Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Chřibská - Studenec

10.4.2016, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Chřibská - Studenec
  • datum konání: 10.4.2016
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Chřibská, náměstí
10:00 hodin

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Šulc
407 44 Dolní Chřibská 207
tel. 728 249 791

E-mailová adresa

jiri207@seznam.cz

Výsledky závodu

  • platné k 11.04.2016, 08:02
  • zobrazeno 1737x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1212Srbecký FilipBicykl Kříž team9900:32:1670
2MJ1613Provazník JosefSVS Krkonoše Vrchlabí9900:33:1562
Muži A (trať 6,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:25:5570
2MA215Vagenknecht FrantišekAster team Jičín7700:26:3362
3MA516Herda JanSKP Nymburk8300:28:1154
4MA817Petrášek MiloslavBK Falkenštejn7800:30:3948
5MA1018Stezka MartinChřibská8400:31:3344
6MA1419Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8900:32:2840
7MA1520Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:33:0138
8MA2421Lukačovič MilošŠneci Chřibská8600:36:1236
9MA3122Záhorský PavelSK Dolní Stakory8200:39:0134
10MA3423Homolka KarelKrásná Lípa8100:40:0132
11MA3724Petruš MichalLiberec9000:42:1830
12MA4225Slánek DavidChřibská8200:46:0428
Muži B (trať 6,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB326Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:26:5070
2MB427Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:27:1262
3MB628Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:28:5254
4MB1229Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf7400:32:1648
5MB2330Míchal PetrSKP České Budějovice7400:35:4944
6MB2731Janík TomášSpona Teplice6800:37:1540
7MB2932Vítek JosefAC Rumburk6900:37:2838
Muži C (trať 6,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC733Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:1070
2MC1134Buřil FrantišekVidochov6600:31:5462
3MC1835Vacarda VladimírELEVEN run team5900:34:3354
4MC2036Valenta MichalPrales Tužín6200:35:2848
5MC2537Diviš MartinSNB Praha6300:36:3544
6MC2638Chroust JanBK Falkenštejn Krásná Lípa6000:36:5740
7MC3339Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6300:39:3238
8MC4540Mašek RomanSNB Praha6100:47:0536
-MC-41Krátký JosefHvězda Pardubice65DNF-
Muži D (trať 6,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2242Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:35:3870
2MD2843Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:37:2162
3MD3544Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:40:2154
4MD3945Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:44:1648
5MD4146Sedláček JaroslavH.K. Varnsdorf4800:44:5644
6MD4647Tučný JanMK Pardubice4700:50:4940
Muži E (trať 6,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4448Groh StanislavAC Vrchlabí4600:46:2570
2ME4749Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:53:1862
Juniorky (trať 6,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ91Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:31:2170
Ženy A (trať 6,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA382Bohuslavová IvanaMladá Boleslav8200:44:0070
2ZA423Slánková VeronikaChřibská8400:46:0462
Ženy B (trať 6,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB174Loubková KateřinaRohozec Amulet Cvikov8100:33:4970
2ZB195Brumlichová RomanaMedvědí doupě Hronov7600:34:5362
3ZB366Vítková SvětlaAC Rumburk7700:41:3254
Ženy C (trať 6,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC307Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:38:3270
2ZC328Háková MichaelaSVS Krkonoše Vrchlabí7100:39:2762
Ženy D (trať 6,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD219Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:35:3770
2ZD4010Pštrossová MarieSNB Praha5900:44:4062
3ZD4811Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:53:5354
Trať 6,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:25:5570
2MA215Vagenknecht FrantišekAster team Jičín7700:26:3362
1MB326Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:26:5070
2MB427Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:27:1262
3MA516Herda JanSKP Nymburk8300:28:1154
3MB628Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:28:5254
1MC733Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:1070
4MA817Petrášek MiloslavBK Falkenštejn7800:30:3948
1ZJ91Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:31:2170
5MA1018Stezka MartinChřibská8400:31:3344
2MC1134Buřil FrantišekVidochov6600:31:5462
1MJ1212Srbecký FilipBicykl Kříž team9900:32:1670
4MB1229Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf7400:32:1648
6MA1419Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8900:32:2840
7MA1520Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:33:0138
2MJ1613Provazník JosefSVS Krkonoše Vrchlabí9900:33:1562
1ZB174Loubková KateřinaRohozec Amulet Cvikov8100:33:4970
3MC1835Vacarda VladimírELEVEN run team5900:34:3354
2ZB195Brumlichová RomanaMedvědí doupě Hronov7600:34:5362
4MC2036Valenta MichalPrales Tužín6200:35:2848
1ZD219Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:35:3770
1MD2242Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:35:3870
5MB2330Míchal PetrSKP České Budějovice7400:35:4944
8MA2421Lukačovič MilošŠneci Chřibská8600:36:1236
5MC2537Diviš MartinSNB Praha6300:36:3544
6MC2638Chroust JanBK Falkenštejn Krásná Lípa6000:36:5740
6MB2731Janík TomášSpona Teplice6800:37:1540
2MD2843Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:37:2162
7MB2932Vítek JosefAC Rumburk6900:37:2838
1ZC307Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:38:3270
9MA3122Záhorský PavelSK Dolní Stakory8200:39:0134
2ZC328Háková MichaelaSVS Krkonoše Vrchlabí7100:39:2762
7MC3339Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6300:39:3238
10MA3423Homolka KarelKrásná Lípa8100:40:0132
3MD3544Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:40:2154
3ZB366Vítková SvětlaAC Rumburk7700:41:3254
11MA3724Petruš MichalLiberec9000:42:1830
1ZA382Bohuslavová IvanaMladá Boleslav8200:44:0070
4MD3945Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:44:1648
2ZD4010Pštrossová MarieSNB Praha5900:44:4062
5MD4146Sedláček JaroslavH.K. Varnsdorf4800:44:5644
2ZA423Slánková VeronikaChřibská8400:46:0462
12MA4225Slánek DavidChřibská8200:46:0428
1ME4448Groh StanislavAC Vrchlabí4600:46:2570
8MC4540Mašek RomanSNB Praha6100:47:0536
6MD4647Tučný JanMK Pardubice4700:50:4940
2ME4749Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:53:1862
3ZD4811Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:53:5354
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:25:5570
2MA215Vagenknecht FrantišekAster team Jičín7700:26:3362
3MB326Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:26:5054
4MB427Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:27:1248
5MA516Herda JanSKP Nymburk8300:28:1144
6MB628Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:28:5240
7MC733Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:1038
8MA817Petrášek MiloslavBK Falkenštejn7800:30:3936
9MA1018Stezka MartinChřibská8400:31:3334
10MC1134Buřil FrantišekVidochov6600:31:5432
11MJ1212Srbecký FilipBicykl Kříž team9900:32:1630
11MB1229Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf7400:32:1630
13MA1419Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8900:32:2826
14MA1520Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:33:0124
15MJ1613Provazník JosefSVS Krkonoše Vrchlabí9900:33:1522
16MC1835Vacarda VladimírELEVEN run team5900:34:3320
17MC2036Valenta MichalPrales Tužín6200:35:2818
18MD2242Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:35:3816
19MB2330Míchal PetrSKP České Budějovice7400:35:4914
20MA2421Lukačovič MilošŠneci Chřibská8600:36:1212
21MC2537Diviš MartinSNB Praha6300:36:3510
22MC2638Chroust JanBK Falkenštejn Krásná Lípa6000:36:578
23MB2731Janík TomášSpona Teplice6800:37:156
24MD2843Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:37:214
25MB2932Vítek JosefAC Rumburk6900:37:282
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ91Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:31:2170
2ZB174Loubková KateřinaRohozec Amulet Cvikov8100:33:4962
3ZB195Brumlichová RomanaMedvědí doupě Hronov7600:34:5354
4ZD219Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:35:3748
5ZC307Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:38:3244
6ZC328Háková MichaelaSVS Krkonoše Vrchlabí7100:39:2740
7ZB366Vítková SvětlaAC Rumburk7700:41:3238
8ZA382Bohuslavová IvanaMladá Boleslav8200:44:0036
9ZD4010Pštrossová MarieSNB Praha5900:44:4034
10ZA423Slánková VeronikaChřibská8400:46:0432
11ZD4811Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:53:5330

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Díky pořadatelům za obětavou službu i v dešti. Poznali jsme trochu náročnější podmínky a přesto to byl hezký zážitek. Další ročníky tohoto krásného závodu mohu doporučit i dalším atletům.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód