Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mohelnice - Lysá hora

3.8.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mohelnice - Lysá hora
  • datum konání: 3.8.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AO TJ Jäkl Karviná

Sociální sítě

Místo konání

Krásná-Mohelnice, rozcestí k Lysé hoře
15.00 hodin

Přihlášky

restaurece Zlatník cca 1 km od startu ve směru na Visalaje
od 12.30 do 14.30 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Délka 8,4 km, převýšení 704 m
Celá trať vede po lesní asfaltové silnici.

Ceny pro vítěze

první tři závodníci v každé kategorii obdrží peněžitou odměnu a diplom
pořadatel zajistí předání medailí a diplomů závodníkům na prvních třech místech hodnocených do Mistrovství Moravy a Slezska
každý účastník obdrží účastnický list

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Závod bude opět mistrovstvím Moravy a Slezska v běhu do vrchu.

Výjezdy osobních automobilů na Lysou horu jsou ZAKÁZÁNY!

Občestvení v cíli zajištěno

Traťový rekord: Miroslav Vítek, Sportdres Ústrí nad Orlicí - 35:23 - 1997
Za překonání rekordu je vypsána finanční odměna.

Kontakt:
Jiří Kartous
Slovenská 2945
Karviná Hranice
733 01
tel. byt: 069 636 30 71

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.7.2014Běh na Lysou horu141
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2012Běh na Lysou horu141
30.7.2011Běh na Lysou horu168
31.7.2010Mohelnice - Lysá hora135
1.8.2009Mohelnice - Lysá hora140
26.7.2008Mohelnice - Lysá hora117
28.7.2007Mohelnice - Lysá hora150
29.7.2006Mohelnice - Lysá hora121
30.7.2005Mohelnice - Lysá hora144
31.7.2004Mohelnice - Lysá hora130
2.8.2003Mohelnice - Lysá hora129
4.8.2001Mohelnice - Lysá hora128
6.8.2000Mohelnice - Lysá hora146
7.8.1999Mohelnice - Lysá hora124
1.8.1998Mohelnice - Lysá hora121
2.8.1997Mohelnice - Lysá hora93
3.8.1996Mohelnice - Lysá hora - kvalifikace na MS103
5.8.1995Mohelnice - Lysá hora97
6.8.1994Mohelnice - Lysá hora58
7.8.1993Mohelnice - Lysá hora80
1.8.1992Mohelnice - Lysá hora49
3.8.1991Mohelnice - Lysá hora68
4.8.1990Mohelnice - Lysá hora72
5.8.1989Mohelnice - Lysá hora68
6.8.1988Mohelnice - Lysá hora108
8.8.1987Mohelnice - Lysá hora77

Statistika závodu Mohelnice - Lysá hora

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 3045

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4822
Balko Peter4420
Tučný Jan4720
Rys Jaromír6418
Velička Zdeněk6216
Pavlica Oldřich6016
Podžorný Ervin4116
Zikeš František2815
Fejgl Zdeněk4215
Groš Štefan6115
Vodička Jan4515
Trávníček Rostislav6814
Holec František4614
Zátopek Jiří6013
Kolínek František5613
Šimůnek Jan4913
Špacír Ladislav5513
Škapa Marek7112
Žák Jiří7112
Šokalová Ludmila5612
Kvassay Ladislav5412
Jirásková Eva6412
Marek František4111
Wálek Bronislav5711
Les Josef4711
Sztymon Pavel7311
Pechek František5311
Svatoš Otakar3411
Najdek Bohumír5511
Kvita Josef5111
Březina Ladislav6111
Šrutek Stanislav5810
Šír Václav4810
Vojkůvka Zdeněk6110
Merta Jaroslav3510
Vymazal Petr759
Macura Jindřich439
Rinka Erich549
Blaha Tomáš769
Nanke Werner389
Wala Petr719
Polášek Jan809
Kravčík Miroslav539
Bednarz Libor809
Keprtová Miloslava489
Szebesta Pavel689
Šmída Oldřich489
Miencil Miroslav459
Stránský Aleš609
Kubíček František469

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2250Polášek JanAK Hranice8300:43:0660
2MJ268Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:43:4557
3MJ29128Zapalač MartinFenix ski team Jeseník8600:44:1154
4MJ53100Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:47:5651
5MJ90133Fojcik TadeuszSG Vrbno pod Pradědem8600:53:3448
-MJ-43Klíma Radekxxx86DNF-
Muži A (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA156Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:37:0290
2MA2104Pop TomášTITAN Zlín7100:37:5987
3MA361Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:38:0984
4MA42Polášek JanAC Havířov8000:38:4281
5MA660Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:39:2378
6MA722Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:39:4175
7MA8129Goldschmidt RomanAC Moravský Krumlov7300:39:5472
8MA1321Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:41:3669
9MA16123Szebesta PavelTJ Jakl6800:42:1566
10MA1798Macura JanHorizont kola Novák7200:42:2063
11MA1865Vodička JanAsics Přerov7800:42:3360
12MA2045Šindelek VladanPržno6700:42:4857
13MA2119Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:43:0054
14MA25135Dvořák JiříViking Jilemnice6300:43:2851
15MA2881Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:44:0048
16MA303Rys JaromírSKP Holešov6400:44:1645
17MA3197Suchánek LukášKHB Radegast7900:44:1842
18MA3224Tichý PavelAC Náchod6300:44:3239
19MA35111Trávníček RostislavTJ Slezan Frýdek-Místek6800:45:1536
20MA3774Nos OtakarSokol Chlebovice7400:45:3433
21MA3966Dragolov DanielBrno6700:45:3730
22MA4346Šindelek DanielTJ Slezan Frýdek-Místek6500:46:1727
23MA5084Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8000:47:2324
24MA51136Fiala BohumilVŠOP Karviná7000:47:2821
25MA5288Havlíček IvoLánov6600:47:4418
26MA5492Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:48:0015
27MA5648Zeman ZdeněkTatran Všechovice6800:48:2212
28MA68105Mišner PetrSK Bášť6900:49:429
29MA70144Jančařík PetrBrno6800:49:546
30MA7240Vítek AntonínMK SEITL Ostrava8100:50:033
31MA7526Bláha MilanSK Nové Město nad Metují8000:50:540
32MA7669Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:51:200
33MA8093Sztymon LiborFC Bužkovec7700:51:520
34MA8283Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:51:570
35MA8478Krejčí LukášFrýdek Místek7600:52:030
36MA8879Sýkora VladimírOstrava6500:53:090
37MA10067Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:54:570
38MA101137Zajíc JosefVŠB Fiza Ostrava7600:55:030
39MA10514Teplíček LiborOlomouc6800:56:000
40MA107108Kravčík KarelSAK Ložiska Karviná7900:56:310
41MA11187Sýkora PavelSAK Frýdek Místek7300:58:100
42MA11717Glogar JaroslavKopřivnice7701:00:080
43MA12415Rašner TomášOlomouc6901:03:560
44MA13439Baček MartinOstrava7701:13:030
-MA-59Kozina JanAK Šnek81DNF-
Muži B (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB530Kolínek FrantišekAK Perná5600:38:5160
2MB970Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:2857
3MB10124Zátopek JiříTJ Štramberk6000:40:4254
4MB11115Velička ZdeněkSAK Ložiska Karviná6200:41:0051
5MB1285Macíček MiroslavPK DODO Kopřivnice6100:41:2748
6MB1437Horák PavelAHA Vyškov6100:42:0845
7MB1510Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:42:1142
8MB23117Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:2239
9MB24125Kolínek ZdeněkAC Perná5900:43:2336
10MB2758Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:43:5133
11MB3320Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:44:3830
12MB34106Kravčík KarelSAK Ložiska Karviná5600:45:1027
13MB3694Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:45:2124
14MB4128Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:46:0621
15MB42126Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:46:1118
16MB43121Kolařík AloisMK Kopřivnice5500:46:1715
17MB4699Groš ŠtefanFoto Morava6100:46:5512
18MB55147Peterek MiroslavMBK Havířov5500:48:219
19MB58112Najdek BohumírRacing Olešná5500:48:306
20MB5912Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:48:383
21MB61107Kravčík MiroslavSAK Ložiska Karviná5300:48:510
22MB62102Tomečka LiborCIDEM Hranice6200:48:530
23MB647Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:49:040
24MB67148Seitl OttoMK SEITL Ostrava5300:49:390
25MB71141Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:49:570
26MB78142Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:51:470
27MB7973Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:51:490
28MB84109Pavlica OldřichTJ Čeladná6000:52:030
29MB9151Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:53:360
30MB92122Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:53:580
31MB9438Pečenka LiborKHB Radegast6100:54:160
32MB104134Přidal Pavel3D soft FM5800:55:510
33MB106132Fojcík VavřinecSokol Hnojník5900:56:180
34MB12247Kvassay LadislavBS Calla Vratilov5401:01:370
35MB12934Přívětivý JiříBranky6101:08:020
36MB13355Štůsek DušanCalla Vratimov5701:10:460
37MB13816Kraus JanMediace Plzeň5501:18:570
Muži C (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1929Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:3960
2MC38118Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:45:3557
3MC476Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:47:0854
4MC5775Černý VladimírHAC Praha5200:48:2751
5MC63136Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:48:5948
6MC7457Vodička JanŠela Sport Přerov4500:50:2345
7MC77116Holec FrantišekTIS Vilhelm F-M4600:51:2142
8MC83127Martínek JiříSokol Kolín4900:52:0239
9MC8676Smola JosefMKS Ostrava5100:52:2036
10MC8795Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:52:2133
11MC96138Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:54:2530
12MC9891Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:2827
13MC9977Tučný JanMK Pardubice4700:54:3424
14MC10280Balko PeterTVS Vilhem4400:55:3821
15MC103110Vilhelm VáclavTIS Vilhelm F-M5100:55:4518
16MC115120Navara PetrTATRA Kopřivnice4500:59:1715
17MC11872Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:00:1212
18MC120101Světlík JanTJ Slezan Frýdek-Místek4701:00:599
19MC125139Procházka VáclavMaruš Team Ostrava4501:04:416
Muži D (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4931Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:47:1730
2MD6618Podžorný ErvinČeský Těšín4100:49:1527
3MD7332Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:50:0624
4MD89119Fogaš PavolMK Kopřivnice4100:53:2821
5MD9390Šteinc LudvíkVrchlabí4100:54:1118
6MD10849Fejgl ZdeněkCalla Vratimov4200:56:5215
7MD1139Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:58:1912
8MD11444Nanke WernerBK Kravaře3800:58:389
9MD12196Cenek JaroslavSPPPS Ostrava4101:01:206
10MD126113Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:04:5630
11MD1275Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:06:3827
12MD136125Horzinka JosefOstrava4101:13:373
Juniorky (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6513Stejskalová JanaFenix ski team Jeseník8300:49:0530
2ŽJ12835Vícenová KarolínaKHB Radegast Valašské Meziříčí8601:06:4727
3ŽJ13562Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:13:0924
Ženy A (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA40143Kalovská LenkaAAC Brno7000:45:3830
2ZA45140Haroková HanaACP Brno7700:46:3327
3ZA4827Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:47:1224
4ZA8125Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:51:5621
5ZA9564Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:54:1718
6ZA11252Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:58:1815
7ZA11968Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:00:3012
8ZA1231Matalová JanaOstrava7301:03:109
Ženy B (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB60131Paulů BlankaVrchlabí5400:48:4030
2ZB6911Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:49:4727
3ZB9654Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:54:2524
4ZB10963Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:57:3130
5ZB110114Šokalová LudmilaTIS Vilhelm F-M5600:57:5021
6ZB11682Janečková AnežkaAK Zlín4700:59:4227
7ZB13071Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:08:1318
8ZB131103Vašinová IvanaSK Ostravice6501:08:3815
9ZB132130Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:09:4212
10ZB13736Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:16:109
Trať 8,400 km, 704,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA156Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:37:0290
2MA2104Pop TomášTITAN Zlín7100:37:5987
3MA361Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:38:0984
4MA42Polášek JanAC Havířov8000:38:4281
1MB530Kolínek FrantišekAK Perná5600:38:5160
5MA660Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:39:2378
6MA722Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:39:4175
7MA8129Goldschmidt RomanAC Moravský Krumlov7300:39:5472
2MB970Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:2857
3MB10124Zátopek JiříTJ Štramberk6000:40:4254
4MB11115Velička ZdeněkSAK Ložiska Karviná6200:41:0051
5MB1285Macíček MiroslavPK DODO Kopřivnice6100:41:2748
8MA1321Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:41:3669
6MB1437Horák PavelAHA Vyškov6100:42:0845
7MB1510Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:42:1142
9MA16123Szebesta PavelTJ Jakl6800:42:1566
10MA1798Macura JanHorizont kola Novák7200:42:2063
11MA1865Vodička JanAsics Přerov7800:42:3360
1MC1929Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:3960
12MA2045Šindelek VladanPržno6700:42:4857
13MA2119Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:43:0054
1MJ2250Polášek JanAK Hranice8300:43:0660
8MB23117Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:2239
9MB24125Kolínek ZdeněkAC Perná5900:43:2336
14MA25135Dvořák JiříViking Jilemnice6300:43:2851
2MJ268Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:43:4557
10MB2758Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:43:5133
15MA2881Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:44:0048
3MJ29128Zapalač MartinFenix ski team Jeseník8600:44:1154
16MA303Rys JaromírSKP Holešov6400:44:1645
17MA3197Suchánek LukášKHB Radegast7900:44:1842
18MA3224Tichý PavelAC Náchod6300:44:3239
11MB3320Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:44:3830
12MB34106Kravčík KarelSAK Ložiska Karviná5600:45:1027
19MA35111Trávníček RostislavTJ Slezan Frýdek-Místek6800:45:1536
13MB3694Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:45:2124
20MA3774Nos OtakarSokol Chlebovice7400:45:3433
2MC38118Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:45:3557
21MA3966Dragolov DanielBrno6700:45:3730
1ZA40143Kalovská LenkaAAC Brno7000:45:3830
14MB4128Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:46:0621
15MB42126Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:46:1118
22MA4346Šindelek DanielTJ Slezan Frýdek-Místek6500:46:1727
16MB43121Kolařík AloisMK Kopřivnice5500:46:1715
2ZA45140Haroková HanaACP Brno7700:46:3327
17MB4699Groš ŠtefanFoto Morava6100:46:5512
3MC476Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:47:0854
3ZA4827Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:47:1224
1MD4931Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:47:1730
23MA5084Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8000:47:2324
24MA51136Fiala BohumilVŠOP Karviná7000:47:2821
25MA5288Havlíček IvoLánov6600:47:4418
4MJ53100Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:47:5651
26MA5492Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:48:0015
18MB55147Peterek MiroslavMBK Havířov5500:48:219
27MA5648Zeman ZdeněkTatran Všechovice6800:48:2212
4MC5775Černý VladimírHAC Praha5200:48:2751
19MB58112Najdek BohumírRacing Olešná5500:48:306
20MB5912Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:48:383
1ZB60131Paulů BlankaVrchlabí5400:48:4030
21MB61107Kravčík MiroslavSAK Ložiska Karviná5300:48:510
22MB62102Tomečka LiborCIDEM Hranice6200:48:530
5MC63136Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:48:5948
23MB647Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:49:040
1ŽJ6513Stejskalová JanaFenix ski team Jeseník8300:49:0530
2MD6618Podžorný ErvinČeský Těšín4100:49:1527
24MB67148Seitl OttoMK SEITL Ostrava5300:49:390
28MA68105Mišner PetrSK Bášť6900:49:429
2ZB6911Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:49:4727
29MA70144Jančařík PetrBrno6800:49:546
25MB71141Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:49:570
30MA7240Vítek AntonínMK SEITL Ostrava8100:50:033
3MD7332Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:50:0624
6MC7457Vodička JanŠela Sport Přerov4500:50:2345
31MA7526Bláha MilanSK Nové Město nad Metují8000:50:540
32MA7669Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:51:200
7MC77116Holec FrantišekTIS Vilhelm F-M4600:51:2142
26MB78142Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:51:470
27MB7973Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:51:490
33MA8093Sztymon LiborFC Bužkovec7700:51:520
4ZA8125Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:51:5621
34MA8283Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:51:570
8MC83127Martínek JiříSokol Kolín4900:52:0239
28MB84109Pavlica OldřichTJ Čeladná6000:52:030
35MA8478Krejčí LukášFrýdek Místek7600:52:030
9MC8676Smola JosefMKS Ostrava5100:52:2036
10MC8795Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:52:2133
36MA8879Sýkora VladimírOstrava6500:53:090
4MD89119Fogaš PavolMK Kopřivnice4100:53:2821
5MJ90133Fojcik TadeuszSG Vrbno pod Pradědem8600:53:3448
29MB9151Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:53:360
30MB92122Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:53:580
5MD9390Šteinc LudvíkVrchlabí4100:54:1118
31MB9438Pečenka LiborKHB Radegast6100:54:160
5ZA9564Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:54:1718
11MC96138Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:54:2530
3ZB9654Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:54:2524
12MC9891Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:2827
13MC9977Tučný JanMK Pardubice4700:54:3424
37MA10067Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:54:570
38MA101137Zajíc JosefVŠB Fiza Ostrava7600:55:030
14MC10280Balko PeterTVS Vilhem4400:55:3821
15MC103110Vilhelm VáclavTIS Vilhelm F-M5100:55:4518
32MB104134Přidal Pavel3D soft FM5800:55:510
39MA10514Teplíček LiborOlomouc6800:56:000
33MB106132Fojcík VavřinecSokol Hnojník5900:56:180
40MA107108Kravčík KarelSAK Ložiska Karviná7900:56:310
6MD10849Fejgl ZdeněkCalla Vratimov4200:56:5215
4ZB10963Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:57:3130
5ZB110114Šokalová LudmilaTIS Vilhelm F-M5600:57:5021
41MA11187Sýkora PavelSAK Frýdek Místek7300:58:100
6ZA11252Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:58:1815
7MD1139Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:58:1912
8MD11444Nanke WernerBK Kravaře3800:58:389
16MC115120Navara PetrTATRA Kopřivnice4500:59:1715
6ZB11682Janečková AnežkaAK Zlín4700:59:4227
42MA11717Glogar JaroslavKopřivnice7701:00:080
17MC11872Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:00:1212
7ZA11968Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:00:3012
18MC120101Světlík JanTJ Slezan Frýdek-Místek4701:00:599
9MD12196Cenek JaroslavSPPPS Ostrava4101:01:206
34MB12247Kvassay LadislavBS Calla Vratilov5401:01:370
8ZA1231Matalová JanaOstrava7301:03:109
43MA12415Rašner TomášOlomouc6901:03:560
19MC125139Procházka VáclavMaruš Team Ostrava4501:04:416
10MD126113Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:04:5630
11MD1275Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:06:3827
2ŽJ12835Vícenová KarolínaKHB Radegast Valašské Meziříčí8601:06:4727
35MB12934Přívětivý JiříBranky6101:08:020
7ZB13071Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:08:1318
8ZB131103Vašinová IvanaSK Ostravice6501:08:3815
9ZB132130Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:09:4212
36MB13355Štůsek DušanCalla Vratimov5701:10:460
44MA13439Baček MartinOstrava7701:13:030
3ŽJ13562Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:13:0924
12MD136125Horzinka JosefOstrava4101:13:373
10ZB13736Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:16:109
37MB13816Kraus JanMediace Plzeň5501:18:570

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 64%
Zvolená trasa závodu: 86%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 76%
Zpracování výsledků: 81%
Ceny vítězům: 89%
Celkový dojem ze závodu: 74%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
80%

Názory na závod

Závod pěkný, jen to čekání ve frontě na pití za lísteček je nepříjemně dlouhé. Za cílem by to chtělo obyčejnou vodu na první osvěžení.
trejbalkarel
Závod kategorie SUPER by měl mít super i to ostatní. A když v cíli, po extrémním závodě musíte stát frontu na napití ve vydýchané místnosti, kde se vám dělá mdlo, tak to super není.
astransky
Taky jsem se v té hospodě málem skácel, jinak dobrý.
kebrle
Závod dobrý,jen to pití v cíli opět chybělo.
Elekol
Pěkný a náročný závod. Jen ta organizace a zázemí závodu trochu pokulhavá. Ale i tak se těším až se příští rok zas budu škrábat na vrchol !!!
ka.ruz
S pitím je každý rok ten sám problém. Pořadatelé jsou asi nepoučitelni. Jinak je to pěkný závod.
skapamarek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód