Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Lochovice - Plešivec

10.7.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Lochovice - Plešivec
  • datum konání: 10.7.2016
  • zobrazeno již 401x

Sociální sítě

Místo konání

OÚ Lochovice
11:00 hodin

Startovné

60 Kč

Popis tratě

Délka: 5,6 km
Převýšení: 370 m

Ceny pro vítěze

věcné pro první 3 v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Biško
tel: 736 128 099

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

miroslav.bisko@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.7.2018Lochovice - Plešivec191
6.7.2017Lochovice - Plešivec171
5.7.2015Lochovice - Plešivec116
6.7.2014Lochovice - Plešivec149
5.5.2013Lochovice - Plešivec, MČR veteránů, vzpomínka na Ivo Domanského206
6.7.2012Lochovice - Plešivec125
6.7.2011Lochovice - Plešivec151
5.7.2010Lochovice - Plešivec107
5.7.2009Lochovice - Plešivec140
6.7.2008Lochovice - Plešivec126
5.7.2007Lochovice - Plešivec, MČR veteránů207
6.7.2006Lochovice - Plešivec109
8.5.2005Lochovice - Plešivec85
9.5.2004Lochovice - Plešivec98
11.5.2003Lochovice - Plešivec67

Statistika závodu Lochovice - Plešivec

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2048

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Chochola Petr7716
Chochola Vladimír5016
Mašek Roman6116
Jirásková Eva6415
Mališová Karla6014
Soukup Petr6513
Vraštilová Miloslava5612
Mikoláš Milan4212
Svobodová Dana5212
Kuncl František5011
Čapek Antonín4111
Mucha Petr4711
Rychecký Tomáš6611
Svoboda Jan4310
Pergner Petr6110
Kyselý Petr6410
Turek Jiří6210
Popovová Jaroslava489
Zelinka Miloslav249
Janeček Jaroslav409
Raboch Ivan669
Průša Josef529
Pštrossová Marie599
Pour Svatopluk529
Rendl Josef768
Havlín Antonín558
Doležal Jaromír578
Hlusička Josef388
Krejsa Václav528
Schovánek Petr658
Zeidlerová Jarmila518
Štěpánek Petr657
Vacarda Vladimír597
Pechek František537
Šůcha Václav467
Pechek Petr837
Jelínek Karel517
Chytrý Štěpán887
Šimůnek Jan497
Černý Vladimír527
Vaněk Mikuláš907
Les Josef477
Hofman Vít927
Boček Jan907
Gregor Jaroslav517
Beshir Ervin677
Vaněk Petr616
Vitásek Josef586
Hnízdilová Radka906
Rosol Jiří746

Výsledky závodu

  • platné k 14.07.2016, 13:27
  • zobrazeno 1905x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ750Semerád MartinAC Slovan Liberec9900:26:3535
2MJ1151Franěk JanTri klub Příbram9800:27:2331
3MJ2652Sedláček MiroslavAK Škoda Plzeň9900:30:4227
4MJ2753Bodický MichalSporting Příbram9700:30:4424
5MJ5454Skalička JanTeam internet PB0000:33:3622
6MJ7155Pešek TadeášMuscle Faktory Březnice0100:35:1120
7MJ8456Kubr LukášAC Laura0400:36:4119
8MJ9357Vačkář PetrŠtěchovice0400:37:3318
9MJ9758Abraham DavidLochovice9700:38:0017
10MJ10059Vačkář JanŠtěchovice0700:38:0316
Muži A (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Pechek PetrKerteam8300:23:4735
2MA361Herda JanSKP Nymburk8300:25:0831
3MA462Mach TomášZtělesněné zlo9200:26:0327
4MA863Dražan JaroslavTT Příbram8100:26:4224
5MA964Šťastný TomášKerteam7900:26:4922
6MA1065Hostička JanPříbram7900:27:1120
7MA1466Škeřík RobertRopeta7900:28:5319
8MA1567Knap KošířeSparta Košíře8100:29:0318
9MA2368Vosmek LukášVyběhej se-Halex8300:30:3817
10MA2469Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:30:3916
11MA3170Hartman MarekFlorbal NS9000:31:3215
12MA3971Dendys JurajBodasy8800:32:2114
13MA4172Chochola PetrFlorbal NS7700:32:2713
14MA4273Provazník JanBohutín7900:32:3712
15MA4774Vymětalík VladimírMaraton klub Miřejovice8100:33:0311
16MA5075Procházka RadekRoad Riders8200:33:1110
17MA5176Bělohlávek KarelSparta Podluhy8100:33:149
18MA5777Flachs MichalPříbram8700:33:568
19MA6478Plavec HynekD. Dušniky7800:34:307
20MA6779Paranič MichalRakovník9400:34:556
21MA6880Gazda VítězslavTJ Jawa Divišov7700:35:035
22MA7281Blecha JiříBubákovští kocouři9000:35:134
23MA7482Kolář FrantišekRysy Praha8100:35:213
24MA7683Adam PetrPraha8200:35:412
25MA8284Hofman VítBubákovští kocouři9200:36:221
26MA9085Kolomazník PetrZábřeh8100:37:241
27MA10386Šimek JanFSP Praha9600:38:341
28MA10687Hornáček JakubHasiči Dobříš8500:39:271
29MA10888Krahulec MarekABK Lochovice8800:39:451
30MA11589Hůla AlešBodasy8000:41:341
31MA12190Vašík MiroslavLochovice9500:42:401
32MA12291Strejček JiříRysy8300:42:451
33MA12892Kebrle JanHořovice8800:43:271
34MA13693Olšovský VítězslavMetro A8300:44:361
35MA14794Sehnal ArielDukla Praha8700:45:591
36MA15695Veselý TomášBubákovští kocouři9200:51:271
Muži B (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB296Kunčar DavidPraha 107500:24:5435
2MB597Rendl JosefTJ Packa Praha7600:26:2431
3MB698Rosol JiříLoko Beroun7400:26:2627
4MB1399Karas TomášTeam internet PB6700:28:2024
5MB16100Sládeček JakubSenešnice7400:29:2522
6MB17101Kalista JiříSK Praga Praha7100:29:4520
7MB19102Číp RomanKovárna Hluboš7000:30:1319
8MB21103Válek MarianKapslovna7500:30:2118
9MB30104Malý KamilKlínec7100:31:1017
10MB37105Malý LubošÚstí n. L.7300:32:0916
11MB44106Hošek StanislavBuková7400:32:4315
12MB45107Kareš MartinVižina7300:32:4514
13MB48108Mejzr DušanGabriel nebulel…7400:33:0513
14MB49109Mach ZbyněkOxygen Příbram7000:33:0712
15MB53110Matula ŠtěpánOlympia Kladno7000:33:2711
16MB55111Šebek DušanSK Neumětely7200:33:4510
17MB69112Skopový LubošJince7000:35:049
18MB77113Batal PetrPraha7300:35:448
19MB78114Řeháček MichaelBefit Příbram7300:36:047
19MB78115Zeman RadekSlavoj Osek7000:36:047
21MB85116Kubr MartinAC Laura7400:36:465
22MB89117Hřídel RadekPříbram7400:37:024
23MB95118Vávra PavelVorvani6800:37:343
24MB114119Čistý MartinLhotka7500:41:282
25MB117120Malý MiloslavZbraslav6900:41:401
26MB120121Sedláček JaroslavOK Roztoky6800:42:361
27MB123122Abraham RomanLochovice7100:42:501
28MB135123Mára FrantišekPraha Vršovice6700:44:251
-MB-124Mařík MichalPraha 1075DNF-
Muži C (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC12125Vacarda VladimírEleven Run Team5900:27:5635
2MC18126Rychecký TomášHH Smíchov6600:30:0031
3MC20127Jokel LubomírAtlet Šestajovice6400:30:1527
4MC22128Flaks JanAC Nýřany6200:30:2324
5MC33129Minčev IvanPraha5700:31:4922
6MC40130Soukup PetrKovohutě Příbram6500:32:2520
7MC60131Vokáč RomanZdice6200:34:0819
8MC66132Chroust JanBK Falkenštejn Krásná Lípa6000:34:5318
9MC70133Černý KarelRK Evropa Plzeň6000:35:1017
10MC75134Slamiak StanislavBonbon6200:35:2816
11MC81135Doležal JaromírSABZO5700:36:1315
12MC91136Příhoda JaroslavSokol Žebrák6600:37:2814
13MC92137Tuháček MilanSK Prdlavky6500:37:3013
14MC109138Kyselý PetrTJ Zduchovice6400:39:4812
15MC126139Schovánek MilanKrčský les B6200:43:1411
15MC126140Petrilák MiroslavOrlov6600:43:1411
17MC132141Mašek RomanSNB6100:44:129
18MC153142Dolejš RadomírSABZO5800:48:248
Muži D (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD28143Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:31:0235
2MD35144BrabecRokycany5600:31:5931
3MD43145Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:32:4027
4MD56146Urban JosefSABZO5600:33:5224
5MD59147Gregor JaroslavAC Obora Hvězda5100:34:0122
6MD62148Sehnal AdrienDukla Praha5300:34:1120
7MD99149Šesták JindřichKKK Praha5600:38:0219
8MD102150Les JosefMaratonstav Úpice4700:38:2918
9MD105151Pour SvatoplukSlavoj Obecnice5200:39:1017
10MD111152Chochola VladimírMK Kladno5000:40:1316
11MD134153Ge EvženMaratonské Vrány5400:44:2415
12MD139154Rock JanAC OH Praha5400:44:5914
13MD158155Chlumský LubošPraha Vokovice5600:51:5313
Muži E (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME93156Janový PetrAC Trial Plzeň4500:37:3335
2ME110157Svoboda JanPříbram4300:40:0031
3ME124158Šůcha VáclavSV Stříbro4600:42:5127
4ME125159Malý MiloslavBeroun4300:42:5424
5ME137160Šimon MilošPSK Union Praha4400:44:4022
6ME145161Čech KarelKAK Praha4500:45:4820
7ME149162Janeček JaroslavSABZO4200:46:1619
8ME157163Mikoláš MilanBeroun4200:51:5218
9ME160164Malý ZdeněkLoko Beroun4200:53:3917
10ME162165Čapek AntonínAVC Praha4101:00:3016
11ME164166Kolář VáclavAVC Praha4001:13:3015
Juniorky (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ341Šuková MartinaTJ Sokol Kolín-atletika9800:31:5735
2ZJ372Karasová DanielaTeam Internet PB0300:32:0931
3ZJ633Javůrková TerezaSKP Nymburk9700:34:1627
4ZJ1134Bartošová VeronikaAŠK Mazovská0200:41:1324
5ZJ1385Kleknerová KristýnaFlorbal NS9700:44:5722
6ZJ1396Kubrová LauraAC Laura0100:44:5920
-ZJ-7Skopová NikolaJínce98DNF-
Ženy A (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA248Šibravová LenkaKerteam8200:30:3935
2ZA329Frantová AndreaLoko Beroun8500:31:4731
3ZA4610Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:32:4927
4ZA8011Krejčí JitkaTJ Krejčí.cz8500:36:1224
5ZA10112Hnízdílová LenkaZa hezčí zadeček8600:38:1522
6ZA14313Hnízdílová RadkaZa hezčí zadeček9000:45:3520
7ZA15414Šmejkalová KateřinaAerobik Dancers Kladno9100:50:1419
8ZA15915Doležalová PetraZa život8700:53:3418
Ženy B (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2916Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:31:0335
2ZB3617Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:32:0631
3ZB6518Karasová VěraTeam Internet PB7200:34:4227
4ZB8719Dvořáková DenisaAtlet Šestajovice8100:36:5224
5ZB9620Večerková MarcelaVeverky8100:37:5222
6ZB9821Accardo FrancescaAC Laura7700:38:0120
7ZB10422Bloudková JanaAtipic7600:38:4319
8ZB11223Skaličková VladimíraTeam Internet PB7500:40:2818
9ZB11624Prašková IvanaČeské Budějovice7500:41:3817
10ZB11925Smolová KateřinaJince7700:42:2416
11ZB12926Bejčková ZlatušeVyběhej se7400:43:4815
12ZB13327Adamová LenkaPraha7800:44:1314
13ZB14228Chocholová IvanaSokol Jince7900:45:2313
14ZB14729Menclíková PetraAtlet Šestajovice7400:45:5912
15ZB15030Jamborová DagmarDukla Praha7800:46:2411
16ZB15131Blumentritová SimonaPraha7800:46:3010
17ZB15232Hlávková TerezaPraha8000:48:049
Ženy C (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5833Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:33:5935
2ZC6134Lukášová PavlaAC Falkon Rokycany6800:34:1031
3ZC8335Vlachynská LibušeMěsto Dobříš6200:36:2627
4ZC8636Třísková KatarinaPraha 67100:36:4824
5ZC8837Fraňková MichaelaFraněk Team7000:36:5822
6ZC10738Jirásková EvaLanškroun6400:39:3520
7ZC13039Sedláčková PetraOU Roztoky7000:44:0819
7ZC13041Tuháčková PetraSK Čisovice6500:44:0819
9ZC14440Truhlářová ElenaSokol Kobylisy6500:45:4517
Ženy D (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5242Vavrušová HelenaLiga 100 Praha6100:33:1935
2ZD7343Mališová KarlaUSK Praha6000:35:1731
3ZD11844Pštrossová MarieSNB Praha5900:42:1027
4ZD14145Dolejšová JitkaSABZO6000:45:2124
5ZD14646Svobodová JanaPříbram5200:45:5222
6ZD15547Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5600:50:2920
7ZD16148Bartošová MiladaPříbram5300:56:0919
8ZD16349Požgayová JanaBonbon5501:01:0018
Trať 5,6 km, 370 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Pechek PetrKerteam8300:23:4735
1MB296Kunčar DavidPraha 107500:24:5435
2MA361Herda JanSKP Nymburk8300:25:0831
3MA462Mach TomášZtělesněné zlo9200:26:0327
2MB597Rendl JosefTJ Packa Praha7600:26:2431
3MB698Rosol JiříLoko Beroun7400:26:2627
1MJ750Semerád MartinAC Slovan Liberec9900:26:3535
4MA863Dražan JaroslavTT Příbram8100:26:4224
5MA964Šťastný TomášKerteam7900:26:4922
6MA1065Hostička JanPříbram7900:27:1120
2MJ1151Franěk JanTri klub Příbram9800:27:2331
1MC12125Vacarda VladimírEleven Run Team5900:27:5635
4MB1399Karas TomášTeam internet PB6700:28:2024
7MA1466Škeřík RobertRopeta7900:28:5319
8MA1567Knap KošířeSparta Košíře8100:29:0318
5MB16100Sládeček JakubSenešnice7400:29:2522
6MB17101Kalista JiříSK Praga Praha7100:29:4520
2MC18126Rychecký TomášHH Smíchov6600:30:0031
7MB19102Číp RomanKovárna Hluboš7000:30:1319
3MC20127Jokel LubomírAtlet Šestajovice6400:30:1527
8MB21103Válek MarianKapslovna7500:30:2118
4MC22128Flaks JanAC Nýřany6200:30:2324
9MA2368Vosmek LukášVyběhej se-Halex8300:30:3817
10MA2469Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:30:3916
1ZA248Šibravová LenkaKerteam8200:30:3935
3MJ2652Sedláček MiroslavAK Škoda Plzeň9900:30:4227
4MJ2753Bodický MichalSporting Příbram9700:30:4424
1MD28143Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:31:0235
1ZB2916Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:31:0335
9MB30104Malý KamilKlínec7100:31:1017
11MA3170Hartman MarekFlorbal NS9000:31:3215
2ZA329Frantová AndreaLoko Beroun8500:31:4731
5MC33129Minčev IvanPraha5700:31:4922
1ZJ341Šuková MartinaTJ Sokol Kolín-atletika9800:31:5735
2MD35144BrabecRokycany5600:31:5931
2ZB3617Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:32:0631
10MB37105Malý LubošÚstí n. L.7300:32:0916
2ZJ372Karasová DanielaTeam Internet PB0300:32:0931
12MA3971Dendys JurajBodasy8800:32:2114
6MC40130Soukup PetrKovohutě Příbram6500:32:2520
13MA4172Chochola PetrFlorbal NS7700:32:2713
14MA4273Provazník JanBohutín7900:32:3712
3MD43145Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:32:4027
11MB44106Hošek StanislavBuková7400:32:4315
12MB45107Kareš MartinVižina7300:32:4514
3ZA4610Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:32:4927
15MA4774Vymětalík VladimírMaraton klub Miřejovice8100:33:0311
13MB48108Mejzr DušanGabriel nebulel…7400:33:0513
14MB49109Mach ZbyněkOxygen Příbram7000:33:0712
16MA5075Procházka RadekRoad Riders8200:33:1110
17MA5176Bělohlávek KarelSparta Podluhy8100:33:149
1ZD5242Vavrušová HelenaLiga 100 Praha6100:33:1935
15MB53110Matula ŠtěpánOlympia Kladno7000:33:2711
5MJ5454Skalička JanTeam internet PB0000:33:3622
16MB55111Šebek DušanSK Neumětely7200:33:4510
4MD56146Urban JosefSABZO5600:33:5224
18MA5777Flachs MichalPříbram8700:33:568
1ZC5833Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:33:5935
5MD59147Gregor JaroslavAC Obora Hvězda5100:34:0122
7MC60131Vokáč RomanZdice6200:34:0819
2ZC6134Lukášová PavlaAC Falkon Rokycany6800:34:1031
6MD62148Sehnal AdrienDukla Praha5300:34:1120
3ZJ633Javůrková TerezaSKP Nymburk9700:34:1627
19MA6478Plavec HynekD. Dušniky7800:34:307
3ZB6518Karasová VěraTeam Internet PB7200:34:4227
8MC66132Chroust JanBK Falkenštejn Krásná Lípa6000:34:5318
20MA6779Paranič MichalRakovník9400:34:556
21MA6880Gazda VítězslavTJ Jawa Divišov7700:35:035
17MB69112Skopový LubošJince7000:35:049
9MC70133Černý KarelRK Evropa Plzeň6000:35:1017
6MJ7155Pešek TadeášMuscle Faktory Březnice0100:35:1120
22MA7281Blecha JiříBubákovští kocouři9000:35:134
2ZD7343Mališová KarlaUSK Praha6000:35:1731
23MA7482Kolář FrantišekRysy Praha8100:35:213
10MC75134Slamiak StanislavBonbon6200:35:2816
24MA7683Adam PetrPraha8200:35:412
18MB77113Batal PetrPraha7300:35:448
19MB78114Řeháček MichaelBefit Příbram7300:36:047
19MB78115Zeman RadekSlavoj Osek7000:36:047
4ZA8011Krejčí JitkaTJ Krejčí.cz8500:36:1224
11MC81135Doležal JaromírSABZO5700:36:1315
25MA8284Hofman VítBubákovští kocouři9200:36:221
3ZC8335Vlachynská LibušeMěsto Dobříš6200:36:2627
7MJ8456Kubr LukášAC Laura0400:36:4119
21MB85116Kubr MartinAC Laura7400:36:465
4ZC8636Třísková KatarinaPraha 67100:36:4824
4ZB8719Dvořáková DenisaAtlet Šestajovice8100:36:5224
5ZC8837Fraňková MichaelaFraněk Team7000:36:5822
22MB89117Hřídel RadekPříbram7400:37:024
26MA9085Kolomazník PetrZábřeh8100:37:241
12MC91136Příhoda JaroslavSokol Žebrák6600:37:2814
13MC92137Tuháček MilanSK Prdlavky6500:37:3013
8MJ9357Vačkář PetrŠtěchovice0400:37:3318
1ME93156Janový PetrAC Trial Plzeň4500:37:3335
23MB95118Vávra PavelVorvani6800:37:343
5ZB9620Večerková MarcelaVeverky8100:37:5222
9MJ9758Abraham DavidLochovice9700:38:0017
6ZB9821Accardo FrancescaAC Laura7700:38:0120
7MD99149Šesták JindřichKKK Praha5600:38:0219
10MJ10059Vačkář JanŠtěchovice0700:38:0316
5ZA10112Hnízdílová LenkaZa hezčí zadeček8600:38:1522
8MD102150Les JosefMaratonstav Úpice4700:38:2918
27MA10386Šimek JanFSP Praha9600:38:341
7ZB10422Bloudková JanaAtipic7600:38:4319
9MD105151Pour SvatoplukSlavoj Obecnice5200:39:1017
28MA10687Hornáček JakubHasiči Dobříš8500:39:271
6ZC10738Jirásková EvaLanškroun6400:39:3520
29MA10888Krahulec MarekABK Lochovice8800:39:451
14MC109138Kyselý PetrTJ Zduchovice6400:39:4812
2ME110157Svoboda JanPříbram4300:40:0031
10MD111152Chochola VladimírMK Kladno5000:40:1316
8ZB11223Skaličková VladimíraTeam Internet PB7500:40:2818
4ZJ1134Bartošová VeronikaAŠK Mazovská0200:41:1324
24MB114119Čistý MartinLhotka7500:41:282
30MA11589Hůla AlešBodasy8000:41:341
9ZB11624Prašková IvanaČeské Budějovice7500:41:3817
25MB117120Malý MiloslavZbraslav6900:41:401
3ZD11844Pštrossová MarieSNB Praha5900:42:1027
10ZB11925Smolová KateřinaJince7700:42:2416
26MB120121Sedláček JaroslavOK Roztoky6800:42:361
31MA12190Vašík MiroslavLochovice9500:42:401
32MA12291Strejček JiříRysy8300:42:451
27MB123122Abraham RomanLochovice7100:42:501
3ME124158Šůcha VáclavSV Stříbro4600:42:5127
4ME125159Malý MiloslavBeroun4300:42:5424
15MC126139Schovánek MilanKrčský les B6200:43:1411
15MC126140Petrilák MiroslavOrlov6600:43:1411
33MA12892Kebrle JanHořovice8800:43:271
11ZB12926Bejčková ZlatušeVyběhej se7400:43:4815
7ZC13039Sedláčková PetraOU Roztoky7000:44:0819
7ZC13041Tuháčková PetraSK Čisovice6500:44:0819
17MC132141Mašek RomanSNB6100:44:129
12ZB13327Adamová LenkaPraha7800:44:1314
11MD134153Ge EvženMaratonské Vrány5400:44:2415
28MB135123Mára FrantišekPraha Vršovice6700:44:251
34MA13693Olšovský VítězslavMetro A8300:44:361
5ME137160Šimon MilošPSK Union Praha4400:44:4022
5ZJ1385Kleknerová KristýnaFlorbal NS9700:44:5722
12MD139154Rock JanAC OH Praha5400:44:5914
6ZJ1396Kubrová LauraAC Laura0100:44:5920
4ZD14145Dolejšová JitkaSABZO6000:45:2124
13ZB14228Chocholová IvanaSokol Jince7900:45:2313
6ZA14313Hnízdílová RadkaZa hezčí zadeček9000:45:3520
9ZC14440Truhlářová ElenaSokol Kobylisy6500:45:4517
6ME145161Čech KarelKAK Praha4500:45:4820
5ZD14646Svobodová JanaPříbram5200:45:5222
35MA14794Sehnal ArielDukla Praha8700:45:591
14ZB14729Menclíková PetraAtlet Šestajovice7400:45:5912
7ME149162Janeček JaroslavSABZO4200:46:1619
15ZB15030Jamborová DagmarDukla Praha7800:46:2411
16ZB15131Blumentritová SimonaPraha7800:46:3010
17ZB15232Hlávková TerezaPraha8000:48:049
18MC153142Dolejš RadomírSABZO5800:48:248
7ZA15414Šmejkalová KateřinaAerobik Dancers Kladno9100:50:1419
6ZD15547Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5600:50:2920
36MA15695Veselý TomášBubákovští kocouři9200:51:271
8ME157163Mikoláš MilanBeroun4200:51:5218
13MD158155Chlumský LubošPraha Vokovice5600:51:5313
8ZA15915Doležalová PetraZa život8700:53:3418
9ME160164Malý ZdeněkLoko Beroun4200:53:3917
7ZD16148Bartošová MiladaPříbram5300:56:0919
10ME162165Čapek AntonínAVC Praha4101:00:3016
8ZD16349Požgayová JanaBonbon5501:01:0018
11ME164166Kolář VáclavAVC Praha4001:13:3015
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Pechek PetrKerteam8300:23:4735
2MB296Kunčar DavidPraha 107500:24:5431
3MA361Herda JanSKP Nymburk8300:25:0827
4MA462Mach TomášZtělesněné zlo9200:26:0324
5MB597Rendl JosefTJ Packa Praha7600:26:2422
6MB698Rosol JiříLoko Beroun7400:26:2620
7MJ750Semerád MartinAC Slovan Liberec9900:26:3519
8MA863Dražan JaroslavTT Příbram8100:26:4218
9MA964Šťastný TomášKerteam7900:26:4917
10MA1065Hostička JanPříbram7900:27:1116
11MJ1151Franěk JanTri klub Příbram9800:27:2315
12MC12125Vacarda VladimírEleven Run Team5900:27:5614
13MB1399Karas TomášTeam internet PB6700:28:2013
14MA1466Škeřík RobertRopeta7900:28:5312
15MA1567Knap KošířeSparta Košíře8100:29:0311
16MB16100Sládeček JakubSenešnice7400:29:2510
17MB17101Kalista JiříSK Praga Praha7100:29:459
18MC18126Rychecký TomášHH Smíchov6600:30:008
19MB19102Číp RomanKovárna Hluboš7000:30:137
20MC20127Jokel LubomírAtlet Šestajovice6400:30:156
21MB21103Válek MarianKapslovna7500:30:215
22MC22128Flaks JanAC Nýřany6200:30:234
23MA2368Vosmek LukášVyběhej se-Halex8300:30:383
24MA2469Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:30:392
25MJ2652Sedláček MiroslavAK Škoda Plzeň9900:30:421
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA248Šibravová LenkaKerteam8200:30:3935
2ZB2916Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:31:0331
3ZA329Frantová AndreaLoko Beroun8500:31:4727
4ZJ341Šuková MartinaTJ Sokol Kolín-atletika9800:31:5724
5ZB3617Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:32:0622
6ZJ372Karasová DanielaTeam Internet PB0300:32:0920
7ZA4610Mikešová JanaSokol Nová Paka9100:32:4919
8ZD5242Vavrušová HelenaLiga 100 Praha6100:33:1918
9ZC5833Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:33:5917
10ZC6134Lukášová PavlaAC Falkon Rokycany6800:34:1016
11ZJ633Javůrková TerezaSKP Nymburk9700:34:1615
12ZB6518Karasová VěraTeam Internet PB7200:34:4214
13ZD7343Mališová KarlaUSK Praha6000:35:1713
14ZA8011Krejčí JitkaTJ Krejčí.cz8500:36:1212
15ZC8335Vlachynská LibušeMěsto Dobříš6200:36:2611
16ZC8636Třísková KatarinaPraha 67100:36:4810
17ZB8719Dvořáková DenisaAtlet Šestajovice8100:36:529
18ZC8837Fraňková MichaelaFraněk Team7000:36:588
19ZB9620Večerková MarcelaVeverky8100:37:527
20ZB9821Accardo FrancescaAC Laura7700:38:016
21ZA10112Hnízdílová LenkaZa hezčí zadeček8600:38:155
22ZB10422Bloudková JanaAtipic7600:38:434
23ZC10738Jirásková EvaLanškroun6400:39:353
24ZB11223Skaličková VladimíraTeam Internet PB7500:40:282
25ZJ1134Bartošová VeronikaAŠK Mazovská0200:41:131

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 0%
Zpracování výsledků: 0%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
58%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód