Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh kolem poličských hradeb, 38. ročník

1.5.2003, čtvrtek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh kolem poličských hradeb, 38. ročník
  • datum konání: 1.5.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Polička

Sociální sítě

Místo konání

městský park v Poličce
10.00 hodin - první dětská kategorie
12.00 hodin - hlavní závod mužů a žen

Přihlášky

v místě startu
nejpozději 10 minut před startem kategorie

Startovné

15,- Kč - pouze dospělí

Popis tratě

Běží se 4 okruhy 1100 m dlouhé po asfaltových cestičkách kolem Synského rybníku.
Průběh cílem travnatý (100 m).

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:

pohárové + děti a dorost

Kontakt:

Miloslav Červ
Střítež 5
572 01 Polička
Tel. zam. 461 725 529
Tel. byt 461 725 382

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.5.2018Běh kolem poličských hradeb362
1.5.2017Běh kolem poličských hradeb361
1.5.2016Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2015Běh kolem poličských hradeb384
1.5.2014Běh kolem poličských hradeb339
1.5.2013Běh kolem poličských hradeb351
1.5.2012Běh kolem poličských hradeb353
1.5.2011Běh kolem poličských hradeb255
1.5.2010Běh kolem poličských hradeb265
1.5.2009Běh kolem poličských hradeb297
1.5.2008Běh kolem poličských hradeb247
1.5.2007Běh kolem poličských hradeb269
1.5.2006Běh kolem poličských hradeb224
1.5.2005Běh kolem poličských hradeb294
1.5.2004Běh kolem poličských hradeb187
1.5.2002Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2001Běh kolem poličských hradeb225
1.5.2000Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník-

Statistika závodu Běh kolem poličských hradeb, 38. ročník

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 5051

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Večeře Tomáš9018
Štyndl Miroslav5717
Sejkora Karel8817
Schauerová Lenka8816
Nechvíl Petr9116
Gdula Petr6114
Smolák Petr9414
Šimůnek Jan8214
Ožana Václav6414
Červ Jakub8913
Frydrychová Eliška0113
Smoláková Valérie9312
Šimůnek Jan4912
Šimůnek Jan0312
Stránská Adéla9112
Šutera Josef7912
Červ Miloslav5012
Jelínek Matěj4212
Smoláková Alexandra9812
Lorenc Tomáš8612
Řemínek Matěj8611
Borek Viktor0411
Borková Agáta0211
Stránská Michaela9711
Klímová Ivana8711
Nechvílová Miroslava6011
Šimůnková Pavla7711
Boháč Bonifác0111
Pešlová Ivana6311
Cvrček Martin7911
Stránský Aleš6011
Hubáček Petr7811
Jirásková Eva6411
Klepárník Otakar5711
Sontáková Lenka9110
Fiedler Jan5610
Boháč Pankrác0610
Šafář Jaroslav5110
Keprtová Miloslava4810
Dušková Lenka8010
Vlčková Zuzana9110
Vondra Vojtěch9810
Krátká Anna6910
Pulgretová Kateřina9910
Lakota Antonín9510
Marek Jiří439
Boháč Servác029
Gregorová Michaela049
Bubeníček Jiří519
Peterková Veronika849

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně r.96 (trať 0,420 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž15150Fáberová ZuzanaAtletika Jablonné nad Orlicí9600:01:46-
2Ž111152Klusoňová AnetaPolička9600:01:53-
3Ž114151Pešlová ZuzanaTJ Svitavy9600:01:54-
4Ž117148Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:01:56-
5Ž124149Provazníková JanaPolička9600:02:19-
6Ž125147Svobodová PetraMaršovice9600:02:33-
Žáci r. 96 (trať 0,420 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M17154Valena VojtěchPolička9600:01:50-
2M114153Vávra LukášDolní Brusnice9600:01:54-
3M120155Harašta PetrPolička9600:02:00-
4M122157Zindulka MartinPolička9600:02:10-
5M123156Jukl DanielPolička9600:02:18-
Žákyně r. 94-95 (trať 0,420 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21134Karasová MartinaSchmier klub Nové Město na Moravě9400:01:34-
2Ž22135Troppová KateřinaHradec Králové9400:01:38-
3Ž23143Nemšovská KristinaSvitavy9400:01:44-
4Ž24141Slováková ZuzanaNové Město na Moravě9400:01:45-
5Ž26145Vytlačilová TerezaPolička9500:01:48-
6Ž2875Fučíková SimonaBystřice n. Peršt.9500:01:50-
7Ž29136Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:01:50-
8Ž210142Schwachová NikolaPolička9500:01:51-
9Ž212140Lněničková MichaelaPraha9400:01:54-
10Ž213146Balšánková PetraPolička9500:01:54-
11Ž216139Zajíčková PetraŽďár - Reinpo9400:01:56-
12Ž218138Somerová SilvaŽďár - Reinpo9400:01:57-
13Ž219144Ondráčková NikolaLitomyšl9500:01:58-
14Ž221137Gdulová VeronikaHrochův Týnec9400:02:06-
Žáci r. 94-95 (trať 0,840 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2472Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:23-
2M2874Adlt AdamŽďár - Reinpo9400:03:33-
3M21181Hoffmann HubertPolička9400:03:42-
4M21271Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:03:48-
5M21470Vašík JanSchmier klub Nové Město na Moravě9500:03:53-
6M21573Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:03:54-
7M21978Drbohlav LukášČeské Budějovice9500:04:02-
8M22077Lakota AntonínAC Choceň9500:04:03-
9M22380Bilanský JosefSvitavy9400:04:13-
10M22476Frydrych JakubAC Choceň9500:04:13-
11M22579Štěpánek MichalPolička9400:04:15-
12M22682Štoudek BohuslavPolička9500:04:19-
13M22875Augustin TomášPolička9400:04:36-
14M22985Cecha MartinPolička9500:04:49-
15M23084Šimek JakubPardubice9400:05:45-
16M23186Větrovský VáclavKvětná9500:05:52-
-M2-83Hartman LubošPolička95DNF-
Žáci r. 92-93 (trať 0,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31681Siegel JakubAC Choceň9200:03:27-
2M31880Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:03:28-
3M32974Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:35-
4M33079Kůta RobertAC Choceň9200:03:36-
5M33371Ondráček FilipSchmier klub Nové Město na Moravě9200:03:42-
6M33694Mohelník PetrPolička9200:03:43-
7M33783Pospíšil DominikSvitavy9200:03:43-
8M33992Kabrhel TomášCyklo Stratílek Litomyšl9200:03:46-
9M34375Chalupný VáclavTJ Jablonné n. Orlicí9300:03:46-
10M36070Ziga JanSchmier klub Nové Město na Moravě9200:03:58-
11M36377Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:04:00-
12M36576Faltus JanJablonné nad Orlicí9300:04:00-
13M36687Bednář MartinPolička9200:04:02-
14M36773Dostál MartinPolička9200:04:03-
15M36989Pešl JanSvitavy9300:04:08-
16M37084Richter VladislavSvitavy9200:04:09-
17M37172Vápeník ErikPolička9300:04:14-
18M37282Sodomka AdamSvitavy9300:04:16-
19M38395Poliačik JanPolička9200:04:54-
20M38493Hartman TomášPolička9300:04:57-
21M38791Omasta PavelPolička9300:05:10-
22M38885Pastušák DušanTJ Svitavy9200:05:14-
23M38986Vičar MartinPolička9200:05:43-
24M39090Omasta PetrPolička9300:05:43-
25M39188Nitsch FilipPolička9200:05:59-
26M39278Nešický JanPolička9300:06:15-
Žákyně r. 92-93 (trať 0,840 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31133Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:03:07-
2Ž32119Karasová JanaSchmier klub Nové Město na Moravě9200:03:14-
3Ž33123Benešová LucieSK REINFO Žďár nad Sázavou9200:03:19-
4Ž35125Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:03:27-
5Ž36120Košíková TerezaNové Město na Moravě9300:03:29-
6Ž37122Vacková MartinaSK REINFO Žďár nad Sázavou9200:03:33-
7Ž39121Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:35-
8Ž310126Vtípilová TerezaMARS Svratka9200:03:39-
9Ž313131Šimková KamilaPardubice9200:03:49-
10Ž316124Valenová AdélaPolička9300:03:56-
11Ž317132Stráníková AlenaDesná u Litomyšle9200:03:56-
12Ž318127Khalebová AdélaPolička9300:04:01-
13Ž321130Juklová SimonaPolička9300:04:09-
14Ž322129Živůstková VeronikaPolička9300:04:13-
15Ž327128Kučerová ŠárkaPolička9300:04:24-
Žáci mladší r. 90-91 (trať 0,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1102Schmier PetrSchmier klub Nové Město na Moravě9000:03:03-
2MM2103Ostřejš JanSchmier klub Nové Město na Moravě9100:03:06-
3MM5107Večeře TomášAtletika Polička9000:03:09-
4MM9104Gregor RadekSchmier klub Nové Město na Moravě9100:03:13-
5MM10115Tománek FilipAtletika Polička9000:03:15-
6MM13106Buchta JanAO Nové Město na Moravě9100:03:23-
7MM22111Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:03:32-
8MM24109Gdula LukášAFK SKP Pardubice9100:03:33-
9MM27110Fáber RobertAtletika Jablonné9100:03:34-
10MM38108Dudek MilanAC Vysoké Mýto9100:03:46-
11MM49105Konár JanSchmier klub Nové Město na Moravě9000:03:49-
12MM53118Dvořák IvoSDH Kamenec9100:03:53-
13MM54113Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:53-
14MM56112Šimek MichalŽďár - Reinpo9100:03:53-
15MM75116Jána FrantišekMladočov9100:04:23-
16MM78114Kulíšek VítězslavSDH Kamenec9100:04:27-
17MM80117Nitsch VojtěchPolička9000:04:45-
Žákyně starší r. 88-89 (trať 0,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS389Fialová TerezaSchmier klub Nové Město na Moravě8800:03:08-
2ŽS490Krejčí MarkétaSchmier klub Nové Město na Moravě8900:03:08-
3ŽS697Schauerová LenkaAtletika Polička8800:03:11-
4ŽS799Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:03:11-
5ŽS893Košíková VendulaSchmier klub Nové Město na Moravě8900:03:12-
6ŽS1192Pospíšilová MarkétaSchmier klub Nové Město na Moravě8900:03:16-
7ŽS1591Horká ŽanetaSchmier klub Nové Město na Moravě8900:03:27-
8ŽS23100Mayerová HelenaPolička8900:03:33-
9ŽS2894Fáberová JanaAtletika Jablonné8900:03:35-
10ŽS3598Wernerová ZuzkaAtletika Polička8800:03:42-
11ŽS4695Chalupná AnnaJablonné nad Orlicí8900:03:48-
12ŽS4896Mazlová MarkétaŽďár - Reinpo8800:03:48-
13ŽS79101Jánová LenkaMladočov8900:04:38-
Žáci starší r. 88-89 (trať 0,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS2080Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:31-
2MS2173Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:03:31-
3MS2572Sejkora KarelAtletika Polička8800:03:34-
4MS4074Víšek MartinAtletika Polička8800:03:46-
5MS4178Tomášek LukášMIP Polička8800:03:46-
6MS4477Klička OndřejTJ Svitavy8800:03:46-
7MS4585Jiříček LukášAO Vysoké Mýto8800:03:47-
8MS5083Červ JakubAtletika Polička8900:03:50-
9MS5782Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:56-
10MS6284Bouška JakubAC Vysoké Mýto8800:03:59-
11MS6376Žižka JosefSDH Kamenec8800:04:00-
12MS7475Sygeryč DanielAC Choceň8900:04:23-
13MS7686Trávníček LukášAtletika Polička8900:04:24-
14MS7781Fiala DavidMIP Polička8800:04:27-
15MS8270Haselberger ZdeněkBK Žďár8900:04:51-
16MS8571Kulma PavelKRS Svratka8900:05:01-
17MS8679Vičar JakubPolička8900:05:02-
Dorostenci r. 86-87 (trať 2,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD176Lorenc TomášAC Pardubice8600:07:19101,64
2MD270Brabec DavidSchmier klub Nové Město na Moravě8600:07:21100,47
3MD379Skořepa JakubNové Město na Moravě8700:07:2797,89
4MD481Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:07:3395,35
5MD678Martínek PetrAC Pardubice8700:07:5784,40
6MD1083Procházka TomášAtletika Polička8600:08:1376,84
7MD1272Šopa DanielAC Choceň8600:08:2073,72
8MD1371Řemínek MatějAC Choceň8600:08:2273,13
9MD1475Víšek MilanPolička8600:08:3168,74
10MD1574Ožana JakubNové Město na Moravě8700:08:3467,47
11MD1673Siegel JosefAC Choceň8600:08:4462,99
12MD1780Střílek EduardAC Pardubice8600:08:4662,04
13MD1877Brůžek JanOldříš8600:09:1549,00
14MD1982Jílek MiroslavAC Pardubice8700:09:2345,42
Dorostenky r. 86-87 (trať 1,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD185Sáblíková MartinaBruslaři Žďár nad Sázavou8700:03:53106,21
2ŽD286Hrouzková AndreaAC Pardubice8600:04:0199,44
3ŽD384Klímová IvanaSchmier klub Nové Město na Moravě8700:04:0794,35
4ŽD588Čechalová HanaTS Letohrad8600:04:2480,32
5ŽD787Šimonová BarboraNové Město na Moravě8700:04:4165,46
Junioři (trať 2,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ572Kadlec PetrAO Nové Město na Moravě8500:07:4390,56
2MJ771Novák JosefTJ Svitavy8500:08:0381,51
3MJ873Kopecký LukášAO Vysoké Mýto8400:08:0978,76
4MJ970Škubala MartinCyklo Stratílek Litomyšl8500:08:1178,12
5MJ1174Bartoň EduardSK Štíty8500:08:1576,10
Muži A (trať 4,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA134Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:14:18102,07
2MA233Vyžrálek IvoSK Kolis Moravský Krumlov7300:14:3199,14
3MA335Veselský MartinNové Město na Moravě6900:14:3298,79
4MA420Dobšíček PavelSK Hronov8000:14:3498,33
5MA528Kala MilanDTC Saucony Litomyšl7800:14:3897,45
6MA623Svoboda MojmírFK Chrudim6600:14:5294,18
7MA817Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:0790,72
8MA918Laco MartinAC Vysoké Mýto8200:15:1688,64
9MA1121Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:15:2686,45
10MA1236Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:15:2686,33
11MA1339Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:15:2885,87
12MA1424Kleibl MartinKuřim7300:15:4182,87
13MA1627Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:15:4482,18
14MA2026Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:16:0976,41
15MA2129Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:16:1475,26
16MA2222Glaser VáclavFORT SMS Ústí nad Orlicí7000:16:1774,56
17MA2325Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:16:2073,87
18MA2519Mocek TomášAC Vysoké Mýto7900:16:3470,64
19MA2631Dostálek PetrTěchonín6700:16:3769,95
20MA2840Šutera JosefAtletika Polička7900:16:4268,80
21MA3016Vtípil MiroslavKRS Svratka8300:16:5066,95
22MA3330Bielčik PetrLichkov7100:17:1261,87
23MA3714Dospěl VladimírPolička8300:17:2459,10
24MA3841Mach PetrAtletika Polička6400:17:3057,72
25MA4232Beneš MilanAtletika Polička7800:18:0649,41
26MA4615Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:18:5139,03
27MA4844Jána MiroslavCyklo SKI Polička7900:19:0436,03
28MA4937Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:19:0635,57
29MA5342Brandejs MiroslavAtletika Polička7800:19:2930,26
30MA6838Lněnička MartinPraha7300:21:351,19
31MA7443Cvrček MartinAtletika Polička7900:22:580,00
Muži B (trať 4,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB740Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:14:53105,45
2MB1043Siegel JosefSpartak Choceň5800:15:1999,78
3MB1547Kabrhel ZdeněkDTC Saucony Litomyšl6300:15:4294,77
4MB1848Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:15:5093,03
5MB1944Čechal JaroslavTS Letohrad6100:16:0290,41
6MB2945Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:16:4780,61
7MB3250Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:1175,38
8MB3941Klíma BohumilLíšná5900:17:3171,02
9MB4149Mejzlík LumírTT Pardubice5800:18:0563,62
10MB4746Kalandra StanislavSvitavy6000:19:0051,63
11MB5039Gdula PetrHrochův Týnec6100:19:1249,02
12MB5242Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:19:2745,75
13MB6151Klepárník OtakarCyklo SKI Polička5700:20:1435,51
14MB6452Jána MiroslavCyklo SKI Polička5500:20:4329,19
Muži C (trať 4,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2456Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:16:31102,10
2MC2757Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:16:38100,80
3MC3151Hejl JanTRI Šumperk5300:16:5697,10
4MC3360Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:17:1293,91
5MC4050Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:17:5884,72
6MC4552Wendlig MiroslavBáča Polička5300:18:4874,74
7MC5154Skopal JiříJitro Hradec Králové4700:19:1768,95
8MC5559Krumer MiroslavOstrov4900:19:3565,35
9MC5658Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:19:4463,55
10MC6653Kubíček PavelŽďár nad Sázavou5300:21:0846,78
11MC6955Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:21:5337,79
Muži D (trať 4,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1761Krátký FrantišekViking Králiky4300:15:49125,23
2MD4362Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:18:3295,21
3MD5967Bielčik JindřichLichkov4000:19:5779,56
4MD6565Jelínek MatějHradec Králové4200:20:5069,80
5MD7169Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:22:2153,04
6MD7266Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:22:2352,67
7MD7364Frinta VladimírLuže3800:22:5446,96
8MD7563Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:24:5824,13
9MD7768Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:26:0511,79
Juniorky (trať 1,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ476Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:04:1190,93
2ŽJ675Rychtaříková IvaAC Choceň8500:04:3967,41
Ženy A (trať 4,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA355Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:17:16105,04
2ZA367Blažková LadaNové Město nad Metují7600:17:16104,98
3ZA448Srubjanová KvětaAO Nové Město na Moravě8000:18:3589,98
4ZA544Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:19:3379,09
5ZA576Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:19:5275,56
6ZA582Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:19:5575,09
7ZA633Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:20:3966,70
8ZA781Konárová ZuzanaKoníkov8300:30:320,00
Ženy B (trať 4,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB609Novotná EvaLetohrad4800:19:59105,69
2ZB6210Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:20:29100,86
3ZB6711Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:21:1493,45
4ZB7012Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:5686,64
5ZB7613Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:25:5248,43
Trať 0,420 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21134Karasová MartinaSchmier klub Nové Město na Moravě9400:01:34-
2Ž22135Troppová KateřinaHradec Králové9400:01:38-
3Ž23143Nemšovská KristinaSvitavy9400:01:44-
4Ž24141Slováková ZuzanaNové Město na Moravě9400:01:45-
1Ž15150Fáberová ZuzanaAtletika Jablonné nad Orlicí9600:01:46-
5Ž26145Vytlačilová TerezaPolička9500:01:48-
1M17154Valena VojtěchPolička9600:01:50-
6Ž2875Fučíková SimonaBystřice n. Peršt.9500:01:50-
7Ž29136Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:01:50-
8Ž210142Schwachová NikolaPolička9500:01:51-
2Ž111152Klusoňová AnetaPolička9600:01:53-
9Ž212140Lněničková MichaelaPraha9400:01:54-
10Ž213146Balšánková PetraPolička9500:01:54-
2M114153Vávra LukášDolní Brusnice9600:01:54-
3Ž114151Pešlová ZuzanaTJ Svitavy9600:01:54-
11Ž216139Zajíčková PetraŽďár - Reinpo9400:01:56-
4Ž117148Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:01:56-
12Ž218138Somerová SilvaŽďár - Reinpo9400:01:57-
13Ž219144Ondráčková NikolaLitomyšl9500:01:58-
3M120155Harašta PetrPolička9600:02:00-
14Ž221137Gdulová VeronikaHrochův Týnec9400:02:06-
4M122157Zindulka MartinPolička9600:02:10-
5M123156Jukl DanielPolička9600:02:18-
5Ž124149Provazníková JanaPolička9600:02:19-
6Ž125147Svobodová PetraMaršovice9600:02:33-
Trať 0,840 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31133Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:03:07-
2Ž32119Karasová JanaSchmier klub Nové Město na Moravě9200:03:14-
3Ž33123Benešová LucieSK REINFO Žďár nad Sázavou9200:03:19-
1M2472Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:23-
4Ž35125Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:03:27-
5Ž36120Košíková TerezaNové Město na Moravě9300:03:29-
6Ž37122Vacková MartinaSK REINFO Žďár nad Sázavou9200:03:33-
2M2874Adlt AdamŽďár - Reinpo9400:03:33-
7Ž39121Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:35-
8Ž310126Vtípilová TerezaMARS Svratka9200:03:39-
3M21181Hoffmann HubertPolička9400:03:42-
4M21271Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:03:48-
9Ž313131Šimková KamilaPardubice9200:03:49-
5M21470Vašík JanSchmier klub Nové Město na Moravě9500:03:53-
6M21573Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:03:54-
10Ž316124Valenová AdélaPolička9300:03:56-
11Ž317132Stráníková AlenaDesná u Litomyšle9200:03:56-
12Ž318127Khalebová AdélaPolička9300:04:01-
7M21978Drbohlav LukášČeské Budějovice9500:04:02-
8M22077Lakota AntonínAC Choceň9500:04:03-
13Ž321130Juklová SimonaPolička9300:04:09-
14Ž322129Živůstková VeronikaPolička9300:04:13-
9M22380Bilanský JosefSvitavy9400:04:13-
10M22476Frydrych JakubAC Choceň9500:04:13-
11M22579Štěpánek MichalPolička9400:04:15-
12M22682Štoudek BohuslavPolička9500:04:19-
15Ž327128Kučerová ŠárkaPolička9300:04:24-
13M22875Augustin TomášPolička9400:04:36-
14M22985Cecha MartinPolička9500:04:49-
15M23084Šimek JakubPardubice9400:05:45-
16M23186Větrovský VáclavKvětná9500:05:52-
Trať 0,900 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1102Schmier PetrSchmier klub Nové Město na Moravě9000:03:03-
2MM2103Ostřejš JanSchmier klub Nové Město na Moravě9100:03:06-
1ŽS389Fialová TerezaSchmier klub Nové Město na Moravě8800:03:08-
2ŽS490Krejčí MarkétaSchmier klub Nové Město na Moravě8900:03:08-
3MM5107Večeře TomášAtletika Polička9000:03:09-
3ŽS697Schauerová LenkaAtletika Polička8800:03:11-
4ŽS799Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:03:11-
5ŽS893Košíková VendulaSchmier klub Nové Město na Moravě8900:03:12-
4MM9104Gregor RadekSchmier klub Nové Město na Moravě9100:03:13-
5MM10115Tománek FilipAtletika Polička9000:03:15-
6ŽS1192Pospíšilová MarkétaSchmier klub Nové Město na Moravě8900:03:16-
1ŽM1216Hrbková LenkaSchmier klub Nové Město na Moravě9000:03:21-
6MM13106Buchta JanAO Nové Město na Moravě9100:03:23-
2ŽM1415Krejčí MichaelaSchmier klub Nové Město na Moravě9100:03:26-
7ŽS1591Horká ŽanetaSchmier klub Nové Město na Moravě8900:03:27-
3ŽM1624Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:27-
1M31681Siegel JakubAC Choceň9200:03:27-
2M31880Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:03:28-
4ŽM1927Ožanová ZuzanaNové Město na Moravě9100:03:29-
1MS2080Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:31-
2MS2173Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:03:31-
7MM22111Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:03:32-
8ŽS23100Mayerová HelenaPolička8900:03:33-
8MM24109Gdula LukášAFK SKP Pardubice9100:03:33-
3MS2572Sejkora KarelAtletika Polička8800:03:34-
5ŽM2620Hájková LucieNové Město na Moravě9000:03:34-
9MM27110Fáber RobertAtletika Jablonné9100:03:34-
9ŽS2894Fáberová JanaAtletika Jablonné8900:03:35-
3M32974Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:35-
4M33079Kůta RobertAC Choceň9200:03:36-
6ŽM3128Jurinková ŠárkaSvitavy9000:03:38-
7ŽM3219Fučíková NikolaSchmier klub Nové Město na Moravě9000:03:39-
5M33371Ondráček FilipSchmier klub Nové Město na Moravě9200:03:42-
8ŽM3431Vlčková ZuzanaPolička9100:03:42-
10ŽS3598Wernerová ZuzkaAtletika Polička8800:03:42-
6M33694Mohelník PetrPolička9200:03:43-
7M33783Pospíšil DominikSvitavy9200:03:43-
10MM38108Dudek MilanAC Vysoké Mýto9100:03:46-
8M33992Kabrhel TomášCyklo Stratílek Litomyšl9200:03:46-
4MS4074Víšek MartinAtletika Polička8800:03:46-
5MS4178Tomášek LukášMIP Polička8800:03:46-
9ŽM4123Vacková BarboraŽďár - Reinpo9000:03:46-
9M34375Chalupný VáclavTJ Jablonné n. Orlicí9300:03:46-
6MS4477Klička OndřejTJ Svitavy8800:03:46-
7MS4585Jiříček LukášAO Vysoké Mýto8800:03:47-
11ŽS4695Chalupná AnnaJablonné nad Orlicí8900:03:48-
10ŽM4726Kůtová EliškaAC Choceň9000:03:48-
12ŽS4896Mazlová MarkétaŽďár - Reinpo8800:03:48-
11MM49105Konár JanSchmier klub Nové Město na Moravě9000:03:49-
8MS5083Červ JakubAtletika Polička8900:03:50-
11ŽM5130Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:03:52-
12ŽM5218Fialová KatkaAtletika Hubáček9100:03:52-
12MM53118Dvořák IvoSDH Kamenec9100:03:53-
13MM54113Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:53-
13ŽM5514Heclová MarieSchmier klub Nové Město na Moravě9100:03:53-
14MM56112Šimek MichalŽďár - Reinpo9100:03:53-
9MS5782Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:56-
14ŽM5817Svobodová JanaSchmier klub Nové Město na Moravě9100:03:58-
15ŽM5929Maljarčíková IvanaTJ Svitavy9100:03:58-
10M36070Ziga JanSchmier klub Nové Město na Moravě9200:03:58-
16ŽM6132Dostálová DominikaPolička9100:03:59-
10MS6284Bouška JakubAC Vysoké Mýto8800:03:59-
11M36377Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:04:00-
11MS6376Žižka JosefSDH Kamenec8800:04:00-
12M36576Faltus JanJablonné nad Orlicí9300:04:00-
13M36687Bednář MartinPolička9200:04:02-
14M36773Dostál MartinPolička9200:04:03-
17ŽM6822Federselová AnetaReinpo Žďár nad Sázavou9100:04:04-
15M36989Pešl JanSvitavy9300:04:08-
16M37084Richter VladislavSvitavy9200:04:09-
17M37172Vápeník ErikPolička9300:04:14-
18M37282Sodomka AdamSvitavy9300:04:16-
18ŽM7321Štanclová HanaBK Vysoké Mýto9100:04:17-
12MS7475Sygeryč DanielAC Choceň8900:04:23-
15MM75116Jána FrantišekMladočov9100:04:23-
13MS7686Trávníček LukášAtletika Polička8900:04:24-
14MS7781Fiala DavidMIP Polička8800:04:27-
16MM78114Kulíšek VítězslavSDH Kamenec9100:04:27-
13ŽS79101Jánová LenkaMladočov8900:04:38-
17MM80117Nitsch VojtěchPolička9000:04:45-
19ŽM8125Funková PetraPolička9100:04:50-
15MS8270Haselberger ZdeněkBK Žďár8900:04:51-
19M38395Poliačik JanPolička9200:04:54-
20M38493Hartman TomášPolička9300:04:57-
16MS8571Kulma PavelKRS Svratka8900:05:01-
17MS8679Vičar JakubPolička8900:05:02-
21M38791Omasta PavelPolička9300:05:10-
22M38885Pastušák DušanTJ Svitavy9200:05:14-
23M38986Vičar MartinPolička9200:05:43-
24M39090Omasta PetrPolička9300:05:43-
25M39188Nitsch FilipPolička9200:05:59-
26M39278Nešický JanPolička9300:06:15-
Trať 1,100 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD185Sáblíková MartinaBruslaři Žďár nad Sázavou8700:03:53106,21
2ŽD286Hrouzková AndreaAC Pardubice8600:04:0199,44
3ŽD384Klímová IvanaSchmier klub Nové Město na Moravě8700:04:0794,35
1ŽJ476Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:04:1190,93
4ŽD588Čechalová HanaTS Letohrad8600:04:2480,32
2ŽJ675Rychtaříková IvaAC Choceň8500:04:3967,41
5ŽD787Šimonová BarboraNové Město na Moravě8700:04:4165,46
Trať 2,200 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD176Lorenc TomášAC Pardubice8600:07:19101,64
2MD270Brabec DavidSchmier klub Nové Město na Moravě8600:07:21100,47
3MD379Skořepa JakubNové Město na Moravě8700:07:2797,89
4MD481Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:07:3395,35
1MJ572Kadlec PetrAO Nové Město na Moravě8500:07:4390,56
5MD678Martínek PetrAC Pardubice8700:07:5784,40
2MJ771Novák JosefTJ Svitavy8500:08:0381,51
3MJ873Kopecký LukášAO Vysoké Mýto8400:08:0978,76
4MJ970Škubala MartinCyklo Stratílek Litomyšl8500:08:1178,12
6MD1083Procházka TomášAtletika Polička8600:08:1376,84
5MJ1174Bartoň EduardSK Štíty8500:08:1576,10
7MD1272Šopa DanielAC Choceň8600:08:2073,72
8MD1371Řemínek MatějAC Choceň8600:08:2273,13
9MD1475Víšek MilanPolička8600:08:3168,74
10MD1574Ožana JakubNové Město na Moravě8700:08:3467,47
11MD1673Siegel JosefAC Choceň8600:08:4462,99
12MD1780Střílek EduardAC Pardubice8600:08:4662,04
13MD1877Brůžek JanOldříš8600:09:1549,00
14MD1982Jílek MiroslavAC Pardubice8700:09:2345,42
Trať 4,400 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA134Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:14:18102,07
2MA233Vyžrálek IvoSK Kolis Moravský Krumlov7300:14:3199,14
3MA335Veselský MartinNové Město na Moravě6900:14:3298,79
4MA420Dobšíček PavelSK Hronov8000:14:3498,33
5MA528Kala MilanDTC Saucony Litomyšl7800:14:3897,45
6MA623Svoboda MojmírFK Chrudim6600:14:5294,18
1MB740Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:14:53105,45
7MA817Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:0790,72
8MA918Laco MartinAC Vysoké Mýto8200:15:1688,64
2MB1043Siegel JosefSpartak Choceň5800:15:1999,78
9MA1121Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:15:2686,45
10MA1236Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:15:2686,33
11MA1339Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:15:2885,87
12MA1424Kleibl MartinKuřim7300:15:4182,87
3MB1547Kabrhel ZdeněkDTC Saucony Litomyšl6300:15:4294,77
13MA1627Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:15:4482,18
1MD1761Krátký FrantišekViking Králiky4300:15:49125,23
4MB1848Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:15:5093,03
5MB1944Čechal JaroslavTS Letohrad6100:16:0290,41
14MA2026Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:16:0976,41
15MA2129Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:16:1475,26
16MA2222Glaser VáclavFORT SMS Ústí nad Orlicí7000:16:1774,56
17MA2325Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:16:2073,87
1MC2456Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:16:31102,10
18MA2519Mocek TomášAC Vysoké Mýto7900:16:3470,64
19MA2631Dostálek PetrTěchonín6700:16:3769,95
2MC2757Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:16:38100,80
20MA2840Šutera JosefAtletika Polička7900:16:4268,80
6MB2945Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:16:4780,61
21MA3016Vtípil MiroslavKRS Svratka8300:16:5066,95
3MC3151Hejl JanTRI Šumperk5300:16:5697,10
7MB3250Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:1175,38
22MA3330Bielčik PetrLichkov7100:17:1261,87
4MC3360Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:17:1293,91
1ZA355Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:17:16105,04
2ZA367Blažková LadaNové Město nad Metují7600:17:16104,98
23MA3714Dospěl VladimírPolička8300:17:2459,10
24MA3841Mach PetrAtletika Polička6400:17:3057,72
8MB3941Klíma BohumilLíšná5900:17:3171,02
5MC4050Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:17:5884,72
9MB4149Mejzlík LumírTT Pardubice5800:18:0563,62
25MA4232Beneš MilanAtletika Polička7800:18:0649,41
2MD4362Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:18:3295,21
3ZA448Srubjanová KvětaAO Nové Město na Moravě8000:18:3589,98
6MC4552Wendlig MiroslavBáča Polička5300:18:4874,74
26MA4615Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:18:5139,03
10MB4746Kalandra StanislavSvitavy6000:19:0051,63
27MA4844Jána MiroslavCyklo SKI Polička7900:19:0436,03
28MA4937Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:19:0635,57
11MB5039Gdula PetrHrochův Týnec6100:19:1249,02
7MC5154Skopal JiříJitro Hradec Králové4700:19:1768,95
12MB5242Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:19:2745,75
29MA5342Brandejs MiroslavAtletika Polička7800:19:2930,26
4ZA544Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:19:3379,09
8MC5559Krumer MiroslavOstrov4900:19:3565,35
9MC5658Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:19:4463,55
5ZA576Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:19:5275,56
6ZA582Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:19:5575,09
3MD5967Bielčik JindřichLichkov4000:19:5779,56
1ZB609Novotná EvaLetohrad4800:19:59105,69
13MB6151Klepárník OtakarCyklo SKI Polička5700:20:1435,51
2ZB6210Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:20:29100,86
7ZA633Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:20:3966,70
14MB6452Jána MiroslavCyklo SKI Polička5500:20:4329,19
4MD6565Jelínek MatějHradec Králové4200:20:5069,80
10MC6653Kubíček PavelŽďár nad Sázavou5300:21:0846,78
3ZB6711Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:21:1493,45
30MA6838Lněnička MartinPraha7300:21:351,19
11MC6955Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:21:5337,79
4ZB7012Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:5686,64
5MD7169Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:22:2153,04
6MD7266Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:22:2352,67
7MD7364Frinta VladimírLuže3800:22:5446,96
31MA7443Cvrček MartinAtletika Polička7900:22:580,00
8MD7563Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:24:5824,13
5ZB7613Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:25:5248,43
9MD7768Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:26:0511,79
8ZA781Konárová ZuzanaKoníkov8300:30:320,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 96%
Značení závodu: 94%
Vyhlášení výsledků: 97%
Zpracování výsledků: 97%
Ceny vítězům: 99%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

SSSSuuuuperrr
Pro velký počet diváků panovala na 38.ročníku běhu kolem poličských hradebadeb skvělá atmosféra. Závod proběhl za vyhovujícího počasí pro zavodníky
Jethy
Již tradičně pěkné závody, nádherné souboje v kategoriích mládeže, velký počet účastníků, dobrý komentář spíkra. Zádrhel s čísly pořadatelům můžeme odpustit.
astransky
Dobrý to bylo!!!
mrprochor
Bomba
EXTRA
Bez zádrhelů
Hupsups

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód