hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Šárovcova Lhota - Zvičina

2.5.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Šárovcova Lhota - Zvičina
  • datum konání: 2.5.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SDH Šárovcova Lhota

Sociální sítě

Místo konání

Šárovcova Lhota
start - most u železničního přejezdu ve 13:30 hodin

Popis tratě

Délka: 13,6 km
Převýšení: 396 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Liboslav Knězáček
Šárovcova Lhota 4
507 81 Lázně Bělohrad
tel.mob.: +420 602 381 163

Internetové stránky

http://www.zvicina.cz

E-mailová adresa

knezackovi@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.5.2017Šárovcova Lhota - Zvičina207
7.5.2016Šárovcova Lhota - Zvičina168
3.5.2014Šárovcova Lhota - Zvičina181
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2012Šárovcova Lhota - Zvičina148
7.5.2011Šárovcova Lhota - Zvičina127
8.5.2010Šárovcova Lhota - Zvičina142
8.5.2009Šárovcova Lhota - Zvičina (MČR veteránů)184
8.5.2008Šárovcova Lhota - Zvičina131
5.5.2007Šárovcova Lhota - Zvičina139
6.5.2006Šárovcova Lhota - Zvičina108
7.5.2005Šárovcova Lhota - Zvičina101
8.5.2004Šárovcova Lhota - Zvičina115
3.5.2003Šárovcova Lhota - Zvičina149
4.5.2002Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2001Šárovcova Lhota - Zvičina118
6.5.2000Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1999Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1998Šárovcova Lhota - Zvičina142
4.5.1996Šárovcova Lhota - Zvičina80
6.5.1995Šárovcova Lhota - Zvičina114
8.5.1994Šárovcova Lhota - Zvičina95
8.5.1993Šárovcova Lhota - Zvičina101
9.5.1992Šárovcova Lhota - Zvičina104
23.5.1990Šárovcova Lhota - Zvičina106
7.5.1989Šárovcova Lhota - Zvičina132
7.5.1988Šárovcova Lhota - Zvičina156
9.5.1987Šárovcova Lhota - Zvičina, 20. ročník180
10.5.1986Šárovcova Lhota - Zvičina, 19. ročník199

Statistika závodu Šárovcova Lhota - Zvičina

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 3939

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mach Ladislav4728
Plašil Milan5924
Javůrek Jiří4822
Jančík Bořek6420
Brunclík Ivo5820
Pechek František5319
Jandura Pavel4618
Hochman Filip7318
Marek František4118
Šimůnek Jan4917
Karlík Michal6417
Svatoň Jiří8517
Pešek Milan6016
Krejcar Petr4516
Vávra Martin6316
Tučný Jan4715
Šklíba Karel5015
Groh Stanislav4615
Havlíček Zdeněk3515
Tauchman Miloš5315
Paulů Blanka5415
Šulc Vladimír6915
Čeřovský Josef4115
Záveský Vojtěch7814
Vimr Adolf4314
Horčička Vratislav4914
Zoubek Zdeněk6914
Kozel Karel5214
Jarkovský Oldřich3413
Krejsa Václav5213
Hovorka Karel5113
Janata Milan8513
Šír Václav4813
Holeček Martin7413
Vávra Radek6312
Kutnar Jiří4812
Mach Jiří5212
Šulc Jan7012
Honzák Jiří5011
Zajíček Tomáš9211
Kupka Martin8211
Čipera Radek6411
Kůtek Vladimír5011
Vraštilová Miloslava5611
Čeřovský Jan7511
Klimeš Jiří6110
Jirásková Eva6410
Šorm Jaroslav7010
Košťál Karel7210
Malý Jan7310

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 07.05.2015, 10:42
  • zobrazeno již 1004x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,6 km, 396 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3248Boura JanTJ Sokol Studenec9601:11:1870
2MJ40161Laušman JakubVřesník9801:12:5562
3MJ4260Krejcar VáclavSobčice9701:13:1654
4MJ4357Šturm MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe9801:13:2548
5MJ7612Krupka AdamIndičtí běžci0101:21:0344
6MJ15416Zajíček LiborMlázovice9901:40:5640

Muži A (trať 13,6 km, 396 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1132Vagenknecht FrantišekKP Nová Paka7700:58:0570
2MA266Janata MilanTechnika Brno Extreme/Maratonstav8500:58:2462
3MA323Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:59:2454
4MA5302Vavruška JiříHZS LK ÚO Jablonec n.N7801:01:5948
5MA683Matoušek OndřejSKP Ústí nad Labem8801:02:1944
6MA9144Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:03:5140
7MA1225Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8201:04:4238
8MA15102Kahánek RadekAC Jičín9001:07:0236
9MA1651Rosenberg Davidza sebe8601:07:1234
10MA17101Mrázek JiříChlumec nad Cidlinou8501:07:5032
11MA1992Starý JanTC Batalion8801:08:2230
12MA2276Matouš Davidjiskra dolní hradištko7901:08:5428
13MA2661Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:10:1226
14MA28304Dolejška Lubošhzs khk uo rychnov n. kn.8701:10:4924
15MA2970Procházka RudolfRudníček7801:10:5122
16MA33174Polák MichalBakako Nová Paka7701:11:3520
17MA34100Mrázek VladimírChlumec nad Cidlinou8501:11:5418
18MA35300Čeřovský JakubLázně Bělohrad8301:12:0916
19MA36145Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7901:12:1314
20MA3791Navrátil MichalTriatlon Jičín/TCB8801:12:1612
21MA4180Fejk LukášCarla.kupkolo.cz8801:13:1510
22MA4672Bouda ZdeněkDeath a.d. Huť8001:14:108
23MA5245Macha DanielTJ Batalion9001:16:016
24MA53140Resl JanJaroměř7601:16:124
25MA6254Karásek VáclavTJ Sokol Jičín9501:18:382
26MA6513Vojtěch MalýIndičtí běžci8801:18:552
27MA70147Mrázek PetrSK Hasiči Brno7801:20:142
28MA7115Zajíček TomášMlázovice9201:20:342
29MA72116Janák JaroslavTest Stružinec8901:20:372
30MA73118Kučera MarcelTest Stružinec8501:20:392
31MA78312Lhota JakubSK hasičů HK8901:21:412
32MA7971Červenka JaroslavDobřenice7901:21:442
33MA8063Strejček PavelTJ VV8101:21:482
34MA8187Kout TomášTJ Lázně Bělohrad9501:22:032
35MA85168Blaha RostislavBK Vísky8901:22:342
36MA8686Pecháček OndřejU Doraza8601:22:422
37MA8881Malý JaroslavFarma Malých Libštát8501:23:262
38MA9019Čeřovský MatějLázně Bělohrad8901:23:362
39MA94110Henych TomášKoKa Team7901:25:022
40MA99308Polívka KamilHZS Jmk ÚO Brno-město PS Lidická8901:25:482
41MA103114Kubasa MiroslavSK Červená Třemešná7701:26:412
42MA10540Dušek MichalZa sebe7801:26:552
43MA107306Letko ZbyněkHSK Jičín8801:28:492
44MA11111Hercjuk LukášIndičtí běžci8101:29:362
45MA11284Dobeš JanU Doraza8801:30:002
46MA114164Škvrna PavelSporting Havana Hořice7801:30:272
47MA117311Vašátko JaroslavSK hasičů Královehradeckého kraje7901:30:562
48MA118148Lahtinen MichalVaajakosken Pelikaanit7901:30:592
49MA11982Nedas Jiříza holky8001:31:042
50MA12218Čerovský JaroslavLešany7701:32:242
51MA126123Záruba MartinMěÚ Dvůr Králové7601:32:452
52MA128120Kubík JiříMorfeovy tenisky7701:32:472
53MA13288Pelák MartinU Doraza8701:33:572
54MA1346Hrevuš Alexandrobec Břehy7901:34:092
55MA135162Záhorský PavelSK Dolní Stakory8201:34:252
56MA14097Koprnický JanLP Elektroinstalace s.r.o.7801:35:292
57MA14122Koutský LukášBrtev8001:35:322
58MA142163Juriček TomášSporting Havana Hořice8001:36:332
59MA14453Stránský LukášAltec8401:37:332
60MA14542Rudolf Jiříza sebe9001:37:432
61MA149310Gotvald TomášSK hasičů Královéhradeckého kraje8001:39:292
62MA15043Munzar Milanza sebe9001:39:342
63MA153166Hanousek VáclavJičín8001:40:492
64MA15689Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:41:212
65MA161133Kůtek JiříTJ SKP Valdice9001:42:312
66MA16395Šafka JiříLP Elektroinstalace s.r.o.8101:43:482
67MA165111Morcinek Roman------------------------------------------ -----7601:43:542
68MA16920Festa VladislavBrtev8301:45:442
69MA17546Strnad KarelQUITTNER & SCHIMEK7901:50:142
70MA186171Koukl LukášJABLOTRON8101:57:232
71MA19098Srb RadekLP Elektroinstalace s.r.o.8102:04:112

Muži B (trať 13,6 km, 396 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB49Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:59:4970
2MB739Malý JanELEVEN RUN TEAM7301:02:5862
3MB832Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7101:03:4254
4MB13154Ulich PetrMT Dobruška6801:05:3748
5MB1410Cogan RudolfNová Paka7101:06:3744
6MB18305Pross DavidSKH KHK7501:08:1540
7MB20131Šesták KarelRS Šepa Vysoké Mýto7101:08:4938
8MB21160Brendl JanSpedos7501:08:5236
9MB2444Erlebach DavidKunčice7101:09:1834
10MB27130Hochman FilipFLOPY software7301:10:3732
11MB30307Buřil FrantišekVidochov6601:11:0630
12MB4756Odvárko MichalRH Kartouzy Valdice7401:14:1728
13MB5094Zoubek ZdeněkSCWS Lučany nad Nisou6901:14:5826
14MB56103Brzák MilanSplašená Lokomotiva Chlumec nad cidlinou7301:16:2024
15MB5852Brádle PetrDobrá Voda u Hořic6801:17:1322
16MB6073Havlín JanChlumec nad Cidlinou6601:18:0020
17MB6429Krupka MilanIndičtí běžci7201:18:4318
18MB6627Pencák MarcelTJ Warta7501:19:1016
19MB6721Bulis PetrCKB7401:19:5214
20MB6817Čeřovský JanHo-Hořice7501:20:0012
21MB754Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7001:20:4810
22MB77136Ščudla JaroslavSokol Kumburský Újezd7401:21:288
23MB8999Bajer JanLázně Bělohrad7001:23:276
24MB91151Dubský AlešAkcenta CZ7101:24:314
25MB100301Šafařík MartinHZS7001:25:492
26MB116125Jandura PavelT.J. Sokol Jičín7501:30:462
27MB121129Linhart MartinKALILI7501:31:362
28MB12475Václavík Martintj7501:32:412
29MB13079Piskáček Lubošza sebe6901:33:292
30MB13159Markel RomanNová Paka7501:33:492
31MB143121Postupa AlešChloumky7401:36:542
32MB148173Duňka PetrJablotron6701:39:222
33MB15955Christoph DavidLBC Nové Město nad Metují7101:41:372
34MB16837Feist JaroslavJiskra Jaroměř6901:45:372
35MB172149Hajnyš TomášZOO Dvůr Králové6901:47:592
36MB173200Holeček MartinVodní zachranná služba ČČK7401:48:272
37MB17969Košťál KarelLempl Boy7201:52:562
38MB1897Šulc VladimírMICRORISC6902:01:072

Muži C (trať 13,6 km, 396 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC10134Jančík BořekSVARTES Hořice6401:04:0270
2MC2334Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6401:09:1162
3MC38170Plašil MilanMlázovice5901:12:3754
4MC39112Valenta MichalPrales Tužín6201:12:4348
5MC4562Schovánek PetrKrčský les6501:13:5844
6MC48115Tichý PavelAC Náchod6301:14:3340
7MC51135Šolc VítězslavBKL Machov5701:15:1038
8MC5478Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6001:16:1436
9MC5565Karlík MichalLoko Trutnov6401:16:1934
10MC5731Vacarda VladimírEleven Run Team5901:16:3032
11MC5967Vanta JosefTC Dobruška6201:17:5730
12MC8441Choc PetrAC Rumburk6401:22:3328
13MC87126Fátor MiloslavMaratonstav Úpice6401:23:1426
14MC96106Machek PavelVidoň6101:25:0724
15MC98175Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:25:4722
16MC101146Chroust JanSČK6001:26:3220
17MC10235Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:26:3318
18MC106117Kučera PetrTest Stružinec6101:28:4016
19MC15130Kozlík Otakarradioklub OK1OMY Hostovice5901:39:4014
20MC152165Blaha StanislavBK Vísky6301:39:4912
21MC155158Klampfl PavelVrchaři Vrchlabí6401:41:0110
22MC16790Svatoň JiříČechovka Hořice6101:45:128
23MC171176Langr Jiříza sebe5701:46:396
24MC174309Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:49:334
25MC18728Škoda MartinŠneci na max6301:58:552
26MC188104Pokorný RadomírKonecchlumí6102:00:432

Muži D (trať 13,6 km, 396 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3136Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5001:11:1770
2MD44303Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec5501:13:3162
3MD493Flegl VlastimilBrtev5301:14:5254
4MD632Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:18:4148
5MD695Hájek FrantišekFGT Stolany4901:20:0444
6MD93345Mach LadislavTJ Batalion4701:24:5840
7MD108139Kučera ZdeněkAC Náchod5501:28:5738
8MD125157Groh StanislavAC Vrchlabí4601:32:4336
9MD147141Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:38:0434
10MD16626Tučný JanMK Pardubice4701:44:0932

Muži E (trať 13,6 km, 396 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME97152Metelka JosefSpartak Police4401:25:4070
2ME10433Leszkow PetrMK Hlinsko4401:26:4862
3ME14624Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:37:4754

Juniorky (trať 13,6 km, 396 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 13,6 km, 396 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6150Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:18:2770
2ZA82124Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9001:22:0662
3ZA8393Pacholíková PetraTCB (tréninkové centrum Batalion)9001:22:2754
4ZA113155Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:30:2048
5ZA11574Kubíčková RenataMlázovice8501:30:2844
6ZA120153Kollertová EvaMT Dobruška8301:31:0940
7ZA127108Kotková IvaKoka team8201:32:4638
8ZA136128Linhartová RomanaKALILI8201:34:3036
9ZA13714Hronová VendulaIndičtí běžci Šárovcova Lhota8101:34:4134
10ZA15785Nedasová Jitkaza holky8101:41:2932
11ZA16068Horáčková JanaOrel Studenec8501:42:0530
12ZA16496Šafková JanaLaBorka s.r.o.9301:43:4928
13ZA1811Zhoufová JanaMICRORISC8201:54:1026

Ženy B (trať 13,6 km, 396 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1164Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:04:2770
2ZB25142Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:09:3662
3ZB9547Jampílková LucieL+L team7301:25:0454
4ZB110105Frýbová JanaKoka Team7801:29:2448
5ZB12377Košťálová OlgaLempl Girl7701:32:2844
6ZB133143Strnádková JanaDolní Kalná7101:34:0040
7ZB139138Pončová EvaJaroměř7401:34:5838
8ZB16258Černá PetraBáječné ženy v běhu7701:43:1836
9ZB170109Zachovalová EvaKoka team8001:46:3034
10ZB177119Kostyšynová EvaNáchod7701:50:5732
11ZB180172Mildnerová JitkaJABLOTRON7401:53:3730
12ZB185122Kubíkova MartinaMorfeovy tenisky8001:57:1628

Ženy C (trať 13,6 km, 396 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC74150Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:20:4370
2ZC92156Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:24:3962
3ZC138169Crhová IvanaBK Vísky6601:34:4454
4ZC158167Blahová JaroslavaBK Vísky6701:41:3648
5ZC178127Turčínová JitkaBáječné ženy v běhu6601:51:3344
6ZC1828Šternerová HanaHradec Králové6301:54:3940
7ZC183113Gregorová Jarmila------------------------------------------ -----6501:56:2338
8ZC191107Jahodová HanaKonecchlumí6302:09:4036

Ženy D (trať 13,6 km, 396 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD109159Knapová IvaSK Koudelka6001:29:0770
2ZD12949Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:33:2262
3ZD17638Procházková IrenaTJ Háje5701:50:2154
4ZD184137Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:56:5648

Trať 13,6 km, 396 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1132Vagenknecht FrantišekKP Nová Paka7700:58:0570
2MA266Janata MilanTechnika Brno Extreme/Maratonstav8500:58:2462
3MA323Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:59:2454
1MB49Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:59:4970
4MA5302Vavruška JiříHZS LK ÚO Jablonec n.N7801:01:5948
5MA683Matoušek OndřejSKP Ústí nad Labem8801:02:1944
2MB739Malý JanELEVEN RUN TEAM7301:02:5862
3MB832Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7101:03:4254
6MA9144Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:03:5140
1MC10134Jančík BořekSVARTES Hořice6401:04:0270
1ZB1164Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:04:2770
7MA1225Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8201:04:4238
4MB13154Ulich PetrMT Dobruška6801:05:3748
5MB1410Cogan RudolfNová Paka7101:06:3744
8MA15102Kahánek RadekAC Jičín9001:07:0236
9MA1651Rosenberg Davidza sebe8601:07:1234
10MA17101Mrázek JiříChlumec nad Cidlinou8501:07:5032
6MB18305Pross DavidSKH KHK7501:08:1540
11MA1992Starý JanTC Batalion8801:08:2230
7MB20131Šesták KarelRS Šepa Vysoké Mýto7101:08:4938
8MB21160Brendl JanSpedos7501:08:5236
12MA2276Matouš Davidjiskra dolní hradištko7901:08:5428
2MC2334Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6401:09:1162
9MB2444Erlebach DavidKunčice7101:09:1834
2ZB25142Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:09:3662
13MA2661Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:10:1226
10MB27130Hochman FilipFLOPY software7301:10:3732
14MA28304Dolejška Lubošhzs khk uo rychnov n. kn.8701:10:4924
15MA2970Procházka RudolfRudníček7801:10:5122
11MB30307Buřil FrantišekVidochov6601:11:0630
1MD3136Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5001:11:1770
1MJ3248Boura JanTJ Sokol Studenec9601:11:1870
16MA33174Polák MichalBakako Nová Paka7701:11:3520
17MA34100Mrázek VladimírChlumec nad Cidlinou8501:11:5418
18MA35300Čeřovský JakubLázně Bělohrad8301:12:0916
19MA36145Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7901:12:1314
20MA3791Navrátil MichalTriatlon Jičín/TCB8801:12:1612
3MC38170Plašil MilanMlázovice5901:12:3754
4MC39112Valenta MichalPrales Tužín6201:12:4348
2MJ40161Laušman JakubVřesník9801:12:5562
21MA4180Fejk LukášCarla.kupkolo.cz8801:13:1510
3MJ4260Krejcar VáclavSobčice9701:13:1654
4MJ4357Šturm MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe9801:13:2548
2MD44303Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec5501:13:3162
5MC4562Schovánek PetrKrčský les6501:13:5844
22MA4672Bouda ZdeněkDeath a.d. Huť8001:14:108
12MB4756Odvárko MichalRH Kartouzy Valdice7401:14:1728
6MC48115Tichý PavelAC Náchod6301:14:3340
3MD493Flegl VlastimilBrtev5301:14:5254
13MB5094Zoubek ZdeněkSCWS Lučany nad Nisou6901:14:5826
7MC51135Šolc VítězslavBKL Machov5701:15:1038
23MA5245Macha DanielTJ Batalion9001:16:016
24MA53140Resl JanJaroměř7601:16:124
8MC5478Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6001:16:1436
9MC5565Karlík MichalLoko Trutnov6401:16:1934
14MB56103Brzák MilanSplašená Lokomotiva Chlumec nad cidlinou7301:16:2024
10MC5731Vacarda VladimírEleven Run Team5901:16:3032
15MB5852Brádle PetrDobrá Voda u Hořic6801:17:1322
11MC5967Vanta JosefTC Dobruška6201:17:5730
16MB6073Havlín JanChlumec nad Cidlinou6601:18:0020
1ZA6150Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:18:2770
25MA6254Karásek VáclavTJ Sokol Jičín9501:18:382
4MD632Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:18:4148
17MB6429Krupka MilanIndičtí běžci7201:18:4318
26MA6513Vojtěch MalýIndičtí běžci8801:18:552
18MB6627Pencák MarcelTJ Warta7501:19:1016
19MB6721Bulis PetrCKB7401:19:5214
20MB6817Čeřovský JanHo-Hořice7501:20:0012
5MD695Hájek FrantišekFGT Stolany4901:20:0444
27MA70147Mrázek PetrSK Hasiči Brno7801:20:142
28MA7115Zajíček TomášMlázovice9201:20:342
29MA72116Janák JaroslavTest Stružinec8901:20:372
30MA73118Kučera MarcelTest Stružinec8501:20:392
1ZC74150Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:20:4370
21MB754Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7001:20:4810
5MJ7612Krupka AdamIndičtí běžci0101:21:0344
22MB77136Ščudla JaroslavSokol Kumburský Újezd7401:21:288
31MA78312Lhota JakubSK hasičů HK8901:21:412
32MA7971Červenka JaroslavDobřenice7901:21:442
33MA8063Strejček PavelTJ VV8101:21:482
34MA8187Kout TomášTJ Lázně Bělohrad9501:22:032
2ZA82124Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9001:22:0662
3ZA8393Pacholíková PetraTCB (tréninkové centrum Batalion)9001:22:2754
12MC8441Choc PetrAC Rumburk6401:22:3328
35MA85168Blaha RostislavBK Vísky8901:22:342
36MA8686Pecháček OndřejU Doraza8601:22:422
13MC87126Fátor MiloslavMaratonstav Úpice6401:23:1426
37MA8881Malý JaroslavFarma Malých Libštát8501:23:262
23MB8999Bajer JanLázně Bělohrad7001:23:276
38MA9019Čeřovský MatějLázně Bělohrad8901:23:362
24MB91151Dubský AlešAkcenta CZ7101:24:314
2ZC92156Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:24:3962
6MD93345Mach LadislavTJ Batalion4701:24:5840
39MA94110Henych TomášKoKa Team7901:25:022
3ZB9547Jampílková LucieL+L team7301:25:0454
14MC96106Machek PavelVidoň6101:25:0724
1ME97152Metelka JosefSpartak Police4401:25:4070
15MC98175Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:25:4722
40MA99308Polívka KamilHZS Jmk ÚO Brno-město PS Lidická8901:25:482
25MB100301Šafařík MartinHZS7001:25:492
16MC101146Chroust JanSČK6001:26:3220
17MC10235Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:26:3318
41MA103114Kubasa MiroslavSK Červená Třemešná7701:26:412
2ME10433Leszkow PetrMK Hlinsko4401:26:4862
42MA10540Dušek MichalZa sebe7801:26:552
18MC106117Kučera PetrTest Stružinec6101:28:4016
43MA107306Letko ZbyněkHSK Jičín8801:28:492
7MD108139Kučera ZdeněkAC Náchod5501:28:5738
1ZD109159Knapová IvaSK Koudelka6001:29:0770
4ZB110105Frýbová JanaKoka Team7801:29:2448
44MA11111Hercjuk LukášIndičtí běžci8101:29:362
45MA11284Dobeš JanU Doraza8801:30:002
4ZA113155Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:30:2048
46MA114164Škvrna PavelSporting Havana Hořice7801:30:272
5ZA11574Kubíčková RenataMlázovice8501:30:2844
26MB116125Jandura PavelT.J. Sokol Jičín7501:30:462
47MA117311Vašátko JaroslavSK hasičů Královehradeckého kraje7901:30:562
48MA118148Lahtinen MichalVaajakosken Pelikaanit7901:30:592
49MA11982Nedas Jiříza holky8001:31:042
6ZA120153Kollertová EvaMT Dobruška8301:31:0940
27MB121129Linhart MartinKALILI7501:31:362
50MA12218Čerovský JaroslavLešany7701:32:242
5ZB12377Košťálová OlgaLempl Girl7701:32:2844
28MB12475Václavík Martintj7501:32:412
8MD125157Groh StanislavAC Vrchlabí4601:32:4336
51MA126123Záruba MartinMěÚ Dvůr Králové7601:32:452
7ZA127108Kotková IvaKoka team8201:32:4638
52MA128120Kubík JiříMorfeovy tenisky7701:32:472
2ZD12949Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:33:2262
29MB13079Piskáček Lubošza sebe6901:33:292
30MB13159Markel RomanNová Paka7501:33:492
53MA13288Pelák MartinU Doraza8701:33:572
6ZB133143Strnádková JanaDolní Kalná7101:34:0040
54MA1346Hrevuš Alexandrobec Břehy7901:34:092
55MA135162Záhorský PavelSK Dolní Stakory8201:34:252
8ZA136128Linhartová RomanaKALILI8201:34:3036
9ZA13714Hronová VendulaIndičtí běžci Šárovcova Lhota8101:34:4134
3ZC138169Crhová IvanaBK Vísky6601:34:4454
7ZB139138Pončová EvaJaroměř7401:34:5838
56MA14097Koprnický JanLP Elektroinstalace s.r.o.7801:35:292
57MA14122Koutský LukášBrtev8001:35:322
58MA142163Juriček TomášSporting Havana Hořice8001:36:332
31MB143121Postupa AlešChloumky7401:36:542
59MA14453Stránský LukášAltec8401:37:332
60MA14542Rudolf Jiříza sebe9001:37:432
3ME14624Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:37:4754
9MD147141Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:38:0434
32MB148173Duňka PetrJablotron6701:39:222
61MA149310Gotvald TomášSK hasičů Královéhradeckého kraje8001:39:292
62MA15043Munzar Milanza sebe9001:39:342
19MC15130Kozlík Otakarradioklub OK1OMY Hostovice5901:39:4014
20MC152165Blaha StanislavBK Vísky6301:39:4912
63MA153166Hanousek VáclavJičín8001:40:492
6MJ15416Zajíček LiborMlázovice9901:40:5640
21MC155158Klampfl PavelVrchaři Vrchlabí6401:41:0110
64MA15689Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:41:212
10ZA15785Nedasová Jitkaza holky8101:41:2932
4ZC158167Blahová JaroslavaBK Vísky6701:41:3648
33MB15955Christoph DavidLBC Nové Město nad Metují7101:41:372
11ZA16068Horáčková JanaOrel Studenec8501:42:0530
65MA161133Kůtek JiříTJ SKP Valdice9001:42:312
8ZB16258Černá PetraBáječné ženy v běhu7701:43:1836
66MA16395Šafka JiříLP Elektroinstalace s.r.o.8101:43:482
12ZA16496Šafková JanaLaBorka s.r.o.9301:43:4928
67MA165111Morcinek Roman------------------------------------------ -----7601:43:542
10MD16626Tučný JanMK Pardubice4701:44:0932
22MC16790Svatoň JiříČechovka Hořice6101:45:128
34MB16837Feist JaroslavJiskra Jaroměř6901:45:372
68MA16920Festa VladislavBrtev8301:45:442
9ZB170109Zachovalová EvaKoka team8001:46:3034
23MC171176Langr Jiříza sebe5701:46:396
35MB172149Hajnyš TomášZOO Dvůr Králové6901:47:592
36MB173200Holeček MartinVodní zachranná služba ČČK7401:48:272
24MC174309Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:49:334
69MA17546Strnad KarelQUITTNER & SCHIMEK7901:50:142
3ZD17638Procházková IrenaTJ Háje5701:50:2154
10ZB177119Kostyšynová EvaNáchod7701:50:5732
5ZC178127Turčínová JitkaBáječné ženy v běhu6601:51:3344
37MB17969Košťál KarelLempl Boy7201:52:562
11ZB180172Mildnerová JitkaJABLOTRON7401:53:3730
13ZA1811Zhoufová JanaMICRORISC8201:54:1026
6ZC1828Šternerová HanaHradec Králové6301:54:3940
7ZC183113Gregorová Jarmila------------------------------------------ -----6501:56:2338
4ZD184137Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:56:5648
12ZB185122Kubíkova MartinaMorfeovy tenisky8001:57:1628
70MA186171Koukl LukášJABLOTRON8101:57:232
25MC18728Škoda MartinŠneci na max6301:58:552
26MC188104Pokorný RadomírKonecchlumí6102:00:432
38MB1897Šulc VladimírMICRORISC6902:01:072
71MA19098Srb RadekLP Elektroinstalace s.r.o.8102:04:112
8ZC191107Jahodová HanaKonecchlumí6302:09:4036

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1132Vagenknecht FrantišekKP Nová Paka7700:58:0570
2MA266Janata MilanTechnika Brno Extreme/Maratonstav8500:58:2462
3MA323Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:59:2454
4MB49Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:59:4948
5MA5302Vavruška JiříHZS LK ÚO Jablonec n.N7801:01:5944
6MA683Matoušek OndřejSKP Ústí nad Labem8801:02:1940
7MB739Malý JanELEVEN RUN TEAM7301:02:5838
8MB832Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7101:03:4236
9MA9144Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:03:5134
10MC10134Jančík BořekSVARTES Hořice6401:04:0232
11MA1225Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8201:04:4230
12MB13154Ulich PetrMT Dobruška6801:05:3728
13MB1410Cogan RudolfNová Paka7101:06:3726
14MA15102Kahánek RadekAC Jičín9001:07:0224
15MA1651Rosenberg Davidza sebe8601:07:1222
16MA17101Mrázek JiříChlumec nad Cidlinou8501:07:5020
17MB18305Pross DavidSKH KHK7501:08:1518
18MA1992Starý JanTC Batalion8801:08:2216
19MB20131Šesták KarelRS Šepa Vysoké Mýto7101:08:4914
20MB21160Brendl JanSpedos7501:08:5212
21MA2276Matouš Davidjiskra dolní hradištko7901:08:5410
22MC2334Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6401:09:118
23MB2444Erlebach DavidKunčice7101:09:186
24MA2661Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:10:124
25MB27130Hochman FilipFLOPY software7301:10:372

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1164Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:04:2770
2ZB25142Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:09:3662
3ZA6150Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:18:2754
4ZC74150Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:20:4348
5ZA82124Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9001:22:0644
6ZA8393Pacholíková PetraTCB (tréninkové centrum Batalion)9001:22:2740
7ZC92156Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:24:3938
8ZB9547Jampílková LucieL+L team7301:25:0436
9ZD109159Knapová IvaSK Koudelka6001:29:0734
10ZB110105Frýbová JanaKoka Team7801:29:2432
11ZA113155Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:30:2030
12ZA11574Kubíčková RenataMlázovice8501:30:2828
13ZA120153Kollertová EvaMT Dobruška8301:31:0926
14ZB12377Košťálová OlgaLempl Girl7701:32:2824
15ZA127108Kotková IvaKoka team8201:32:4622
16ZD12949Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:33:2220
17ZB133143Strnádková JanaDolní Kalná7101:34:0018
18ZA136128Linhartová RomanaKALILI8201:34:3016
19ZA13714Hronová VendulaIndičtí běžci Šárovcova Lhota8101:34:4114
20ZC138169Crhová IvanaBK Vísky6601:34:4412
21ZB139138Pončová EvaJaroměř7401:34:5810
22ZA15785Nedasová Jitkaza holky8101:41:298
23ZC158167Blahová JaroslavaBK Vísky6701:41:366
24ZA16068Horáčková JanaOrel Studenec8501:42:054
25ZB16258Černá PetraBáječné ženy v běhu7701:43:182

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 98%
Ceny vítězům: 85%
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

Nejlepší závod!!!!!!
krupikada
Počasí závodu přálo, závod se vydařil. Pořadatele bych požádal, jestli by nepřeměřili délku tratě
flegl
Tolik bahna jsem tady snad ještě nezažil. Délka dle propozic 14,7 souhlasí -chtělo by to opravit na těchto stránkách u asi 3 roky nazpět.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód