Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

27.8.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná
  • datum konání: 27.8.2005
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Skuhrov nad Bělou, 0,5 km od ZŠ směr Deštné v Orlických horách
10.00 hodin

Přihlášky

od 8.30 do 9.30 hodin v ZŠ Skuhrov nad Bělou

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Od startu 2 km po asfaltové silnici směrem na Deštné v Orlických horách. Dále následuje náročné stoupání lesem po zpevněné cestě v délce asi 2 km. Potom po polních cestách přes Pádolský kopec na Zámeček. Dále následuje mírné stoupání po lesní asfaltové silnici na Luisino Údolí. Na závěr je 2 km dlouhé stoupání po zpevněné lesní horské cestě na vrchol Deštné - 1115 m n. m. Délka: 13 km
Převýšení: 750 m

Ceny pro vítěze

První 3 závodníci v každé kategorii získají finanční ceny v celkové hodnotě 10.000,- Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
David Pross
Lipovka 39
516 01 Rychnov nad Kněžnou
mobil 724 087 771

E-mailová adresa

d.pross@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.7.2016Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná - ZRUŠENO!!!-
2.8.2015Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
30.8.2014Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
3.8.2013Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná117
5.8.2012Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná91
3.9.2011Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná78
15.8.2010Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná97
12.9.2009Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná70
13.9.2008Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
15.9.2007Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
20.8.2006Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná101
28.8.2004Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná77

Statistika závodu Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1017

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří489
Stuchlík Zdeněk509
Vraštilová Miloslava569
Vacek Martin699
Sedláček František408
Flegl Bohumil608
Metelková Táňa728
Ulich Petr688
Šrůtek Stanislav587
Matyášová Jana657
Jirka Jan837
Vacarda Vladimír597
Ožana Václav647
Paulů Blanka547
Flegl Vlastimil537
Kollertová Eva837
Sadílek Ota467
Šimůnek Jan827
Dušková Lenka807
Jirásková Eva647
Marek František417
Hájek František496
Kučera Zdeněk556
Stránský Aleš606
Horáček Michal756
Balcar Pavel566
Kubrová Dagmar636
Hrdina Vilém566
Knápek Ladislav616
Metelka Josef446
Krejsa Tomáš776
Nečas Josef586
Zelený Luděk616
Kapl Libor656
Štefek Richard746
Pechek František536
Tučný Jan476
Herda Jan836
Benák Jan826
Chlubna Jan845
Šimůnek Jan495
Valenta Michal625
Merta Jaroslav355
Hájková Renata755
Mertová Michaela765
Svatoš Otakar345
Mannlová Jana805
Turek Martin805
Kubr Václav555
Šesták Karel715

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1329Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8601:01:5270
2MJ5253Štěpánek PetrRoveň 89 Rychnov nad Kněžnou8801:17:3962
3MJ7052Štěpánek AdamRoveň9001:29:3754
Muži A (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA154Cupák MartinMarpole MTB Vrchlabí7100:54:3670
2MA210Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:55:0662
3MA322Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:56:1054
4MA769Waloszczyk BartekSwietoszow Pl7300:58:38-
5MA864Goldschmidt RomanAC Moravský Krumlov7300:58:4548
6MA1066Bogdał PawełMiedzygorze PL7601:00:49-
7MA113Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8501:01:2944
8MA121Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7301:01:49-
9MA1568Bogdał RomanMiędzygórze Polska7901:02:25-
10MA1639Kunst MichalJiskra Harrachov8001:03:0540
11MA1741Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7501:03:1738
12MA206Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7701:05:1036
13MA2219Valter DaliborBeroun6901:06:2034
14MA2465Dostálek PetrASPV Těchonín6701:07:3632
15MA2567Bogdał LukaszMiędzygórze Polska8201:07:52-
16MA2736Kristek JiříRetia Pardubice6701:08:5330
17MA312Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - Polsko6901:10:26-
18MA3512Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:12:1228
19MA3756Gajdoš DušanČervený Kostelec7301:12:4626
20MA3820Špringr ZdeněkSokol Milovice7001:13:2724
Muži B (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB528Poduška JosefMK Kladno6200:57:3270
2MB614Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:58:2162
3MB98Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:59:2854
4MB2355Klimeš JiříAC Náchod6101:06:5848
5MB2848Christoph JaroslavLBC Nové Město nad Metují6401:09:5144
6MB2946Zdeněk BílýMK Pardubice5901:10:0340
7MB3027Nečas JosefÚpice5801:10:0538
8MB3343Mrva PavelPopovice6001:11:0136
9MB4051Štěpánek VladimírRoveň 89 Rychnov nad Kněžnou6001:13:5134
10MB4444Knápek LadislavTJ PoRKERT Skuhrov n. B.6101:14:3132
11MB4674Flegl BohumilSkiboby Dobruška6001:16:1330
12MB4949Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:16:5328
13MB5115Pečenka LiborKHB Radegast6101:17:1726
14MB5742Tomšů PetrMlýn Janderov6401:20:5724
15MB6073Balcar PavelSKP Rychnov nad Kněžnou5601:22:2122
16MB6975Vejvoda JiříSK ASSPRO Náchod6201:28:3520
Muži C (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC418Smrčka MilošBK Říčany5400:57:0270
2MC1421Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:02:0462
3MC1959Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:03:5854
4MC2131Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:06:0848
5MC2630Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5101:08:4844
6MC325Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4701:10:3640
7MC3634Kotlář VladimírMerklovice5401:12:2038
8MC4157Groh StanislavAC Vrchlabí4601:13:5636
9MC4245Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5001:14:0034
10MC4533Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:15:5232
11MC4738Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:16:1430
12MC4840Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:16:4728
13MC5072Nejman LiborAC Náchod5301:16:5726
14MC5560Koblížek JindřichSK Žamberk4801:20:0024
15MC5625Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:20:2222
16MC5961Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:22:1820
17MC6463Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5401:24:1518
18MC6870Krejsa VáclavBering Praha5201:27:5416
19MC7211Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:34:5714
20MC7462David LudvíkSokol Slavkov u Brna5101:38:0812
Muži D (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3447Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:11:4170
2MD4332Marek FrantišekČervený Kostelec4101:14:2062
3MD6735Linhart MilošAC Náchod4401:25:2054
Muži E (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6216Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3301:23:2870
2ME6517Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:24:2462
3ME734Merta JaroslavFenix Ski Team Jeseník3501:37:0754
4ME7526Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:46:4648
Juniorky (trať 13 km, 750 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1837Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:03:2670
2ZA549Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:18:3862
3ZA6324Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:23:3654
Ženy B (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB397Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:13:3770
2ZB5371Jorová LudmilaLK Lanškroun6201:17:4862
3ZB5858Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:21:1170
4ZB6150Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:23:0254
5ZB6613Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:24:5048
6ZB7123Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:29:5444
Trať 13 km, 750 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA154Cupák MartinMarpole MTB Vrchlabí7100:54:3670
2MA210Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:55:0662
3MA322Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:56:1054
1MC418Smrčka MilošBK Říčany5400:57:0270
1MB528Poduška JosefMK Kladno6200:57:3270
2MB614Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:58:2162
4MA769Waloszczyk BartekSwietoszow Pl7300:58:38-
5MA864Goldschmidt RomanAC Moravský Krumlov7300:58:4548
3MB98Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:59:2854
6MA1066Bogdał PawełMiedzygorze PL7601:00:49-
7MA113Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8501:01:2944
8MA121Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7301:01:49-
1MJ1329Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8601:01:5270
2MC1421Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:02:0462
9MA1568Bogdał RomanMiędzygórze Polska7901:02:25-
10MA1639Kunst MichalJiskra Harrachov8001:03:0540
11MA1741Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7501:03:1738
1ZA1837Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:03:2670
3MC1959Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:03:5854
12MA206Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7701:05:1036
4MC2131Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:06:0848
13MA2219Valter DaliborBeroun6901:06:2034
4MB2355Klimeš JiříAC Náchod6101:06:5848
14MA2465Dostálek PetrASPV Těchonín6701:07:3632
15MA2567Bogdał LukaszMiędzygórze Polska8201:07:52-
5MC2630Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5101:08:4844
16MA2736Kristek JiříRetia Pardubice6701:08:5330
5MB2848Christoph JaroslavLBC Nové Město nad Metují6401:09:5144
6MB2946Zdeněk BílýMK Pardubice5901:10:0340
7MB3027Nečas JosefÚpice5801:10:0538
17MA312Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - Polsko6901:10:26-
6MC325Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4701:10:3640
8MB3343Mrva PavelPopovice6001:11:0136
1MD3447Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:11:4170
18MA3512Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:12:1228
7MC3634Kotlář VladimírMerklovice5401:12:2038
19MA3756Gajdoš DušanČervený Kostelec7301:12:4626
20MA3820Špringr ZdeněkSokol Milovice7001:13:2724
1ZB397Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:13:3770
9MB4051Štěpánek VladimírRoveň 89 Rychnov nad Kněžnou6001:13:5134
8MC4157Groh StanislavAC Vrchlabí4601:13:5636
9MC4245Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5001:14:0034
2MD4332Marek FrantišekČervený Kostelec4101:14:2062
10MB4444Knápek LadislavTJ PoRKERT Skuhrov n. B.6101:14:3132
10MC4533Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:15:5232
11MB4674Flegl BohumilSkiboby Dobruška6001:16:1330
11MC4738Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:16:1430
12MC4840Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:16:4728
12MB4949Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:16:5328
13MC5072Nejman LiborAC Náchod5301:16:5726
13MB5115Pečenka LiborKHB Radegast6101:17:1726
2MJ5253Štěpánek PetrRoveň 89 Rychnov nad Kněžnou8801:17:3962
2ZB5371Jorová LudmilaLK Lanškroun6201:17:4862
2ZA549Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:18:3862
14MC5560Koblížek JindřichSK Žamberk4801:20:0024
15MC5625Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:20:2222
14MB5742Tomšů PetrMlýn Janderov6401:20:5724
3ZB5858Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:21:1170
16MC5961Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:22:1820
15MB6073Balcar PavelSKP Rychnov nad Kněžnou5601:22:2122
4ZB6150Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:23:0254
1ME6216Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3301:23:2870
3ZA6324Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:23:3654
17MC6463Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5401:24:1518
2ME6517Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:24:2462
5ZB6613Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:24:5048
3MD6735Linhart MilošAC Náchod4401:25:2054
18MC6870Krejsa VáclavBering Praha5201:27:5416
16MB6975Vejvoda JiříSK ASSPRO Náchod6201:28:3520
3MJ7052Štěpánek AdamRoveň9001:29:3754
6ZB7123Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:29:5444
19MC7211Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:34:5714
3ME734Merta JaroslavFenix Ski Team Jeseník3501:37:0754
20MC7462David LudvíkSokol Slavkov u Brna5101:38:0812
4ME7526Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:46:4648

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

pekny zavod dobra organizace
technik

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód