Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šternberk - ECCE - HOMO

21.8.1999, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Šternberk - ECCE - HOMO
  • datum konání: 21.8.1999
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Šternberk

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,800 km, 222,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2298Šíma VáclavŠternberk8100:22:5120
2MJ3187Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:23:2319
3MJ351Křenek LukášAC Valašská Bystřice8300:23:4318
4MJ4920Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:5317
5MJ5710Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:25:1616
6MJ5879Suk LadislavZetor Brno8300:25:4615
7MJ77101Zatloukal OldřichŠternberk8000:27:0514
8MJ8896Slováček ZdeněkŠternberk8500:28:5613
9MJ9893Vymětal ZbyněkŠternberk8500:30:2212
10MJ10347David MichalDvorce8100:33:0111
11MJ11041Petřek MichalOlomouc9300:41:2510
Muži A (trať 5,800 km, 222,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Skalský RomanSSC Mariánské Lázně NIKE - TEAM7500:19:1430
2MA232Vymazal PetrLiga 100 Olomouc7500:19:1929
3MA351Poduška JosefAC Kladno6200:19:2128
4MA457Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:19:3827
5MA554Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava - Nike Team7100:19:5026
6MA631Hajzler JiříAHA Vyškov - Nike Team6300:20:0825
7MA774Hanák PavelVTT Olomouc7100:20:3424
8MA872Machalický MilanMILO Olomouc6100:20:5123
9MA926Kovář RomanTJ Granitol Moravský Beroun7700:20:5322
10MA1077Šesták RadimOlympia Bruntál7100:20:5521
11MA1115Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:5920
12MA1259Filip VáclavMILO Olomouc6000:21:1219
13MA15108Kika RomanLiga 100 Olomouc6700:21:4118
14MA1692Rys JaromírSKP Holešov6400:21:5017
15MA1728Křenek PetrBiatlon Rožnov pod Radhoštěm6300:22:0816
16MA1834Rončák JanMILO Olomouc6700:22:2415
17MA2066Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:22:3214
18MA2188Mlejnek PavelSKI OB Šternberk7400:22:4313
19MA2371Pudel JaroslavSKI OB Šternberk7500:22:5412
20MA243Rapčan LukášCYKLO - BULIS Bystřice pod Hostýnem7800:22:5611
21MA2533Rončák MiroslavMILO Olomouc7300:22:5710
22MA2690Slinták StanislavMILO Olomouc7700:23:019
23MA2780Jílek RomanLiga 100 Olomouc7200:23:108
24MA2846Javorský MartinMF DNES Olomouc7300:23:217
25MA2969Vodička JanŠelasport7800:23:226
25MA2944Tomečka LiborSK Hranice6200:23:226
27MA3689Skyva PetrSKI OB Šternberk6500:23:444
28MA3812Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:23:483
29MA432Pečenka LiborOstrava6100:24:272
30MA51104Dvořák PavelPřerov7700:24:551
31MA6516Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:26:090
32MA68102Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:26:190
33MA7463Peřina MichalAŠK DA Olomouc7800:26:490
34MA8476Tomášek JaroslavLiga 100 Olomouc7000:28:090
35MA107100Kříž DušanOlomouc6100:35:520
-MA-112Šnobl MartinLiga 100 Olomouc74DNF-
Muži B (trať 5,800 km, 222,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB139Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:21:2120
2MB1437Špacír LadislavLoko Břeclav5500:21:3119
3MB1921Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5400:22:2818
4MB3224Dvořák ZdeněkAPEX Kroměříž5500:23:3017
5MB3929Přívětivý MiroslavRadhošť Rožnov5300:23:5716
6MB4023Obručník JanLiga 100 Olomouc5400:24:0215
7MB4261Tománek PavelSokol Veřovice5500:24:1714
8MB4638Dosoudil Miroslav PhDr.OK Olomouc5500:24:4513
9MB47111Komárek BedřichSC Hlubočky5300:24:5012
10MB4955Wiesner JiříSport Team HSM Adršpach5600:24:5311
11MB534Ženčák MiroslavSO Tovačov5000:25:0410
12MB5550Rinka ErichBK Kravaře5400:25:119
13MB566Složil PavelSO Tovačov5300:25:158
14MB7191Osladil MiroslavIRICO Olomouc5200:26:407
15MB7295Jašek VladislavLiga 100 Olomouc5400:26:456
16MB7845Krejčí VladimírSK Vyhlídka Šternberk5000:27:125
17MB8060Barbořák BohušLiga 100 Olomouc5900:27:244
18MB9783Kolmaš OldřichOlomouc5200:30:202
19MB11139Petřek ZdeněkOlomouc5800:41:261
Muži C (trať 5,800 km, 222,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3485Absolon FrantišekLiga 100 Olomouc4800:23:3710
2MC3768Vodička JanMK Radslavice 00:23:479
3MC4427Veselý PavelMK Kopřivnice4600:24:288
4MC52107Majer ZdeněkLiga 100 Olomouc4600:24:597
5MC5414Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:25:076
6MC5948Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:25:495
7MC615Plecháček ZdeněkLiga 100 Frídek Místek4400:25:524
8MC62110Lerch VladislavMILO Olomouc4800:25:573
9MC66106Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:26:132
10MC6752Šenk JaroslavUNEX Uničov4800:26:141
11MC6964Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:200
12MC7413Herbst ManfredJeseník4100:26:490
13MC79103Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:27:170
14MC8367Zeman Jiří Ing.Liga 100 Olomouc4700:28:070
15MC9025Pikal KarelSK Haná Olomouc4900:28:593
16MC9297Vaněk JaromírLiga 100 Olomouc4800:29:120
17MC9919Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:590
18MC1047Smažinka JiříKojetín4400:34:500
Muži D (trať 5,800 km, 222,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD63109Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:26:0110
2MD7349Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:26:489
3MD8275Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:27:488
4MD8536Holub Josef Ing.Bruntál3700:28:307
5MD9111Merta JaroslavESPRO - Jeseník3500:29:016
6MD9481Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3900:29:585
7MD9682Krejčí JiříLiga 100 Olomouc3600:30:154
8MD109105Večeřa JosefŠternberk3800:39:543
Juniorky (trať 5,800 km, 222,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4817Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8200:24:5210
2ŽJ608Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:25:509
3ŽJ9378Suková VěraZetor Brno8000:29:358
4ŽJ9518Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:30:127
5ŽJ10842Petřeková MonikaSlovanské Gymnázium8600:37:006
Ženy A (trať 5,800 km, 222,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3386Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6600:23:3410
2ZA4170Pavlitová MarcelaSKI OB Šternberk7100:24:139
3ZA4573Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:24:418
4ZA6430Hajzlerová MagdaAHA Vyškov - Nike Team7300:26:057
5ZA7056Wiesnerová LenkaST Hotel Skalní Město - Adršpach6900:26:366
6ZA8635Flašarová EvaSobáčov6500:28:485
7ZA8884Polachová LenkaLiga 100 Olomouc6900:28:564
8ZA10058Popovová MartinaPraha7400:31:593
9ZA10240Petřeková IrenaIPB Pojišťovna a.s.6600:32:442
Ženy B (trať 5,800 km, 222,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7662Živělová VladimíraTJ Nové sady Olomouc6100:26:5410
2ZB8165Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:27:319
3ZB8622Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:28:488
4ZB10153Hodůlová DagmarLiga 100 Olomouc5400:32:147
5ZB10599Křížová DanaOlomouc6000:34:516
6ZB10694Jašková HelenaLiga 100 Olomouc5500:35:235
Trať 5,800 km, 222,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Skalský RomanSSC Mariánské Lázně NIKE - TEAM7500:19:1430
2MA232Vymazal PetrLiga 100 Olomouc7500:19:1929
3MA351Poduška JosefAC Kladno6200:19:2128
4MA457Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:19:3827
5MA554Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava - Nike Team7100:19:5026
6MA631Hajzler JiříAHA Vyškov - Nike Team6300:20:0825
7MA774Hanák PavelVTT Olomouc7100:20:3424
8MA872Machalický MilanMILO Olomouc6100:20:5123
9MA926Kovář RomanTJ Granitol Moravský Beroun7700:20:5322
10MA1077Šesták RadimOlympia Bruntál7100:20:5521
11MA1115Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:5920
12MA1259Filip VáclavMILO Olomouc6000:21:1219
1MB139Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:21:2120
2MB1437Špacír LadislavLoko Břeclav5500:21:3119
13MA15108Kika RomanLiga 100 Olomouc6700:21:4118
14MA1692Rys JaromírSKP Holešov6400:21:5017
15MA1728Křenek PetrBiatlon Rožnov pod Radhoštěm6300:22:0816
16MA1834Rončák JanMILO Olomouc6700:22:2415
3MB1921Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5400:22:2818
17MA2066Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:22:3214
18MA2188Mlejnek PavelSKI OB Šternberk7400:22:4313
1MJ2298Šíma VáclavŠternberk8100:22:5120
19MA2371Pudel JaroslavSKI OB Šternberk7500:22:5412
20MA243Rapčan LukášCYKLO - BULIS Bystřice pod Hostýnem7800:22:5611
21MA2533Rončák MiroslavMILO Olomouc7300:22:5710
22MA2690Slinták StanislavMILO Olomouc7700:23:019
23MA2780Jílek RomanLiga 100 Olomouc7200:23:108
24MA2846Javorský MartinMF DNES Olomouc7300:23:217
25MA2944Tomečka LiborSK Hranice6200:23:226
25MA2969Vodička JanŠelasport7800:23:226
2MJ3187Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:23:2319
4MB3224Dvořák ZdeněkAPEX Kroměříž5500:23:3017
1ZA3386Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6600:23:3410
1MC3485Absolon FrantišekLiga 100 Olomouc4800:23:3710
3MJ351Křenek LukášAC Valašská Bystřice8300:23:4318
27MA3689Skyva PetrSKI OB Šternberk6500:23:444
2MC3768Vodička JanMK Radslavice 00:23:479
28MA3812Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:23:483
5MB3929Přívětivý MiroslavRadhošť Rožnov5300:23:5716
6MB4023Obručník JanLiga 100 Olomouc5400:24:0215
2ZA4170Pavlitová MarcelaSKI OB Šternberk7100:24:139
7MB4261Tománek PavelSokol Veřovice5500:24:1714
29MA432Pečenka LiborOstrava6100:24:272
3MC4427Veselý PavelMK Kopřivnice4600:24:288
3ZA4573Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:24:418
8MB4638Dosoudil Miroslav PhDr.OK Olomouc5500:24:4513
9MB47111Komárek BedřichSC Hlubočky5300:24:5012
1ŽJ4817Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8200:24:5210
10MB4955Wiesner JiříSport Team HSM Adršpach5600:24:5311
4MJ4920Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:5317
30MA51104Dvořák PavelPřerov7700:24:551
4MC52107Majer ZdeněkLiga 100 Olomouc4600:24:597
11MB534Ženčák MiroslavSO Tovačov5000:25:0410
5MC5414Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:25:076
12MB5550Rinka ErichBK Kravaře5400:25:119
13MB566Složil PavelSO Tovačov5300:25:158
5MJ5710Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:25:1616
6MJ5879Suk LadislavZetor Brno8300:25:4615
6MC5948Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:25:495
2ŽJ608Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:25:509
7MC615Plecháček ZdeněkLiga 100 Frídek Místek4400:25:524
8MC62110Lerch VladislavMILO Olomouc4800:25:573
1MD63109Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:26:0110
4ZA6430Hajzlerová MagdaAHA Vyškov - Nike Team7300:26:057
31MA6516Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:26:090
9MC66106Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:26:132
10MC6752Šenk JaroslavUNEX Uničov4800:26:141
32MA68102Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:26:190
11MC6964Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:200
5ZA7056Wiesnerová LenkaST Hotel Skalní Město - Adršpach6900:26:366
14MB7191Osladil MiroslavIRICO Olomouc5200:26:407
15MB7295Jašek VladislavLiga 100 Olomouc5400:26:456
2MD7349Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:26:489
33MA7463Peřina MichalAŠK DA Olomouc7800:26:490
12MC7413Herbst ManfredJeseník4100:26:490
1ZB7662Živělová VladimíraTJ Nové sady Olomouc6100:26:5410
7MJ77101Zatloukal OldřichŠternberk8000:27:0514
16MB7845Krejčí VladimírSK Vyhlídka Šternberk5000:27:125
13MC79103Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:27:170
17MB8060Barbořák BohušLiga 100 Olomouc5900:27:244
2ZB8165Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:27:319
3MD8275Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:27:488
14MC8367Zeman Jiří Ing.Liga 100 Olomouc4700:28:070
34MA8476Tomášek JaroslavLiga 100 Olomouc7000:28:090
4MD8536Holub Josef Ing.Bruntál3700:28:307
6ZA8635Flašarová EvaSobáčov6500:28:485
3ZB8622Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:28:488
7ZA8884Polachová LenkaLiga 100 Olomouc6900:28:564
8MJ8896Slováček ZdeněkŠternberk8500:28:5613
15MC9025Pikal KarelSK Haná Olomouc4900:28:593
5MD9111Merta JaroslavESPRO - Jeseník3500:29:016
16MC9297Vaněk JaromírLiga 100 Olomouc4800:29:120
3ŽJ9378Suková VěraZetor Brno8000:29:358
6MD9481Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3900:29:585
4ŽJ9518Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:30:127
7MD9682Krejčí JiříLiga 100 Olomouc3600:30:154
18MB9783Kolmaš OldřichOlomouc5200:30:202
9MJ9893Vymětal ZbyněkŠternberk8500:30:2212
17MC9919Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:590
8ZA10058Popovová MartinaPraha7400:31:593
4ZB10153Hodůlová DagmarLiga 100 Olomouc5400:32:147
9ZA10240Petřeková IrenaIPB Pojišťovna a.s.6600:32:442
10MJ10347David MichalDvorce8100:33:0111
18MC1047Smažinka JiříKojetín4400:34:500
5ZB10599Křížová DanaOlomouc6000:34:516
6ZB10694Jašková HelenaLiga 100 Olomouc5500:35:235
35MA107100Kříž DušanOlomouc6100:35:520
5ŽJ10842Petřeková MonikaSlovanské Gymnázium8600:37:006
8MD109105Večeřa JosefŠternberk3800:39:543
11MJ11041Petřek MichalOlomouc9300:41:2510
19MB11139Petřek ZdeněkOlomouc5800:41:261

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód