hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Orlický pohár v běhu do vrchu

ročník 1999

Celkové pořadí poháru

Juniorky (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8411254/5 záv.
2Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov809033/3 záv.
3Andršová ZuzanaPorkert Skuhrov808833/3 záv.
4Janečková IvaPORKERT Skuhrov n. B.845922/2 záv.
5Zabloudilová LenkaACP Junior Brno825822/2 záv.
6Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová845422/2 záv.
7Dušková LenkaLanškroun805022/2 záv.
8Blašková VeronikaBK - FC Kadaň842811/1 záv.
9Ibehejová LenkaSki Jilemnice842711/1 záv.
10Soukupová AlenaSokol Poniklá822611/1 záv.
10Kořínková ŠárkaSK SKI Liberec832611/1 záv.
10Svobodová TerezaFenix ski team Jeseník842611/1 záv.
13Kinzelová LenkaPORKERT Skuhrov n. B.852511/1 záv.
14Veselá MiroslavaKB OEZ Letohrad852411/1 záv.
15Skácelíková IvaKB OEZ Letohrad822311/1 záv.

Ženy A

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6611344/4 záv.
2Wiesnerová LenkaHSM Adršpach6910844/4 záv.
3Krátká JitkaJiskra Králíky749033/3 záv.
4Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová787833/3 záv.
5Fiedlerová ZuzanaISCAREX Česká Třebová786933/3 záv.
6Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice735922/2 záv.
7Havelková DagmarCZE5822/2 záv.
8Hajzlerová MagdaAHA Vyškov735322/2 záv.
9Popovová MartinaMaraton Club Kladno744622/2 záv.
10Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují792811/1 záv.
11Antošová IrenaTesla Brno2711/1 záv.
12Kaplanová IvaAC Čimelice682311/1 záv.
13Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí692111/1 záv.
14Hovadová AlenaReform Klášterec n. O.721911/1 záv.

Ženy B

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6311754/5 záv.
2Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6211354/5 záv.
3Novotná EvaClub 21 Letohrad4810954/5 záv.
4Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová10444/4 záv.
5Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6410154/5 záv.
6Mališová KarlaUSK Praha606022/2 záv.
6Paulů BlankaVrchlabí546022/2 záv.
8Janečková AnežkaAK Zlín472711/1 záv.
9Chmelíková JitkaSokol Brno - Černovice542411/1 záv.
10Kostřicová BlankaČeská Třebová612311/1 záv.

Junioři (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dobšíček PavelAC Jablonné nad Orlicí12044/4 záv.
2Ehl JaroslavPORKERT Skuhrov n. B.8110944/4 záv.
3Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8010244/4 záv.
4Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová829554/5 záv.
5Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová829354/5 záv.
6Novák TomášJOUDA TEAM Koberovy808533/3 záv.
7Trojek KarelTRI STYLE Šumperk817533/3 záv.
8Vacek TomášAC Jablonné836633/3 záv.
9Hudek PetrBK - FC Kadaň825822/2 záv.
10Pechek PetrMaratonstav Úpice835422/2 záv.
11Kubíček JanLitomyšl874822/2 záv.
12Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová804622/2 záv.
13Kozel MartinACPV Trutnov893822/2 záv.
14Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí833422/2 záv.
15Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.853322/2 záv.

Muži A (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí799944/4 záv.
1Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí639944/4 záv.
3Stránský AlešISCAREX Česká Třebová609854/5 záv.
4Vacek MartinISCAREX Česká Třebová699354/5 záv.
5Poduška JosefAC Kladno628933/3 záv.
6Kynčl StanislavMediplast Jilemnice648633/3 záv.
7Pokorný ZdeněkKHB Radegast758144/4 záv.
8Dedek AlešAsics Team Přerov757533/3 záv.
9Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí727444/4 záv.
10Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí796133/3 záv.
11Skalský RomanCZE756022/2 záv.
12Pilgr LuděkOB Česká Třebová765833/3 záv.
13Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí785622/2 záv.
13Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová745644/4 záv.
15Hajzler JiříAHA Vyškov635522/2 záv.

Muži B (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5311844/4 záv.
2Gombita JosefBK - FC Kadaň5811344/4 záv.
3Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5911254/5 záv.
4Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5511054/5 záv.
5Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové559554/5 záv.
6Razým JanISCAREX Česká Třebová579054/5 záv.
7Sadílek VáclavTJ Kulina508054/5 záv.
7Hejl JanAC Šumperk538044/4 záv.
9Novák ZdeněkKRB Koberovy547033/3 záv.
10Zajíc JanKRB Chrudim536654/5 záv.
11Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí516554/5 záv.
12Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice506354/5 záv.
13Kolínek FrantišekAK Perná566022/2 záv.
14Wiesner JiříST Hotel Skalní Město - Adršpach565644/4 záv.
15Bílý ZdeněkMK Pardubice595433/3 záv.

Muži C (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4811744/4 záv.
2Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4811344/4 záv.
3Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4711144/4 záv.
4Vodička JanLiga 100 Ostrava10444/4 záv.
5Sadílek OtaAtletika Albrechtice4610054/5 záv.
6Bielčík JindřichClub 21 Letohrad9454/5 záv.
7Krsek MiroslavESAB Vamberk499033/3 záv.
8Novotný JiříClub 21 Letohrad458754/5 záv.
9Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová497954/5 záv.
10Kalousek JanKČT Žamberk415133/3 záv.
11Urbánek JindřichLesy ČR Choceň485022/2 záv.
12Zetek JiříAO Valašské Meziříčí464922/2 záv.
13Lerch VladislavMILO Olomouc484622/2 záv.
14Tučný JanMK Pardubice474022/2 záv.
15Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová473722/2 záv.

Muži D

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3411354/5 záv.
1Miles PetrKrnap Vrchlabí3711344/4 záv.
3Merta JaroslavESPRO Jeseník3510854/5 záv.
4Libra JiříLBC Nové Město nad Metují379033/3 záv.
5Zálešák FrantišekKD Havířov375822/2 záv.
6Domanský IvoAVC Praha384922/2 záv.
7Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí353011/1 záv.
8Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová372911/1 záv.
9Kašpar JosefAVC Praha382511/1 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1999Sázava - Lázek82
25.9.1999Čenkovice - Suchý vrch65

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník