Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Dolní Štepanice - Žalej

15.8.1998, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Dolní Štepanice - Žalej
  • datum konání: 15.8.1998
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,32 km, 594 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ62Šír DanielDukla Liberec7900:48:0140
2MJ73Davídek DušanVrchlabí8100:48:2238
3MJ104Bradha VáclavAC Slovan Liberec8000:49:0136
4MJ125Havelka JanMaratonstav Úpice - Nike team7900:49:3634
5MJ176Novák TomášKRB Koberovy - Jouda team8000:50:3032
6MJ207Holemař JosefDukla Liberec7900:51:0630
7MJ238Sedláček VladimírSKI Kasper Trutnov8000:51:5028
8MJ309Haman VáclavSKI Jilemnice8100:54:3126
9MJ5710Novotný JiříKrkonoše Vrchlabí8501:01:3024
10MJ6111Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:02:2322
11MJ6412Nechanický JanSKI Harrachov8401:03:5420
12MJ7413Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8201:06:2718
Muži A (trať 9,32 km, 594 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:43:1860
2MA215Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:44:0958
3MA316Mollinger JaroslavDukla Liberec7800:46:4656
4MA417Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:47:1954
5MA518Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:47:2852
6MA819Ticháček RadekOB Jičín7800:48:3650
7MA920Haník PetrDukla Liberec7800:48:4648
8MA1121Pavlásek ZbyněkVŠZ Praha7300:49:1746
9MA1322Svítil MarekTatran Železná Ruda7800:49:4144
10MA1523Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:50:1942
11MA1624Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:50:2440
12MA1925Smetana JosefPSK ATEX Klatovy6900:50:4738
13MA2426Mrva PavelČeská Kamenice6000:52:2236
14MA2527Maleček MartinEkonom Praha7500:52:3334
15MA2628Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:52:3732
16MA2729Brokeš MartinCTC Fort Ústí nad Orlicí7100:52:5130
17MA2930Svoboda PetrSKI Jilemnice6800:54:0528
18MA3231Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují - Nike team6800:55:0926
19MA3432Sladký RomanVSŽ Praha7200:55:3124
20MA3633Davídek DušanVrchlabí6000:56:0822
21MA3834Vávra MartinJiskra Hořice6300:57:0520
22MA3935Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:57:1318
23MA5136Dvořák MartinVíchová7601:00:1716
24MA5237Salvet AdamPraha7701:00:2914
25MA6038Salvet MartinPraha7501:02:0212
26MA6339Ondra VladimírLiga 100 Praha6801:03:5010
27MA6840Boubelík JanSport Zbraslav6401:04:328
Muži B (trať 9,32 km, 594 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1441Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:50:0640
2MB1842Novák ZdeněkKRB Koberovy - Jouda team5400:50:4338
3MB2143Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:51:1736
4MB2844Kubr VáclavKRB Chrudim5500:53:1134
5MB3145Přívratský ZdeněkAC Český Krumlov5400:54:4132
6MB3346Janda AntonínAC Obora Hvězda5800:55:2330
7MB4347Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:57:5528
8MB4448Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:58:0626
9MB4549Gregor JaroslavAC OH Praha5100:58:1024
10MB4750Kober JosefDolní Olešnice5000:58:1722
11MB4851Kaván IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:58:3420
12MB5452Havlín AntonínAC OH Praha5501:00:4918
13MB5553Krejsa VáclavBering Praha5201:01:1016
14MB6254Mocker FrantišekASK Děčín5801:02:5514
15MB7155Náprstek JiříJilemnice4901:05:1112
16MB7356Wiesner JiříSKI Police nad Metují5601:05:2010
17MB7857Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:14:218
Muži C (trať 9,32 km, 594 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2258Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:51:3540
2MC3559Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:55:4638
3MC3760Krejcar PetrMaratonstav Úpice - Nike team4500:56:1336
4MC4161Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:57:2734
5MC5962Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:01:4632
-MC-63Biemann GötzHarrachov43DNF-
Muži D (trať 9,32 km, 594 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4664Zálešák FrantišekStava Havířov3700:58:1320
2MD5065Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:58:5418
3MD5366Buchar JanOpel Vrchlabí3301:00:3616
4MD5667Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:01:2214
5MD6568Havran MiroslavProfistav Litomyšl3701:03:5712
6MD7969Šikel KarelSK Raspenava3701:16:1610
7MD8070Domanský IvoAVC Praha3801:21:318
Juniorky (trať 9,32 km, 594 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4271Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:57:5320
2ŽJ5872Navrátilová LucieSKI Kasper Trutnov - Nike Team8001:01:3718
3ŽJ6673Nechanická JanaSKI Harrachov8401:03:5816
4ŽJ7674Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:13:0114
Ženy A (trať 9,32 km, 594 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4075Metelková TáňaTJ Dobruška7200:57:2420
2ZA7276Wiesnerová LenkaSKI Police nad Metují6901:05:1918
3ZA7577Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:09:5316
4ZA7778Popovová MartinaPraha7401:13:1014
Ženy B (trať 9,32 km, 594 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4979Paulů BlankaSKI Jilemnice5400:58:3820
2ZB6780Kubrová DagmarKRB Chrudim6301:04:1618
3ZB6981Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:05:0216
4ZB7082Pštrossová MarieAVC Praha5901:05:0414
Trať 9,32 km, 594 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:43:1860
2MA215Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:44:0958
3MA316Mollinger JaroslavDukla Liberec7800:46:4656
4MA417Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:47:1954
5MA518Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:47:2852
1MJ62Šír DanielDukla Liberec7900:48:0140
2MJ73Davídek DušanVrchlabí8100:48:2238
6MA819Ticháček RadekOB Jičín7800:48:3650
7MA920Haník PetrDukla Liberec7800:48:4648
3MJ104Bradha VáclavAC Slovan Liberec8000:49:0136
8MA1121Pavlásek ZbyněkVŠZ Praha7300:49:1746
4MJ125Havelka JanMaratonstav Úpice - Nike team7900:49:3634
9MA1322Svítil MarekTatran Železná Ruda7800:49:4144
1MB1441Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:50:0640
10MA1523Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:50:1942
11MA1624Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:50:2440
5MJ176Novák TomášKRB Koberovy - Jouda team8000:50:3032
2MB1842Novák ZdeněkKRB Koberovy - Jouda team5400:50:4338
12MA1925Smetana JosefPSK ATEX Klatovy6900:50:4738
6MJ207Holemař JosefDukla Liberec7900:51:0630
3MB2143Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:51:1736
1MC2258Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:51:3540
7MJ238Sedláček VladimírSKI Kasper Trutnov8000:51:5028
13MA2426Mrva PavelČeská Kamenice6000:52:2236
14MA2527Maleček MartinEkonom Praha7500:52:3334
15MA2628Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:52:3732
16MA2729Brokeš MartinCTC Fort Ústí nad Orlicí7100:52:5130
4MB2844Kubr VáclavKRB Chrudim5500:53:1134
17MA2930Svoboda PetrSKI Jilemnice6800:54:0528
8MJ309Haman VáclavSKI Jilemnice8100:54:3126
5MB3145Přívratský ZdeněkAC Český Krumlov5400:54:4132
18MA3231Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují - Nike team6800:55:0926
6MB3346Janda AntonínAC Obora Hvězda5800:55:2330
19MA3432Sladký RomanVSŽ Praha7200:55:3124
2MC3559Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:55:4638
20MA3633Davídek DušanVrchlabí6000:56:0822
3MC3760Krejcar PetrMaratonstav Úpice - Nike team4500:56:1336
21MA3834Vávra MartinJiskra Hořice6300:57:0520
22MA3935Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:57:1318
1ZA4075Metelková TáňaTJ Dobruška7200:57:2420
4MC4161Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:57:2734
1ŽJ4271Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:57:5320
7MB4347Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:57:5528
8MB4448Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:58:0626
9MB4549Gregor JaroslavAC OH Praha5100:58:1024
1MD4664Zálešák FrantišekStava Havířov3700:58:1320
10MB4750Kober JosefDolní Olešnice5000:58:1722
11MB4851Kaván IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:58:3420
1ZB4979Paulů BlankaSKI Jilemnice5400:58:3820
2MD5065Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:58:5418
23MA5136Dvořák MartinVíchová7601:00:1716
24MA5237Salvet AdamPraha7701:00:2914
3MD5366Buchar JanOpel Vrchlabí3301:00:3616
12MB5452Havlín AntonínAC OH Praha5501:00:4918
13MB5553Krejsa VáclavBering Praha5201:01:1016
4MD5667Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:01:2214
9MJ5710Novotný JiříKrkonoše Vrchlabí8501:01:3024
2ŽJ5872Navrátilová LucieSKI Kasper Trutnov - Nike Team8001:01:3718
5MC5962Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:01:4632
25MA6038Salvet MartinPraha7501:02:0212
10MJ6111Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:02:2322
14MB6254Mocker FrantišekASK Děčín5801:02:5514
26MA6339Ondra VladimírLiga 100 Praha6801:03:5010
11MJ6412Nechanický JanSKI Harrachov8401:03:5420
5MD6568Havran MiroslavProfistav Litomyšl3701:03:5712
3ŽJ6673Nechanická JanaSKI Harrachov8401:03:5816
2ZB6780Kubrová DagmarKRB Chrudim6301:04:1618
27MA6840Boubelík JanSport Zbraslav6401:04:328
3ZB6981Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:05:0216
4ZB7082Pštrossová MarieAVC Praha5901:05:0414
15MB7155Náprstek JiříJilemnice4901:05:1112
2ZA7276Wiesnerová LenkaSKI Police nad Metují6901:05:1918
16MB7356Wiesner JiříSKI Police nad Metují5601:05:2010
12MJ7413Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8201:06:2718
3ZA7577Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:09:5316
4ŽJ7674Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:13:0114
4ZA7778Popovová MartinaPraha7401:13:1014
17MB7857Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:14:218
6MD7969Šikel KarelSK Raspenava3701:16:1610
7MD8070Domanský IvoAVC Praha3801:21:318

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód