Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

31.7.1999, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
  • datum konání: 31.7.1999
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.7.2018Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky124
22.7.2017Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky122
13.8.2016Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky115
18.7.2015Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky110
20.7.2013Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky132
21.7.2012Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky158
23.7.2011Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky160
24.7.2010Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
25.7.2009Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky176
23.8.2008Rokytnice n. Jizerou - Dvoračky (kvalifikace MS)148
9.6.2007Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky, kvalifikace ME187
22.7.2006Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky155
23.7.2005Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
24.7.2004Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
26.7.2003Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky136
27.7.2002Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
16.6.2001Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky72
12.8.2000Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky173
16.8.1998Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky91

Statistika závodu Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 2687

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Paulů Blanka5418
Šír Václav7817
Zátopek Jiří6016
Javůrek Jiří4815
Tučný Jan4713
Kynčl Stanislav6413
Berka Radim8213
Šír Václav6613
Zoubek Zdeněk6913
Šimůnek Jan4913
Machačka Martin7512
Groh Stanislav4612
Jirásková Eva6412
Palas Jaroslav5312
Gombita Josef5812
Kubr Václav5512
Kubrová Dagmar6312
Trejbal Karel5112
Kadavý Jan4712
Hartych Stanislav6511
Biemann Götz4311
Vraštilová Miloslava5611
Pirk Jan4811
Nečas Josef5811
Berka Martin8511
Hák Michal7511
Tichý Pavel6310
Pechek František5310
Šírová Šárka7310
Wolf David7210
Brunclík Ivo5810
Ulich Petr6810
Vacarda Vladimír5910
Stránský Aleš6010
Pirk Tomáš7310
Sedlák Jiří589
Šrůtek Stanislav589
Ježek Přemysl829
Grohová Jaroslava519
Vodička Jan459
Šimůnek Jan829
Kašpar Josef389
Kynčlová Dagmar729
Kolínek František569
Žák Jiří719
Smrčka Miloš548
Krupička Miroslav538
Marek František418
Vaněk Petr618

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,200 km, 500,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ98Gaudel RomanSVS Krkonoše Vrchlabí8000:31:4920
2MJ129Hudek PetrAK Remontas Kadaň8200:32:0019
3MJ1910Novák TomášKRB Jouda Team Koberovy8000:33:0318
4MJ2011Marynka TomášSki Jilemnice8100:33:1017
5MJ2112Bradha VáclavAC Slovan Liberec8000:33:1716
6MJ2613Balatka MiroslavSKI Janov8200:33:5815
7MJ3114Haman VáclavSki Jilemnice8100:34:4614
8MJ3415Krámský OtakarSki Jilemnice8200:34:5913
9MJ4016Sikora JakubSki Jilemnice8400:35:4212
10MJ4317Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov8200:36:0611
11MJ4718Martin JanSki Jilemnice8000:36:3110
12MJ5419Redlich TomášSki Jilemnice8200:37:149
13MJ6220Urbánek PetrAC Slovan Liberec8100:37:438
14MJ6421Janča VáclavSki Jilemnice8300:37:597
15MJ7222Lejsek AlešSKP klub Preciosa8200:38:376
16MJ7323Ryšavý JiříSki Jilemnice8300:38:395
17MJ8024Šebek ViktorSki Jilemnice8300:39:254
18MJ8325Nesvadba PetrČSKV Vysoké nad Jizerou8600:39:383
19MJ8726Kužel MartinTJ Semily8200:40:042
20MJ9527Balek MartinSki Jilemnice8400:40:281
21MJ9628Konderla MichaelSki Jilemnice8400:40:410
22MJ9829Lejsek Marek SKI Janov Bedřichov8500:40:440
23MJ10130Novák CyrilBudečská 268000:41:060
24MJ10331Boháč JakubPoniklá8200:41:330
25MJ10532Janoušek LadislavVilémov8300:42:160
26MJ10833Urbánek ZdeněkAC Slovan Liberec8700:42:290
27MJ10934Nechanický JanSKI Harrachov8400:43:040
28MJ11035Rybář KamilSki Jilemnice8300:43:200
29MJ11436Kozel MartinASPV Trutnov8900:43:510
30MJ11537Flídr DanielSki Jilemnice8400:43:570
31MJ11638Neumann MilanSki Jilemnice8300:43:570
Muži A (trať 6,200 km, 500,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA147Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:28:5330
2MA248Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:29:1229
3MA349Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:30:0728
4MA450Dedek AlešSK Přerov7500:30:2727
5MA551Filingr ČeněkRemontas Kadaň6100:31:0026
6MA652Skalický RomanSVS Krkonoše Vrchlabí7100:31:1525
7MA753Verský PetrAK Kroměříž6700:31:3824
8MA854Vymazal PetrLiga 100 Olomouc7500:31:4023
9MA1155Havel TomášOlymp Praha7500:31:5422
10MA1356Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:32:0821
11MA1457Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:32:1420
12MA1558Šír DanielRokytnice nad Jizerou 00:32:2119
13MA1659Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:32:3318
14MA1860Vaněk PetrRT Praha6100:32:5417
15MA2261Tuž JaroslavSKI CLUB Liberec6900:33:2416
16MA2362Bolehovský PavelOlymp Praha7100:33:2715
17MA2463Zschovlich ChristianUSV Cottbus SRN6500:33:31-
18MA2864Martínek PetrJablonec nad Jizerou7600:34:0514
19MA3065Valenta TomášTK Pardubice7600:34:3213
20MA3566Mrva PavelČeská Kamenice6000:35:0812
21MA4267Tichý PavelNáchod6300:35:5811
22MA4568Hák MichalSokol Studenec7500:36:2410
23MA4669Erlebach TomášSki Jilemnice7100:36:299
24MA5070Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:37:048
25MA5271Kašpar JanVSK Elektro7100:37:087
26MA5672Pivrnec PetrLomnice nad Popelkou6600:37:216
27MA5973Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:37:325
28MA6574Janko LubomírEkonom Praha7600:38:074
29MA6775Dvořák JiříJilemnice6300:38:193
30MA6876Kotek SilvestrAtletclub Nýřany6200:38:262
31MA7077Kohnert BerndSC Bratwurst Hoyerwerd6500:38:32-
32MA7178Popovič PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6600:38:351
33MA7479Svoboda PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6800:38:490
34MA7780Dumek VáclavJiskra Tanvald8700:39:110
35MA7981Dvořák PavelPřerov7700:39:230
36MA8282Kotyk JanKolín7200:39:370
37MA8683Votruba Ondřej Praha 47700:39:580
38MA9184Kantor StanislavSokol Příbram7400:40:180
39MA9285Valdman MilošSpartak Rokytnice7800:40:190
40MA9486Dvořák MartinVíchová7600:40:250
41MA10787Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:42:260
42MA11188Salvet MartinRaketa Praha7500:43:220
43MA11289Příslupský PavelAMBES7400:43:310
44MA11990Pečenka LiborXXX6100:44:200
45MA12091Šilhavý MartinSKP Česká Lípa6000:44:310
46MA12392Škopa StanislavFrantiškov7400:44:390
47MA12493Hoffmann DetlefSC Bratwurst Hoyerwerd6300:44:410
48MA13394Červinka MilanSpartak Rokytnice7200:49:230
49MA13895Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:51:580
Muži B (trať 6,200 km, 500,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB10101Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:31:5120
2MB17102Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:32:3519
3MB25103Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:33:3618
4MB27104Kolínek ZdeněkLoko Břeclav5900:34:0217
5MB29105Šika FrantišekAC Trial Plzeň5900:34:1716
6MB33106Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:34:5415
7MB36107Vejnar JosefSki Jilemnice5700:35:1814
8MB37108Urbánek JiříAC Slovan Liberec5600:35:2013
9MB39109Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:35:2612
10MB41110Balatka MiroslavSKI Preciosa5900:35:5511
11MB48111Žáček StanislavBK Děčín5600:36:3410
12MB49112Martinec JanAC Obora Hvězda5100:36:529
13MB51113Kubr VáclavKRB Chrudim5500:37:058
14MB55114Cejnar VáclavOlymp Hradec Králové5100:37:167
15MB60115Kazda JiříBC Sport Lomnice nad Popelkou5000:37:346
16MB63116Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:37:575
17MB66117Kober JosefDolní Olešnice5000:38:154
18MB75118Gregor JaroslavAC OH Praha5100:38:593
19MB81119Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:39:262
20MB84120Soukup LadislavSokol Poniklá5800:39:481
21MB89121Krejsa VáclavBering Praha5200:40:120
22MB90122Rock JanAC Obora Hvězda5400:40:160
23MB97123Vimer JanStrojírny Poldi Kladno5500:40:430
24MB99124Thorhauer JorySC Bratwurst Hoyerwerd 00:40:58-
25MB100125Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:41:020
26MB122126Sviták MiroslavAC Česká Lípa5900:44:370
27MB134127Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:50:240
28MB143128Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:57:110
Muži C (trať 6,200 km, 500,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC38129Šír VáclavTJ.SP. Rokytnice nad Jizerou4800:35:2210
2MC53130Melišík MilanRedpoint Teplice nad Metují4700:37:129
3MC57131Biemann GötzSKI Harrachov4300:37:238
4MC88132Kadavý JanJablonec4700:40:097
5MC121133Tučný JanMK Pardubice4700:44:336
6MC130134Novák JanBudečská 264100:46:365
Muži D (trať 6,200 km, 500,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD69135Kohout TomášKooperativa Praha3700:38:2910
2MD85136Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:39:569
3MD106137Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:42:198
4MD127138Kašpar JosefAVC Praha3800:45:397
5MD128139Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:45:406
6MD135140Plešinger StanislavSokol Kolín3800:50:515
7MD136141Šikel KarelLázně Libverda a.s.3700:51:244
8MD137142Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:51:303
9MD141143Domanský IvoAVC Praha3800:54:162
Juniorky (trať 6,200 km, 500,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1021Havlová PavlaStruna Liberec5700:41:1110
2ŽJ1042Balatková MichaelaJiskra Josefův Důl8500:41:499
3ŽJ1133Bílková DagmarSK Nové Město n. Metují8500:43:368
4ŽJ1264Nechanická JanaSKI Harrachov8400:45:287
5ŽJ1325Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:48:156
6ŽJ1396Votočková LenkaTJ Jilemnice8400:52:235
7ŽJ1407Militká AlžbětaKČT Nová Paka8000:53:344
Ženy A (trať 6,200 km, 500,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3239Šádková IrenaAC Pardubice6900:34:5210
2ZA4440Balatková HelenaSKP Jablonec nad Nisou7900:36:209
3ZA5841Havlová PetraOlymp Praha7600:37:278
4ZA7642Hanušová LenkaSK Nové Město n. Metují7900:39:007
5ZA11743Lundáková JanaVŠSK Brandýs7600:44:156
6ZA12544Dědková LenkaVšechlapy Luka7600:44:565
7ZA12945Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:46:084
8ZA14246Červinková KateřinaSpartak Rokytnice7300:54:583
Ženy B (trať 6,200 km, 500,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6196Paulů BlankaSki Jilemnice5400:37:3810
2ZB7897Mališová KarlaUSK Praha6000:39:139
3ZB9398Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:40:218
4ZB11899Pštrosová MarieAVC Praha 00:44:187
5ZB131100Koukalová DanaSokol Proseč5600:47:376
Trať 6,200 km, 500,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA147Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:28:5330
2MA248Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:29:1229
3MA349Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:30:0728
4MA450Dedek AlešSK Přerov7500:30:2727
5MA551Filingr ČeněkRemontas Kadaň6100:31:0026
6MA652Skalický RomanSVS Krkonoše Vrchlabí7100:31:1525
7MA753Verský PetrAK Kroměříž6700:31:3824
8MA854Vymazal PetrLiga 100 Olomouc7500:31:4023
1MJ98Gaudel RomanSVS Krkonoše Vrchlabí8000:31:4920
1MB10101Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:31:5120
9MA1155Havel TomášOlymp Praha7500:31:5422
2MJ129Hudek PetrAK Remontas Kadaň8200:32:0019
10MA1356Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:32:0821
11MA1457Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:32:1420
12MA1558Šír DanielRokytnice nad Jizerou 00:32:2119
13MA1659Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:32:3318
2MB17102Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:32:3519
14MA1860Vaněk PetrRT Praha6100:32:5417
3MJ1910Novák TomášKRB Jouda Team Koberovy8000:33:0318
4MJ2011Marynka TomášSki Jilemnice8100:33:1017
5MJ2112Bradha VáclavAC Slovan Liberec8000:33:1716
15MA2261Tuž JaroslavSKI CLUB Liberec6900:33:2416
16MA2362Bolehovský PavelOlymp Praha7100:33:2715
17MA2463Zschovlich ChristianUSV Cottbus SRN6500:33:31-
3MB25103Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:33:3618
6MJ2613Balatka MiroslavSKI Janov8200:33:5815
4MB27104Kolínek ZdeněkLoko Břeclav5900:34:0217
18MA2864Martínek PetrJablonec nad Jizerou7600:34:0514
5MB29105Šika FrantišekAC Trial Plzeň5900:34:1716
19MA3065Valenta TomášTK Pardubice7600:34:3213
7MJ3114Haman VáclavSki Jilemnice8100:34:4614
1ZA3239Šádková IrenaAC Pardubice6900:34:5210
6MB33106Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:34:5415
8MJ3415Krámský OtakarSki Jilemnice8200:34:5913
20MA3566Mrva PavelČeská Kamenice6000:35:0812
7MB36107Vejnar JosefSki Jilemnice5700:35:1814
8MB37108Urbánek JiříAC Slovan Liberec5600:35:2013
1MC38129Šír VáclavTJ.SP. Rokytnice nad Jizerou4800:35:2210
9MB39109Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:35:2612
9MJ4016Sikora JakubSki Jilemnice8400:35:4212
10MB41110Balatka MiroslavSKI Preciosa5900:35:5511
21MA4267Tichý PavelNáchod6300:35:5811
10MJ4317Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov8200:36:0611
2ZA4440Balatková HelenaSKP Jablonec nad Nisou7900:36:209
22MA4568Hák MichalSokol Studenec7500:36:2410
23MA4669Erlebach TomášSki Jilemnice7100:36:299
11MJ4718Martin JanSki Jilemnice8000:36:3110
11MB48111Žáček StanislavBK Děčín5600:36:3410
12MB49112Martinec JanAC Obora Hvězda5100:36:529
24MA5070Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:37:048
13MB51113Kubr VáclavKRB Chrudim5500:37:058
25MA5271Kašpar JanVSK Elektro7100:37:087
2MC53130Melišík MilanRedpoint Teplice nad Metují4700:37:129
12MJ5419Redlich TomášSki Jilemnice8200:37:149
14MB55114Cejnar VáclavOlymp Hradec Králové5100:37:167
26MA5672Pivrnec PetrLomnice nad Popelkou6600:37:216
3MC57131Biemann GötzSKI Harrachov4300:37:238
3ZA5841Havlová PetraOlymp Praha7600:37:278
27MA5973Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:37:325
15MB60115Kazda JiříBC Sport Lomnice nad Popelkou5000:37:346
1ZB6196Paulů BlankaSki Jilemnice5400:37:3810
13MJ6220Urbánek PetrAC Slovan Liberec8100:37:438
16MB63116Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:37:575
14MJ6421Janča VáclavSki Jilemnice8300:37:597
28MA6574Janko LubomírEkonom Praha7600:38:074
17MB66117Kober JosefDolní Olešnice5000:38:154
29MA6775Dvořák JiříJilemnice6300:38:193
30MA6876Kotek SilvestrAtletclub Nýřany6200:38:262
1MD69135Kohout TomášKooperativa Praha3700:38:2910
31MA7077Kohnert BerndSC Bratwurst Hoyerwerd6500:38:32-
32MA7178Popovič PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6600:38:351
15MJ7222Lejsek AlešSKP klub Preciosa8200:38:376
16MJ7323Ryšavý JiříSki Jilemnice8300:38:395
33MA7479Svoboda PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6800:38:490
18MB75118Gregor JaroslavAC OH Praha5100:38:593
4ZA7642Hanušová LenkaSK Nové Město n. Metují7900:39:007
34MA7780Dumek VáclavJiskra Tanvald8700:39:110
2ZB7897Mališová KarlaUSK Praha6000:39:139
35MA7981Dvořák PavelPřerov7700:39:230
17MJ8024Šebek ViktorSki Jilemnice8300:39:254
19MB81119Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:39:262
36MA8282Kotyk JanKolín7200:39:370
18MJ8325Nesvadba PetrČSKV Vysoké nad Jizerou8600:39:383
20MB84120Soukup LadislavSokol Poniklá5800:39:481
2MD85136Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:39:569
37MA8683Votruba Ondřej Praha 47700:39:580
19MJ8726Kužel MartinTJ Semily8200:40:042
4MC88132Kadavý JanJablonec4700:40:097
21MB89121Krejsa VáclavBering Praha5200:40:120
22MB90122Rock JanAC Obora Hvězda5400:40:160
38MA9184Kantor StanislavSokol Příbram7400:40:180
39MA9285Valdman MilošSpartak Rokytnice7800:40:190
3ZB9398Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:40:218
40MA9486Dvořák MartinVíchová7600:40:250
20MJ9527Balek MartinSki Jilemnice8400:40:281
21MJ9628Konderla MichaelSki Jilemnice8400:40:410
23MB97123Vimer JanStrojírny Poldi Kladno5500:40:430
22MJ9829Lejsek Marek SKI Janov Bedřichov8500:40:440
24MB99124Thorhauer JorySC Bratwurst Hoyerwerd 00:40:58-
25MB100125Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:41:020
23MJ10130Novák CyrilBudečská 268000:41:060
1ŽJ1021Havlová PavlaStruna Liberec5700:41:1110
24MJ10331Boháč JakubPoniklá8200:41:330
2ŽJ1042Balatková MichaelaJiskra Josefův Důl8500:41:499
25MJ10532Janoušek LadislavVilémov8300:42:160
3MD106137Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:42:198
41MA10787Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:42:260
26MJ10833Urbánek ZdeněkAC Slovan Liberec8700:42:290
27MJ10934Nechanický JanSKI Harrachov8400:43:040
28MJ11035Rybář KamilSki Jilemnice8300:43:200
42MA11188Salvet MartinRaketa Praha7500:43:220
43MA11289Příslupský PavelAMBES7400:43:310
3ŽJ1133Bílková DagmarSK Nové Město n. Metují8500:43:368
29MJ11436Kozel MartinASPV Trutnov8900:43:510
30MJ11537Flídr DanielSki Jilemnice8400:43:570
31MJ11638Neumann MilanSki Jilemnice8300:43:570
5ZA11743Lundáková JanaVŠSK Brandýs7600:44:156
4ZB11899Pštrosová MarieAVC Praha 00:44:187
44MA11990Pečenka LiborXXX6100:44:200
45MA12091Šilhavý MartinSKP Česká Lípa6000:44:310
5MC121133Tučný JanMK Pardubice4700:44:336
26MB122126Sviták MiroslavAC Česká Lípa5900:44:370
46MA12392Škopa StanislavFrantiškov7400:44:390
47MA12493Hoffmann DetlefSC Bratwurst Hoyerwerd6300:44:410
6ZA12544Dědková LenkaVšechlapy Luka7600:44:565
4ŽJ1264Nechanická JanaSKI Harrachov8400:45:287
4MD127138Kašpar JosefAVC Praha3800:45:397
5MD128139Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:45:406
7ZA12945Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:46:084
6MC130134Novák JanBudečská 264100:46:365
5ZB131100Koukalová DanaSokol Proseč5600:47:376
5ŽJ1325Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:48:156
48MA13394Červinka MilanSpartak Rokytnice7200:49:230
27MB134127Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:50:240
6MD135140Plešinger StanislavSokol Kolín3800:50:515
7MD136141Šikel KarelLázně Libverda a.s.3700:51:244
8MD137142Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:51:303
49MA13895Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:51:580
6ŽJ1396Votočková LenkaTJ Jilemnice8400:52:235
7ŽJ1407Militká AlžbětaKČT Nová Paka8000:53:344
9MD141143Domanský IvoAVC Praha3800:54:162
8ZA14246Červinková KateřinaSpartak Rokytnice7300:54:583
28MB143128Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:57:110

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód