18.6.2016, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
9.6.2018 | Běh na Kohout | 59 |
10.6.2017 | Běh na Kohout | 58 |
20.6.2015 | Běh na Kohout | 113 |
21.6.2014 | Běh na Kohout | 58 |
22.6.2013 | Běh na Kohout a zpět | 32 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Haňur Roman | 69 | 6 |
Bumbová Martina | 69 | 6 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 6 |
Kroupa Evžen | 67 | 6 |
Les Josef | 47 | 6 |
Petrou Jan | 64 | 5 |
Zdeněk Libor | 66 | 5 |
Pechek František | 53 | 5 |
Koubek Tomáš | 98 | 5 |
Mikšovský Zdeněk | 45 | 5 |
Horák Libor | 83 | 4 |
Smetana Jiří | 53 | 4 |
Selinger Stephan | 72 | 4 |
Ardamica David | 76 | 4 |
Hrubý Martin | 73 | 4 |
Kožíšková Kristýna | 96 | 4 |
Žák Jiří | 71 | 4 |
Kožíšek Václav | 66 | 4 |
Malát Jan | 66 | 3 |
Ardamica David | 01 | 3 |
Žamberská Markéta | 78 | 3 |
Voráček Karel | 62 | 3 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 3 |
Liška Ondřej | 83 | 3 |
Bumba Libor | 68 | 3 |
Vašák Jan | 75 | 3 |
Novák Jaroslav | 64 | 3 |
Koubek Václav | 69 | 3 |
Maršík Miloš | 66 | 3 |
Dvořák Matěj | 97 | 3 |
Vrkoč Michal | 83 | 3 |
Žamberský Pavel | 73 | 3 |
Hegedüš Josef | 66 | 3 |
Pavlíček František | 58 | 3 |
Průka Jaroslav | 74 | 3 |
Procházka Petr | 72 | 3 |
Zrzavý Martin | 91 | 3 |
Bláha Jan | 71 | 3 |
Dirnerová Alžběta | 82 | 3 |
Hájková Renata | 75 | 2 |
Čejka Jiří | 71 | 2 |
Matyášová Jana | 65 | 2 |
Mikšl Rostislav | 72 | 2 |
Řídel Ladislav | 48 | 2 |
Rybka Jan | 70 | 2 |
Šklíba Karel | 50 | 2 |
Šimek Daniel | 96 | 2 |
Tůma Jaroslav | 63 | 2 |
Hegeduš Josef | 66 | 2 |
Záruba Jan | 77 | 2 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 38 | 47 | Dvořák Matěj | HC DDM | 97 | 00:53:12 | 70 |
2 | MJ | 40 | 49 | Koubek Tomáš | BBK Boršov | 98 | 00:54:01 | 62 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 12 | Macoun Jan | Sokol České Budějovice | 92 | 00:35:44 | 70 |
2 | MA | 4 | 15 | Friček Martin | Vimperk | 79 | 00:40:30 | 62 |
3 | MA | 6 | 17 | Kysela Tomáš | Dolní Třebonín | 87 | 00:41:24 | 54 |
4 | MA | 7 | 18 | Fuka Martin | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 78 | 00:41:54 | 48 |
5 | MA | 8 | 19 | Kolář Martin | Malida Optimum | 80 | 00:41:57 | 44 |
6 | MA | 18 | 29 | Lukš Jan | České Budějovice | 92 | 00:47:17 | 40 |
7 | MA | 19 | 30 | Štojdl David | Trhové Sviny | 81 | 00:47:25 | 38 |
8 | MA | 26 | 37 | Horák Libor | - | 83 | 00:49:37 | 36 |
9 | MA | 34 | 43 | Obořil Lukáš | České Budějovice | 81 | 00:52:26 | 34 |
10 | MA | 41 | 50 | Zrzavý Martin | - | 91 | 00:54:13 | 32 |
11 | MA | 43 | 51 | Badia Alex | Elektra PV | 89 | 00:54:26 | 30 |
12 | MA | 46 | 53 | Sýkora Tomáš | Beograd | 77 | 00:55:45 | 28 |
13 | MA | 51 | 57 | Šváb Miroslav | - | 83 | 00:57:21 | 26 |
14 | MA | 69 | 69 | Vrkoč Michal | Sepekov | 83 | 01:14:10 | 24 |
15 | MA | 71 | 71 | Liška Ondřej | Levné Elektro | 83 | 01:14:20 | 22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 2 | 13 | Bláha Jan | AK Kroměříž | 71 | 00:38:40 | 70 |
2 | MB | 3 | 14 | Žák Jiří | Žákisova škola běhu | 71 | 00:39:11 | 62 |
3 | MB | 9 | 20 | Hrubý Martin | Český Krumlov | 73 | 00:42:25 | 54 |
4 | MB | 11 | 22 | Ludvík Jan | BK Nazmar České Budějovice | 75 | 00:43:29 | 48 |
5 | MB | 12 | 23 | Kampelmüller Stefan | AUT | 69 | 00:44:40 | - |
6 | MB | 13 | 24 | Selinger Stephan | FH OOE Sports Team | 72 | 00:44:40 | - |
7 | MB | 14 | 25 | Ardamica David | Ardy Team | 76 | 00:45:02 | 44 |
8 | MB | 20 | 31 | Haňur Roman | BBK Boršov | 69 | 00:47:30 | 40 |
9 | MB | 22 | 33 | Hyška Josef | Veselí nad Lužnicí | 76 | 00:48:20 | 38 |
10 | MB | 23 | 34 | Mikšl Rostislav | - | 72 | 00:48:38 | 36 |
11 | MB | 30 | 40 | Průka Jaroslav | Trhové Sviny | 74 | 00:50:34 | 34 |
12 | MB | 33 | 42 | Gazda Martin | Relax Běhny | 68 | 00:52:13 | 32 |
13 | MB | 35 | 44 | Kroupa Evžen | BBK Boršov | 67 | 00:52:28 | 30 |
14 | MB | 50 | 56 | Ruppert Martin | Tábor | 74 | 00:57:21 | 28 |
15 | MB | 52 | 58 | Folbrech Jan | KC České Budějovice | 76 | 00:57:32 | 26 |
16 | MB | 53 | 59 | Žamberský Pavel | Dobřichovice | 73 | 00:58:28 | 24 |
17 | MB | 58 | 61 | Klein Pavel | RK Týn | 76 | 00:59:54 | 22 |
18 | MB | 59 | 62 | Procházka Petr | Levné Elektro cz | 72 | 01:00:30 | 20 |
19 | MB | 60 | 63 | Koubek Václav | BBK Boršov | 69 | 01:00:50 | 18 |
20 | MB | 61 | 64 | Bumba Libor | Kamenictví Bumba | 68 | 01:01:20 | 16 |
21 | MB | 69 | 70 | Vašák Jan | Koloredov | 75 | 01:14:10 | 14 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 5 | 16 | Petrou Jan | SK Větřní | 64 | 00:40:44 | 70 |
2 | MC | 10 | 21 | Ožana Václav | Žákisova škola běhu | 64 | 00:42:48 | 62 |
3 | MC | 16 | 27 | Maršík Miloš | TC Dvořák ČB | 66 | 00:45:15 | 54 |
4 | MC | 17 | 28 | Mikolášek Arnošt | Nákří | 65 | 00:45:29 | 48 |
5 | MC | 21 | 32 | Krčka Bohuslav | SK Větřní | 65 | 00:47:45 | 44 |
6 | MC | 24 | 35 | Malát Jan | BBK Boršov | 66 | 00:49:16 | 40 |
7 | MC | 25 | 36 | Pláteník Ladislav | Dolní Třebonín | 66 | 00:49:26 | 38 |
8 | MC | 28 | 38 | Voráček Karel | Cyklo Velešín | 62 | 00:49:55 | 36 |
9 | MC | 29 | 39 | Hegeduš Josef | BBK Boršov | 66 | 00:50:22 | 34 |
10 | MC | 36 | 45 | Pavlíček František | Soběslav | 58 | 00:52:55 | 32 |
11 | MC | 37 | 46 | Zdeněk Libor | Cyklo Velešín | 66 | 00:53:04 | 30 |
12 | MC | 38 | 48 | Kohout Luděk | Nová Ves | 65 | 00:53:12 | 28 |
13 | MC | 64 | 67 | Kožíšek Václav | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 66 | 01:09:10 | 26 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 15 | 26 | Pechek František | Maratonstav Úpice | 53 | 00:45:11 | 70 |
2 | MD | 32 | 41 | Smetana Jiří | Čiko Český Krumlov | 53 | 00:50:58 | 62 |
3 | MD | 45 | 52 | Kopřiva Josef | TC Dvořák České Budějovice | 52 | 00:55:04 | 54 |
4 | MD | 48 | 55 | Les Josef | Maratonstav Úpice | 47 | 00:55:49 | 48 |
5 | MD | 56 | 60 | Řídel Ladislav | Hlinice | 48 | 00:59:29 | 44 |
6 | MD | 66 | 68 | Král Milan | - | 49 | 01:10:20 | 40 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 46 | 54 | Janový Petr | AC Trial Plzeň | 45 | 00:55:45 | 70 |
2 | ME | 62 | 65 | Plecháček Jiří | Maratonstav Úpice | 44 | 01:02:30 | 62 |
3 | ME | 63 | 66 | Mikšovský Zdeněk | AK Včelná | 45 | 01:03:00 | 54 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 31 | 2 | Dirnerová Alžběta | AVA | 82 | 00:50:48 | 70 |
2 | ZA | 44 | 4 | Bezděková Hana | Elektra PV | 89 | 00:54:44 | 62 |
3 | ZA | 54 | 6 | Kožíšková Kristýna | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 96 | 00:58:41 | 54 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 42 | 3 | Žamberská Markéta | Dobřichovice | 78 | 00:54:16 | 70 |
2 | ZB | 57 | 8 | Kleinová Petra | RK Týn | 78 | 00:59:53 | 62 |
3 | ZB | 67 | 9 | Ardamicová Radka | Ardy Team | 81 | 01:10:30 | 54 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 27 | 1 | Tomášová Gabriela | ČB | 69 | 00:49:44 | 70 |
2 | ZC | 49 | 5 | Vorlová Dana | Orlando Bananas | 62 | 00:57:12 | 62 |
3 | ZC | 68 | 11 | Bumbová Martina | Kamenictví Bumba | 69 | 01:13:20 | 54 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 55 | 7 | Procházková Irena | TJ Háje | 57 | 00:58:43 | 70 |
2 | ZD | 65 | 10 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:10:01 | 62 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 27 | 1 | Tomášová Gabriela | ČB | 69 | 00:49:44 | 70 |
2 | ZA | 31 | 2 | Dirnerová Alžběta | AVA | 82 | 00:50:48 | 62 |
3 | ZB | 42 | 3 | Žamberská Markéta | Dobřichovice | 78 | 00:54:16 | 54 |
4 | ZA | 44 | 4 | Bezděková Hana | Elektra PV | 89 | 00:54:44 | 48 |
5 | ZC | 49 | 5 | Vorlová Dana | Orlando Bananas | 62 | 00:57:12 | 44 |
6 | ZA | 54 | 6 | Kožíšková Kristýna | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 96 | 00:58:41 | 40 |
7 | ZD | 55 | 7 | Procházková Irena | TJ Háje | 57 | 00:58:43 | 38 |
8 | ZB | 57 | 8 | Kleinová Petra | RK Týn | 78 | 00:59:53 | 36 |
9 | ZD | 65 | 10 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:10:01 | 34 |
10 | ZB | 67 | 9 | Ardamicová Radka | Ardy Team | 81 | 01:10:30 | 32 |
11 | ZC | 68 | 11 | Bumbová Martina | Kamenictví Bumba | 69 | 01:13:20 | 30 |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: 100% Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků. | Celkové hodnocení 100% |
K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.