hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh na Kozlovský kopec

9.7.2000, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 9.7.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec-
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 2277

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6918
Stránský Aleš6018
Svatoš Otakar3416
Keprtová Miloslava4816
Šimůnek Jan4916
Jirásková Eva6415
Sadílek Ota4615
Zajíc Jan5315
Kebrle Milan7515
Šimůnek Jan8215
Horáček Michal7515
Dušková Lenka8014
Kalous Petr7714
Krsek Miroslav4914
Mannlová Jana8014
Tučný Jan4713
Vodička Jan4512
Šafář Jaroslav5112
Javůrek Jiří4812
Hofmanová Veronika7812
Červ Miloslav5012
Sedlák Jiří5812
Šimůnková Pavla7711
Ducháček Bedřich5911
Razým Jan5711
Vraštilová Miloslava5611
Merta Jaroslav3511
Zajíc Jakub8910
Bielčik Jindřich4010
Matyášová Jana6510
Velechovský Jiří5510
Leszkow Petr4410
Wendlig Miroslav5310
Brádle Václav3710
Borek Petr7010
Pečenka Libor6110
Krsek Jaroslav519
Kubíček Jan879
Šrutek Stanislav589
Šebek Michal849
Hrdina Pavel889
Stránská Adéla919
Razým Lukáš799
Hanuš Petr649
Jelínek Matěj429
Jirásková Hanka899
Kolínek František569
Ouřecká Renáta709
Vacarda Vladimír599
Marhold Luboš779

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,200 km, 230,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1425Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov8200:19:38107,99
2MJ2470Polášek JanKelč 00:20:3399,02
3MJ3242Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:1092,99
4MJ3439Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:21:2091,36
5MJ3750Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:21:2490,71
6MJ52106Berger JanAK Moravská Třebová8400:21:5286,15
7MJ75104Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:23:3369,68
8MJ7677Exler PavelSokol Žamberk8200:23:3469,52
9MJ78101Tobiáš MartinSK Polička8400:23:4268,22
10MJ8215Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:23:5466,26
11MJ83124Kubíček JanLitomyšl8700:23:5765,77
12MJ9851Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:25:0355,01
13MJ113112Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:29:3311,00

Muži A (trať 5,200 km, 230,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Skalský RomanSlovan Mariánské Lázně7500:17:41104,72
2MA2105Kynčl StanislavAFK Chrudim - Mediplast6400:18:1498,65
3MA384Vodehnal JanLABE TRI CLUB HK7300:18:2596,63
4MA482Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:18:2796,26
5MA536Ulich PetrMaterial Technology6800:18:2995,89
6MA616Poduška JosefAC Kladno6200:18:3794,42
7MA749Dobšíček Pavel2 B Tým8000:18:4293,50
8MA912Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:0888,71
9MA106Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:19:1387,79
10MA12100Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:19:3184,48
11MA1556Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:19:3983,01
12MA1646Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:19:4282,45
13MA19116Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:20:0578,22
14MA219Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:20:2574,54
15MA2327Rubáček NorbertSDH Rtyně8000:20:3273,25
16MA26108Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl7300:20:3772,33
17MA2741Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:3971,96
18MA2885Pozler TomášAC Pardubice7600:20:4171,60
19MA298Grycman KazimierzBabice PL7200:20:4371,23
20MA3194Dvořák JiříViking Jilemnice6300:21:0167,91
21MA3667Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:21:2363,87
22MA3983Smešný BronislavSokol Sobotín6800:21:3062,58
23MA4018Suchánek LukášKHB Radegast7900:21:3262,21
24MA41114Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:21:3362,02
24MA4181Levý TomášLO Rokytnice6700:21:3362,02
24MA4174Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:21:3362,02
27MA4722Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:21:3960,92
28MA51117Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:21:5058,90
29MA53110Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:21:5557,98
30MA5466Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:22:0356,50
31MA5592Bříza VáclavKlášterec nad Orlicí7000:22:0456,32
32MA5635Weiter RomanLRS Vyškov7500:22:0855,58
33MA5869Vodička JanŠelasport Přerov7800:22:1155,03
34MA675Pečenka LiborKHB Radegast6100:22:5746,56
35MA6876Novotný LuděkŽamberk6200:22:5846,38
36MA69115Kolář PetrČeská Třebová6700:23:0046,01
37MA7055Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:23:1143,99
38MA7254Dostálek PetrTěchonín6700:23:1443,44
39MA8123Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:23:5036,81
40MA8879Suchodol JosefBorec Žamberk6700:24:1132,94
41MA9124Smolák PetrISCAREX Česká Třebová6400:24:2230,92

Muži B (trať 5,200 km, 230,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB820Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:58103,85
2MB1152Kolínek FrantišekAK Perná5600:19:2798,85
3MB1398Filip LubošAC Choceň5900:19:3697,30
4MB1795Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:19:4895,23
5MB207Špacír LadislavLoko Břeclav5500:20:1390,92
6MB2210Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:20:2688,68
7MB301Gombita JosefBKF-Č Kadaň5800:20:4585,41
8MB3896Šlajs TomášMontan Choceň 00:21:2877,99
9MB4143Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:21:3377,13
10MB4586Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:21:3776,44
11MB4845Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:21:4375,41
12MB494Kubr VáclavLABE TRI CLUB HK5500:21:4774,72
13MB5038Hejl JanŠumperk5300:21:4974,38
14MB5772Marek DalimilASK Blansko6000:22:1070,76
15MB62121Štyndl MiroslavSK Polička5700:22:4065,58
16MB7131Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:23:1359,90
17MB7493Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:23:2957,14
18MB77113Zajíc JanKRB Chrudim5300:23:3556,10
19MB8529Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:24:0151,62
20MB9026Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:1748,87
21MB9573Ráb PavelCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5200:24:3346,11
22MB10980Exler PavelZEZ Žamberk5800:28:0010,43
23MB11662Krása RomanČeská Třebová5300:30:190,00
24MB122126Pecina MilanČeská Třebová6000:34:400,00

Muži C (trať 5,200 km, 230,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1844Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:19:51107,02
2MC252Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:20:3599,89
3MC3378Skalický JiříSokol Žamberk5000:21:1793,09
4MC35103Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:21:2292,28
5MC5968Vodička JanŠelasport Přerov 00:22:1783,36
6MC6348Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí4700:22:4279,31
7MC6571Chytil VladimírTJ Všechovice5000:22:4978,18
8MC8032Lerch VladislavMILO Olomouc4800:23:4768,78
9MC8413Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:24:0066,68
10MC8691Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:24:0665,70
11MC8940Leicht JiříTJ Těchonín4900:24:1564,25
12MC9187Michl PavelPorkert Skuhrov n. B.4700:24:2263,11
13MC9389Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:2462,79
14MC9658Sadílek VáclavAlbrechtice5000:24:4060,19
15MC10057Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:25:4949,01
16MC10397Černý MilanAC Choceň4800:26:1145,45
17MC107122Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:3531,84
18MC108125Kubíček JanLitomyšl5000:27:3931,19
19MC11028Tučný JanMK Pardubice4700:28:0526,98
20MC11511Vacek LadislavČeská Třebová4300:30:028,02
21MC11888Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová4700:30:441,22
22MC123123Kalousek JanKČT Žamberk4100:35:200,00
23MC126109Kalous VladimírŽamberk4300:46:110,00

Muži D (trať 5,200 km, 230,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6637Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:22:51109,98
2MD9414Zálešák FrantišekKD Havířov3700:24:3295,98
3MD9721Nanke WernerBK Kravaře3800:24:4694,04
4MD9953Bielčík JindřichLichkov 00:25:1789,74
5MD10147Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:25:5684,34
6MD10433Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:26:4377,82
7MD111118Hrubý MilanASK Blansko3800:28:1465,21

Juniorky (trať 5,200 km, 230,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7317Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:23:25146,28
2ŽJ11975Čechalová HanaSokol Mistrovice8600:31:1794,64
3ŽJ12463Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:36:4259,08
4ŽJ12565Jirásková HankaLanškroun8900:38:4645,51

Ženy A (trať 5,200 km, 230,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA46102Havelková DagmarJilemnice7200:21:38105,54
2ZA6034Hanáková MiroslavaACP Brno6600:22:1999,40
3ZA6499Fořtová IvetaSokol Kolín7200:22:4895,06
4ZA102111Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:26:0166,14
5ZA10530Čtvrtečková PetraJablonné nad Orlicí6900:27:2054,31
6ZA10661Dušková LenkaSKP Duha Fort Lanškroun8000:27:2653,41
7ZA11219Popovová MartinaMaraton Club Kladno7400:28:2943,97
8ZA120119Eisenvortová GabrielaLoko Česká Třebová7500:32:445,77
8ZA120120Kolářová LucieVDA Aerobic Club7500:32:445,77

Ženy B (trať 5,200 km, 230,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB61107Paulů BlankaVrchlabí5400:22:26108,63
2ZB793Kubrová DagmarLABE TRI CLUB HK6300:23:4497,54
3ZB8759Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:24:1093,84
4ZB11464Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:4845,78
5ZB11790Chmelíková JitkaSokol Brno - Černovice5400:30:2340,81

Trať 5,200 km, 230,00 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Skalský RomanSlovan Mariánské Lázně7500:17:41104,72
2MA2105Kynčl StanislavAFK Chrudim - Mediplast6400:18:1498,65
3MA384Vodehnal JanLABE TRI CLUB HK7300:18:2596,63
4MA482Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:18:2796,26
5MA536Ulich PetrMaterial Technology6800:18:2995,89
6MA616Poduška JosefAC Kladno6200:18:3794,42
7MA749Dobšíček Pavel2 B Tým8000:18:4293,50
1MB820Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:58103,85
8MA912Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:0888,71
9MA106Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:19:1387,79
2MB1152Kolínek FrantišekAK Perná5600:19:2798,85
10MA12100Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:19:3184,48
3MB1398Filip LubošAC Choceň5900:19:3697,30
1MJ1425Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov8200:19:38107,99
11MA1556Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:19:3983,01
12MA1646Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:19:4282,45
4MB1795Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:19:4895,23
1MC1844Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:19:51107,02
13MA19116Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:20:0578,22
5MB207Špacír LadislavLoko Břeclav5500:20:1390,92
14MA219Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:20:2574,54
6MB2210Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:20:2688,68
15MA2327Rubáček NorbertSDH Rtyně8000:20:3273,25
2MJ2470Polášek JanKelč 00:20:3399,02
2MC252Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:20:3599,89
16MA26108Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl7300:20:3772,33
17MA2741Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:3971,96
18MA2885Pozler TomášAC Pardubice7600:20:4171,60
19MA298Grycman KazimierzBabice PL7200:20:4371,23
7MB301Gombita JosefBKF-Č Kadaň5800:20:4585,41
20MA3194Dvořák JiříViking Jilemnice6300:21:0167,91
3MJ3242Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:1092,99
3MC3378Skalický JiříSokol Žamberk5000:21:1793,09
4MJ3439Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:21:2091,36
4MC35103Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:21:2292,28
21MA3667Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:21:2363,87
5MJ3750Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:21:2490,71
8MB3896Šlajs TomášMontan Choceň 00:21:2877,99
22MA3983Smešný BronislavSokol Sobotín6800:21:3062,58
23MA4018Suchánek LukášKHB Radegast7900:21:3262,21
24MA4181Levý TomášLO Rokytnice6700:21:3362,02
9MB4143Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:21:3377,13
24MA4174Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:21:3362,02
24MA41114Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:21:3362,02
10MB4586Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:21:3776,44
1ZA46102Havelková DagmarJilemnice7200:21:38105,54
27MA4722Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:21:3960,92
11MB4845Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:21:4375,41
12MB494Kubr VáclavLABE TRI CLUB HK5500:21:4774,72
13MB5038Hejl JanŠumperk5300:21:4974,38
28MA51117Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:21:5058,90
6MJ52106Berger JanAK Moravská Třebová8400:21:5286,15
29MA53110Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:21:5557,98
30MA5466Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:22:0356,50
31MA5592Bříza VáclavKlášterec nad Orlicí7000:22:0456,32
32MA5635Weiter RomanLRS Vyškov7500:22:0855,58
14MB5772Marek DalimilASK Blansko6000:22:1070,76
33MA5869Vodička JanŠelasport Přerov7800:22:1155,03
5MC5968Vodička JanŠelasport Přerov 00:22:1783,36
2ZA6034Hanáková MiroslavaACP Brno6600:22:1999,40
1ZB61107Paulů BlankaVrchlabí5400:22:26108,63
15MB62121Štyndl MiroslavSK Polička5700:22:4065,58
6MC6348Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí4700:22:4279,31
3ZA6499Fořtová IvetaSokol Kolín7200:22:4895,06
7MC6571Chytil VladimírTJ Všechovice5000:22:4978,18
1MD6637Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:22:51109,98
34MA675Pečenka LiborKHB Radegast6100:22:5746,56
35MA6876Novotný LuděkŽamberk6200:22:5846,38
36MA69115Kolář PetrČeská Třebová6700:23:0046,01
37MA7055Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:23:1143,99
16MB7131Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:23:1359,90
38MA7254Dostálek PetrTěchonín6700:23:1443,44
1ŽJ7317Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:23:25146,28
17MB7493Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:23:2957,14
7MJ75104Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:23:3369,68
8MJ7677Exler PavelSokol Žamberk8200:23:3469,52
18MB77113Zajíc JanKRB Chrudim5300:23:3556,10
9MJ78101Tobiáš MartinSK Polička8400:23:4268,22
2ZB793Kubrová DagmarLABE TRI CLUB HK6300:23:4497,54
8MC8032Lerch VladislavMILO Olomouc4800:23:4768,78
39MA8123Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:23:5036,81
10MJ8215Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:23:5466,26
11MJ83124Kubíček JanLitomyšl8700:23:5765,77
9MC8413Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:24:0066,68
19MB8529Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:24:0151,62
10MC8691Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:24:0665,70
3ZB8759Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:24:1093,84
40MA8879Suchodol JosefBorec Žamberk6700:24:1132,94
11MC8940Leicht JiříTJ Těchonín4900:24:1564,25
20MB9026Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:1748,87
12MC9187Michl PavelPorkert Skuhrov n. B.4700:24:2263,11
41MA9124Smolák PetrISCAREX Česká Třebová6400:24:2230,92
13MC9389Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:2462,79
2MD9414Zálešák FrantišekKD Havířov3700:24:3295,98
21MB9573Ráb PavelCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5200:24:3346,11
14MC9658Sadílek VáclavAlbrechtice5000:24:4060,19
3MD9721Nanke WernerBK Kravaře3800:24:4694,04
12MJ9851Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:25:0355,01
4MD9953Bielčík JindřichLichkov 00:25:1789,74
15MC10057Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:25:4949,01
5MD10147Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:25:5684,34
4ZA102111Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:26:0166,14
16MC10397Černý MilanAC Choceň4800:26:1145,45
6MD10433Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:26:4377,82
5ZA10530Čtvrtečková PetraJablonné nad Orlicí6900:27:2054,31
6ZA10661Dušková LenkaSKP Duha Fort Lanškroun8000:27:2653,41
17MC107122Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:3531,84
18MC108125Kubíček JanLitomyšl5000:27:3931,19
22MB10980Exler PavelZEZ Žamberk5800:28:0010,43
19MC11028Tučný JanMK Pardubice4700:28:0526,98
7MD111118Hrubý MilanASK Blansko3800:28:1465,21
7ZA11219Popovová MartinaMaraton Club Kladno7400:28:2943,97
13MJ113112Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:29:3311,00
4ZB11464Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:4845,78
20MC11511Vacek LadislavČeská Třebová4300:30:028,02
23MB11662Krása RomanČeská Třebová5300:30:190,00
5ZB11790Chmelíková JitkaSokol Brno - Černovice5400:30:2340,81
21MC11888Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová4700:30:441,22
2ŽJ11975Čechalová HanaSokol Mistrovice8600:31:1794,64
8ZA120119Eisenvortová GabrielaLoko Česká Třebová7500:32:445,77
8ZA120120Kolářová LucieVDA Aerobic Club7500:32:445,77
24MB122126Pecina MilanČeská Třebová6000:34:400,00
22MC123123Kalousek JanKČT Žamberk4100:35:200,00
3ŽJ12463Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:36:4259,08
4ŽJ12565Jirásková HankaLanškroun8900:38:4645,51
23MC126109Kalous VladimírŽamberk4300:46:110,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód