Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

5.9.1999, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 5.9.1999
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
27.8.2023Sázava - Lázek60
28.8.2022Sázava - Lázek59
30.8.2020Sázava - Lázek41
1.9.2019Sázava - Lázek60
2.9.2018Sázava - Lázek65
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek66
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 2105

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4625
Stránský Aleš6021
Jirásková Eva6421
Vacek Martin6920
Bielčik Jindřich4020
Šimůnek Jan4919
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Novotná Eva4815
Šafář Jaroslav5115
Mannlová Jana8015
Stránský Tomáš6514
Šrutek Stanislav5814
Pechek František5314
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan8214
Keprtová Miloslava4814
Doležal Martin7013
Dostálek Petr6713
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Matyášová Jana6513
Žák Jiří7113
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Merta Jaroslav3512
Wendlig Miroslav5312
Rys Jaromír6412
Krsek Jaroslav5112
Vraštilová Miloslava5611
Havran Miroslav3711
Ožana Václav6411
Volf Břetislav5211
Horáček Michal7511
Borek Petr7010
Javůrek Jiří4810
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Vítek Miroslav7210
Šmída Oldřich489
Krátká Anna699
Stránská Adéla919
Špacír Ladislav559
Čechal Milan599
Marek Dalimil609
Tučný Jan479
Krupička Miroslav539
Ehrig Rudolf489
Vacarda Vladimír598
Paulů Blanka548

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,900 km, 375,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ744Dobšíček Pavel2 B Tým8000:32:4030,00
2MJ319Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov n. B.8100:37:5229,00
3MJ3634Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:38:2728,00
4MJ3845Vacek TomášTJ Jablonné nad Orlicí8300:38:5627,00
5MJ4616Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:40:0926,00
6MJ5329Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:40:5825,00
7MJ5471Kubíček JanLitomyšl8700:41:0424,00
Muži A (trať 7,900 km, 375,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA126Skalský RomanSSC Mariánské Lázně - Nike Team7500:30:2730,00
2MA278Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:30:5229,00
3MA365Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:30:5828,00
4MA44Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava - Nike Team7100:31:0627,00
5MA549Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:32:1426,00
6MA637Dedek AlešSK Přerov7500:32:2925,00
7MA877Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:32:4524,00
8MA939Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:0423,00
9MA1017Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:33:1422,00
10MA1138Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:3021,00
11MA1252Horák OndřejŠternberk7500:34:3420,00
12MA1474Rys JaromírSKP Holešov6400:34:4119,00
13MA1743Mazač JaroslavSK Hronov6800:34:5918,00
14MA1860Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:35:0417,00
15MA2023Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:35:4216,00
16MA2557Stránský TomášAtletika Albrechtice6500:36:4315,00
17MA2854Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:37:2214,00
18MA3079Dvořák JiříViking Jilemnice6300:37:3613,00
19MA3740Šesták KarelHauck Team Zlíč7100:38:4312,00
20MA4181Ondríšek JosefXXX6400:39:0411,00
21MA4341Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:39:1110,00
22MA4772Dostálek PetrTěchonín6700:40:279,00
23MA4833Dvořák PavelSK Přerov7700:40:298,00
24MA5150Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:40:487,00
25MA5612Hynek PetrTC Nové Město n. Metují6300:41:336,00
26MA573Pečenka LiborXXX6100:41:485,00
27MA6151Smolák PetrISCAREX Česká Třebová6400:43:014,00
28MA6653Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:44:003,00
29MA7176Záleský PetrCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:45:222,00
Muži B (trať 7,900 km, 375,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1315Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:34:3730,00
2MB1627Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:34:4929,00
3MB1961Špacír LadislavLoko Břeclav5500:35:3728,00
4MB2156Morkes KarelSKI Česká Třebová5400:35:5527,00
5MB2919Kubr VáclavKRB Chrudim5500:37:2326,00
6MB3268Malatín ŠtefanAAC Brno5500:37:5825,00
7MB3348Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:37:5924,00
8MB3431Hejl JanŠumperk5300:38:1723,00
9MB3967Zdeněk BílýMaratón klub Pardubice5900:39:0022,00
10MB4235Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:39:0621,00
11MB4966Zajíc JanKRB Chrudim5300:40:4520,00
12MB5147Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:40:4819,00
13MB5513Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:41:0718,00
14MB5955Kyncl JosefSKI Klub Česká Třebová5400:41:5517,00
15MB7370Kubíček JanLitomyšl5000:47:1916,00
16MB7669Krňávek VojtěchXXX5400:49:3215,00
17MB785Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:50:3214,00
-MB-32Podešva VladimírŠumperk54DNF-
Muži C (trať 7,900 km, 375,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1514Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:34:4430,00
2MC2222Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:36:0429,00
3MC2458Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:36:2528,00
4MC267Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:36:5527,00
5MC3546Vodička JanMK Radslavice 00:38:2026,00
6MC50404Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:4625,00
7MC6759Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:44:0624,00
8MC7262Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:45:5623,00
9MC7975Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:2122,00
Muži D (trať 7,900 km, 375,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4511Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:39:2630,00
2MD6030Zálešák FrantišekKD Havířov3700:42:3029,00
3MD6321Miles PetrLesní a.s. Vrchlabí3700:43:3228,00
4MD6436Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:43:5127,00
5MD806Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:52:3426,00
6MD8124Domanský IvoAVC Praha3800:57:1225,00
Juniorky (trať 7,900 km, 375,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1405Andršová ZuzanaPorkert Skuhrov8000:43:2830,00
2ŽJ6510Janečková IvaTJ Porkert Skuhrov n. B.8400:43:5929,00
3ŽJ6928Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:44:5728,00
4ŽJ7425Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:47:2827,00
Ženy A (trať 7,900 km, 375,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2320Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:36:0930,00
2ZA2763Havelková DagmarJilemnice7200:37:1129,00
3ZA4042Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6600:39:0228,00
Ženy B (trať 7,900 km, 375,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4480Mališová KarlaUSK Praha6000:39:1930,00
2ZB5818Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:41:5229,00
3ZB682Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:44:2128,00
4ZB7064Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:45:0627,00
5ZB7573Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:48:0826,00
6ZB771Jirásková EvaLanškroun6400:50:2925,00
Trať 7,900 km, 375,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA126Skalský RomanSSC Mariánské Lázně - Nike Team7500:30:2730,00
1ŽJ1405Andršová ZuzanaPorkert Skuhrov8000:43:2830,00
2MA278Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:30:5229,00
3MA365Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:30:5828,00
4MA44Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava - Nike Team7100:31:0627,00
5MA549Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:32:1426,00
6MA637Dedek AlešSK Přerov7500:32:2925,00
1MJ744Dobšíček Pavel2 B Tým8000:32:4030,00
7MA877Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:32:4524,00
8MA939Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:0423,00
9MA1017Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:33:1422,00
10MA1138Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:3021,00
11MA1252Horák OndřejŠternberk7500:34:3420,00
1MB1315Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:34:3730,00
12MA1474Rys JaromírSKP Holešov6400:34:4119,00
1MC1514Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:34:4430,00
2MB1627Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:34:4929,00
13MA1743Mazač JaroslavSK Hronov6800:34:5918,00
14MA1860Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:35:0417,00
3MB1961Špacír LadislavLoko Břeclav5500:35:3728,00
15MA2023Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:35:4216,00
4MB2156Morkes KarelSKI Česká Třebová5400:35:5527,00
2MC2222Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:36:0429,00
1ZA2320Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:36:0930,00
3MC2458Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:36:2528,00
16MA2557Stránský TomášAtletika Albrechtice6500:36:4315,00
4MC267Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:36:5527,00
2ZA2763Havelková DagmarJilemnice7200:37:1129,00
17MA2854Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:37:2214,00
5MB2919Kubr VáclavKRB Chrudim5500:37:2326,00
18MA3079Dvořák JiříViking Jilemnice6300:37:3613,00
2MJ319Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov n. B.8100:37:5229,00
6MB3268Malatín ŠtefanAAC Brno5500:37:5825,00
7MB3348Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:37:5924,00
8MB3431Hejl JanŠumperk5300:38:1723,00
5MC3546Vodička JanMK Radslavice 00:38:2026,00
3MJ3634Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:38:2728,00
19MA3740Šesták KarelHauck Team Zlíč7100:38:4312,00
4MJ3845Vacek TomášTJ Jablonné nad Orlicí8300:38:5627,00
9MB3967Zdeněk BílýMaratón klub Pardubice5900:39:0022,00
3ZA4042Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6600:39:0228,00
20MA4181Ondríšek JosefXXX6400:39:0411,00
10MB4235Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:39:0621,00
21MA4341Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:39:1110,00
1ZB4480Mališová KarlaUSK Praha6000:39:1930,00
1MD4511Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:39:2630,00
5MJ4616Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:40:0926,00
22MA4772Dostálek PetrTěchonín6700:40:279,00
23MA4833Dvořák PavelSK Přerov7700:40:298,00
11MB4966Zajíc JanKRB Chrudim5300:40:4520,00
6MC50404Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:4625,00
12MB5147Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:40:4819,00
24MA5150Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:40:487,00
6MJ5329Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:40:5825,00
7MJ5471Kubíček JanLitomyšl8700:41:0424,00
13MB5513Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:41:0718,00
25MA5612Hynek PetrTC Nové Město n. Metují6300:41:336,00
26MA573Pečenka LiborXXX6100:41:485,00
2ZB5818Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:41:5229,00
14MB5955Kyncl JosefSKI Klub Česká Třebová5400:41:5517,00
2MD6030Zálešák FrantišekKD Havířov3700:42:3029,00
27MA6151Smolák PetrISCAREX Česká Třebová6400:43:014,00
3MD6321Miles PetrLesní a.s. Vrchlabí3700:43:3228,00
4MD6436Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:43:5127,00
2ŽJ6510Janečková IvaTJ Porkert Skuhrov n. B.8400:43:5929,00
28MA6653Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:44:003,00
7MC6759Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:44:0624,00
3ZB682Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:44:2128,00
3ŽJ6928Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:44:5728,00
4ZB7064Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:45:0627,00
29MA7176Záleský PetrCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:45:222,00
8MC7262Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:45:5623,00
15MB7370Kubíček JanLitomyšl5000:47:1916,00
4ŽJ7425Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:47:2827,00
5ZB7573Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:48:0826,00
16MB7669Krňávek VojtěchXXX5400:49:3215,00
6ZB771Jirásková EvaLanškroun6400:50:2925,00
17MB785Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:50:3214,00
9MC7975Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:2122,00
5MD806Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:52:3426,00
6MD8124Domanský IvoAVC Praha3800:57:1225,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód