Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mohelnice - Lysá hora

1.8.1998, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mohelnice - Lysá hora
  • datum konání: 1.8.1998
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.7.2014Běh na Lysou horu141
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2012Běh na Lysou horu141
30.7.2011Běh na Lysou horu168
31.7.2010Mohelnice - Lysá hora135
1.8.2009Mohelnice - Lysá hora140
26.7.2008Mohelnice - Lysá hora117
28.7.2007Mohelnice - Lysá hora150
29.7.2006Mohelnice - Lysá hora121
30.7.2005Mohelnice - Lysá hora144
31.7.2004Mohelnice - Lysá hora130
2.8.2003Mohelnice - Lysá hora129
3.8.2002Mohelnice - Lysá hora140
4.8.2001Mohelnice - Lysá hora128
6.8.2000Mohelnice - Lysá hora146
7.8.1999Mohelnice - Lysá hora124
2.8.1997Mohelnice - Lysá hora93
3.8.1996Mohelnice - Lysá hora - kvalifikace na MS103
5.8.1995Mohelnice - Lysá hora97
6.8.1994Mohelnice - Lysá hora58
7.8.1993Mohelnice - Lysá hora80
1.8.1992Mohelnice - Lysá hora49
3.8.1991Mohelnice - Lysá hora68
4.8.1990Mohelnice - Lysá hora72
5.8.1989Mohelnice - Lysá hora68
6.8.1988Mohelnice - Lysá hora108
8.8.1987Mohelnice - Lysá hora77

Statistika závodu Mohelnice - Lysá hora

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 3064

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4822
Balko Peter4420
Tučný Jan4720
Rys Jaromír6418
Velička Zdeněk6216
Pavlica Oldřich6016
Podžorný Ervin4116
Zikeš František2815
Fejgl Zdeněk4215
Groš Štefan6115
Vodička Jan4515
Trávníček Rostislav6814
Holec František4614
Zátopek Jiří6013
Kolínek František5613
Šimůnek Jan4913
Špacír Ladislav5513
Šokalová Ludmila5612
Škapa Marek7112
Žák Jiří7112
Kvassay Ladislav5412
Jirásková Eva6412
Marek František4111
Wálek Bronislav5711
Les Josef4711
Sztymon Pavel7311
Pechek František5311
Najdek Bohumír5511
Svatoš Otakar3411
Kvita Josef5111
Březina Ladislav6111
Šrutek Stanislav5810
Šír Václav4810
Vojkůvka Zdeněk6110
Merta Jaroslav3510
Vymazal Petr759
Macura Jindřich439
Rinka Erich549
Blaha Tomáš769
Nanke Werner389
Wala Petr719
Polášek Jan809
Kravčík Miroslav539
Bednarz Libor809
Keprtová Miloslava489
Szebesta Pavel689
Šmída Oldřich489
Miencil Miroslav459
Stránský Aleš609
Kubíček František469

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Losman PetrMaratonstav Úpice7900:35:3060
2MJ83Razým LukášISCAREX Česká Třebová - Nike team7900:39:1157
3MJ134Pelc NorbertTJ Valašské Meziříčí7900:39:5754
4MJ195Hudek PetrAK Remontas Kadaň8200:41:3251
5MJ246Havelka JanMaratonstav Úpice7900:42:5448
6MJ287Hudek MartinAK Remontas Kadaň8300:43:0845
7MJ368Kišš MartinSSK Vítkovice8100:44:2642
8MJ539Mánek OndřejASŠK Rakovník8200:47:4139
9MJ5610Pala ZdeněkKRB Železný Brod7900:48:1636
10MJ5911Mikulenka PetrTJ Slezan Frýdek-Místek8200:48:3633
11MJ7712Slowioczek LukášJablunkov8500:51:3530
12MJ8013Hájek MichalDK Frýdek Místek8100:52:2227
13MJ11614Martínek TomášTJ Slezan Frýdek Místek8501:02:0724
14MJ11715Groš VojtěchFrenštát pod Radhoštěm8501:02:0821
Muži A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA216Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:36:4490
2MA317Kynčl StanislavMediaplast Jilemnice6400:36:5887
3MA418Žák JiříUSK VŠB TU Ostrava7100:37:4784
4MA619Pop TomášDTJ Valašské Meziříčí7100:38:1981
5MA720Maceček VladoAK Kroměříž7500:38:4478
6MA921Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:39:2775
7MA1022Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:39:3872
8MA1123Biolek MartinTIS Vilhelm Frýdek Místek7300:39:4469
9MA1224Klech RichardHorní Benešov7200:39:4966
10MA1425Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:40:3563
11MA1526Filipec PetrTJ Slezan Frýdek Místek8400:40:4560
12MA1827Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:2657
13MA2128Velička ZdeněkFrýdlant nad Ostravicí6200:42:0954
14MA2229Smetana JosefPSK Afex Klatovy6900:42:2651
15MA2630Szebesta PavelTJ Jakl Karviná6800:43:0748
16MA2731Filingr ČeněkAC Remontas Kadaň6100:43:0845
17MA2932Rys JaromírSKP Holešov6400:43:1442
18MA3133Kramoliš MichalRožnov pod Radhoštěm7800:43:4839
19MA3234Tomíček JosefSKI Club Vysoké nad Jizerou5900:43:4936
20MA3735Březina LadislavTJ Slezan Frýdek Místek6100:44:3933
21MA4036Bitala VáclavBiatlon Rožnov pod Radhoštěm7700:45:4430
22MA4137Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:45:5027
23MA4438Brokeš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7100:46:0924
24MA4639Slowicczek RomanJablunkov5900:46:1221
25MA4840Benek AlfredČeský Těšín6300:46:4218
26MA4941Vojkůvka JanChuchelná6800:46:4515
27MA5042Viktora MilošPAC Karviná6500:46:4912
28MA5143Geryk JaromírOstrava7100:47:009
29MA5544Pavlica OldřichČeladná6000:47:486
30MA5745Vodička JanMK Radslavice7800:48:263
31MA6446Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:49:040
32MA6747Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:49:400
33MA6848Glogar JaroslavVSK VŠB TU Ostrava7700:49:480
34MA7149Dvořák RadimChomutice7800:50:220
35MA7950Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:52:080
36MA9151Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:55:010
37MA9652Juřička MiroslavBiatlon Karviná7600:55:460
38MA10353Sýkora PavelTJ Slezan Frýdek Místek7300:58:010
39MA10754Martiňák ZdeněkL 100 Frýdek Místek6000:59:000
40MA10855Mánek MiroslavACC Rakovník6000:59:230
41MA11156Maňásek JiříTJ Partutovice7301:00:460
42MA11957Uhlář RadimFrýdek Místek7201:05:280
-MA-58Janík AlanAC Havířov77DNF-
Muži B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB559Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav5600:37:5960
2MB1760Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:41:0357
3MB2061Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:5954
4MB2362Novák ZdeněkKRB Koberovy Železný Brod5400:42:3651
5MB2563Bouška MiloslavSokol Přínostice5800:43:0648
6MB3064Wawrzyczek JosefBiatlon Karviná5400:43:3845
7MB3465Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:44:0342
8MB3566Kravčík KarelTJ Jakl Karviná5600:44:2139
9MB3967Kubr VáclavKRB Chrudim5500:45:2636
10MB4268Kravčík MiroslavTJ Jakl Karviná5300:45:5533
11MB4369Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:46:0730
12MB5470Najdek BohumírRacing Olešná5500:47:4227
13MB6071Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:48:3924
14MB6172Hutař ZdeněkŠternberk5600:48:4421
15MB6273Kabot JanTJ TŽ Třinec5200:48:5718
16MB7274Krejsa VáclavBering Praha5200:50:5015
17MB7475Frlaus MichalAK Remontas Kadaň5400:50:5912
18MB7876Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:51:529
19MB8277Mocker FrantišekASK Děčín5800:52:306
20MB8378Nejezchleba JosefTJ Slezan Frýdek-Místek5700:52:503
21MB8579Hájek VladimírFrýdek Místek5500:53:350
22MB8680Martínek VladimírSKP Holešov5600:54:130
23MB8781Janošec JosefFrýdlant nad Ostravicí5500:54:190
24MB8982Honěk MiloušSK Jiří TEAM Ostrava5800:54:310
25MB9083Zapletalík PavelNohyb Praha4900:54:320
26MB9484Rinka ErichKravaře5400:55:290
27MB11886Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:05:140
-MB-87Havel VladimírHavířov58DNF-
Muži C (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1688Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:4960
2MC3389Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:43:5157
3MC3890Vodička JanMK Radslavice4500:44:5454
4MC4591Tsametis NikolaosVOKD Ostrava4200:46:1151
5MC6392Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:48:5848
6MC7093Zetek JiříValašské Meziříčí4600:49:5745
7MC9985Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:56:4442
8MC10094Tyka EdwardU.K.S. Brenna-Gorki4300:57:33-
9MC10195Plecháček ZdeněkLiga 100 Frýdek Místek4400:57:4139
10MC10996Kurek Edward TeodorKB Moisr Jastrzebie3901:00:0336
11MC11297Bálko PetrKČT Ostrava4401:01:0833
12MC11498Bitava VáclavBiatlon Rožnov pod Radhoštěm3901:01:4530
13MC11599Chaloupka VítězslavPSK Praha4301:02:0527
Muži D (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD58100Zálešák FrantišekStava Havířov3700:48:2930
2MD75101Nechvátal JanAC Maraton Třebíč3500:51:0027
3MD81102Tatarka JosefBetys Frýdlant3600:52:2324
4MD84103Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:53:0521
5MD88104Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:54:2818
6MD92105Mráz AndrzejKety Polsko3800:55:16-
7MD104106Nanke WernerSokol Opava3800:58:1615
8MD113107Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek Místek2801:01:3112
Juniorky (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ65108Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:49:0830
2ŽJ73109Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:50:5227
3ŽJ93110Legerská MichaelaPaškovice8400:55:2724
4ŽJ98111Kiššová PetraFiza Ostrava8000:56:3021
5ŽJ105112Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:58:2618
6ŽJ106113Štrubařová MarieTJ Valašské Meziříčí8000:58:5315
Ženy A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA47114Hanáková MiroslavaACP Brno6600:46:3330
2ZA52115Hajzlerová MagdaTJ Vyškov7300:47:3827
3ZA66116Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:49:1424
4ZA97117Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:56:0721
Ženy B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB69118Mališová KarlaUSK Praha6000:49:5330
2ZB76119Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:51:1227
3ZB95120Pštrossová MarieAVC Praha5900:55:3624
4ZB102121Leskiewicz ZofiaBielsko Biala Polsko5200:57:5221
5ZB110122Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:00:1718
Trať 8,4 km, 704 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Losman PetrMaratonstav Úpice7900:35:3060
1MA216Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:36:4490
2MA317Kynčl StanislavMediaplast Jilemnice6400:36:5887
3MA418Žák JiříUSK VŠB TU Ostrava7100:37:4784
1MB559Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav5600:37:5960
4MA619Pop TomášDTJ Valašské Meziříčí7100:38:1981
5MA720Maceček VladoAK Kroměříž7500:38:4478
2MJ83Razým LukášISCAREX Česká Třebová - Nike team7900:39:1157
6MA921Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:39:2775
7MA1022Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:39:3872
8MA1123Biolek MartinTIS Vilhelm Frýdek Místek7300:39:4469
9MA1224Klech RichardHorní Benešov7200:39:4966
3MJ134Pelc NorbertTJ Valašské Meziříčí7900:39:5754
10MA1425Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:40:3563
11MA1526Filipec PetrTJ Slezan Frýdek Místek8400:40:4560
1MC1688Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:4960
2MB1760Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:41:0357
12MA1827Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:2657
4MJ195Hudek PetrAK Remontas Kadaň8200:41:3251
3MB2061Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:5954
13MA2128Velička ZdeněkFrýdlant nad Ostravicí6200:42:0954
14MA2229Smetana JosefPSK Afex Klatovy6900:42:2651
4MB2362Novák ZdeněkKRB Koberovy Železný Brod5400:42:3651
5MJ246Havelka JanMaratonstav Úpice7900:42:5448
5MB2563Bouška MiloslavSokol Přínostice5800:43:0648
15MA2630Szebesta PavelTJ Jakl Karviná6800:43:0748
16MA2731Filingr ČeněkAC Remontas Kadaň6100:43:0845
6MJ287Hudek MartinAK Remontas Kadaň8300:43:0845
17MA2932Rys JaromírSKP Holešov6400:43:1442
6MB3064Wawrzyczek JosefBiatlon Karviná5400:43:3845
18MA3133Kramoliš MichalRožnov pod Radhoštěm7800:43:4839
19MA3234Tomíček JosefSKI Club Vysoké nad Jizerou5900:43:4936
2MC3389Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:43:5157
7MB3465Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:44:0342
8MB3566Kravčík KarelTJ Jakl Karviná5600:44:2139
7MJ368Kišš MartinSSK Vítkovice8100:44:2642
20MA3735Březina LadislavTJ Slezan Frýdek Místek6100:44:3933
3MC3890Vodička JanMK Radslavice4500:44:5454
9MB3967Kubr VáclavKRB Chrudim5500:45:2636
21MA4036Bitala VáclavBiatlon Rožnov pod Radhoštěm7700:45:4430
22MA4137Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:45:5027
10MB4268Kravčík MiroslavTJ Jakl Karviná5300:45:5533
11MB4369Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:46:0730
23MA4438Brokeš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7100:46:0924
4MC4591Tsametis NikolaosVOKD Ostrava4200:46:1151
24MA4639Slowicczek RomanJablunkov5900:46:1221
1ZA47114Hanáková MiroslavaACP Brno6600:46:3330
25MA4840Benek AlfredČeský Těšín6300:46:4218
26MA4941Vojkůvka JanChuchelná6800:46:4515
27MA5042Viktora MilošPAC Karviná6500:46:4912
28MA5143Geryk JaromírOstrava7100:47:009
2ZA52115Hajzlerová MagdaTJ Vyškov7300:47:3827
8MJ539Mánek OndřejASŠK Rakovník8200:47:4139
12MB5470Najdek BohumírRacing Olešná5500:47:4227
29MA5544Pavlica OldřichČeladná6000:47:486
9MJ5610Pala ZdeněkKRB Železný Brod7900:48:1636
30MA5745Vodička JanMK Radslavice7800:48:263
1MD58100Zálešák FrantišekStava Havířov3700:48:2930
10MJ5911Mikulenka PetrTJ Slezan Frýdek-Místek8200:48:3633
13MB6071Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:48:3924
14MB6172Hutař ZdeněkŠternberk5600:48:4421
15MB6273Kabot JanTJ TŽ Třinec5200:48:5718
5MC6392Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:48:5848
31MA6446Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:49:040
1ŽJ65108Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:49:0830
3ZA66116Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:49:1424
32MA6747Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:49:400
33MA6848Glogar JaroslavVSK VŠB TU Ostrava7700:49:480
1ZB69118Mališová KarlaUSK Praha6000:49:5330
6MC7093Zetek JiříValašské Meziříčí4600:49:5745
34MA7149Dvořák RadimChomutice7800:50:220
16MB7274Krejsa VáclavBering Praha5200:50:5015
2ŽJ73109Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:50:5227
17MB7475Frlaus MichalAK Remontas Kadaň5400:50:5912
2MD75101Nechvátal JanAC Maraton Třebíč3500:51:0027
2ZB76119Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:51:1227
11MJ7712Slowioczek LukášJablunkov8500:51:3530
18MB7876Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:51:529
35MA7950Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:52:080
12MJ8013Hájek MichalDK Frýdek Místek8100:52:2227
3MD81102Tatarka JosefBetys Frýdlant3600:52:2324
19MB8277Mocker FrantišekASK Děčín5800:52:306
20MB8378Nejezchleba JosefTJ Slezan Frýdek-Místek5700:52:503
4MD84103Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:53:0521
21MB8579Hájek VladimírFrýdek Místek5500:53:350
22MB8680Martínek VladimírSKP Holešov5600:54:130
23MB8781Janošec JosefFrýdlant nad Ostravicí5500:54:190
5MD88104Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:54:2818
24MB8982Honěk MiloušSK Jiří TEAM Ostrava5800:54:310
25MB9083Zapletalík PavelNohyb Praha4900:54:320
36MA9151Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:55:010
6MD92105Mráz AndrzejKety Polsko3800:55:16-
3ŽJ93110Legerská MichaelaPaškovice8400:55:2724
26MB9484Rinka ErichKravaře5400:55:290
3ZB95120Pštrossová MarieAVC Praha5900:55:3624
37MA9652Juřička MiroslavBiatlon Karviná7600:55:460
4ZA97117Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:56:0721
4ŽJ98111Kiššová PetraFiza Ostrava8000:56:3021
7MC9985Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:56:4442
8MC10094Tyka EdwardU.K.S. Brenna-Gorki4300:57:33-
9MC10195Plecháček ZdeněkLiga 100 Frýdek Místek4400:57:4139
4ZB102121Leskiewicz ZofiaBielsko Biala Polsko5200:57:5221
38MA10353Sýkora PavelTJ Slezan Frýdek Místek7300:58:010
7MD104106Nanke WernerSokol Opava3800:58:1615
5ŽJ105112Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:58:2618
6ŽJ106113Štrubařová MarieTJ Valašské Meziříčí8000:58:5315
39MA10754Martiňák ZdeněkL 100 Frýdek Místek6000:59:000
40MA10855Mánek MiroslavACC Rakovník6000:59:230
10MC10996Kurek Edward TeodorKB Moisr Jastrzebie3901:00:0336
5ZB110122Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:00:1718
41MA11156Maňásek JiříTJ Partutovice7301:00:460
11MC11297Bálko PetrKČT Ostrava4401:01:0833
8MD113107Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek Místek2801:01:3112
12MC11498Bitava VáclavBiatlon Rožnov pod Radhoštěm3901:01:4530
13MC11599Chaloupka VítězslavPSK Praha4301:02:0527
13MJ11614Martínek TomášTJ Slezan Frýdek Místek8501:02:0724
14MJ11715Groš VojtěchFrenštát pod Radhoštěm8501:02:0821
27MB11886Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:05:140
42MA11957Uhlář RadimFrýdek Místek7201:05:280

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód