Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do vrchu na Andrlův chlum

4.1.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do vrchu na Andrlův chlum
  • datum konání: 4.1.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Ústí nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

restaurace Mendrik, Ústí nad Orlicí
od 10.00 hodin (intervalový start)

Přihlášky

od 9.00 do 9.45 hodin v tělocvičně Sportcentra VÚB v Ústí nad Orlicí (asi 250 m od místa startu na křižovatce směrem na Českou Třebovou, vchod z hlavní silnice, parkoviště u VÚB)

Startovné

dospělí a junioři 20,- Kč
žactvo a dorost 10,- Kč

Popis tratě

Tradiční krátký běh do vrchu se značným stoupáním, dosti obtížný i díky zimním podmínkám. Trať vede od místa startu u restaurace Mendrik až na Andrlův chlum, kde je u chaty KČT cíl závodu (všichni musí potom seběhnout zpět ke startu).
Délka 2,5 km
Převýšení 209 m

Ceny pro vítěze

Ve všech kategoriích budou věcné odměny.
Pořadatel poskytne všem po závodě zdarma čaj.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:

nejmladší žáci a žákyně - 1992 a mladší
mladší žáci a žákyně - 1990 a 1991
starší žáci a žákyně - 1988 a 1989
dorostenci a dorostenky - 1986 a 1987
junioři a juniorky - 1984 a 1985
muži A do 39 let - 1983-64
ženy A do 35 let - 1983-67
veteránky nad 35 let - 1968 a starší
veteráni nad 40 let - 1963-54
veteráni nad 50 let - 1953 a starší

Šatny jsou zajištěny přímo v tělocvičně Sportcentra.
Vyhlášení výsledků bude provedeno ihned po závodě.
Závod je součástí Okresní běžecké ligy mládeže a Iscarex poháru 2003.

Traťové rekordy:

muži .... Miroslav Vítek .......... 8:40 ..... 1998
ženy .... Erika Kaplanová ..... 11:35 ..... 1991

Vítězové 2002:

muži ..... Pavel Dobšíček ...... AC Jablonné nad Orlicí ....... 9:53,27
ženy ..... Jana Jiroušková ..... CTC Fort Ústí nad Orlicí .... 12:49,66

Kontakt:

Eva Hüblová
Zborovská 213
562 01 Ústí nad Orlicí

E-mailová adresa

oss.uno@worldonline.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.1.2019Běh do vrchu na Andrlův chlum90
6.1.2018Běh do vrchu na Andrlův chlum122
7.1.2017Běh do vrchu na Andrlův chlum50
9.1.2016Běh do vrchu na Andrlův chlum111
3.1.2015Běh do vrchu na Andrlův chlum138
4.1.2014Běh do vrchu na Andrlův chlum132
5.1.2013Běh do vrchu na Andrlův chlum68
7.1.2012Běh do vrchu na Andrlův chlum68
8.1.2011Běh do vrchu na Andrlův chlum62
9.1.2010Běh do vrchu na Andrlův chlum41
3.1.2009Běh do vrchu na Andrlův chlum54
5.1.2008Běh do vrchu na Andrlův chlum79
6.1.2007Běh do vrchu na Andrlův chlum95
7.1.2006Běh do vrchu na Andrlův chlum84
8.1.2005Běh do vrchu na Andrlův chlum107
3.1.2004Běh do vrchu na Andrlův chlum100
5.1.2002Běh do vrchu na Andrlův chlum69
6.1.2001Běh do vrchu na Andrlův chlum108
8.1.2000Andrlův chlum, 27. ročník102
9.1.1999Běh do vrchu na Andrlův chlum, 26.ročník115

Statistika závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 1795

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Zajíc Jan5319
Sadílek Ota4618
Krupička Miroslav5317
Keprtová Miloslava4816
Červ Miloslav5016
Šimůnek Jan8215
Stránský Aleš6014
Kubelka Tomáš9313
Soukup Jiří2713
Mannlová Jana8013
Svatoš Otakar3413
Pilgr Bohuslav5113
Bielčik Jindřich4013
Pilgr Luděk7613
Šebek Michal8413
Kalousek Jan4112
Doleček Josef7912
Hübl Radek8812
Šafář Jaroslav5111
Vacek Martin6911
Matyášová Jana6511
Havran Miroslav3711
Valter Pavel5210
Kubelka Petr9510
Šimůnková Pavla7710
Kratochvíl Miloš7510
Novotný Jiří459
Nechvíl Petr919
Dobšíček Pavel809
Jadrný Lubomír739
Vytlačilová Lenka849
Zajíc Jakub899
Siegel Josef868
Čechal Jaroslav618
Jirásková Eva648
Sejkorová Lenka638
Novák Jiří808
Koblížek Kamil808
Razým Jan578
Stránská Adéla918
Nemšák Miroslav697
Kolář Radim697
Marhold Luboš777
Buriánek Roman657
Jirásková Bára917
Hrdina Jaroslav477
Polák Petr867
Kebrle Milan757
Mertová Michaela767
Sontáková Lenka917

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci mladší 10-11 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M35970Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:15:1922,46
2M37339Siegel JakubAC Choceň9200:16:272,09
3M38241Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:17:240,00
4M39096Šeda JanSruby9300:19:280,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM8052Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:17:0089,94
2ŽM8750Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:18:1275,19
3ŽM9151Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:19:2859,40
Žáci mladší 12-13 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM3022Večeře TomášAtletika Polička9000:12:0282,05
2MM6775Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:15:5412,09
3MM8966Vytlačil MarekČeská Třebová9100:18:570,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS5028Schauerová LenkaAtletika Polička8800:14:35119,75
Žáci starší 14-15 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1344Jeníček OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8800:11:0699,15
2MS2221Sejkora KarelAtletika Polička8800:11:3091,82
3MS2323Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:11:3091,82
4MS3426Červ JakubAtletika Polička8900:12:1478,61
5MS3688Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:12:2874,20
6MS4017Hrdina PavelABK Jablonné nad Orlicí8800:12:4569,06
7MS4911Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:14:2439,19
8MS5518Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:14:5130,90
9MS6458Dostál JanCyklo Česká Třebová8800:15:3916,41
Dorostenci staršíi 16-17 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2916Vacek JiříABK Jablonné nad Orlicí8700:11:4487,54
2MD3559Hruška PetrLanškroun8600:12:1777,69
3MD4460Hordějčuk VáclavCyklo Česká Třebová8700:13:2457,43
4MD4548Kubík MichalLanškroun8600:13:4251,78
5MD5342Siegel JosefAC Choceň8600:14:4233,86
Dorostenky starší 16-17 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD9569Nerudová SandraLOKO Česká Třebová8700:20:3545,61
Junioři (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ984Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:10:53102,84
2MJ1456Tauchman JiříAC Choceň8400:11:0998,01
3MJ1745Trunec MichalSKP FORT Lanškroun8500:11:1795,65
Muži A (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA178Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:08:54108,13
2MA268Dobšíček Pavel2 B Tým8000:09:08102,97
3MA376Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:09:4788,90
4MA595Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:10:2176,58
5MA612Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:10:2375,77
6MA78Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:10:3671,13
7MA1029Esser MiroslavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7800:10:5663,93
8MA1286Bílek LubošFPE Plzeň7900:11:0560,67
9MA1572Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:11:1557,23
10MA169Albrecht PavelSK Vysoké Mýto8100:11:1557,16
11MA1973Kalous PetrSK Žamberk7700:11:2155,08
12MA2046Bielčik PetrLichkov7100:11:2254,52
13MA257Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:11:3450,23
14MA2662Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7600:11:3549,89
15MA2863Koclíř MiroslavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:11:4048,05
16MA3255Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:12:0937,67
17MA3398Šafář MichalJiskra Ústí nad Orlicí7900:12:1137,18
18MA3889Koblic JanSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou7600:12:3030,36
19MA3987Sedlák RadekSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou7500:12:3129,87
20MA5637Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:15:050,00
21MA5871Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:15:190,00
22MA6293Matějovský PavelKS Praha6500:15:320,00
23MA6835Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:16:160,00
24MA6924Štaud JaroslavAtletika Polička8100:16:190,00
25MA7513Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:16:450,00
26MA9419Webr VáclavASK Praha6500:20:080,00
27MA9715Jirout PavelHolice7600:28:320,00
Muži B (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB44Filip LubošAC Choceň5900:10:00110,89
2MB847Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:10:4297,62
3MB113Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:11:0191,49
4MB2153Martinák JiříCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6000:11:2584,14
5MB2438Siegel JosefAC Choceň5800:11:3481,16
6MB2767Čechal JaroslavTS Letohrad6100:11:3680,58
7MB4230Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:13:1150,65
8MB465Šlajs TomášCC Choceň6000:13:4539,98
9MB4783Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:14:1331,10
10MB6143Jeníček PavelHK Ústí nad Orlicí5900:15:316,49
11MB6692Mocker FrantišekASK Děčín5800:15:540,00
12MB8527Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:17:510,00
Muži C (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1864Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:11:18110,91
2MC3125Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:12:0498,05
3MC3781Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:12:2991,04
4MC4149Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:12:4786,08
5MC4882Krumer MiroslavOstrov4900:14:1361,84
6MC516Černý MilanAC Choceň4800:14:3655,51
7MC522Ollé LudvíkOS KOVO Mladá Boleslav3900:14:38114,02
8MC5710Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:15:0547,43
9MC6080Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:15:2841,07
10MC6340Bielčik JindřichLichkov4000:15:38101,38
11MC7433Krejsa VáclavBering Praha5200:16:3621,89
12MC7761Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:16:5784,61
13MC8179Vilhelm VáclavTIS Vilhelm F-M5100:17:1710,54
14MC8494Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:17:511,12
15MC8634Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:18:110,00
16MC9291Hrdina JaroslavČernovír Team4700:19:390,00
17MC9397Kalousek JanKČT Žamberk4100:20:0045,84
18MC9674Kalous VladimírŽamberk4300:27:010,00
Juniorky (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7857Rychtaříková IvaAC Choceň8500:16:5990,25
2ŽJ7965Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:17:0090,00
Ženy A (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA431Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:13:12119,56
2ZA5436Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:14:5197,17
3ZA6585Eisenvortová LenkaLOKO Česká Třebová7800:15:5283,27
4ZA7032Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:16:2675,46
5ZA7514Svobodová VeronikaHolice8100:16:4570,98
6ZA8354Mannlová JanaLanškroun8000:17:2661,66
7ZA8820Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:18:2847,62
Ženy B (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7177Novotná EvaLetohrad4800:16:26100,02
2ZB7231Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:16:2699,98
Trať 2,500 km, 209,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA178Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:08:54108,13
2MA268Dobšíček Pavel2 B Tým8000:09:08102,97
3MA376Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:09:4788,90
1MB44Filip LubošAC Choceň5900:10:00110,89
4MA595Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:10:2176,58
5MA612Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:10:2375,77
6MA78Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:10:3671,13
2MB847Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:10:4297,62
1MJ984Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:10:53102,84
7MA1029Esser MiroslavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7800:10:5663,93
3MB113Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:11:0191,49
8MA1286Bílek LubošFPE Plzeň7900:11:0560,67
1MS1344Jeníček OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8800:11:0699,15
2MJ1456Tauchman JiříAC Choceň8400:11:0998,01
9MA1572Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:11:1557,23
10MA169Albrecht PavelSK Vysoké Mýto8100:11:1557,16
3MJ1745Trunec MichalSKP FORT Lanškroun8500:11:1795,65
1MC1864Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:11:18110,91
11MA1973Kalous PetrSK Žamberk7700:11:2155,08
12MA2046Bielčik PetrLichkov7100:11:2254,52
4MB2153Martinák JiříCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6000:11:2584,14
2MS2221Sejkora KarelAtletika Polička8800:11:3091,82
3MS2323Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:11:3091,82
5MB2438Siegel JosefAC Choceň5800:11:3481,16
13MA257Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:11:3450,23
14MA2662Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7600:11:3549,89
6MB2767Čechal JaroslavTS Letohrad6100:11:3680,58
15MA2863Koclíř MiroslavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:11:4048,05
1MD2916Vacek JiříABK Jablonné nad Orlicí8700:11:4487,54
1MM3022Večeře TomášAtletika Polička9000:12:0282,05
2MC3125Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:12:0498,05
16MA3255Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:12:0937,67
17MA3398Šafář MichalJiskra Ústí nad Orlicí7900:12:1137,18
4MS3426Červ JakubAtletika Polička8900:12:1478,61
2MD3559Hruška PetrLanškroun8600:12:1777,69
5MS3688Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:12:2874,20
3MC3781Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:12:2991,04
18MA3889Koblic JanSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou7600:12:3030,36
19MA3987Sedlák RadekSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou7500:12:3129,87
6MS4017Hrdina PavelABK Jablonné nad Orlicí8800:12:4569,06
4MC4149Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:12:4786,08
7MB4230Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:13:1150,65
1ZA431Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:13:12119,56
3MD4460Hordějčuk VáclavCyklo Česká Třebová8700:13:2457,43
4MD4548Kubík MichalLanškroun8600:13:4251,78
8MB465Šlajs TomášCC Choceň6000:13:4539,98
9MB4783Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:14:1331,10
5MC4882Krumer MiroslavOstrov4900:14:1361,84
7MS4911Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:14:2439,19
1ŽS5028Schauerová LenkaAtletika Polička8800:14:35119,75
6MC516Černý MilanAC Choceň4800:14:3655,51
7MC522Ollé LudvíkOS KOVO Mladá Boleslav3900:14:38114,02
5MD5342Siegel JosefAC Choceň8600:14:4233,86
2ZA5436Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:14:5197,17
8MS5518Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:14:5130,90
20MA5637Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:15:050,00
8MC5710Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:15:0547,43
21MA5871Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:15:190,00
1M35970Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:15:1922,46
9MC6080Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:15:2841,07
10MB6143Jeníček PavelHK Ústí nad Orlicí5900:15:316,49
22MA6293Matějovský PavelKS Praha6500:15:320,00
10MC6340Bielčik JindřichLichkov4000:15:38101,38
9MS6458Dostál JanCyklo Česká Třebová8800:15:3916,41
3ZA6585Eisenvortová LenkaLOKO Česká Třebová7800:15:5283,27
11MB6692Mocker FrantišekASK Děčín5800:15:540,00
2MM6775Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:15:5412,09
23MA6835Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:16:160,00
24MA6924Štaud JaroslavAtletika Polička8100:16:190,00
4ZA7032Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:16:2675,46
1ZB7177Novotná EvaLetohrad4800:16:26100,02
2ZB7231Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:16:2699,98
2M37339Siegel JakubAC Choceň9200:16:272,09
11MC7433Krejsa VáclavBering Praha5200:16:3621,89
25MA7513Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:16:450,00
5ZA7514Svobodová VeronikaHolice8100:16:4570,98
12MC7761Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:16:5784,61
1ŽJ7857Rychtaříková IvaAC Choceň8500:16:5990,25
2ŽJ7965Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:17:0090,00
1ŽM8052Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:17:0089,94
13MC8179Vilhelm VáclavTIS Vilhelm F-M5100:17:1710,54
3M38241Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:17:240,00
6ZA8354Mannlová JanaLanškroun8000:17:2661,66
14MC8494Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:17:511,12
12MB8527Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:17:510,00
15MC8634Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:18:110,00
2ŽM8750Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:18:1275,19
7ZA8820Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:18:2847,62
3MM8966Vytlačil MarekČeská Třebová9100:18:570,00
4M39096Šeda JanSruby9300:19:280,00
3ŽM9151Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:19:2859,40
16MC9291Hrdina JaroslavČernovír Team4700:19:390,00
17MC9397Kalousek JanKČT Žamberk4100:20:0045,84
26MA9419Webr VáclavASK Praha6500:20:080,00
1ŽD9569Nerudová SandraLOKO Česká Třebová8700:20:3545,61
18MC9674Kalous VladimírŽamberk4300:27:010,00
27MA9715Jirout PavelHolice7600:28:320,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 85%
Zvolená trasa závodu: 93%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 85%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: 88%
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
86%

Názory na závod

Vyhlásit samostatně i kategorii muži D (třeba i bez cen, ale vyhlásit)
kalousv
Nemam tretry, takze se mam na co vymlouvat :). Jinak dobry.
kebrle
Příště měřít na celé sekundy
phubacek
dobrý závod,nejlepší ze všech
d.vítek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód