Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

3.9.2000, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 3.9.2000
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.9.2019Sázava - Lázek60
2.9.2018Sázava - Lázek65
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek66
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 1941

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4625
Stránský Aleš6020
Bielčik Jindřich4019
Vacek Martin6919
Jirásková Eva6419
Šimůnek Jan4919
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Šafář Jaroslav5115
Novotná Eva4815
Stránský Tomáš6514
Šimůnek Jan8214
Pechek František5314
Křenek Miroslav5014
Keprtová Miloslava4814
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Žák Jiří7113
Dušková Lenka8013
Dostálek Petr6713
Zdeněk Bílý5913
Mannlová Jana8012
Rys Jaromír6412
Merta Jaroslav3512
Krsek Jaroslav5112
Wendlig Miroslav5312
Vraštilová Miloslava5611
Šrutek Stanislav5811
Ožana Václav6411
Horáček Michal7511
Volf Břetislav5211
Havran Miroslav3711
Matyášová Jana6510
Doležal Martin7010
Vítek Miroslav7210
Javůrek Jiří4810
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Špacír Ladislav559
Marek Dalimil609
Tučný Jan479
Stránská Adéla919
Ehrig Rudolf489
Čechal Milan599
Mazač Jaroslav688
Zálešák František378
Paulů Blanka548
Jorová Ludmila628
Borek Petr708
Tempír František498

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,900 km, 393,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1153Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:33:52107,91
2MJ2117Olah JanJiskra Horní Maršov8400:35:4896,94
3MJ2470Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:0795,15
4MJ2535Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov n. B.8100:36:2593,45
5MJ2947Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:36:5990,23
6MJ3111Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:37:1488,81
7MJ4481Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:40:0173,03
8MJ7286Bartoň EduardŠtíty8500:45:0344,48
Muži A (trať 7,900 km, 393,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA159Dobšíček Pavel2 B Tým8000:31:48101,83
2MA252Ulich PetrMaterial Technology6800:32:1299,34
3MA330Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:32:1798,82
4MA438Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:32:3097,47
5MA758Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:32:5994,46
6MA818Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:0893,53
7MA976Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:33:1692,70
8MA1067Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:33:3390,93
9MA1378Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:34:2785,32
10MA1583Rys JaromírSKP Holešov6400:34:3884,18
11MA1826Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:35:0980,96
12MA208Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:35:4177,64
13MA2641Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:36:4770,78
14MA2874Stránský TomášSparta Praha6500:36:5070,47
15MA3049Vanta JosefTC Dobruška6200:37:0469,02
16MA3673Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:38:3259,88
17MA3923Suchánek LukášKHB Radegast7900:38:4458,63
18MA4264Novotný LuděkŽamberk6200:39:2654,27
19MA4382Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:39:3753,12
20MA4932Pečenka LiborKHB Radegast6100:40:4745,85
21MA5369Dostálek PetrTěchonín6700:41:2142,32
22MA5820Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:41:5538,79
23MA6555Zabloudil PetrŠternberk6200:43:5925,91
24MA8666Bříza VáclavKlášterec nad Orlicí7000:57:030,00
Muži B (trať 7,900 km, 393,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB519Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:32103,79
2MB654Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:32:47102,28
3MB1279Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:34:1093,94
4MB1424Gombita JosefBKF-Č Kadaň5800:34:3091,92
5MB1757Špacír LadislavLoko Břeclav5500:34:5289,71
6MB1913Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:35:2586,40
7MB2350Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:36:0182,78
8MB3214Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:37:2374,54
9MB3310Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:37:3173,73
10MB3731Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:38:3667,20
11MB4051Balcar LubošPolice nad Metují5800:39:0764,08
12MB5412Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:41:2550,21
13MB5580Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:41:2750,01
14MB606Zajíc JanKRB Chrudim5300:42:5341,36
15MB697Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:44:2332,32
16MB7528Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:0621,96
17MB8034Krása RomanČeská Třebová5300:50:540,00
Muži C (trať 7,900 km, 393,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1637Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:34:44106,00
2MC2216Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:35:5599,41
3MC2661Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:36:4794,57
4MC349Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:37:3989,73
5MC3563Skalický JiříSokol Žamberk5000:37:5588,24
6MC3875Vodička JanŠelasport Přerov 00:38:4283,87
7MC4725Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:40:3373,53
8MC5077Zetek JiříTJ Valašské Meziříčí4600:40:5471,58
9MC5629Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:41:3667,67
10MC6336Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:43:2257,80
11MC6485Sadílek VáclavAlbrechtice5000:43:4455,76
12MC6644Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:44:0653,71
13MC7622Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:46:1941,33
14MC791Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:5127,18
15MC8468Krůmer MiroslavOstrov4900:54:520,00
Muži D (trať 7,900 km, 393,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4546Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:40:10111,01
2MD6262Bielčík JindřichLichkov 00:43:0497,36
3MD6739Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:44:1791,64
4MD7060Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:44:3190,54
5MD7343Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:45:1487,17
6MD8527Domanský IvoAVC Praha3800:56:3933,45
Juniorky (trať 7,900 km, 393,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4656Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:40:18112,32
2ŽJ5733Janečková IvaTJ Porkert Skuhrov n. B.8400:41:48105,33
3ŽJ774Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:46:4482,35
4ŽJ8240Čechalová HanaSokol Mistrovice8600:54:3246,03
5ŽJ832Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:54:4545,02
Ženy A (trať 7,900 km, 393,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA415Fořtová IvetaSokol Kolín7200:39:12105,65
2ZA4821Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:40:4398,13
3ZA5265Lukášková ZlataLiga AČR jince6800:41:0696,23
4ZA6172Jiroušková JanaSKI Klub Česká Třebová7900:43:0286,64
5ZA6871Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:44:2180,11
6ZA7445Čtvrtečková PetraTJ Jablonné nad Orlicí6900:45:5872,10
Ženy B (trať 7,900 km, 393,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5115Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:41:02108,31
2ZB5948Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:42:33101,22
3ZB7142Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:44:5190,47
4ZB783Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:48:2373,97
5ZB8184Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:52:1056,29
Trať 7,900 km, 393,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA159Dobšíček Pavel2 B Tým8000:31:48101,83
2MA252Ulich PetrMaterial Technology6800:32:1299,34
3MA330Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:32:1798,82
4MA438Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:32:3097,47
1MB519Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:32103,79
2MB654Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:32:47102,28
5MA758Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:32:5994,46
6MA818Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:0893,53
7MA976Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:33:1692,70
8MA1067Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:33:3390,93
1MJ1153Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:33:52107,91
3MB1279Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:34:1093,94
9MA1378Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:34:2785,32
4MB1424Gombita JosefBKF-Č Kadaň5800:34:3091,92
10MA1583Rys JaromírSKP Holešov6400:34:3884,18
1MC1637Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:34:44106,00
5MB1757Špacír LadislavLoko Břeclav5500:34:5289,71
11MA1826Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:35:0980,96
6MB1913Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:35:2586,40
12MA208Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:35:4177,64
2MJ2117Olah JanJiskra Horní Maršov8400:35:4896,94
2MC2216Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:35:5599,41
7MB2350Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:36:0182,78
3MJ2470Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:0795,15
4MJ2535Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov n. B.8100:36:2593,45
3MC2661Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:36:4794,57
13MA2641Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:36:4770,78
14MA2874Stránský TomášSparta Praha6500:36:5070,47
5MJ2947Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:36:5990,23
15MA3049Vanta JosefTC Dobruška6200:37:0469,02
6MJ3111Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:37:1488,81
8MB3214Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:37:2374,54
9MB3310Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:37:3173,73
4MC349Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:37:3989,73
5MC3563Skalický JiříSokol Žamberk5000:37:5588,24
16MA3673Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:38:3259,88
10MB3731Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:38:3667,20
6MC3875Vodička JanŠelasport Přerov 00:38:4283,87
17MA3923Suchánek LukášKHB Radegast7900:38:4458,63
11MB4051Balcar LubošPolice nad Metují5800:39:0764,08
1ZA415Fořtová IvetaSokol Kolín7200:39:12105,65
18MA4264Novotný LuděkŽamberk6200:39:2654,27
19MA4382Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:39:3753,12
7MJ4481Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:40:0173,03
1MD4546Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:40:10111,01
1ŽJ4656Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:40:18112,32
7MC4725Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:40:3373,53
2ZA4821Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:40:4398,13
20MA4932Pečenka LiborKHB Radegast6100:40:4745,85
8MC5077Zetek JiříTJ Valašské Meziříčí4600:40:5471,58
1ZB5115Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:41:02108,31
3ZA5265Lukášková ZlataLiga AČR jince6800:41:0696,23
21MA5369Dostálek PetrTěchonín6700:41:2142,32
12MB5412Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:41:2550,21
13MB5580Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:41:2750,01
9MC5629Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:41:3667,67
2ŽJ5733Janečková IvaTJ Porkert Skuhrov n. B.8400:41:48105,33
22MA5820Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:41:5538,79
2ZB5948Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:42:33101,22
14MB606Zajíc JanKRB Chrudim5300:42:5341,36
4ZA6172Jiroušková JanaSKI Klub Česká Třebová7900:43:0286,64
2MD6262Bielčík JindřichLichkov 00:43:0497,36
10MC6336Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:43:2257,80
11MC6485Sadílek VáclavAlbrechtice5000:43:4455,76
23MA6555Zabloudil PetrŠternberk6200:43:5925,91
12MC6644Vaníček JaroslavKUS Jablonné nad Orlicí4900:44:0653,71
3MD6739Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:44:1791,64
5ZA6871Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:44:2180,11
15MB697Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:44:2332,32
4MD7060Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:44:3190,54
3ZB7142Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:44:5190,47
8MJ7286Bartoň EduardŠtíty8500:45:0344,48
5MD7343Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:45:1487,17
6ZA7445Čtvrtečková PetraTJ Jablonné nad Orlicí6900:45:5872,10
16MB7528Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:0621,96
13MC7622Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:46:1941,33
3ŽJ774Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:46:4482,35
4ZB783Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:48:2373,97
14MC791Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:5127,18
17MB8034Krása RomanČeská Třebová5300:50:540,00
5ZB8184Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:52:1056,29
4ŽJ8240Čechalová HanaSokol Mistrovice8600:54:3246,03
5ŽJ832Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:54:4545,02
15MC8468Krůmer MiroslavOstrov4900:54:520,00
6MD8527Domanský IvoAVC Praha3800:56:3933,45
24MA8666Bříza VáclavKlášterec nad Orlicí7000:57:030,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód