hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Horní Maršov - Pomezní Boudy

25.4.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Horní Maršov - Pomezní Boudy
  • datum konání: 25.4.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Horní Maršov

Sociální sítě

Místo konání

hřiště TJ Jiskra Horní Maršov
start Bertholdovo náměstí v 10:00 hodin
závod dětí od 9:20 hodin

Popis tratě

Délka: 13,6 km
Převýšení: 540 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miloslav Klimeš
Bertholdovo nám. 65
542 26 Horní Maršov
tel.mob.: +420 603 218 346

E-mailová adresa

stavby@klimesmarsov.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.4.2017VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy62
23.4.2016VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže82
26.4.2014Horní Maršov - Pomezní Boudy62
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
23.4.2011VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy67
25.4.2009VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy72
26.4.2008VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy82
28.4.2007VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy98
22.4.2006VC Krkonoš - Horní Maršov - Pomezní Boudy76
30.4.2005Horní Maršov - Pomezní Boudy91
24.4.2004Horní Maršov - Pomezní Boudy93
26.4.2003Horní Maršov - Pomezní Boudy100
20.4.2002Velká cena Krkonoš144
21.4.2001Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy74
22.4.2000Velká Cena Krkonoš88
17.4.1999Velká cena Krkonoš99
18.4.1998Velká cena Krkonoš103
19.4.1997VC Krkonoš - Horní Maršov81
20.4.1996VC KRKONOŠ - Horní Maršov76
22.4.1995Velká cena Krkonoš - Horní Maršov63
23.4.1994VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy76
17.4.1993Horní Maršov - Pomezní boudy72
18.4.1992Horní Maršov - Pomezní Boudy63
20.4.1991Horní Maršov - Pomezní Boudy61
21.4.1990Horní Maršov - Pomezní Boudy58
22.4.1989Velká cena Krkonoš - Horní Maršov- Pomezní boudy55

Statistika závodu Horní Maršov - Pomezní Boudy

  • ročníků: 27
  • závodníků na všech ročnících: 2062

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4825
Pechek František5320
Lanta Jiří4418
Tichý Pavel6318
Paulů Blanka5417
Mach Václav5516
Tučný Jan4716
Zoubek Zdeněk6915
Trnka Milan5615
Holub Petr6615
Brunclík Ivo5815
Mazač Jaroslav6814
Čipera Radek6414
Vašíček Martin7113
Novotná Eva4813
Šimůnek Jan4913
Linhart Miloš4413
Marek František4113
Šklíba Karel5013
Ulich Petr6813
Vítek Miroslav7212
Krejcar Petr4511
Vojáček Pavel5111
Šteinc Ludvík4111
Fátor Miloslav6411
Miles Petr3711
Hlusička Josef3811
Šmída Oldřich4811
Pešek Milan6010
Bolehovský Pavel7110
Havlíček Zdeněk3510
Nečas Josef5810
Rücker Oldřich5510
Hynek Petr6310
Zahradník Jan5610
Cejzlar Roman719
Šesták Karel719
Kavan Ivan509
Jirásková Eva649
Sadílek Ota469
Šrůtek Stanislav589
Kynčl Stanislav649
Vraštilová Miloslava569
Klimeš Bedřich569
Šimůnek Jan828
Vacek Martin698
Špacír Ladislav558
Balcar Luboš588
Jarkovský Oldřich348
Vacarda Vladimír598

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 26.04.2015, 22:55
  • zobrazeno již 1080x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ7163Labuda TomášMladé Buky9601:37:2670

Muži A (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA24Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:55:4770
2MA474Herda JanSKP Nymburk8300:58:1062
3MA831Šolc VítězslavRED POINT Eleven team9101:01:1854
4MA1037Rücker PavelBONBON BKL Machov7601:01:5048
5MA1486Friede JanTérová Bezděkov nad Metují7701:03:0544
6MA1848Macháček LukášHOVRCH7901:04:0140
7MA2072Rücker JakubBONBON Lhota8801:04:4138
8MA2491Kavalír JosefMladá Boleslav8201:06:3436
9MA26106Kříž LiborPardubice7801:07:0234
10MA277Spíchal JanSokol Valteřice8301:07:0632
11MA2893Jirka JanAC Náchod8301:07:2830
12MA3090Mašek PetrVrchlabí7901:08:0728
13MA3162Odvárka JiříHorní Maršov7701:08:2226
14MA3212Matras TomášSK Chrast8001:08:2324
15MA3838Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:09:4122
16MA3939Šír VladimírJilemnice7601:10:1820
17MA4085Divíšek DavidINC Náchod7701:10:3418
18MA4926Dušek MartinLibřice7701:16:2716
19MA5524Červenka JaroslavDobřenice7901:19:3514
20MA5847Chudý JonášDobruška9001:22:1412
21MA6092Záhorský PavelDolní Stakory8201:26:0510

Muži B (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB140Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:53:1470
2MB36Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:57:4062
3MB581Ulich PetrMT Dobruška6800:59:1054
4MB987Kincl MarekMARATONSTAV Úpice7401:01:4248
5MB1133Šesták KarelRS Šepa Vysoké Mýto7101:02:4044
6MB1311Mazač JaroslavWIKOV Hronov6801:02:5340
7MB1627Kábrt MichalRtyně v Podkrkonoší7201:03:2938
8MB1744Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7501:03:4736
9MB1982Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:04:3634
10MB2217Veselý PetrHorní Rokytnice6601:06:1632
11MB3670Zoubek ZdeněkLučany nad Nisou6901:09:0730
12MB4355Herbs JanVrchlabí7501:11:4228
13MB44105Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:12:3626
14MB5388Stránský LuděkVrchlabí6701:19:0924
15MB6154Sadílek JanBONBON Machov6701:26:1822
16MB6652Christoph DavidLBC Nové Město nad Metují7101:32:4320
17MB7273Dvořáček VáclavENERGY TEAM6901:37:2718
18MB7484Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7201:40:4316

Muži C (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC630Jančík BořekSvartes Hořice6400:59:4570
2MC1578Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6501:03:2562
3MC33107Tichý PavelAC Náchod6301:08:2654
4MC3495Karlík MichalLOKO Trutnov6401:08:4248
5MC3521Valenta MichalPrales Tužín6201:08:5244
6MC4222Šolc VítězslavBC Machov5701:11:3040
7MC4696Vanta JosefTC Dobruška6201:13:5338
8MC4772Pažout VladimírRunners Rehak´s5601:14:3436
9MC4894Zelený LuděkAC Náchod6101:15:2034
10MC5146Fátor MiloslavMARATONSTAV Úpice6401:17:3832
11MC5664Lelek MartinLánov6501:20:5130
12MC575Nečas JosefÚpice5801:21:4928
13MC6913Klampfl PavelVrchlabí6401:33:3826

Muži D (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2319Mach FrantišekJablonec nad Nisou5001:06:3170
2MD2914Pechek FrantišekMARATONSTAV Úpice5301:07:4362
3MD453Javůrek JiříMARATONSTAV Úpice4801:13:0854
4MD5035Hájek FrantišekFGT Stolany4901:16:2848
5MD5250Kučera ZdeněkAC Náchod5501:18:4544
6MD5957Groh StanislavAC Vrchlabí4601:23:5340
7MD6410Šklíba KarelMARATONSTAV Úpice5001:29:5338
8MD6753Rücker OldřichBONBON Lhota5501:33:0036
9MD7025Tučný JanMK Pardubice4701:34:4334

Muži E (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1100Metelka JosefSPARTAK Police4400:30:2170
2ME2101Krejcar PetrMARATONSTAV Úpice4500:32:1762

Ženy A (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1213Matrasová KateřinaSK Chrast8301:02:5170
2ZA2599Khýrová AnetaRED POINT ELEVEN TEAM9301:06:5762
3ZA3720Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:09:3054
4ZA6361Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:28:1048
5ZA6879Kollertová EvaDobruška8301:33:1844

Ženy B (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB743Metelková TáňaTJ SOKOL Hradec Králové7201:01:0970
2ZB219Hájková RenataÚpice7501:05:4662
3ZB658Strnádková JanaDolní Kalná7101:30:4854

Ženy C (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5458Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:19:2370
2ZC7383Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6601:40:4262
3ZC7671Šternerová HanaHradec Králové6301:47:5554

Ženy D (trať 13,6 km, 540 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4123Paulů BlankaMARATONSTAV Úpice5401:10:4370
2ZD6215Pechková ŠárkaMARATONSTAV Úpice5601:26:5062
3ZD752Vraštilová MiloslavaMARATONSTAV Úpice5601:44:1554

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1100Metelka JosefSPARTAK Police4400:30:2170
2ME2101Krejcar PetrMARATONSTAV Úpice4500:32:1762

Trať 13,6 km, 540 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB140Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:53:1470
1MA24Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:55:4770
2MB36Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:57:4062
2MA474Herda JanSKP Nymburk8300:58:1062
3MB581Ulich PetrMT Dobruška6800:59:1054
1MC630Jančík BořekSvartes Hořice6400:59:4570
1ZB743Metelková TáňaTJ SOKOL Hradec Králové7201:01:0970
3MA831Šolc VítězslavRED POINT Eleven team9101:01:1854
4MB987Kincl MarekMARATONSTAV Úpice7401:01:4248
4MA1037Rücker PavelBONBON BKL Machov7601:01:5048
5MB1133Šesták KarelRS Šepa Vysoké Mýto7101:02:4044
1ZA1213Matrasová KateřinaSK Chrast8301:02:5170
6MB1311Mazač JaroslavWIKOV Hronov6801:02:5340
5MA1486Friede JanTérová Bezděkov nad Metují7701:03:0544
2MC1578Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6501:03:2562
7MB1627Kábrt MichalRtyně v Podkrkonoší7201:03:2938
8MB1744Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7501:03:4736
6MA1848Macháček LukášHOVRCH7901:04:0140
9MB1982Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:04:3634
7MA2072Rücker JakubBONBON Lhota8801:04:4138
2ZB219Hájková RenataÚpice7501:05:4662
10MB2217Veselý PetrHorní Rokytnice6601:06:1632
1MD2319Mach FrantišekJablonec nad Nisou5001:06:3170
8MA2491Kavalír JosefMladá Boleslav8201:06:3436
2ZA2599Khýrová AnetaRED POINT ELEVEN TEAM9301:06:5762
9MA26106Kříž LiborPardubice7801:07:0234
10MA277Spíchal JanSokol Valteřice8301:07:0632
11MA2893Jirka JanAC Náchod8301:07:2830
2MD2914Pechek FrantišekMARATONSTAV Úpice5301:07:4362
12MA3090Mašek PetrVrchlabí7901:08:0728
13MA3162Odvárka JiříHorní Maršov7701:08:2226
14MA3212Matras TomášSK Chrast8001:08:2324
3MC33107Tichý PavelAC Náchod6301:08:2654
4MC3495Karlík MichalLOKO Trutnov6401:08:4248
5MC3521Valenta MichalPrales Tužín6201:08:5244
11MB3670Zoubek ZdeněkLučany nad Nisou6901:09:0730
3ZA3720Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:09:3054
15MA3838Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:09:4122
16MA3939Šír VladimírJilemnice7601:10:1820
17MA4085Divíšek DavidINC Náchod7701:10:3418
1ZD4123Paulů BlankaMARATONSTAV Úpice5401:10:4370
6MC4222Šolc VítězslavBC Machov5701:11:3040
12MB4355Herbs JanVrchlabí7501:11:4228
13MB44105Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:12:3626
3MD453Javůrek JiříMARATONSTAV Úpice4801:13:0854
7MC4696Vanta JosefTC Dobruška6201:13:5338
8MC4772Pažout VladimírRunners Rehak´s5601:14:3436
9MC4894Zelený LuděkAC Náchod6101:15:2034
18MA4926Dušek MartinLibřice7701:16:2716
4MD5035Hájek FrantišekFGT Stolany4901:16:2848
10MC5146Fátor MiloslavMARATONSTAV Úpice6401:17:3832
5MD5250Kučera ZdeněkAC Náchod5501:18:4544
14MB5388Stránský LuděkVrchlabí6701:19:0924
1ZC5458Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:19:2370
19MA5524Červenka JaroslavDobřenice7901:19:3514
11MC5664Lelek MartinLánov6501:20:5130
12MC575Nečas JosefÚpice5801:21:4928
20MA5847Chudý JonášDobruška9001:22:1412
6MD5957Groh StanislavAC Vrchlabí4601:23:5340
21MA6092Záhorský PavelDolní Stakory8201:26:0510
15MB6154Sadílek JanBONBON Machov6701:26:1822
2ZD6215Pechková ŠárkaMARATONSTAV Úpice5601:26:5062
4ZA6361Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:28:1048
7MD6410Šklíba KarelMARATONSTAV Úpice5001:29:5338
3ZB658Strnádková JanaDolní Kalná7101:30:4854
16MB6652Christoph DavidLBC Nové Město nad Metují7101:32:4320
8MD6753Rücker OldřichBONBON Lhota5501:33:0036
5ZA6879Kollertová EvaDobruška8301:33:1844
13MC6913Klampfl PavelVrchlabí6401:33:3826
9MD7025Tučný JanMK Pardubice4701:34:4334
1MJ7163Labuda TomášMladé Buky9601:37:2670
17MB7273Dvořáček VáclavENERGY TEAM6901:37:2718
2ZC7383Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6601:40:4262
18MB7484Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7201:40:4316
3ZD752Vraštilová MiloslavaMARATONSTAV Úpice5601:44:1554
3ZC7671Šternerová HanaHradec Králové6301:47:5554

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB140Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:53:1470
2MA24Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:55:4762
3MB36Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:57:4054
4MA474Herda JanSKP Nymburk8300:58:1048
5MB581Ulich PetrMT Dobruška6800:59:1044
6MC630Jančík BořekSvartes Hořice6400:59:4540
7MA831Šolc VítězslavRED POINT Eleven team9101:01:1838
8MB987Kincl MarekMARATONSTAV Úpice7401:01:4236
9MA1037Rücker PavelBONBON BKL Machov7601:01:5034
10MB1133Šesták KarelRS Šepa Vysoké Mýto7101:02:4032
11MB1311Mazač JaroslavWIKOV Hronov6801:02:5330
12MA1486Friede JanTérová Bezděkov nad Metují7701:03:0528
13MC1578Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6501:03:2526
14MB1627Kábrt MichalRtyně v Podkrkonoší7201:03:2924
15MB1744Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7501:03:4722
16MA1848Macháček LukášHOVRCH7901:04:0120
17MB1982Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:04:3618
18MA2072Rücker JakubBONBON Lhota8801:04:4116
19MB2217Veselý PetrHorní Rokytnice6601:06:1614
20MD2319Mach FrantišekJablonec nad Nisou5001:06:3112
21MA2491Kavalír JosefMladá Boleslav8201:06:3410
22MA26106Kříž LiborPardubice7801:07:028
23MA277Spíchal JanSokol Valteřice8301:07:066
24MA2893Jirka JanAC Náchod8301:07:284
25MD2914Pechek FrantišekMARATONSTAV Úpice5301:07:432

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB743Metelková TáňaTJ SOKOL Hradec Králové7201:01:0970
2ZA1213Matrasová KateřinaSK Chrast8301:02:5162
3ZB219Hájková RenataÚpice7501:05:4654
4ZA2599Khýrová AnetaRED POINT ELEVEN TEAM9301:06:5748
5ZA3720Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:09:3044
6ZD4123Paulů BlankaMARATONSTAV Úpice5401:10:4340
7ZC5458Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:19:2338
8ZD6215Pechková ŠárkaMARATONSTAV Úpice5601:26:5036
9ZA6361Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:28:1034
10ZB658Strnádková JanaDolní Kalná7101:30:4832
11ZA6879Kollertová EvaDobruška8301:33:1830
12ZC7383Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6601:40:4228
13ZD752Vraštilová MiloslavaMARATONSTAV Úpice5601:44:1526
14ZC7671Šternerová HanaHradec Králové6301:47:5524

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 88%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 98%
Zpracování výsledků: 84%
Ceny vítězům: 93%
Celkový dojem ze závodu: 92%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
92%

Názory na závod

Osobně bych preferovala, kdyby trasa vedla po turistických cestách, a ne celé po asfaltu, ale to by byl zase úplně jiný závod. Trať byla pěkně značená, servis v cíli i doprava zpět na shromaždiště byly dobře zorganizované. Nelíbilo se mi občerstvení (klobása po závodě není pro běžce ideální). A hlavně mi chyběly informace před závodem, na internetových stránkách nebyla popsána trasa ani žádné další informace či časový harmonogram.
katka.matrasova
Skvělý závod, já jsem spokojený s asfaltem, uvědomte si, že v tomto období mohou být ještě fůry sněhu a to by se v terénu běželo velmi obtížně. Díky pořadatelům za opravdu pěknou akci.
jmaja
Prosím o opravu výsledků. V kategorii MB je Veselý Petr, má být Veselý Pavel. Díky.
hsk.horni.rokytnice
Škoda, že tento závod nemá větší propagaci (a "dvoják" nedaleko). Letos nebyly na webu ani propozice v pdf či tak něco. Nový asfalt překvapil, ale skutečně nemusí být tak hezky jako poslední roky. Vzhledem k odlehlosti místa by neškodilo pouvažovat nad pozdějším startem - jinak než autem se do Maršova dostat takhle po ránu skoro nedá. Občerstvení tradiční, navíc díky poukázce si člověk mohl i vybrat. Přesně značené km opravdu potěšily!
janherda

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód