 00:23:352
3MD10946Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:23:398
2ŽF11061Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:23:406
24MJ11197Jenka PetrSKI Police nad Metují8800:23:500
43MA112142Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:23:550
10MC11335Kvapil VojtěchSuchý Důl4800:23:581
11MC11436Polej JiříHronov4600:23:590
4MD11547Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:24:007
25MJ11698Mach VáclavSKI Olfincar Trutnov8200:24:070
22MB11722Klimeš BedřichBukovice5600:24:200
23MB11823Rücker OldřichLhota u Machova5500:24:250
3ŽJ11965Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:24:308
4ŽJ12066Nývltová MarcelaSki Kasper Trutnov8500:24:317
44MA121143Hejl MiroslavSpartak Police nad Metují6000:24:520
5ŽJ12267Šretrová LenkaMalé Svatoňovice8000:24:526
24MB12324Kleiner MilošVelké Petrovice5000:25:000
12MC12437Semirád KarelSpartak Police nad Metují4700:25:050
6ZA12553Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:25:215
7ZA12654Voldánová VěraMK Hlinsko7300:25:264
6ŽJ12768Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:26:055
13MC12838Geisler PetrSpartak Police nad Metují4200:26:150
14MC12939Čechovský JiříMeteor Kačerov4900:26:340
7ŽJ13069Militká AlžbětaKČT Nová Paka8000:27:094
25MB13125Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:27:180
15MC13240Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:27:240
26MJ13399Erben JanKRB Jouda Team Koberovy8900:27:460
8ZA13455Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová7800:28:023
16MC13541Škoda KryštofNáchod4100:28:140
8ŽJ13670Kubcová HelenaVag-i-noviny Bystré8400:28:243
17MC13742Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:320
3ŽF13862Militká MarieKČT Nová Paka4500:28:575
9ŽJ13971Škodová IvanaMaratonstav Úpice8100:29:222
45MA140144Klejna PavelVag-i-noviny Bystré6900:29:270
9ZA14156Bláhová LenkaKB Vítanov7200:29:342
10ŽJ14272Jenková JanaSKI Police nad Metují8600:30:231
11ŽJ14373Ježková KlárkaMeteor Kačerov8400:31:190
46MA144145Čálek JaroslavPension 657300:34:360
18MC14543Čálek JaroslavJavor4500:34:360

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód