Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Dolní Dobrouč - Strážný

3.9.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Dolní Dobrouč - Strážný
  • datum konání: 3.9.2016
  • zobrazeno již 350x
  • pořadatel: Orel Dolní Dobrouč

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Dolní Dobrouč
10:00 hodin

Přihlášky

emailem nebo na místě od 8:00 do 9:30 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 12 km (Junioři, juniorky, muži E, ženy D a lidový běh - 7,25 km)
Převýšení: 450 m (265 m)
Trasa vede od startu (366 m.n.m.) po místní asfaltové cestě kolem Malovy lípy, dále po polní a lesní cestě do Kubova dolu, pokračuje stoupáním po louce Hutperkem a po lesní cestě k Havířským dírám a na vrchol Strážného (584 m.n.m.), odkud se lesem nad Horákovou kaplí sbíhá znovu do Kubova dolu a tento okruh absolvují běžci (všechny kategorie kromě juniorek, juniorů, mužů E, žen D a lidového běhu) ještě jednou s cílem opět v místě startu.

Ceny pro vítěze

finanční a věcné v hodnotě 15.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Orel Jednota Dolní Dobrouč
561 02 Dolní Dobrouč 408
Kontakt: Vlastimil Mlynář, tel: 724 288 255

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.snd.orlicko.cz

E-mailová adresa

mlynar7@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.9.2024Strážný nahorů a dolů-
4.9.2021Strážný nahoru a dolu54
3.10.2020Strážný - nahoru a dolů-
7.9.2019Strážný - nahoru a dolů75
1.9.2018Strážný - nahoru a dolů93
2.9.2017Strážný - nahoru a dolů74
5.9.2015Dolní Dobrouč - Strážný95
6.9.2014Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů72
7.9.2013Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů71
8.9.2012Strážný, nahoru a dolů84

Statistika závodu Dolní Dobrouč - Strážný

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 618

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mlynář Vlastimil649
Mlynář Petr719
Čáp Bohuslav518
Nechvílová Miroslava608
Černá Markéta707
Sedláček Roman647
Matyášová Jana657
Šrůtek Stanislav586
Tomíšek Jindřich396
Borek Petr706
Chlubna Jan846
Vacek Martin696
Sadílek Ota466
Jirásková Eva646
Živný Marek916
Dušek Pavel706
Hejl Radek726
Sejkorová Lenka636
Stránský Aleš606
Adamec Milan776
Grätz Luděk586
Belobrad Ivan666
Hochman Zdeněk855
Radiměřský Karel875
Zachař Jiří725
Ožana Václav645
Pechek František535
Hronek Jaroslav915
Vraštilová Miloslava565
Scheuer Jan665
Málková Anna635
Tlapák Jaroslav875
Krátký František435
Dryml Mojmír865
Brtník Jiří524
Krátká Anna694
Šimůnek Jan824
Šimůnková Pavla774
Maříková Zuzana974
Plíva Vojtěch874
Dvořáková Eva554
Scherrer Jaroslav604
Limburský Jan014
Sedláčková Hedvika664
Plíva Vladimír574
Kuncová Monika994
Dušková Lenka804
Nehybka Josef954
Juránek Stanislav564
Dvořák Pavel824

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 05.09.2016, 07:31
  • zobrazeno 2630x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,25 km, 265 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1345Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:27:28-
2MJ2301Grzyb MateuszOpoczno Sport Team9900:28:21-
3MJ3329Křeček JiříAtletika Kolín9800:28:5570
4MJ7309Štěpánek RadekOrel Obřany9700:35:5462
5MJ8327Moravec JakubOrel Orlice9900:36:2954
6MJ9310Limburský JanOrel Brno-Obřany0100:40:2048
Muži A (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1217Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:45:3070
2MA5246Dryml MojmírRunsport Team8600:50:5662
3MA6245Adamec MilanOrel Vyškov7700:51:0954
4MA10233Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:52:3948
5MA11226Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:52:4244
6MA12240Budínr JakubČeská Třebová9200:52:4440
7MA13234Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:53:0538
8MA16203Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:55:2036
9MA21267Živný MarekOrel Orlice9100:57:0934
10MA25235Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:59:0532
11MA26227Frydrych BroňaLes8900:59:5430
12MA34228Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8901:03:2928
13MA39238Razým LukášTJ Dlouhá Třebová7901:05:1326
-MA-255Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka79DNF-
Muži B (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2215Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:46:2970
2MB3237Hejl RadekKrálíky7200:48:5162
3MB4257Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:49:59-
4MB8239Moskva RomanPasivity Žamberk7500:51:5254
5MB9261Kašpařík TomášSK Přerov7500:52:0048
6MB17249Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:55:4744
7MB22223Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:57:2440
8MB23231Doležal MartinSPS Sázava7000:57:5138
9MB29241Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7101:01:1336
10MB30201Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:01:4234
11MB31218Hampl AloisOstrov7001:02:1332
12MB32205Toman ZdeněkDolní Dobrouč7101:03:0030
13MB33262Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:03:2228
14MB42252Lipenský JiříDolní Dobrouč7401:08:3826
15MB47254Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:09:5624
16MB51265Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:11:5422
17MB53258Bednář MartinDolní Dobrouč7101:12:5920
Muži C (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7219Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:2870
2MC14210Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:54:4162
3MC20251Scheuer JanActivity Lanškroun6600:57:0254
4MC35213Skyba MartinOrel Židenice6201:03:3248
5MC36204Groš ŠtefanSK Valašského Království6101:03:3944
6MC37247Kobliha MilanLRS Vyškov5701:04:2340
7MC40225Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:05:1438
8MC41222Valenta MichalPrales Tužín6201:07:4336
9MC45202Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:09:3834
10MC55214Kresta RomanOrel Židenice6501:13:3332
11MC60260Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:24:4030
12MC61230Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5701:27:5428
Muži D (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD15211Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:55:0970
2MD24209Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:58:0162
3MD44208Brtník JiříOrel Obřany5201:09:1454
4MD46253Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:09:5448
5MD56206Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:14:0444
Muži E (trať 7,25 km, 265 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5312Krátký FrantišekKrálíky4300:33:5970
2ME10311Groh StanislavAC Vrchlabí4600:41:1262
3ME12323Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:43:4954
4ME20324Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:51:1548
5ME23338Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:57:0344
Juniorky (trať 7,25 km, 265 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4314Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:31:0370
2ZJ13328Šinkovská Markéta-9900:44:4462
3ZJ15315Richtrová NikolaČervená9900:48:3354
4ZJ16340Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:49:2848
5ZJ17341Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:50:0944
6ZJ19308Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:50:3940
7ZJ21334Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:51:5938
Ženy A (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA27207Mikešová JanaSokol Nová Paka9101:00:2070
2ZA52256Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:12:31-
3ZA57220Habásková LenkaLysá nad Labem8901:18:1362
Ženy B (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB19224Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:56:4970
2ZB28232Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7601:00:4262
3ZB43236Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:08:5154
4ZB48242Frišová KateřinaČerti Kunčina7901:10:4448
5ZB54212Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:13:1544
6ZB59244Tomanová LenkaOrel Vyškov7601:23:2140
Ženy C (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC18266Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:56:1270
2ZC38250Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:2762
3ZC49248Jirásková EvaLanškroun6401:10:4954
4ZC50263Cinková JitkaAC Pardubice6801:11:2748
5ZC58243Málková AnnaOrel Vyškov6301:23:2044
6ZC62221Šternerová HanaHradec Králové6301:31:5040
Ženy D (trať 7,25 km, 265 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6317Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:35:0370
2ZD11333Dvořáková EvaProstějov5500:42:0862
3ZD14316Ehrenbergerová MartaČervená5700:46:4454
4ZD18307Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:50:3548
5ZD22302Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:54:3744
Trať 7,25 km, 265 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1345Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:27:28-
2MJ2301Grzyb MateuszOpoczno Sport Team9900:28:21-
3MJ3329Křeček JiříAtletika Kolín9800:28:5570
1ZJ4314Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:31:0370
1ME5312Krátký FrantišekKrálíky4300:33:5970
1ZD6317Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:35:0370
4MJ7309Štěpánek RadekOrel Obřany9700:35:5462
5MJ8327Moravec JakubOrel Orlice9900:36:2954
6MJ9310Limburský JanOrel Brno-Obřany0100:40:2048
2ME10311Groh StanislavAC Vrchlabí4600:41:1262
2ZD11333Dvořáková EvaProstějov5500:42:0862
3ME12323Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:43:4954
2ZJ13328Šinkovská Markéta-9900:44:4462
3ZD14316Ehrenbergerová MartaČervená5700:46:4454
3ZJ15315Richtrová NikolaČervená9900:48:3354
4ZJ16340Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:49:2848
5ZJ17341Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:50:0944
4ZD18307Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:50:3548
6ZJ19308Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:50:3940
4ME20324Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:51:1548
7ZJ21334Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:51:5938
5ZD22302Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:54:3744
5ME23338Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:57:0344
Trať 12 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1217Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:45:3070
1MB2215Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:46:2970
2MB3237Hejl RadekKrálíky7200:48:5162
3MB4257Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:49:59-
2MA5246Dryml MojmírRunsport Team8600:50:5662
3MA6245Adamec MilanOrel Vyškov7700:51:0954
1MC7219Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:2870
4MB8239Moskva RomanPasivity Žamberk7500:51:5254
5MB9261Kašpařík TomášSK Přerov7500:52:0048
4MA10233Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:52:3948
5MA11226Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:52:4244
6MA12240Budínr JakubČeská Třebová9200:52:4440
7MA13234Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:53:0538
2MC14210Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:54:4162
1MD15211Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:55:0970
8MA16203Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:55:2036
6MB17249Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:55:4744
1ZC18266Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:56:1270
1ZB19224Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:56:4970
3MC20251Scheuer JanActivity Lanškroun6600:57:0254
9MA21267Živný MarekOrel Orlice9100:57:0934
7MB22223Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:57:2440
8MB23231Doležal MartinSPS Sázava7000:57:5138
2MD24209Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:58:0162
10MA25235Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:59:0532
11MA26227Frydrych BroňaLes8900:59:5430
1ZA27207Mikešová JanaSokol Nová Paka9101:00:2070
2ZB28232Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7601:00:4262
9MB29241Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7101:01:1336
10MB30201Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:01:4234
11MB31218Hampl AloisOstrov7001:02:1332
12MB32205Toman ZdeněkDolní Dobrouč7101:03:0030
13MB33262Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:03:2228
12MA34228Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8901:03:2928
4MC35213Skyba MartinOrel Židenice6201:03:3248
5MC36204Groš ŠtefanSK Valašského Království6101:03:3944
6MC37247Kobliha MilanLRS Vyškov5701:04:2340
2ZC38250Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:2762
13MA39238Razým LukášTJ Dlouhá Třebová7901:05:1326
7MC40225Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:05:1438
8MC41222Valenta MichalPrales Tužín6201:07:4336
14MB42252Lipenský JiříDolní Dobrouč7401:08:3826
3ZB43236Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:08:5154
3MD44208Brtník JiříOrel Obřany5201:09:1454
9MC45202Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:09:3834
4MD46253Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:09:5448
15MB47254Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:09:5624
4ZB48242Frišová KateřinaČerti Kunčina7901:10:4448
3ZC49248Jirásková EvaLanškroun6401:10:4954
4ZC50263Cinková JitkaAC Pardubice6801:11:2748
16MB51265Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:11:5422
2ZA52256Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:12:31-
17MB53258Bednář MartinDolní Dobrouč7101:12:5920
5ZB54212Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:13:1544
10MC55214Kresta RomanOrel Židenice6501:13:3332
5MD56206Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:14:0444
3ZA57220Habásková LenkaLysá nad Labem8901:18:1362
5ZC58243Málková AnnaOrel Vyškov6301:23:2044
6ZB59244Tomanová LenkaOrel Vyškov7601:23:2140
11MC60260Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:24:4030
12MC61230Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5701:27:5428
6ZC62221Šternerová HanaHradec Králové6301:31:5040
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1217Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:45:3070
2MB2215Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:46:2962
3MB3237Hejl RadekKrálíky7200:48:5154
4MA5246Dryml MojmírRunsport Team8600:50:5648
5MA6245Adamec MilanOrel Vyškov7700:51:0944
6MC7219Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:2840
7MB8239Moskva RomanPasivity Žamberk7500:51:5238
8MB9261Kašpařík TomášSK Přerov7500:52:0036
9MA10233Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:52:3934
10MA11226Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:52:4232
11MA12240Budínr JakubČeská Třebová9200:52:4430
12MA13234Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:53:0528
13MC14210Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:54:4126
14MD15211Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:55:0924
15MA16203Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:55:2022
16MB17249Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:55:4720
17MC20251Scheuer JanActivity Lanškroun6600:57:0218
18MA21267Živný MarekOrel Orlice9100:57:0916
19MB22223Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:57:2414
20MB23231Doležal MartinSPS Sázava7000:57:5112
21MD24209Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:58:0110
22MA25235Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:59:058
23MA26227Frydrych BroňaLes8900:59:546
24MB29241Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7101:01:134
25MB30201Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:01:422
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC18266Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:56:1270
2ZB19224Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:56:4962
3ZA27207Mikešová JanaSokol Nová Paka9101:00:2054
4ZB28232Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7601:00:4248
5ZC38250Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:2744
6ZB43236Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:08:5140
7ZB48242Frišová KateřinaČerti Kunčina7901:10:4438
8ZC49248Jirásková EvaLanškroun6401:10:4936
9ZC50263Cinková JitkaAC Pardubice6801:11:2734
10ZB54212Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:13:1532
11ZA57220Habásková LenkaLysá nad Labem8901:18:1330
12ZC58243Málková AnnaOrel Vyškov6301:23:2028
13ZB59244Tomanová LenkaOrel Vyškov7601:23:2126
14ZC62221Šternerová HanaHradec Králové6301:31:5024

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Závod se mi líbil. Trať v rozmanitém, členitém terénu a přitom bez záludností. Vhodně umístěná občerstvovačka. Dobré zázemí u startu a cíle. Brzo i kompletní výsledky. Karel
trejbalkarel
:*
vrfe

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód