Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Frenštát p. R. - Velký Javorník

31.5.1998, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Frenštát p. R. - Velký Javorník
  • datum konání: 31.5.1998
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.5.2018Běh na Velký Javorník101
13.5.2017Běh na Velký Javorník87
14.5.2016Běh na Velký Javorník93
16.5.2015Běh na Velký Javorník94
17.5.2014Běh na Velký Javorník88
18.5.2013Běh na Velký Javorník144
15.5.2011Běh na Velký Javorník120
15.5.2010Frenštát p. R. - Velký Javorník121
16.5.2009Běh na Velký Javorník129
17.5.2008Běh na Velký Javorník125
12.5.2007Frenštát pod Radhoštěm - Běh na Velký Javorník106
14.5.2006Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník108
18.6.2005Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník101
16.5.2004Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník130
17.5.2003Běh na Velký Javorník104
19.5.2002Běh na Velký Javorník119
12.5.2001Běh na Velký Javorník149
11.6.2000Běh na Velký Javorník105
30.5.1999Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník129
31.5.1997Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník65
1.6.1996Frenštát pod Radhoštěch - Velký Javorník85
3.6.1995Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník64

Statistika závodu Frenštát p. R. - Velký Javorník

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 2367

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Tučný Jan4720
Groš Štefan6118
Zátopek Jiří6017
Přívětivý Miroslav5315
Kolínek František5614
Vodička Jan4514
Szebesta Pavel6814
Špacír Ladislav5513
Šír Václav4812
Kvita Josef5112
Škapa Marek7112
Volný Jaromír3512
Melčák Tomáš7512
Šnevajs Radomír6312
Baláž Roman6512
Tománek Pavel5512
Oškera Oldřich2311
Jelínek Petr5211
Balko Peter4411
Šokalová Ludmila5611
Vraštilová Miloslava5611
Jirásková Eva6410
Bitala Václav7710
Piskoř Karel3810
Šimůnek Jan8210
Tončík Petr7110
Šimůnek Jan4910
Žák Jiří7110
Černý Vladimír5210
Krejčí Lukáš769
Wálek Bronislav579
Keprtová Miloslava489
Pechek František539
Vlček Tomáš809
Stránský Aleš609
Suchánek Lukáš799
Velička Zdeněk628
Leszkow Petr448
Harabiš Zbyněk658
Gaman Jaroslav358
Marek Dalimil608
Horáček Michal758
Bednařík Jiří458
Bednarz Libor807
Fejgl Zdeněk427
Kubíček František467
Krejsa Václav527
Zoubek Zdeněk697
Svatoš Otakar347
Dobiáš Jaroslav637

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,1 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ22Losman PetrTJ Maratonstav Úpice7900:28:5340
2MJ93Klisz TomaszTRS Sita Ustron - Polsko8100:31:13-
3MJ104Šír DanielSpartak Rokytnice7900:31:1638
4MJ145Pala ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy7900:32:2036
5MJ196Havelka JanTJ Maratonstav Úpice7900:33:0934
6MJ287Kišš MartinSportovní gymnázium Ostrava8100:34:3832
7MJ338Novák TomášKRB Jouda Team Koberovy8000:35:1930
8MJ359Dorighi KrysztofTRS Sila Ustron - Polsko8200:35:35-
9MJ4410Vlček TomášSKI Zubří8000:36:1428
10MJ4711Videcký KarelTJ Frenštát p. R.8100:36:5726
11MJ5912Martiška PetrTJ Frenštát p. R.8100:38:0224
12MJ7713Miksa RichardSKI Klub Harrachov8300:40:0222
13MJ8014Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:41:5120
14MJ8415Švrček RostislavTJ Frenštát p. R.8400:42:1718
15MJ8516Sojčák JakubTJ Frenštát p. R.8600:42:1816
16MJ9917Jurek RadimTJ Frenštát p. R.8500:47:5314
17MJ10118Novotný AlešTJ Frenštát p. R.8500:48:2012
Muži A (trať 7,1 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:28:4360
2MA320Žák JiříUSK VŠB TU Ostrava7100:29:5858
3MA421Vaněk PetrRT Praha6100:30:0156
4MA522Pop TomášTITAN Zlín7100:30:1954
5MA623Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:30:4352
6MA824Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují - Nike team6800:31:0450
7MA1225Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:31:5548
8MA1326Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:0246
9MA1527Baláž RomanTitan Zlín6500:32:2644
10MA1728Krejcar DanielTJ Maratonstav Úpice7500:32:5442
11MA1829Bitala VáclavBiatlon Rožnov pod Radhoštěm7700:32:5440
12MA2330Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:33:5738
13MA2431Rys JaromírSKP Holešov6400:34:1736
14MA2532Sladký RomanVSŽ Praha7200:34:2534
15MA2633Keller AntonínVeřovice6300:34:2632
16MA2934Šnevajs RadomírTJ SLOVAN Vsetín6300:34:4830
17MA3135Mrva PavelČeská Kamenice6000:35:0328
18MA3636Vévoda IvanSK Švábenice6000:35:3726
19MA4037Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:35:5824
20MA4138Melčák TomášMK Kopřivnice7500:36:0222
21MA4339Vojkůvka JanChuchelná6800:36:0920
22MA4840Zátopek JiříKOTOUČ štramberk6000:37:0118
23MA4941Kolínek ZdeněkLoko Břeclav5900:37:0316
24MA5142Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:37:1714
25MA5243Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:37:2012
26MA5344Jaručka EmilVSK VŠB Ostrava7600:37:2610
27MA6245Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:38:198
28MA6346Glogar JaroslavVSK VŠB TU Ostrava7700:38:286
29MA6447Bainar PetrSAC Frenštát p. R.7400:38:324
30MA6848Vodička JanMK Radslavice7800:38:452
31MA6949Graclík TomášVSK VŠB TU Ostrava7700:39:000
32MA7350Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:39:170
33MA8151Zeman ZdeněkTatran Všechovice6800:41:540
34MA10052Michna PavelVK Kart7500:48:000
-MA-53Stanka PetrLIAZ Jablonec69DNF-
Muži B (trať 7,1 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB754Kolínek FrantišekLoko Břeclav5600:30:5540
2MB1155Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:31:5338
3MB1656Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:32:4836
4MB2157Kolařík AloisKB Hodslovice5500:33:2934
5MB2258Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:33:4232
6MB2759Palán ZdeněkSKI Klub Harrachov5600:34:3530
7MB3060Tureček JiříAFK Kyjov5600:34:5228
8MB3461Pojezdný DaliborSvit Zlín5500:35:3126
9MB3762Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:35:4024
10MB3863Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5300:35:4422
11MB4664Losman MiroslavTJ Liga 100 Hradec Králové5100:36:3720
12MB5065Prokop JiříSvit Zlín5600:37:1318
13MB5466Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:37:3216
14MB5567Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:37:3414
15MB6668Tománek PavelSokol Veřovice5500:38:3712
16MB7169Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:39:0710
17MB7270Kaván IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:39:108
18MB7571Čižmar PetrSKP Nový Jičín4900:39:336
19MB7872Zeman VladimírTJ Rožnov - Sport pro všechny5600:40:044
20MB7973Krejsa VáclavBering Praha5200:41:152
21MB8274Rinka ErichKravaře5400:42:040
22MB9275Soukup LadislavSokol Poniklá5800:44:010
23MB9376Jelínek PetrMK Kopřivnice5200:44:520
24MB9577Tureček JanČJAD Kyjov5500:45:030
25MB10678Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:540
Muži C (trať 7,1 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2079Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:33:2540
2MC3280Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:35:1438
3MC3981Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:35:4736
4MC4282Vodička JanMK Radslavice4500:36:0634
5MC4583Veselý PavelMK Kopřivnice4600:36:2832
6MC5784Pobořil JanKOTOUČ štramberk4800:37:4730
7MC6085Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:38:0428
8MC6186Bednařík JiříMK Kopřivnice4500:38:0526
9MC7087Zetek JiříTJ Valašské Meziříčí4600:39:0624
10MC7488Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:39:1922
11MC8789Tučný JanMK Pardubice4700:42:3320
12MC8990Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:43:1518
13MC9891Dobiáš BohumírSTAVOS Ostrava4300:47:2516
14MC10392Bitava VáclavBiatlon Rožnov pod Radhoštěm3900:49:2514
Muži D (trať 7,1 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5893Zálešák FrantišekStava Havířov3700:37:5920
2MD6594Piskoř KarelMK Kopřivnice3800:38:3418
3MD8395Gaman JaroslavBastro Otrava3500:42:1116
4MD8696Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:42:2014
5MD10597Hykel JosefKotouč Štramberk3800:49:5912
Juniorky (trať 7,1 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6798Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují - Nike team7900:38:4120
2ŽJ8899Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:42:5218
3ŽJ102100Palánová LenkaSKI Club Harrachov8300:48:2716
4ŽJ104101Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:49:3214
5ŽJ107102Šrubařová KateřinaTJ Frenštát p. R.8300:53:1912
6ŽJ108103Šimanová DanielaTJ Frenštát p. R.8400:57:5410
7ŽJ109104Marková LenkaTJ Frenštát p. R.8300:57:548
Ženy A (trať 7,1 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA56105Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:37:4020
2ZA76106Lorencová DanaOstrava6800:39:3818
Ženy B (trať 7,1 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB90107Novotná EvaOEZ Letohrad4800:43:1920
2ZB91108Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:43:3418
3ZB94109Pštrossová MarieAVC Praha5900:44:5916
4ZB96110Janečková AnežkaAK Zlín4700:46:0114
5ZB97111Ledwická ZdenkaLS Zlín5600:46:3412
Trať 7,1 km, 500 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:28:4360
1MJ22Losman PetrTJ Maratonstav Úpice7900:28:5340
2MA320Žák JiříUSK VŠB TU Ostrava7100:29:5858
3MA421Vaněk PetrRT Praha6100:30:0156
4MA522Pop TomášTITAN Zlín7100:30:1954
5MA623Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:30:4352
1MB754Kolínek FrantišekLoko Břeclav5600:30:5540
6MA824Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují - Nike team6800:31:0450
2MJ93Klisz TomaszTRS Sita Ustron - Polsko8100:31:13-
3MJ104Šír DanielSpartak Rokytnice7900:31:1638
2MB1155Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:31:5338
7MA1225Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:31:5548
8MA1326Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:0246
4MJ145Pala ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy7900:32:2036
9MA1527Baláž RomanTitan Zlín6500:32:2644
3MB1656Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:32:4836
10MA1728Krejcar DanielTJ Maratonstav Úpice7500:32:5442
11MA1829Bitala VáclavBiatlon Rožnov pod Radhoštěm7700:32:5440
5MJ196Havelka JanTJ Maratonstav Úpice7900:33:0934
1MC2079Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:33:2540
4MB2157Kolařík AloisKB Hodslovice5500:33:2934
5MB2258Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:33:4232
12MA2330Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:33:5738
13MA2431Rys JaromírSKP Holešov6400:34:1736
14MA2532Sladký RomanVSŽ Praha7200:34:2534
15MA2633Keller AntonínVeřovice6300:34:2632
6MB2759Palán ZdeněkSKI Klub Harrachov5600:34:3530
6MJ287Kišš MartinSportovní gymnázium Ostrava8100:34:3832
16MA2934Šnevajs RadomírTJ SLOVAN Vsetín6300:34:4830
7MB3060Tureček JiříAFK Kyjov5600:34:5228
17MA3135Mrva PavelČeská Kamenice6000:35:0328
2MC3280Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:35:1438
7MJ338Novák TomášKRB Jouda Team Koberovy8000:35:1930
8MB3461Pojezdný DaliborSvit Zlín5500:35:3126
8MJ359Dorighi KrysztofTRS Sila Ustron - Polsko8200:35:35-
18MA3636Vévoda IvanSK Švábenice6000:35:3726
9MB3762Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:35:4024
10MB3863Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5300:35:4422
3MC3981Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:35:4736
19MA4037Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:35:5824
20MA4138Melčák TomášMK Kopřivnice7500:36:0222
4MC4282Vodička JanMK Radslavice4500:36:0634
21MA4339Vojkůvka JanChuchelná6800:36:0920
9MJ4410Vlček TomášSKI Zubří8000:36:1428
5MC4583Veselý PavelMK Kopřivnice4600:36:2832
11MB4664Losman MiroslavTJ Liga 100 Hradec Králové5100:36:3720
10MJ4711Videcký KarelTJ Frenštát p. R.8100:36:5726
22MA4840Zátopek JiříKOTOUČ štramberk6000:37:0118
23MA4941Kolínek ZdeněkLoko Břeclav5900:37:0316
12MB5065Prokop JiříSvit Zlín5600:37:1318
24MA5142Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:37:1714
25MA5243Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:37:2012
26MA5344Jaručka EmilVSK VŠB Ostrava7600:37:2610
13MB5466Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:37:3216
14MB5567Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:37:3414
1ZA56105Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:37:4020
6MC5784Pobořil JanKOTOUČ štramberk4800:37:4730
1MD5893Zálešák FrantišekStava Havířov3700:37:5920
11MJ5912Martiška PetrTJ Frenštát p. R.8100:38:0224
7MC6085Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:38:0428
8MC6186Bednařík JiříMK Kopřivnice4500:38:0526
27MA6245Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:38:198
28MA6346Glogar JaroslavVSK VŠB TU Ostrava7700:38:286
29MA6447Bainar PetrSAC Frenštát p. R.7400:38:324
2MD6594Piskoř KarelMK Kopřivnice3800:38:3418
15MB6668Tománek PavelSokol Veřovice5500:38:3712
1ŽJ6798Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují - Nike team7900:38:4120
30MA6848Vodička JanMK Radslavice7800:38:452
31MA6949Graclík TomášVSK VŠB TU Ostrava7700:39:000
9MC7087Zetek JiříTJ Valašské Meziříčí4600:39:0624
16MB7169Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:39:0710
17MB7270Kaván IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:39:108
32MA7350Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:39:170
10MC7488Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:39:1922
18MB7571Čižmar PetrSKP Nový Jičín4900:39:336
2ZA76106Lorencová DanaOstrava6800:39:3818
12MJ7713Miksa RichardSKI Klub Harrachov8300:40:0222
19MB7872Zeman VladimírTJ Rožnov - Sport pro všechny5600:40:044
20MB7973Krejsa VáclavBering Praha5200:41:152
13MJ8014Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:41:5120
33MA8151Zeman ZdeněkTatran Všechovice6800:41:540
21MB8274Rinka ErichKravaře5400:42:040
3MD8395Gaman JaroslavBastro Otrava3500:42:1116
14MJ8415Švrček RostislavTJ Frenštát p. R.8400:42:1718
15MJ8516Sojčák JakubTJ Frenštát p. R.8600:42:1816
4MD8696Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:42:2014
11MC8789Tučný JanMK Pardubice4700:42:3320
2ŽJ8899Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:42:5218
12MC8990Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:43:1518
1ZB90107Novotná EvaOEZ Letohrad4800:43:1920
2ZB91108Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:43:3418
22MB9275Soukup LadislavSokol Poniklá5800:44:010
23MB9376Jelínek PetrMK Kopřivnice5200:44:520
3ZB94109Pštrossová MarieAVC Praha5900:44:5916
24MB9577Tureček JanČJAD Kyjov5500:45:030
4ZB96110Janečková AnežkaAK Zlín4700:46:0114
5ZB97111Ledwická ZdenkaLS Zlín5600:46:3412
13MC9891Dobiáš BohumírSTAVOS Ostrava4300:47:2516
16MJ9917Jurek RadimTJ Frenštát p. R.8500:47:5314
34MA10052Michna PavelVK Kart7500:48:000
17MJ10118Novotný AlešTJ Frenštát p. R.8500:48:2012
3ŽJ102100Palánová LenkaSKI Club Harrachov8300:48:2716
14MC10392Bitava VáclavBiatlon Rožnov pod Radhoštěm3900:49:2514
4ŽJ104101Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:49:3214
5MD10597Hykel JosefKotouč Štramberk3800:49:5912
25MB10678Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:540
5ŽJ107102Šrubařová KateřinaTJ Frenštát p. R.8300:53:1912
6ŽJ108103Šimanová DanielaTJ Frenštát p. R.8400:57:5410
7ŽJ109104Marková LenkaTJ Frenštát p. R.8300:57:548

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód