Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Čenkovice - Suchý vrch

23.9.2000, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čenkovice - Suchý vrch
  • datum konání: 23.9.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2412Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:14103,48
2MJ2652Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov n. B.8100:47:38101,79
3MJ3782Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:49:2094,73
4MJ4856Kinzel PetrTJ PORKERT Skuhrov n. B.8200:50:3389,70
5MJ5289Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:51:0087,79
6MJ5390Olah JanJiskra Horní Maršov8400:51:2586,07
-MJ-61Novák VojtěchTJ PORKERT Skuhrov n. B.86DNF-
Muži A (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:41:04102,37
2MA270Tempír TomášSKI Klub Šumperk7700:41:3999,54
3MA384Horák OndřejKHB Radegast7500:41:5798,09
4MA483Dobšíček Pavel2 B Tým8000:42:0197,80
5MA893Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:43:1292,12
6MA1066Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:3790,08
7MA1180Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:43:4389,57
8MA1279Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:43:4889,22
9MA1351Pross DavidTJ Porkert Skuhrov n. B.7500:43:5888,37
10MA1435Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:44:0487,90
11MA1540Ketzl MartinWAN Uhříněves6700:44:5084,23
12MA1762Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:45:0283,26
13MA1858Šesták KarelKAK Team Police nad Metují7100:45:4679,74
14MA2097Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:46:2276,86
15MA2122Fořt MartinSokol Kolín6800:46:4175,33
16MA2954Křička LeošSvitavy7200:48:0868,38
17MA3343Suchánek LukášKHB Radegast7900:48:4465,50
18MA3524Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:49:0663,74
19MA4087Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:49:5160,05
20MA4238Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:50:0059,40
21MA4353Ehl JiříTJ Porkert Skuhrov7700:50:0658,88
22MA4416Vodička JanŠELA SPORT Přerov7800:50:1458,25
23MA4511Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:50:1857,95
24MA4675Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:50:1857,92
25MA5019Dvořák PavelPřerov7700:50:5055,36
26MA5450Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6600:51:2752,35
27MA55100Širůček JaromírAGIT BIK Hradec Králové6200:51:3651,70
28MA5620Mikulík DanielPřerov7300:51:4550,98
29MA6433Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:52:5445,41
30MA7110Havrda JiříIPM Dlouhoňovice7300:55:1034,48
31MA7331Pečenka LiborKHB Radegast6100:56:0330,27
32MA8168Zabloudil PetrŠternberk6200:58:1919,31
33MA8396Tomšů PetrPardubice6400:58:3617,96
34MA8794Rozlívka RadekHS Čenkovice7300:59:1315,01
35MA8998Šilar TomášPardubice6300:59:4712,28
36MA9755Trojan TomášSokol Jablonné nad Orlicí6901:08:170,00
Muži B (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB513Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:05101,76
2MB642Borůvka JiříSK Nové Město n. Metují5600:42:19100,70
3MB759Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:42:5997,54
4MB917Kolínek FrantišekAK Perná5600:43:3494,79
5MB1665Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:44:5388,58
6MB1972Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:45:5783,58
7MB2748Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:47:4774,91
8MB2885Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:47:5973,99
9MB3160Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:48:2771,81
10MB3434Mrva PavelFofr Tým6000:48:5269,79
11MB4173Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:49:5564,87
12MB4918Talaš JaromírSHD Otrokovice5400:50:4261,18
13MB512Ryba MilanAVC5200:50:5460,26
14MB588Koštoval JiříJeseník5100:51:5555,48
15MB5963Zajíc JanKRB Chrudim5300:52:0454,72
16MB6181Zdeněk BílýMK Pardubice5900:52:2852,83
17MB656Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:53:1948,89
18MB7025Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:54:5841,10
19MB7926Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:57:5826,95
20MB9432Krása RomanČeská Třebová5301:03:062,82
Muži C (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2291Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:46:53100,90
2MC2369Tempír FrantišekSKI Klub Šumperk4900:46:53100,85
3MC2578Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:47:3098,25
4MC3037Biemann GötzSKI Harrachov4300:48:1195,37
5MC3257Skalický JiříSokol Žamberk5000:48:4093,27
6MC3644Metelka JosefTJ Sokol Studnice4400:49:1690,77
7MC3814Vodička JanŠELA SPORT Přerov 00:49:2390,28
8MC3939Vaško BohuslavŽichlínek4800:49:2590,15
9MC479Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:50:1886,35
10MC6064Valenta JiříLetohrad4700:52:1378,24
11MC6629Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:53:4172,01
12MC7274Sadílek VáclavAlbrechtice5000:55:3663,83
13MC777Herbst ManfredJeseník4100:57:2356,28
14MC8036Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:58:1452,68
15MC8695Tučný JanMK Pardubice4700:59:1048,72
16MC9041Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:00:1044,47
17MC9292Kubíček JanLitomyšl5001:01:2039,50
18MC931Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:02:4533,47
19MC9971Kalousek JanKČT Žamberk4101:14:520,00
Muži D (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6247Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:52:42106,86
2MD6928Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:54:5698,70
3MD7521Nanke WernerBK Kravaře3800:56:0594,44
4MD7876Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:57:3888,81
5MD8588Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:58:5983,83
6MD8849Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:59:1582,85
Juniorky (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6767Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:54:03123,68
2ŽJ914Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:00:52101,47
3ŽJ983Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:09:0274,85
Ženy A (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5723Fořtová IvetaSokol Kolín7200:51:50107,01
2ZA6399Loskotová DanielaOrbitt Praha 00:52:49103,34
3ZA7630Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:56:3089,65
4ZA8445Čtvrtečková PetraTJ Jablonné nad Orlicí6900:58:4181,52
Ženy B (trať 10,000 km, 493,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6886Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:54:55105,45
2ZB7427Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:56:03101,43
3ZB8246Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:58:2493,12
4ZB955Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:05:3567,65
5ZB9677Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:2864,51
Trať 10,000 km, 493,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:41:04102,37
2MA270Tempír TomášSKI Klub Šumperk7700:41:3999,54
3MA384Horák OndřejKHB Radegast7500:41:5798,09
4MA483Dobšíček Pavel2 B Tým8000:42:0197,80
1MB513Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:05101,76
2MB642Borůvka JiříSK Nové Město n. Metují5600:42:19100,70
3MB759Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:42:5997,54
5MA893Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:43:1292,12
4MB917Kolínek FrantišekAK Perná5600:43:3494,79
6MA1066Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:3790,08
7MA1180Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:43:4389,57
8MA1279Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:43:4889,22
9MA1351Pross DavidTJ Porkert Skuhrov n. B.7500:43:5888,37
10MA1435Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:44:0487,90
11MA1540Ketzl MartinWAN Uhříněves6700:44:5084,23
5MB1665Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:44:5388,58
12MA1762Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:45:0283,26
13MA1858Šesták KarelKAK Team Police nad Metují7100:45:4679,74
6MB1972Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:45:5783,58
14MA2097Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:46:2276,86
15MA2122Fořt MartinSokol Kolín6800:46:4175,33
1MC2291Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:46:53100,90
2MC2369Tempír FrantišekSKI Klub Šumperk4900:46:53100,85
1MJ2412Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:14103,48
3MC2578Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:47:3098,25
2MJ2652Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov n. B.8100:47:38101,79
7MB2748Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:47:4774,91
8MB2885Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:47:5973,99
16MA2954Křička LeošSvitavy7200:48:0868,38
4MC3037Biemann GötzSKI Harrachov4300:48:1195,37
9MB3160Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:48:2771,81
5MC3257Skalický JiříSokol Žamberk5000:48:4093,27
17MA3343Suchánek LukášKHB Radegast7900:48:4465,50
10MB3434Mrva PavelFofr Tým6000:48:5269,79
18MA3524Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:49:0663,74
6MC3644Metelka JosefTJ Sokol Studnice4400:49:1690,77
3MJ3782Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:49:2094,73
7MC3814Vodička JanŠELA SPORT Přerov 00:49:2390,28
8MC3939Vaško BohuslavŽichlínek4800:49:2590,15
19MA4087Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:49:5160,05
11MB4173Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:49:5564,87
20MA4238Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:50:0059,40
21MA4353Ehl JiříTJ Porkert Skuhrov7700:50:0658,88
22MA4416Vodička JanŠELA SPORT Přerov7800:50:1458,25
23MA4511Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:50:1857,95
24MA4675Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:50:1857,92
9MC479Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:50:1886,35
4MJ4856Kinzel PetrTJ PORKERT Skuhrov n. B.8200:50:3389,70
12MB4918Talaš JaromírSHD Otrokovice5400:50:4261,18
25MA5019Dvořák PavelPřerov7700:50:5055,36
13MB512Ryba MilanAVC5200:50:5460,26
5MJ5289Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:51:0087,79
6MJ5390Olah JanJiskra Horní Maršov8400:51:2586,07
26MA5450Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6600:51:2752,35
27MA55100Širůček JaromírAGIT BIK Hradec Králové6200:51:3651,70
28MA5620Mikulík DanielPřerov7300:51:4550,98
1ZA5723Fořtová IvetaSokol Kolín7200:51:50107,01
14MB588Koštoval JiříJeseník5100:51:5555,48
15MB5963Zajíc JanKRB Chrudim5300:52:0454,72
10MC6064Valenta JiříLetohrad4700:52:1378,24
16MB6181Zdeněk BílýMK Pardubice5900:52:2852,83
1MD6247Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:52:42106,86
2ZA6399Loskotová DanielaOrbitt Praha 00:52:49103,34
29MA6433Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:52:5445,41
17MB656Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:53:1948,89
11MC6629Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:53:4172,01
1ŽJ6767Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:54:03123,68
1ZB6886Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:54:55105,45
2MD6928Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:54:5698,70
18MB7025Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:54:5841,10
30MA7110Havrda JiříIPM Dlouhoňovice7300:55:1034,48
12MC7274Sadílek VáclavAlbrechtice5000:55:3663,83
31MA7331Pečenka LiborKHB Radegast6100:56:0330,27
2ZB7427Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:56:03101,43
3MD7521Nanke WernerBK Kravaře3800:56:0594,44
3ZA7630Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:56:3089,65
13MC777Herbst ManfredJeseník4100:57:2356,28
4MD7876Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:57:3888,81
19MB7926Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:57:5826,95
14MC8036Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:58:1452,68
32MA8168Zabloudil PetrŠternberk6200:58:1919,31
3ZB8246Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:58:2493,12
33MA8396Tomšů PetrPardubice6400:58:3617,96
4ZA8445Čtvrtečková PetraTJ Jablonné nad Orlicí6900:58:4181,52
5MD8588Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:58:5983,83
15MC8695Tučný JanMK Pardubice4700:59:1048,72
34MA8794Rozlívka RadekHS Čenkovice7300:59:1315,01
6MD8849Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:59:1582,85
35MA8998Šilar TomášPardubice6300:59:4712,28
16MC9041Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:00:1044,47
2ŽJ914Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:00:52101,47
17MC9292Kubíček JanLitomyšl5001:01:2039,50
18MC931Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:02:4533,47
20MB9432Krása RomanČeská Třebová5301:03:062,82
4ZB955Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:05:3567,65
5ZB9677Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:2864,51
36MA9755Trojan TomášSokol Jablonné nad Orlicí6901:08:170,00
3ŽJ983Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:09:0274,85
19MC9971Kalousek JanKČT Žamberk4101:14:520,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód