Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

4.9.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 4.9.2005
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

před budovou MŠ Sázava u Lanškrouna
9.30 hodin

Přihlášky

od 8.00 hodin na hřišti v Sázavě

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

První kilometr po asfaltu, dále polní a lesní cesty s největším stoupáním na posledním kilometru.
Délka: 7,9 km
Převýšení: 375 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Marta Chmelíková
Sázava 123
563 01 Lanškroun
tel. byt: 465 323 336
tel. zam.: 465 322 221

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.8.2020Sázava - Lázek-
1.9.2019Sázava - Lázek60
2.9.2018Sázava - Lázek65
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek66
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 32
  • závodníků na všech ročnících: 2033

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Stránský Aleš6020
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Bielčik Jindřich4019
Jirásková Eva6419
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Novotná Eva4815
Šafář Jaroslav5115
Žák Jiří7114
Stránský Tomáš6514
Keprtová Miloslava4814
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan8214
Pechek František5314
Mannlová Jana8013
Zajíc Jan5313
Dostálek Petr6713
Sadílek Václav5013
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Wendlig Miroslav5312
Rys Jaromír6412
Krsek Jaroslav5112
Ožana Václav6412
Merta Jaroslav3512
Šrůtek Stanislav5811
Matyášová Jana6511
Havran Miroslav3711
Doležal Martin7011
Vraštilová Miloslava5611
Volf Břetislav5211
Horáček Michal7511
Tučný Jan4710
Vítek Miroslav7210
Javůrek Jiří4810
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Ehrig Rudolf489
Špacír Ladislav559
Čechal Milan599
Marek Dalimil609
Borek Petr709
Stránská Adéla919
Paulů Blanka548
Jorová Ludmila628
Krátká Anna698
Vytlačilová Lenka848
Vacarda Vladimír598

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ38Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:33:0935
2MJ56Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:33:3731
3MJ1311Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:35:2827
Muži A (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:32:2135
2MA420Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:2731
3MA841Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:34:4227
4MA910Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:34:4424
5MA1022Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:5722
6MA1119Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:35:1320
7MA1734Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:36:0519
8MA2060Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:37:1218
9MA3945Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7300:44:2217
Muži B (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB247Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:32:3235
2MB624Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:1431
3MB755Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:34:3927
4MB1533Stránský TomášSparta Praha6500:35:5224
5MB2112Čechal JaroslavTS Letohrad6100:37:2722
6MB2230Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:37:5920
7MB2343Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:38:1419
8MB2658Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:39:3318
9MB2744Zdeněk BílýMK Pardubice5900:39:5117
10MB2928Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:41:01-
11MB327Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:42:2316
12MB3759Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:43:5915
13MB4156Šilar Tomášneregistrován6300:44:3714
14MB445Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:46:1113
Muži C (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1248Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:35:1835
2MC1815Sviták StanislavAK Žilina5000:36:41-
3MC1914Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:36:5731
4MC2413Vraštil MiroslavTTC Olomouc5100:38:2927
5MC259Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:39:0524
6MC282Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:40:1322
7MC3129Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:42:0720
8MC3339Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:42:3519
9MC3451Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:42:4818
10MC3838Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:44:0517
11MC4517Lerch VladislavČD UŽST Olomouc4800:46:5316
12MC4716Velechovský JiříSAZS Králíky5500:47:2415
13MC5140Volf BřetislavLanškroun5200:48:2914
14MC5542David LudvíkSokol Slavkov u Brna5100:51:3813
15MC5653Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:1712
Muži D (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD164Krátký FrantišekViking Králiky4300:35:5935
2MD4635Bielčik JindřichLichkov4000:47:0131
3MD4967Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:47:5327
4MD5446Novotný JiříKB Letohrad4500:51:2624
5MD6027Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3701:00:3222
Muži E (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME591Merta JaroslavFenix Ski Team Jeseník3500:56:5335
Juniorky (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4850Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:47:3035
2ŽJ5049Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:48:1231
Ženy A (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1437Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:3035
2ZA3052Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:41:3031
3ZA3532Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:5527
4ZA4218Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:44:4524
5ZA4326Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:45:5022
6ZA5331Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:49:0220
7ZA5825Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:55:1019
Ženy B (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3636Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:43:0535
2ZB4057Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:44:2531
3ZB5254Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:4427
Ženy C (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5721Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:54:4435
Trať 7,9 km, 393 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:32:2135
1MB247Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:32:3235
1MJ38Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:33:0935
2MA420Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:2731
2MJ56Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:33:3731
2MB624Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:1431
3MB755Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:34:3927
3MA841Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:34:4227
4MA910Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:34:4424
5MA1022Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:5722
6MA1119Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:35:1320
1MC1248Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:35:1835
3MJ1311Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:35:2827
1ZA1437Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:3035
4MB1533Stránský TomášSparta Praha6500:35:5224
1MD164Krátký FrantišekViking Králiky4300:35:5935
7MA1734Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:36:0519
2MC1815Sviták StanislavAK Žilina5000:36:41-
3MC1914Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:36:5731
8MA2060Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:37:1218
5MB2112Čechal JaroslavTS Letohrad6100:37:2722
6MB2230Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:37:5920
7MB2343Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:38:1419
4MC2413Vraštil MiroslavTTC Olomouc5100:38:2927
5MC259Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:39:0524
8MB2658Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:39:3318
9MB2744Zdeněk BílýMK Pardubice5900:39:5117
6MC282Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:40:1322
10MB2928Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:41:01-
2ZA3052Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:41:3031
7MC3129Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:42:0720
11MB327Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:42:2316
8MC3339Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:42:3519
9MC3451Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:42:4818
3ZA3532Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:5527
1ZB3636Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:43:0535
12MB3759Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:43:5915
10MC3838Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:44:0517
9MA3945Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7300:44:2217
2ZB4057Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:44:2531
13MB4156Šilar Tomášneregistrován6300:44:3714
4ZA4218Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:44:4524
5ZA4326Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:45:5022
14MB445Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:46:1113
11MC4517Lerch VladislavČD UŽST Olomouc4800:46:5316
2MD4635Bielčik JindřichLichkov4000:47:0131
12MC4716Velechovský JiříSAZS Králíky5500:47:2415
1ŽJ4850Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:47:3035
3MD4967Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:47:5327
2ŽJ5049Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:48:1231
13MC5140Volf BřetislavLanškroun5200:48:2914
3ZB5254Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:4427
6ZA5331Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:49:0220
4MD5446Novotný JiříKB Letohrad4500:51:2624
14MC5542David LudvíkSokol Slavkov u Brna5100:51:3813
15MC5653Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:1712
1ŽC5721Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:54:4435
7ZA5825Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:55:1019
1ME591Merta JaroslavFenix Ski Team Jeseník3500:56:5335
5MD6027Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3701:00:3222

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód