1.5.2003, čtvrtek
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
1.5.2024 | Běh kolem poličských hradeb | 341 |
1.5.2023 | Běh kolem poličských hradeb | 324 |
1.5.2022 | Běh kolem poličských hradeb | 227 |
28.9.2021 | Běh kolem poličských hradeb | 157 |
1.5.2020 | Běh kolem poličských hradeb | - |
1.5.2019 | Běh kolem poličských hradeb | 321 |
1.5.2018 | Běh kolem poličských hradeb | 362 |
1.5.2017 | Běh kolem poličských hradeb | 361 |
1.5.2016 | Běh kolem poličských hradeb | 319 |
1.5.2015 | Běh kolem poličských hradeb | 384 |
1.5.2014 | Běh kolem poličských hradeb | 339 |
1.5.2013 | Běh kolem poličských hradeb | 351 |
1.5.2012 | Běh kolem poličských hradeb | 353 |
1.5.2011 | Běh kolem poličských hradeb | 255 |
1.5.2010 | Běh kolem poličských hradeb | 265 |
1.5.2009 | Běh kolem poličských hradeb | 297 |
1.5.2008 | Běh kolem poličských hradeb | 247 |
1.5.2007 | Běh kolem poličských hradeb | 269 |
1.5.2006 | Běh kolem poličských hradeb | 224 |
1.5.2005 | Běh kolem poličských hradeb | 294 |
1.5.2004 | Běh kolem poličských hradeb, 39. ročník | 250 |
1.5.2002 | Běh kolem poličských hradeb | 319 |
1.5.2001 | Běh kolem poličských hradeb | 225 |
1.5.2000 | Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník | - |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Štyndl Miroslav | 57 | 23 |
Nechvíl Petr | 91 | 21 |
Večeře Tomáš | 90 | 20 |
Sejkora Karel | 88 | 19 |
Schauerová Lenka | 88 | 19 |
Šutera Josef | 79 | 17 |
Pešlová Ivana | 63 | 17 |
Šimůnek Jan | 82 | 16 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 16 |
Klepárník Otakar | 57 | 16 |
Gdula Petr | 61 | 16 |
Stránský Aleš | 60 | 16 |
Šimůnek Jan | 03 | 16 |
Borek Viktor | 04 | 16 |
Sontáková Lenka | 91 | 15 |
Jirásková Eva | 64 | 15 |
Červ Jakub | 89 | 15 |
Cvrček Martin | 79 | 15 |
Smolák Petr | 94 | 14 |
Ožana Václav | 64 | 14 |
Šimůnková Pavla | 77 | 14 |
Fiedler Jan | 56 | 14 |
Krátká Anna | 69 | 14 |
Frydrychová Eliška | 01 | 13 |
Chlubna Jan | 84 | 13 |
Šimůnek Jan | 49 | 13 |
Červ Miloslav | 50 | 13 |
Matyášová Jana | 65 | 13 |
Jelínek Matěj | 42 | 13 |
Řemínek Matěj | 86 | 13 |
Borek Petr | 70 | 13 |
Svoboda Mojmír | 66 | 12 |
Borková Agáta | 02 | 12 |
Peterková Veronika | 84 | 12 |
Boháč Bonifác | 01 | 12 |
Smoláková Valérie | 93 | 12 |
Smoláková Alexandra | 98 | 12 |
Brychtová Veronika | 10 | 12 |
Stránská Adéla | 91 | 12 |
Hubáček Petr | 78 | 12 |
Lorenc Tomáš | 86 | 12 |
Lakota Antonín | 95 | 11 |
Keprtová Miloslava | 48 | 11 |
Stránská Michaela | 97 | 11 |
Brychta Jakub | 08 | 11 |
Klímová Ivana | 87 | 11 |
Razým Jan | 57 | 11 |
Boháč Pankrác | 06 | 11 |
Vondra Vojtěch | 98 | 11 |
Horáček Michal | 75 | 11 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 5 | 150 | Fáberová Zuzana | Atletika Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:46 | - |
2 | Ž1 | 11 | 152 | Klusoňová Aneta | Polička | 96 | 00:01:53 | - |
3 | Ž1 | 14 | 151 | Pešlová Zuzana | TJ Svitavy | 96 | 00:01:54 | - |
4 | Ž1 | 17 | 148 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:01:56 | - |
5 | Ž1 | 24 | 149 | Provazníková Jana | Polička | 96 | 00:02:19 | - |
6 | Ž1 | 25 | 147 | Svobodová Petra | Maršovice | 96 | 00:02:33 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 7 | 154 | Valena Vojtěch | Polička | 96 | 00:01:50 | - |
2 | M1 | 14 | 153 | Vávra Lukáš | Dolní Brusnice | 96 | 00:01:54 | - |
3 | M1 | 20 | 155 | Harašta Petr | Polička | 96 | 00:02:00 | - |
4 | M1 | 22 | 157 | Zindulka Martin | Polička | 96 | 00:02:10 | - |
5 | M1 | 23 | 156 | Jukl Daniel | Polička | 96 | 00:02:18 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 134 | Karasová Martina | Schmier klub Nové Město na Moravě | 94 | 00:01:34 | - |
2 | Ž2 | 2 | 135 | Troppová Kateřina | Hradec Králové | 94 | 00:01:38 | - |
3 | Ž2 | 3 | 143 | Nemšovská Kristina | Svitavy | 94 | 00:01:44 | - |
4 | Ž2 | 4 | 141 | Slováková Zuzana | Nové Město na Moravě | 94 | 00:01:45 | - |
5 | Ž2 | 6 | 145 | Vytlačilová Tereza | Polička | 95 | 00:01:48 | - |
6 | Ž2 | 8 | 75 | Fučíková Simona | Bystřice n. Peršt. | 95 | 00:01:50 | - |
7 | Ž2 | 9 | 136 | Štanclová Eliška | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:01:50 | - |
8 | Ž2 | 10 | 142 | Schwachová Nikola | Polička | 95 | 00:01:51 | - |
9 | Ž2 | 12 | 140 | Lněničková Michaela | Praha | 94 | 00:01:54 | - |
10 | Ž2 | 13 | 146 | Balšánková Petra | Polička | 95 | 00:01:54 | - |
11 | Ž2 | 16 | 139 | Zajíčková Petra | Žďár - Reinpo | 94 | 00:01:56 | - |
12 | Ž2 | 18 | 138 | Somerová Silva | Žďár - Reinpo | 94 | 00:01:57 | - |
13 | Ž2 | 19 | 144 | Ondráčková Nikola | Litomyšl | 95 | 00:01:58 | - |
14 | Ž2 | 21 | 137 | Gdulová Veronika | Hrochův Týnec | 94 | 00:02:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 4 | 72 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:23 | - |
2 | M2 | 8 | 74 | Adlt Adam | Žďár - Reinpo | 94 | 00:03:33 | - |
3 | M2 | 11 | 81 | Hoffmann Hubert | Polička | 94 | 00:03:42 | - |
4 | M2 | 12 | 71 | Heger Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 95 | 00:03:48 | - |
5 | M2 | 14 | 70 | Vašík Jan | Schmier klub Nové Město na Moravě | 95 | 00:03:53 | - |
6 | M2 | 15 | 73 | Pilnáček Radomír | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:54 | - |
7 | M2 | 19 | 78 | Drbohlav Lukáš | České Budějovice | 95 | 00:04:02 | - |
8 | M2 | 20 | 77 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:04:03 | - |
9 | M2 | 23 | 80 | Bilanský Josef | Svitavy | 94 | 00:04:13 | - |
10 | M2 | 24 | 76 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:04:13 | - |
11 | M2 | 25 | 79 | Štěpánek Michal | Polička | 94 | 00:04:15 | - |
12 | M2 | 26 | 82 | Štoudek Bohuslav | Polička | 95 | 00:04:19 | - |
13 | M2 | 28 | 75 | Augustin Tomáš | Polička | 94 | 00:04:36 | - |
14 | M2 | 29 | 85 | Cecha Martin | Polička | 95 | 00:04:49 | - |
15 | M2 | 30 | 84 | Šimek Jakub | Pardubice | 94 | 00:05:45 | - |
16 | M2 | 31 | 86 | Větrovský Václav | Květná | 95 | 00:05:52 | - |
- | M2 | - | 83 | Hartman Luboš | Polička | 95 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 133 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:03:07 | - |
2 | Ž3 | 2 | 119 | Karasová Jana | Schmier klub Nové Město na Moravě | 92 | 00:03:14 | - |
3 | Ž3 | 3 | 123 | Benešová Lucie | SK REINFO Žďár nad Sázavou | 92 | 00:03:19 | - |
4 | Ž3 | 5 | 125 | Voleská Veronika | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:03:27 | - |
5 | Ž3 | 6 | 120 | Košíková Tereza | Nové Město na Moravě | 93 | 00:03:29 | - |
6 | Ž3 | 7 | 122 | Vacková Martina | SK REINFO Žďár nad Sázavou | 92 | 00:03:33 | - |
7 | Ž3 | 9 | 121 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:03:35 | - |
8 | Ž3 | 10 | 126 | Vtípilová Tereza | MARS Svratka | 92 | 00:03:39 | - |
9 | Ž3 | 13 | 131 | Šimková Kamila | Pardubice | 92 | 00:03:49 | - |
10 | Ž3 | 16 | 124 | Valenová Adéla | Polička | 93 | 00:03:56 | - |
11 | Ž3 | 17 | 132 | Stráníková Alena | Desná u Litomyšle | 92 | 00:03:56 | - |
12 | Ž3 | 18 | 127 | Khalebová Adéla | Polička | 93 | 00:04:01 | - |
13 | Ž3 | 21 | 130 | Juklová Simona | Polička | 93 | 00:04:09 | - |
14 | Ž3 | 22 | 129 | Živůstková Veronika | Polička | 93 | 00:04:13 | - |
15 | Ž3 | 27 | 128 | Kučerová Šárka | Polička | 93 | 00:04:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 102 | Schmier Petr | Schmier klub Nové Město na Moravě | 90 | 00:03:03 | - |
2 | MM | 2 | 103 | Ostřejš Jan | Schmier klub Nové Město na Moravě | 91 | 00:03:06 | - |
3 | MM | 5 | 107 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:03:09 | - |
4 | MM | 9 | 104 | Gregor Radek | Schmier klub Nové Město na Moravě | 91 | 00:03:13 | - |
5 | MM | 10 | 115 | Tománek Filip | Atletika Polička | 90 | 00:03:15 | - |
6 | MM | 13 | 106 | Buchta Jan | AO Nové Město na Moravě | 91 | 00:03:23 | - |
7 | MM | 22 | 111 | Voleský Martin | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:03:32 | - |
8 | MM | 24 | 109 | Gdula Lukáš | AFK SKP Pardubice | 91 | 00:03:33 | - |
9 | MM | 27 | 110 | Fáber Robert | Atletika Jablonné | 91 | 00:03:34 | - |
10 | MM | 38 | 108 | Dudek Milan | AC Vysoké Mýto | 91 | 00:03:46 | - |
11 | MM | 49 | 105 | Konár Jan | Schmier klub Nové Město na Moravě | 90 | 00:03:49 | - |
12 | MM | 53 | 118 | Dvořák Ivo | SDH Kamenec | 91 | 00:03:53 | - |
13 | MM | 54 | 113 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:03:53 | - |
14 | MM | 56 | 112 | Šimek Michal | Žďár - Reinpo | 91 | 00:03:53 | - |
15 | MM | 75 | 116 | Jána František | Mladočov | 91 | 00:04:23 | - |
16 | MM | 78 | 114 | Kulíšek Vítězslav | SDH Kamenec | 91 | 00:04:27 | - |
17 | MM | 80 | 117 | Nitsch Vojtěch | Polička | 90 | 00:04:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 3 | 89 | Fialová Tereza | Schmier klub Nové Město na Moravě | 88 | 00:03:08 | - |
2 | ŽS | 4 | 90 | Krejčí Markéta | Schmier klub Nové Město na Moravě | 89 | 00:03:08 | - |
3 | ŽS | 6 | 97 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:03:11 | - |
4 | ŽS | 7 | 99 | Johanidesová Lea | SKI Česká Třebová | 89 | 00:03:11 | - |
5 | ŽS | 8 | 93 | Košíková Vendula | Schmier klub Nové Město na Moravě | 89 | 00:03:12 | - |
6 | ŽS | 11 | 92 | Pospíšilová Markéta | Schmier klub Nové Město na Moravě | 89 | 00:03:16 | - |
7 | ŽS | 15 | 91 | Horká Žaneta | Schmier klub Nové Město na Moravě | 89 | 00:03:27 | - |
8 | ŽS | 23 | 100 | Mayerová Helena | Polička | 89 | 00:03:33 | - |
9 | ŽS | 28 | 94 | Fáberová Jana | Atletika Jablonné | 89 | 00:03:35 | - |
10 | ŽS | 35 | 98 | Wernerová Zuzka | Atletika Polička | 88 | 00:03:42 | - |
11 | ŽS | 46 | 95 | Chalupná Anna | Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:03:48 | - |
12 | ŽS | 48 | 96 | Mazlová Markéta | Žďár - Reinpo | 88 | 00:03:48 | - |
13 | ŽS | 79 | 101 | Jánová Lenka | Mladočov | 89 | 00:04:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 20 | 80 | Jeníček Ondřej | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:03:31 | - |
2 | MS | 21 | 73 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:03:31 | - |
3 | MS | 25 | 72 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:03:34 | - |
4 | MS | 40 | 74 | Víšek Martin | Atletika Polička | 88 | 00:03:46 | - |
5 | MS | 41 | 78 | Tomášek Lukáš | MIP Polička | 88 | 00:03:46 | - |
6 | MS | 44 | 77 | Klička Ondřej | TJ Svitavy | 88 | 00:03:46 | - |
7 | MS | 45 | 85 | Jiříček Lukáš | AO Vysoké Mýto | 88 | 00:03:47 | - |
8 | MS | 50 | 83 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:03:50 | - |
9 | MS | 57 | 82 | Hübl Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:03:56 | - |
10 | MS | 62 | 84 | Bouška Jakub | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:03:59 | - |
11 | MS | 63 | 76 | Žižka Josef | SDH Kamenec | 88 | 00:04:00 | - |
12 | MS | 74 | 75 | Sygeryč Daniel | AC Choceň | 89 | 00:04:23 | - |
13 | MS | 76 | 86 | Trávníček Lukáš | Atletika Polička | 89 | 00:04:24 | - |
14 | MS | 77 | 81 | Fiala David | MIP Polička | 88 | 00:04:27 | - |
15 | MS | 82 | 70 | Haselberger Zdeněk | BK Žďár | 89 | 00:04:51 | - |
16 | MS | 85 | 71 | Kulma Pavel | KRS Svratka | 89 | 00:05:01 | - |
17 | MS | 86 | 79 | Vičar Jakub | Polička | 89 | 00:05:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 76 | Lorenc Tomáš | AC Pardubice | 86 | 00:07:19 | 101,64 |
2 | MD | 2 | 70 | Brabec David | Schmier klub Nové Město na Moravě | 86 | 00:07:21 | 100,47 |
3 | MD | 3 | 79 | Skořepa Jakub | Nové Město na Moravě | 87 | 00:07:27 | 97,89 |
4 | MD | 4 | 81 | Kubíček Jan | Jiskra Litomyšl | 87 | 00:07:33 | 95,35 |
5 | MD | 6 | 78 | Martínek Petr | AC Pardubice | 87 | 00:07:57 | 84,40 |
6 | MD | 10 | 83 | Procházka Tomáš | Atletika Polička | 86 | 00:08:13 | 76,84 |
7 | MD | 12 | 72 | Šopa Daniel | AC Choceň | 86 | 00:08:20 | 73,72 |
8 | MD | 13 | 71 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:08:22 | 73,13 |
9 | MD | 14 | 75 | Víšek Milan | Polička | 86 | 00:08:31 | 68,74 |
10 | MD | 15 | 74 | Ožana Jakub | Nové Město na Moravě | 87 | 00:08:34 | 67,47 |
11 | MD | 16 | 73 | Siegel Josef | AC Choceň | 86 | 00:08:44 | 62,99 |
12 | MD | 17 | 80 | Střílek Eduard | AC Pardubice | 86 | 00:08:46 | 62,04 |
13 | MD | 18 | 77 | Brůžek Jan | Oldříš | 86 | 00:09:15 | 49,00 |
14 | MD | 19 | 82 | Jílek Miroslav | AC Pardubice | 87 | 00:09:23 | 45,42 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 1 | 85 | Sáblíková Martina | Bruslaři Žďár nad Sázavou | 87 | 00:03:53 | 106,21 |
2 | ŽD | 2 | 86 | Hrouzková Andrea | AC Pardubice | 86 | 00:04:01 | 99,44 |
3 | ŽD | 3 | 84 | Klímová Ivana | Schmier klub Nové Město na Moravě | 87 | 00:04:07 | 94,35 |
4 | ŽD | 5 | 88 | Čechalová Hana | TS Letohrad | 86 | 00:04:24 | 80,32 |
5 | ŽD | 7 | 87 | Šimonová Barbora | Nové Město na Moravě | 87 | 00:04:41 | 65,46 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 5 | 72 | Kadlec Petr | AO Nové Město na Moravě | 85 | 00:07:43 | 90,56 |
2 | MJ | 7 | 71 | Novák Josef | TJ Svitavy | 85 | 00:08:03 | 81,51 |
3 | MJ | 8 | 73 | Kopecký Lukáš | AO Vysoké Mýto | 84 | 00:08:09 | 78,76 |
4 | MJ | 9 | 70 | Škubala Martin | Cyklo Stratílek Litomyšl | 85 | 00:08:11 | 78,12 |
5 | MJ | 11 | 74 | Bartoň Eduard | SK Štíty | 85 | 00:08:15 | 76,10 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 7 | 40 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:14:53 | 105,45 |
2 | MB | 10 | 43 | Siegel Josef | Spartak Choceň | 58 | 00:15:19 | 99,78 |
3 | MB | 15 | 47 | Kabrhel Zdeněk | DTC Saucony Litomyšl | 63 | 00:15:42 | 94,77 |
4 | MB | 18 | 48 | Čechal Milan | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:15:50 | 93,03 |
5 | MB | 19 | 44 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:16:02 | 90,41 |
6 | MB | 29 | 45 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:16:47 | 80,61 |
7 | MB | 32 | 50 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:17:11 | 75,38 |
8 | MB | 39 | 41 | Klíma Bohumil | Líšná | 59 | 00:17:31 | 71,02 |
9 | MB | 41 | 49 | Mejzlík Lumír | TT Pardubice | 58 | 00:18:05 | 63,62 |
10 | MB | 47 | 46 | Kalandra Stanislav | Svitavy | 60 | 00:19:00 | 51,63 |
11 | MB | 50 | 39 | Gdula Petr | Hrochův Týnec | 61 | 00:19:12 | 49,02 |
12 | MB | 52 | 42 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:19:27 | 45,75 |
13 | MB | 61 | 51 | Klepárník Otakar | Cyklo SKI Polička | 57 | 00:20:14 | 35,51 |
14 | MB | 64 | 52 | Jána Miroslav | Cyklo SKI Polička | 55 | 00:20:43 | 29,19 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 24 | 56 | Krsek Jaroslav | CTC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:16:31 | 102,10 |
2 | MC | 27 | 57 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:16:38 | 100,80 |
3 | MC | 31 | 51 | Hejl Jan | TRI Šumperk | 53 | 00:16:56 | 97,10 |
4 | MC | 33 | 60 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:17:12 | 93,91 |
5 | MC | 40 | 50 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:17:58 | 84,72 |
6 | MC | 45 | 52 | Wendlig Miroslav | Báča Polička | 53 | 00:18:48 | 74,74 |
7 | MC | 51 | 54 | Skopal Jiří | Jitro Hradec Králové | 47 | 00:19:17 | 68,95 |
8 | MC | 55 | 59 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:19:35 | 65,35 |
9 | MC | 56 | 58 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:19:44 | 63,55 |
10 | MC | 66 | 53 | Kubíček Pavel | Žďár nad Sázavou | 53 | 00:21:08 | 46,78 |
11 | MC | 69 | 55 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:21:53 | 37,79 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 17 | 61 | Krátký František | Viking Králiky | 43 | 00:15:49 | 125,23 |
2 | MD | 43 | 62 | Fiala Jaroslav | ENJO Pardubice | 38 | 00:18:32 | 95,21 |
3 | MD | 59 | 67 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:19:57 | 79,56 |
4 | MD | 65 | 65 | Jelínek Matěj | Hradec Králové | 42 | 00:20:50 | 69,80 |
5 | MD | 71 | 69 | Marek Jiří | BK Vysoké Mýto | 43 | 00:22:21 | 53,04 |
6 | MD | 72 | 66 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:22:23 | 52,67 |
7 | MD | 73 | 64 | Frinta Vladimír | Luže | 38 | 00:22:54 | 46,96 |
8 | MD | 75 | 63 | Pecháček Vojtěch | Atletika Albrechtice | 38 | 00:24:58 | 24,13 |
9 | MD | 77 | 68 | Havran Miroslav | ISCAREX Česká Třebová | 37 | 00:26:05 | 11,79 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 4 | 76 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:04:11 | 90,93 |
2 | ŽJ | 6 | 75 | Rychtaříková Iva | AC Choceň | 85 | 00:04:39 | 67,41 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 35 | 5 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:17:16 | 105,04 |
2 | ZA | 36 | 7 | Blažková Lada | Nové Město nad Metují | 76 | 00:17:16 | 104,98 |
3 | ZA | 44 | 8 | Srubjanová Květa | AO Nové Město na Moravě | 80 | 00:18:35 | 89,98 |
4 | ZA | 54 | 4 | Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 78 | 00:19:33 | 79,09 |
5 | ZA | 57 | 6 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:19:52 | 75,56 |
6 | ZA | 58 | 2 | Hubková Kateřina | AC Vysoké Mýto | 84 | 00:19:55 | 75,09 |
7 | ZA | 63 | 3 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:20:39 | 66,70 |
8 | ZA | 78 | 1 | Konárová Zuzana | Koníkov | 83 | 00:30:32 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 60 | 9 | Novotná Eva | Letohrad | 48 | 00:19:59 | 105,69 |
2 | ZB | 62 | 10 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:20:29 | 100,86 |
3 | ZB | 67 | 11 | Pešlová Ivana | TJ Svitavy | 63 | 00:21:14 | 93,45 |
4 | ZB | 70 | 12 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:21:56 | 86,64 |
5 | ZB | 76 | 13 | Půlpánová Zdeňka | KRB Chrudim | 43 | 00:25:52 | 48,43 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 1 | 85 | Sáblíková Martina | Bruslaři Žďár nad Sázavou | 87 | 00:03:53 | 106,21 |
2 | ŽD | 2 | 86 | Hrouzková Andrea | AC Pardubice | 86 | 00:04:01 | 99,44 |
3 | ŽD | 3 | 84 | Klímová Ivana | Schmier klub Nové Město na Moravě | 87 | 00:04:07 | 94,35 |
1 | ŽJ | 4 | 76 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:04:11 | 90,93 |
4 | ŽD | 5 | 88 | Čechalová Hana | TS Letohrad | 86 | 00:04:24 | 80,32 |
2 | ŽJ | 6 | 75 | Rychtaříková Iva | AC Choceň | 85 | 00:04:39 | 67,41 |
5 | ŽD | 7 | 87 | Šimonová Barbora | Nové Město na Moravě | 87 | 00:04:41 | 65,46 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 76 | Lorenc Tomáš | AC Pardubice | 86 | 00:07:19 | 101,64 |
2 | MD | 2 | 70 | Brabec David | Schmier klub Nové Město na Moravě | 86 | 00:07:21 | 100,47 |
3 | MD | 3 | 79 | Skořepa Jakub | Nové Město na Moravě | 87 | 00:07:27 | 97,89 |
4 | MD | 4 | 81 | Kubíček Jan | Jiskra Litomyšl | 87 | 00:07:33 | 95,35 |
1 | MJ | 5 | 72 | Kadlec Petr | AO Nové Město na Moravě | 85 | 00:07:43 | 90,56 |
5 | MD | 6 | 78 | Martínek Petr | AC Pardubice | 87 | 00:07:57 | 84,40 |
2 | MJ | 7 | 71 | Novák Josef | TJ Svitavy | 85 | 00:08:03 | 81,51 |
3 | MJ | 8 | 73 | Kopecký Lukáš | AO Vysoké Mýto | 84 | 00:08:09 | 78,76 |
4 | MJ | 9 | 70 | Škubala Martin | Cyklo Stratílek Litomyšl | 85 | 00:08:11 | 78,12 |
6 | MD | 10 | 83 | Procházka Tomáš | Atletika Polička | 86 | 00:08:13 | 76,84 |
5 | MJ | 11 | 74 | Bartoň Eduard | SK Štíty | 85 | 00:08:15 | 76,10 |
7 | MD | 12 | 72 | Šopa Daniel | AC Choceň | 86 | 00:08:20 | 73,72 |
8 | MD | 13 | 71 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:08:22 | 73,13 |
9 | MD | 14 | 75 | Víšek Milan | Polička | 86 | 00:08:31 | 68,74 |
10 | MD | 15 | 74 | Ožana Jakub | Nové Město na Moravě | 87 | 00:08:34 | 67,47 |
11 | MD | 16 | 73 | Siegel Josef | AC Choceň | 86 | 00:08:44 | 62,99 |
12 | MD | 17 | 80 | Střílek Eduard | AC Pardubice | 86 | 00:08:46 | 62,04 |
13 | MD | 18 | 77 | Brůžek Jan | Oldříš | 86 | 00:09:15 | 49,00 |
14 | MD | 19 | 82 | Jílek Miroslav | AC Pardubice | 87 | 00:09:23 | 45,42 |
Organizace závodu: 97% Zvolená trasa závodu: 96% Značení závodu: 94% Vyhlášení výsledků: 97% Zpracování výsledků: 97% Ceny vítězům: 99% Celkový dojem ze závodu: 97% Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků. | Celkové hodnocení 97% |
27.7.2024 (sobota), svátek má Věroslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.07.2024 - Fotogalerie MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
03.07.2024 - Výsledky závodu MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
02.07.2024 - Výsledky závodu Králický Sněžník 'beze stopy'.
19.06.2024 - Fotogalerie 4. Pekelný kilometr.
19.06.2024 - Výsledky závodu 4. Pekelný kilometr.
15.06.2024 - Fotogalerie Běh na Kozlovský kopec.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.