hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Šerák - MČR, kvalifikace na MS

6.8.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Šerák - MČR, kvalifikace na MS
  • datum konání: 6.8.2016
  • zobrazeno již 575x

Sociální sítě

Místo konání

Lipová-lázně (část Bobrovník)
12:00 hodin (trať 11,5 km)
12:30 hodin (trať 9,5 km)

Přihlášky

předem na stránkách běhu (do 2.8. 2016) nebo na místě v zázemí restaurace Koliba v den závodu od 9:00 do 11:00 hodin

Startovné

150 Kč na místě

Závodník přihlášen na MČR, tzn. přihlášený automaticky i na Holba běh na Šerák (v případě elektronické přihlášky startovné 130,-Kč, na místě 150,- Kč) bude hodnocen/vyhlášen v rámci výsledku jako účastník MČR, tak také jako účastník Holba běhu na Šerák (zde věcné odměny v hodnotě 50.000,- Kč a finanční odměny do 20.000,- Kč dle počtu přihlášených).

V případě, zda-li závodník chce běžet pouze MČR, je potřeba tuto informaci nahlásit u prezentace a startovné tudíž neplatí.

Popis tratě

Délka: kategorie MA a MB - 11,5 km, ostatní kategorie (kromě juniorek) - 9,5 km, Juniorky - 6 km
Převýšení: 945 m, 905 m a 450 m

Ceny pro vítěze

finanční a věcné ceny v hodnotě 30-40 tisíc Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Šumperk
Petra Ivanová, tel. 773 972 860
Hana Hřebíčková, tel. 777 165 678

Internetové stránky

http://www.behnaserak.cz

E-mailová adresa

behnaserak@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 09.08.2016, 13:03
  • zobrazeno již 1848x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 11,5 km, 945 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Janů JanHvězda Pardubice z.s.9300:53:17105
2MA230Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:54:2593
3MA393Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9500:54:3481
4MA431Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:54:5572
5MA523Havlíček JanASK Slavia Praha7900:55:0066
6MA629Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:55:2760
7MA762Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:55:4657
8MA884Pelíšek DavidAtletický klub Olomouc z.s.9000:56:0154
9MA946Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.8800:56:5651
10MA1236Záveský FilipČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s9300:58:0448
11MA1377Macoun JanSokol České Budějovice9200:58:1945
12MA1443Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:59:0942
13MA171Kostecký JanTJ Šumperk9101:00:1739
14MA1838Herda JanSKP Nymburk, o.s.8301:00:3636
15MA1973Ocásek MartinKrnov8001:00:4033
16MA2019Hladík PavelHvězda Pardubice z.s.9601:01:0130
17MA2180Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8701:03:1927
18MA2353Šacl JiříHvězda Pardubice z.s.9401:04:1824
19MA2448Ketner KarelSSK Vítkovice9001:04:5521
20MA2647Tóth TomášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.9001:05:3518
21MA2716Vyskočil TomášKVS Olomouc7901:06:0615
22MA2986Pavelka OndřejRapotín9301:07:2312
23MA3183Knotek OndřejEsenbáci Jeseník9001:08:059
24MA3494Duch MiroslavAK LVK7901:09:546
25MA3561Rychlík JakubTJ Sokol Kolín-atletika9401:10:003
26MA3615Mrověc TomášDevotion Team Ostrava8801:10:253
27MA378Petrášek MiloslavBK Falkenštejn Krásná Lípa7801:10:263
28MA3817Šolc VítězslavRedpoint Eleven Team9101:11:243
29MA3982Janů LiborŠumperk7801:11:333
30MA416Kárník Jankarnik@megapixel.cz8001:12:203
31MA4341Šplíchal JanSokol Valteřice8301:12:343
32MA4495Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8201:12:583
33MA4527Smékal VáclavSK Černé plíce8901:14:233
34MA4678Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:14:373
35MA5087Šimůnek JanČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s8201:21:173
36MA5275Pospíšil TomášGENARO7801:24:263
37MA5357Pumprla RostislavSK Salith - Sumtex8501:24:313
38MA5542Kačín MiroslavBřezina7901:26:413
39MA5797Kovář DanielEnjoy the Sport8001:28:013
40MA5851Makovec Alešpekařství Makovec7701:28:153
41MA6181Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7901:33:093
42MA6271Urban MartinPBS Benešov7702:20:323

Muži B (trať 11,5 km, 945 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1090Horák OndřejAK Kroměříž7500:57:23105
2MB1174Blaha TomášAK Kroměříž7600:57:5493
3MB1534Král JindřichČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s7300:59:5581
4MB164Žák JiříMK Seitl Ostrava7101:00:1072
5MB2288Šnobl MartinHanKo Olomouc - footbike team7401:03:2566
6MB2565Strapek JanŠtachlovice7101:05:2760
7MB2811Odstrčilík RomanSokol Třebetice7501:06:2757
8MB3058Vogel MichalŠumperk7601:07:4854
9MB3255Moskva RomanPasivity Žamberk7501:08:5751
10MB3326Šesták RadimFORTEX Moravský Beroun7101:09:2348
11MB4059Hubáček PavelSporton Šumperk7601:12:0445
12MB4266Chrudina RobertOstrava7301:12:2842
13MB4724Krátký Ivo-6801:15:4339
14MB4821Uher JurajPřibyslav7301:16:3836
15MB4939Bednář ZbyněkJamné7301:18:5333
16MB5156Novotný TomášTJ Zlaté Hory7001:24:0030
17MB5428Vičar DavidTJ Sokol Maxičky7501:26:2327
18MB5685Nádhera PetrHradec Králové6701:27:5624
19MB5968Slovák Petr-7201:31:1321
20MB6070Kroul JosefAtletika Zábřeh7301:32:0618
-MB-10Velich JaroslavMladá Boleslav69DNF-

Muži C (trať 9,5 km, 905 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1144Jančík BořekSVARTES Hořice6400:51:08105
2MC2040Stránský AlešČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s6000:53:4493
3MC2625Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:55:4381
4MC3152Ožana VáclavŽákisova škola běhu6400:56:4672
5MC3291Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:57:2466
6MC347Šustr PavelLiga 2000 Tábor6600:57:3960
7MC3869Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:00:1257
8MC4035Tichý PavelAC Náchod6301:01:0554
9MC4260Knápek LubomírLK Šumperk5901:01:4051
10MC4513Šolc VítězslavBKL Machov5701:02:3748
11MC5098Karlík MichalLokomotiva Trutnov6401:04:5845
12MC5254Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:05:5842
13MC549Chroust JanBK Falkenštejn Krásná Lípa6001:06:5939
14MC5992Groš ŠtefanSK Valašského Království6101:08:4836
15MC6120Zavadil AlexandrSM Kondor Jeseník6601:10:1433
16MC6289Kobliha MilanLRS Vyškov5701:10:1530
17MC6576Valenta JiříSK Seveka Šumperk6301:12:1527
18MC8064Cimprich MarcelŠenov6601:33:0824

Muži D (trať 9,5 km, 905 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD375Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:58:50105
2MD4445Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:02:3193
3MD4622Špacír LadislavTJ Lokomotiva Břeclav5501:02:4281
4MD4779Strakoš JiříTatra Kopřivnice5001:03:1672
5MD4872Tempír FrantišekSokol Štíty4901:04:0966
6MD5332Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:06:2960
7MD562Královec JiříMílaři Domažlice5101:07:1257
8MD5714Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:07:4854
9MD6712Cypra ZdenekSKVK4901:13:3551
10MD723Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:18:2748
11MD7537Tučný JanMK Pardubice4701:22:1945

Muži E (trať 9,5 km, 905 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7133Metelka JosefSpartak Police4401:18:26105
2ME7450Groh StanislavAC Vrchlabí4601:21:3893
3ME7696Beskydský DědekKlub důchodců4501:22:3381
4ME7763Srovnal OtakarLokomotiva Zábřeh4201:23:1772
5ME8249Merta JaroslavČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s3501:58:5966

Juniorky (trať 6 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1260Stránská MichaelaČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s9700:30:05105
2ZJ2255Havlíčková BarboraSK Čtyři Dvory Č.Budějovice0000:31:1893
3ZJ3256Divišová KateřinaSSK Vítkovice9700:31:3081
4ZJ4259Stýblová BarboraTJ Lokomotiva Beroun o.s.9900:31:5572
5ZJ5252Šestáková BarboraSSK Vítkovice9900:35:1666
6ZJ6257Bednarská VeronikaTJ Šumperk9700:35:5460
7ZJ7251Velichová TerezaAC Mladá Boleslav z.s.9700:39:5457
8ZJ8258Lonková MagdalenaTJ Šumperk0000:40:2654
9ZJ9253Vundererová MichaelaTJ Sokol Dlouhý0200:40:3051
10ZJ10250Roháčková KateřinaTJ Šumperk0100:54:4548

Ženy A (trať 9,5 km, 905 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA10216Preibischová MonikaAthletic club Mariánské Lázně, z.s.8500:51:04105
2ZA13214Nováková PetraPSK Olymp Praha,z.s.9300:51:5393
3ZA14210Maršánová LucieHvězda Pardubice z.s.9000:52:0981
4ZA19224Stránská AdélaČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s9100:53:4172
5ZA35284Matrasová KateřinaPSK Olymp Praha,z.s.8300:58:1366
6ZA49211Horová PavlaHvězda Pardubice z.s.9401:04:3260
7ZA51208Mikešová JanaTJ SOKOL Nová Paka9101:05:0657
8ZA55201Lapčíková EliškaFenix Ski Team Jeseník9201:07:1154
9ZA63204Jurczyk KingaGlucholazy8601:11:31-
10ZA66203Dirnerová AlžbětaAVA8201:13:2251

Ženy B (trať 9,5 km, 905 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB9220Schorná PavlaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.8000:51:01105
2ZB15218Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:52:3693
3ZB21209Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:54:2681
4ZB27213Mertová MichaelaACTIVITY Lanškroun7600:55:4872
5ZB28217Pastorová PetraMaraton klub Seitl Ostrava z.s.7700:56:0166
6ZB36223Delingerová MarieAK Kroměříž7600:58:3860
7ZB58206Uherová JanaPřibyslav7201:07:4957
8ZB60202Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:09:4754
9ZB78212Cimprichová JanaŠenov7401:25:0451

Ženy C (trať 9,5 km, 905 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC43222Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:01:52105
2ZC73205Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:20:1593
3ZC83219Nádherová HanaHradec Králové6802:28:4481

Ženy D (trať 9,5 km, 905 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD68207Glabazňová JanaiThinkBeer6101:14:53105
2ZD69221Dvořáková EvaProstějov5501:16:0493
3ZD70215Králová ZdenkaSK Severka Šumperk6001:16:4481
4ZD81200Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:40:5272

Trať 6 km, 450 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1260Stránská MichaelaČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s9700:30:05105
2ZJ2255Havlíčková BarboraSK Čtyři Dvory Č.Budějovice0000:31:1893
3ZJ3256Divišová KateřinaSSK Vítkovice9700:31:3081
4ZJ4259Stýblová BarboraTJ Lokomotiva Beroun o.s.9900:31:5572
5ZJ5252Šestáková BarboraSSK Vítkovice9900:35:1666
6ZJ6257Bednarská VeronikaTJ Šumperk9700:35:5460
7ZJ7251Velichová TerezaAC Mladá Boleslav z.s.9700:39:5457
8ZJ8258Lonková MagdalenaTJ Šumperk0000:40:2654
9ZJ9253Vundererová MichaelaTJ Sokol Dlouhý0200:40:3051
10ZJ10250Roháčková KateřinaTJ Šumperk0100:54:4548

Trať 9,5 km, 905 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1266Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:47:03105
2MJ2268Šinágl ViktorPSK Olymp Praha,z.s.9700:48:2693
3MJ3263Palán AntonínAtletika Jihlava9700:49:0181
4MJ4225Kozlovský VladimírTJ Valašské Meziříčí9900:49:2172
5MJ5283Havlena JanVSK Univerzita Brno0000:49:2766
6MJ6278Bednarský VojtěchTJ Šumperk9700:49:4360
7MJ7226Žalčík KimFenix SKI team Jeseník9900:49:5557
8MJ8264Osolsobě JanAtletický klub AHA Vyškov, z. s.9800:50:5354
1ZB9220Schorná PavlaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.8000:51:01105
1ZA10216Preibischová MonikaAthletic club Mariánské Lázně, z.s.8500:51:04105
1MC1144Jančík BořekSVARTES Hořice6400:51:08105
9MJ12269Novotný JakubTJ Sokol Dlouhý9800:51:3751
2ZA13214Nováková PetraPSK Olymp Praha,z.s.9300:51:5393
3ZA14210Maršánová LucieHvězda Pardubice z.s.9000:52:0981
2ZB15218Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:52:3693
10MJ16279Foller DavidVSK Univerzita Brno9900:53:0548
11MJ17261Zemánek VojtěchVinotéka U Karla Frenštát0100:53:0745
12MJ18271Vondra VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.9800:53:1342
4ZA19224Stránská AdélaČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s9100:53:4172
2MC2040Stránský AlešČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s6000:53:4493
3ZB21209Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:54:2681
13MJ22270Smetana JonášSportovní klub X-AIR Ostrava9700:54:3539
14MJ23280Bořánek MichalAK Šternberk0000:54:5636
15MJ24262Šturm MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe9800:55:0033
16MJ25265Kalous MarekAtletický klub AHA Vyškov, z. s.0000:55:0930
3MC2625Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:55:4381
4ZB27213Mertová MichaelaACTIVITY Lanškroun7600:55:4872
5ZB28217Pastorová PetraMaraton klub Seitl Ostrava z.s.7700:56:0166
17MJ29275Ožana LukášAO Slavia Havířov9700:56:1927
18MJ30267Joukal LukášUniverzitní sportovní klub Praha9700:56:3124
4MC3152Ožana VáclavŽákisova škola běhu6400:56:4672
5MC3291Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:57:2466
19MJ33274Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.9800:57:3821
6MC347Šustr PavelLiga 2000 Tábor6600:57:3960
5ZA35284Matrasová KateřinaPSK Olymp Praha,z.s.8300:58:1366
6ZB36223Delingerová MarieAK Kroměříž7600:58:3860
1MD375Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:58:50105
7MC3869Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:00:1257
20MJ39273Vebr PatrikTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.9801:00:2018
8MC4035Tichý PavelAC Náchod6301:01:0554
21MJ41272Urban MatyášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0001:01:3415
9MC4260Knápek LubomírLK Šumperk5901:01:4051
1ZC43222Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:01:52105
2MD4445Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:02:3193
10MC4513Šolc VítězslavBKL Machov5701:02:3748
3MD4622Špacír LadislavTJ Lokomotiva Břeclav5501:02:4281
4MD4779Strakoš JiříTatra Kopřivnice5001:03:1672
5MD4872Tempír FrantišekSokol Štíty4901:04:0966
6ZA49211Horová PavlaHvězda Pardubice z.s.9401:04:3260
11MC5098Karlík MichalLokomotiva Trutnov6401:04:5845
7ZA51208Mikešová JanaTJ SOKOL Nová Paka9101:05:0657
12MC5254Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:05:5842
6MD5332Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:06:2960
13MC549Chroust JanBK Falkenštejn Krásná Lípa6001:06:5939
8ZA55201Lapčíková EliškaFenix Ski Team Jeseník9201:07:1154
7MD562Královec JiříMílaři Domažlice5101:07:1257
8MD5714Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:07:4854
7ZB58206Uherová JanaPřibyslav7201:07:4957
14MC5992Groš ŠtefanSK Valašského Království6101:08:4836
8ZB60202Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:09:4754
15MC6120Zavadil AlexandrSM Kondor Jeseník6601:10:1433
16MC6289Kobliha MilanLRS Vyškov5701:10:1530
9ZA63204Jurczyk KingaGlucholazy8601:11:31-
22MJ63277Kroul JosefKVS0001:11:3112
17MC6576Valenta JiříSK Seveka Šumperk6301:12:1527
10ZA66203Dirnerová AlžbětaAVA8201:13:2251
9MD6712Cypra ZdenekSKVK4901:13:3551
1ZD68207Glabazňová JanaiThinkBeer6101:14:53105
2ZD69221Dvořáková EvaProstějov5501:16:0493
3ZD70215Králová ZdenkaSK Severka Šumperk6001:16:4481
1ME7133Metelka JosefSpartak Police4401:18:26105
10MD723Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:18:2748
2ZC73205Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:20:1593
2ME7450Groh StanislavAC Vrchlabí4601:21:3893
11MD7537Tučný JanMK Pardubice4701:22:1945
3ME7696Beskydský DědekKlub důchodců4501:22:3381
4ME7763Srovnal OtakarLokomotiva Zábřeh4201:23:1772
9ZB78212Cimprichová JanaŠenov7401:25:0451
23MJ7967Meralt Filip-9801:25:129
18MC8064Cimprich MarcelŠenov6601:33:0824
4ZD81200Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:40:5272
5ME8249Merta JaroslavČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s3501:58:5966
3ZC83219Nádherová HanaHradec Králové6802:28:4481

Trať 11,5 km, 945 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Janů JanHvězda Pardubice z.s.9300:53:17105
2MA230Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:54:2593
3MA393Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9500:54:3481
4MA431Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:54:5572
5MA523Havlíček JanASK Slavia Praha7900:55:0066
6MA629Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:55:2760
7MA762Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:55:4657
8MA884Pelíšek DavidAtletický klub Olomouc z.s.9000:56:0154
9MA946Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.8800:56:5651
1MB1090Horák OndřejAK Kroměříž7500:57:23105
2MB1174Blaha TomášAK Kroměříž7600:57:5493
10MA1236Záveský FilipČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s9300:58:0448
11MA1377Macoun JanSokol České Budějovice9200:58:1945
12MA1443Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:59:0942
3MB1534Král JindřichČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s7300:59:5581
4MB164Žák JiříMK Seitl Ostrava7101:00:1072
13MA171Kostecký JanTJ Šumperk9101:00:1739
14MA1838Herda JanSKP Nymburk, o.s.8301:00:3636
15MA1973Ocásek MartinKrnov8001:00:4033
16MA2019Hladík PavelHvězda Pardubice z.s.9601:01:0130
17MA2180Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8701:03:1927
5MB2288Šnobl MartinHanKo Olomouc - footbike team7401:03:2566
18MA2353Šacl JiříHvězda Pardubice z.s.9401:04:1824
19MA2448Ketner KarelSSK Vítkovice9001:04:5521
6MB2565Strapek JanŠtachlovice7101:05:2760
20MA2647Tóth TomášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.9001:05:3518
21MA2716Vyskočil TomášKVS Olomouc7901:06:0615
7MB2811Odstrčilík RomanSokol Třebetice7501:06:2757
22MA2986Pavelka OndřejRapotín9301:07:2312
8MB3058Vogel MichalŠumperk7601:07:4854
23MA3183Knotek OndřejEsenbáci Jeseník9001:08:059
9MB3255Moskva RomanPasivity Žamberk7501:08:5751
10MB3326Šesták RadimFORTEX Moravský Beroun7101:09:2348
24MA3494Duch MiroslavAK LVK7901:09:546
25MA3561Rychlík JakubTJ Sokol Kolín-atletika9401:10:003
26MA3615Mrověc TomášDevotion Team Ostrava8801:10:253
27MA378Petrášek MiloslavBK Falkenštejn Krásná Lípa7801:10:263
28MA3817Šolc VítězslavRedpoint Eleven Team9101:11:243
29MA3982Janů LiborŠumperk7801:11:333
11MB4059Hubáček PavelSporton Šumperk7601:12:0445
30MA416Kárník Jankarnik@megapixel.cz8001:12:203
12MB4266Chrudina RobertOstrava7301:12:2842
31MA4341Šplíchal JanSokol Valteřice8301:12:343
32MA4495Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8201:12:583
33MA4527Smékal VáclavSK Černé plíce8901:14:233
34MA4678Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:14:373
13MB4724Krátký Ivo-6801:15:4339
14MB4821Uher JurajPřibyslav7301:16:3836
15MB4939Bednář ZbyněkJamné7301:18:5333
35MA5087Šimůnek JanČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s8201:21:173
16MB5156Novotný TomášTJ Zlaté Hory7001:24:0030
36MA5275Pospíšil TomášGENARO7801:24:263
37MA5357Pumprla RostislavSK Salith - Sumtex8501:24:313
17MB5428Vičar DavidTJ Sokol Maxičky7501:26:2327
38MA5542Kačín MiroslavBřezina7901:26:413
18MB5685Nádhera PetrHradec Králové6701:27:5624
39MA5797Kovář DanielEnjoy the Sport8001:28:013
40MA5851Makovec Alešpekařství Makovec7701:28:153
19MB5968Slovák Petr-7201:31:1321
20MB6070Kroul JosefAtletika Zábřeh7301:32:0618
41MA6181Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7901:33:093
42MA6271Urban MartinPBS Benešov7702:20:323

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB9220Schorná PavlaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.8000:51:01105
2ZA10216Preibischová MonikaAthletic club Mariánské Lázně, z.s.8500:51:0493
3ZA13214Nováková PetraPSK Olymp Praha,z.s.9300:51:5381
4ZA14210Maršánová LucieHvězda Pardubice z.s.9000:52:0972
5ZB15218Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:52:3666
6ZA19224Stránská AdélaČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s9100:53:4160
7ZB21209Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:54:2657
8ZB27213Mertová MichaelaACTIVITY Lanškroun7600:55:4854
9ZB28217Pastorová PetraMaraton klub Seitl Ostrava z.s.7700:56:0151
10ZA35284Matrasová KateřinaPSK Olymp Praha,z.s.8300:58:1348
11ZB36223Delingerová MarieAK Kroměříž7600:58:3845
12ZC43222Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:01:5242
13ZA49211Horová PavlaHvězda Pardubice z.s.9401:04:3239
14ZA51208Mikešová JanaTJ SOKOL Nová Paka9101:05:0636
15ZA55201Lapčíková EliškaFenix Ski Team Jeseník9201:07:1133
16ZB58206Uherová JanaPřibyslav7201:07:4930
17ZB60202Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:09:4727
18ZA66203Dirnerová AlžbětaAVA8201:13:2224
19ZD68207Glabazňová JanaiThinkBeer6101:14:5321
20ZD69221Dvořáková EvaProstějov5501:16:0418
21ZD70215Králová ZdenkaSK Severka Šumperk6001:16:4415
22ZC73205Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:20:1512
23ZB78212Cimprichová JanaŠenov7401:25:049
24ZD81200Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:40:526
25ZC83219Nádherová HanaHradec Králové6802:28:443

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 75%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

Dobrý závod, Akorát v kategorii A chybí pár běžců. Nejsem tam já a není tam i Dominik Sádlo, který byl 3. a možná ještě někdo. Petr Pechek
petr.pechek
Doplneni chybejici zavodnici a zavodnice.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód