Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

27.7.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
  • datum konání: 27.7.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou

Sociální sítě

Místo konání

náměstí Dolní
14.00 hodin

Přihlášky

Sportovní hala TJ Spartak
do 13.30 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Délka 8,5 km, převýšení 700 m
od startu na náměstí stoupání, od 2. km střídavý terén, od 5. km souvislé stoupání, které se v závěru místy blíží extrémnímu

Ceny pro vítěze

finanční ceny dle možností pořadatelů a věcné ceny v hodnotě 7.500,- Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Václav Šír
Dolní 160
Rokytnice nad Jizerou
512 44

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.7.2018Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky124
22.7.2017Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky122
13.8.2016Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky115
18.7.2015Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky110
20.7.2013Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky132
21.7.2012Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky158
23.7.2011Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky160
24.7.2010Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
25.7.2009Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky176
23.8.2008Rokytnice n. Jizerou - Dvoračky (kvalifikace MS)148
9.6.2007Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky, kvalifikace ME187
22.7.2006Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky155
23.7.2005Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
24.7.2004Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
26.7.2003Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky136
16.6.2001Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky72
12.8.2000Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky173
31.7.1999Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky143
16.8.1998Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky91

Statistika závodu Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 2685

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Paulů Blanka5418
Šír Václav7817
Zátopek Jiří6016
Javůrek Jiří4815
Tučný Jan4713
Kynčl Stanislav6413
Berka Radim8213
Zoubek Zdeněk6913
Šír Václav6613
Šimůnek Jan4913
Machačka Martin7512
Groh Stanislav4612
Jirásková Eva6412
Palas Jaroslav5312
Gombita Josef5812
Kubr Václav5512
Kubrová Dagmar6312
Trejbal Karel5112
Kadavý Jan4712
Hartych Stanislav6511
Vraštilová Miloslava5611
Biemann Götz4311
Pirk Jan4811
Nečas Josef5811
Berka Martin8511
Hák Michal7511
Pirk Tomáš7310
Tichý Pavel6310
Pechek František5310
Šírová Šárka7310
Wolf David7210
Brunclík Ivo5810
Ulich Petr6810
Vacarda Vladimír5910
Stránský Aleš6010
Žák Jiří719
Sedlák Jiří589
Šrutek Stanislav589
Ježek Přemysl829
Grohová Jaroslava519
Vodička Jan459
Šimůnek Jan829
Kašpar Josef389
Kolínek František569
Kynčlová Dagmar729
Jančík Bořek648
Čech Karel458
Špacír Ladislav558
Smrčka Miloš548

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,500 km, 700,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ24121Ryšavý JiříSki Jilemnice8300:45:1840
2MJ3726Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:46:5538
3MJ4631Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:47:2236
4MJ50133Kožíšek DušanDukla Liberec8300:48:0634
5MJ5159Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:48:1432
6MJ7483Zapalač MartinFenix ski team Jeseník8600:52:4830
7MJ809Vodseďálek AlešDukla Liberec8500:53:4428
8MJ8863Hass MarcelSC Hoyerswerda8600:54:54-
9MJ9470Prokůpek ŠtěpánČSKV Vysoké nad Jizerou8900:55:2526
10MJ105145Tuláček JiříJilemnice8800:57:1824
Muži A (trať 8,500 km, 700,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Magál JiříDukla Liberec7700:38:2460
2MA243Zoubek ZdeněkLučany nad Nisou6900:39:4458
3MA353Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:40:0556
4MA4111Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:40:2154
5MA593Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:40:4252
6MA6142Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:40:5650
7MA754Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:41:2048
8MA833Minařík PetrZŠ Harrachov7600:41:3446
9MA973Tempír TomášDukla Liberec7700:41:3744
10MA1049Řezáč StanislavARECO SKI Hradec Králové7300:41:4442
11MA1246Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:42:3040
12MA1332Hošta VlastimilSlavia VŠ Plzeň7200:43:1738
13MA1448Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:3236
14MA15115Haman VáclavSki Jilemnice8100:43:4134
15MA1691Balatka MiroslavSKP Jablonex8200:43:5132
16MA19100Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:44:2030
17MA2079Ulich PetrMaterial Technology6800:44:5228
18MA21131Kovář MiroslavZdravotník Praha8100:44:5926
19MA2310Holub MiroslavBukovice6600:45:1724
20MA28109Pozler TomášSK Lány7600:46:1122
21MA2939Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:46:1320
22MA30105Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice7800:46:1518
23MA3140Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:2016
24MA3367Lukeš RomanSport Semily7000:46:3414
25MA3588Berka RadimKozákov8200:46:4912
26MA3817Pirk TomášLékařský TRI klub Praha7300:46:5710
27MA39132Dvořák JiříViking Jilemnice6300:46:578
28MA45119Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:47:186
29MA48120Čipera RadekSKI Radvanice6400:47:394
30MA5584Javůrek MilanSpartak Rokytnice8000:49:142
31MA5699Tichý PavelAC Náchod6300:49:220
32MA587Vodička JanŠELA SPORT Přerov7800:49:340
33MA6276Bláha MilanSK Nové Město nad Metují8000:50:280
34MA64103Kašpar JanVSK Elektro7100:50:380
35MA65112Hák MichalSokol Studenec7500:50:430
36MA67125Zinek RobertProbluz7800:51:240
37MA7112Hottmann DetlefSC Hoyerswerda6300:52:36-
38MA72106Šír DanielSpartak Rokytnice7900:52:380
39MA7678Preissler StanislavFC-LS Vrchlabí7800:53:010
40MA8457Mikulík DanielAsics Team Přerov7300:54:210
41MA9187Vejnar JiříTJ Benešov6700:55:200
42MA9269Havlíček IvoLánov6600:55:230
43MA10219Bešík JosefLékařský TRI klub Praha7300:56:090
44MA103101Hartych StanislavSpartak Rokytnice n. J.6500:56:380
45MA106122Tomšů PetrMlýn Janderov6400:57:400
46MA11034Ditz MilanSpartak Rokytnice n. J.6800:58:250
47MA121136Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.6601:00:580
48MA12245Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:01:030
49MA126108Šade BorecSK Kůrovec7401:02:340
50MA12960Linhart Jiříneregistrován6401:03:410
51MA134135Červinka MilanSpartak Rokytnice7201:04:440
52MA145143Mazal RadekTýn Vlt.6501:45:370
Muži B (trať 8,500 km, 700,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1122Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:4940
2MB1727Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:44:0138
3MB1851Zátopek JiříTJ Štramberk6000:44:0836
4MB2250Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:0634
5MB25107Čechal JaroslavTS Letohrad6100:45:3432
6MB2689Šimůnek JaromírSKP Jablonex5500:45:3930
7MB2768Vaněk PetrRT Praha6100:45:5028
8MB3494Gombita JosefMost5800:46:4226
9MB36127Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:46:5324
10MB40129Uvízl IvanHáje n./J.5800:47:0022
11MB4186Vanta JosefTC Dobruška6200:47:0120
12MB43118Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5700:47:1318
13MB4744Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:47:3316
14MB494Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:48:0314
15MB5290Balatka MiroslavSKI Club Jablonec nad Nisou5900:48:3212
16MB54113Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:48:5010
17MB57117Kahoun TomášLučany nad Nisou6100:49:318
18MB6829Šmída MiloslavBaník Stříbro6000:51:576
19MB6958Groš ŠtefanFoto Morava6100:52:214
20MB7377Martinec JosefNová Paka5500:52:432
21MB75114Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:52:490
22MB81116Weiss MichalAC Praha 18905900:54:010
23MB8511Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:54:240
24MB8614Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:54:470
25MB8864Thorhauer JorgSC Hoyerswerda5800:54:54-
26MB9547Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:55:300
27MB98144Tuláček JaroslavJilemnice5500:55:480
28MB10752Hojač MojmírTJ Tanvald5800:58:000
29MB1203Pečenka LiborKHB Radegast6101:00:470
30MB13023Velechovský JiříAGIT E.R. Králíky5501:03:590
31MB133126Račák MiroslavRokytnice nad Jizerou5501:04:360
32MB135134Hádek JosefSOKOL Benešov5301:05:180
Muži C (trať 8,500 km, 700,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3228Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:46:3040
2MC42104Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:47:0438
3MC4462Tempír FrantišekSokol Štíty4900:47:1336
4MC53123Biemann GötzSKI Harrachov4300:48:3434
5MC63124Gregor JaroslavAC HO Praha5100:50:2932
6MC6620Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:0930
7MC83128Kadavý JanJablonec nad Jizerou4700:54:1928
8MC9095Vodička JanŠela Sport Přerov4500:55:0726
9MC9313Krejsa VáclavBering Praha5200:55:2324
10MC9718Pirk JanLékařský TRI klub Praha4800:55:4422
11MC100141Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:55:4920
12MC10966Groh StanislavVrchlabí4600:58:1518
13MC1158Tučný JanMK Pardubice4700:59:1616
14MC119110Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:00:1014
15MC127137Šrot RadekAC Český Krumlov4901:03:2512
16MC13241Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:04:1510
17MC13624Čepelka OldřichTima Liberec4801:05:398
Muži D (trať 8,500 km, 700,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6180Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:50:0720
2MD7871Šteinc LudvíkVrchlabí4100:53:1918
3MD795Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:53:4216
4MD8255Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:54:0914
5MD9672Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:55:3712
6MD11185Bielčik JindřichLichkov4000:58:3010
7MD11696Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:59:458
8MD117102Kašpar JosefAVC Praha3800:59:486
9MD1246Merta JaroslavESPRO Jeseník3501:02:294
10MD13956Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:11:1820
11MD1412Kočí JosefTJ Jezbiny3901:17:582
12MD14375Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:22:2118
Juniorky (trať 8,500 km, 700,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ131130Uvízlová MartinaOK Jilemnice8601:04:0220
2ŽJ13836Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:09:0518
3ŽJ1441Vícenová KarolínaKHB Radegast Valašské Meziříčí8601:23:3716
Ženy A (trať 8,500 km, 700,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5982Kynčlová DagmarSKI Jilemnice7200:49:3620
2ZA6081Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:49:4318
3ZA9937Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:55:4816
4ZA11297Kynčlová JanaCyklo SKI Špicar Jilemnice6900:58:4314
5ZA11330Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:58:5312
6ZA12398Maternová DagmarMartinice v Krkonoších7501:01:0710
7ZA12838Mannlová JanaLanškroun8001:03:308
8ZA14216Pirková MartinaZolboch7101:18:136
Ženy B (trať 8,500 km, 700,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7092Paulů BlankaSK Velká Bystřice5400:52:2620
2ZB77138Mališová KarlaUSK Praha6000:53:0818
3ZB8715Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:54:4716
4ZB10165Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:55:5820
5ZB10421Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:57:0814
6ZB108140Novotná EvaLetohrad4800:58:0618
7ZB11461Linhartová SimonaPardubice6400:59:0312
8ZB11842Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:59:5516
9ZB125139Janečková AnežkaAK Zlín4701:02:3114
10ZB13725Vergeinerová EvaOsečná6201:06:4210
11ZB14035Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:14:388
Trať 8,500 km, 700,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Magál JiříDukla Liberec7700:38:2460
2MA243Zoubek ZdeněkLučany nad Nisou6900:39:4458
3MA353Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:40:0556
4MA4111Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:40:2154
5MA593Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:40:4252
6MA6142Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:40:5650
7MA754Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:41:2048
8MA833Minařík PetrZŠ Harrachov7600:41:3446
9MA973Tempír TomášDukla Liberec7700:41:3744
10MA1049Řezáč StanislavARECO SKI Hradec Králové7300:41:4442
1MB1122Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:4940
11MA1246Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:42:3040
12MA1332Hošta VlastimilSlavia VŠ Plzeň7200:43:1738
13MA1448Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:3236
14MA15115Haman VáclavSki Jilemnice8100:43:4134
15MA1691Balatka MiroslavSKP Jablonex8200:43:5132
2MB1727Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:44:0138
3MB1851Zátopek JiříTJ Štramberk6000:44:0836
16MA19100Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:44:2030
17MA2079Ulich PetrMaterial Technology6800:44:5228
18MA21131Kovář MiroslavZdravotník Praha8100:44:5926
4MB2250Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:0634
19MA2310Holub MiroslavBukovice6600:45:1724
1MJ24121Ryšavý JiříSki Jilemnice8300:45:1840
5MB25107Čechal JaroslavTS Letohrad6100:45:3432
6MB2689Šimůnek JaromírSKP Jablonex5500:45:3930
7MB2768Vaněk PetrRT Praha6100:45:5028
20MA28109Pozler TomášSK Lány7600:46:1122
21MA2939Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:46:1320
22MA30105Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice7800:46:1518
23MA3140Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:2016
1MC3228Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:46:3040
24MA3367Lukeš RomanSport Semily7000:46:3414
8MB3494Gombita JosefMost5800:46:4226
25MA3588Berka RadimKozákov8200:46:4912
9MB36127Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:46:5324
2MJ3726Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:46:5538
26MA3817Pirk TomášLékařský TRI klub Praha7300:46:5710
27MA39132Dvořák JiříViking Jilemnice6300:46:578
10MB40129Uvízl IvanHáje n./J.5800:47:0022
11MB4186Vanta JosefTC Dobruška6200:47:0120
2MC42104Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:47:0438
12MB43118Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5700:47:1318
3MC4462Tempír FrantišekSokol Štíty4900:47:1336
28MA45119Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:47:186
3MJ4631Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:47:2236
13MB4744Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:47:3316
29MA48120Čipera RadekSKI Radvanice6400:47:394
14MB494Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:48:0314
4MJ50133Kožíšek DušanDukla Liberec8300:48:0634
5MJ5159Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:48:1432
15MB5290Balatka MiroslavSKI Club Jablonec nad Nisou5900:48:3212
4MC53123Biemann GötzSKI Harrachov4300:48:3434
16MB54113Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:48:5010
30MA5584Javůrek MilanSpartak Rokytnice8000:49:142
31MA5699Tichý PavelAC Náchod6300:49:220
17MB57117Kahoun TomášLučany nad Nisou6100:49:318
32MA587Vodička JanŠELA SPORT Přerov7800:49:340
1ZA5982Kynčlová DagmarSKI Jilemnice7200:49:3620
2ZA6081Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:49:4318
1MD6180Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:50:0720
33MA6276Bláha MilanSK Nové Město nad Metují8000:50:280
5MC63124Gregor JaroslavAC HO Praha5100:50:2932
34MA64103Kašpar JanVSK Elektro7100:50:380
35MA65112Hák MichalSokol Studenec7500:50:430
6MC6620Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:0930
36MA67125Zinek RobertProbluz7800:51:240
18MB6829Šmída MiloslavBaník Stříbro6000:51:576
19MB6958Groš ŠtefanFoto Morava6100:52:214
1ZB7092Paulů BlankaSK Velká Bystřice5400:52:2620
37MA7112Hottmann DetlefSC Hoyerswerda6300:52:36-
38MA72106Šír DanielSpartak Rokytnice7900:52:380
20MB7377Martinec JosefNová Paka5500:52:432
6MJ7483Zapalač MartinFenix ski team Jeseník8600:52:4830
21MB75114Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:52:490
39MA7678Preissler StanislavFC-LS Vrchlabí7800:53:010
2ZB77138Mališová KarlaUSK Praha6000:53:0818
2MD7871Šteinc LudvíkVrchlabí4100:53:1918
3MD795Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:53:4216
7MJ809Vodseďálek AlešDukla Liberec8500:53:4428
22MB81116Weiss MichalAC Praha 18905900:54:010
4MD8255Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:54:0914
7MC83128Kadavý JanJablonec nad Jizerou4700:54:1928
40MA8457Mikulík DanielAsics Team Přerov7300:54:210
23MB8511Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:54:240
24MB8614Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:54:470
3ZB8715Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:54:4716
8MJ8863Hass MarcelSC Hoyerswerda8600:54:54-
25MB8864Thorhauer JorgSC Hoyerswerda5800:54:54-
8MC9095Vodička JanŠela Sport Přerov4500:55:0726
41MA9187Vejnar JiříTJ Benešov6700:55:200
42MA9269Havlíček IvoLánov6600:55:230
9MC9313Krejsa VáclavBering Praha5200:55:2324
9MJ9470Prokůpek ŠtěpánČSKV Vysoké nad Jizerou8900:55:2526
26MB9547Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:55:300
5MD9672Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:55:3712
10MC9718Pirk JanLékařský TRI klub Praha4800:55:4422
27MB98144Tuláček JaroslavJilemnice5500:55:480
3ZA9937Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:55:4816
11MC100141Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:55:4920
4ZB10165Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:55:5820
43MA10219Bešík JosefLékařský TRI klub Praha7300:56:090
44MA103101Hartych StanislavSpartak Rokytnice n. J.6500:56:380
5ZB10421Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:57:0814
10MJ105145Tuláček JiříJilemnice8800:57:1824
45MA106122Tomšů PetrMlýn Janderov6400:57:400
28MB10752Hojač MojmírTJ Tanvald5800:58:000
6ZB108140Novotná EvaLetohrad4800:58:0618
12MC10966Groh StanislavVrchlabí4600:58:1518
46MA11034Ditz MilanSpartak Rokytnice n. J.6800:58:250
6MD11185Bielčik JindřichLichkov4000:58:3010
4ZA11297Kynčlová JanaCyklo SKI Špicar Jilemnice6900:58:4314
5ZA11330Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:58:5312
7ZB11461Linhartová SimonaPardubice6400:59:0312
13MC1158Tučný JanMK Pardubice4700:59:1616
7MD11696Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:59:458
8MD117102Kašpar JosefAVC Praha3800:59:486
8ZB11842Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:59:5516
14MC119110Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:00:1014
29MB1203Pečenka LiborKHB Radegast6101:00:470
47MA121136Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.6601:00:580
48MA12245Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:01:030
6ZA12398Maternová DagmarMartinice v Krkonoších7501:01:0710
9MD1246Merta JaroslavESPRO Jeseník3501:02:294
9ZB125139Janečková AnežkaAK Zlín4701:02:3114
49MA126108Šade BorecSK Kůrovec7401:02:340
15MC127137Šrot RadekAC Český Krumlov4901:03:2512
7ZA12838Mannlová JanaLanškroun8001:03:308
50MA12960Linhart Jiříneregistrován6401:03:410
30MB13023Velechovský JiříAGIT E.R. Králíky5501:03:590
1ŽJ131130Uvízlová MartinaOK Jilemnice8601:04:0220
16MC13241Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:04:1510
31MB133126Račák MiroslavRokytnice nad Jizerou5501:04:360
51MA134135Červinka MilanSpartak Rokytnice7201:04:440
32MB135134Hádek JosefSOKOL Benešov5301:05:180
17MC13624Čepelka OldřichTima Liberec4801:05:398
10ZB13725Vergeinerová EvaOsečná6201:06:4210
2ŽJ13836Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:09:0518
10MD13956Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:11:1820
11ZB14035Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:14:388
11MD1412Kočí JosefTJ Jezbiny3901:17:582
8ZA14216Pirková MartinaZolboch7101:18:136
12MD14375Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:22:2118
3ŽJ1441Vícenová KarolínaKHB Radegast Valašské Meziříčí8601:23:3716
52MA145143Mazal RadekTýn Vlt.6501:45:370

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 98%
Zvolená trasa závodu: 83%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 93%
Zpracování výsledků: 93%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

Druhý den po závodě a ještě žádné hodnocení... :) Byl jsem tak vyřízenej, že jsem okolí příliš nevnímal, ale vcelku si není na co stěžovat...
kebrle
Velmi hezky zavod,perfektni atmosfera, osobne bych privital rovnomernejsi stoupani namisto dlouhych rovinatych pasazi ci dokonce prudkeho sebehu. Chvalim rychle vytistene vysledky a ochotu prihlasit se i opozdilcum tesne pred startem.
Organizátoři by mohli zvolit lepší profil trati. První půlka po asfaltu je k získání potřebné délky (Standa Kynčl, jako velitel trati a asfalt?) a v druhé polovině zase snad až příliš extrémní stoupání na úkor té první. Závod je pořadatelsky na úrovni, porovnejte např. za stejné startovné občerstvení na Dvoračkách a druhý den na Štěpánce, kde na ty romantiky, co se více rozhlížejí po krajině, nezbyl čaj.
astransky

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód