hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Orlický pohár v běhu do vrchu

ročník 2000

Celkové pořadí poháru

Juniorky (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Zabloudilová LenkaACP Junior Brno82489,0844/4 záv.
2Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová84374,4344/4 záv.
3Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová81235,3344/4 záv.
4Janečková IvaPORKERT Skuhrov n. B.84214,2622/2 záv.
5Čechalová HanaTS Letohrad86192,2933/3 záv.
6Moravcová KláraKB OEZ Letohrad83105,2111/1 záv.
7Hlavsová TerezaKB OEZ Letohrad86100,4611/1 záv.
8Dušková LadaKB OEZ Letohrad858811/1 záv.
9Ehrenbergerová MonikaOEZ Letohrad8185,3311/1 záv.
10Moravcová PetraKlub BIATLONU Letohrad8682,1311/1 záv.
11Pilgrová JanaOB Česká Třebová8277,7711/1 záv.
12Leinweberová MartinaLetohrad8669,0611/1 záv.
13Krumlová HelenaKB OEZ Letohrad8465,3911/1 záv.
14Veselá MiroslavaKB OEZ Letohrad8553,6411/1 záv.
14Formánková DitaSpartak Letohrad8553,6411/1 záv.

Ženy A (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fořtová IvetaSokol Kolín72405,154/5 záv.
2Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov80379,2444/4 záv.
3Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová78319,3854/5 záv.
4Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí69293,4144/4 záv.
5Havelková DagmarCZE224,8522/2 záv.
6Lukášková ZlataBK Beroun68199,4122/2 záv.
7Hanáková MiroslavaSokol Bučovice66188,7622/2 záv.
8Jiroušková JanaCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí79178,6322/2 záv.
9Kozáková DenisaSKP Nymburk79130,0822/2 záv.
10Balatková HelenaSKP Jablonex79109,5911/1 záv.
11Loskotová DanielaCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí103,3411/1 záv.
12Letenská PetraSK Nové Město7495,6611/1 záv.
13Rajdlová KamilaSKP Jablonex7894,7511/1 záv.
14Tichotová TerezieSKP Jablonex8088,111/1 záv.
15Popovová MartinaMaraton Club Kladno7479,9222/2 záv.

Ženy B

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové63431,0364/6 záv.
2Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová62399,4264/6 záv.
3Novotná EvaClub 21 Letohrad48369,5444/4 záv.
4Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová64229,3464/6 záv.
5Paulů BlankaVrchlabí54224,9322/2 záv.
6Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová219,3233/3 záv.
7Chmelíková JitkaSokol Brno - Černovice5440,8111/1 záv.

Junioři (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82401,9264/6 záv.
2Vacek TomášAC Jablonné83389,864/6 záv.
3Ehl JaroslavPORKERT Skuhrov n. B.81387,654/5 záv.
4Trojek KarelTRI STYLE Šumperk81344,4354/5 záv.
5Olah JanJiskra Horní Maršov84276,0133/3 záv.
6Růžička MartinŘetězárna Česká Ves83260,6933/3 záv.
7Kinzel PetrTJ PORKERT Skuhrov n. B.82258,9733/3 záv.
8Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov82211,4222/2 záv.
9Bartoš JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.84185,2722/2 záv.
10Kubíček JanLitomyšl87150,8633/3 záv.
11Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.85142,9322/2 záv.
12Klášterecký TomášChleba s máslem81136,922/2 záv.
13Pechek PetrMaratonstav Úpice83107,9111/1 záv.
14Balatka MiroslavSG Jablonec82103,6611/1 záv.
15Polášek JanKlub Lyžařů Turnov99,0211/1 záv.

Muži A (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí78396,2244/4 záv.
2Dobšíček PavelAC Jablonné nad Orlicí386,9164/6 záv.
3Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69361,1564/6 záv.
4Myška JiříISCAREX Česká Třebová73356,9854/5 záv.
5Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí72343,7154/5 záv.
6Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí71328,9844/4 záv.
7Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí63315,6564/6 záv.
8Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová74288,9754/5 záv.
9Horák OndřejAK ASICS Kroměříž75287,0833/3 záv.
10Poduška JosefAC Kladno62283,7733/3 záv.
11Tempír TomášSokol Štíty77272,3133/3 záv.
12Pokorný ZdeněkKHB Radegast75265,9433/3 záv.
13Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují66263,0833/3 záv.
14Čechal JaroslavTS Letohrad61247,9764/6 záv.
15Pilgr LuděkOB Česká Třebová76247,3233/3 záv.

Muži B (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová60418,2854/5 záv.
2Kolínek FrantišekAK Perná56390,0844/4 záv.
3Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl57386,3444/4 záv.
4Špacír LadislavLokomotiva Břeclav55370,9964/6 záv.
5Gombita JosefBK - FC Kadaň58357,6244/4 záv.
6Čechal MilanISCAREX Česká Třebová59353,2454/5 záv.
7Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové55308,3764/6 záv.
8Pechek FrantišekMaratonstav Úpice53298,4433/3 záv.
9Razým JanISCAREX Česká Třebová57293,6254/5 záv.
10Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.51293,3844/4 záv.
11Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice54272,0464/6 záv.
12Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí53246,6833/3 záv.
13Zajíc JanKRB Chrudim53217,5544/4 záv.
14Hejl JanAC Šumperk53206,2833/3 záv.
15Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí51196,6154/5 záv.

Muži C (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Javůrek JiříJiskra Horní Maršov48410,3664/6 záv.
2Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová50389,2754/5 záv.
3Skalický JiříSokol Žamberk50389,0764/6 záv.
4Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník47369,2844/4 záv.
5Vodička JanLiga 100 Ostrava350,864/6 záv.
6Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice50301,4454/5 záv.
7Sadílek OtaAtletika Albrechtice46287,9464/6 záv.
8Tempír FrantišekSokol Štíty49279,3633/3 záv.
9Sadílek VáclavTJ Kulina50255,4564/6 záv.
10Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí49225,454/5 záv.
11Krsek MiroslavESAB Vamberk49213,0222/2 záv.
12Biemann GötzSKI Harrachov43195,1522/2 záv.
13Metelka JosefTJ Sokol Studnice44188,9122/2 záv.
14Novotný JiříClub 21 Letohrad45169,6354/5 záv.
15Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí47158,4722/2 záv.

Muži D

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Libra JiříLBC Nové Město nad Metují37438,8844/4 záv.
2Bielčík JindřichISCAREX Česká Třebová399,7364/6 záv.
3Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová37369,0644/4 záv.
4Miles PetrKrnap Vrchlabí37364,2464/6 záv.
5Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová34357,9464/6 záv.
6Nanke WernerBK Kravaře38282,7533/3 záv.
7Herlich KurtLiga 100 Olomouc34109,0311/1 záv.
8Zálešák FrantišekKD Havířov3795,9811/1 záv.
9Hrubý MilanASK Blansko3865,2111/1 záv.
10Domanský IvoAVC Praha3860,7222/2 záv.
11Kočí JosefTJ Jezbiny3958,2611/1 záv.
12Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové278,7211/1 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
29.7.2000CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník102
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
3.9.2000Sázava - Lázek86
23.9.2000Čenkovice - Suchý vrch100

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník