Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh údolím J.A.Komenského, 7.ročník

24.5.1999, pondělí

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím J.A.Komenského, 7.ročník
  • datum konání: 24.5.1999
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Běh údolím J.A.Komenského, 7.ročník

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 88-89 (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31583Tkačíková MagdalénaAC Jablonné nad Orlicí8800:04:3110,00
2Ž32684Částková BarboraZŠ Brandýs nad Orlicí8800:04:469,00
3Ž32985Bartošová SimonaBiatlon Letohrad8800:04:488,00
4Ž33286Johanová MartinaZŠ Horní Čermná8800:05:017,00
5Ž33387Krejsová TerezaLetohrad - Komenského8900:05:026,00
6Ž33488Šromovská MilenaBiatlon OEZ Letohrad8800:05:045,00
7Ž33689Kubíčková JitkaZŠ Dolní Dobrouč8800:05:074,00
8Ž33990Veretina AlenaZŠ Brandýs nad Orlicí8800:05:133,00
9Ž34091Vávrová JanaZŠ Horní Čermná8900:05:152,00
10Ž34192Pražáková PavlaZŠ Dolní Dobrouč8800:05:191,00
Žáci 88-89 (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3273Felcman JanSKI Česká Třebová8900:04:1610,00
2M3374Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:04:179,00
3M31675Stohr JanZŠ Brandýs nad Orlicí8800:04:328,00
4M31776Šilar DavidZŠ Horní Čermná8800:04:347,00
5M32077Chejnovský TomášZŠ Dolní Dobrouč8800:04:426,00
6M32178Jeřábek MichalZŠ Zálší8800:04:435,00
7M32379Dušek FilipZŠ Dolní Dobrouč8800:04:444,00
8M32480Jůza MartinZŠ Dolní Dobrouč8800:04:453,00
9M32681Košťál RomanZŠ Horní Čermná8900:04:462,00
10M32882Marek MichalZŠ Dolní Dobrouč8800:04:471,00
Žákyně mladší 86-87 (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM952Matyášová HanaZŠ Dolní Dobrouč8600:04:2410,00
2ŽM1253Čechalová HanaMistrovice8600:04:299,00
3ŽM1854Voksová RadkaZŠ Letohrad Komenského8600:04:378,00
4ŽM1955Podhorníková MartinaAC Choceň8600:04:417,00
5ŽM2156Lavrenčíková JindraLO Rokytnice8600:04:43-
6ŽM2457Štanclová EliškaAC Choceň8600:04:456,00
7ŽM3058Kůrková AndreaAC Choceň8700:04:525,00
8ŽM3159Leinweberová MartinaZŠ Letohrad Komenského8600:04:544,00
9ŽM3460Jirásková SoňaBiatlon Letohrad8700:05:043,00
10ŽM3761Langová LenkaZŠ Dolní Dobrouč8600:05:082,00
11ŽM3862Motlová KarolínaZŠ Letohrad Komenského8600:05:101,00
Žáci mladší 86-87 (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM163Vacek KamilZŠ Dolní Dobrouč8600:04:0810,00
2MM464Král TomášZŠ Ć.Třebová Ústecká8600:04:199,00
3MM565Frank KarelZŠ Choceň Choceňského8600:04:208,00
4MM666Matoulek JosefZŠ Letohrad Komenského8600:04:217,00
5MM767Müller MichalBiatlon OEZ Letohrad8600:04:226,00
6MM868Junek PatrikZŠ Horní Čermná8600:04:235,00
7MM1069Abraham PetrAC Choceň8600:04:264,00
8MM1170Švihálek VlastimilZŠ Ć.Třebová Ústecká8600:04:283,00
9MM1271Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:04:292,00
10MM1472Kašpar JanAC Choceň8700:04:301,00
Žákyně starší 84-85 (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS828Zdařilová HanaZŠ Rokytnice v Orlických horách8400:06:21-
2ŽS1229Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:06:2910,00
3ŽS1630Vaníčková MarkétaMistrovice8400:06:389,00
4ŽS1731Veselá MiroslavaKlub BIATLONU Letohrad8500:06:408,00
5ŽS2032Imlaufová TerezaAC Jablonné nad Orlicí8500:06:457,00
6ŽS2333Junková IvaZŠ Dolní Dobrouč8400:06:536,00
7ŽS2534Fuchsová MartinaAC Choceň8400:06:555,00
8ŽS2635Hejlová ŠárkaZŠ Horní Čermná8500:06:564,00
9ŽS2836Rychtaříková IvaAC Choceň8500:07:023,00
10ŽS2937Kysilková LindaAC Choceň8500:07:032,00
11ŽS3238Vašátková PetraZŠ Horní Čermná8400:07:171,00
12ŽS3339Jasanská PetraZŠ Ć.Třebová Habrmanova8400:07:190,00
13ŽS3440Mísařová kateřinaZŠ Ć.Třebová Habrmanova8400:07:210,00
14ŽS3641Kolářová AdélaZŠ Ć.Třebová Habrmanova8400:07:240,00
15ŽS3742Filipová JanaAC Jablonné nad Orlicí8500:07:270,00
16ŽS3843Fajtová KarolínaZŠ Rokytnice v Orlických horách8400:07:350,00
17ŽS4044Lustyková AdélaZŠ Brandýs nad Orlicí8400:07:490,00
18ŽS4145Hrdinová LucieZŠ Letohrad Komenského8400:07:530,00
19ŽS4546Hodrová IvetaZŠ Dolní Dobrouč8400:08:000,00
20ŽS4647Hrebíková KateřinaZŠ Choceň Choceňského8400:08:050,00
20ŽS4748Voříšková PetraZŠ Choceň Choceňského8400:08:050,00
22ŽS4849Ondráčková DarinaZŠ Brandýs nad Orlicí8400:08:070,00
23ŽS4950Kasalová ZdenaZŠ Brandýs nad Orlicí8400:08:340,00
23ŽS5051Šípková RadkaZŠ Letohrad Komenského8400:08:340,00
Žáci starší 84-85 (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS11Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:05:3110,00
2MS22Kvapil JanZŠ Letohrad U Dvora8400:05:389,00
3MS33Budina LiborReform Klášterec n. O.8500:05:528,00
4MS44Felcman TomášZŠ Ć.Třebová Habrmanova8400:05:587,00
5MS55Charous JanZŠ Brandýs nad Orlicí8400:06:096,00
6MS68Žejdlík DavidZŠ Ć.Třebová Habrmanova8400:06:115,00
7MS77Rajnet TomášZŠ Choceň Choceňského8400:06:204,00
8MS89Matyáš MartinZŠ Dolní Dobrouč8500:06:213,00
9MS1010Krejčí LukášZŠ Dolní Dobrouč8400:06:252,00
10MS1111Novák JanZŠ Choceň Choceňského8400:06:261,00
11MS1312Červinka MartinZŠ Letohrad U Dvora8400:06:320,00
12MS1413Rybka TomášZŠ Letohrad U Dvora8400:06:330,00
13MS1514Harapát ZdeněkZŠ Letohrad Komenského8400:06:350,00
14MS1815Bárta PetrZŠ Dolní Dobrouč8400:06:430,00
15MS1916Matoušek JosefZŠ Brandýs nad Orlicí8400:06:440,00
16MS2017Pešek OndřejZŠ Choceň Choceňského8500:06:450,00
17MS2218Hájek LiborZŠ Choceň Choceňského8400:06:470,00
18MS2319Fikejs AdamZŠ Brandýs nad Orlicí8400:06:530,00
19MS2720Vician JaroslavZŠ Dolní Dobrouč8400:07:000,00
20MS3021Pecháček TomášZŠ Horní Čermná8400:07:060,00
21MS3122Šeda MartinZŠ Choceň Choceňského8400:07:100,00
22MS3523Hledík PetrZŠ Brandýs nad Orlicí8400:07:230,00
23MS3924Koukol ZdeněkZŠ Rokytnice v Orlických horách8400:07:430,00
24MS4125Greguš LadislavZŠ Rokytnice v Orlických horách8400:07:530,00
25MS4326Závodský StanislavZŠ Dolní Dobrouč8400:07:550,00
26MS4427Zeman MichalZŠ Brandýs nad Orlicí8400:07:590,00
Trať 1,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM163Vacek KamilZŠ Dolní Dobrouč8600:04:0810,00
1M3273Felcman JanSKI Česká Třebová8900:04:1610,00
2M3374Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:04:179,00
2MM464Král TomášZŠ Ć.Třebová Ústecká8600:04:199,00
3MM565Frank KarelZŠ Choceň Choceňského8600:04:208,00
4MM666Matoulek JosefZŠ Letohrad Komenského8600:04:217,00
5MM767Müller MichalBiatlon OEZ Letohrad8600:04:226,00
6MM868Junek PatrikZŠ Horní Čermná8600:04:235,00
1ŽM952Matyášová HanaZŠ Dolní Dobrouč8600:04:2410,00
7MM1069Abraham PetrAC Choceň8600:04:264,00
8MM1170Švihálek VlastimilZŠ Ć.Třebová Ústecká8600:04:283,00
2ŽM1253Čechalová HanaMistrovice8600:04:299,00
9MM1271Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:04:292,00
10MM1472Kašpar JanAC Choceň8700:04:301,00
1Ž31583Tkačíková MagdalénaAC Jablonné nad Orlicí8800:04:3110,00
3M31675Stohr JanZŠ Brandýs nad Orlicí8800:04:328,00
4M31776Šilar DavidZŠ Horní Čermná8800:04:347,00
3ŽM1854Voksová RadkaZŠ Letohrad Komenského8600:04:378,00
4ŽM1955Podhorníková MartinaAC Choceň8600:04:417,00
5M32077Chejnovský TomášZŠ Dolní Dobrouč8800:04:426,00
5ŽM2156Lavrenčíková JindraLO Rokytnice8600:04:43-
6M32178Jeřábek MichalZŠ Zálší8800:04:435,00
7M32379Dušek FilipZŠ Dolní Dobrouč8800:04:444,00
8M32480Jůza MartinZŠ Dolní Dobrouč8800:04:453,00
6ŽM2457Štanclová EliškaAC Choceň8600:04:456,00
2Ž32684Částková BarboraZŠ Brandýs nad Orlicí8800:04:469,00
9M32681Košťál RomanZŠ Horní Čermná8900:04:462,00
10M32882Marek MichalZŠ Dolní Dobrouč8800:04:471,00
3Ž32985Bartošová SimonaBiatlon Letohrad8800:04:488,00
7ŽM3058Kůrková AndreaAC Choceň8700:04:525,00
8ŽM3159Leinweberová MartinaZŠ Letohrad Komenského8600:04:544,00
4Ž33286Johanová MartinaZŠ Horní Čermná8800:05:017,00
5Ž33387Krejsová TerezaLetohrad - Komenského8900:05:026,00
6Ž33488Šromovská MilenaBiatlon OEZ Letohrad8800:05:045,00
9ŽM3460Jirásková SoňaBiatlon Letohrad8700:05:043,00
7Ž33689Kubíčková JitkaZŠ Dolní Dobrouč8800:05:074,00
10ŽM3761Langová LenkaZŠ Dolní Dobrouč8600:05:082,00
11ŽM3862Motlová KarolínaZŠ Letohrad Komenského8600:05:101,00
8Ž33990Veretina AlenaZŠ Brandýs nad Orlicí8800:05:133,00
9Ž34091Vávrová JanaZŠ Horní Čermná8900:05:152,00
10Ž34192Pražáková PavlaZŠ Dolní Dobrouč8800:05:191,00
Trať 1,500 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS11Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:05:3110,00
2MA2310Kaválek TomášTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8100:02:5198,70
2MS22Kvapil JanZŠ Letohrad U Dvora8400:05:389,00
3MS33Budina LiborReform Klášterec n. O.8500:05:528,00
4MS44Felcman TomášZŠ Ć.Třebová Habrmanova8400:05:587,00
5MS55Charous JanZŠ Brandýs nad Orlicí8400:06:096,00
6MS68Žejdlík DavidZŠ Ć.Třebová Habrmanova8400:06:115,00
7MS77Rajnet TomášZŠ Choceň Choceňského8400:06:204,00
8MS89Matyáš MartinZŠ Dolní Dobrouč8500:06:213,00
1ŽS828Zdařilová HanaZŠ Rokytnice v Orlických horách8400:06:21-
9MS1010Krejčí LukášZŠ Dolní Dobrouč8400:06:252,00
10MS1111Novák JanZŠ Choceň Choceňského8400:06:261,00
2ŽS1229Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:06:2910,00
11MS1312Červinka MartinZŠ Letohrad U Dvora8400:06:320,00
12MS1413Rybka TomášZŠ Letohrad U Dvora8400:06:330,00
13MS1514Harapát ZdeněkZŠ Letohrad Komenského8400:06:350,00
3ŽS1630Vaníčková MarkétaMistrovice8400:06:389,00
4ŽS1731Veselá MiroslavaKlub BIATLONU Letohrad8500:06:408,00
14MS1815Bárta PetrZŠ Dolní Dobrouč8400:06:430,00
15MS1916Matoušek JosefZŠ Brandýs nad Orlicí8400:06:440,00
16MS2017Pešek OndřejZŠ Choceň Choceňského8500:06:450,00
5ŽS2032Imlaufová TerezaAC Jablonné nad Orlicí8500:06:457,00
17MS2218Hájek LiborZŠ Choceň Choceňského8400:06:470,00
18MS2319Fikejs AdamZŠ Brandýs nad Orlicí8400:06:530,00
6ŽS2333Junková IvaZŠ Dolní Dobrouč8400:06:536,00
7ŽS2534Fuchsová MartinaAC Choceň8400:06:555,00
8ŽS2635Hejlová ŠárkaZŠ Horní Čermná8500:06:564,00
19MS2720Vician JaroslavZŠ Dolní Dobrouč8400:07:000,00
9ŽS2836Rychtaříková IvaAC Choceň8500:07:023,00
10ŽS2937Kysilková LindaAC Choceň8500:07:032,00
20MS3021Pecháček TomášZŠ Horní Čermná8400:07:060,00
21MS3122Šeda MartinZŠ Choceň Choceňského8400:07:100,00
11ŽS3238Vašátková PetraZŠ Horní Čermná8400:07:171,00
12ŽS3339Jasanská PetraZŠ Ć.Třebová Habrmanova8400:07:190,00
13ŽS3440Mísařová kateřinaZŠ Ć.Třebová Habrmanova8400:07:210,00
22MS3523Hledík PetrZŠ Brandýs nad Orlicí8400:07:230,00
14ŽS3641Kolářová AdélaZŠ Ć.Třebová Habrmanova8400:07:240,00
15ŽS3742Filipová JanaAC Jablonné nad Orlicí8500:07:270,00
16ŽS3843Fajtová KarolínaZŠ Rokytnice v Orlických horách8400:07:350,00
23MS3924Koukol ZdeněkZŠ Rokytnice v Orlických horách8400:07:430,00
17ŽS4044Lustyková AdélaZŠ Brandýs nad Orlicí8400:07:490,00
24MS4125Greguš LadislavZŠ Rokytnice v Orlických horách8400:07:530,00
18ŽS4145Hrdinová LucieZŠ Letohrad Komenského8400:07:530,00
25MS4326Závodský StanislavZŠ Dolní Dobrouč8400:07:550,00
26MS4427Zeman MichalZŠ Brandýs nad Orlicí8400:07:590,00
19ŽS4546Hodrová IvetaZŠ Dolní Dobrouč8400:08:000,00
20ŽS4647Hrebíková KateřinaZŠ Choceň Choceňského8400:08:050,00
20ŽS4748Voříšková PetraZŠ Choceň Choceňského8400:08:050,00
22ŽS4849Ondráčková DarinaZŠ Brandýs nad Orlicí8400:08:070,00
23ŽS4950Kasalová ZdenaZŠ Brandýs nad Orlicí8400:08:340,00
23ŽS5051Šípková RadkaZŠ Letohrad Komenského8400:08:340,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód