Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Bukova hora

5.9.1998, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Bukova hora
  • datum konání: 5.9.1998
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Bukova hora

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 1797

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5320
Sadílek Ota4619
Stránský Aleš6017
Bielčik Jindřich4015
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan4914
Jirásková Eva6414
Novotná Eva4813
Javůrek Jiří4813
Svatoš Otakar3413
Vacek Martin6913
Zdeněk Bílý5912
Dostálek Petr6712
Pross David7512
Šimůnek Jan8212
Merta Jaroslav3511
Keprtová Miloslava4811
Šalplachta Jindřich4711
Dušková Lenka8010
Žák Jiří7110
Sadílek Václav5010
Tempír František4910
Mannlová Jana8010
Fajfr František7210
Špacír Ladislav5510
Kalousek Jan4110
Šrutek Stanislav589
Kebrle Milan759
Vítek Miroslav729
Ožana Václav649
Vodička Jan459
Pechek František539
Krňávek Vojtěch548
Marek Dalimil608
Šilar Tomáš638
Tučný Jan478
Kolínek František568
Stránská Adéla918
Mertová Michaela768
Šmída Oldřich488
Šafář Jaroslav518
Jorová Ludmila628
Krupička Robert788
Zapalač Martin867
Červ Miloslav507
Šesták Karel717
Hofmanová Veronika787
Horáček Michal757
Mazač Jaroslav687
Heger Vojtěch747

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,100 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ123Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:31:4620
2MJ171Šír DanielSpartak Rokytnice n. J.7900:32:3719
3MJ2133Valdman JosefCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7900:33:2318
4MJ3220Ehl JaroslavPORKERT Skuhrov n. B.8100:34:3817
5MJ3348Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:34:5616
6MJ4263Šlesingr MichalTJ Letohrad8300:36:1415
7MJ5319Kinzel PetrPORKERT Skuhrov n. B.8200:37:3514
8MJ5564Faltus MilanKB OEZ Letohrad8300:38:0113
9MJ6165Moravec OndřejKB Letohrad8400:39:0612
10MJ6266Moravec MartinKB OEZ Letohrad8400:39:0811
11MJ6335Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:1810
12MJ6751Exler PavelISŠ autom. Ústí nad Orlicí8200:40:159
13MJ7029Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:40:528
14MJ8471Koblížek JiŕíKB Letohrad8500:46:007
Muži A (trať 6,100 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Žák JiříVSK VŠB - TU Ostrava7100:28:3730
2MA224Kynčl StanislavMEDIPLAST Jilemnice6400:29:0129
3MA313Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:29:0928
4MA431Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:0227
5MA552Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:1726
6MA66Pokorný ZdeněkKHB Radegast7500:30:3225
7MA781Mazač JaroslavSK Nové Město n. M.6800:30:4524
8MA955Fajfr FrantišekLukavice7200:31:2323
9MA1322Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:31:5822
10MA1432Orlich PetrČeská Třebová6100:32:0021
11MA1680Kabrhel ZdeněkDTC Profistav Litomyšl6300:32:3220
12MA1934Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:32:5819
13MA2027Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:33:0618
14MA2316Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:33:4217
15MA2821Ehl JiříPorkert Skuhrov7700:34:0416
16MA294Mrva PavelČeská Kamenice6000:34:1115
16MA2957Brokeš MartinCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7100:34:1115
18MA3183Bříza VáclavSDH Klášterec nad Orlicí7000:34:2313
19MA3682Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7600:35:1312
20MA3738Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:35:1711
21MA3914Glogar JaroslavVSK VŠB - TU Ostrava7700:36:0110
22MA4359Kalous PetrŽamberk7700:36:309
23MA4410Graclík TomášVSK VŠB - TU Ostrava7700:36:348
24MA4960Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:37:007
25MA5067Holec MartinKB OEZ Letohrad7400:37:056
26MA5489Zdeněk BílýMK Pardubice5900:37:365
27MA6411Juračka EmilVSK VŠB - TU Ostrava7600:39:214
28MA7141Jasanský RadekSKI Klub Česká Třebová7400:41:003
Muži B (trať 6,100 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB853Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:31:1720
2MB1026Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:31:2919
3MB1140Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:31:3818
4MB1530Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:32:1417
5MB2239Skyva LadislavTJ Liga 100 Olomouc5300:33:3416
6MB259Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:33:5415
7MB3462Tomanec PetrTJ Svitavy5600:34:5714
8MB3561Štyndl MiroslavSK Polička5700:35:0713
9MB4088Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:36:0512
10MB4174Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:36:1211
11MB4685Zajíc JanKRB Chrudim5300:36:4410
12MB4812Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:36:549
13MB5673Ráb PavelCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5200:38:038
14MB5723Křenek MiroslavTJ Výprachtice5000:38:177
15MB6515Mocker FrantišekASK Děčín5800:39:246
16MB7987Faltus BlahoslavDětský svět Žamberk5000:42:455
17MB8154Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:44:274
18MB8850Exler PavelZEZ SILKO Žamberk5800:46:493
Muži C (trať 6,100 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1890Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:32:4720
2MC2417Biemann GötzSKI Harrachov4300:33:4619
3MC262Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:33:5918
3MC2647Vaško BohuslavTJ Lanškroun4800:33:5918
5MC3875Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:35:3816
6MC517Koblížek JindřichŽamberk4800:37:1415
7MC5236Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:37:2714
8MC6072Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:39:0513
9MC6846Suchomel ČeněkKB OEZ Letohrad4400:40:2312
10MC6956Tučný JanMK Pardubice4700:40:2911
11MC7386Bielčik JindřichTJ Lichkov4000:41:1210
12MC7579Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:42:119
13MC7844Novotný JiříBiatlon Letohrad4500:42:388
14MC8392Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová4700:44:487
15MC8549Chaloupka VítězslavPSK Praha4300:46:066
16MC9258Kalous VladimírŽamberk4300:59:355
Muži D (trať 6,100 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD475Zálešák FrantišekStava Havířov3700:36:5210
2MD5884Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:38:389
3MD7691Miles PetrHostinné3700:42:168
Juniorky (trať 6,100 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5918Andršová ZuzanaPORKERT Skuhrov n. B.8000:38:4510
2ŽJ6628Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:40:019
3ŽJ7268Moravcová KláraKB Letohrad8300:41:028
4ŽJ8070Moravcová PetraKB Letohrad8600:44:037
5ŽJ8242Hildebrandová MarikaSKI Klub Česká Třebová8200:44:426
6ŽJ8976Skácelíková IvaBiatlon Letohrad8200:47:355
6ŽJ8977Chládková PetraBiatlon Letohrad7900:47:355
8ŽJ9169Leinweberová MartinaKB Letohrad8600:49:183
Ženy A (trať 6,100 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4425Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:36:3410
2ZA7437Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:41:479
3ZA8743Popovová MartinaPraha7400:46:188
Ženy B (trať 6,100 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7778Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:42:2810
2ZB8545Novotná EvaLetohrad4800:46:069
Trať 6,100 km, 450,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Buček MichalTJ Liga 100 Frýdek Místek5400:23:3730
2MA22Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:24:0929
3MA33Šrot RadekSlavoj Český Krumlov4900:24:4928
4MA44Kolařík AloisKB Hodslovice5500:24:5127
5MA55Velička ZdeněkTJ liga 100 Frýdek Místek6200:25:2426
6MA66Bill Z.TJ Nový Jičín6100:25:4625
1MB736Kocián SilvestrMEZ Frenštát4500:25:4720
7MA87Bohatý TomášLiga 100 Frýdek Místek5900:26:3724
8MA98Trčka JanTJ Rožnov5200:26:4223
9MA109Gromus PetrTJ Valašské Meziříčí5600:26:4522
10MA1110Groš ŠtefanMEZ Frenštát6100:26:5921
11MA1211Kadlec JosefTJ Nový Jičín5200:27:0220
12MA1312Koutný JanMEZ Frenštát pod Radhoštěm5400:27:0419
2MB1437Šeděnka LudvíkSpartak Bílovec4400:27:0519
13MA1513Kojetínský JosefKB Hodslavice5100:27:0918
14MA1614Bierský StanislavSokol Velké Albrechtice5000:27:2817
15MA1715Kornia PavelMEZ Frenštát5400:27:3916
16MA1816Pop PetrSokol Veřovice7100:27:5015
17MA1917Gola JosefLiga 100 Frýdek Místek5700:27:5314
18MA2018Kvita JosefTatra Kopřivnice5100:27:5513
19MA2119Návrat PavelPříbor5200:27:5612
20MA2220Pop TomášSokol Veřovice7100:27:5711
3MB2338Voller P.Sn. Vsetín 00:28:0418
4MB2439Paško StanislavTJLSFM4300:28:1517
21MA2521Huvar L.Liga 100 Nový Jičín 00:28:2010
5MB2641Rucki J.TJ Liga 100 Frýdek Místek6700:28:2616
5MB2640Stano JosefTJ Liga 100 Ostrava4300:28:2616
22MA2822Tománek PavelVeřovice5500:28:279
23MA2923Tuhovčák MilanTJ Liga 100 Ostrava5300:28:288
1MC3050Dubnička JaroslavNHKG Ostrava3800:28:5110
24MA3124Červený JaroslavTJ Liga 100 Ostrava5800:28:527
7MB3242Seltenreich JanVagónka Studénka4100:29:0414
2MC3351Nanke WernerSlezan Opava3800:29:189
25MA3425Kuba TomášLiga 100 Nový Jičín6300:29:276
26MA3526Vrábel MiroslavSokol Veřovice6100:29:305
27MA3627Jeřábek J.TJ Liga 100 Frýdek Místek5900:29:474
8MB3743Kryštof M.TJ LIGA 100 Frýdek Místek 00:29:5913
28MA3828Zaremba MilošHor. Suchá5300:30:003
3MC3952Gaman JaroslavBastro Otrava3500:30:038
29MA4030Bílek JanOstrava9200:30:262
30MA4129Mráček JanMEZ Frenštát6600:30:321
9MB4244Quarda AntonínKotouč Štramberk4600:30:4312
10MB4345Miencil J.Ostrava 00:30:4711
11MB4446Vlček JosefSoJarc4000:30:5110
23MA4410Graclík TomášVSK VŠB - TU Ostrava7700:36:348
31MA4531Březina LadislavTJ Slezan Frýdek-Místek6100:31:030
12MB4647Jelínek MiroslavLiga 100 Přerov4100:31:299
32MA4732Kunčár P.Ostrava 00:31:450
13MB4848Supík VáclavLiga 100 Frýdek Místek3900:31:518
33MA4933Krejsa VáclavBering Praha5200:32:010
34MA5034Jelínek PetrTaKop5200:32:020
35MA5135Kryštof MartinFM 7300:32:470
4MC5253Domanský IvoLoko Kladno3800:33:047
14MB5349Šnajder VladislavLiga 100 Frýdek Místek4300:33:567
5MC5454Svěch BohumírLokomotiva Ostrava3000:34:306
1ZA5557Nedvědová AlenaLokomotiva Kladno5600:37:2110
6MC5555Hejl JosefKotouč Štramberk3600:37:215
2ZA5758Šrotová V.Sj Český Krumlov 00:43:249
3ZA5859Gurínová BrigitaKP BKÚ Mělník6100:43:258
36MA5956Šultys B.Český Těšín 00:54:430
6ŽJ8977Chládková PetraBiatlon Letohrad7900:47:355
Trať 7 km, 361 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Žák JiříVSK VŠB - TU Ostrava7100:28:3730
2MA224Kynčl StanislavMEDIPLAST Jilemnice6400:29:0129
3MA313Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:29:0928
4MA431Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:0227
5MA552Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:1726
6MA66Pokorný ZdeněkKHB Radegast7500:30:3225
7MA781Mazač JaroslavSK Nové Město n. M.6800:30:4524
1MB853Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:31:1720
8MA955Fajfr FrantišekLukavice7200:31:2323
2MB1026Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:31:2919
3MB1140Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:31:3818
1MJ123Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:31:4620
9MA1322Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:31:5822
10MA1432Orlich PetrČeská Třebová6100:32:0021
4MB1530Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:32:1417
11MA1680Kabrhel ZdeněkDTC Profistav Litomyšl6300:32:3220
2MJ171Šír DanielSpartak Rokytnice n. J.7900:32:3719
1MC1890Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:32:4720
12MA1934Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:32:5819
13MA2027Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:33:0618
3MJ2133Valdman JosefCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7900:33:2318
5MB2239Skyva LadislavTJ Liga 100 Olomouc5300:33:3416
14MA2316Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:33:4217
2MC2417Biemann GötzSKI Harrachov4300:33:4619
6MB259Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:33:5415
3MC262Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:33:5918
3MC2647Vaško BohuslavTJ Lanškroun4800:33:5918
15MA2821Ehl JiříPorkert Skuhrov7700:34:0416
16MA2957Brokeš MartinCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7100:34:1115
16MA294Mrva PavelČeská Kamenice6000:34:1115
18MA3183Bříza VáclavSDH Klášterec nad Orlicí7000:34:2313
4MJ3220Ehl JaroslavPORKERT Skuhrov n. B.8100:34:3817
5MJ3348Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:34:5616
7MB3462Tomanec PetrTJ Svitavy5600:34:5714
8MB3561Štyndl MiroslavSK Polička5700:35:0713
19MA3682Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7600:35:1312
20MA3738Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:35:1711
5MC3875Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:35:3816
21MA3914Glogar JaroslavVSK VŠB - TU Ostrava7700:36:0110
9MB4088Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:36:0512
10MB4174Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:36:1211
6MJ4263Šlesingr MichalTJ Letohrad8300:36:1415
22MA4359Kalous PetrŽamberk7700:36:309
1ZA4425Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:36:3410
11MB4685Zajíc JanKRB Chrudim5300:36:4410
1MD475Zálešák FrantišekStava Havířov3700:36:5210
12MB4812Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:36:549
24MA4960Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:37:007
25MA5067Holec MartinKB OEZ Letohrad7400:37:056
6MC517Koblížek JindřichŽamberk4800:37:1415
7MC5236Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:37:2714
7MJ5319Kinzel PetrPORKERT Skuhrov n. B.8200:37:3514
26MA5489Zdeněk BílýMK Pardubice5900:37:365
8MJ5564Faltus MilanKB OEZ Letohrad8300:38:0113
13MB5673Ráb PavelCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5200:38:038
14MB5723Křenek MiroslavTJ Výprachtice5000:38:177
2MD5884Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:38:389
1ŽJ5918Andršová ZuzanaPORKERT Skuhrov n. B.8000:38:4510
8MC6072Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:39:0513
9MJ6165Moravec OndřejKB Letohrad8400:39:0612
10MJ6266Moravec MartinKB OEZ Letohrad8400:39:0811
11MJ6335Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:1810
27MA6411Juračka EmilVSK VŠB - TU Ostrava7600:39:214
15MB6515Mocker FrantišekASK Děčín5800:39:246
2ŽJ6628Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:40:019
12MJ6751Exler PavelISŠ autom. Ústí nad Orlicí8200:40:159
9MC6846Suchomel ČeněkKB OEZ Letohrad4400:40:2312
10MC6956Tučný JanMK Pardubice4700:40:2911
13MJ7029Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:40:528
28MA7141Jasanský RadekSKI Klub Česká Třebová7400:41:003
3ŽJ7268Moravcová KláraKB Letohrad8300:41:028
11MC7386Bielčik JindřichTJ Lichkov4000:41:1210
2ZA7437Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:41:479
12MC7579Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:42:119
3MD7691Miles PetrHostinné3700:42:168
1ZB7778Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:42:2810
13MC7844Novotný JiříBiatlon Letohrad4500:42:388
16MB7987Faltus BlahoslavDětský svět Žamberk5000:42:455
4ŽJ8070Moravcová PetraKB Letohrad8600:44:037
17MB8154Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:44:274
5ŽJ8242Hildebrandová MarikaSKI Klub Česká Třebová8200:44:426
14MC8392Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová4700:44:487
14MJ8471Koblížek JiŕíKB Letohrad8500:46:007
15MC8549Chaloupka VítězslavPSK Praha4300:46:066
2ZB8545Novotná EvaLetohrad4800:46:069
3ZA8743Popovová MartinaPraha7400:46:188
18MB8850Exler PavelZEZ SILKO Žamberk5800:46:493
6ŽJ8976Skácelíková IvaBiatlon Letohrad8200:47:355
8ŽJ9169Leinweberová MartinaKB Letohrad8600:49:183
16MC9258Kalous VladimírŽamberk4300:59:355

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód