11.9.2016, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
6.9.2020 | Jablonné - Jamné - Suchý vrch | 49 |
7.9.2014 | Jablonné - Jamné - Suchý vrch | 99 |
8.9.2013 | Jablonné - Jamné - Suchý vrch | 112 |
11.9.2011 | Jablonné - Jamné - Suchý vrch | 81 |
12.9.2010 | Jablonné - Jamné - Suchý vrch | 102 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Matyášová Jana | 65 | 5 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 5 |
Vacek Martin | 69 | 5 |
Tomíšek Jindřich | 39 | 4 |
Vacarda Vladimír | 59 | 4 |
Keprtová Miloslava | 48 | 4 |
Sedláček Roman | 64 | 4 |
Hanuš Petr | 64 | 4 |
Jirásková Eva | 64 | 4 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 4 |
Dvořák Pavel | 82 | 4 |
Sejkorová Lenka | 63 | 4 |
Liška Pavel | 63 | 4 |
Šebek Jindřich | 56 | 4 |
Krsek Miroslav | 49 | 4 |
Řehák Tomáš | 79 | 4 |
Kostřicová Blanka | 61 | 4 |
Bielčik Jindřich | 40 | 4 |
Herda Jan | 83 | 4 |
Fáber Viliam | 62 | 4 |
Buriánek Roman | 65 | 3 |
Červ Miloslav | 50 | 3 |
Hodek Roman | 60 | 3 |
Stránský Aleš | 60 | 3 |
Marek František | 41 | 3 |
Kopecký Libor | 56 | 3 |
Rossi Lenka | 54 | 3 |
Vodička Jan | 45 | 3 |
Šmída Oldřich | 48 | 3 |
Vinduška Petr | 93 | 3 |
Bílý Zdeněk | 59 | 3 |
Doležal Martin | 70 | 3 |
Volf Břetislav | 52 | 3 |
Mikyska Michal | 74 | 3 |
Ožana Václav | 64 | 3 |
Vévodová Martina | 90 | 3 |
Pešava Jan | 00 | 3 |
Stránská Adéla | 91 | 3 |
Cinková Jitka | 68 | 3 |
Paulů Blanka | 54 | 3 |
Štěpánek Kvido | 57 | 3 |
Skalický Josef | 62 | 3 |
Vytlačilová Lenka | 84 | 3 |
Krátká Anna | 69 | 3 |
Krsek Jaroslav | 51 | 3 |
Miřejovský Jiří | 79 | 3 |
Lauterbachová Lucie | 81 | 3 |
Moravec Jiří | 96 | 3 |
Hrdina Pavel | 88 | 3 |
Borek Petr | 70 | 3 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 7 | 110 | Grzyb Mateusz | Opoczno Sport Team | 99 | 00:45:01 | - |
2 | MJ | 14 | 118 | Křeček Jiří | Atletika Kolín | 98 | 00:48:33 | 70 |
3 | MJ | 30 | 119 | Moravec Jakub | JM TEAM Letohrad | 99 | 00:54:02 | 62 |
4 | MJ | 31 | 268 | Mrázek Zdeněk | JC Sokol Hořovice | 00 | 00:54:24 | 54 |
5 | MJ | 63 | 278 | Bulička Dominik | AK Kroměříž | 03 | 01:19:57 | 48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 148 | Hrdina Pavel | AK Perná | 88 | 00:41:08 | 70 |
2 | MA | 3 | 269 | Dvořák Pavel | Biatlon Prostějov | 82 | 00:42:29 | 62 |
3 | MA | 6 | 128 | Kubíček Jan | Jiskra Litomyšl | 87 | 00:44:25 | 54 |
4 | MA | 10 | 123 | Turek Martin | www.zakisova-skolabehu.cz | 80 | 00:47:14 | 48 |
5 | MA | 13 | 133 | Macek Jan | HS Jeseníky | 80 | 00:48:15 | 44 |
6 | MA | 15 | 262 | Hanuš Pavel | HK Choceň | 93 | 00:48:43 | 40 |
7 | MA | 19 | 137 | Řehák Tomáš | Lukostřelba Jablonné | 79 | 00:50:08 | 38 |
8 | MA | 27 | 275 | Šilpert Pavel | Staré Čívice | 83 | 00:53:37 | 36 |
9 | MA | 29 | 120 | Moravec Jiří | ISCAREX Česká Třebová | 96 | 00:54:01 | 34 |
10 | MA | 36 | 141 | Růžička Tomáš | PASIVITY Žamberk | 85 | 00:57:14 | 32 |
11 | MA | 49 | 143 | Wágner Jan | Jablonné nad Orlicí | 84 | 01:05:59 | 30 |
12 | MA | 50 | 260 | Košnar Filip | Trailrun.cz | 91 | 01:06:28 | 28 |
13 | MA | 51 | 265 | Jílek Josef | AK Slovan Moravská Třebová | 89 | 01:06:35 | 26 |
14 | MA | 56 | 115 | Chaloupka Jan | Mladkov - Široký Důl | 90 | 01:08:10 | 24 |
15 | MA | 59 | 274 | Valach Ondřej | Pardubice | 92 | 01:09:20 | 22 |
- | MA | - | 108 | Černohous Pavel | Jablonská běžecká liga | 79 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 2 | 127 | Kučera Ladislav | ISCAREX Česká Třebová | 76 | 00:41:23 | 70 |
2 | MB | 4 | 259 | Hejl Radek | Králíky | 72 | 00:43:30 | 62 |
3 | MB | 8 | 126 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:45:10 | 54 |
4 | MB | 12 | 149 | Moskva Roman | PASIVITY Žamberk | 75 | 00:47:56 | 48 |
5 | MB | 18 | 273 | Vítek Miroslav | Ústí nad Orlicí | 72 | 00:49:41 | 44 |
6 | MB | 20 | 139 | Doležal Martin | SPS Sázava | 70 | 00:50:45 | 40 |
7 | MB | 21 | 150 | Zachař Jiří | Sruby | 72 | 00:51:17 | 38 |
8 | MB | 28 | 267 | Fogl Marek | Jablonné nad Orlicí | 72 | 00:53:52 | 36 |
9 | MB | 32 | 136 | Stráněl Jiří | SK Rover Praha | 72 | 00:54:25 | 34 |
10 | MB | 34 | 142 | Roleček Milan | Pěčín | 76 | 00:56:26 | 32 |
11 | MB | 41 | 138 | Němec Jan | Spartak Strašice | 71 | 00:59:52 | 30 |
12 | MB | 44 | 266 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 01:04:17 | 28 |
13 | MB | 52 | 111 | Hampl Alois | Ostrov | 70 | 01:06:52 | 26 |
14 | MB | 54 | 131 | Kunčár Zdeněk | ACTIVITY Lanškroun | 73 | 01:07:36 | 24 |
15 | MB | 57 | 280 | Kubíček Marcel | Dolní Dobrouč | 76 | 01:08:58 | 22 |
- | MB | - | 112 | Mikyska Michal | Jablonská běžecká liga | 74 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 5 | 114 | Jančík Bořek | SVARTES Hořice | 64 | 00:43:57 | 70 |
2 | MC | 11 | 124 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 65 | 00:47:27 | 62 |
3 | MC | 17 | 122 | Ožana Václav | www.zakisova-skolabehu.cz | 64 | 00:49:07 | 54 |
4 | MC | 24 | 116 | Sedláček Roman | ACTIVITY Lanškroun | 64 | 00:52:16 | 48 |
5 | MC | 25 | 261 | Hanuš Petr | Chládek a Tintěra Pardubice | 64 | 00:53:19 | 44 |
6 | MC | 33 | 264 | Skalický Josef | ACTIVITY Žichlínek | 62 | 00:56:12 | 40 |
7 | MC | 38 | 272 | Hruban Jan | Česká Třebová | 66 | 00:57:50 | 38 |
8 | MC | 39 | 100 | Groš Štefan | SK Valašského Království | 61 | 00:59:20 | 36 |
9 | MC | 40 | 107 | Šrůtek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 00:59:38 | 34 |
10 | MC | 43 | 271 | Kobliha Milan | LRS Vyškov | 57 | 01:02:06 | 32 |
11 | MC | 46 | 145 | Valach Petr | LPU Pardubice | 65 | 01:05:12 | 30 |
12 | MC | 58 | 101 | Štěpánek Kvido | Jablonné nad Orlicí | 57 | 01:09:00 | 28 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 22 | 109 | Šmída Oldřich | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 00:52:02 | 70 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 47 | 117 | Metelka Josef | Spartak Police | 44 | 01:05:28 | 70 |
2 | ME | 55 | 105 | Vodička Jan | M.K Radslavice | 45 | 01:07:57 | 62 |
3 | ME | 64 | 130 | Sadílek Ota | ACTIVITY Lanškroun | 46 | 01:20:42 | 54 |
4 | ME | 65 | 134 | Bielčik Jindřich | Ostrov | 40 | 01:22:08 | 48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 16 | 147 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 00:48:47 | 70 |
2 | ZA | 35 | 103 | Mikešová Jana | Sokol Nová Paka | 91 | 00:56:32 | 62 |
3 | ZA | 42 | 276 | Flídrová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 01:02:00 | 54 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 9 | 113 | Metelková Táňa | TJ Sokol Hradec Králové | 72 | 00:46:55 | 70 |
2 | ZB | 23 | 106 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:52:07 | 62 |
3 | ZB | 37 | 146 | Janů Iva | Šumperk | 81 | 00:57:46 | 54 |
4 | ZB | 45 | 140 | Fojtíková Hana | PASIVITY Žamberk | 79 | 01:05:06 | 48 |
5 | ZB | 62 | 132 | Hamplová Hana | Lichkov | 73 | 01:12:36 | 44 |
- | ZB | - | 277 | Lauterbachová Lucie | Líšnice | 81 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 26 | 144 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:53:36 | 70 |
2 | ZC | 53 | 121 | Cinková Jitka | AC Pardubice | 68 | 01:06:55 | 62 |
3 | ZC | 60 | 135 | Jirásková Eva | Lanškroun | 64 | 01:09:43 | 54 |
4 | ZC | 61 | 125 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 01:10:17 | 48 |
5 | ZC | 67 | 279 | Skalická Marcela | Těchonín | 71 | 01:22:55 | 44 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 48 | 270 | Dvořáková Eva | Prostějov | 55 | 01:05:54 | 70 |
2 | ZD | 66 | 102 | Rossi Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 01:22:32 | 62 |
3 | ZD | 68 | 104 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:24:24 | 54 |
4 | ZD | 69 | 263 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | 01:29:48 | 48 |
5 | ZD | 70 | 129 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 01:29:54 | 44 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 9 | 113 | Metelková Táňa | TJ Sokol Hradec Králové | 72 | 00:46:55 | 70 |
2 | ZA | 16 | 147 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 00:48:47 | 62 |
3 | ZB | 23 | 106 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:52:07 | 54 |
4 | ZC | 26 | 144 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:53:36 | 48 |
5 | ZA | 35 | 103 | Mikešová Jana | Sokol Nová Paka | 91 | 00:56:32 | 44 |
6 | ZB | 37 | 146 | Janů Iva | Šumperk | 81 | 00:57:46 | 40 |
7 | ZA | 42 | 276 | Flídrová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 01:02:00 | 38 |
8 | ZB | 45 | 140 | Fojtíková Hana | PASIVITY Žamberk | 79 | 01:05:06 | 36 |
9 | ZD | 48 | 270 | Dvořáková Eva | Prostějov | 55 | 01:05:54 | 34 |
10 | ZC | 53 | 121 | Cinková Jitka | AC Pardubice | 68 | 01:06:55 | 32 |
11 | ZC | 60 | 135 | Jirásková Eva | Lanškroun | 64 | 01:09:43 | 30 |
12 | ZC | 61 | 125 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 01:10:17 | 28 |
13 | ZB | 62 | 132 | Hamplová Hana | Lichkov | 73 | 01:12:36 | 26 |
14 | ZD | 66 | 102 | Rossi Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 01:22:32 | 24 |
15 | ZC | 67 | 279 | Skalická Marcela | Těchonín | 71 | 01:22:55 | 22 |
16 | ZD | 68 | 104 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:24:24 | 20 |
17 | ZD | 69 | 263 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | 01:29:48 | 18 |
18 | ZD | 70 | 129 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 01:29:54 | 16 |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 90% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků. | Celkové hodnocení 98% |
K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.