Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šárovcova Lhota - Zvičina

8.5.1998, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Šárovcova Lhota - Zvičina
  • datum konání: 8.5.1998
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.5.2018Šárovcova Lhota - Zvičina173
6.5.2017Šárovcova Lhota - Zvičina207
7.5.2016Šárovcova Lhota - Zvičina168
2.5.2015Šárovcova Lhota - Zvičina191
3.5.2014Šárovcova Lhota - Zvičina181
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2012Šárovcova Lhota - Zvičina148
7.5.2011Šárovcova Lhota - Zvičina127
8.5.2010Šárovcova Lhota - Zvičina142
8.5.2009Šárovcova Lhota - Zvičina (MČR veteránů)184
8.5.2008Šárovcova Lhota - Zvičina131
5.5.2007Šárovcova Lhota - Zvičina139
6.5.2006Šárovcova Lhota - Zvičina108
7.5.2005Šárovcova Lhota - Zvičina101
8.5.2004Šárovcova Lhota - Zvičina115
3.5.2003Šárovcova Lhota - Zvičina149
4.5.2002Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2001Šárovcova Lhota - Zvičina118
6.5.2000Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1999Šárovcova Lhota - Zvičina129
4.5.1996Šárovcova Lhota - Zvičina80
6.5.1995Šárovcova Lhota - Zvičina114
8.5.1994Šárovcova Lhota - Zvičina95
8.5.1993Šárovcova Lhota - Zvičina101
9.5.1992Šárovcova Lhota - Zvičina104
23.5.1990Šárovcova Lhota - Zvičina106
7.5.1989Šárovcova Lhota - Zvičina132
7.5.1988Šárovcova Lhota - Zvičina156
9.5.1987Šárovcova Lhota - Zvičina, 20. ročník180
10.5.1986Šárovcova Lhota - Zvičina, 19. ročník199

Statistika závodu Šárovcova Lhota - Zvičina

  • ročníků: 31
  • závodníků na všech ročnících: 4161

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mach Ladislav4728
Plašil Milan5925
Javůrek Jiří4822
Jančík Bořek6421
Brunclík Ivo5820
Hochman Filip7319
Pechek František5319
Karlík Michal6418
Marek František4118
Svatoň Jiří8518
Jandura Pavel4618
Šimůnek Jan4917
Pešek Milan6017
Krejcar Petr4516
Vávra Martin6316
Paulů Blanka5416
Šklíba Karel5015
Havlíček Zdeněk3515
Tauchman Miloš5315
Záveský Vojtěch7815
Šulc Vladimír6915
Čeřovský Josef4115
Groh Stanislav4615
Tučný Jan4715
Vimr Adolf4314
Horčička Vratislav4914
Šír Václav4814
Zoubek Zdeněk6914
Kozel Karel5214
Vávra Radek6313
Hovorka Karel5113
Holeček Martin7413
Jarkovský Oldřich3413
Krejsa Václav5213
Janata Milan8513
Kutnar Jiří4812
Čipera Radek6412
Mach Jiří5212
Vraštilová Miloslava5612
Čeřovský Jan7512
Šulc Jan7012
Zajíček Tomáš9212
Brendl Jan7511
Horáčková Jana8511
Malý Jan7311
Kupka Martin8211
Kůtek Vladimír5011
Honzák Jiří5011
Jirásková Eva6410
Šorm Jaroslav7010

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ52Šír DanielSpartak Rokytnice n. J.7900:53:4440
2MJ103Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:56:1538
3MJ124Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:56:5236
4MJ205Sedláček VladimírSKI Kasper Trutnov8000:59:5734
5MJ336Davídek DušanVrchlabí8101:02:0432
6MJ527Dejdar ZdeněkČeská Třebová8001:05:0130
7MJ558Vrabec MartinSKI Kasper Trutnov7901:05:1828
8MJ639Rubáček NorbertSDH Rtyně8001:07:4826
9MJ6510Záruba PetrSDH Rtyně7901:07:5324
10MJ11311Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:22:2122
11MJ12112Šídlo MartinMlázovice8301:25:3620
12MJ12413Groš VojtěchFrenštát pod Radhoštěm8501:30:1418
13MJ13314Pešek MichalDvůr Králové 01:38:4316
14MJ13415Herbrych TomášMlázovice 01:38:5514
-MJ-16Malý PetrLázně Bělohrad DNF-
Muži A (trať 13,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:51:0860
2MA252Kynčl StanislavMediaplast Jilemnice6400:52:1758
3MA353Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6100:52:3356
4MA454Raim LadislavHradec Králové6400:53:3354
5MA755Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:55:0352
6MA956Čupák MartinMTB Spartak Vrchlabí 00:55:5850
7MA1157Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:56:1748
8MA1358Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:57:0046
9MA1559Pauzar DavidTrutnov6900:57:3544
10MA1660Pokorný ZdeněkDTJ Valašské Meziříčí7500:57:5742
11MA1761Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:58:3940
12MA1962Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:59:2138
13MA2463Rys JaromírSKP Holešov6401:01:0036
14MA2564Čipera RadekSKI Radvanice6401:01:0934
15MA2765Sucharda JanRoškopov 01:01:1432
16MA2866Leplt JiříSKP Trutnov 01:01:1930
17MA2967Fátor MiloslavSKP Trutnov6401:01:3528
18MA3068Linhart RadekČZU Praha7601:01:4026
19MA3469Brokeš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7101:02:1824
20MA3570Česenek ZbyněkHudy Sport6801:02:3122
21MA3771Vávra RadekHořice6301:02:4620
22MA3872Pavel TomášLabe TriClub - Savcon7601:02:5918
23MA4073Vávra MartinHořice6301:03:0916
24MA4174Václ TomášDSZ Jilemnice6401:03:1214
25MA4475Tichý PavelProfi Náchod6301:03:5412
26MA4676Tomíček JosefSKI Club Vysoké nad Jizerou5901:04:0910
27MA4977Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.8401:04:268
28MA5078Murčo PetrVW VELLA Trutnov6401:04:346
29MA5479Pirk TomášLékařský TRI klub Praha7301:05:134
30MA5780Dostálek PetrCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6701:05:272
31MA5981Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:06:490
32MA6682Silnoušek JiříSK Vyhlídka Šternberk7201:08:060
33MA7083Biško JiříIvaso Jičín 01:09:140
34MA7184Davídek DušanVrchlabí6001:09:290
35MA7285Horák JanMTB Spartak Vrchlabí7601:09:510
36MA7386Plašil MilanJičín5901:10:150
37MA7587Trč TomášNemyčeves 01:10:450
38MA7788Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6301:10:480
39MA7989Bešík JosefLékařský TRI klub Praha7301:11:070
40MA8890Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.6601:12:450
41MA8991Havíř JosefChýnice6701:12:500
42MA9292Zajíček PavelMladá Boleslav 01:14:340
43MA9593Cvejn JosefKČT Náchod6301:15:460
44MA9694Šorm JaroslavLázně Bělohrad7001:16:270
45MA9995Jasanský RadekSKI Klub Česká Třebová7401:18:080
46MA10496Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6301:19:490
47MA10797Vacek JanTurnov 01:20:090
48MA10999Jindříšek PetrSvoboda nad Úpou 01:20:550
48MA10998Jindříšek PavelJánské Lázně 01:20:550
50MA112100Fiala EnricoPraha 01:21:470
51MA114101Kraus MiroslavLázně Bělohrad 01:22:380
52MA119102Lukšan DavidDvůr Králové nad Labem7601:25:050
53MA120103Pešek MilanDvůr Králové6001:25:070
54MA131104Masopust JosefSvatojanský Újezd 01:35:200
55MA137105Holý JanTurnov6901:55:590
-MA-106Štěrba Ondřej- DNF-
Muži B (trať 13,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB617Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:54:2740
2MB818Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:55:4738
3MB1419Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:57:2136
4MB2120Špacír LadislavLokomotiva Břeclav - Nike team5501:00:0234
5MB2221Kubr VáclavKRB Chrudim5501:00:1532
6MB2322Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5301:00:3330
7MB3123Opitz JaromírHradec Králové5101:01:4828
8MB3224Palan ZdeněkSKI Club Harrachov5601:01:5226
9MB3925Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5101:03:0324
10MB4326Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:03:3722
11MB4527Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5101:04:0620
12MB4728Honzák JiříTJ Jičín5001:04:1218
13MB5129Hynek KarelLitoměřice 01:04:5616
14MB5630Tauchman MilošSK Lob Nová Paka5301:05:2114
15MB6031Wiesner JiříSKI Police nad Metují5601:07:0112
16MB6132Balcar LubošPolice nad Metují5801:07:1610
17MB6433Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:07:498
18MB6734Kober JosefDolní Olešnice5001:08:146
19MB7635Zahradník JanKablo Vrchlabí5601:10:464
20MB7836Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5001:10:592
21MB8037Drahný StanislavSokol Benešov5801:11:350
22MB8438Mocker FrantišekASK Děčín5801:12:000
23MB9039Langr JiříTřebnouševec5701:13:140
24MB9740Krejčí MilanPardubice5301:16:500
25MB10341Krejsa VáclavBering Praha5201:19:300
26MB12742Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:31:260
27MB12843Mach JiříMlázovice5201:32:280
28MB13544Quittner WilhelmNová Paka5201:39:520
29MB13645Kozel KarelSK Dolní Brusnice5201:46:480
-MB-46Trnka MilanTrutnov56DNF-
Muži C (trať 13,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC18107Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:59:0240
2MC26108Krejcar PetrMaratonstav Úpice4501:01:1038
3MC36109Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4801:02:3436
4MC68110Zetek JiříValašské Meziříčí4601:08:2334
5MC74111Urbánek JindřichŠkoda Kvasiny4801:10:3832
6MC81112Pirk JanLékařský TRI klub Praha4801:11:3630
7MC85113Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:12:1028
8MC86114Ehler EdvardPardubice4801:12:2726
9MC93115Tučný JanMK Pardubice4701:15:1024
10MC94116Vlk IvanLaryko Hostinné4201:15:1422
11MC100117Král JosefJiskra Česká Třebová4001:18:3920
12MC102118Mach LadislavLužany4701:19:1618
13MC105119Loner KarelŠárovcova Lhota 01:19:5716
14MC111120Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:21:2214
15MC122121Zubatý JiříLibáň4701:26:1712
16MC125122Kutnar JiříMlázovice4801:30:4010
17MC129123Škoda KryštofNáchod4101:32:418
18MC130124Jandura PavelSokol Jičín4601:33:196
19MC132125Čeřovský JosefChoteč4101:37:204
-MC-126Biemann GötzJiskra Harrachov43DNF-
Muži D (trať 13,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4847Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:04:1820
2MD8348Buchar JanOpel Vrchlabí3301:11:5718
3MD8749Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:12:3516
4MD9850Miles PetrHostinné3701:17:3014
Juniorky (trať 13,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ42127Jiroušková JanaJevisport Česká Třebová7901:03:2620
2ŽJ62130Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují - Nike team7901:07:3118
3ŽJ82132Navrátilová LucieSKI Kasper Trutnov8001:11:4516
4ŽJ106135Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:19:5814
5ŽJ118140Šimková VeronikaKrkonoše Vrchlabí8301:24:5012
6ŽJ126142Hajnová AlenaKrkonoše Vrchlabí 01:31:0210
7ŽJ138143Palánová LenkaSKI Club Harrachov8301:56:008
Ženy A (trať 13,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA53128Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6601:05:0220
2ZA69131Tůmová EvaMaratonstav Úpice6901:08:3318
3ZA115137Vieznerová LenkaSKI Police nad Metují 01:23:3016
4ZA117139Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:24:4314
5ZA123141Burešová MonikaTJ Nová Paka7701:27:3312
Ženy B (trať 13,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB58129Paulů BlankaSki Jilemnice5401:05:3320
2ZB91133Kubrová DagmarKRB Chrudim6301:13:3018
3ZB101134Novotná EvaLetohrad4801:18:5816
4ZB108136Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:20:2314
5ZB116138Pštrossová MarieAVC Praha5901:23:4512
Trať 13,6 km, 350 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:51:0860
2MA252Kynčl StanislavMediaplast Jilemnice6400:52:1758
3MA353Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6100:52:3356
4MA454Raim LadislavHradec Králové6400:53:3354
1MJ52Šír DanielSpartak Rokytnice n. J.7900:53:4440
1MB617Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:54:2740
5MA755Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:55:0352
2MB818Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:55:4738
6MA956Čupák MartinMTB Spartak Vrchlabí 00:55:5850
2MJ103Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:56:1538
7MA1157Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:56:1748
3MJ124Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:56:5236
8MA1358Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:57:0046
3MB1419Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:57:2136
9MA1559Pauzar DavidTrutnov6900:57:3544
10MA1660Pokorný ZdeněkDTJ Valašské Meziříčí7500:57:5742
11MA1761Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:58:3940
1MC18107Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:59:0240
12MA1962Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:59:2138
4MJ205Sedláček VladimírSKI Kasper Trutnov8000:59:5734
4MB2120Špacír LadislavLokomotiva Břeclav - Nike team5501:00:0234
5MB2221Kubr VáclavKRB Chrudim5501:00:1532
6MB2322Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5301:00:3330
13MA2463Rys JaromírSKP Holešov6401:01:0036
14MA2564Čipera RadekSKI Radvanice6401:01:0934
2MC26108Krejcar PetrMaratonstav Úpice4501:01:1038
15MA2765Sucharda JanRoškopov 01:01:1432
16MA2866Leplt JiříSKP Trutnov 01:01:1930
17MA2967Fátor MiloslavSKP Trutnov6401:01:3528
18MA3068Linhart RadekČZU Praha7601:01:4026
7MB3123Opitz JaromírHradec Králové5101:01:4828
8MB3224Palan ZdeněkSKI Club Harrachov5601:01:5226
5MJ336Davídek DušanVrchlabí8101:02:0432
19MA3469Brokeš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7101:02:1824
20MA3570Česenek ZbyněkHudy Sport6801:02:3122
3MC36109Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4801:02:3436
21MA3771Vávra RadekHořice6301:02:4620
22MA3872Pavel TomášLabe TriClub - Savcon7601:02:5918
9MB3925Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5101:03:0324
23MA4073Vávra MartinHořice6301:03:0916
24MA4174Václ TomášDSZ Jilemnice6401:03:1214
1ŽJ42127Jiroušková JanaJevisport Česká Třebová7901:03:2620
10MB4326Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:03:3722
25MA4475Tichý PavelProfi Náchod6301:03:5412
11MB4527Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5101:04:0620
26MA4676Tomíček JosefSKI Club Vysoké nad Jizerou5901:04:0910
12MB4728Honzák JiříTJ Jičín5001:04:1218
1MD4847Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:04:1820
27MA4977Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.8401:04:268
28MA5078Murčo PetrVW VELLA Trutnov6401:04:346
13MB5129Hynek KarelLitoměřice 01:04:5616
6MJ527Dejdar ZdeněkČeská Třebová8001:05:0130
1ZA53128Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6601:05:0220
29MA5479Pirk TomášLékařský TRI klub Praha7301:05:134
7MJ558Vrabec MartinSKI Kasper Trutnov7901:05:1828
14MB5630Tauchman MilošSK Lob Nová Paka5301:05:2114
30MA5780Dostálek PetrCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6701:05:272
1ZB58129Paulů BlankaSki Jilemnice5401:05:3320
31MA5981Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:06:490
15MB6031Wiesner JiříSKI Police nad Metují5601:07:0112
16MB6132Balcar LubošPolice nad Metují5801:07:1610
2ŽJ62130Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují - Nike team7901:07:3118
8MJ639Rubáček NorbertSDH Rtyně8001:07:4826
17MB6433Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:07:498
9MJ6510Záruba PetrSDH Rtyně7901:07:5324
32MA6682Silnoušek JiříSK Vyhlídka Šternberk7201:08:060
18MB6734Kober JosefDolní Olešnice5001:08:146
4MC68110Zetek JiříValašské Meziříčí4601:08:2334
2ZA69131Tůmová EvaMaratonstav Úpice6901:08:3318
33MA7083Biško JiříIvaso Jičín 01:09:140
34MA7184Davídek DušanVrchlabí6001:09:290
35MA7285Horák JanMTB Spartak Vrchlabí7601:09:510
36MA7386Plašil MilanJičín5901:10:150
5MC74111Urbánek JindřichŠkoda Kvasiny4801:10:3832
37MA7587Trč TomášNemyčeves 01:10:450
19MB7635Zahradník JanKablo Vrchlabí5601:10:464
38MA7788Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6301:10:480
20MB7836Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5001:10:592
39MA7989Bešík JosefLékařský TRI klub Praha7301:11:070
21MB8037Drahný StanislavSokol Benešov5801:11:350
6MC81112Pirk JanLékařský TRI klub Praha4801:11:3630
3ŽJ82132Navrátilová LucieSKI Kasper Trutnov8001:11:4516
2MD8348Buchar JanOpel Vrchlabí3301:11:5718
22MB8438Mocker FrantišekASK Děčín5801:12:000
7MC85113Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:12:1028
8MC86114Ehler EdvardPardubice4801:12:2726
3MD8749Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:12:3516
40MA8890Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.6601:12:450
41MA8991Havíř JosefChýnice6701:12:500
23MB9039Langr JiříTřebnouševec5701:13:140
2ZB91133Kubrová DagmarKRB Chrudim6301:13:3018
42MA9292Zajíček PavelMladá Boleslav 01:14:340
9MC93115Tučný JanMK Pardubice4701:15:1024
10MC94116Vlk IvanLaryko Hostinné4201:15:1422
43MA9593Cvejn JosefKČT Náchod6301:15:460
44MA9694Šorm JaroslavLázně Bělohrad7001:16:270
24MB9740Krejčí MilanPardubice5301:16:500
4MD9850Miles PetrHostinné3701:17:3014
45MA9995Jasanský RadekSKI Klub Česká Třebová7401:18:080
11MC100117Král JosefJiskra Česká Třebová4001:18:3920
3ZB101134Novotná EvaLetohrad4801:18:5816
12MC102118Mach LadislavLužany4701:19:1618
25MB10341Krejsa VáclavBering Praha5201:19:300
46MA10496Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6301:19:490
13MC105119Loner KarelŠárovcova Lhota 01:19:5716
4ŽJ106135Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:19:5814
47MA10797Vacek JanTurnov 01:20:090
4ZB108136Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:20:2314
48MA10999Jindříšek PetrSvoboda nad Úpou 01:20:550
48MA10998Jindříšek PavelJánské Lázně 01:20:550
14MC111120Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:21:2214
50MA112100Fiala EnricoPraha 01:21:470
10MJ11311Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:22:2122
51MA114101Kraus MiroslavLázně Bělohrad 01:22:380
3ZA115137Vieznerová LenkaSKI Police nad Metují 01:23:3016
5ZB116138Pštrossová MarieAVC Praha5901:23:4512
4ZA117139Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:24:4314
5ŽJ118140Šimková VeronikaKrkonoše Vrchlabí8301:24:5012
52MA119102Lukšan DavidDvůr Králové nad Labem7601:25:050
53MA120103Pešek MilanDvůr Králové6001:25:070
11MJ12112Šídlo MartinMlázovice8301:25:3620
15MC122121Zubatý JiříLibáň4701:26:1712
5ZA123141Burešová MonikaTJ Nová Paka7701:27:3312
12MJ12413Groš VojtěchFrenštát pod Radhoštěm8501:30:1418
16MC125122Kutnar JiříMlázovice4801:30:4010
6ŽJ126142Hajnová AlenaKrkonoše Vrchlabí 01:31:0210
26MB12742Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:31:260
27MB12843Mach JiříMlázovice5201:32:280
17MC129123Škoda KryštofNáchod4101:32:418
18MC130124Jandura PavelSokol Jičín4601:33:196
54MA131104Masopust JosefSvatojanský Újezd 01:35:200
19MC132125Čeřovský JosefChoteč4101:37:204
13MJ13314Pešek MichalDvůr Králové 01:38:4316
14MJ13415Herbrych TomášMlázovice 01:38:5514
28MB13544Quittner WilhelmNová Paka5201:39:520
29MB13645Kozel KarelSK Dolní Brusnice5201:46:480
55MA137105Holý JanTurnov6901:55:590
7ŽJ138143Palánová LenkaSKI Club Harrachov8301:56:008

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód