Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dolním Újezdem, 11. ročník

29.3.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dolním Újezdem, 11. ročník
  • datum konání: 29.3.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: DTC Litomyšl

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Dolní Újezd u Litomyšle
10.00 hodin

Přihlášky

8.00 - 9.30 hodin v místě startu

Startovné

dorost 20,- Kč, ostatní 30,- Kč

Popis tratě

Jeden velký, mírně zvlněný okruh, dorost obrátková trať, celé asfalt.
Délka 14 km (dorost 6 km)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:

pohárové + dorost

Kontakt:

Zdeněk Kabrhel
Polní 380
Litomyšl
570 01
Tel. 603 496 057

E-mailová adresa

zdenek.kabrhel@lit.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Běh Dolním Újezdem, 11. ročník

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1155Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:14:00-
2MD2158Sejkora KarelAtletika Polička8800:14:03-
3MD99156Mach PetrAtletika Polička6400:14:56-
4MD3161Víšek MartinAtletika Polička8800:15:38-
5MD4160Červ JakubAtletika Polička8900:15:40-
6MD5157Večeře TomášAtletika Polička9000:16:20-
7MD7162Siegel JakubAC Choceň9200:17:48-
8MD8152Kabrhel TomášCyklo Stratílek Sport Klub9200:18:03-
9MD9151Dudek MilanCyklo Stratílek Sport Klub9100:18:07-
Dorostenky (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD6159Schauerová LenkaAtletika Polička8800:16:57-
2ŽD10154Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:18:44-
3ŽD11153Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:19:32-
Junioři (trať 14 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A (trať 14 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:44:03103,35
2MA22Vašek VladimírAFK SKP Pardubice6900:44:08102,98
3MA317Ulich PetrMaterial Technology6800:46:1393,68
4MA434Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:46:1693,45
5MA528Uchytil MilanAFK Pardubice7400:46:2392,93
6MA68Kratochvíl MilošCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7500:46:3891,82
7MA87Kala MilanDTC Saucony Litomyšl7800:48:0085,71
8MA1056Holub MiroslavBukovice6600:48:0885,12
9MA1136Musil JiříMK Hlinsko7200:48:1184,90
10MA1255Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:48:3483,18
11MA1535Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:48:5781,47
12MA169Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:49:0381,03
13MA1714Holický MilanAFK Pardubice6500:49:2879,17
14MA1810Glaser VáclavFORT SMS Ústí nad Orlicí7000:50:2674,85
15MA2268Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:52:0967,19
16MA2464Dobšíček PavelSK Hronov8000:52:1167,04
17MA253Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:52:2366,15
18MA2761Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:52:3765,10
19MA3279Alexa JaroslavKRB Chrudim7400:53:2361,68
20MA3649Bielčik PetrLichkov7100:54:1258,04
21MA3753Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:54:2557,07
22MA4339Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:56:4346,80
23MA4860Hotař JiříMoravská Třebová7300:57:5741,29
24MA5138Krátký JosefLabe Tri Club Hradec Králové6500:58:5736,83
25MA5362Kabrhel MartinXXX8301:00:0731,62
26MA6122Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:02:4819,64
27MA6880Tomšů PetrMlýn Janderov6401:05:555,73
Muži B (trať 14 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB945Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:48:05101,85
2MB1341Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:48:4199,38
3MB1474Siegel JosefSpartak Choceň5800:48:5098,76
4MB1963Čechal JaroslavTS Letohrad6100:50:4391,00
5MB2037Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:50:5090,52
6MB2315Kabrhel ZdeněkDTC Saucony Litomyšl6300:52:1085,03
7MB2618Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:52:2683,93
8MB2832Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:52:3983,04
9MB3082Hrdina VilémHO Banka Praha5600:52:5781,80
10MB3333Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:53:4478,57
11MB3431Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:53:5477,88
12MB3540Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:54:0277,34
13MB4644Tomanec PetrSvitavy5600:57:2863,19
14MB474Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:57:3962,43
15MB5466Kykal KvětoslavXXX6101:01:0148,56
16MB6246Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:03:0240,25
17MB6643Kalandra StanislavTJ Svitavy6001:05:1331,25
Muži C (trať 14 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC725Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:47:51111,39
2MC2124Švec MiroslavSokol Potštejn5200:51:3296,87
3MC2920Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:52:5091,74
4MC3121Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:53:1690,04
5MC3911Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:55:1382,35
6MC4069Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:56:0578,93
7MC4127Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:56:1478,34
8MC4226Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:56:2377,75
9MC4476Bříza VladimírKRB Chrudim5100:56:4676,24
10MC596Vilhelm VáclavTIS Vilhelm F-M5101:02:0255,48
11MC6071Skopal JiříJitro Hradec Králové4701:02:3853,12
12MC6348Krumer MiroslavOstrov4901:03:4548,71
13MC6981Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:06:3437,61
14MC7183Vít ČestmírDP Hradec Králové4501:07:0835,38
15MC7272Kašpar MiroslavISCAREX Česká Třebová5001:07:3033,93
16MC7447Linhart MilošAC Náchod4401:09:2326,51
17MC7765Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:12:2714,42
Muži D (trať 14 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4577Zeman PavelKRB Chrudim4300:56:52107,07
2MD5067Fiala JaroslavENJO Trutnov3800:58:42100,85
3MD5654Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:01:1792,08
4MD6558Bielčik JindřichLichkov4001:04:4980,10
5MD7373Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3901:08:3167,54
6MD7875Straka JosefŠumperk3901:13:0851,88
7MD7951Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:21:3123,44
8MD8059Kalousek JanSK Žamberk4101:23:4116,09
Juniorky (trať 14 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6712Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:05:15100,00
Ženy A (trať 14 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3816Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:54:42109,43
2ZA4970Jiroušková JanaCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7900:58:0597,64
3ZA5257Fořtová IvetaSokol Kolín7200:59:2692,94
4ZA5778Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47701:01:4884,69
5ZA5823Švecová TerezaSokol Potštejn7701:01:5484,34
6ZA7613Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:11:0052,64
Ženy B (trať 14 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5430Kubrová DagmarLabe Tri Club Hradec Králové6301:01:01109,50
2ZB6450Vacková HanaSK Hronov5601:04:2598,89
3ZB7052Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:06:4591,61
4ZB755Málková AnnaUASK Vyškov6301:09:2883,12
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1155Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:14:00-
2MD2158Sejkora KarelAtletika Polička8800:14:03-
4MD3161Víšek MartinAtletika Polička8800:15:38-
5MD4160Červ JakubAtletika Polička8900:15:40-
6MD5157Večeře TomášAtletika Polička9000:16:20-
1ŽD6159Schauerová LenkaAtletika Polička8800:16:57-
7MD7162Siegel JakubAC Choceň9200:17:48-
8MD8152Kabrhel TomášCyklo Stratílek Sport Klub9200:18:03-
9MD9151Dudek MilanCyklo Stratílek Sport Klub9100:18:07-
2ŽD10154Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:18:44-
3ŽD11153Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:19:32-
3MD99156Mach PetrAtletika Polička6400:14:56-
Trať 14 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:44:03103,35
2MA22Vašek VladimírAFK SKP Pardubice6900:44:08102,98
3MA317Ulich PetrMaterial Technology6800:46:1393,68
4MA434Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:46:1693,45
5MA528Uchytil MilanAFK Pardubice7400:46:2392,93
6MA68Kratochvíl MilošCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7500:46:3891,82
1MC725Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:47:51111,39
7MA87Kala MilanDTC Saucony Litomyšl7800:48:0085,71
1MB945Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:48:05101,85
8MA1056Holub MiroslavBukovice6600:48:0885,12
9MA1136Musil JiříMK Hlinsko7200:48:1184,90
10MA1255Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:48:3483,18
2MB1341Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:48:4199,38
3MB1474Siegel JosefSpartak Choceň5800:48:5098,76
11MA1535Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:48:5781,47
12MA169Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:49:0381,03
13MA1714Holický MilanAFK Pardubice6500:49:2879,17
14MA1810Glaser VáclavFORT SMS Ústí nad Orlicí7000:50:2674,85
4MB1963Čechal JaroslavTS Letohrad6100:50:4391,00
5MB2037Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:50:5090,52
2MC2124Švec MiroslavSokol Potštejn5200:51:3296,87
15MA2268Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:52:0967,19
6MB2315Kabrhel ZdeněkDTC Saucony Litomyšl6300:52:1085,03
16MA2464Dobšíček PavelSK Hronov8000:52:1167,04
17MA253Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:52:2366,15
7MB2618Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:52:2683,93
18MA2761Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:52:3765,10
8MB2832Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:52:3983,04
3MC2920Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:52:5091,74
9MB3082Hrdina VilémHO Banka Praha5600:52:5781,80
4MC3121Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:53:1690,04
19MA3279Alexa JaroslavKRB Chrudim7400:53:2361,68
10MB3333Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:53:4478,57
11MB3431Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:53:5477,88
12MB3540Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:54:0277,34
20MA3649Bielčik PetrLichkov7100:54:1258,04
21MA3753Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:54:2557,07
1ZA3816Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:54:42109,43
5MC3911Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:55:1382,35
6MC4069Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:56:0578,93
7MC4127Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:56:1478,34
8MC4226Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:56:2377,75
22MA4339Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:56:4346,80
9MC4476Bříza VladimírKRB Chrudim5100:56:4676,24
1MD4577Zeman PavelKRB Chrudim4300:56:52107,07
13MB4644Tomanec PetrSvitavy5600:57:2863,19
14MB474Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:57:3962,43
23MA4860Hotař JiříMoravská Třebová7300:57:5741,29
2ZA4970Jiroušková JanaCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7900:58:0597,64
2MD5067Fiala JaroslavENJO Trutnov3800:58:42100,85
24MA5138Krátký JosefLabe Tri Club Hradec Králové6500:58:5736,83
3ZA5257Fořtová IvetaSokol Kolín7200:59:2692,94
25MA5362Kabrhel MartinXXX8301:00:0731,62
15MB5466Kykal KvětoslavXXX6101:01:0148,56
1ZB5430Kubrová DagmarLabe Tri Club Hradec Králové6301:01:01109,50
3MD5654Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:01:1792,08
4ZA5778Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47701:01:4884,69
5ZA5823Švecová TerezaSokol Potštejn7701:01:5484,34
10MC596Vilhelm VáclavTIS Vilhelm F-M5101:02:0255,48
11MC6071Skopal JiříJitro Hradec Králové4701:02:3853,12
26MA6122Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:02:4819,64
16MB6246Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:03:0240,25
12MC6348Krumer MiroslavOstrov4901:03:4548,71
2ZB6450Vacková HanaSK Hronov5601:04:2598,89
4MD6558Bielčik JindřichLichkov4001:04:4980,10
17MB6643Kalandra StanislavTJ Svitavy6001:05:1331,25
1ŽJ6712Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:05:15100,00
27MA6880Tomšů PetrMlýn Janderov6401:05:555,73
13MC6981Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:06:3437,61
3ZB7052Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:06:4591,61
14MC7183Vít ČestmírDP Hradec Králové4501:07:0835,38
15MC7272Kašpar MiroslavISCAREX Česká Třebová5001:07:3033,93
5MD7373Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3901:08:3167,54
16MC7447Linhart MilošAC Náchod4401:09:2326,51
4ZB755Málková AnnaUASK Vyškov6301:09:2883,12
6ZA7613Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:11:0052,64
17MC7765Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:12:2714,42
6MD7875Straka JosefŠumperk3901:13:0851,88
7MD7951Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:21:3123,44
8MD8059Kalousek JanSK Žamberk4101:23:4116,09

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 60%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 70%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
82%

Názory na závod

Super, este dyby nebulo takovy vedro...
bahen

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč