Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2003

Celkové pořadí poháru

Junioři (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec MartinLetohrad841051,31010/10 záv.
2Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí84992,81010/10 záv.
3Bartoň EduardSK Štíty85959,091212/12 záv.
4Hordějčuk VašekISCAREX Česká Třebová87618,5577/7 záv.
5Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.85554,7866/6 záv.
6Zapalač MartinX-AIR Ostrava86450,6255/5 záv.
7Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí88405,3955/5 záv.
8Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí88393,944/4 záv.
9Kadlec PetrAO Nové Město na Moravě8539244/4 záv.
10Černý JaroslavLOKO Trutnov TT86367,3644/4 záv.
11Pavlišta VítAFK Chrudim85331,1333/3 záv.
12Kacálek JaroslavAtletika Polička88328,0644/4 záv.
13Moravec OndřejKlub BIATLONU OEZ Letohrad84314,7533/3 záv.
14Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí87312,2244/4 záv.
15Marcinčin JakubJiskra Ústí nad Orlicí86299,433/3 záv.
Muži A (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dobšíček PavelSK Hronov801240,731912/19 záv.
2Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691154,311912/19 záv.
3Razým LukášISCAREX Česká Třebová791148,591212/12 záv.
4Král JindřichISCAREX Česká Třebová731078,492012/20 záv.
5Myška JiříISCAREX Česká Třebová731076,341212/12 záv.
6Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82929,692112/21 záv.
7Kolek PetrISCAREX Česká Třebová75829,261111/11 záv.
8Klášterecký TomášOB Česká Třebová81819,671212/12 záv.
9Bielčik PetrLichkov71818,961312/13 záv.
10Horáček MichalISCAREX Česká Třebová75796,961111/11 záv.
11Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí72720,1177/7 záv.
12Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí79656,8399/9 záv.
13Dostálek PetrTěchonín67630,8899/9 záv.
14Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová75629,181712/17 záv.
15Kalous PetrSK Žamberk77524,4988/8 záv.
Muži B (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601277,791812/18 záv.
2Siegel JosefAC Choceň581201,471412/14 záv.
3Čechal JaroslavTS Letohrad611153,122012/20 záv.
4Čechal MilanISCAREX Česká Třebová591076,381312/12 záv.
5Razým JanISCAREX Česká Třebová57945,191612/16 záv.
6Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí63655,2977/7 záv.
7Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí56618,1399/9 záv.
8Filip LubošAC Choceň59598,3666/6 záv.
9Krejčí StanislavASPV Těchonín63536,031010/10 záv.
10Kolínek FrantišekAK Perná56512,8255/5 záv.
11Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl57483,955/5 záv.
12Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl63461,1255/5 záv.
13Vacarda VladimírAC Slovan Liberec59456,7955/5 záv.
14Zátopek JiříX-AIR Ostrava60445,6755/5 záv.
15Novotný LuděkSK Žamberk62438,6866/6 záv.
Muži C (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí511269,011312/13 záv.
2Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová501187,351812/18 záv.
3Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí511086,192212/22 záv.
4Sadílek OtaAtletika Albrechtice46936,41912/19 záv.
5Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová48855,241412/14 záv.
6Krsek MiroslavESAB Vamberk49837,0688/8 záv.
7Krumer MiroslavOstrov49814,321612/16 záv.
8Koblížek JindřichŽamberk48736,91010/10 záv.
9Švec MiroslavSokol Potštejn52494,355/5 záv.
10Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice53480,7388/8 záv.
11Leicht JiříASPV Těchonín49472,8466/6 záv.
12Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice53445,4344/4 záv.
13Ráb PavelTBH Sokol Parník52431,4566/6 záv.
14Zajíc JanHvězda SKP Pardubice53420,8977/7 záv.
15Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice50403,6155/5 záv.
Muži D (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bielčik JindřichLichkov401307,092212/22 záv.
2Král JosefISCAREX Česká Třebová401085,481912/19 záv.
3Kalousek JanSK Žamberk41846,451712/17 záv.
4Marek FrantišekČervený Kostelec41685,5577/7 záv.
5Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová34647,831212/12 záv.
6Fiala JaroslavNový Věk Trusnov38640,7266/6 záv.
7Krátký FrantišekViking Králiky43554,4844/4 záv.
8Biemann GötzJiskra Harrachov43473,9755/5 záv.
9Marek JiříOrel Vysoké Mýto43429,855/5 záv.
10Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová37283,7666/6 záv.
11Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí35238,0133/3 záv.
12Fejgl ZdeněkTiS VILHELM Frýdek Místek42157,4522/2 záv.
13Nanke WernerSlezan Opava38143,7322/2 záv.
14Hrubý MilanASK Blansko38138,4422/2 záv.
15Frinta VladimírLuže38117,8122/2 záv.
Juniorky (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová841265,421812/18 záv.
2Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí89667,3666/6 záv.
3Čechalová HanaTS Letohrad86665,0488/8 záv.
4Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová91468,3877/7 záv.
5Rychtaříková IvaAC Choceň85432,1566/6 záv.
6Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová89354,5655/5 záv.
7Dušková LadaKB OEZ Letohrad85314,1233/3 záv.
8Schauerová LenkaAtletika Polička88295,5133/3 záv.
9Vícenová KarolínaAK Kroměříž86283,5633/3 záv.
10Matyášová HanaDolní Dobrouč86264,8733/3 záv.
11Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová233,5433/3 záv.
12Skybová LucieARC Brno87206,3622/2 záv.
13Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto84199,2422/2 záv.
14Sontáková LenkaAtletika Albrechtice91199,0433/3 záv.
15Veselá MiroslavaTJ Spartak OEZ Letohrad85190,9522/2 záv.
Ženy A (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mertová MichaelaAtletika Albrechtice761159,951512/14 záv.
2Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová781149,971612/16 záv.
3Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice701118,541712/17 záv.
4Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová801104,061212/12 záv.
5Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová801067,741912/19 záv.
6Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová81707,41111/11 záv.
7Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 477656,0288/8 záv.
8Švecová TerezaSokol Potštejn77503,1866/6 záv.
9Blažková LadaNové Město nad Metují76407,4344/4 záv.
10Vlčovská MartaAC Pardubice76407,2444/4 záv.
11Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov80390,4544/4 záv.
12Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí79323,0233/3 záv.
13Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí72311,9733/3 záv.
14Fořtová IvetaJablonec nad Nisou72305,4833/3 záv.
15Čermáková MartinaTJ Sokol Nová Paka80272,4233/3 záv.
Ženy B (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Novotná EvaLetohrad481250,181512/15 záv.
2Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová1205,391812/18 záv.
3Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová641092,881812/18 záv.
4Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice54780,5177/7 záv.
5Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové63518,855/5 záv.
6Jorová LudmilaLK Lanškroun62386,5944/4 záv.
7Matyášová JanaDolní Dobrouč65296,8333/3 záv.
8Červenková JanaAC Čáslav55187,2122/2 záv.
9Janečková AnežkaAK Zlín47162,2822/2 záv.
10Zapletalová DanaČeská Třebová63132,1311/1 záv.
11Schneiderová BedřiškaBTK Moravská Třebová65125,3711/1 záv.
12Běhounová JiřinaOK99 Hradec Králové56108,9811/1 záv.
13Vacková HanaSK Hronov5698,8911/1 záv.
14Pešlová IvanaTJ Svitavy6393,4511/1 záv.
15Fučíková HanaOrel Brno Obřany6786,311/1 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
4.1.2003Běh do vrchu na Andrlův chlum97
8.3.2003Choceňský kros, 12. ročník145
29.3.2003Běh Dolním Újezdem, 11. ročník92
27.4.2003Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník166
1.5.2003Běh kolem poličských hradeb, 38. ročník253
2.5.2003Běh na Rozálku, 5. ročník207
4.5.2003Běh Javorkou291
11.5.2003Běh choceňskými sady, 26. ročník153
17.5.2003Běh do Zámeckého vrchu281
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
17.8.2003Černovírský kros, 2. ročník101
23.8.2003CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník192
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2003Sázava - Lázek67
13.9.2003Lesní běh v Rokytnici v Orl. horách, 16. ročník83
14.9.2003Jablonné n/O - Jamné n/O, 1. ročník43
20.9.2003Čenkovice - Suchý vrch74
21.9.2003Královský běh Kujebinou, 2. ročník133
27.9.2003Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník205
12.10.2003Běh Údolím Orlice, 15. ročník161
19.10.2003Přespolní běh lyžařů - Letohrad170
25.10.2003Ve stopě líšnické 15, 4. ročník136
6.12.2003Čertovský běh, 20. ročník62
7.12.2003Malá cena Velké verandy, 11. ročník194
13.12.2003Vánoční běh Parníkem, 13. ročník137

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2015
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2005
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999