Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Dolní Štěpanice - Žalej

16.6.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Dolní Štěpanice - Žalej
  • datum konání: 16.6.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Viking Jilemnice

Sociální sítě

Místo konání

Hostinec U Kuby (bývalá sokolovna), Dolní Štěpanice
10.30 hodin

Přihlášky

9.00 - 10.00 v místě startu

Startovné

40,- Kč

Popis tratě

Délka 9,32 km, převýšení 594 m
Trať vede převážně po lesních, polních a horských cestách, výjimku tvoří 3 krátké úseky v clkové délce 400 m, které vedou po asfaltu

Ceny pro vítěze

vyhodnoceno bude prvních 6 mužů v absolutním pořadí a dále první 3 v každé kategorii
TOMBOLA PRO VŠECHNY ZÁVODNÍKY

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Roman Koucký
Breitcetlova 879
198 00 Praha 9 - Černý Most II
tel.: 02 819 138 50

Ubytování:
nouzové přímo v místě startu ve vlastním spacím pytli, nutné přihlášení předem

Vyhlášení:
cca ve 14.00 hodin v hostinci U Kuby

Horská prémie na vrcholu plyňáku pod Zlatou Vyhlídkou 7,5 km po startu

Upozornění:
podmínkou účasti je lékařská prohlídka ne starší 1 rok, všichni závodníci startují na vlastní nebezpečí

Občerstvení:
na 5. km a v cíli

E-mailová adresa

roman.koucky@oskarmobil.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ226Ročárek JiříDukla Liberec8300:54:0060
2MJ257Nesvadba PetrSKI Vysoké nad Jizerou8600:54:4557
3MJ308Ryšavý JiříSki Jilemnice8300:55:5754
4MJ349Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:57:3051
5MJ4110Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:58:4848
6MJ4211David MartinDukla Liberec8200:59:0045
7MJ6612Nechanický JanSKI Club Jablonec nad Nisou8401:09:2842
Muži A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA141Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:44:5290
1MA128Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:44:5290
3MA41Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:45:3484
4MA546Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:48:1381
5MA653Šperl MilanASD Dukla Liberec8000:48:2278
6MA811Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:48:4275
7MA954Michl PetrDukla Liberec7000:49:4272
8MA1043Fox MilošRC Vlašim 00:49:5769
9MA113Hošta VlastimilSlavia VŠ plzeň7200:50:0566
10MA1236Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:50:3463
11MA1314Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:50:5260
12MA1455Tempír TomášDukla Liberec7700:51:2357
13MA1579Plíhal JanJOUDA TEAM Koberovy6700:51:2454
14MA1748Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:52:2151
15MA1883Minařík PetrZŠ Harrachov7600:52:2448
16MA2061Špicar RudolfCyklo SKI Špicar Jilemnice7100:52:5845
17MA2112Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:53:2442
18MA2458Haman VáclavSki Jilemnice8100:54:4439
19MA296Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:55:4136
20MA3320Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:57:2233
21MA3666Gaudel RomanVrchlabí8000:57:3130
22MA3947Vodička JanŠELA Sport ASICS7800:58:0027
23MA4377Dvořák JiříViking Jilemnice6300:59:2824
24MA445Nos OtakarAKCENT team FM7400:59:4721
25MA5940Vejnar JiříTJ Peřimov6701:06:3618
26MA6182Havlíček IvoLánov6601:07:1615
Muži B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB77Kolínek FrantišekAK Perná5600:48:2660
2MB1635Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:51:4857
3MB1960Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:52:2554
4MB2334Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:54:1251
5MB2515Čechal JaroslavTS Letohrad6100:54:4548
6MB2864Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:55:3745
7MB3276Vejnar JosefSKI Vysoké nad Jizerou5700:56:5542
8MB3433Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:57:3039
9MB384Groš ŠtefanFoto Morava6100:57:4936
10MB4072Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:58:1833
11MB4726Knápek LadislavLKM Černilov6101:02:3230
12MB4832Slabý JosefSedlec - Prčice6101:02:5527
13MB4981Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:03:1124
14MB549Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:04:2421
15MB5842Janovský StanislavPraha6001:06:2718
16MB6074Flegl VlastimilBrtev5301:07:0015
17MB6217Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:07:2812
18MB6744Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:09:429
19MB7725Tarant LadislavPřelouč5801:17:246
Muži C (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2778Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:55:1460
2MC3171Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:56:2857
3MC3750Tempír FrantišekSokol Štíty4900:57:4054
4MC468Leszkow PetrMK Hlinsko4401:01:3351
5MC5249Srbek BřetislavTatran Jablonec nad Nisou4801:03:3348
6MC5651Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:05:5745
7MC7629Groh StanislavVrchlabí4601:16:1442
8MC7886Krejsa VáclavBering Praha5201:17:4939
9MC8119Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:20:1736
10MC8639Linhart MilošAC Náchod4401:32:3533
Muži D (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD159Šteinc LudvíkVrchlabí4100:03:0430
2MD5038Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:03:1427
3MD5337Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:03:3924
4MD5622Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3501:05:5721
5MD6931Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3501:10:2718
6MD8221Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:23:5730
Juniorky (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ681Halamová ZdenaSKI Klub Jablonec n. Nisou8401:09:4730
2ŽJ702Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:11:4527
3ŽJ753Nechanická JanaSKI Club Jablonec nad Nisou8401:14:2724
4ŽJ794Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:17:5621
5ŽJ855Fukalová KláraSKI Klub Jablonec n. Nisou8301:26:1718
Ženy A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4584Kuncová BarboraSlovan Liberec8201:00:0730
2ZA5163Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8001:03:1527
3ZA6562Kynčlová JanaCyklo SKI Špicar Jilemnice6901:08:3224
4ZA7413Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:13:2721
5ZA8010Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:19:1018
Ženy B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5575Paulů BlankaVrchlabí5401:05:2930
2ZB6380Klampflová EvaVrchlabí6401:07:3627
3ZB6430Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:08:0930
4ZB7152Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:11:5527
5ZB7265Gaudelová JanaSokol Horní Branná5701:12:1424
6ZB7323Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:12:3424
7ZB8318Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:24:1821
8ZB8445Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:25:1018
Trať 10,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:44:5290
1MA141Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:44:5290
1MD159Šteinc LudvíkVrchlabí4100:03:0430
3MA41Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:45:3484
4MA546Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:48:1381
5MA653Šperl MilanASD Dukla Liberec8000:48:2278
1MB77Kolínek FrantišekAK Perná5600:48:2660
6MA811Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:48:4275
7MA954Michl PetrDukla Liberec7000:49:4272
8MA1043Fox MilošRC Vlašim 00:49:5769
9MA113Hošta VlastimilSlavia VŠ plzeň7200:50:0566
10MA1236Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:50:3463
11MA1314Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:50:5260
12MA1455Tempír TomášDukla Liberec7700:51:2357
13MA1579Plíhal JanJOUDA TEAM Koberovy6700:51:2454
2MB1635Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:51:4857
14MA1748Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:52:2151
15MA1883Minařík PetrZŠ Harrachov7600:52:2448
3MB1960Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:52:2554
16MA2061Špicar RudolfCyklo SKI Špicar Jilemnice7100:52:5845
17MA2112Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:53:2442
1MJ226Ročárek JiříDukla Liberec8300:54:0060
4MB2334Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:54:1251
18MA2458Haman VáclavSki Jilemnice8100:54:4439
2MJ257Nesvadba PetrSKI Vysoké nad Jizerou8600:54:4557
5MB2515Čechal JaroslavTS Letohrad6100:54:4548
1MC2778Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:55:1460
6MB2864Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:55:3745
19MA296Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:55:4136
3MJ308Ryšavý JiříSki Jilemnice8300:55:5754
2MC3171Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:56:2857
7MB3276Vejnar JosefSKI Vysoké nad Jizerou5700:56:5542
20MA3320Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:57:2233
8MB3433Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:57:3039
4MJ349Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:57:3051
21MA3666Gaudel RomanVrchlabí8000:57:3130
3MC3750Tempír FrantišekSokol Štíty4900:57:4054
9MB384Groš ŠtefanFoto Morava6100:57:4936
22MA3947Vodička JanŠELA Sport ASICS7800:58:0027
10MB4072Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:58:1833
5MJ4110Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:58:4848
6MJ4211David MartinDukla Liberec8200:59:0045
23MA4377Dvořák JiříViking Jilemnice6300:59:2824
24MA445Nos OtakarAKCENT team FM7400:59:4721
1ZA4584Kuncová BarboraSlovan Liberec8201:00:0730
4MC468Leszkow PetrMK Hlinsko4401:01:3351
11MB4726Knápek LadislavLKM Černilov6101:02:3230
12MB4832Slabý JosefSedlec - Prčice6101:02:5527
13MB4981Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:03:1124
2MD5038Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:03:1427
2ZA5163Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8001:03:1527
5MC5249Srbek BřetislavTatran Jablonec nad Nisou4801:03:3348
3MD5337Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:03:3924
14MB549Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:04:2421
1ZB5575Paulů BlankaVrchlabí5401:05:2930
6MC5651Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:05:5745
4MD5622Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3501:05:5721
15MB5842Janovský StanislavPraha6001:06:2718
25MA5940Vejnar JiříTJ Peřimov6701:06:3618
16MB6074Flegl VlastimilBrtev5301:07:0015
26MA6182Havlíček IvoLánov6601:07:1615
17MB6217Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:07:2812
2ZB6380Klampflová EvaVrchlabí6401:07:3627
3ZB6430Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:08:0930
3ZA6562Kynčlová JanaCyklo SKI Špicar Jilemnice6901:08:3224
7MJ6612Nechanický JanSKI Club Jablonec nad Nisou8401:09:2842
18MB6744Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:09:429
1ŽJ681Halamová ZdenaSKI Klub Jablonec n. Nisou8401:09:4730
5MD6931Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3501:10:2718
2ŽJ702Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:11:4527
4ZB7152Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:11:5527
5ZB7265Gaudelová JanaSokol Horní Branná5701:12:1424
6ZB7323Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:12:3424
4ZA7413Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:13:2721
3ŽJ753Nechanická JanaSKI Club Jablonec nad Nisou8401:14:2724
7MC7629Groh StanislavVrchlabí4601:16:1442
19MB7725Tarant LadislavPřelouč5801:17:246
8MC7886Krejsa VáclavBering Praha5201:17:4939
4ŽJ794Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:17:5621
5ZA8010Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:19:1018
9MC8119Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:20:1736
6MD8221Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:23:5730
7ZB8318Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:24:1821
8ZB8445Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:25:1018
5ŽJ855Fukalová KláraSKI Klub Jablonec n. Nisou8301:26:1718
10MC8639Linhart MilošAC Náchod4401:32:3533

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 72%
Značení závodu: 70%
Vyhlášení výsledků: 76%
Zpracování výsledků: 86%
Ceny vítězům: 86%
Celkový dojem ze závodu: 78%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
78%

Názory na závod

Vrchařská náročná klasika, počasí skvělé,jen to značení trošku nevyšlo , někteří měli problémy s orientací na trati.Závod se mi líbí, atmosféra závodu dobrá.
dalimil.marek
Běh dolů s kopce od Vrbičky pod hrad po trávě je prasečina a zbytečnost. Jinak jsem byl se závodem spokojen, vyhlášení výsledků jsem se neúčastnil.
flegl
Na závodě jsem byl poprvé a můj dojem trochu pokazilo několik maličkosti. Asi v půlce trati jsem musel zastavit, protože jsem vůbec nevěděl kam dál. Značení na dost dlouhém úseku chybělo. Čekání na vyhlášení bylo dost dlouhé a výsledky jsem do dneska nedostal. Jinak dobré. (až na můj výkon )
skapamarek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód