Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Radhošť

30.5.1998, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Radhošť
  • datum konání: 30.5.1998
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.6.2013Běh na Radhošť125
13.5.2012Běh na Radhošť172
14.5.2011Běh na Radhošť176
16.5.2010Běh na Radhošť105
17.5.2009Běh na Radhošť196
18.5.2008Běh na Radhošť179
13.5.2007Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť169
13.5.2006Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
19.6.2005Rožnov p. Radhoštěm - Radhošť (kvalifikace ME)208
15.5.2004Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
18.5.2003Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť - kvalifikace ME157
18.5.2002Unipar běh na Radhošť167
13.5.2001Unipar běh na Radhošť246
10.6.2000Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť213
29.5.1999Běh na Radhošť242
1.6.1997Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť Kvalifikace na ME173
2.6.1996Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť131
4.6.1995Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť74

Statistika závodu Běh na Radhošť

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 3065

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Groš Štefan6119
Tučný Jan4717
Šnevajs Radomír6317
Přívětivý Miroslav5317
Kolínek František5616
Tomečka Libor6216
Volný Petr7915
Špacír Ladislav5514
Šír Václav4814
Vojkůvka Zdeněk6114
Šimůnek Jan8213
Šimůnek Jan4913
Maceček Vlado7513
Malatín Štefan5513
Horák Ondřej7513
Ambros Jakub8713
Škapa Marek7112
Vlček Tomáš8012
Zátopek Jiří6012
Zeman Zdeněk6812
Vévoda Ivan6011
Marek Dalimil6011
Sadílek Ota4611
Stránský Aleš6011
Šádková Irena6911
Vodička Jan4511
Jirásková Eva6411
Sehnal Tomáš7310
Zoubek Zdeněk6910
Zetek Jiří4610
Oswald Pavel7310
Dobeš Vlastimil7010
Merta Jaroslav3510
Vítek Miroslav7210
Černý Vladimír5210
Pechková Jana8510
Tončík Petr7110
Pop Tomáš7110
Rys Jaromír649
Vacek Martin699
Vrága Filip889
Tománek Pavel559
Tvrdá Zdeňka569
Baláž Roman659
Velička Zdeněk629
Horáček Michal759
Bednarz Libor809
Strakoš Jiří509
Novotná Eva489
Karban Jiří539

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Losman PetrMaratonstav Úpice - Nike team7900:32:2360
2MJ89Dobšíček PavelTJ Jablonné nad Orlicí8000:34:1257
3MJ2122Šír DanielSpartak Rokytnice n. J. - Nike team7900:36:2554
4MJ2324Klisz TomaszTRS Sita Ustron - Polsko8100:36:40-
5MJ2526Zhoř MartinAC Maraton Kučera Třebíč8100:36:5351
6MJ3132Pelc NorbertDTJ Valašské Meziříčí7900:37:5948
7MJ4243Smola MichalSKOB Zlín8100:39:1245
8MJ5051Pala ZdeněkKRB Koberovy - Jouda team7900:40:2842
9MJ5253Havelka JanMaratonstav Úpice7900:40:4739
10MJ5455Sedláček VladimírMaratonstav Úpice8000:41:1536
11MJ5758Vlček TomášSKI Klub Zubří8000:41:4833
12MJ6263Novák TomášKRB Koberovy - Jouda team8000:42:2930
13MJ6364Vrážel JakubRožnov pod Radhoštěm7900:42:3427
14MJ6869Dorighi KrysztofTRS Sila Ustron - Polsko8200:42:58-
15MJ7172Mikuda LiborTJ Sokol Kněhyně8100:43:1124
16MJ9091Pobořil LukášSKI Klub Zubří8200:45:0221
17MJ9293Macháček MarekŠternberk7900:45:0718
18MJ9596Zámečník JanVOKD Poruba8100:45:1915
19MJ99100Volný PetrSKI Klub Zubří7900:45:5912
20MJ102103Mikuda JiříTJ Sokol Kněhyně8100:46:209
20MJ102104Divín DanielTJ Sokol Kněhyně8000:46:209
22MJ106107Geryk PavelRK Cyklos8200:46:323
23MJ111112Pobořil MartinSKI Klub Zubří7900:47:300
24MJ112113Miksa RichardSKI Harrachov8300:47:470
25MJ115116Baroš JiříBlankyt8300:48:130
26MJ117118Dořman Ladislav-8100:48:300
27MJ120121Stodůlka PetrRožnov pod Radhoštěm8000:48:560
28MJ122124Žůrek DanielVsetín8000:49:300
29MJ125126Liďák DominikBiatlon Rožnov pod Radhoštěm8000:49:510
30MJ145146Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:53:270
31MJ151152Šenda DanielTJ Sokol Kněhyně8000:54:250
32MJ166167Groš VojtěchBoty Kiša Frenštát p. R.8500:57:460
33MJ171172Vašut PavelRožnov pod Radhoštěm8000:59:430
34MJ176178Doležalová AlenaTJ Technoplast Chropyně8101:02:030
35MJ184186Glogarová HelenaJeseník8101:09:590
36MJ190192Glogarová ZuzanaHůrka8301:25:440
Muži A (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA23Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:32:3690
2MA34Maceček VladoAK Kroměříž7500:32:4187
3MA45Dúbravčík ZdeněkBaník Stříbro6400:33:0984
3MA46Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:33:0984
5MA67Žák JiříVŠK VŠB TU Ostrava7100:33:1578
6MA78Stanka PetrLIAZ Jablonec6900:34:0475
7MA910Pop TomášMK Kopřivnice7100:34:1672
8MA1011Kováčik ĽubomírSúlov6600:34:27-
9MA1112Vaněk PetrRT Praha6100:34:2969
10MA1214Jeránek MichalDukla Praha7200:34:3166
10MA1213Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:34:3166
12MA1415Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6100:34:4160
13MA1517Poduška JosefAC Kladno6200:34:4257
14MA1718Hajzler JiříAHA Vyškov6300:34:5654
15MA1819Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:35:2151
16MA2223Baláž RomanTitan Zlín6500:36:3348
17MA2425Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:36:4645
18MA2627Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:2942
19MA2728Dostál ZbyněkBaník Stříbro7200:37:3539
20MA2829Rys JaromírSKP Holešov6400:37:4836
21MA2930Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:5033
22MA3031Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:37:5530
23MA3435Lupiezowiec PiotrTRS Sila Ustron - Polsko7700:38:2027
24MA3537Bitala VáclavBiatlon Rožnov pod Radhoštěm7700:38:2624
25MA3738Šimek JiříJiskra Domažlice6900:38:2821
26MA4041Palko AlešRosice u Brna7100:38:4818
27MA4142Kolínek ZdeněkLokomotiva Břeclav - Nike team5900:38:5415
28MA4546Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují - Nike team6800:39:3412
29MA4748Mrva PavelČeská Kamenice6000:39:519
30MA4950Šnevajs RadomírTJ SLOVAN Vsetín6300:39:586
31MA5152Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7600:40:393
32MA5657Velička AlešVSK VŠB TU Ostrava7300:41:280
33MA5960Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:42:100
34MA6162Graclík TomášVSK VŠB TU Ostrava7700:42:170
35MA6465Vévoda IvanSK Švábenice6000:42:370
35MA6466Porwisz JiříBembini Club Ostrava6600:42:370
37MA6667Tomečka LiborSK Hranice6200:42:470
38MA7071Konečný PetrOstrava6600:43:020
39MA7273Zádrapa JosefBiatlon Vsetín7300:43:140
39MA7274Koláček IvoHS Radhošť6500:43:140
41MA7475Rabčan LukášAsics Klub Bystřice p. H.7800:43:160
42MA7576Strouhal TomášVŠB Ostrava7400:43:220
43MA7677Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:43:410
44MA7778Sladký RomanVSŽ Praha7200:43:460
45MA7879Mlíka RadekFTK UP Olomouc7400:43:500
46MA8081Mikulenka JanRožnov pod Radhoštěm7300:43:580
47MA8586Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:44:150
48MA9697Dobeš VlastimilLyžování Valašské Meziříčí7000:45:380
49MA9899Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:45:480
50MA102105Glogar JaroslavVSK VŠB TU Ostrava7700:46:200
51MA109110Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:46:470
52MA113114Juračka EmilVSK VŠB TU Ostrava7600:47:570
53MA114115Šemlík DušanJablůnka6800:48:050
54MA118119Zeman ZdeněkVšechovice6800:48:390
55MA119120Němec StanislavZubří7300:48:430
56MA121122Hlavinka PavelTJ Loukov6900:49:000
57MA126127Vodička JanRadslavice7800:50:000
58MA127128Gohler JiříFrýdek Místek7300:50:070
59MA130131Strubjanová JanaSlavoj Bruntál7400:50:590
60MA131132Both PetrValašské Meziříčí7000:51:060
61MA132133Hlavica KarelValašské Meziříčí7300:51:180
62MA134135Dvořák StanislavHumanita Praha7200:51:270
63MA137138Jílek RomanOlomouc7200:52:160
63MA137139Fiedler JanRožnov pod Radhoštěm7800:52:160
65MA142143Zgabaj MiroslavVsetín7300:52:550
66MA144145Přibyl PetrPJR Frenštát p. R.5900:53:070
67MA147148Pšenica DavidZubří7400:53:450
68MA150151Vašek RadekAutotyp Rožnov7200:54:170
69MA152153Tomášek JaroslavOlomouc7000:54:510
70MA153154Černík MilanOrient Klub Vsetín6500:54:580
71MA155156Mikel PavelSK Chvojkovice Brod7400:55:200
72MA159160Polk LiborRožnov pod Radhoštěm6600:56:120
73MA160161Teichman JiříSK Chvojkovice Brod6500:56:320
74MA163164Klos TomášValašské Meziříčí7600:57:290
75MA164165Pelc MiroslavValašské Meziříčí7300:57:310
76MA165166Pytlíček DušanOlomouc7300:57:380
77MA167168Špatný PetrRožnov pod Radhoštěm7400:58:170
78MA168169Hasal VáclavStarý Jičín7500:58:380
79MA170171Fojtík MartinTramp Rožnov6200:59:400
80MA175177Maňásek JiříTJ Partutovice7301:01:270
81MA177179Baroš JiříBlankyt6201:02:490
81MA177180Stodůlka LubomírValašské Meziříčí7601:02:490
83MA183185Rykala BřetislavRožnov pod Radhoštěm7301:07:290
84MA186188Orság FrantišekNový Jičín6601:14:310
85MA188190Sobotík PetrRožnov pod Radhoštěm7301:17:320
-MA-196Pokorný JanVOKD Poruba88DNF-
Muži B (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1516Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav - Nike team5600:34:4260
2MB2021Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:36:1857
3MB3233Bouška MiloslavSokol Přínostice5800:38:0254
4MB3334Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:38:0951
5MB3536Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:38:2648
6MB4445Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:39:3045
7MB4647Novák ZdeněkKRB Koberovy - Jouda team5400:39:4042
8MB4849Chládek FrantišekValašské Meziříčí5800:39:5439
9MB5354Němec OndřejAK Kroměříž5700:41:0536
10MB8283Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:44:0933
11MB8687Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:44:1930
12MB9394Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:45:1327
13MB9495Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:45:1824
14MB101102Zeman VladimírRožnov pod Radhoštěm5600:46:0821
15MB105106Náprstek JiříJilemnice4900:46:3018
16MB110111Krejsa VáclavBering Praha5200:47:0015
17MB122123Hutař ZdeněkŠternberk5600:49:3012
18MB136137Soukup LadislavSokol Poniklá5800:51:539
19MB140141Karban JiříRožnov pod Radhoštěm5300:52:346
20MB148149Honěk MiloušSokol Polanka5800:54:013
21MB156157Sikora PavelVsetín5100:55:270
22MB158159Sankot JaroslavOrient Klub Vsetín5300:55:410
23MB161162Michálek BřetislavRožnov pod Radhoštěm5500:56:490
24MB172174Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:00:320
-MB-194Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice53DNF-
Muži C (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3839Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:38:3960
2MC4344Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:39:2657
3MC5556Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:41:2154
4MC6768Vodička JanRadslavice4500:42:5051
5MC7980Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:43:5348
6MC8384Veselý PavelMK Kopřivnice4600:44:1345
7MC8889Plánka VojtěchBiatlon Vsetín4800:44:5342
8MC9192Zetek JiříTJ Valašské Meziříčí4600:45:0439
9MC9798Kubíček FrantišekTJ Liga 100 Ostrava4600:45:4736
10MC108109Tučný JanMK Pardubice4700:46:4333
11MC135136Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:51:4030
12MC141142Koňařík FrantišekTJ Valašské Meziříčí4600:52:3527
13MC169170Chaloupka VítězslavPSK Praha4300:58:4624
14MC180182Volf JiříMTH Hranice4601:03:0421
15MC182184Stolař LadislavSlast Hranice4501:06:3318
Muži D (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD8182Zálešák FrantišekStava Havířov3700:44:0030
2MD124125Kousal OldřichSK Přerov3800:49:4127
3MD174176Domanský IvoAVC Praha3801:01:0524
4MD181183Nanke WernerPEKA Kraváře3801:03:3921
Juniorky (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8485Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:44:1430
2ŽJ8990Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují - Nike team7900:44:5527
3ŽJ100101Dufková JanaBystřice pod Hostýnem7900:46:0324
4ŽJ116117Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8200:48:2921
5ŽJ129130Holišová ZdeňkaBiatlon Rožnov pod Radhoštěm7900:50:3618
6ŽJ139140Hylmarová JindraMaratonstav Úpice8400:52:2415
7ŽJ149150Srubjanová KvětaSlavoj Bruntál8000:54:0612
8ŽJ154155Palánová LenkaSKI Harrachov8300:55:169
9ŽJ162163Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:57:196
10ŽJ173175Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:00:513
11ŽJ179181Šrubařová MarieDTJ Valašské Meziříčí8001:03:020
12ŽJ187189Schorná Matyášová PavlaCZE8001:15:200
Ženy A (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3940Šádková IrenaAC Pardubice6900:38:4230
2ZA5859Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6600:41:5927
3ZA6061Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:42:1124
4ZA6970Havelková DagmarJilemnice7200:43:0021
5ZA8788Tůmová EvaMaratonstav Úpice - Nike team6900:44:3418
6ZA107108Lorenzová DanaOstrava6800:46:4015
7ZA128129Smolíková PetraAAC Brno7600:50:1912
8ZA157158Štrochová MartinaVOKD Poruba7600:55:369
9ZA189191Hasalová AnnaStarý Jičín7601:19:156
10ZA191193Hlavová MarcelaSokol Rouské7501:28:003
-ZA-195Pichrtová AnnaSlovensko73DNF-
Ženy B (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1920Peterková AlenaMBK Havířov6000:36:1430
2ZB133134Novotná EvaLetohrad4800:51:2627
3ZB143144Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:53:0324
4ZB146147Pštrossová MarieAVC Praha5900:53:2921
5ZB185187Jelínková JanaOlomouc6201:11:2218
Trať 6,5 km, 734 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Losman PetrMaratonstav Úpice - Nike team7900:32:2360
1MA23Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:32:3690
2MA34Maceček VladoAK Kroměříž7500:32:4187
3MA45Dúbravčík ZdeněkBaník Stříbro6400:33:0984
3MA46Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:33:0984
5MA67Žák JiříVŠK VŠB TU Ostrava7100:33:1578
6MA78Stanka PetrLIAZ Jablonec6900:34:0475
2MJ89Dobšíček PavelTJ Jablonné nad Orlicí8000:34:1257
7MA910Pop TomášMK Kopřivnice7100:34:1672
8MA1011Kováčik ĽubomírSúlov6600:34:27-
9MA1112Vaněk PetrRT Praha6100:34:2969
10MA1214Jeránek MichalDukla Praha7200:34:3166
10MA1213Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:34:3166
12MA1415Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6100:34:4160
1MB1516Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav - Nike team5600:34:4260
13MA1517Poduška JosefAC Kladno6200:34:4257
14MA1718Hajzler JiříAHA Vyškov6300:34:5654
15MA1819Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:35:2151
1ZB1920Peterková AlenaMBK Havířov6000:36:1430
2MB2021Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:36:1857
3MJ2122Šír DanielSpartak Rokytnice n. J. - Nike team7900:36:2554
16MA2223Baláž RomanTitan Zlín6500:36:3348
4MJ2324Klisz TomaszTRS Sita Ustron - Polsko8100:36:40-
17MA2425Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:36:4645
5MJ2526Zhoř MartinAC Maraton Kučera Třebíč8100:36:5351
18MA2627Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:2942
19MA2728Dostál ZbyněkBaník Stříbro7200:37:3539
20MA2829Rys JaromírSKP Holešov6400:37:4836
21MA2930Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:5033
22MA3031Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:37:5530
6MJ3132Pelc NorbertDTJ Valašské Meziříčí7900:37:5948
3MB3233Bouška MiloslavSokol Přínostice5800:38:0254
4MB3334Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:38:0951
23MA3435Lupiezowiec PiotrTRS Sila Ustron - Polsko7700:38:2027
24MA3537Bitala VáclavBiatlon Rožnov pod Radhoštěm7700:38:2624
5MB3536Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:38:2648
25MA3738Šimek JiříJiskra Domažlice6900:38:2821
1MC3839Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:38:3960
1ZA3940Šádková IrenaAC Pardubice6900:38:4230
26MA4041Palko AlešRosice u Brna7100:38:4818
27MA4142Kolínek ZdeněkLokomotiva Břeclav - Nike team5900:38:5415
7MJ4243Smola MichalSKOB Zlín8100:39:1245
2MC4344Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:39:2657
6MB4445Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:39:3045
28MA4546Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují - Nike team6800:39:3412
7MB4647Novák ZdeněkKRB Koberovy - Jouda team5400:39:4042
29MA4748Mrva PavelČeská Kamenice6000:39:519
8MB4849Chládek FrantišekValašské Meziříčí5800:39:5439
30MA4950Šnevajs RadomírTJ SLOVAN Vsetín6300:39:586
8MJ5051Pala ZdeněkKRB Koberovy - Jouda team7900:40:2842
31MA5152Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7600:40:393
9MJ5253Havelka JanMaratonstav Úpice7900:40:4739
9MB5354Němec OndřejAK Kroměříž5700:41:0536
10MJ5455Sedláček VladimírMaratonstav Úpice8000:41:1536
3MC5556Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:41:2154
32MA5657Velička AlešVSK VŠB TU Ostrava7300:41:280
11MJ5758Vlček TomášSKI Klub Zubří8000:41:4833
2ZA5859Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6600:41:5927
33MA5960Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:42:100
3ZA6061Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:42:1124
34MA6162Graclík TomášVSK VŠB TU Ostrava7700:42:170
12MJ6263Novák TomášKRB Koberovy - Jouda team8000:42:2930
13MJ6364Vrážel JakubRožnov pod Radhoštěm7900:42:3427
35MA6465Vévoda IvanSK Švábenice6000:42:370
35MA6466Porwisz JiříBembini Club Ostrava6600:42:370
37MA6667Tomečka LiborSK Hranice6200:42:470
4MC6768Vodička JanRadslavice4500:42:5051
14MJ6869Dorighi KrysztofTRS Sila Ustron - Polsko8200:42:58-
4ZA6970Havelková DagmarJilemnice7200:43:0021
38MA7071Konečný PetrOstrava6600:43:020
15MJ7172Mikuda LiborTJ Sokol Kněhyně8100:43:1124
39MA7274Koláček IvoHS Radhošť6500:43:140
39MA7273Zádrapa JosefBiatlon Vsetín7300:43:140
41MA7475Rabčan LukášAsics Klub Bystřice p. H.7800:43:160
42MA7576Strouhal TomášVŠB Ostrava7400:43:220
43MA7677Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:43:410
44MA7778Sladký RomanVSŽ Praha7200:43:460
45MA7879Mlíka RadekFTK UP Olomouc7400:43:500
5MC7980Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:43:5348
46MA8081Mikulenka JanRožnov pod Radhoštěm7300:43:580
1MD8182Zálešák FrantišekStava Havířov3700:44:0030
10MB8283Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:44:0933
6MC8384Veselý PavelMK Kopřivnice4600:44:1345
1ŽJ8485Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:44:1430
47MA8586Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:44:150
11MB8687Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:44:1930
5ZA8788Tůmová EvaMaratonstav Úpice - Nike team6900:44:3418
7MC8889Plánka VojtěchBiatlon Vsetín4800:44:5342
2ŽJ8990Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují - Nike team7900:44:5527
16MJ9091Pobořil LukášSKI Klub Zubří8200:45:0221
8MC9192Zetek JiříTJ Valašské Meziříčí4600:45:0439
17MJ9293Macháček MarekŠternberk7900:45:0718
12MB9394Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:45:1327
13MB9495Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:45:1824
18MJ9596Zámečník JanVOKD Poruba8100:45:1915
48MA9697Dobeš VlastimilLyžování Valašské Meziříčí7000:45:380
9MC9798Kubíček FrantišekTJ Liga 100 Ostrava4600:45:4736
49MA9899Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:45:480
19MJ99100Volný PetrSKI Klub Zubří7900:45:5912
3ŽJ100101Dufková JanaBystřice pod Hostýnem7900:46:0324
14MB101102Zeman VladimírRožnov pod Radhoštěm5600:46:0821
50MA102105Glogar JaroslavVSK VŠB TU Ostrava7700:46:200
20MJ102104Divín DanielTJ Sokol Kněhyně8000:46:209
20MJ102103Mikuda JiříTJ Sokol Kněhyně8100:46:209
15MB105106Náprstek JiříJilemnice4900:46:3018
22MJ106107Geryk PavelRK Cyklos8200:46:323
6ZA107108Lorenzová DanaOstrava6800:46:4015
10MC108109Tučný JanMK Pardubice4700:46:4333
51MA109110Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:46:470
16MB110111Krejsa VáclavBering Praha5200:47:0015
23MJ111112Pobořil MartinSKI Klub Zubří7900:47:300
24MJ112113Miksa RichardSKI Harrachov8300:47:470
52MA113114Juračka EmilVSK VŠB TU Ostrava7600:47:570
53MA114115Šemlík DušanJablůnka6800:48:050
25MJ115116Baroš JiříBlankyt8300:48:130
4ŽJ116117Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8200:48:2921
26MJ117118Dořman Ladislav-8100:48:300
54MA118119Zeman ZdeněkVšechovice6800:48:390
55MA119120Němec StanislavZubří7300:48:430
27MJ120121Stodůlka PetrRožnov pod Radhoštěm8000:48:560
56MA121122Hlavinka PavelTJ Loukov6900:49:000
17MB122123Hutař ZdeněkŠternberk5600:49:3012
28MJ122124Žůrek DanielVsetín8000:49:300
2MD124125Kousal OldřichSK Přerov3800:49:4127
29MJ125126Liďák DominikBiatlon Rožnov pod Radhoštěm8000:49:510
57MA126127Vodička JanRadslavice7800:50:000
58MA127128Gohler JiříFrýdek Místek7300:50:070
7ZA128129Smolíková PetraAAC Brno7600:50:1912
5ŽJ129130Holišová ZdeňkaBiatlon Rožnov pod Radhoštěm7900:50:3618
59MA130131Strubjanová JanaSlavoj Bruntál7400:50:590
60MA131132Both PetrValašské Meziříčí7000:51:060
61MA132133Hlavica KarelValašské Meziříčí7300:51:180
2ZB133134Novotná EvaLetohrad4800:51:2627
62MA134135Dvořák StanislavHumanita Praha7200:51:270
11MC135136Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:51:4030
18MB136137Soukup LadislavSokol Poniklá5800:51:539
63MA137139Fiedler JanRožnov pod Radhoštěm7800:52:160
63MA137138Jílek RomanOlomouc7200:52:160
6ŽJ139140Hylmarová JindraMaratonstav Úpice8400:52:2415
19MB140141Karban JiříRožnov pod Radhoštěm5300:52:346
12MC141142Koňařík FrantišekTJ Valašské Meziříčí4600:52:3527
65MA142143Zgabaj MiroslavVsetín7300:52:550
3ZB143144Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:53:0324
66MA144145Přibyl PetrPJR Frenštát p. R.5900:53:070
30MJ145146Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:53:270
4ZB146147Pštrossová MarieAVC Praha5900:53:2921
67MA147148Pšenica DavidZubří7400:53:450
20MB148149Honěk MiloušSokol Polanka5800:54:013
7ŽJ149150Srubjanová KvětaSlavoj Bruntál8000:54:0612
68MA150151Vašek RadekAutotyp Rožnov7200:54:170
31MJ151152Šenda DanielTJ Sokol Kněhyně8000:54:250
69MA152153Tomášek JaroslavOlomouc7000:54:510
70MA153154Černík MilanOrient Klub Vsetín6500:54:580
8ŽJ154155Palánová LenkaSKI Harrachov8300:55:169
71MA155156Mikel PavelSK Chvojkovice Brod7400:55:200
21MB156157Sikora PavelVsetín5100:55:270
8ZA157158Štrochová MartinaVOKD Poruba7600:55:369
22MB158159Sankot JaroslavOrient Klub Vsetín5300:55:410
72MA159160Polk LiborRožnov pod Radhoštěm6600:56:120
73MA160161Teichman JiříSK Chvojkovice Brod6500:56:320
23MB161162Michálek BřetislavRožnov pod Radhoštěm5500:56:490
9ŽJ162163Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:57:196
74MA163164Klos TomášValašské Meziříčí7600:57:290
75MA164165Pelc MiroslavValašské Meziříčí7300:57:310
76MA165166Pytlíček DušanOlomouc7300:57:380
32MJ166167Groš VojtěchBoty Kiša Frenštát p. R.8500:57:460
77MA167168Špatný PetrRožnov pod Radhoštěm7400:58:170
78MA168169Hasal VáclavStarý Jičín7500:58:380
13MC169170Chaloupka VítězslavPSK Praha4300:58:4624
79MA170171Fojtík MartinTramp Rožnov6200:59:400
33MJ171172Vašut PavelRožnov pod Radhoštěm8000:59:430
24MB172174Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:00:320
10ŽJ173175Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:00:513
3MD174176Domanský IvoAVC Praha3801:01:0524
80MA175177Maňásek JiříTJ Partutovice7301:01:270
34MJ176178Doležalová AlenaTJ Technoplast Chropyně8101:02:030
81MA177179Baroš JiříBlankyt6201:02:490
81MA177180Stodůlka LubomírValašské Meziříčí7601:02:490
11ŽJ179181Šrubařová MarieDTJ Valašské Meziříčí8001:03:020
14MC180182Volf JiříMTH Hranice4601:03:0421
4MD181183Nanke WernerPEKA Kraváře3801:03:3921
15MC182184Stolař LadislavSlast Hranice4501:06:3318
83MA183185Rykala BřetislavRožnov pod Radhoštěm7301:07:290
35MJ184186Glogarová HelenaJeseník8101:09:590
5ZB185187Jelínková JanaOlomouc6201:11:2218
84MA186188Orság FrantišekNový Jičín6601:14:310
12ŽJ187189Schorná Matyášová PavlaCZE8001:15:200
85MA188190Sobotík PetrRožnov pod Radhoštěm7301:17:320
9ZA189191Hasalová AnnaStarý Jičín7601:19:156
36MJ190192Glogarová ZuzanaHůrka8301:25:440
10ZA191193Hlavová MarcelaSokol Rouské7501:28:003

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód