Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Velká cena Krkonoš

18.4.1998, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Velká cena Krkonoš
  • datum konání: 18.4.1998
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2018Horní Maršov - Pomezní Boudy79
22.4.2017VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy62
23.4.2016VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže82
25.4.2015Horní Maršov - Pomezní Boudy78
26.4.2014Horní Maršov - Pomezní Boudy62
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
23.4.2011VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy67
25.4.2009VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy72
26.4.2008VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy82
28.4.2007VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy98
22.4.2006VC Krkonoš - Horní Maršov - Pomezní Boudy76
30.4.2005Horní Maršov - Pomezní Boudy91
24.4.2004Horní Maršov - Pomezní Boudy93
26.4.2003Horní Maršov - Pomezní Boudy100
20.4.2002Velká cena Krkonoš144
21.4.2001Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy74
22.4.2000Velká Cena Krkonoš88
17.4.1999Velká cena Krkonoš99
19.4.1997VC Krkonoš - Horní Maršov81
20.4.1996VC KRKONOŠ - Horní Maršov76
22.4.1995Velká cena Krkonoš - Horní Maršov63
23.4.1994VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy76
17.4.1993Horní Maršov - Pomezní boudy72
18.4.1992Horní Maršov - Pomezní Boudy63
20.4.1991Horní Maršov - Pomezní Boudy61
21.4.1990Horní Maršov - Pomezní Boudy58
22.4.1989Velká cena Krkonoš - Horní Maršov- Pomezní boudy55

Statistika závodu Velká cena Krkonoš

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2116

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4826
Pechek František5321
Lanta Jiří4419
Tichý Pavel6319
Paulů Blanka5418
Tučný Jan4716
Mach Václav5516
Trnka Milan5616
Čipera Radek6415
Holub Petr6615
Brunclík Ivo5815
Zoubek Zdeněk6915
Mazač Jaroslav6815
Ulich Petr6814
Šimůnek Jan4913
Marek František4113
Šklíba Karel5013
Linhart Miloš4413
Vašíček Martin7113
Novotná Eva4813
Šmída Oldřich4812
Vítek Miroslav7212
Fátor Miloslav6411
Miles Petr3711
Nečas Josef5811
Hlusička Josef3811
Krejcar Petr4511
Vojáček Pavel5111
Šteinc Ludvík4111
Zahradník Jan5610
Rücker Oldřich5510
Hynek Petr6310
Šrůtek Stanislav5810
Vraštilová Miloslava5610
Pešek Milan6010
Šesták Karel7110
Bolehovský Pavel7110
Havlíček Zdeněk3510
Sadílek Ota469
Kynčl Stanislav649
Klimeš Bedřich569
Vacková Hana569
Vacarda Vladimír599
Cejzlar Roman719
Kavan Ivan509
Jirásková Eva649
Vimr Adolf438
Dostálek Petr678
Karlík Michal648
Vanta Josef628

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ944Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:55:4440
2MJ1245Šír DanielRokytnice n. J. - Nike team7900:56:1538
3MJ1646Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:57:0236
4MJ3147Sedláček VladimírSKI Kasper Trutnov8001:02:0234
5MJ4048Havelka JanMaratonstav Úpice - Nike team7901:03:4232
6MJ4149Palec PetrTJ Semily8001:03:5030
7MJ4450Kropík MiroslavFSV ČVUT Praha8001:04:0028
-MJ-51Sagalinec RastislavDVÚ Horní Maršov83DNF-
Muži A (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:53:2660
2MA23Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6100:53:3858
3MA34Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:53:4856
4MA45Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:54:0254
5MA56Raim LadislavHradec Králové6400:54:1252
6MA67Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují - Nike team6800:54:2050
7MA78Vaněk PetrRT Praha6100:55:3248
8MA89Lenča JiříKRB Jouda6600:55:4046
9MA1110Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:56:0844
10MA1311Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava - Nike Team7100:56:3642
11MA1412Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:56:4840
12MA1513Holub PetrVW Wella Trutnov6600:56:5838
13MA1714Cupák MartinMTB Spartak Vrchlabí7100:57:2136
14MA2015Vagenknecht RomanSokol Nová Paka7500:58:0034
15MA2116Václ TomášDSZ Jilemnice6400:58:3632
16MA2217Jakl PetrLoko Trutnov6400:58:4130
17MA2318Bolehovský PavelKER TEAM7100:58:5328
18MA2419Hrbek TomášSokol Hradec Králové6800:58:5826
19MA2520Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:59:0224
20MA2921Pauzar DavidTrutnov6901:00:2022
21MA3222Pešek MilanCyklo Pala Dvůr Králové6001:02:3620
22MA3423Tichý PavelProfi Náchod6301:02:5118
23MA4724Petržela PavelMladé Buky6301:04:0616
24MA5725Brokeš MarekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7101:06:1514
25MA5826Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6601:06:2012
26MA5927Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7601:07:2010
27MA6528Štangler DavidTrutnov7401:08:358
28MA6629Fátor MiloslavSKP Trutnov6401:08:366
29MA6730Marhan MilanHO Banka Praha6801:08:404
30MA7031Čipera RadekSKI Radvanice6401:08:502
31MA7332Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6101:09:000
32MA7733Šír VáclavSpartak Rokytnice7801:09:100
33MA8034Karban JaroslavTENIS Malé Svatoňovice7001:09:200
34MA8335Klampfl PavelVrchlabí6401:09:300
35MA8636Vašíček RomanSKI Radvanice7401:09:400
36MA8837Bursa RomanProsečná7101:09:500
37MA9138Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5901:10:000
38MA9439Mareš JindřichFS Praha6801:10:100
39MA9740Lohynský JaroslavTrutnov7201:10:200
40MA10041Káňa PavelVW VELLA Trutnov7401:10:300
41MA10142Horák JanMTB Spartak Vrchlabí7601:10:400
42MA10243Doležal PavelSedmikráska7301:10:500
Muži B (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1056Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:56:0040
2MB1857Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav - Nike team5600:57:4038
3MB1958Gombita JosefRemontas Kadaň5800:57:4636
4MB2659Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:59:3834
5MB2760Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:59:5332
6MB2861Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:59:5830
7MB3362Kubr VáclavKRB Chrudim5501:02:4728
8MB3563Horák JiříSKP Trutnov5801:03:0526
9MB3664Palán ZdeněkSKI Harrachov5601:03:1024
10MB3765Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:03:2022
11MB3866Trnka MilanTrutnov5601:03:3020
12MB3967Mader JanLabe Tri Club5101:03:4018
13MB4168Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:03:5016
14MB4469Bureš JindřichMaratonstav Úpice5301:04:0014
15MB4870Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:04:1012
16MB5071Mocker FrantišekASK Děčín5801:04:2010
17MB5272Zahradník JanKablo Elektro Vrchlabí5601:04:308
18MB5473Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5001:04:406
19MB5674Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:04:504
Muži C (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3075Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:00:2340
2MC6076Krejcar PetrMaratonstav Úpice - Nike team4501:08:1538
3MC6177Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4801:08:2036
4MC6378Šteinc LudvíkVrchlabí4101:08:3034
5MC6779Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:08:4032
6MC7080Leszkow PetrMK Hlinsko4401:08:5030
7MC7381Biemann GötzJiskra Harrachov4301:09:0028
8MC7782Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:09:1026
9MC8083Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:09:2024
10MC8384Tučný JanMK Pardubice4701:09:3022
11MC8685Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:09:4020
12MC8886Novotný JiříBiatlon Letohrad4501:09:5018
13MC9187Vlk IvanLaryko Hostinné4201:10:0016
14MC9488Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:10:1014
15MC9789Zidka JiříAcar Trutnov4501:10:2012
Muži D (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6290Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:08:2220
2MD6391Buchar JanOpel Vrchlabí3301:08:3018
3MD6792Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:08:4016
4MD7093Rýdl ArnoštLoko Hradec Králové3201:08:5014
5MD7394Miles PetrHostinné3701:09:0012
Juniorky (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ9052Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují - Nike team7901:09:5620
2ŽJ9153Navrátilová LucieSKI Kasper Trutnov - Nike Team8001:10:0018
3ŽJ9454Vrabcová JitkaSKI Kasper Trutnov8101:10:1016
4ŽJ9755Cimprichová KláraSKI Jilemnice8101:10:2014
Ženy A (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4395Pichrtová AnnaSlovensko7301:03:58-
2ZA4496Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6601:04:0020
3ZA4897Tůmová EvaMaratonstav Úpice - Nike team6901:04:1018
4ZA5098Wiesnerová LenkaSKI Police nad Metují6901:04:2016
5ZA5299Lenčová JanaKRB Koberovy6901:04:3014
6ZA54100Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:04:4012
Ženy B (trať 15 km, 470 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB73101Paulů BlankaSKI Jilemnice5401:09:0020
2ZB77102Kubrová DagmarKRB Chrudim6301:09:1018
3ZB80103Novotná EvaLetohrad4801:09:2016
4ZB83104Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:09:3014
Trať 15 km, 470 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:53:2660
2MA23Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6100:53:3858
3MA34Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:53:4856
4MA45Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:54:0254
5MA56Raim LadislavHradec Králové6400:54:1252
6MA67Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují - Nike team6800:54:2050
7MA78Vaněk PetrRT Praha6100:55:3248
8MA89Lenča JiříKRB Jouda6600:55:4046
1MJ944Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:55:4440
1MB1056Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:56:0040
9MA1110Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:56:0844
2MJ1245Šír DanielRokytnice n. J. - Nike team7900:56:1538
10MA1311Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava - Nike Team7100:56:3642
11MA1412Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:56:4840
12MA1513Holub PetrVW Wella Trutnov6600:56:5838
3MJ1646Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:57:0236
13MA1714Cupák MartinMTB Spartak Vrchlabí7100:57:2136
2MB1857Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav - Nike team5600:57:4038
3MB1958Gombita JosefRemontas Kadaň5800:57:4636
14MA2015Vagenknecht RomanSokol Nová Paka7500:58:0034
15MA2116Václ TomášDSZ Jilemnice6400:58:3632
16MA2217Jakl PetrLoko Trutnov6400:58:4130
17MA2318Bolehovský PavelKER TEAM7100:58:5328
18MA2419Hrbek TomášSokol Hradec Králové6800:58:5826
19MA2520Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:59:0224
4MB2659Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:59:3834
5MB2760Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:59:5332
6MB2861Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:59:5830
20MA2921Pauzar DavidTrutnov6901:00:2022
1MC3075Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:00:2340
4MJ3147Sedláček VladimírSKI Kasper Trutnov8001:02:0234
21MA3222Pešek MilanCyklo Pala Dvůr Králové6001:02:3620
7MB3362Kubr VáclavKRB Chrudim5501:02:4728
22MA3423Tichý PavelProfi Náchod6301:02:5118
8MB3563Horák JiříSKP Trutnov5801:03:0526
9MB3664Palán ZdeněkSKI Harrachov5601:03:1024
10MB3765Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:03:2022
11MB3866Trnka MilanTrutnov5601:03:3020
12MB3967Mader JanLabe Tri Club5101:03:4018
5MJ4048Havelka JanMaratonstav Úpice - Nike team7901:03:4232
6MJ4149Palec PetrTJ Semily8001:03:5030
13MB4168Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:03:5016
1ZA4395Pichrtová AnnaSlovensko7301:03:58-
7MJ4450Kropík MiroslavFSV ČVUT Praha8001:04:0028
14MB4469Bureš JindřichMaratonstav Úpice5301:04:0014
2ZA4496Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6601:04:0020
23MA4724Petržela PavelMladé Buky6301:04:0616
15MB4870Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:04:1012
3ZA4897Tůmová EvaMaratonstav Úpice - Nike team6901:04:1018
16MB5071Mocker FrantišekASK Děčín5801:04:2010
4ZA5098Wiesnerová LenkaSKI Police nad Metují6901:04:2016
5ZA5299Lenčová JanaKRB Koberovy6901:04:3014
17MB5272Zahradník JanKablo Elektro Vrchlabí5601:04:308
18MB5473Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5001:04:406
6ZA54100Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:04:4012
19MB5674Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:04:504
24MA5725Brokeš MarekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7101:06:1514
25MA5826Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6601:06:2012
26MA5927Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7601:07:2010
2MC6076Krejcar PetrMaratonstav Úpice - Nike team4501:08:1538
3MC6177Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4801:08:2036
1MD6290Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:08:2220
4MC6378Šteinc LudvíkVrchlabí4101:08:3034
2MD6391Buchar JanOpel Vrchlabí3301:08:3018
27MA6528Štangler DavidTrutnov7401:08:358
28MA6629Fátor MiloslavSKP Trutnov6401:08:366
29MA6730Marhan MilanHO Banka Praha6801:08:404
5MC6779Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:08:4032
3MD6792Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:08:4016
4MD7093Rýdl ArnoštLoko Hradec Králové3201:08:5014
6MC7080Leszkow PetrMK Hlinsko4401:08:5030
30MA7031Čipera RadekSKI Radvanice6401:08:502
31MA7332Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6101:09:000
7MC7381Biemann GötzJiskra Harrachov4301:09:0028
5MD7394Miles PetrHostinné3701:09:0012
1ZB73101Paulů BlankaSKI Jilemnice5401:09:0020
2ZB77102Kubrová DagmarKRB Chrudim6301:09:1018
8MC7782Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:09:1026
32MA7733Šír VáclavSpartak Rokytnice7801:09:100
33MA8034Karban JaroslavTENIS Malé Svatoňovice7001:09:200
9MC8083Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:09:2024
3ZB80103Novotná EvaLetohrad4801:09:2016
4ZB83104Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:09:3014
10MC8384Tučný JanMK Pardubice4701:09:3022
34MA8335Klampfl PavelVrchlabí6401:09:300
35MA8636Vašíček RomanSKI Radvanice7401:09:400
11MC8685Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:09:4020
36MA8837Bursa RomanProsečná7101:09:500
12MC8886Novotný JiříBiatlon Letohrad4501:09:5018
1ŽJ9052Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují - Nike team7901:09:5620
13MC9187Vlk IvanLaryko Hostinné4201:10:0016
2ŽJ9153Navrátilová LucieSKI Kasper Trutnov - Nike Team8001:10:0018
37MA9138Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5901:10:000
38MA9439Mareš JindřichFS Praha6801:10:100
3ŽJ9454Vrabcová JitkaSKI Kasper Trutnov8101:10:1016
14MC9488Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:10:1014
15MC9789Zidka JiříAcar Trutnov4501:10:2012
4ŽJ9755Cimprichová KláraSKI Jilemnice8101:10:2014
39MA9740Lohynský JaroslavTrutnov7201:10:200
40MA10041Káňa PavelVW VELLA Trutnov7401:10:300
41MA10142Horák JanMTB Spartak Vrchlabí7601:10:400
42MA10243Doležal PavelSedmikráska7301:10:500

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód