hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Lysou horu

30.7.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Lysou horu
  • datum konání: 30.7.2016
  • zobrazeno již 547x
  • pořadatel: TJ Jäkl Karviná

Sociální sítě

Místo konání

Krásná - Nižní Mohelnice
15:00 hodin

Popis tratě

Délka: 8,4 km
Převýšení: 704 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Jäkl Karviná
Michal Broda
Hraničářská 1951
733 01 Karviná Hranice
tel. 732 779 605

Internetové stránky

http://www.atletika-karvina.mzf.cz

E-mailová adresa

michalbroda@seznam.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 02.08.2016, 08:03
  • zobrazeno již 1874x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ229Chrascina Marek1. Běžecký Jablunkov9700:39:48105
2MJ91Osolsobě JanAHA Vyškov9800:43:0793
3MJ162Kalous MarekAHA Vyškov0000:45:0381
4MJ51123Krupa LubošLubíci9800:51:3572
5MJ6975Jurášek VáclavPraha9700:56:0266
6MJ8542Sokol MarekAtletika Poruba0200:58:5860
7MJ9836Pavelek RadimTT Klíč Morávka0201:02:4257
8MJ10010Vlk MartinSlezan FM0501:03:5554
9MJ10239Jarolím JáchymTT Klíč Morávka0401:05:2451
10MJ10335Jarolím MatoušTT Klíč Morávka0601:05:2648
11MJ10813Bulička DominikAK Kroměříž0301:09:3845
12MJ11989Vlk LukášTJ Slezan FM0301:17:3542
13MJ12114Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:21:3039

Muži A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA370Fousek JanMK Seitl Ostrava9100:41:01105
2MA73Němeček JiříHvězda Pardubice8200:42:3193
3MA848Dvořák PavelBratcod Ostrava8200:43:0281
4MA11120Prášil VítězslavMK Seitl Ostrava8100:44:1372
5MA1472Raška DanielTJ Slezan Frýdek-Místek9600:44:4466
6MA1585Lukáš JakubJulbo way9300:44:5960
7MA2183Žajdlík FilipSplašení goroli7700:45:4157
8MA2277Kvapolinský MartinTeam Light Bike8300:45:4954
9MA2679Bárta AdamAK Moravská Třebová9200:46:3551
10MA2828Delina Daniel1. Běžecký Jablunkov8000:47:1248
11MA29129Janů LiborŠumperk7800:47:2345
12MA3067Šmirják MiloslavAK Hodonín8900:47:2842
13MA3284Plaša DavidVinotéka u Karla8900:47:3539
14MA3495Kohut RadekMP Praha8400:47:5936
15MA37107Řezáč MartinMushing Team Ostrava8200:49:3133
16MA38127Benesz RadomírBěžecká skupina Český Těšín7700:49:3330
17MA4078Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:49:4827
18MA41119Beránek JakubFrýdek Místek7900:49:5824
19MA47115Anděl MilanSSK Vítkovice8300:51:0721
20MA50130Maceček TomášPearl Izumi Czech9100:51:2618
21MA5543Boža VáclavLowell Pro running Team9600:51:5615
22MA5671Buba MichalOstrava8300:52:0612
23MA5863Jasenský OldřichAK Kroměříž8200:52:329
24MA59141Sýkora LukášAK Olomouc9000:52:496
25MA64116Teper JakubČeský Těšín9200:53:413
26MA72125Topenčík LuborMilovice7900:56:383
27MA74110Stoszek JakubZ nudy na Lysou8300:56:503
28MA7655Garnol RadimOstraští chrobáci8700:57:173
29MA7822Salzmann AndreasKrásná8000:57:393
30MA87117Kawulok MarcelČeský Těšín8300:59:053
31MA9399Čech DavidOstrava8901:00:593
32MA109118Šemla PavelTřinec8201:09:393

Muži B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB158Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:38:49105
2MB4108Skoták DavidPalkovice7600:42:0093
3MB569Škapa MarekMK Seitl Ostrava7100:42:0681
4MB1066Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:43:1572
5MB1246Macura JanHorizont kola Novák7200:44:1766
6MB1353Malý JanEleven run Team7300:44:3460
7MB1773Helcel RichardSAK Karviná7200:45:1057
8MB2080Sindelek VladanPržno6700:45:3354
9MB2497Moskva RomanPasivity Žamberk7500:46:1151
10MB2581Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:46:1348
11MB3188Stoszek JanVZS Ostrava7600:47:3445
12MB3957Chrudina RobertOstrava7300:49:3542
13MB49140Wala PetrSlavia Havířov7100:51:1739
14MB54136Kněžík RomanHavířov7200:51:5136
15MB5761Staněk PetrTJ Velké Těšany7400:52:0833
16MB68137Tešnar MarekPetřvald7500:55:0830
17MB70134Hlavica PavelOrli Ostrava6800:56:1627
18MB798Vlk TomášEnduro Team Sviadnov7600:58:1124
19MB8692Beremlijski PetrVZS Ostrava7600:58:5921
20MB10174Jurášek MichalVortikal 11 Praha6701:04:3918

Muži C (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC616Jančík BořekSVARTES Hořice6400:42:10105
2MC1865Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:45:2293
3MC1912Vacarda VladimírEleven run Team5900:45:3281
4MC275Baláž RomanBaláž EXTREME-TEAM Ostrava6500:46:5672
5MC33111Šindelek DanielMK Seitl Ostrava6500:47:4166
6MC3549Zátopek JiříAK Kopřivnice6000:48:4260
7MC4241Ševčík PavelZombie Opava6100:50:1557
8MC4827Kubienka Libor1. Běžecký Jablunkov6500:51:1354
9MC6090Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:53:0351
10MC6198Weigert MiloslavTJ Palkovice5900:53:1748
11MC6396Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:53:3845
12MC7126Cymerlik KrzysztofPolsko6200:56:35-
13MC739Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:56:4342
14MC77105Hrabuška JaroslavMK Seitl Ostrava5700:57:3139
15MC82109Březina LadislavMK Seitl Ostrava6100:58:2136
16MC8368Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6500:58:3233
17MC8452Kobliha MilanLRS Vyškov5700:58:3430
18MC89142Sýkora JosefValašská Polanka6300:59:5827
19MC9156Kunc JosefOrel Vyškov6001:00:3224
20MC92122Krupa LubomírLubíci6101:00:4721
21MC9954Skalka VladimírMK Seitl Ostrava6601:03:1818
22MC10476Konečný MiroslavOKD a.s.6401:06:0015
23MC106135Nadažy RadekSK Šafrata Bohumín6501:08:3912
24MC11194Janečka RostislavVZS Ostrava6101:12:179
25MC11364Obdržálek VítOstrava6501:13:546
26MC114101Cimprich MarcelŠenov6601:14:293

Muži D (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3621Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:49:12105
2MD5220Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:51:3793
3MD6230Jasek TadeuszPolsko5100:53:34-
4MD6534Sikora StefanPolsko4900:53:51-
5MD6732Radomski ZbigniewPolsko5100:54:13-
6MD75126Najdek BohumilRacing Olešná5500:56:5981
7MD8025Tvrzník Petr1. Běžecký Jablunkov5600:58:1472
8MD9547Fikáček IvoOstrava5601:01:3466
9MD11540Podstavka PetrHavířov5501:15:1960
10MD116132Rechtenberg KarelFrýdlant n. O.4701:16:4357

Muži E (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10511Groh StanislavAC Vrchlabí4601:07:21105
2ME110124Beskydský DědekKlub důchodců4501:11:2493
3ME12282Gaman JaroslavHavířov3501:25:5781

Juniorky (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2391Krejčiříková DenisaVZS Ostrava8800:46:02105
2ZA436Esentierová AdélaBaláž EXTREME-TEAM Ostrava8800:50:2693
3ZA44100Bluchová KateřinaSSK Vítkovice8300:50:3381
4ZA45133Kollegová AlenaSSK Vítkovice8400:50:4472
5ZA46131Krstevová AndreaSSK Vítkovice8500:50:5866
6ZA96114Stoszková JanaZ nudy na Lysou8801:01:4360
7ZA112104Ulmanová AdélaMTO8801:13:1857

Ženy B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6660Svobodová ZuzanaAK Drnovice8100:54:08105
2ZB107102Cimprichová JanaŠenov7401:09:2293
3ZB11745Chrzaszczová AdélaKarviná8001:17:2981
4ZB11844Feberová MonikaKarviná7301:17:3072
5ZB12323Pajurková KarlaOstrava7601:31:1166

Ženy C (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5331Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:51:46105
2ZC8893Schwarzová PetraVZS Ostrava6800:59:0993

Ženy D (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8159Hynštová MarieAK Drnovice5700:58:15105
2ZD9033Sikorowa AlicjaPolsko5201:00:10-
3ZD9450Dvořáková EvaProstějov5501:01:1893
4ZD9724Šokalová LudmilaPepa - Team FM5601:02:1981
5ZD12015Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:20:5172

Trať 8,4 km, 704 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB158Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:38:49105
1MJ229Chrascina Marek1. Běžecký Jablunkov9700:39:48105
1MA370Fousek JanMK Seitl Ostrava9100:41:01105
2MB4108Skoták DavidPalkovice7600:42:0093
3MB569Škapa MarekMK Seitl Ostrava7100:42:0681
1MC616Jančík BořekSVARTES Hořice6400:42:10105
2MA73Němeček JiříHvězda Pardubice8200:42:3193
3MA848Dvořák PavelBratcod Ostrava8200:43:0281
2MJ91Osolsobě JanAHA Vyškov9800:43:0793
4MB1066Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:43:1572
4MA11120Prášil VítězslavMK Seitl Ostrava8100:44:1372
5MB1246Macura JanHorizont kola Novák7200:44:1766
6MB1353Malý JanEleven run Team7300:44:3460
5MA1472Raška DanielTJ Slezan Frýdek-Místek9600:44:4466
6MA1585Lukáš JakubJulbo way9300:44:5960
3MJ162Kalous MarekAHA Vyškov0000:45:0381
7MB1773Helcel RichardSAK Karviná7200:45:1057
2MC1865Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:45:2293
3MC1912Vacarda VladimírEleven run Team5900:45:3281
8MB2080Sindelek VladanPržno6700:45:3354
7MA2183Žajdlík FilipSplašení goroli7700:45:4157
8MA2277Kvapolinský MartinTeam Light Bike8300:45:4954
1ZA2391Krejčiříková DenisaVZS Ostrava8800:46:02105
9MB2497Moskva RomanPasivity Žamberk7500:46:1151
10MB2581Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:46:1348
9MA2679Bárta AdamAK Moravská Třebová9200:46:3551
4MC275Baláž RomanBaláž EXTREME-TEAM Ostrava6500:46:5672
10MA2828Delina Daniel1. Běžecký Jablunkov8000:47:1248
11MA29129Janů LiborŠumperk7800:47:2345
12MA3067Šmirják MiloslavAK Hodonín8900:47:2842
11MB3188Stoszek JanVZS Ostrava7600:47:3445
13MA3284Plaša DavidVinotéka u Karla8900:47:3539
5MC33111Šindelek DanielMK Seitl Ostrava6500:47:4166
14MA3495Kohut RadekMP Praha8400:47:5936
6MC3549Zátopek JiříAK Kopřivnice6000:48:4260
1MD3621Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:49:12105
15MA37107Řezáč MartinMushing Team Ostrava8200:49:3133
16MA38127Benesz RadomírBěžecká skupina Český Těšín7700:49:3330
12MB3957Chrudina RobertOstrava7300:49:3542
17MA4078Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:49:4827
18MA41119Beránek JakubFrýdek Místek7900:49:5824
7MC4241Ševčík PavelZombie Opava6100:50:1557
2ZA436Esentierová AdélaBaláž EXTREME-TEAM Ostrava8800:50:2693
3ZA44100Bluchová KateřinaSSK Vítkovice8300:50:3381
4ZA45133Kollegová AlenaSSK Vítkovice8400:50:4472
5ZA46131Krstevová AndreaSSK Vítkovice8500:50:5866
19MA47115Anděl MilanSSK Vítkovice8300:51:0721
8MC4827Kubienka Libor1. Běžecký Jablunkov6500:51:1354
13MB49140Wala PetrSlavia Havířov7100:51:1739
20MA50130Maceček TomášPearl Izumi Czech9100:51:2618
4MJ51123Krupa LubošLubíci9800:51:3572
2MD5220Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:51:3793
1ZC5331Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:51:46105
14MB54136Kněžík RomanHavířov7200:51:5136
21MA5543Boža VáclavLowell Pro running Team9600:51:5615
22MA5671Buba MichalOstrava8300:52:0612
15MB5761Staněk PetrTJ Velké Těšany7400:52:0833
23MA5863Jasenský OldřichAK Kroměříž8200:52:329
24MA59141Sýkora LukášAK Olomouc9000:52:496
9MC6090Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:53:0351
10MC6198Weigert MiloslavTJ Palkovice5900:53:1748
3MD6230Jasek TadeuszPolsko5100:53:34-
11MC6396Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:53:3845
25MA64116Teper JakubČeský Těšín9200:53:413
4MD6534Sikora StefanPolsko4900:53:51-
1ZB6660Svobodová ZuzanaAK Drnovice8100:54:08105
5MD6732Radomski ZbigniewPolsko5100:54:13-
16MB68137Tešnar MarekPetřvald7500:55:0830
5MJ6975Jurášek VáclavPraha9700:56:0266
17MB70134Hlavica PavelOrli Ostrava6800:56:1627
12MC7126Cymerlik KrzysztofPolsko6200:56:35-
26MA72125Topenčík LuborMilovice7900:56:383
13MC739Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:56:4342
27MA74110Stoszek JakubZ nudy na Lysou8300:56:503
6MD75126Najdek BohumilRacing Olešná5500:56:5981
28MA7655Garnol RadimOstraští chrobáci8700:57:173
14MC77105Hrabuška JaroslavMK Seitl Ostrava5700:57:3139
29MA7822Salzmann AndreasKrásná8000:57:393
18MB798Vlk TomášEnduro Team Sviadnov7600:58:1124
7MD8025Tvrzník Petr1. Běžecký Jablunkov5600:58:1472
1ZD8159Hynštová MarieAK Drnovice5700:58:15105
15MC82109Březina LadislavMK Seitl Ostrava6100:58:2136
16MC8368Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6500:58:3233
17MC8452Kobliha MilanLRS Vyškov5700:58:3430
6MJ8542Sokol MarekAtletika Poruba0200:58:5860
19MB8692Beremlijski PetrVZS Ostrava7600:58:5921
30MA87117Kawulok MarcelČeský Těšín8300:59:053
2ZC8893Schwarzová PetraVZS Ostrava6800:59:0993
18MC89142Sýkora JosefValašská Polanka6300:59:5827
2ZD9033Sikorowa AlicjaPolsko5201:00:10-
19MC9156Kunc JosefOrel Vyškov6001:00:3224
20MC92122Krupa LubomírLubíci6101:00:4721
31MA9399Čech DavidOstrava8901:00:593
3ZD9450Dvořáková EvaProstějov5501:01:1893
8MD9547Fikáček IvoOstrava5601:01:3466
6ZA96114Stoszková JanaZ nudy na Lysou8801:01:4360
4ZD9724Šokalová LudmilaPepa - Team FM5601:02:1981
7MJ9836Pavelek RadimTT Klíč Morávka0201:02:4257
21MC9954Skalka VladimírMK Seitl Ostrava6601:03:1818
8MJ10010Vlk MartinSlezan FM0501:03:5554
20MB10174Jurášek MichalVortikal 11 Praha6701:04:3918
9MJ10239Jarolím JáchymTT Klíč Morávka0401:05:2451
10MJ10335Jarolím MatoušTT Klíč Morávka0601:05:2648
22MC10476Konečný MiroslavOKD a.s.6401:06:0015
1ME10511Groh StanislavAC Vrchlabí4601:07:21105
23MC106135Nadažy RadekSK Šafrata Bohumín6501:08:3912
2ZB107102Cimprichová JanaŠenov7401:09:2293
11MJ10813Bulička DominikAK Kroměříž0301:09:3845
32MA109118Šemla PavelTřinec8201:09:393
2ME110124Beskydský DědekKlub důchodců4501:11:2493
24MC11194Janečka RostislavVZS Ostrava6101:12:179
7ZA112104Ulmanová AdélaMTO8801:13:1857
25MC11364Obdržálek VítOstrava6501:13:546
26MC114101Cimprich MarcelŠenov6601:14:293
9MD11540Podstavka PetrHavířov5501:15:1960
10MD116132Rechtenberg KarelFrýdlant n. O.4701:16:4357
3ZB11745Chrzaszczová AdélaKarviná8001:17:2981
4ZB11844Feberová MonikaKarviná7301:17:3072
12MJ11989Vlk LukášTJ Slezan FM0301:17:3542
5ZD12015Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:20:5172
13MJ12114Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:21:3039
3ME12282Gaman JaroslavHavířov3501:25:5781
5ZB12323Pajurková KarlaOstrava7601:31:1166

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB158Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:38:49105
2MJ229Chrascina Marek1. Běžecký Jablunkov9700:39:4893
3MA370Fousek JanMK Seitl Ostrava9100:41:0181
4MB4108Skoták DavidPalkovice7600:42:0072
5MB569Škapa MarekMK Seitl Ostrava7100:42:0666
6MC616Jančík BořekSVARTES Hořice6400:42:1060
7MA73Němeček JiříHvězda Pardubice8200:42:3157
8MA848Dvořák PavelBratcod Ostrava8200:43:0254
9MJ91Osolsobě JanAHA Vyškov9800:43:0751
10MB1066Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:43:1548
11MA11120Prášil VítězslavMK Seitl Ostrava8100:44:1345
12MB1246Macura JanHorizont kola Novák7200:44:1742
13MB1353Malý JanEleven run Team7300:44:3439
14MA1472Raška DanielTJ Slezan Frýdek-Místek9600:44:4436
15MA1585Lukáš JakubJulbo way9300:44:5933
16MJ162Kalous MarekAHA Vyškov0000:45:0330
17MB1773Helcel RichardSAK Karviná7200:45:1027
18MC1865Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:45:2224
19MC1912Vacarda VladimírEleven run Team5900:45:3221
20MB2080Sindelek VladanPržno6700:45:3318
21MA2183Žajdlík FilipSplašení goroli7700:45:4115
22MA2277Kvapolinský MartinTeam Light Bike8300:45:4912
23MB2497Moskva RomanPasivity Žamberk7500:46:119
24MB2581Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:46:136
25MA2679Bárta AdamAK Moravská Třebová9200:46:353

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2391Krejčiříková DenisaVZS Ostrava8800:46:02105
2ZA436Esentierová AdélaBaláž EXTREME-TEAM Ostrava8800:50:2693
3ZA44100Bluchová KateřinaSSK Vítkovice8300:50:3381
4ZA45133Kollegová AlenaSSK Vítkovice8400:50:4472
5ZA46131Krstevová AndreaSSK Vítkovice8500:50:5866
6ZC5331Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:51:4660
7ZB6660Svobodová ZuzanaAK Drnovice8100:54:0857
8ZD8159Hynštová MarieAK Drnovice5700:58:1554
9ZC8893Schwarzová PetraVZS Ostrava6800:59:0951
10ZD9450Dvořáková EvaProstějov5501:01:1848
11ZA96114Stoszková JanaZ nudy na Lysou8801:01:4345
12ZD9724Šokalová LudmilaPepa - Team FM5601:02:1942
13ZB107102Cimprichová JanaŠenov7401:09:2239
14ZA112104Ulmanová AdélaMTO8801:13:1836
15ZB11745Chrzaszczová AdélaKarviná8001:17:2933
16ZB11844Feberová MonikaKarviná7301:17:3030
17ZD12015Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:20:5127
18ZB12323Pajurková KarlaOstrava7601:31:1124

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód