Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Javorkou

1.5.1999, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Javorkou
  • datum konání: 1.5.1999
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČTBK - ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.4.2019Běh Javorkou201
21.4.2018Běh Javorkou253
22.4.2017Běh Javorkou252
23.4.2016Běh Javorkou257
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2014Běh Javorkou233
27.4.2013Běh Javorkou248
28.4.2012Běh Javorkou243
30.4.2011Běh Javorkou280
2.5.2010Běh Javorkou298
3.5.2009Běh Javorkou311
4.5.2008Běh Javorkou294
6.5.2007Běh Javorkou255
7.5.2006Běh Javorkou320
23.4.2005Běh Javorkou305
2.5.2004Běh Javorkou82
4.5.2003Běh Javorkou291
21.4.2002Běh Javorkou298
22.4.2001Běh Javorkou260
30.4.2000Běh Javorkou 2000206
1.5.1998Javorka 98 4. ročník25
1.5.1997Javorka 97 3. ročník49
1.5.1996Javorka 96 2. ročník5

Statistika závodu Běh Javorkou

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 5222

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Keprtová Miloslava4821
Vacek Martin6921
Hübl Radek8820
Stránská Adéla9118
Vondra Vojtěch9817
Sadílek Ota4616
Horáček Michal7516
Šimůnek Jan8215
Jirásková Eva6415
Nechvíl Petr9115
Kalous Petr7714
Borek Viktor0413
Šimůnek Jan4913
Červ Miloslav5013
Bielčik Jindřich4013
Stránská Michaela9713
Matyášová Jana6513
Borek Petr7013
Borková Agáta0213
Záveský Filip9312
Razým Jan5712
Ducháček Bedřich5912
Dušková Lenka8012
Šimůnek Jan0312
Gregora Filip0212
Mannlová Jana8011
Smoláková Valérie9311
Sontáková Lenka9111
Frydrychová Eliška0111
Čechal Jaroslav6111
Kebrle Milan7511
Černá Kristýna9311
Klášterecký Tomáš8111
Vytlačilová Lenka8411
Smolák Petr9411
Nechvílová Miroslava6010
Burešová Markéta0410
Jirásková Bára9110
Dostál Ladislav5610
Klaclová Šárka9310
Pilgr Luděk7610
Martincová Kristýna9310
Dostálek Petr6710
Friš Jan9510
Sejkorová Lenka6310
Neruda Miroslav5610
Šafář Jaroslav5110
Smoláková Alexandra9810
Vinduška Petr9310
Wendlig Miroslav539

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně do 7 let (trať 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1121Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:00:320,00
2Ž1244Černá KristýnaSahara Česká Třebová9300:00:330,00
2Ž1357Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:00:330,00
4Ž171Kubíková EvaZŠ Habrmanova Č.T.9200:00:340,00
4Ž1584Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:00:340,00
6Ž195Dvořáková LuckaČeská Třebová9300:00:360,00
7Ž11280Schejbalová AlenaSokol Třebechovice9300:00:380,00
8Ž11546Goldemundová NikolaISCAREX Česká Třebová9400:00:400,00
9Ž117308Stránská GábinkaČeská Třebová9500:00:410,00
Žáci do 7 let (trať 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1427Šeda JanAC Choceň9300:00:330,00
2M1518Levý LukášLO Rokytnice9300:00:340,00
3M1889Neruda MichalČeská Třebová9300:00:350,00
4M1968Menšík DavidČeská Třebová9300:00:360,00
5M11190Martinec KarekČeská Třebová9300:00:370,00
6M112309Maleček LukášÚstí nad Orlicí9300:00:380,00
7M11419Levý TomášLO Rokytnice v O.H.6700:00:390,00
8M115100Kunst DanielČeská Třebová9500:00:400,00
9M11756Štembírek JiříČeská Třebová9500:00:410,00
10M11949Borůvka TomášČeská Třebová9500:00:420,00
-M1-38Richter JakubAFK SKP Pardubice92DNF-
Žákyně 8 - 9 let (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž211312Paďourová IvetaSokol Výprachtice9000:01:300,00
2Ž22054Hepnarová MichaelaZŠ A. Jiráska Lanškroun9100:01:330,00
3Ž22616Levá NikolaLO Rokytnice9000:01:360,00
3Ž22428Stránská PatrikaZŠ Nádražní Č.T.9000:01:360,00
5Ž22848Holá PavlaZŠ Parník Č.T.9100:01:390,00
6Ž22947Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:01:400,00
7Ž23263Buchtová KateřinaSKI Česká Třebová9100:01:410,00
8Ž234310Novotná AnetaZŠ Habrmanova Č.T.9100:01:460,00
9Ž23764Buchtová PavlínaSKI Česká Třebová9100:01:480,00
10Ž24067Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:01:500,00
11Ž24540Dobrovská MonikaZŠ Habrmanova Č.T.9000:01:560,00
12Ž24639Buriankova ZuzkaČeská Třebová9100:01:580,00
Žáci 8 - 9 let (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2136Voleský MartinOrel Česká Třebová9100:01:310,00
2M2173Dvořák MichalZŠ Habrmanova Č.T.9000:01:320,00
3M22137Habas MiroslavAFK SKP Pardubice9000:01:350,00
4M22423Vytlačil MarekZŠ Parník Č.T.9100:01:360,00
5M23379Schejbal OldřichSokol Třebechovice9100:01:430,00
6M23559Cvejn JiříSKI Česká Třebová9100:01:470,00
7M23791Šindelář JakubZŠ Nádražní Č.T.9000:01:480,00
7M23922Hanousek JaroslavZŠ Parnická Č.T.9000:01:480,00
9M2432Fatera MatějZŠ Habrmanova Č.T.9000:01:500,00
9M24017Havlíček FilipLO Rokytnice9100:01:500,00
11M244311Ouřecký MilošClub 21 Pardubice9100:01:510,00
Žákyně 10 - 11 let (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3460Müllerová IrenaSKI Klub Česká Třebová8900:01:2310,00
2Ž369Mičková ŠárkaTJ Orel Česká Třebová8900:01:279,00
3Ž3862Michalová ZuzanaSKI Klub Česká Třebová8800:01:288,00
4Ž3936Marešová MichaelaAFK SKP Pardubice8900:01:290,00
5Ž31143Čechalová MarkétaMistrovice8900:01:307,00
6Ž31355Skalická PavlínaZŠ Habrmanova Č.T.8800:01:316,00
6Ž31669Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:01:315,00
8Ž31785Zelenková BarboraZŠ Habrmanova Č.T.8800:01:324,00
9Ž32115Marková AnnaLO Rokytnice8900:01:350,00
10Ž33553Černá JanaZŠ Habrmanova Č.T.8800:01:473,00
11Ž34076Fliegerová DanielaReform Klášterec n. O.8800:01:503,00
12Ž34799Kunstová PetraZŠ Parník Č.T.8800:02:011,00
Žáci 10 - 11 let (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3161Felcman JanSKI Česká Třebová8900:01:2010,00
2M3312Kalous PetrLO Rokytnice8800:01:210,00
2M3214Strmiska FilipLO Rokytnice8800:01:210,00
4M3458Morkes RadekSKI Česká Třebová8900:01:239,00
5M3650Borůvka VojtěchPlavecký oddíl Č. T.8900:01:278,00
6M3994Cink RobinZŠ Habrmanova Č.T.8900:01:297,00
7M31386Kovář MiroslavSemanín8800:01:317,00
8M31711Fremuth JanLO Rokytnice8800:01:320,00
9M32135Štoček JakubAFK SKP Pardubice8800:01:350,00
10M32797Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:01:385,00
11M32941Zajíc JakubKRB Chrudim8900:01:400,00
11M331307Kašpar PetrZŠ Nádražní Č.T.8800:01:404,00
13M34883Markl ZdeněkZŠ Nádražní Č.T.8800:03:373,00
Žákyně mladší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1302Podhorníková MartinaAC Choceň8600:03:3710,00
2ŽM242Čechalová HanaMistrovice8600:03:399,00
3ŽM320Bílá MarkétaZŠ Habrmanova Č.T.8700:03:408,00
4ŽM965Balcarová MarkétaSKI Česká Třebová8700:03:437,00
5ŽM1233Vladyková LenkaAFK SKP Pardubice8600:03:530,00
6ŽM1474Fišerová KateřinaReform Klášterec n. O.8600:03:546,00
7ŽM1713Lavrenčíková JindraLO Rokytnice8600:03:590,00
8ŽM1832Šejvlová PetraAFK SKP Pardubice8600:04:010,00
9ŽM198Petrovicová LucieZŠ Habrmanova Č.T.8600:04:035,00
10ŽM2088Faltusová KatkaDětský svět Žamberk8700:04:064,00
11ŽM2131Rösslerová MartinaAFK SKP Pardubice8600:04:090,00
12ŽM2298Cinková VeronikaZŠ Habrmanova Č.T.8600:04:203,00
13ŽM2577Fliegerová GabrielaReform Klášterec n. O.8600:04:231,00
13ŽM237Červená VeronikaZŠ Habrmanova Č.T.8600:04:232,00
15ŽM2626Šedová VeronikaAC Choceň8700:04:240,00
16ŽM2730Jiráková TamaraAFK SKP Pardubice8600:04:250,00
17ŽM3275Jandová JanaReform Klášterec n. O.8600:04:510,00
Žáci mladší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM493Abraham PetrAC Choceň8600:03:2910,00
2MM510Tomeš MartinZŠ Nádražní Č.T.8600:03:319,00
3MM64Sontág JiříZŠ Nádražní ČT8600:03:338,00
4MM7313Horta MartinD. D. Horní Čermná8600:03:347,00
5MM866Dušek AlešSKI Česká Třebová8700:03:426,00
6MM1095Vyčítal AlešČeská Třebová8700:03:465,00
7MM1181Markl JanFK Česká Třebová8700:03:514,00
8MM12315Kochánek PetrZŠ Habrmanova Č.T.8700:03:533,00
9MM1670Hovad MichalReform Klášterec n. O.8600:03:561,00
9MM1572Honzák TomášReform Klášterec n. O.8600:03:562,00
11MM2373Toman FrantišekReform Klášterec n. O.8600:04:230,00
12MM2834Vladyka LukášAFK SKP Pardubice8700:04:310,00
13MM2982Frajdl OndřejBasketball Č. T.8700:04:340,00
14MM3071Rous JanReform Klášterec n. O.8700:04:350,00
15MM3145Černý MichalSahara Česká Třebová8600:04:410,00
16MM3324Simon JakubZŠ Parník Č.T.8700:05:330,00
Žákyně starší (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS151Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:04:5910,00
2ŽS225Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:05:319,00
3ŽS329Křivková ŠárkaAFK SKP Pardubice8400:05:360,00
4ŽS4303Rychtaříková IvaAC Choceň8500:06:058,00
5ŽS5305Fuchsová MartinaAC Choceň8400:06:167,00
6ŽS6304Nechvílová VeronikaAC Choceň8500:07:136,00
Žáci starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS192Tauchman JiříAC Choceň8400:06:4410,00
2MS278Budina LiborReform Klášterec n. O.8500:07:259,00
3MS3306Kašpar JiříZŠ Nádražní Č.T.8500:08:308,00
Dorostenci (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD152Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:08:2810,00
2MD287Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:08:359,00
3MD396Vyčítal OndřejČeská Třebová8200:09:068,00
Junioři (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ16317Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:18:5510,00
2MJ17318Křenek TomášSokol Výprachtice8000:19:019,00
3MJ21140Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:558,00
4MJ27203Šebek JiříCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8100:20:527,00
Ženy A (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽA1118Cimprichová KláraSokol Třebechovice8100:19:05-
2ŽA2135Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:20:0810,00
3ŽA3137Fořtová IvetaSokol Kolín7200:21:03-
4ŽA4130Jorová LudmilaAtletika Albrechtice6200:21:1810,00
5ŽA5109Šedová JanaAC Choceň7300:21:529,00
6ŽA6316Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:22:058,00
7ŽA7138Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:22:069,00
8ŽA8128Schejbalová EvaSokol Třebechovice6400:22:57-
9ŽA9314Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová7800:23:127,00
10ŽA10117Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:24:078,00
11ŽA11113Jirásková EvaLanškroun6400:26:457,00
Muži A (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1104Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:15:3010,00
2MA2129Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:15:449,00
3MA3134Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:008,00
4MA4124Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:067,00
5MA5132Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:16:296,00
6MA7125Horáček MichalČeská Třebová7500:16:575,00
7MA8102Martínek FilipAC Praha 18906900:17:10-
8MA9106Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:17:194,00
9MA10136Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:17:253,00
10MA13123Heger VojtěchKozlov7400:18:272,00
11MA14112Čechal JaroslavMistrovice6100:18:281,00
12MA15108Levý TomášLO Rokytnice6700:18:350,00
13MA19127Kalous PetrŽamberk7700:19:320,00
14MA20122Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:19:410,00
15MA30139Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:21:240,00
16MA33114Jirásek MilanLanškroun6400:25:270,00
Muži B (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6107Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:16:3810,00
2MB11101Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:17:269,00
3MB12126Tomanec PetrTJ Svitavy5600:18:16-
4MB18103Zdeněk BílýMaratón klub Pardubice5900:19:22-
5MB22121Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:20:128,00
6MB23111Zajíc JanKRB Chrudim5300:20:18-
7MB25110Král VlastimilAFK SKP Pardubice5200:20:35-
8MB28133Rinka ErichBK Kravaře5400:20:56-
9MB31115Faltus BlahoslavDětský svět Žamberk5000:22:567,00
Muži C (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC24131Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:20:2610,00
2MC25105Bielčík JindřichLichkov 00:20:359,00
3MC29116Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:21:218,00
4MC32141Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:527,00
5MC33120Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:25:276,00
6MC35119Ráb BořivojISCAREX Česká Třebová3000:27:485,00
Trať 150 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1121Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:00:320,00
2Ž1244Černá KristýnaSahara Česká Třebová9300:00:330,00
2Ž1357Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:00:330,00
1M1427Šeda JanAC Choceň9300:00:330,00
2M1518Levý LukášLO Rokytnice9300:00:340,00
4Ž1584Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:00:340,00
4Ž171Kubíková EvaZŠ Habrmanova Č.T.9200:00:340,00
3M1889Neruda MichalČeská Třebová9300:00:350,00
6Ž195Dvořáková LuckaČeská Třebová9300:00:360,00
4M1968Menšík DavidČeská Třebová9300:00:360,00
5M11190Martinec KarekČeská Třebová9300:00:370,00
7Ž11280Schejbalová AlenaSokol Třebechovice9300:00:380,00
6M112309Maleček LukášÚstí nad Orlicí9300:00:380,00
7M11419Levý TomášLO Rokytnice v O.H.6700:00:390,00
8Ž11546Goldemundová NikolaISCAREX Česká Třebová9400:00:400,00
8M115100Kunst DanielČeská Třebová9500:00:400,00
9Ž117308Stránská GábinkaČeská Třebová9500:00:410,00
9M11756Štembírek JiříČeská Třebová9500:00:410,00
10M11949Borůvka TomášČeská Třebová9500:00:420,00
Trať 500 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3161Felcman JanSKI Česká Třebová8900:01:2010,00
2M3214Strmiska FilipLO Rokytnice8800:01:210,00
2M3312Kalous PetrLO Rokytnice8800:01:210,00
4M3458Morkes RadekSKI Česká Třebová8900:01:239,00
1Ž3460Müllerová IrenaSKI Klub Česká Třebová8900:01:2310,00
2Ž369Mičková ŠárkaTJ Orel Česká Třebová8900:01:279,00
5M3650Borůvka VojtěchPlavecký oddíl Č. T.8900:01:278,00
3Ž3862Michalová ZuzanaSKI Klub Česká Třebová8800:01:288,00
4Ž3936Marešová MichaelaAFK SKP Pardubice8900:01:290,00
6M3994Cink RobinZŠ Habrmanova Č.T.8900:01:297,00
5Ž31143Čechalová MarkétaMistrovice8900:01:307,00
1Ž211312Paďourová IvetaSokol Výprachtice9000:01:300,00
7M31386Kovář MiroslavSemanín8800:01:317,00
6Ž31355Skalická PavlínaZŠ Habrmanova Č.T.8800:01:316,00
1M2136Voleský MartinOrel Česká Třebová9100:01:310,00
6Ž31669Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:01:315,00
8Ž31785Zelenková BarboraZŠ Habrmanova Č.T.8800:01:324,00
8M31711Fremuth JanLO Rokytnice8800:01:320,00
2M2173Dvořák MichalZŠ Habrmanova Č.T.9000:01:320,00
2Ž22054Hepnarová MichaelaZŠ A. Jiráska Lanškroun9100:01:330,00
9Ž32115Marková AnnaLO Rokytnice8900:01:350,00
9M32135Štoček JakubAFK SKP Pardubice8800:01:350,00
3M22137Habas MiroslavAFK SKP Pardubice9000:01:350,00
4M22423Vytlačil MarekZŠ Parník Č.T.9100:01:360,00
3Ž22428Stránská PatrikaZŠ Nádražní Č.T.9000:01:360,00
3Ž22616Levá NikolaLO Rokytnice9000:01:360,00
10M32797Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:01:385,00
5Ž22848Holá PavlaZŠ Parník Č.T.9100:01:390,00
6Ž22947Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:01:400,00
11M32941Zajíc JakubKRB Chrudim8900:01:400,00
11M331307Kašpar PetrZŠ Nádražní Č.T.8800:01:404,00
7Ž23263Buchtová KateřinaSKI Česká Třebová9100:01:410,00
5M23379Schejbal OldřichSokol Třebechovice9100:01:430,00
8Ž234310Novotná AnetaZŠ Habrmanova Č.T.9100:01:460,00
10Ž33553Černá JanaZŠ Habrmanova Č.T.8800:01:473,00
6M23559Cvejn JiříSKI Česká Třebová9100:01:470,00
7M23791Šindelář JakubZŠ Nádražní Č.T.9000:01:480,00
9Ž23764Buchtová PavlínaSKI Česká Třebová9100:01:480,00
7M23922Hanousek JaroslavZŠ Parnická Č.T.9000:01:480,00
11Ž34076Fliegerová DanielaReform Klášterec n. O.8800:01:503,00
9M24017Havlíček FilipLO Rokytnice9100:01:500,00
10Ž24067Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:01:500,00
9M2432Fatera MatějZŠ Habrmanova Č.T.9000:01:500,00
11M244311Ouřecký MilošClub 21 Pardubice9100:01:510,00
11Ž24540Dobrovská MonikaZŠ Habrmanova Č.T.9000:01:560,00
12Ž24639Buriankova ZuzkaČeská Třebová9100:01:580,00
12Ž34799Kunstová PetraZŠ Parník Č.T.8800:02:011,00
13M34883Markl ZdeněkZŠ Nádražní Č.T.8800:03:373,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1302Podhorníková MartinaAC Choceň8600:03:3710,00
2ŽM242Čechalová HanaMistrovice8600:03:399,00
3ŽM320Bílá MarkétaZŠ Habrmanova Č.T.8700:03:408,00
1MM493Abraham PetrAC Choceň8600:03:2910,00
2MM510Tomeš MartinZŠ Nádražní Č.T.8600:03:319,00
3MM64Sontág JiříZŠ Nádražní ČT8600:03:338,00
4MM7313Horta MartinD. D. Horní Čermná8600:03:347,00
5MM866Dušek AlešSKI Česká Třebová8700:03:426,00
4ŽM965Balcarová MarkétaSKI Česká Třebová8700:03:437,00
6MM1095Vyčítal AlešČeská Třebová8700:03:465,00
7MM1181Markl JanFK Česká Třebová8700:03:514,00
5ŽM1233Vladyková LenkaAFK SKP Pardubice8600:03:530,00
8MM12315Kochánek PetrZŠ Habrmanova Č.T.8700:03:533,00
6ŽM1474Fišerová KateřinaReform Klášterec n. O.8600:03:546,00
9MM1572Honzák TomášReform Klášterec n. O.8600:03:562,00
9MM1670Hovad MichalReform Klášterec n. O.8600:03:561,00
7ŽM1713Lavrenčíková JindraLO Rokytnice8600:03:590,00
8ŽM1832Šejvlová PetraAFK SKP Pardubice8600:04:010,00
9ŽM198Petrovicová LucieZŠ Habrmanova Č.T.8600:04:035,00
10ŽM2088Faltusová KatkaDětský svět Žamberk8700:04:064,00
11ŽM2131Rösslerová MartinaAFK SKP Pardubice8600:04:090,00
12ŽM2298Cinková VeronikaZŠ Habrmanova Č.T.8600:04:203,00
13ŽM237Červená VeronikaZŠ Habrmanova Č.T.8600:04:232,00
11MM2373Toman FrantišekReform Klášterec n. O.8600:04:230,00
13ŽM2577Fliegerová GabrielaReform Klášterec n. O.8600:04:231,00
15ŽM2626Šedová VeronikaAC Choceň8700:04:240,00
16ŽM2730Jiráková TamaraAFK SKP Pardubice8600:04:250,00
12MM2834Vladyka LukášAFK SKP Pardubice8700:04:310,00
13MM2982Frajdl OndřejBasketball Č. T.8700:04:340,00
14MM3071Rous JanReform Klášterec n. O.8700:04:350,00
15MM3145Černý MichalSahara Česká Třebová8600:04:410,00
17ŽM3275Jandová JanaReform Klášterec n. O.8600:04:510,00
16MM3324Simon JakubZŠ Parník Č.T.8700:05:330,00
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS151Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:04:5910,00
2ŽS225Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:05:319,00
3ŽS329Křivková ŠárkaAFK SKP Pardubice8400:05:360,00
4ŽS4303Rychtaříková IvaAC Choceň8500:06:058,00
5ŽS5305Fuchsová MartinaAC Choceň8400:06:167,00
6ŽS6304Nechvílová VeronikaAC Choceň8500:07:136,00
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS192Tauchman JiříAC Choceň8400:06:4410,00
2MS278Budina LiborReform Klášterec n. O.8500:07:259,00
3MS3306Kašpar JiříZŠ Nádražní Č.T.8500:08:308,00
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD152Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:08:2810,00
2MD287Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:08:359,00
3MD396Vyčítal OndřejČeská Třebová8200:09:068,00
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1104Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:15:3010,00
2MA2129Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:15:449,00
3MA3134Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:008,00
4MA4124Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:067,00
5MA5132Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:16:296,00
1MB6107Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:16:3810,00
6MA7125Horáček MichalČeská Třebová7500:16:575,00
7MA8102Martínek FilipAC Praha 18906900:17:10-
8MA9106Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:17:194,00
9MA10136Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:17:253,00
2MB11101Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:17:269,00
3MB12126Tomanec PetrTJ Svitavy5600:18:16-
10MA13123Heger VojtěchKozlov7400:18:272,00
11MA14112Čechal JaroslavMistrovice6100:18:281,00
12MA15108Levý TomášLO Rokytnice6700:18:350,00
1MJ16317Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:18:5510,00
2MJ17318Křenek TomášSokol Výprachtice8000:19:019,00
4MB18103Zdeněk BílýMaratón klub Pardubice5900:19:22-
13MA19127Kalous PetrŽamberk7700:19:320,00
14MA20122Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:19:410,00
3MJ21140Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:558,00
5MB22121Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:20:128,00
6MB23111Zajíc JanKRB Chrudim5300:20:18-
1MC24131Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:20:2610,00
2MC25105Bielčík JindřichLichkov 00:20:359,00
7MB25110Král VlastimilAFK SKP Pardubice5200:20:35-
4MJ27203Šebek JiříCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8100:20:527,00
8MB28133Rinka ErichBK Kravaře5400:20:56-
3MC29116Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:21:218,00
15MA30139Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:21:240,00
9MB31115Faltus BlahoslavDětský svět Žamberk5000:22:567,00
4MC32141Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:527,00
5MC33120Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:25:276,00
16MA33114Jirásek MilanLanškroun6400:25:270,00
6MC35119Ráb BořivojISCAREX Česká Třebová3000:27:485,00
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽA1118Cimprichová KláraSokol Třebechovice8100:19:05-
2ŽA2135Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:20:0810,00
3ŽA3137Fořtová IvetaSokol Kolín7200:21:03-
4ŽA4130Jorová LudmilaAtletika Albrechtice6200:21:1810,00
5ŽA5109Šedová JanaAC Choceň7300:21:529,00
6ŽA6316Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:22:058,00
7ŽA7138Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:22:069,00
8ŽA8128Schejbalová EvaSokol Třebechovice6400:22:57-
9ŽA9314Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová7800:23:127,00
10ŽA10117Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:24:078,00
11ŽA11113Jirásková EvaLanškroun6400:26:457,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód