Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Dolní Štěpanice - Žalý

1.8.1999, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Dolní Štěpanice - Žalý
  • datum konání: 1.8.1999
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Dolní Štěpanice - Žalý

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,300 km, 850,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1552Šperl MilanASD Dukla Liberec8000:48:0640
2MJ2030Hudek PetrAK Remontas Kadaň8200:49:2038
3MJ2453Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:49:4736
4MJ2619Márinka TomášSki Jilemnice8100:49:5634
5MJ3394Balatka MiroslavSKI Janov8200:51:4232
6MJ3964Gaudel RomanSVS Krkonoše Vrchlabí8000:52:3330
7MJ4236Tábor StanislavKER TEAM8000:52:5128
8MJ4686Valoušek ZbyněkSK SKI Liberec8400:54:3426
9MJ5887Valoušek TomášSK SKI Liberec8200:57:2624
10MJ8085Kulhavý JiříSK SKI Liberec8501:05:0622
11MJ8512Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8201:08:0620
12MJ105165Kožnar MarekMladkov8801:40:2318
Muži A (trať 10,300 km, 850,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA127Skalský RomanSSC Mariánské Lázně NIKE - TEAM7500:42:5060
2MA256Magál JiříASD Duklad Liberec7700:43:4458
3MA38Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:43:5756
4MA4167Abdeslam MouhibMaroko7200:44:11-
5MA563Bauer LukášSKP Jablonec nad Nisou7700:44:3654
6MA614Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:44:5052
7MA72Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava - Nike Team7100:44:5850
8MA87Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:45:0648
9MA939Dedek AlešSK Přerov7500:45:3746
10MA1079Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:46:5244
11MA1129Hajzler JiříAHA Vyškov - Nike Team6300:47:2742
12MA1240Vymazal PetrLiga 100 Olomouc7500:47:3140
13MA13163Šír DanielRokytnice nad Jizerou 00:47:3338
14MA1475Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:47:3936
15MA17170Šádek RobertUK Bratislava Slovakia7000:48:27-
16MA1855Pelc NorbertDukla Liberec7900:48:3734
17MA1976Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:48:4332
18MA2181Lenča JiříKRB Koberovy6600:49:2330
19MA2237Kervitzer JanSKPŠ Praha7800:49:3128
20MA23168Ezzaouya HassanMaroko7300:49:45-
21MA2773Bolehovský PavelOlymp Praha7100:50:0026
22MA2924Tuž JaroslavSKI CLUB Liberec6900:50:4524
23MA3017Rys JaromírSKP Holešov6400:51:0222
24MA3121Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:51:1420
25MA3254Jakoubek TomášASD Dukla Liberec7900:51:2618
26MA3569Mazač JaroslavSK Hronov6800:51:4716
27MA3638Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:52:1214
28MA3848Čipera RadekSKI Radvanice6400:52:3212
29MA4425Mrva PavelČeská Kamenice6000:53:4110
30MA4949Filip LukášSKI Radvanice7600:55:348
31MA5041Pivrnec PetrLomnice nad Popelkou6600:55:396
32MA5246Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:56:004
33MA55169Abdelmatid El BoubkaryMaroko7500:56:55-
34MA6059Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:58:022
35MA7550Dumek VáclavJiskra Tanvald8701:01:290
36MA779Dvořák PavelPřerov7701:01:580
37MA7966Dvořák MartinVíchová7601:04:230
38MA8665Salvet MartinRaketa Praha7501:08:200
39MA8934Příslupský PavelAMBES Liberec7401:10:030
40MA9267Pečenka LiborBranky na Moravě6101:10:410
41MA9474Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6301:12:230
-MA-95Skalický RomanSVS Krkonoše Vrchlabí71DNF-
Muži B (trať 10,300 km, 850,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB163Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:48:2540
2MB2562Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:49:5338
3MB281Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:50:2436
4MB3442Špacír LadislavLoko Břeclav5500:51:4434
5MB4196Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:52:5032
6MB4393Balatka MiroslavSKI Preciosa5900:53:1030
7MB4535Žáček StanislavBK Děčín5600:54:0128
8MB4732Kubr VáclavKRB Chrudim5500:54:4126
9MB486Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:55:1724
10MB5743Kober JosefDolní Olešnice5000:57:2522
11MB5980Opitz JaromírHradec Králové5100:57:4220
12MB6116Sadílek VáclavAlbrechtice5000:58:0618
13MB6223Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5900:58:0716
14MB6433Jíra JiříAMBES Liberec5100:58:1714
15MB6970Krejsa VáclavBering Praha5201:00:1912
16MB7184Gregor JaroslavAC OH Praha5101:00:4510
17MB7258Soukup LadislavSokol Poniklá5801:00:498
18MB835Černý VladimírAC Praha 18905201:07:196
19MB9010Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5901:10:234
20MB9361Šika FrantišekAC Trial Plzeň5901:11:452
Muži C (trať 10,300 km, 850,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3720Javůrek JiříTJ Horní Maršov - Nike Team4800:52:2320
2MC4099Šír VáclavTJ.SP. Rokytnice nad Jizerou4800:52:4118
3MC514Metelka JosefTJ Sokol Studnice4400:55:4816
4MC5351Kocum MiroslavAC Slovan Liberec4500:56:2314
5MC56100Biemann GötzSKI Harrachov4300:56:5612
6MC6515Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:58:3510
7MC9691Tučný JanMK Pardubice4701:13:448
Muži D (trať 10,300 km, 850,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6818Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:00:0420
2MD7447Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:01:1918
3MD7898Miles PetrKrnap Vrchlabí3701:03:3516
4MD8890Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:09:1214
5MD9922Trakal JaroslavKRB Jouda Team Koberovy3301:16:1812
6MD10245Domanský IvoAVC Praha3801:24:0210
7MD10472Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2701:32:428
Juniorky (trať 10,300 km, 850,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7344Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8201:00:5620
2ŽJ8288Hlaváčková KláraSK SKI Liberec8301:07:1218
3ŽJ8792Balatková MichaelaJiskra Josefův Důl8501:08:3316
4ŽJ9111Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8401:10:2414
5ŽJ9526Jiřištová ZuzanaOK Jilemnice8201:12:5712
6ŽJ10368Militká AlžbětaKČT Nová Paka8001:31:0410
7ŽJ106166Erbenová KarolínaOK Jilemnice8801:41:328
-ŽJ-89Hanzlíková MichaelaSK SKI Liberec84DNF-
Ženy A (trať 10,300 km, 850,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5457Kocumová ZuzanaAC Slovan Liberec7900:56:2820
2ZA6328Hajzlerová MagdaAHA Vyškov - Nike Team7300:58:1418
3ZA6671Kocumová KarinAC Slovan Liberec7600:58:4916
4ZA7060Balatková KateřinaSKI Preciosa7701:00:3414
5ZA9778Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová7801:15:3512
6ZA10082Lenčová JanaKRB Jouda Team Koberovy6901:16:1910
Ženy B (trať 10,300 km, 850,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6777Mališová KarlaUSK Praha6000:59:1820
2ZB7631Kubrová DagmarKRB Chrudim6301:01:3418
3ZB81164Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:05:4416
4ZB8483Pštrosová MarieAVC Praha 01:07:2714
5ZB9897Koukalová DanaSokol Proseč5601:15:3812
6ZB10113Jirásková EvaLanškroun6401:19:3910
Trať 10,300 km, 850,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA127Skalský RomanSSC Mariánské Lázně NIKE - TEAM7500:42:5060
2MA256Magál JiříASD Duklad Liberec7700:43:4458
3MA38Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:43:5756
4MA4167Abdeslam MouhibMaroko7200:44:11-
5MA563Bauer LukášSKP Jablonec nad Nisou7700:44:3654
6MA614Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:44:5052
7MA72Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava - Nike Team7100:44:5850
8MA87Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:45:0648
9MA939Dedek AlešSK Přerov7500:45:3746
10MA1079Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:46:5244
11MA1129Hajzler JiříAHA Vyškov - Nike Team6300:47:2742
12MA1240Vymazal PetrLiga 100 Olomouc7500:47:3140
13MA13163Šír DanielRokytnice nad Jizerou 00:47:3338
14MA1475Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:47:3936
1MJ1552Šperl MilanASD Dukla Liberec8000:48:0640
1MB163Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:48:2540
15MA17170Šádek RobertUK Bratislava Slovakia7000:48:27-
16MA1855Pelc NorbertDukla Liberec7900:48:3734
17MA1976Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:48:4332
2MJ2030Hudek PetrAK Remontas Kadaň8200:49:2038
18MA2181Lenča JiříKRB Koberovy6600:49:2330
19MA2237Kervitzer JanSKPŠ Praha7800:49:3128
20MA23168Ezzaouya HassanMaroko7300:49:45-
3MJ2453Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:49:4736
2MB2562Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:49:5338
4MJ2619Márinka TomášSki Jilemnice8100:49:5634
21MA2773Bolehovský PavelOlymp Praha7100:50:0026
3MB281Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:50:2436
22MA2924Tuž JaroslavSKI CLUB Liberec6900:50:4524
23MA3017Rys JaromírSKP Holešov6400:51:0222
24MA3121Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:51:1420
25MA3254Jakoubek TomášASD Dukla Liberec7900:51:2618
5MJ3394Balatka MiroslavSKI Janov8200:51:4232
4MB3442Špacír LadislavLoko Břeclav5500:51:4434
26MA3569Mazač JaroslavSK Hronov6800:51:4716
27MA3638Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:52:1214
1MC3720Javůrek JiříTJ Horní Maršov - Nike Team4800:52:2320
28MA3848Čipera RadekSKI Radvanice6400:52:3212
6MJ3964Gaudel RomanSVS Krkonoše Vrchlabí8000:52:3330
2MC4099Šír VáclavTJ.SP. Rokytnice nad Jizerou4800:52:4118
5MB4196Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:52:5032
7MJ4236Tábor StanislavKER TEAM8000:52:5128
6MB4393Balatka MiroslavSKI Preciosa5900:53:1030
29MA4425Mrva PavelČeská Kamenice6000:53:4110
7MB4535Žáček StanislavBK Děčín5600:54:0128
8MJ4686Valoušek ZbyněkSK SKI Liberec8400:54:3426
8MB4732Kubr VáclavKRB Chrudim5500:54:4126
9MB486Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:55:1724
30MA4949Filip LukášSKI Radvanice7600:55:348
31MA5041Pivrnec PetrLomnice nad Popelkou6600:55:396
3MC514Metelka JosefTJ Sokol Studnice4400:55:4816
32MA5246Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:56:004
4MC5351Kocum MiroslavAC Slovan Liberec4500:56:2314
1ZA5457Kocumová ZuzanaAC Slovan Liberec7900:56:2820
33MA55169Abdelmatid El BoubkaryMaroko7500:56:55-
5MC56100Biemann GötzSKI Harrachov4300:56:5612
10MB5743Kober JosefDolní Olešnice5000:57:2522
9MJ5887Valoušek TomášSK SKI Liberec8200:57:2624
11MB5980Opitz JaromírHradec Králové5100:57:4220
34MA6059Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:58:022
12MB6116Sadílek VáclavAlbrechtice5000:58:0618
13MB6223Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5900:58:0716
2ZA6328Hajzlerová MagdaAHA Vyškov - Nike Team7300:58:1418
14MB6433Jíra JiříAMBES Liberec5100:58:1714
6MC6515Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:58:3510
3ZA6671Kocumová KarinAC Slovan Liberec7600:58:4916
1ZB6777Mališová KarlaUSK Praha6000:59:1820
1MD6818Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:00:0420
15MB6970Krejsa VáclavBering Praha5201:00:1912
4ZA7060Balatková KateřinaSKI Preciosa7701:00:3414
16MB7184Gregor JaroslavAC OH Praha5101:00:4510
17MB7258Soukup LadislavSokol Poniklá5801:00:498
1ŽJ7344Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8201:00:5620
2MD7447Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:01:1918
35MA7550Dumek VáclavJiskra Tanvald8701:01:290
2ZB7631Kubrová DagmarKRB Chrudim6301:01:3418
36MA779Dvořák PavelPřerov7701:01:580
3MD7898Miles PetrKrnap Vrchlabí3701:03:3516
37MA7966Dvořák MartinVíchová7601:04:230
10MJ8085Kulhavý JiříSK SKI Liberec8501:05:0622
3ZB81164Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:05:4416
2ŽJ8288Hlaváčková KláraSK SKI Liberec8301:07:1218
18MB835Černý VladimírAC Praha 18905201:07:196
4ZB8483Pštrosová MarieAVC Praha 01:07:2714
11MJ8512Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8201:08:0620
38MA8665Salvet MartinRaketa Praha7501:08:200
3ŽJ8792Balatková MichaelaJiskra Josefův Důl8501:08:3316
4MD8890Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:09:1214
39MA8934Příslupský PavelAMBES Liberec7401:10:030
19MB9010Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5901:10:234
4ŽJ9111Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8401:10:2414
40MA9267Pečenka LiborBranky na Moravě6101:10:410
20MB9361Šika FrantišekAC Trial Plzeň5901:11:452
41MA9474Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6301:12:230
5ŽJ9526Jiřištová ZuzanaOK Jilemnice8201:12:5712
7MC9691Tučný JanMK Pardubice4701:13:448
5ZA9778Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová7801:15:3512
5ZB9897Koukalová DanaSokol Proseč5601:15:3812
5MD9922Trakal JaroslavKRB Jouda Team Koberovy3301:16:1812
6ZA10082Lenčová JanaKRB Jouda Team Koberovy6901:16:1910
6ZB10113Jirásková EvaLanškroun6401:19:3910
6MD10245Domanský IvoAVC Praha3801:24:0210
6ŽJ10368Militká AlžbětaKČT Nová Paka8001:31:0410
7MD10472Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2701:32:428
12MJ105165Kožnar MarekMladkov8801:40:2318
7ŽJ106166Erbenová KarolínaOK Jilemnice8801:41:328

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód