Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX

Ročník 1999

Celkové pořadí poháru

Nejmladší žáci (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Řemínek ŠtěpánAC Choceň895866 záv.
2Sygeryč DanielAC Choceň892333 záv.
2Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová892333 záv.
4Felcman JanSKI Česká Třebová892022 záv.
5Šilar DavidZŠ Horní Čermná881722 záv.
5Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí881733 záv.
7Vojtíšek VojtechAC Choceň881222 záv.
8Hovad JanAC Jablonné nad Orlicí881022 záv.
8Janouch KarelAC Choceň891022 záv.
10Studnička MichalHC Choceň88911 záv.
10Fořt DominikLanškroun89911 záv.
10Danačík JakubSKP Duha Lanškroun88911 záv.
10Hruška LadislavZŠ Ć.Třebová Ústecká04911 záv.
14Stříteský JanAC Choceň89811 záv.
14Stohr JanZŠ Brandýs nad Orlicí88811 záv.
Nejmladší žákyně (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Tkačíková MagdalénaAC Jablonné nad Orlicí887077 záv.
2Čechalová MarkétaTS Letohrad892955 záv.
3Müllerová IrenaSKI Klub Česká Třebová892733 záv.
4Bartošová SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad882533 záv.
5Michalová ZuzanaSKI Česká Třebová1833 záv.
6Šromovská MilenaKB OEZ Letohrad881222 záv.
7Johanová MartinaZŠ Horní Čermná881122 záv.
7Zapletalová BarbaraSKI Česká Třebová1133 záv.
9Bašarinová KrystínaAC Choceň881011 záv.
9Fáberová JanaAtletika Jablonné891033 záv.
11Holubářová DominikaGymn.Ústí nad Orlicí88911 záv.
11Venclová AdélaJiskra Ústí nad Orlicí89911 záv.
11Částková BarboraZŠ Brandýs nad Orlicí88911 záv.
11Odvárková TerezaAC Choceň88911 záv.
11Mičková ŠárkaOrel Česká Třebová89911 záv.
Mladší žáci (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kaláb MilošAtletika Jablonné nad Orlicí864155 záv.
2Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí874066 záv.
3Siegel JosefAC Choceň863555 záv.
4Beran MarekSokol Jablonné nad Orlicí862644 záv.
5Abraham PetrAC Choceň862244 záv.
6Moravec MartinHorní Čermná1822 záv.
7Horta MartinDD Horní Čermná861422 záv.
8Vyčítal AlešZŠ Česká Třebová Parník871333 záv.
8Dušek AlešSKI Česká Třebová871333 záv.
10Švihálek VlastimilZŠ Česká Třebová Parník861122 záv.
11Teplý JakubZŠ Vysoké Mýto Javornického861011 záv.
11Vacek KamilZŠ Dolní Dobrouč861011 záv.
11Martiňák JakubKB OEZ Letohrad1011 záv.
14Jedlička PetrGymn.Ústí nad Orlicí86911 záv.
14Absolon JakubAC Choceň87922 záv.
Mladší žákyně (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Podhorníková MartinaAC Choceň866488 záv.
2Čechalová HanaTS Letohrad865877 záv.
3Kůrková AndreaAC Choceň874066 záv.
4Šedová VeronikaSruby872244 záv.
4Balcarová MarkétaSKI Klub Česká Třebová872233 záv.
6Pomikálková MichaelaZŠ Jablonné nad Orlicí862022 záv.
7Leinweberová MartinaLetohrad861322 záv.
7Fišerová KateřinaReform Klášterec n. O.861322 záv.
9Štanclová EliškaAC Choceň861222 záv.
10Matyášová HanaDolní Dobrouč861011 záv.
11Kročová AlenaKB OEZ Letohrad87911 záv.
12Jirásková SoňaTJ Spartak OEZ Letohrad87822 záv.
12Voksová RadkaZŠ Letohrad Komenského86811 záv.
12Bílá MarkétaSKI Česká Třebová87811 záv.
15Faltusová KatkaDětský svět Žamberk87722 záv.
Starší žáci (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Tauchman JiříAC Choceň846066 záv.
2Budina LiborTJ Jiskra Ústí n. Orlicí853355 záv.
3Wágner JanAC Turnov843244 záv.
4Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí842633 záv.
5Nožka VladimírAC Jablonné nad Orlicí841933 záv.
5Moravec MartinISCAREX Česká Třebová841922 záv.
7Kubelka MartinAC Jablonné nad Orlicí841722 záv.
8Kulhavý JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí851122 záv.
9Kvapil JanZŠ Letohrad U Dvora84911 záv.
10Chalupa PavelZŠ Ústí nad Orlicí Komenského85811 záv.
10Kašpar JiříZŠ Nádražní Č.T.85811 záv.
12Martinec MichalZŠ Ústí nad Orlicí bří. Čapků84711 záv.
12Felcman TomášZŠ Ć.Třebová Habrmanova84711 záv.
12Obst LukášSKP Duha Lanškroun85711 záv.
15Charous JanZŠ Brandýs nad Orlicí84611 záv.
Starší žákyně (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Rychtaříková IvaAC Choceň855688 záv.
2Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová845466 záv.
3Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová844855 záv.
4Imlaufová TerezaTJ AO Jablonné nad Orlicí853666 záv.
5Fuchsová MartinaAC Choceň843455 záv.
6Vaníčková MarkétaZŠ Horní Čermná842333 záv.
7Dušková LadaKB OEZ Letohrad851922 záv.
7Filipová JanaAC Jablonné nad Orlicí851955 záv.
9Nechvílová VeronikaAC Choceň851222 záv.
10Kysilková LindaChoceň851122 záv.
10Veselá MiroslavaKB OEZ Letohrad851122 záv.
12Ruščáková MichaelaSKP Duha Fort Lanškroun851011 záv.
13Wágnerová EvaZŠ Jablonné nad Orlicí85922 záv.
14Trojková ZuzanaJablonné nad Orlicí85811 záv.
15Císařová HanaChoceň84711 záv.
Dorostenky
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacková AliceVýprachtice822022 záv.
2Bílá OlgaSZŠ Lanškroun831011 záv.
3Bílková VeronikaSZŠ Lanškroun83911 záv.
4Ehlová KateřinaSZeš Lanškroun82811 záv.
5Bőhmová PatricieSZeš Lanškroun83711 záv.
6Kučíková LucieSZeš Lanškroun83611 záv.
7Drobilová LindaSZeš Lanškroun82511 záv.
8Masná StanislavaSZeš Lanškroun82411 záv.
Dorostenci (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek TomášAC Jablonné834966 záv.
2Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová824055 záv.
3Vyčítal OndřejČeská Třebová823355 záv.
4Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová822644 záv.
5Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí832022 záv.
6Kopecký PavelAC Choceň831422 záv.
7Moravec LukášJiskra Ústí nad Orlicí831022 záv.
7Dušek RomanJiskra Ústí nad Orlicí821011 záv.
9Nechvíl LukášAC Choceň83911 záv.
9Vodehnal JanSKP Lanškroun83911 záv.
9Faltus MilanKB OEZ Letohrad83911 záv.
12Jahna OndřejÚstí nad Orlicí82811 záv.
13Limberský TomášChoceň83611 záv.
14Exler PavelSokol Žamberk82511 záv.
14Thun LukášSKP Duha Lanškroun82511 záv.
Juniorky
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová844044 záv.
2Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová841822 záv.
3Ruščáková MichaelaSKP Duha Fort Lanškroun851011 záv.
3Žáková JitkaSZeš Lanškroun811011 záv.
5Dušková LenkaLanškroun80911 záv.
5Kučerová ŠárkaAnenská Studánka85911 záv.
7Veselá MiroslavaKB OEZ Letohrad85811 záv.
7Ptáčková MartinaAnenská Studánka85811 záv.
9Skácelíková IvaKB OEZ Letohrad82711 záv.
9Kaplanová HankaAnenská Studánka91711 záv.
Junioři (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dobšíček PavelAC Jablonné nad Orlicí4044 záv.
2Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice803644 záv.
3Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová823455 záv.
4Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová802433 záv.
5Šebek JiříCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí812233 záv.
6Vacek TomášAC Jablonné832133 záv.
6Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová822144 záv.
8Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí841011 záv.
8Kaválek TomášTJ Jiskra Ústí n. Orlicí811011 záv.
10Kašše JakubJiskra Ústí nad Orlicí80911 záv.
10Šlesinger MichalSpartak Letohrad911 záv.
10Faltus JiříSKI Klub Česká Třebová911 záv.
13Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí87811 záv.
14Pilgr AlešOB Česká Třebová80711 záv.
14Moravec OndřejKB OEZ Letohrad84711 záv.
Ženy A (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová785366 záv.
2Šedová JanaAC Choceň734655 záv.
3Krátká JitkaJiskra Králíky744044 záv.
4Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová782944 záv.
5Pátková JanaÚstí nad Orlicí2022 záv.
6Krsková ZdeňkaLanškroun731922 záv.
6Hovadová AlenaReform Klášterec n. O.721933 záv.
6Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová841922 záv.
9Bašarinová MichaelaAC Choceň681322 záv.
10Kuncová JanaŽelva Skořenice751011 záv.
10Kubínová JaroslavaJablonné nad Orlicí731011 záv.
10Pilgrová JanaOB Česká Třebová821011 záv.
13Matějková MartinaAC Jablonné nad Orlicí74911 záv.
14Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí69811 záv.
14Žabová PetraHK Choceň75811 záv.
Ženy B veteránky
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Novotná EvaClub 21 Letohrad481351515 záv.
2Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová621291313 záv.
3Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová921111 záv.
4Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová644366 záv.
5Švadlenová JanaKOB Choceň49711 záv.
5Fajtová LudmilaSokol Mistrovice49711 záv.
5Holíková MarieAnenská Studánka48711 záv.
5Doležalová JitkaChoceň54711 záv.
9Kostřicová BlankaČeská Třebová61611 záv.
Muži A (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69901212 záv.
2Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí798099 záv.
3Stránský AlešISCAREX Česká Třebová60791111 záv.
4Pilgr LuděkOB Česká Třebová764477 záv.
5Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí634355 záv.
6Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí724188 záv.
7Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí724044 záv.
8Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto643655 záv.
9Kratochvíl MilošTJ Jiskra Ústí n. Orlicí752933 záv.
9Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí782933 záv.
11Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí662744 záv.
12Dobšíček PavelAC Jablonné nad Orlicí2633 záv.
13Kopecký JaromírAC Choceň762022 záv.
14Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí791633 záv.
14Vašata PavelISCAREX Česká Třebová711677 záv.
Muži B veteráni (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Razým JanISCAREX Česká Třebová571221515 záv.
2Čechal MilanISCAREX Česká Třebová591091111 záv.
3Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí51841515 záv.
4Sadílek VáclavTJ Kulina50701010 záv.
5Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí534855 záv.
6Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice533577 záv.
7Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí563244 záv.
8Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice503066 záv.
9Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí512333 záv.
10Papáček JanOseva Choceň542133 záv.
11Filip LubošAC Choceň592022 záv.
12Morkes KarelISCAREX Česká Třebová541822 záv.
13Exler PavelZEZ Žamberk581755 záv.
14Pilgr BohuslavOB Česká Třebová511466 záv.
15Kyncl JosefSKI Klub Česká Třebová541233 záv.
Muži C veteráni (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sadílek OtaAtletika Albrechtice461311515 záv.
2Bielčík JindřichClub 21 Letohrad1131414 záv.
3Novotný JiříClub 21 Letohrad45841313 záv.
4Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová49571111 záv.
5Krsek MiroslavESAB Vamberk495055 záv.
6Kalousek JanKČT Žamberk41431010 záv.
7Krátký FrantišekJiskra Králíky434044 záv.
8Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová473477 záv.
9Urbánek JindřichLesy ČR Choceň482733 záv.
10Černý MilanAC Choceň482233 záv.
11Švadlena JiříKOB Choceň462022 záv.
12Ráb BořivojISCAREX Česká Třebová301944 záv.
13Leicht JiříASPV Těchonín491622 záv.
14Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice381133 záv.
15Strnad JosefSokol Žamberk441033 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.1.1999Běh do vrchu na Andrlův chlum, 26.ročník115
20.3.1999Veřejný kros v Chocni, 8.ročník93
25.4.1999Memoriálu Q. Štěpánka, 52.ročník228
1.5.1999Běh Javorkou159
15.5.1999Běh choceňskými sady, 22.ročník131
22.5.1999Běh do vrchu Rudoltice Zámeček, 18.ročník47
23.5.1999Za zlatým klíčem Rokytenky, 17.ročník49
24.5.1999Běh údolím J.A.Komenského, 7.ročník91
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1999Sázava - Lázek82
15.9.1999Okresní běh mládeže na dráze, 29. ročník73
25.9.1999Čenkovice - Suchý vrch65
4.12.1999Čertovský běh, 16. ročník47
6.12.1999Malá cena velké verandy 99', 7. ročník69
11.12.1999Vánoční běh Parníkem128

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2018 - 33. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník