Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

21.6.1998, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Vysoké nad Jizerou - Štěpánka
  • datum konání: 21.6.1998
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.6.2007Vysoké nad Jizerou - Štěpánka85
23.7.2006Vysoké nad Jizerou - Štěpánka90
24.7.2005Vysoké nad Jizerou - Štěpánka92
25.7.2004Vysoké nad Jizerou - Štěpánka82
27.7.2003Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
28.7.2002Vysoké nad Jizerou - Štěpánka102
13.8.2000Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
20.6.1999Vysoké nad Jizerou - Štěpánka68
6.7.1997Vysoké nad Jizerou - Štěpánka72
7.7.1996Vysoké nad Jizerou - Štěpánka71
2.7.1995Vysoké nad Jizerou - Štěpánka50
3.7.1994Vysoké nad Jizerou - Štěpánka55
4.7.1993Vysoké nad Jizerou - Štěpánka60
17.5.1992Vysoké nad Jizerou - Štěpánka64
14.10.1990Vysoké nad Jizerou - Štěpánka66
8.10.1989Vysoké nad Jizerou - Štěpánka32
8.10.1988Vysoké nad Jizerou - Štěpánka37

Statistika závodu Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 1188

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4815
Šír Václav4812
Biemann Götz4312
Gombita Josef5812
Brunclík Ivo5811
Trejbal Karel5111
Tučný Jan4711
Havlíček Zdeněk3510
Miles Petr3710
Zoubek Zdeněk699
Šimůnek Jan499
Tomíček Josef599
Marek František419
Buchar Jan339
Kynčl Stanislav648
Smutný Vladimír328
Pechek František538
Nesvadba Petr867
Kubrová Dagmar637
Mazač Jaroslav687
Kubr Václav557
Šteinc Ludvík417
Novotná Eva487
Rys Jaromír647
Kadavý Jan477
Wolf David726
Jirásková Eva646
Šmída Oldřich486
Hlusička Josef386
Vojáček Pavel516
Les Josef476
Groh Stanislav466
Grohová Jaroslava516
Špacír Ladislav556
Zátopek Jiří606
Vejnar Josef576
Metelka Josef446
Šír Daniel795
Grohová Karolína905
Berka Radim825
Navrátilová Lucie805
Václ Tomáš645
Kožíšek Dušan835
Paulů Blanka545
Krejcar Daniel755
Poduška Josef625
Soukup Ladislav585
Novák Zdeněk545
Mrva Pavel605
Žák Jiří715

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1142Šír DanielTJ Spartak Rokytnice7900:30:3920
2MJ1522Zampr JanSK SKI Liberec8000:32:1519
3MJ1882Soukup JaroslavKB Jilemnice8200:32:4518
4MJ2744Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:35:2017
5MJ2820Budina LukášSK SKI Liberec8000:35:2316
6MJ2921Valoušek TomášSK SKI Liberec8200:35:2415
7MJ4238Novák TomášKRB Koberovy8000:38:4514
8MJ446Ďoubalík JiříSKI Klub Vysoké nad Jizerou8400:39:0913
9MJ5713Groš VojtěchFrenštát pod Radhoštěm8500:47:4912
Muži A (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:27:2130
2MA262Poduška JosefAC Kladno6200:27:5129
3MA326Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:28:1528
4MA43Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava - Nike Team7100:28:2627
5MA534Vaněk PetrRT Praha6100:29:0626
6MA68Řezáč StanislavDukla Liberec7300:29:2125
7MA728Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6100:29:4724
8MA938Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:30:0523
9MA1019Mládek JakubSK SKI Liberec7600:30:3622
10MA1217Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:30:5321
11MA1427Rys JaromírSKP Renewa Holešov6400:32:1220
12MA1733Tomíček JosefSKI klub Vysoké nad Jizerou5900:32:3519
13MA2211Sladký RomanVSŽ Praha7200:34:1518
14MA2430Wolf DavidKořenov - INDC7200:34:3617
15MA251Brokeš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7100:35:1516
16MA2690Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6100:35:1815
17MA3141Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice7800:36:1114
18MA3218Dvořák JiříHO Jilemnice6300:36:1713
19MA3748Vejnar JiříTJ Benešov u Semil6700:37:0512
20MA3814Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:37:2211
21MA414Glogar JaroslavVSK VŠB - TU Ostrava7700:38:3810
22MA5443Mrva PavelČeská Kamenice6000:43:549
Muži B (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB810Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:29:5320
2MB1315Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:31:3219
3MB1632Palán ZdeněkSKI Klub Harrachov5600:32:2418
4MB2036Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:33:4117
5MB4349Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:38:4516
6MB509Kaván IvanPivovar Trutnov5000:40:4715
7MB5147Hádek JosefTJ Benešov u Semil5300:42:4314
Muži C (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1940Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:33:1620
2MC217Motelka JosefTJ Sokol Studenice4400:34:1019
3MC2316Vodička JanMK Radslavice4500:34:2018
4MC3329Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:36:2717
5MC352Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:36:5716
6MC3946Biemann GötzSKI Harrachov4300:37:2415
7MC4545Tučný JanMK Pardubice4700:39:2514
Muži D (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD305Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:35:5410
2MD4024Miles PetrHostinné3700:38:059
3MD4731Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:39:268
4MD4935Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:39:387
Juniorky (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3386Vejnarová ZdeňkaKB Jilemnice8100:36:2710
2ŽJ3681Navrátilová LucieSKI Kasper Trutnov - Nike Team8000:37:039
3ŽJ4588Dufková JanaKB Jilemnice7900:39:258
4ŽJ5387Rezlerová MagdaKB Jilemnice8200:43:387
5ŽJ5584Kořínková ŠárkaSKI Vysoké nad Jizerou8300:44:176
6ŽJ5685Vaníčková PetraKB Jilemnice8100:46:265
Ženy A (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4889Rajdlová KamilaSKP Jablonec nad Nisou7800:39:2910
Ženy B (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5282Pštrossová MarieAVC Praha5900:42:5010
2ZB5889Novotná EvaLetohrad4800:49:319
Trať 7,5 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:27:2130
2MA262Poduška JosefAC Kladno6200:27:5129
3MA326Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:28:1528
4MA43Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava - Nike Team7100:28:2627
5MA534Vaněk PetrRT Praha6100:29:0626
6MA68Řezáč StanislavDukla Liberec7300:29:2125
7MA728Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6100:29:4724
1MB810Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:29:5320
8MA938Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:30:0523
9MA1019Mládek JakubSK SKI Liberec7600:30:3622
1MJ1142Šír DanielTJ Spartak Rokytnice7900:30:3920
10MA1217Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:30:5321
2MB1315Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:31:3219
11MA1427Rys JaromírSKP Renewa Holešov6400:32:1220
2MJ1522Zampr JanSK SKI Liberec8000:32:1519
3MB1632Palán ZdeněkSKI Klub Harrachov5600:32:2418
12MA1733Tomíček JosefSKI klub Vysoké nad Jizerou5900:32:3519
3MJ1882Soukup JaroslavKB Jilemnice8200:32:4518
1MC1940Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:33:1620
4MB2036Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:33:4117
2MC217Motelka JosefTJ Sokol Studenice4400:34:1019
13MA2211Sladký RomanVSŽ Praha7200:34:1518
3MC2316Vodička JanMK Radslavice4500:34:2018
14MA2430Wolf DavidKořenov - INDC7200:34:3617
15MA251Brokeš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7100:35:1516
16MA2690Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6100:35:1815
4MJ2744Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:35:2017
5MJ2820Budina LukášSK SKI Liberec8000:35:2316
6MJ2921Valoušek TomášSK SKI Liberec8200:35:2415
1MD305Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:35:5410
17MA3141Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice7800:36:1114
18MA3218Dvořák JiříHO Jilemnice6300:36:1713
4MC3329Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:36:2717
1ŽJ3386Vejnarová ZdeňkaKB Jilemnice8100:36:2710
5MC352Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:36:5716
2ŽJ3681Navrátilová LucieSKI Kasper Trutnov - Nike Team8000:37:039
19MA3748Vejnar JiříTJ Benešov u Semil6700:37:0512
20MA3814Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:37:2211
6MC3946Biemann GötzSKI Harrachov4300:37:2415
2MD4024Miles PetrHostinné3700:38:059
21MA414Glogar JaroslavVSK VŠB - TU Ostrava7700:38:3810
7MJ4238Novák TomášKRB Koberovy8000:38:4514
5MB4349Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:38:4516
8MJ446Ďoubalík JiříSKI Klub Vysoké nad Jizerou8400:39:0913
7MC4545Tučný JanMK Pardubice4700:39:2514
3ŽJ4588Dufková JanaKB Jilemnice7900:39:258
3MD4731Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:39:268
1ZA4889Rajdlová KamilaSKP Jablonec nad Nisou7800:39:2910
4MD4935Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:39:387
6MB509Kaván IvanPivovar Trutnov5000:40:4715
7MB5147Hádek JosefTJ Benešov u Semil5300:42:4314
1ZB5282Pštrossová MarieAVC Praha5900:42:5010
4ŽJ5387Rezlerová MagdaKB Jilemnice8200:43:387
22MA5443Mrva PavelČeská Kamenice6000:43:549
5ŽJ5584Kořínková ŠárkaSKI Vysoké nad Jizerou8300:44:176
6ŽJ5685Vaníčková PetraKB Jilemnice8100:46:265
9MJ5713Groš VojtěchFrenštát pod Radhoštěm8500:47:4912
2ZB5889Novotná EvaLetohrad4800:49:319

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód