Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh choceňskými sady, 22.ročník

15.5.1999, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh choceňskými sady, 22.ročník
  • datum konání: 15.5.1999
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Lyžařský oddíl Choceň

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.5.2019Běh Choceňskými sady151
13.5.2018Běh Choceňskými sady254
14.5.2017Běh Choceňskými sady228
15.5.2016Běh Choceňskými sady241
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
11.5.2014Běh Choceňskými sady235
12.5.2013Běh Choceňskými sady204
13.5.2012Běh Choceňskými sady208
15.5.2011Běh Choceňskými sady151
16.5.2010Běh Choceňskými sady203
10.5.2009Běh Choceňskými sady234
11.5.2008Běh Choceňskými sady224
13.5.2007Běh Choceňskými sady193
14.5.2006Běh Choceňskými sady163
15.5.2005Běh Choceňskými sady204
16.5.2004Běh choceňskými sady, 27. ročník66
11.5.2003Běh choceňskými sady, 26. ročník153
12.5.2002Běh choceňskými sady83
13.5.200114. ročník, Běh choceňskými sady164
14.5.2000Běh choceňskými sady, XXII. ročník128

Statistika závodu Běh choceňskými sady, 22.ročník

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 3694

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Myšák Milan6616
Nechvíl Petr9115
Šlajs Tomáš6014
Hejzlar Martin0214
Razým Jan5714
Vorel Milan4014
Hanuš Petr6413
Kopecký Libor5613
Ožana Václav6413
Hübl Radek8813
Šedová Tereza0312
Novotný Luděk6212
Hejzlar David0612
Siegel Josef5812
Borovec Alexandr7612
Bielčik Jindřich4011
Metelková Táňa7211
Bajer Milan5511
Sadílek Ota4611
Smoláková Alexandra9811
Vacek Martin6911
Marhold Petr7810
Řemínek Matěj8610
Bříza Vladimír5110
Šváb František5710
Čechal Jaroslav6110
Keprtová Miloslava4810
Sedlák Jiří5810
Kubišta Oto539
Kubr Václav559
Frydrychová Eliška019
Červ Miloslav509
Javůrek Jiří489
Chlubna Jan849
Libra Jiří379
Dostálek Petr679
Zajíc Jan539
Svoboda Mojmír669
Serbousková Sára049
Brychta Jakub089
Šafář Jaroslav519
Švec Miroslav528
Paulů Blanka548
Mařík Jiří728
Krejčí Milan538
Borková Agáta028
Boháč Bonifác018
Nechvílová Miroslava608
Boháč Pankrác068
Eliáš Petr608

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 88-89 (trať 300m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž311Tkačíková MagdalénaAC Jablonné nad Orlicí8800:01:1210,00
2Ž322Müllerová IrenaSKI Klub Česká Třebová8900:01:179,00
3Ž333Marholdová LucieChoceň8300:01:208,00
3Ž344Michalová ZuzanaSKI Klub Česká Třebová8800:01:207,00
5Ž355Čechalová MarkétaMistrovice8900:01:216,00
6Ž366Hortová PetraDD Horní Čermná8900:01:245,00
7Ž377Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:01:254,00
8Ž388Fáberová JanaAC Jablonné nad Orlicí8900:01:283,00
9Ž399Chalupná AnnaJablonné nad Orlicí8900:01:292,00
Žáci 88-89 (trať 600m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3110Svoboda MartinSKI Pardubice8800:02:35-
2M3211Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:02:3610,00
3M3312Boháč LubošPolička8800:02:37-
4M3613Strmiska FilipLO Rokytnice8800:02:40-
5M3714Studnička MichalHC Choceň8800:02:429,00
6M3815Kalous PetrLO Rokytnice8800:02:43-
7M31216Vojtíšek VojtechAC Choceň8800:02:498,00
8M31317Buriánek TomášSKI Česká Třebová8900:02:527,00
9M31418Morkes RadekSKI Česká Třebová8900:02:536,00
10M31519Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:02:565,00
11M31620Sygeryč DanielAC Choceň8900:02:574,00
12M31921Janouch KarelAC Choceň8900:03:143,00
13M32022Zajíc JakubKRB Chrudim8900:03:25-
14M32123Košťálek MartinKOB Choceň8900:03:282,00
Žákyně mladší 86-87 (trať 600m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM424Podhorníková MartinaAC Choceň8600:02:3810,00
2ŽM525Čechalová HanaMistrovice8600:02:399,00
3ŽM926Lavrenčíková JindraLO Rokytnice8600:02:43-
4ŽM1027Kůrková AndreaAC Choceň8700:02:468,00
5ŽM1128Balcarová MarkétaSKI Česká Třebová8700:02:477,00
6ŽM1729Štanclová EliškaAC Choceň8600:02:586,00
7ŽM1830Šedová VeronikaAC Choceň8700:03:015,00
Žáci mladší 86-87 (trať 1000m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM331Kaláb MilošAC Jablonné nad Orlicí8600:03:3210,00
2MM432Svoboda OndřejSKI SKP Pardubice8700:03:35-
3MM633Beran MarekSokol Jablonné nad Orlicí8600:03:429,00
4MM734Siegel JosefAC Choceň8600:03:468,00
5MM835Horta MartinD. D. Horní Čermná8600:03:497,00
6MM936Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:03:506,00
6MM1037Myšák PetrSokol Jehnědí8600:03:505,00
8MM1338Dušek AlešSKI Česká Třebová8700:03:564,00
9MM1539Vyčítal AlešČeská Třebová8700:03:593,00
10MM1740Skalický KarelAC Choceň8600:04:052,00
11MM1841Hovad MichalReform Klášterec n. O.8600:04:081,00
12MM2142Toman FrantišekReform Klášterec n. O.8600:04:150,00
13MM2243Pylný OndřejPardubice8700:04:160,00
14MM2344Rous JanReform Klášterec n. O.8700:04:340,00
Žákyně starší 84-85 (trať 1000m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1145Rychtaříková IvaAC Choceň8500:03:5410,00
1ŽS1246Kysilková LindaAC Choceň8500:03:549,00
3ŽS1447Fuchsová MartinaAC Choceň8400:03:568,00
4ŽS1648Imlaufová TerezaAC Jablonné nad Orlicí8500:04:037,00
5ŽS1949Nechvílová VeronikaAC Choceň8500:04:146,00
5ŽS2050Filipová JanaAC Jablonné nad Orlicí8500:04:145,00
Žáci starší 84-85 (trať 1000m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS151Wágner JanAC Jablonné nad Orlicí8400:03:1510,00
2MS252Budina LiborReform Klášterec n. O.8500:03:279,00
3MS553Dostál PetrASK Moravská Třebová8500:03:37-
Dorostenci 82-83 (trať 3000m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DM154Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:10:27-
2DM255Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:10:3710,00
3DM356Vacek TomášSokol Jablonné nad Orlicí8300:11:099,00
4DM457Vyčítal OndřejČeská Třebová8200:11:248,00
5DM558Kopecký PavelAC Choceň8300:11:567,00
Muži A (trať 15000)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA164Ulich PetrMaterial Technolog6800:50:37-
2MA265Kopecký JaromírAC Choceň7600:50:4310,00
3MA366Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:51:309,00
4MA567Musil JiříMK Hlinsko7200:51:39-
5MA868Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:52:328,00
6MA969Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:53:037,00
7MA1170Eliáš PetrPardubice6000:54:49-
8MA1271Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:54:526,00
9MA1572Šmerda JakubAC Choceň7600:55:185,00
10MA1673Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:56:154,00
11MA1774Brokeš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7100:56:163,00
12MA1875Valdman JosefCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7900:56:322,00
13MA2276Esser MiroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7800:57:371,00
14MA2377Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:57:500,00
15MA2478Alexa JaroslavKRB Chrudim7400:57:510,00
16MA2979Šlajs TomášAC Choceň 00:58:370,00
17MA3180Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:59:180,00
18MA3381Čechal JaroslavMistrovice6101:00:010,00
19MA3582Kalandra StanislavTJ Svitavy6001:01:460,00
20MA4383Borovec AlexandrChoceň7601:04:370,00
21MA4484Myšák MilanSokol Jehnědí6601:04:410,00
22MA4685Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6301:05:040,00
23MA4886Jasanský RadekSKI Česká Třebová7401:05:340,00
24MA4987Chaloupka StanislavChoceň6701:05:440,00
25MA5188Páriš AtillaKRB Chrudim 01:05:550,00
26MA5589Siebert JaroslavRychnov nad Kněžnou7301:06:550,00
27MA5890Čálek FilipPoděbrady7601:08:180,00
28MA5991Blažek PetrChoceň6801:08:200,00
29MA6892Komárek MiroslavChoceň6801:15:180,00
30MA7093Doleček JiříJablonné nad Orlicí6601:15:530,00
Muži B (trať 15000)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB394Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:51:30-
2MB695Smitka LadislavŠroubárna Trutnov5200:52:15-
3MB1096Filip LubošChoceň5900:54:3310,00
4MB1397Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:54:579,00
5MB1498Kubr VáclavKRB Chrudim5500:55:06-
6MB1999Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:56:408,00
7MB20100Dostál LadislavASK Moravská Třebová5600:56:56-
8MB21101Švec MiroslavTJ Potštejn5200:57:22-
9MB25102Semek BohuslavSK Týniště nad Orlicí5400:58:00-
10MB27103Losman MiroslavLAOO Hradec Králové5100:58:19-
11MB37104Prokop KarelChoceň5401:01:507,00
12MB39105Němec JanSokol Osík5101:03:17-
13MB40106Čižinský JaromírBering Praha5501:03:50-
14MB41107Zajíc JanKRB Chrudim5301:04:11-
15MB42108Tužínský KarelKRB Chrudim5601:04:28-
16MB50109Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:05:546,00
17MB64110Hubka JosefChoceň5801:10:515,00
Muži C (trať 15000)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7116Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:52:3010,00
2MC28117Novotný JosefTransporta Chrudim4800:58:32-
3MC32118Kudrna ZdeněkAS Slovan Liberec4900:59:44-
4MC38119Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:02:10-
5MC45120Schenk MiroslavStěžery4901:04:54-
6MC47121Sedláček FrantišekRychnov nad Kněžnou4001:05:14-
7MC52122Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:06:039,00
7MC52123Bielčík JindřichLichkov 01:06:039,00
9MC56124Bodlák JanSKI Chrudim4901:07:17-
10MC57125Černý MilanAC Choceň4801:07:257,00
11MC61126Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:09:296,00
12MC63127Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4501:09:41-
13MC65128Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4701:11:035,00
14MC68129Kašpar MilošPardubice4401:15:18-
15MC71130Kalousek JanŽamberk4101:18:184,00
16MC73131Škoda KryštofNáchod4101:27:00-
Muži D (trať 15000)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD30111Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:59:04-
2MD36112Buchar JanOpel Vrchlabí3301:01:47-
3MD60113Doležal StanislavBK Pardubice3801:08:38-
4MD66114Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:11:38-
5MD72115Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3801:23:313,00
Ženy A (trať 15000)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽA2659Burdichová EvaSK Nové Město nad Metují7500:58:09-
2ŽA6262Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:09:3710,00
Ženy B (trať 15000)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3460Paulů BlankaSki Jilemnice5401:00:49-
2ZB5461Kubrová DagmarKRB Chrudim6301:06:52-
3ZB6763Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:12:1510,00
Trať 300m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž311Tkačíková MagdalénaAC Jablonné nad Orlicí8800:01:1210,00
2Ž322Müllerová IrenaSKI Klub Česká Třebová8900:01:179,00
3Ž333Marholdová LucieChoceň8300:01:208,00
3Ž344Michalová ZuzanaSKI Klub Česká Třebová8800:01:207,00
5Ž355Čechalová MarkétaMistrovice8900:01:216,00
6Ž366Hortová PetraDD Horní Čermná8900:01:245,00
7Ž377Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:01:254,00
8Ž388Fáberová JanaAC Jablonné nad Orlicí8900:01:283,00
9Ž399Chalupná AnnaJablonné nad Orlicí8900:01:292,00
Trať 600m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3110Svoboda MartinSKI Pardubice8800:02:35-
2M3211Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:02:3610,00
3M3312Boháč LubošPolička8800:02:37-
1ŽM424Podhorníková MartinaAC Choceň8600:02:3810,00
2ŽM525Čechalová HanaMistrovice8600:02:399,00
4M3613Strmiska FilipLO Rokytnice8800:02:40-
5M3714Studnička MichalHC Choceň8800:02:429,00
6M3815Kalous PetrLO Rokytnice8800:02:43-
3ŽM926Lavrenčíková JindraLO Rokytnice8600:02:43-
4ŽM1027Kůrková AndreaAC Choceň8700:02:468,00
5ŽM1128Balcarová MarkétaSKI Česká Třebová8700:02:477,00
7M31216Vojtíšek VojtechAC Choceň8800:02:498,00
8M31317Buriánek TomášSKI Česká Třebová8900:02:527,00
9M31418Morkes RadekSKI Česká Třebová8900:02:536,00
10M31519Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:02:565,00
11M31620Sygeryč DanielAC Choceň8900:02:574,00
6ŽM1729Štanclová EliškaAC Choceň8600:02:586,00
7ŽM1830Šedová VeronikaAC Choceň8700:03:015,00
12M31921Janouch KarelAC Choceň8900:03:143,00
13M32022Zajíc JakubKRB Chrudim8900:03:25-
14M32123Košťálek MartinKOB Choceň8900:03:282,00
Trať 1000m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS151Wágner JanAC Jablonné nad Orlicí8400:03:1510,00
2MS252Budina LiborReform Klášterec n. O.8500:03:279,00
1MM331Kaláb MilošAC Jablonné nad Orlicí8600:03:3210,00
2MM432Svoboda OndřejSKI SKP Pardubice8700:03:35-
3MS553Dostál PetrASK Moravská Třebová8500:03:37-
3MM633Beran MarekSokol Jablonné nad Orlicí8600:03:429,00
4MM734Siegel JosefAC Choceň8600:03:468,00
5MM835Horta MartinD. D. Horní Čermná8600:03:497,00
6MM936Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:03:506,00
6MM1037Myšák PetrSokol Jehnědí8600:03:505,00
1ŽS1145Rychtaříková IvaAC Choceň8500:03:5410,00
1ŽS1246Kysilková LindaAC Choceň8500:03:549,00
8MM1338Dušek AlešSKI Česká Třebová8700:03:564,00
3ŽS1447Fuchsová MartinaAC Choceň8400:03:568,00
9MM1539Vyčítal AlešČeská Třebová8700:03:593,00
4ŽS1648Imlaufová TerezaAC Jablonné nad Orlicí8500:04:037,00
10MM1740Skalický KarelAC Choceň8600:04:052,00
11MM1841Hovad MichalReform Klášterec n. O.8600:04:081,00
5ŽS1949Nechvílová VeronikaAC Choceň8500:04:146,00
5ŽS2050Filipová JanaAC Jablonné nad Orlicí8500:04:145,00
12MM2142Toman FrantišekReform Klášterec n. O.8600:04:150,00
13MM2243Pylný OndřejPardubice8700:04:160,00
14MM2344Rous JanReform Klášterec n. O.8700:04:340,00
32MA4565Ruskovský TomᚊKC Michalovce8300:55:05-
45MA7957Nováček TomášAC Maraton Kučera Třebíč8300:59:15-
Trať 3000m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DM154Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:10:27-
2DM255Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:10:3710,00
3DM356Vacek TomášSokol Jablonné nad Orlicí8300:11:099,00
4DM457Vyčítal OndřejČeská Třebová8200:11:248,00
5DM558Kopecký PavelAC Choceň8300:11:567,00
Trať 15000
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA164Ulich PetrMaterial Technolog6800:50:37-
2MA265Kopecký JaromírAC Choceň7600:50:4310,00
1MB394Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:51:30-
3MA366Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:51:309,00
4MA567Musil JiříMK Hlinsko7200:51:39-
2MB695Smitka LadislavŠroubárna Trutnov5200:52:15-
1MC7116Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:52:3010,00
5MA868Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:52:328,00
6MA969Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:53:037,00
3MB1096Filip LubošChoceň5900:54:3310,00
7MA1170Eliáš PetrPardubice6000:54:49-
8MA1271Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:54:526,00
4MB1397Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:54:579,00
5MB1498Kubr VáclavKRB Chrudim5500:55:06-
9MA1572Šmerda JakubAC Choceň7600:55:185,00
10MA1673Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:56:154,00
11MA1774Brokeš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7100:56:163,00
12MA1875Valdman JosefCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7900:56:322,00
6MB1999Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:56:408,00
7MB20100Dostál LadislavASK Moravská Třebová5600:56:56-
8MB21101Švec MiroslavTJ Potštejn5200:57:22-
13MA2276Esser MiroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7800:57:371,00
14MA2377Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:57:500,00
15MA2478Alexa JaroslavKRB Chrudim7400:57:510,00
9MB25102Semek BohuslavSK Týniště nad Orlicí5400:58:00-
1ŽA2659Burdichová EvaSK Nové Město nad Metují7500:58:09-
10MB27103Losman MiroslavLAOO Hradec Králové5100:58:19-
2MC28117Novotný JosefTransporta Chrudim4800:58:32-
16MA2979Šlajs TomášAC Choceň 00:58:370,00
1MD30111Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:59:04-
17MA3180Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:59:180,00
3MC32118Kudrna ZdeněkAS Slovan Liberec4900:59:44-
18MA3381Čechal JaroslavMistrovice6101:00:010,00
1ZB3460Paulů BlankaSki Jilemnice5401:00:49-
19MA3582Kalandra StanislavTJ Svitavy6001:01:460,00
2MD36112Buchar JanOpel Vrchlabí3301:01:47-
11MB37104Prokop KarelChoceň5401:01:507,00
4MC38119Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:02:10-
12MB39105Němec JanSokol Osík5101:03:17-
13MB40106Čižinský JaromírBering Praha5501:03:50-
14MB41107Zajíc JanKRB Chrudim5301:04:11-
15MB42108Tužínský KarelKRB Chrudim5601:04:28-
20MA4383Borovec AlexandrChoceň7601:04:370,00
21MA4484Myšák MilanSokol Jehnědí6601:04:410,00
5MC45120Schenk MiroslavStěžery4901:04:54-
22MA4685Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6301:05:040,00
6MC47121Sedláček FrantišekRychnov nad Kněžnou4001:05:14-
23MA4886Jasanský RadekSKI Česká Třebová7401:05:340,00
24MA4987Chaloupka StanislavChoceň6701:05:440,00
16MB50109Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:05:546,00
25MA5188Páriš AtillaKRB Chrudim 01:05:550,00
7MC52123Bielčík JindřichLichkov 01:06:039,00
7MC52122Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:06:039,00
2ZB5461Kubrová DagmarKRB Chrudim6301:06:52-
26MA5589Siebert JaroslavRychnov nad Kněžnou7301:06:550,00
9MC56124Bodlák JanSKI Chrudim4901:07:17-
10MC57125Černý MilanAC Choceň4801:07:257,00
27MA5890Čálek FilipPoděbrady7601:08:180,00
28MA5991Blažek PetrChoceň6801:08:200,00
3MD60113Doležal StanislavBK Pardubice3801:08:38-
11MC61126Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:09:296,00
2ŽA6262Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:09:3710,00
12MC63127Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4501:09:41-
17MB64110Hubka JosefChoceň5801:10:515,00
13MC65128Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4701:11:035,00
4MD66114Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:11:38-
3ZB6763Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:12:1510,00
14MC68129Kašpar MilošPardubice4401:15:18-
29MA6892Komárek MiroslavChoceň6801:15:180,00
30MA7093Doleček JiříJablonné nad Orlicí6601:15:530,00
15MC71130Kalousek JanŽamberk4101:18:184,00
5MD72115Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3801:23:313,00
16MC73131Škoda KryštofNáchod4101:27:00-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód